فارس: حجت‌الاسلام‌‌والمسلمين علي زادسرجيرفتي بعد از ظهر امروز در گردهمايي هيئت‌هاي مذهبي و مداحان اين شهرستان اظهار داشت: نمي‌شود حسيني و زينبي بود و در عزاداري‌ها شركت كرد اما نسبت به پاره شدن عكس امام و اهانت به وي بي‌تفاوت بود چرا كه امام خميني (ره) بدون مقام عصمت، حسين روزگار ما است.http://media.farsnews.com/Media/8809/Images/jpg/A0781/A0781466.jpg ادامه . . .

امام جمعه اسدآباد: فتنه‌گران نمي‌توانند با رنگ سبز سياهي دل‌هاي خود را بگسترانندhttp://media.farsnews.com/Media/8806/Images/jpg/A0737/A0737984.jpg ادامه . . .‌

تو معتقد به ولایتی؟!، راست می‌گویی؟!؟ شما با حسادت كار را به جایی رسانیده‌ايد كه چند نفر مزدور و لجن ، جرأت بكنند عكس بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را  پاره بكنند، به قول جانشین بحقش، شما جواب خدا را چه می‌دهید؟ شما مسلمانید؟، ادامه . . .

 

خطبه اول)1388/09/20(:

حداقل انتظار این بود که سکوت نمی‌کرد ادامه . . .

حجت‌الاسلام والمسلمين علي زادسر جيرفتي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به ادامه روند اغتشاشات و تحريك در كشور و توهين به مقدسات اظهار داشت: بنده نه به عنوان يك امام جمعه كه به عنوان يك شهروند ايراني اين سئوال را مطرح مي‌كنم كه كارها و اقدامات اين آقايان در كشور قانوني است يا اينكه غير قانوني بوده و بايد با آن برخورد شودhttp://media.farsnews.com/Media/8605/Images/jpg/A0323/A0323134.jpg ادامه . . .

امام جمعه اسدآباد با بيان اينكه بنيانگذار انقلاب اسلامي يك فرد فرهنگي و تربيت يافته اسلام بود، افزود: رهبر فعلي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نيز به عنوان يك فرد فرهنگي ـ ديني با اين فرهنگ متولد شده، به مبارزه با طاغوت پرداخته و هم اكنون نيز با فرهنگ اسلامي مبادرت به اداره كشور به بهترين نحو ممكن كرده است. ادامه . . .

امام جمعه اسدآباد تصريح کرد : بترسيد از آن روزي که اين مردم به خيابان ها بريزند و مجازات سريع شما را از مقام هاي جمهوري اسلامي  طلب کنند.

صورتجلسه ستاد غدیر شهرستان اسدآباد

 

 

صورتجلسه ستاد غدیر شهرستان اسدآباد(  09/09/1388  ) در ابتدای جلسه امام جمعه محترم بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید با اشاره به آیه 3 سوره مائده  مطالب ارزنده و گهر باری را بیان داشتند و در خصوص جایگاه غدیر و امامت و ولایت مطالبی فرمودند و سپس فرماندار محترم نیز ضمن بیان جایگاه ولایت و امامت در آیین ما و در فرهنگ ما و دین ما توصیه های لازم به کلیه مسئولین ادارات و حاضرین در جلسه جهت هر چه باشکوهتر برگزار کردن جشن ولایت در این دهه مطالب بسیار زیبا و ارزشمندی بیان نمودند .سپس ضمن بحث وتبادل نظر بین اعضاء مصوبات ذیل به تصویب رسید. ادامه . . .

یك كلمه به قربانی شدگان نفس اغواگر

 

 

از خدا پروا كنید با نفس اماره مخالفت كنید، باور كنید كه بسیاری از این كارهایی را كه بعد از انتخابات كردید تبعیت از هوای نفس بوده است، نفس خود را كنترل كنید، قربانی كنید هوای نفستان را، نفس قوی است، نفس قدرتمند است، ای كسانی كه گذشته‌ی پر افتخاری داشته‌اید، ای كسانی كه از امام حكم داشته‌اید، از نفس پیروی نكنید، این راه كج را ادامه ندهید، برگردید به دامن اسلام، به دامن قرآن، برگردید به دامن جمهوری اسلامی و از رهبر عزیز كه ولی امر و نایب امام زمان‌علیه‌السلام است، انفیاد داشته باشید و تبعیت كنید. ادامه . . .

