سروران ما از 25 كشور جهان بنزین وارد می‌كنیم می‌دانید، یعنی چه؟ و روزانه در پارسال بین 70 میلیون تا 100میلیون لیتر بنزین مصرف كردیم. و پیش‌بینی می‌شود و این حدس بنده است كه در نوروز سال 89 فكر می‌كنم پیك مصرف بنزین به 120میلیون لیتر در روز هم برسد. می‌دانید یعنی چه؟ یعنی فاجعه‌ی بزرگ در آینده نزدیك ادامه . . .

 

 

 

 

خطبه‌ی اول

بسم‌الله‌الرحیم‌الرحیم

الحمدللَّه الّذى خلق السّموات و الارض و جعل الظّلمات و النّور ثمّ الّذین كفروا بربّهم یعدلون. نحمده و نستعینه و نستغفره و نؤمن به و نتوكل علیه و نصلّى و نسلّم على حبیبه و نجیبه و خیرته فى خلقه حافظ سرّه و مبلّغ رسالاته بشیر رحمته و نذیر نقمته سیدنا و نبینا ابى‏القاسم المصطفى محمّد و على اله الأطیبین الأطهرین سیما بقیة اللَّه فى الأرضین و على صحبه المنتجبین.

عباد الله، اوصیکم بتقوی الله، فإنها حق الله علیکم،

بندگان خوب خدا، ای آنان كه خداوند سبحان هر جمعه توفیق بزرگ اقامه نماز جمعه را رفیق‌تان می‌گرداند كه باید بر این مهم همیشه شاكر درگاه الهی بود شما را و خود را به تقوای الهی توصیه می‌كنم. قال علی‌ً علیه‌السلام:"المتقی‌‌ من‌التقی‌الذنوب"؛ امام علی علیه‌السلام، امام متقین كه بعد از رسول خدا با تقواتر از او در عالم خلقت وجود ندارد فرمود: متقی؛ آن كسی است كه گناه نكند. متقی شدن از یك جهت  آسان است و از دیگر جهت سخت است. آسان است گناه نكردن اگر مسلمان و بنده خدا گناه نكند. آنچه كه خدا نهی كرده است انجام ندهد و آنچه كه فرمان داده است انجام بدهد، می‌شود  متقی،"المتقی‌‌ من‌التقی‌الذنوب"؛ متقی، آن كسی است كه گناه نكند. خدا توفیق بدهد كه ان‌شاالله گناه نكنیم ورع داشته‌باشیم .

ورع یعنی گناه نكردن. اهل ورع باشیم، «الورع، اساس‌التقوی»، خود نگهدار باشیم، چشم‌مان را نگه داریم، گوشمان را نگه داریم، زبان‌مان را نگه داریم، دست‌مان را نگه داریم، از هر آنچه كه مبقوض خداست، از آنچه كه منهای پروردگار است كه ان‌شاالله خداوند شما و ما را بر این مهم موفق بدارد.

فردا آغاز هفته وحدت است، یعنی روز 12ربیع‌الاول است كه بنا بر نظر اهل سنت اكثر قریب به اتفاق آنان روز ولادت پیامبر خاتم محمد بن عبدالله است، و هفته وحدت شروع می‌شود و علت‌اش اين است كه دوازدهم ربیع‌الاول را برادران اهل سنت ولادت پیامبر  می‌دانند و كبار و اعاظم شیعه قریب به اتفاق به غیر از یكی دو مورد، مابقی روز ولادت پیامبر  را روز هفتم ربیع‌الاول می‌دانند. از ابتكارات بزرگ و خوب نظام مبارك و ولایی و وحدت آفرین جمهوری اسلامی ایران، ابداع هفته وحدت بود كه دل‌های مؤمنین و مسلمین از فرق مختلف مذهبی را به یكدیگر نزدیك می‌كند و بر این مسیر تلاش می‌كند و گام بر می‌دارد.

 یك مطلب در مورد ولادت پیامبر عرضه می‌دارم . شما مستحضر هستید كه همه‌ی كائنات به یمن وجود مقدس آن عظیم‌الشأن و جلیل‌القدر است ذكر مبارك همه‌ی پیامبران الهی نام مبارك اوست و خداوند  می‌فرماید:

" از هیچ چیز بنده‌ام  به اندازه‌ای كه وقتی نام مبارك او را كه می‌برد لذت نمی‌برم، لذت‌بخش‌ترین كار شما و ما برای خدا، كه خدا از آن لذت می‌برد .لذت تعبیر شده است. آن هنگام است كه بگوییم "اللهم صلی‌علی محمد و آل محمد".

