کد خبر:  808176            زمان مخابره:  3/9/1388 - 15:25:40

روحانیون بسیجی ، رهبران دینی جنگ بودند

امام جمعه  اسدآباد گفت :

روحانیون بسیجی در طول عمر پربرکت انقلاب به ویژه جنگ تحمیلی رهبران دینی بودند ادامه . . . .

" علی زادسرجیرفتی " روز سه شنبه در همایش مشترک حوزه های علمیه برادران و خواهران به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج افزود: تردیدی نیست که حوزه های علمیه و علمای متعهد در طول تاریخ اسلام و تشیع ، مهمترین پایگاه محکم سلام در برابر حملات و انحرافات و کجروی ها بوده اند.

امام جمعه اسدآباد بیان داشت: روحانیت به لحاظ تاریخی همواره نشان داده که از کلیدی ترین عوامل بسیج کننده ، حمایت کننده و حرکت دهنده جامعه در زمینه های ارزشی ، عقیدتی ، دینی ، سیاسی ، دشمن شناسی ، حفظ وحدت و برادری در جامعه بوده است.

 زادسرجیرفتی ادامه داد: روحانیت به عنوان شبکه ارتباطی مستمر میان رهبر معظم انقلاب و مردم ، نقش مهم در بسیج توده های مردم برای دفاع از تمامیت ارضی کشور داشته و دارد.

وی به جنگ نرم دشمن از طریق فضای مجازی اشاره کرد و افزود: دشمن از طریق ماهواره ، وبلاگ نویسی و اینترنت و حتی موبایل وارد خانه های مردم شده و در این میان جوانان را تهدید می کند که نقش روحانیون در خنثی کردن آن با راه اندازی وبلاگ در شرایط کنونی بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد : سال ها بحث تهدید نرم در نظام و به ویژه در بدنه روحانیت و بسیج و جامعه بیان می شود تا جایی که مقام معظم رهبری با عبارت جنگ نرم از این تهدید یاد کردند.

 زادسرجیرفتی اظهار داشت: بعضی ها هنوز باور ندارند که وارد جنگ نرم شده اند بدلیل اینکه خطر جنگ نرم بی سرو صدا انجام می شود و همچنین دشمن به این نتیجه رسیده که دیگر نمی تواند با جنگ سخت به انقلاب ضربه بزند بنابراین به جنگ نرم روی آورده است.

وی با بیان اینکه با غفلت در جنگ نرم و باور نداشتن آن باید منتظر پیامدهای آن بود ، افزود: برای مقابله با آن باید با اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و تقویت دینی جامعه به ویژه نسل سوم با محوریت روحانیت به مبارزه با آن بر خیزیم.

امام جمعه شهرستان اسدآباد ادامه داد: بسیجیان طلبه از جمله خواهران و برادران باید با مجهز کردن خود به علم روز و فرا گیری زبان خارجه با تسلط کامل و بهره گیری از فرمایش های رهبر معظم انقلاب در روشن کردن اذهان عمومی در باره جنگ نرم ، تهدید و شبیخون فرهنگی در جبهه فرهنگی و سیاسی روشن گری کنند.

 زادسرجیرفتی یکی دیگر از راه های مقابله با دشمن را خدمت بدون منت به مردم دانست و افزود : مسوولان کشور باید با عدالت محوری ، مردم گرایی ، عمل ، صداقت کاری ، رسیدگی به مشکلات مردم و پرهیز از قدرت طلبی و دنیا پرستی رضایت مردم را بیش از پیش به خود و نظام جلب کنند.

در حوزه های علمیه صاحب الزمان (عج) برادران و الراضیه خواهران اسدآباد به ترتیب 78 و 75 طلبه در حال تحصیل هستند که 35 نفر از خواهران طلبه فارغ التحصیل شده اند و از بین طلاب اسدآبادی "سبحان امینی" ، "علی طیبی" و "فرهاد سعادت" به ترتیب در زمینه های اختراع دستگاه جوش پلاستیک ، علمی و پایگاه نمونه بسیج جزو نخبگان حوزه علمیه صاحب الزمان (عج) برادران هستند و اسدآباد پنج شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده است.

564/7523

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 808176

= = = = = = = = = = = =  ====== 

کد خبر:  808119            زمان مخابره:  1388/9/3 - 15:21:30

            فرماندار اسدآباد :

دولت نهم هويت و تفکر بسيجي را احيا کرد

فرماندار اسدآباد گفت : دولت نهم هویت و تفکر بسیجی و آرمان های امام و شهدا را دوباره در جامعه مثل نخستین روزها و سال های انقلاب اسلامی احیا کرد.

" مصطفی آزاد بخت " روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به تاثیر روی کار آمدن دولت دکتر محمود احمدی نژاد در احیا ارزش ها و آرمان های انقلاب ، اظهار داشت: این دولت با یک حرکت ارزشی و انقلابی وارد میدان شد و باوجود همه مخالفت ها توانست کارهای بزرگ و تاریخی را انجام دهد.

وی با تبریک هفته بسیج و سی امین سالروز تشکیل این نهاد مردمی گفت: دولت نهم متاثر از فرهنگ بسیج در برابر زیاده خواهی های دشمنان تا دندان مسلح ایستاده وعزت ملت و نظام اسلامی را در تمامی عرصه ها موجب شده است.

وی یکی از ویژگی های مجموعه دولت را ارتباط بسیجی گونه با اقشار مختلف مردم و حضور در دورترین و محروم ترین نقاط کشور عنوان کرد و گفت : این ارتباط تنگاتنگ باعث حضور 85 درصدی مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری شد که منجر به پیروزی اراده ملت و ناکامی و خشم دشمنان شده است.

وی بسیج را متن مردم و محور خلاقیت و نوآوری در کشور دانست و اضافه کرد: نهضت محرومیت زدایی با ایفای نقش موثر توسط بسیج در همه عرصه ها در حال اجرا و پیگیری است.

وی با تاکید بر لزوم تبیین فرهنگ بسیج و پایبندی همه مسوولان به این تفکر ادامه داد: افتخار دولت نهم این است که بسیجی گونه در جهت تحقق وصایا و آموزه های امام خمینی (ره) ، رهنمودهای مقام معظم و آرمان های شهدا حرکت می کند.

وی با ذکر اینکه تجربه ثابت کرده که با کمک بسیجیان می شود با پرداخت کمترین هزینه کارهای بزرگی در کشور انجام داد افزود: یکی از راه های برون رفت از مشکلات ، استفاده بهینه از تفکر و توان بسیج در تمام زمینه ها است.

وی عمل صالح ، داشتن بصیرت و مردمی بودن و مردمی ماندن را برای مسوولان دولتی یکی از بزرگترین نعمت های خدا دانست که باید از آن برای سر بلندی ایران اسلامی استفاده کرد.564/7523

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 808119

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...