قربان آن كس كه قربانی كند نفس را

 

 

ناگهان دستور می‌رسد كه باید اسماعيلت را ذبح بكنی، یعنی سرش را خودت ببری، یعنی كارد را به گلویش بگذاری و ذبحش بكنی( برای شتر می‌گویند نحر، برای گوسفند می‌گویند ذبح (یعنی سر بریدن با كارد))، ابراهیم شك نكرد، نگفت خدایا چرا، نگفت خدایا صد سال انتظار كشیدم، حالاكه دادی چرا؟ ، نگفت خدایا جگر گوشه‌ام است، خدایا دلم نمی‌آید، خدایا مگر می‌توانم سر بچه‌ایم را ببرم، خدایا جواب مردم را چه بدهم، هیچ كدام از این‌ها نبود.ادامه . . .
سخنان زادسرجیرفتی در برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی

 

 

مجری : حاج آقا زادسر هنگامی كه وارد شدند با این چفیه خودشان وارد شدند و به ما نشان دادند كه یك بسیجی هستند و ما هم افتخار كردیم . مطلع شدیم كه حاج آقا در 12 عملیات سنگین جنگی در زمان 8 سال دفاع مقدس شركت كردند و متأسفانه مجروح شدند و سال‌هاست كه دارند زجر می‌كشند از آسیبی كه دیدند و در ضمن حاج آقا مؤلف 7 جلد كتاب از خاطرات یك طلاب از جبهه‌های جنگ هم هستند اجازه بدهید در این قضیه از خود شما سوال بكنيم، در خدمت شما هستیمادامه . . .

سؤال از هاشمی‌رفسنجانی در خطبه‌های نماز جمعه‌ی "اسدآباد" ادامه . . .

(11) شما كه آمدید بر بالای تپه‌‌ای كه معروف شد به تپه‌ی مصلا، شما كه به عشق كلنگ‌زنی "مصلای بزرگ امام رضا" (ع) شهرستان اسدآباد در روز 88/08/08 تشريف آورديد كه در تاریخ اسدآباد خواهد ماند. ا‌ن‌شاءالله طرح 88/08/08در این مصلا طراحی خواهد شد، زيرا در اين روز مبارك كه مصادف است با ولادت با سعادت ثامن‌الحجج، ساخت آن شروع شد . . . ادامه . . .

 

دهمين نماز جمعه‌‌ی اسدآباد به امامت ادامه . . .

توجه به مباني دين، کليد موفقيت احمدي‌نژاد و دولت نهم  بود ادامه . . .

بخش "آجين" شهرستان اسدآباد آغاز به کار کرد ادامه . . .

عملكرد 58 روزه‌ی امام جمعه‌ی اسدآبادادامه . . .

 سطوری را كه ملاحظه می‌فرمایید، دست‌نوشته‌ی برخی از بزرگان و فرهیختگان اسدآبادِ سیدجمال‌الدین بزرگ و تاريخ ساز و تأثيرگذار است  كه كهن، باستانی، زیبا و خوش آبو هواست، ادامه . . .

اخبار شهرستان اسدآباد در رسانه‌ها ادامه . . .

(7) اگر پیغمبر(ص) خدا الان بود حرف اول او فلسطين بود دامه. . .

خطبه‌های نماز عيد «فطر» 1430«اسدآباد» اادامه . . .

در ادامه‌ی بحث هفته‌ی گذشته، عرضه می‌دارد دامه. . .

حق و حقوق والدین بر فرزندان، و حقوق فرزندان ادامه . . .

پنجمين نماز جمعه‌ی اسدآباد به امامت  ادامه . . .

در چهارمين نماز جمعه‌ی اسدآباد به امامت : ادامه . . .

سومين نماز جمعه‌ی اسدآباد به امامت ادامه . . .

دومين نماز جمعه‌ی اسدآباد ادامه . . .

اخبار مربوط زادسرجيرفتی در پايگاه اطلاع‌رسانی شورای سياستگذاری ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر كشور ادامه . . .

ليست نماز جمعه‌های استان همدان ادامه . . .

مقالات زادسرجيرفتی در پايگاه اطلاع‌رسانی شورای سياستگذاری ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر كشور ادامه . . .

 مردم عزيز و متعهد ديار ولايتمدار اسدآبادیادامه . . .

خطبه‌های نماز جمعه زادسرجيرفتی در پايگاه اطلاع‌رسانی شورای سياستگذاری ائمه‌ی جمعه‌ی سراسر كشور ادامه . . .

امام جمعه شهرستان اسدآباد  ادامه . . .

20090530137.jpg

ستاد نماز جمعه شهرستان اسدآباد ادامه

كتابخانه‌هاي اسدآباد جوابگوي نياز مردم نيست http://media.farsnews.com/Media/8711/Images/jpg/A0606/A0606989.jpgادامه . . .  