 حضرت آدم  علی نبينا و آله و عليه‌السلام در هنگامی كه توبه‌اش مورد قبول واقع شد و خداوند از آن خطایی كه كرده بود گذشت، فرمود:"«اللهم انی اسئلك بحق محمد و آل محمد لما غفرت لی»." ؛ خدایا از تو می‌خواهم به حق پیامبر خاتم از این كه از من گذشتی و از من بگذر.

 ذكر حضرت نوح  علی نبينا و آله و عليه‌السلام وقتی كه از غرق شدنش جلوگیری كرد او و گروندگان به او را همان ذكر را تكرار كرد"«اللهم انی اسئلك بحق محمد و آل محمد لما انجیتنی من الغرق». "؛ از اینكه نگذاشتی غرق بشوم، از اینكه مرا نجات دادی درود می‌فرستم بر پیامبر خاتم.

حضرت ابراهیم علی نبينا و آله و عليه‌السلام وقتی آتش او را نسوزاند و دستور گرفت آتش كه حق نداری ابراهیم را بسوزانی و گلستان بشو. حضرت ابراهیم فرمود:"«اللهم انی اسئلك بحق محمد و آل محمد لما انجیتنی منها»."؛از اینكه مرا از این آتش نجات دادی درود می‌فرستم بر پیامبر خاتم.

حضرت موسیعلی نبينا و آله و عليه‌السلام وقتی كه از قوم فرعون نجات پیدا كرد فرمود:" «اللهم انی اسئلك بحق محمد و آل محمد لما امنتنی»."؛ برای آنچه كه مرا امنیت بخشیدی، در امان گرفتی از شر فراعنه و فرعون.

حضرت عیسی‌بن مسیح علی نبينا و آله و عليه‌السلام فرمود" مبشراً برسول يأتی من بعد اسمه احمد". و شاعر چه خوب فرموده است:

نگارا جسمت از جان آفریدند

   ز كفر زلفت ایمان آفریدند

جمال یوسف مصری شنیدیم

   ترا خوبی دو چندان آفریدند

ز باغ عارضت یك گل بچیدند

 بهشت جاودان زان آفریدند

غباری از سر كوی تو برخاست  

   و زان خاك آب حیوان آفریدند

سرا پایم فدایت باد و جان نیز

    كه سر تا پایت از جان آفریدند

خدا ما را جز امت او قرار بدهد.

خدا ما را جز گروندگان عملی آن حضرت قرار بدهد.

 در 17 ربیع‌الاول سال عام‌الفیل یا سال فیل در لحظه ولادت بهترین موجود جهان بشر كه حضرت آمنه(س) وقتی او را به دنیا آورد. هاتف این پیام را بر او خواندكه ای آمنه بشارت بر تو كه بهترین موجود جهان هستی را به دنیا آوردی.

آسمان نور‌باران شد،

 ابلیس به جنودش تا صبح حیران و سرگردان بود و نمی‌دانستند كه چه اتفاقی افتاده.

 تمام بت‌های جهان سرنگون شد، در تمام جهان هر كجا بتی بود افتاد.

چهارده كنگره ایوان بلند كسری كه مستحكم‌ترین ساختمان آن روزگار بود فرو ریخت.14، حالا چرا14 خودش حرف و حدیث بسیار دارد.

 آتشكده فارس بعد از هزار سال خاموش شد. كه طی هزار سال آتشكده زدتشتیی‌یان خاموش نشده بود در آن شب خاموش شد در كمال بهت و حیرت همه‌ی كاهنان.

 دانش كائنان به جهل تبدیل شد.

سحر ساحران در سراسر عالم آن شب و روز باطل شد.

حاكمان ستمگران آن روزگار در روز 17 ربیع‌الاول، همه‌ی آنها لال شدند و توان تكلم نداشتند تا روز 17 ربیع تمام شد.

 دریاچه ساوه یكدفعه خشكیده شد و بیابان شد.

وادی خشك سماوه به یك باره به دریا و دریاچه مبدل شد.

 همه‌ی این‌ها معجزات ولادت آن حضرت بود.

مادرش فرمود: بلافاصله بعد از ولادت دست به زمین گذاشت و سر به آسمان بلند كرد.

ورود ابلیس به هفت آسمان ممنوع شد در حالی كه در زمان ولادت عیسای مسیح به سه آسمان ممنوع شد اما در زمان ولادت پیامبر اكرم به هفت آسمان ممنوع شد.

 خداوند فرموده است:" بندگان بر او درود بفرستید، دستور است" "ان الله و ملائكة‌الله يصلون علی النبی . . . "؛ بدانید قطعاً چنین است، خدا به ملائكه بر او درود می‌فرستند. ای شما نماز‌گذاران خدا بر او درود بفرستيد.

