پیام‌های روشن سفر اخیر هیآت ... انگلیسی به تهران:
۱ - جاسوس های عزیز ما در مراکز علمی، پژوهشی، اجرائی، اجتماعی جمهوری اسلامی ایران، و استان های تهران، قم و بیوت مشخص، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، و . و ...، با خیال راحت به کار خود ادامه دهید. اگر به هر دلیلی شما را شناختند و با اسناد و ابزار جاسوس فوق مدرن، دستگیر شدید، بدانید که می‌دانید، وزارت خارجه کشورمان و وزیرش شخصاً پیگیر آزادی شما خواهند شد. 
۲ - عزیزان جاسوس های انگلیس در عراق، سوریه، یمن، بحرین، حجاز، کربلای معلی، نجف اشرف، مدینه منوره، مکه مکرمه، افغانستان، پاکستان و سراسر غرب و شرق آسیا، مطمئن باشید که کسی به شما مظنون نخواهد شد کما اینکه تا کنون نشده است. قضیه دستگیری دو جاسوس حرفه ای ما در جمهوری اسلامی ایران فرق دارد. آخر آنان قوی هستند، مگر یادتان رفته است که چگونه در هوا آن (ملعون) ریگی معدوم را شکار کردند. این نفوذ نفتی و فرهنگی ما در نظام جمهوری اسلامی ایران، از برکت مدیریت سبز و بنفش دولت یازدهم و دوازدهم است.
۳ - اگر لازم شد که برای آزادیتان از زندان، پوند خرج کنیم، (از پول هایی که تا کنون به سرقت برده ایم)، با سخاوت هزینه کرده و مدت زندان شما را می‌خریم. دولت ها خصوصا دولت روحانی عاشق پوند و دلار است.
۴ - نگران نباشید، تا ظریف وزیر است ما مشکل اساسی نخواهیم داشت. دیدید که خانم همراه هیاتمان قوانین جمهوری اسلامی ایران، و عرف دیپلماتیک را، زیر پایش له کرد و به ریش پروفسوری ظریف خندید، و وزیر خارجه ایران اصلا ... (!)
        طلبه بسیجی؛
   علی زادسرجیرفتی؛
     تهران؛
      ۱۹ آذر ۱۳۹۶
 
قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۱۰.۱۲.۱۷ ۱۸:۵۵]
قلم و بیان زادسرجیرفتی:
https://www.instagram.com/p/Bchs1EdB5Qx/
...