بخشدار پيرسلمان اسدآباد: يك هزار بسيجي‌ در برنامه حماسه ماندگار گرد هم مي‌آيند http://media.farsnews.com/Media/8609/Images/jpg/A0355/A0355677.jpgادامه . . .

امام جمعه اسدآباد با اشاره به آيه‌ای از قرآن كه می‌فرمايد« اين بيزاری و برائت از اولين مراحل مبارزه با طاغوت‌ها است  ادامه . . . .

حجت‌الاسلام والمسلمين علي زادسرجيرفتی: در خصوص رفتار دوگانه آمريكا در قبال جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت: در دنياي امروز مكاتب اخلاقي مختلفي به اشاعه اهداف و ايدئولوژي خود در دنيا اقدام مي‌كنند كه يكي از آن‌ها مكتب قدرت‌ و منفعت‌طلبي استhttp://media.farsnews.com/Media/8605/Images/jpg/A0321/A0321073.jpg ادامه . . .

  بسيجی، حصر آبادان را شكست و دل پيرجماران را شاد كرد. فتح‌الفتوح را خالق شد و بوسه‌ امام دوران دفاع مقدسش را بر دست و بازوی خويشادامه‌ . . .

بسيـجي  ؛ دروغ نمي‌گويد، تقلب‌كار نيست، حقه‌بازي را نياموخته است، پشت‌هم‌اندازي را به ياد ندارد، چاپلوسي را بي‌هويتي مي‌داند، ادامه‌ی مطلب

ازدواج حضرت  فاطمه(س) و حضرت علی(ع)ازدواج حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع) ادامه . . .

زادسرجيرفتی تصريح کرد: تمامي اتفاق هايي که در سراسر جهان براي مسلمانان مي افتد متاثر از توطئه‌هاي انگليس و آمريکا است ادامه . . .

زادسرجيرفتی پرداخت خمس و زكات را گامي براي مهار ثروت هاي دنيوي دانست و اضافه كرد: دهياران بايد با تشويق مردم و كشاورزان به پرداخت خمس و زكات، روستا را در اجراي امور عمراني ياري دهند ادامه . . .

 زادسرجيرفتی:  در برخورد با اقدام‌كنندگان علیه امنیت ملی كوتاه http://media.farsnews.com/Media/8803/Images/jpg/A0697/A0697217.jpgادامه . . .. . .

دیدگاه‌ها   

#5 به توچه 1388-06-08 01:36

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
ز بامی که برخاست مشکل نشیند


حیف نماینده ی خوبی بودی
نقل قول کردن

#4 بلبلی 1388-06-08 01:35

بلبل مجلس برگرد حالا کمی بخند ها بلبل مجلس دلم تنگ
نقل قول کردن

#3 شهروند جیرفتی 1388-06-07 21:30

سلام برادر بزرگوار آقای زادسر جیرفتی کجایی آقا که بعد از رفتن شما به سر ما جیرفتی ها چه اومد آقا اینا نشستن دارن داد استان شدن می زنن و بقیه شهرها دارن کار می کنن همین همسایه خودمون شهرستان بم یکی یکی بخش هاشو داره شهرستان می کنه اما دریغ از یک کار مثبت از آقای اسلامی پناه ما ندیدیم شایعه شده شهر محمد آباد مسکون به شهرستان بم الحاق بشه شما خبری دارید آقا دارن هر چه دلشون می خوان به سر جیرفت میارن کجایی که اگه بودی الان لایحه استان شدنمون مراحل آخرشو طی می کرد شما که با مرکز ارتباط دارید یه خبری به ما بدین مارو از نگرانی در بیارید خدا وکیلی جواب این پیغام منو تو سایت بذار تا از نگرانی در بیام آخه من جیرفتو اندازه ی جونم دوس دارم موفق باشید
نقل قول کردن

#2 محمودي 1388-06-07 19:46

سلام عليكم
ماه مهماني حضرت حق بر شما مبارك
خداوند به شما توفيق بده تا بتونيد مسئولين رو در شهر بيتوته بديد.

حق نگهدار
نقل قول کردن

#1 hossein 1388-05-26 09:04

در کانادا چون قانون داریم و مالیات سنگین و فقر و بیکاری نداشتن خوابگاه رایگان . دانشجویان قدر درس خواندن را می فهمند در ایران مجانی می دهید به اینها تا بخورند و متاسفانه وحشی شده اند در ایران قانون نیست آقا قانون پیاده کنید بعد به سراغ مذهب بروید و نان مردم
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...