در حدیث قدسی فرمود:" لولاك لما خلقت‌الافلاك"اگر نبودی جهان را خلق نمی‌كردم. اصلاً خلقت جهان به عشق توست یا رسول‌الله.

در كودكی با همه‌ی كودكان فرق داشت.

 در طول عمر در لحظه لحظه زندگی نظیف، تمیز و خوش‌پوش بود. هیچ كس پیامبر را نامرتب زیارت نكرد. هر لحظه در هر كجا از شبانه روز كه پیامبر در منظر مردم حاضر شد مرتب بود ، تمیز بود، معطر بود ما یاد بگیریم.

 از 25سالگی تا 40سالگی هر سال یك ماه در كنار جبل‌النور در افاق و انفس سیر می‌كرد.

 در 35 سالگی خانه خدا را مرمت كرد و با تدبیر الهی خودش جنگ قبائل را بر سر حجر‌الاسود و نصب این سنگ آسمانی بهشتی، پایان داد و با تدبیری كه به كار برد و آن سنگ مبارك و مقدس را كه استلام‌اش را خدا روزی همه‌ی ما بگرداند فرمود: همه‌ی قبائل و سران بیایند همه‌ چهارگوشه این پارچه را كه سنگ بر آن قرار دارد بگیرند و بیاورند در محل خاص خودش قرار بدهند.

جمهوری اسلامی آمده است احترام گذاشته به برادران اهل سنت و نظر آنان كه 12 ربیع است و فرموده است: این هفت روز را ما هفته وحدت كنیم به خاطر مشتركات بسیاری كه در قبله، قرآن، نماز و بقیه مشتركاتی كه داریم. اختلافات را كنار بگزاریم چون دشمن اسلام را هدف قرار دارد. اما دشمن از قبل از هزار سال همیشه دنبال بوده، از همان شورای سقیفه به دنبال اختلاف افكنی بوده چون نانش در اختلاف بوده است چون از اختلاف افكنی بین فرقه و مذاهب شیعه و سنی می‌توانسته است سود دلخواه را ببرد و صید آن چه كه می‌خواهد را شكار كند.

از 700 سال قبل تا حالا رئیس این اختلاف اندازان انگلیس است كه در جریان اخیر كه بدترین و تلخ‌ترین جریان نفاق‌انگیز و پركشتار جامعه اسلامی است یعنی جریان سلفی‌ها. كه من فهرست‌بار عرض می‌كنم.

این‌ها می‌گویند ما روایات خودمان  را از این مشی و منشی كه این چنین آدم می‌كشند جان آدم‌ها را  مثل ریگ بیابان و بی‌ارزش می‌دانند ، می‌گویند ما از احمد‌‌بن حنبل، از احمد‌بن تميمی، ابن قیم‌الجوزی و محمد‌بن عبد الوهاب تمیمی نجدی دستورات خودمان را گرفتیم و همه‌ی این‌ها را با معاهده‌ای كه با محمد‌بن سعودی و بنیان‌گذار حكومت آل سعود امضا كردند، تكمیل كردند و از آن موقع تا حالا لاینقطع با تحریك اجانب در جامعه اسلامی اختلاف‌افكنی می‌كنند كه اوج آن در سال‌های اخیر می‌باشد.

 اینان، سلفیون سنتی و جنبش اخوان‌المسلمین از حجاز و آل‌صعود و مصر با هم شدن تشكیل جبهه جهانی بر علیه یهود و سلفی‌ها به رهبری بن‌لادن از آل‌سعود و ظواهری از مصر، كه به اعتقاد بنده هر دو هم بن‌لادن و هم ظواهری هر دو مأمور آمریكا و انگلیس هستند و دست‌پرورده آنها و تعلیمات دیده آنها مطابق سیاست‌های آنها هم عمل می‌كنند.

در عراق، افغانستان و لبنان رشد كرده‌اند به صورت جدی. فقط گروه‌هایی كه الآن در عراق تشكیل داده‌اند چندین گروه بود كه همه‌ی آنها به شدت تروریست هستند. و هزاران هزار عراقی و غیر عراقی را طی این چند سال اخیر كشته‌اند. سازمان القاعده كه با بعثی‌ها تقریباً یكی شده‌اند.

 ارتش انصار السنه، ارتش اسلامی عراق، هذب التحریر، جنبش الطایفة المنصورین، گروه یاران اهل سنت، مناصرو و اهل السنه، سپاه عمر، گروه انتحاری وابسته به براء بن مالك، جیش پیامبر، گروه ابوایمن، گردان زبیربن عوام، گردان حسن بصری.

این‌ها همه فقط در عراق هستند الان و فعال هستند و همه‌ی اینها شاخه دارند در لبنان، در افغانستان و اخیراً در یمن و كار  آن‌ها هم كشتار است.

