جزو اولین شخصیت‌های حقوقی هستم که در اواخر دهه هفتاد فعالیت اینترنتی خود را، و ارتباط با اولین و دومین خبرگزاری‌های فعال اینترنتی کشور یعنی «ایرنا» و «ایسنا» شروع کردم. جزو اولین شخصیت‌ای حقوقی هستم که از اوایل دهه هشتاد سایت شخصی تأسیس کردم، و با اقشار مختلف مردم ارتباط برقرار نمودم. با نشانی زادسر نقطه، آی آر، نقطه نت، نقطه کام: www.zadsar.ir & www.zadsar.net & www.zadsr.com . و  مردم شریف جیرفت و عنبرآباددر استان کرمان و در بین نمایندگان استان اولین مقامی که سایت اینترنتی تأسیس کرد بنده هستم، و همچنین ارتباط رسمی و قانونی با صدا و سیمای مرکز کرمان. زیرا بعد از انقلاب اسلامی هیچ نماینده‌ای مانند نماینده‌ی جیرفت و عنبرآباد، با صدا و سیما استان، ارتباط رسمی و قانونی نداشته است. ضمناً ماها بعد از زادسرجیرفتی آقای حسین مرعشی سایت شخصی اینترنتی ایجاد کرد.
 

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

برخی از دوستان عزیز، به بنده امر کردند که مختصری از موقعیت‌هایی که قبل از پیروزی شکوهمندترین انقلاب اسلامی تاریخ بشر، تا کنون داشتم را، به همراه تاریخ تولد واقعی‌ام، بیان کنم. بنا بر این به استحضار می‌رساند:

۱ - مبارز پرشور و نترس دوران سیاه ستم‌شاهی،

۲ -  خدمتگزار آیات عظیم‌الشان و جلیل‌القدر حاج سید علی خامنه‌ای مدظله العالی، مرحومَینِ مغفورَین حاج شیخ عبدالرحیم ربانی شیرازی، محمدمهدی ربانی املشی، و حاج شیخ محمدعلی گرامی که ساکن قم المقدسه هستند، در زمان تبعیدشان در شهر جیرفت.

۳ - رزمنده و جنگنده در ۱۲ عملیات بزرگ جنگی در هشت سال دفاع مقدس ملت عاشورایی ایران اسلامی.

۴ - جانباز تیر و ترکش خورده دفاع مقدس،  و شیمایی شده در والفجر ۸ .

۵ - نویسنده ۷ مجلد خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ؛

۶ - مسؤول عقیدتی سیاسی ل ...؟.

۷ - نماینده مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم مجلس شورای اسلامی،

۸ - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،

9 - نماینده قوه مقننه در برنامه پنج ساله سوم افتصادی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران.

10-  رئیس اولین هیأت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان کرمان.

11 – طی سه دوره‌ی چهار ساله مجلس شورای اسلامی، در کمیسیون‌های فرهنگی، بازرگانی و قضایی تجربه و اطلاعات تخصصی فرهنگی، اقتصادی و تجاری و قضایی، کسب کردم.  

12 - مدیرکل ... معاونت بین الملل قوه قضائیه که به ستاد حقوق بشر تغییر ماهوی داده است.

13 - امام جمعه اسدآباد.

14 - فعالیت بس گسترده در سایت اختصاصی ائمه جمعه کشور تا حدی که ظرفیت و فعالیت اینترنتی امام جمعه اسداباد از زیر صفر، به مقام دوم کشوری ارتقا پیدا کرد.

15 -  رئیس حوزه‌ی علمیه پسران امام صادق علیه السلام اسدآباد.

16 – رئیس حوزه‌ی علمیه الراضیه س خواهران اسدآباد.

17 - مدیر پیشگیری از وقوع جرم استان قم،

18 - محقق مرکز تحقیقات فقهی قوه قضائه مستقر در استان قم.

19 - بازنشسته دستگاه قضائی،

20 - نویسنده ای قوی و جدی و مدافع با انگیزه، معتقد، شجاع، و فعال در فضای مجازی که یکی از منابع اصلی جنگ نرم جهانی بر ضد ولایت فقیه، نایب امام زمان علیه السلام، و جمهوری اسلامی ایران می‌باشد .

21 – تحصیلات متوسطه اینجانب "راه و ساختمان"، علوم دینی "حدود 20 سال درس خارج فقه، و سال‌ها نیز درس خارج اصول"، علوم جدید (دانشگاهی) "زبان و ادبیات انگلیسی".

22 - مسلط به مکالمه به زبان عربی تا حد سخنرانی، تسلط اجمالی به مکالمه زبان انگلیسی، و گذراندن نه واحد زبان فرانسوی به عنوان زبان دوم دانشگاهی‌ام.

23 - توانمندی مطلوب بر استفاده از "رایانه (کامپیوتر) در دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار. "اینترنت" "شبکه‌های اجتماعی"، "فعالیت گسترده در تلگرام و تأسیس کانال قلم و بیان زادسرجیرفتی با بیش از 500 عضو ثابت، و همچنین در اینستا با قریب به 7000 پست دینی و سیاسی و اجتماعی، و ایضاً در توییتر با حدود 2500 توییت در مسائل مختلف. در فیس‌بوک با صدها پست، در گوگل پلاس با صدها پست.

24 - جزو اولین شخصیت‌های حقوقی هستم که در اواخر دهه هفتاد فعالیت اینترنتی خود را، و ارتباط با اولین و دومین خبرگزاری‌های فعال اینترنتی کشور یعنی «ایرنا» و «ایسنا» شروع کردم. جزو اولین شخصیت‌ای حقوقی هستم که از اوایل دهه هشتاد سایت شخصی تأسیس کردم، و با اقشار مختلف مردم ارتباط برقرار نمودم. با نشانی زادسر نقطه، آی آر، نقطه نت، نقطه کام: www.zadsar.ir & www.zadsar.net & www.zadsr.com . و  مردم شریف جیرفت و عنبرآباددر استان کرمان و در بین نمایندگان استان اولین مقامی که سایت اینترنتی تأسیس کرد بنده هستم، و همچنین ارتباط رسمی و قانونی با صدا و سیمای مرکز کرمان. زیرا بعد از انقلاب اسلامی هیچ نماینده‌ای مانند نماینده‌ی جیرفت و عنبرآباد، با صدا و سیما استان، ارتباط رسمی و قانونی نداشته است. ضمناً ماها بعد از زادسرجیرفتی آقای حسین مرعشی سایت شخصی اینترنتی ایجاد کرد.

نکته پایانی:

سنّ واقعی علی زادسر مشهور به زادسرجیرفتی بنا بر فرمایش مرحومه‌ی مغفوره فاطمه ملک‌زاده رضوان الله تعالی علیها، باید از خرداد 1337 هجری شمسی محاسبه گردد، زیرا با تاریخ تولد مضبوط در شناسنامه‌ام حداقل دو سال اختلاف وجود دارد. شرح این اختلاف سر دراز دارد. بنا بر این در خرداد 1397 اگر ملک الموت علیه السلام، رخصت دهد، انتهای دهه پنجاه، و ابتدای دهه شصت عمرم خواهد بود. البته اندازه برخی از 120 ساله‌ها هم بیشتر رنج و مصیبت دیده و تحمل کرده‌ام

با اعتذار و تشکر

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ ۲۴ دی ۱۳۹۶