همین ها بودند كه حرمین عسگریین را منفجر كردند و با خاك یكسان كردند.

همین ها بودند در زمان صدام هزاران گلوله به ضریح مقدس سیدالشهدا ابی‌عبد‌الله علیه‌السلام زدند كه هنوز كه هنوز است آثار بعضی از آن‌ها را كه اگر دقت كنید پیداست.

چرا این‌ها طرفدار پیدا كرده‌اند بعضاً؟ چون شعار اصلی آنها همین چیزی است كه استكبار به شیوه استكبار البته شعار مبارزه با امپریالیسم، مبارزه با یهود و صهیونسيم، البته با سبكی كه انگلیس می‌خواهد و آمریكا هدایت می‌كند.

 جوانان كه پرشور هستند، جوانان كه روحیه ضد ظلم در آنان بالا هستند و از ستم گریزانند و طالب مقابله با ستمكار هستند بعضاً در برخی از كشورهای اسلامی جذب این افكار و جلب این گروه‌ها شده‌اند كه خطرناك است.

 درست در مقابله با وحدت آفرینی مسلمانان دردمند كه به تعبیر رهبر معظم انقلاب یكی از سردمداران بزرگ و تاریخی این جریان الهی كه متمسك به قرآن است افتخار مسلمانی و مسلمانان سراسر عالم خصوصاً اسدآبادی‌ها یعنی سید جمال‌الدین اسدآبادی است. بیش از صد سال است علمای شیعه  بر وحدت می‌كوشند، آرزومند اتحاد هستند، توصیه به یكی‌شدن می‌كنند و دشمن آمده است این همه گروه‌ها را در مقابل وحدت‌خواهی و وحدت طلبی جمهوری اسلامی قرار داده است.

خدایا جوامع اسلامی را كه بیش از یك میلیارد و هفتصد میلیون جمعیت هستند. آنان را به وحدت برسان.

خدایا راه و رسم وحدت بخش جمهوری اسلامی را در مشی و منش آنان غالب بگردان.

خدایا دل‌های همه‌ی جوامع اسلامی را به سوی وحدت بخشی و آرزوی جمهوری اسلامی سوق بده.

خدایا دل‌های مسلمانان را با رهبران جمهوری اسلامی خصوصاً رهبر معظم انقلاب مهربان بگردان.

خدایا جامعه اسلامی ما را همیشه و همیشه همانند وحدت روز مبارك22 بهمن 1388قرار بده.

خدایا توفیق بده كه در جامعه اسلامی ایران اختلاف از بین برود.

خدایا همه‌ی ششصد و چند امام جمعه‌ی سراسر كشور را مایه وحدت و یكی بودن شهرهای مختلف جمهوری اسلامی قرار بده.

خدایا تو می‌دانی دل‌این بنده سرا پا تقصیر مالامال از عشق به وحدت و یكی‌بودن همه‌ی ما حول محور ولایت و ترازوی رهبر معظم انقلاب است خدایا دل‌های مردم اسدآباد را با دل این آرزومند وحدت، مهربان‌تر بگردان.

مطالبی در مورد اسراف آماده كرده‌ام كه فهرست‌بار عرض می‌كنم: پیامبر فرمود:"من اقتصد فی معيشته، رزقه الله، م من بذر حرمه‌الله"؛ هركس اسراف نكند، اقتصاد داشته باشد خدا او را روزی می‌دهد و هر كس اسراف بورزد، خدا بر او رزق و روزی را حرام می‌كند.

امام صادق كه 17 ربیع‌الاول ولادت با سعادت آن حضرت است فرمود:" اتق‌الله و لا تسرف ، ولاكن بين ذالك قوام "؛ از خدا بترس و اسراف نكن و  زیاده‌روی نكن و كم‌روی هم نكن بین این دو حركت كن كه تفسير از اسراف است و خدا فرمود: اهل تبذیر مباش. آسیب شناسی‌های الگوی مصرف را فهرست‌وار می‌گویم:

1-بالا بودن سطح مصرف؛ سروران در جمهوری اسلامی ایران ما 70 و چند میلیون جمعیت هستیم، در پارسال چند برابر جوامع پر مصرف ما مصرف داشتیم در زمینه‌های مختلف. خصوصاً در  مصرف بنزین.

 سروران ما از 25 كشور جهان بنزین وارد می‌كنیم می‌دانید، یعنی چه؟ و روزانه در پارسال بین 70 میلیون تا 100میلیون لیتر بنزین مصرف كردیم. و پیش‌بینی می‌شود و این حدس بنده است كه در نوروز سال 89 فكر می‌كنم پیك مصرف بنزین به 120میلیون لیتر در روز هم برسد. می‌دانید یعنی چه؟ یعنی فاجعه‌ی بزرگ در آینده نزدیك.

در خاور میانه رشد مصرف كه مصرفی‌ترین مردم دنیا هستند خصوصاً عرب‌ها كه روی پول نفت نشسته‌اند در كویت، دبی، جده پر مصرف‌ترین هستند. آنها6/2 دهم مصرف سالیانه است ما ایرانی‌ها 7/6 دهم است. یعنی ما 7% مصرف می‌كنیم و پر مصرف‌ترین ملت‌های دنیا3%. به این موضوع كمی توجه كنید.

2.       مدگرایی؛ ریشه مصرف است.

3.       اتكا به درآمد نفت، ریشه مصرف است.

4.       مصرف نمایشی؛ ماشین فلان خریده 100 میلیون پول داده می‌گوید من باید نوع بالاتر از آن را بخرم 120 میلیونی.

5.       گرایش بعضی دولت مردان به رفاه و اشرافی‌گری؛ كه متأسفانه بعد از جنگ و در دولت سازندگی شروع شد و همچنان ادامه دارد. متأسفانه ریاست محترم جمهوری هم كه مصمم بود و به شدت تعقیب كننده و شعار دهنده با مقابله با اشرافی‌گری است. اگر چه خودش مشی و منش زندگی‌اش را دارد و هنوز هم الحمدالله آن را حفظ كرده است اما روند را نتوانسته كند كند. همچنان رفاه طلبی و اشرافی‌گری در حال رشد است.

وزارتخانه ساخته‌اند كه اسم‌اش وزارتخانه است كاخ‌هایی كه ده‌ها میلیاردها چند ده میلیارد، چند صد میلیارد است. یك صندلی یك وزیر وزارتخانه یك میلیارد تومان است.

6.       توزیع نابرابر؛ برخی از آقازاده‌ها میلیاردر شده‌اند. و الان با پول می‌توانند شهرها را بخرند. چون نفوذ داشته‌اند، چون پدران آنها كاره‌ای بوده‌اند، چون دایی‌های آنها كاره‌ای بوده‌اند، چون متأسفانه توضیع نابرابر. الان هم اگر نگوییم پشت‌اش بیش‌تر شده لااقل همچنان هم ادامه دارد در بین بعضی‌ها این توضیع نابرابر هست.

راهكارها را هم گفته‌اند:

1.       بهبود كیفیت.

2.       مقابله باشعار برای صادرات كه كیفیت بهتر را خودمان داشته باشیم.

3.       تغییر ذائقه جامعه

4.       كنترل شدید و درست دولت در رابطه با واردات.

5.       كالاهای چینی؛ سروران گرامی با بازی‌های چینی و ژاپنی كه جامعه‌ی ما را ببیچاره كرده است و الان محصولات كشاورزی ما، الان گوجه فرنگی كه ما می‌خوریم، پرتغال و نارنگی كه ما می‌خوریم را از چین می‌آورند. این برای جامعه اسلامی زشت نیست. كشاورزهای اسدآبادی می‌فهمند من چه می‌گویم.

6.       معرفی الگوی مصرف صحیح و متوازن.

كه خدا انشاالله همه‌ی ما را از مقتصدین قرار بدهد و از مصرفین قرار ندهد به بركت صلوات بر محمد و آل محمد... .

بسم‌الله‌الرحیم‌الرحیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ، اللَّهُ الصَّمَدُ ، لَمْ یلِدْ وَلَمْ یولَدْ ، وَلَمْ یكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ .

 

 

خطبه‌ی دوم

بسم‌الله‌الرحیم‌الرحیم

الحمدللَّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام على سیدنا و نبینا أبى‏القاسم محمّد و على اله الأطیبین الأطهرین سیما علىّ أمیرالمؤمنین و الصّدیقة الطّاهرة و الحسن و الحسین سیدى شباب أهل الجنّة و علىّ‏بن‏الحسین زین‏العابدین و محمّدبن‏علىّ باقر علم النبیین و جعغربن‏محمد الصّادق و موسى‏بن‏جعفر الكاظم و علىّ‏بن‏موسى الرّضا و محمّدبن‏على الجواد و على‏بن‏محمّد الهادى و الحسن‏بن‏علىّ الزّكىّ العسكرىّ و الخلف القائم المهدى حججك على عبادك و امنائك فى بلادك و صلّ على أئمّة المسلمین و حماة المستضعفین و هداة المؤمنین. أوصیكم عباداللَّه بتقوى اللَّه.

اوصیكم عبادالله و نفسی بتقوی‌الله و نظم امركم

بندگان خدا شما و خودم را به تقوای الهی توصیه می‌كنم. چون بحث اسراف پایان بخش خطبه اول بود سرآغاز خطبه دوم را با حدیثی از امام صادق(ع) در این رابطه عرضه بدارم از باب توصیه به تقوا. ابن‌میمون می‌فرماید:"ضمنت لمن اقتصد ان يفتقر"؛ شنیدم كه حضرت امام صادق علیه‌السلام فرمودند:"    :"ضمنت لمن اقتصد ان يفتقر"؛ "؛ ضمانت می‌كنم كسی را كه اسراف نكند كه هرگز فقیر نشود.

كسی كه مسرف نباشد همیشه غنی است و فقیر نخواهد شد. تضمین می‌دهم كسی را كه اهل اقتصاد باشد، میا‌نه‌رو باشد، اسراف‌كار نباشد كه هرگز فقیر نشود. مطالب بسیار هستند كه باید عرض شود كه البته وقت كم است.

 فردا ولادت پیامبر به روایت اهل سنت و آغاز هفته وحدت است كه توضیح دادیم . و همچنین هفته تربیت است كه جناب آقای فحلی سخنران محترم قبل از خطبه‌ها توضیحات دادند.

روز ملی حمایت از مصرف‌كننده است كه ان‌شاالله در عمل دولت جمهوری اسلامی بیش از بیش بتواند حمایت‌كننده واقعی و ایجابی و نه فقط سلبی.

روز جهانی مبارزه با تبعیض نژادی است كه الان سردمدار‌انش آمریكای پلید و صهیونیسم جهانی است كه خود را نژاد برتر می‌دانند و تبعیض جدی در بین ملت‌ها قائل هستند.

روز ولادت پیامبر در17ربیع‌الاول و روز ولادت امام صادق و روز اخلاق و مهرورزی است.

اما علاوه بر این‌ها اشاره‌ای به فرمایشات دیروز رهبر معظم انقلاب كه حقیقتاً دست توانای بقیة‌الله حسن‌المهدی(عج) بر سر آقا پیداست. سر سوزنی شك و شبه ندارم كه امام زمان لحظه به لحظه مواظب آقاست. شوخی نیست یك تنه یك نفر در مقابل همه‌ی جهان استكبار و این میسر نمی‌شود مگر نظر خاص حجة‌الله‌الحسن‌المهدی و این چنین است. این تعصب نیست، این تعصب بی‌جا نیست. هر كس كه اهل سیاست و حسابگری در مسائل سیاسی و معادلات بین‌المللی باشد یقین پیدا می‌كند كه این سید جلیل‌القدر و عظیم‌الشأن را پشتیبانی دیگر است. وگرنه در داخل خواص نیامدند.

دیروز "حضرت آقا" مطلبی را فرمود قابل توجه، از همه بیش‌تر قابل توجه شورای معزز نگهبان مخصوصاً حضرت آیت‌الله جنتی. آقا فرمود: كسانی كه مرز‌ها را در هم شكستند در نظام حق مدیریت ندارند. مرزشكنان را شما بپرسید از سربازان گمنام امام زمان كه حالا خواهم گفت. آنان در شهرهای مختلف و در مركز كشور از این اسدآباد تا تهران همه را با سند و مدرك می‌شناسند.

هیچ كدام آنها را در هیچ انتخابی تایید نكنید. شورای محترم نگهبان بنده قبلاً گفته‌ام و در زمانی كه در مجلس بوده‌ام نطق كرده‌ام و گفته‌ام، كه بعضی از روزنامه‌ها چاپ كردند و چقدر فحش دادند من سر این تعبیر.

 گفته‌ام: هر كس را كه سر سوزنی در سر سپردگی او به نظام مقدس جمهوری اسلامی شك و شبه‌ای دارید او را تأیید نكنید.

 اگر این آقای میر‌حسین را تأیید نكرده بودید چه می‌شد؟ به خدا هیچ چیز نمی‌شد. شما می‌دانستید این آدم خورده شیشه دارد. خساراتی كه الان زده به مراتب از تأیید نكردنش بیشتر بوده است.

محكم و استوار بایستید و هر وقت هم انتخاب شدند دیگر حقیقتاً چه شورای شهر، چه مجلس، چه رئیس جمهوری دیگر مال همه است همه با او همدل و همراه تا انتخابات بعدی. هر كس همه چیز را كنار بگذارد و همه یكی فرماندار، نماینده، امام جمعه، بخشدار، شهردار اصلاح‌طلب و اصول‌گرا و همه و همه. هر كس سر سوزنی در او شك و شبه‌ای هست او را رد كنید كه آقا فرمود، كه حجت خدا فرمود، حجت دیگر تمام است شورای معزز نگهبان.

 بحث دوم جریانی است كه بنده می‌گویم جریان بزرگ الهی. سروران كاری كه صورت گرفت و خبرش به عنوان دستگیری این آقای پلید، كثیف، آدم‌كش، جنایت‌كار اعلام شد. حیف است فامیلی‌اش را بگوییم چون این فامیلی در سیستان و بلوچستان فامیلی بزرگ، پرجمعیت و دوستداران نظام مبارك جمهوری اسلامی هستند و الان خدا را شكر كردم یكی از بزرگ‌های آنها گفته‌است اگر اعدام‌اش كردند نماز خواندن بر جنازه این ملعون جایز نیست درود بر این مفتی، آفرین بر این مفتی.

اين دزود نه از باب این‌كه این جنايتكار دستگیر شده است، نه، از این باب كه نظام مبارك جمهوری اسلامی و ارگان اطلاعاتی و امنیتی آن كه به عنوان سربازان گمنام امام زمان(ع) مشهور هستند تفوق اطلاعاتی خودش را بر CIA آمریكای200ساله ، وانتلی جنت سرویس انگلستان 700ساله و موساد 60وچند ساله، عملاً اثبات كردند و همه را كیش و مات كردند، در این قضیه اطلاعاتی. غوغایی كردند.

 قربان همه‌ی شما بچه‌های گمنام امام زمان. بچه‌های گمنام دست شما را می‌بوسیم. چه غروری آفریدید، هر ایرانی كه یك سر سوزن منهای مسلمانی شیعه، سر سوزنی رگ و ریشه ایرانی در او باشد كیف كرده است. مردند،  CIA مرد در مقابل این حركت.

 می‌گویند چه ساعتی از خانه خارج شد، سوار چه ماشینی شد،  كجا رفت، با چه كسی ملاقات كرد، در كجا از او عكس گرفتیم، در چه ساعتی وارد افغانستان شد، چه ساعتی در  هواپمای خطوط افغانستان سوار شد، چه ساعتی وارد دبی شد، چه ساعتی وارد ایران شد.

 قربان شما،  آفرین، دست شما درد نكند.

جریان شهرام جزایری پلید را شما یادتان هست  كه رفتند در كشور دیگری با چه ظرافتی اطلاعاتی او را آوردند.

 جریان جاسوس‌های هسته‌ای را شما می‌دانید غوغایی كردند بچه‌های گمنام.

 شما گمنام نیستید، شما پیش ما گمنام هستید، ما شما را نمی‌شنایسم غیر از روئسای هر شهر كه اسم‌اش را می‌دانیم آن هم اسم‌های گمنامی است شما در آسمان‌ها بلند آوازه هستید.

 این تیمی كه این كار را كردند این افتخار را آفریدند اینها بلند آوازه‌های ملكوت هستند.

در جریان هسته‌ای غوغا كردند وگرنه  CIA، موساد، اينتلی‌جنت‌سرويس در جای جای این كشور حضور فعال دارند. اما اگر نمی‌توانند كاری انجام دهند به خاطر تسلط و اشراف این سروران است.

 نفر اول مسعود رجبی ملعون و پلید، عامل عزیزان گمنام است. این جریان بزرگ اخیر وقتی تیم اطلاعاتی این‌گونه آدرس می‌دهند و لحظه به لحظه می‌دانید یعنی چه؟ آفرین، آفرین.

 امام جمعه شما همان روز در یك مصاحبه در این زمینه كرد و گفت:

 برادران گمنام امام زمان جمهوری اسلامی ایران روی اينتلی‌جنت‌سرويس 700 ساله و  CIA  دويست ساله را كم كردند.

 دستگیری تیم بمب‌گذار برای انتخابات دهم در حسینیه ارشاد و در مسجد النبی. می‌خواستند دو بمب بزرگ منفجر كنند و ده‌ها نفر را بكشند و به موقع عزیزان ‌آنها را گرفتند.

اشراف اطلاعاتی بر ستادهای انتخاباتی این نامزدهای شكست‌خورد به خصوص سران فتنه، كامل بر آن‌ها مشرف بودند و لحظه به لحظه از خودشان بهتر.

 اگر شما می‌بینید یك‌دفعه این آقای تاجیك كه ایدیولوگ این‌ها بود می‌آید در تلویزیون این‌گونه حرف می‌زند یا ابطحی یا نبوی یا دیگران می‌آیند این گونه حرف می‌زنند. می‌گویند آقا به این‌ها قرص داده‌اند چه قرصی؟ نه. آن چنان این‌ها اطلاعات وسیع و قوی و مدارك مستند و زنده دارند كه هیچ كدام از آنها نمی‌توانند جیك بزنند. مجبور هستند كه بگویند به خاط این‌كه بر آنها تسلط داشته‌اند.

 و از همه مهم‌تر شكست دادن انقلاب مخملی در ایران توسط سربازان گمنام امام زمان صورت گرفت.

جریان سه راهی جیرفت-كرمان- بم كه توسط این ملعون پلید كه شما بارها فیلم‌اش را از تلویزیون دیده‌اید. در آن موقع من نماینده مجلس بودم تذكر دادم  به وزیر اطلاعات و گفتم: راجع به این جریان، این جریان انگلیسی است، این آدم آدم انگلیس است در شرق كشور فتنه می‌كند و الان عرض می‌كنم:

برادران گمنام شما بهتر از من می‌دانید در كردستان این جریان، جریان انگلیسی دارد فتنه می‌كند، در اهواز فتنه می‌كند، در قوم عرب دارد فتنه می‌كند. همه‌اش هم زیر سر انگلیس است حساب انگلیس را برسید.

 و از همه مهم‌تر اینكه بعد از شهادت سردار سبزپوش سپاه اسلام و خون به ناحق ریخته آن عظیم الشأن یعنی سردار شهید شوشتری چه زود برادران گمنام انتقام خون او را گرفتند و قصاص كردند و به دنیا گفتند كه ارگان‌های اطلاعاتی امنیتی جمهوری اسلامی پشتیبان یكدیگر و لازم و ملزوم هم و با وحدت كارشان را پیش می‌برند.

از مجلس محترم خبرگان تشكر می‌كنم، آفرین بر خبرگان رهبری با این مواضعی كه گرفتند، با این بیانیه پایانی كه دادند حق هم همین بود و غیر از این انتظاری نبود. ثابت كردید خبره هستید برای اینكه خبره الان تشخیص می‌دهد معظم انقلاب در این جریانات اخیر چه معجزه‌ای كرده است.

از رئیس محترم خبرگان تشكر می‌كنیم بلاخره به دهن این‌هایی كه حرف می‌زدند زد و به اسم ایشان می‌خواستند ظلم كنند به این انقلاب، و راه جدا‌يش، را از این‌ها جدا و اعلام كرد و مرزها‌يش را با این‌ها مشخص كرد. در چند روز گذشته تو دهنی زد، هم سر  مزار امام تو دهنی به این‌ها زد و هم در مجلس خبرگان و ما از ایشان تشكر می‌كنیم.

تبریك می‌گویم به خاطر شروع به كار استاندار محترم جدید همدان. و الحمدالله به شما این مژده را بدهم كه بسیار بسیار دید خوبی نسبت به اسدآباد و مرحوم سیدجمال دارد و بنده بعد از گفت‌و ‌گویی كه خدمت ایشان داشتم امیدوار جدی شدم گرچه ما دل‌مان نمی‌خواهد به جهاتی این تغییر و تحول صورت بگیرد و احساس می‌كنم خداوند به نعم البديل تبدیل كرده و بهتر از قبلی آمده است و ان‌شاالله خیرات و بركات این استاندار جدید به اسدآباد برسد.

 استاندار قبلی در جلسه‌‌ی توديعش همه‌اش در مورد همدان و ملاير گفت، و من در سر شام به شوخی به ایشان گفتم ان‌شاالله خدا شفای كامل بدهد اما اینقدر ملایر ملایر كردی،البته ما خوشحال می‌شویم در هر كجای كشور آباد شود خانه ما آباد شده، ملایر و اسدآباد ندارد. اما اسدآباد یك روزگاری جلوتر از ملایر بوده است. من نمی‌خواهم خدای‌ناكرده رقابت این‌گونه‌ای به وجود آورم نه. ولی می‌گویم حق اسدآباد هم توجه كنید، اسدآباد خیلی خیلی حق به گردن همدان دارد. اسدآباد خیلی خیلی حق به گردن جمهوری اسلامی دارد. رهبر معظم انقلاب فرموده است:" انقلاب اسلامی ریشه آن دعوت سید جمال الدین اسدآبادی است". اینها را باید مقامات توجه كنند.

 تسلیت عرض می‌كنم به فرماندار محترم كه خدا پدرش را رحمت كند مرحوم مغفور حاج خداداد آزادبخش را و دعا می‌كنم خدا همه‌ی ما را جزو آمرزش شدگان قرار بدهد ان‌شاالله.

خدایا همه‌ی ما را  وحدت بیش‌تر مرحمت بفرما.

خدایا همه‌ی ائمه جمعه را خصوصاً امام جمعه اسدآباد را بیش‌تر و بیش‌تر مایه وحدت همه‌ی دوست‌داران نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار بده.

خدایا به حق خدایت، به حق تولد پیغمبرت، به حق هفته وحدت باران و برف رحمتت را بر ما نازل بگردان.

بسم‌الله‌الرحیم‌الرحیم

والعصر....

 

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...