راستش من به عنوان یک خبرنگار در طول این مدت 10 ماه تمام حرکات، رفتار، صحبت ها، و برخورد امام جمعه را به صورت دقیق زیر نظر دارم و بعد از این مدت و با بررسی  تمام جوانب و کارهایی که ایشان در طول این مدت کوتاه برای شهرستان انجام داده است واقعا به این نتیجه رسیدم تنها کسی که بتواند این شهرستان را از این وضعیت نجات دهد همین امام جمعه است http://www.blogfa.com/photo/h/hgohari88.jpgادامه . . .

اقدامی خواندنی، از يك خبرنگار اسدآبادی برای امام جمعه ادامه . . .

جيرفتی‌ها عزيز و عنبرآبادی‌های شريف و مردم عظيم‌الشأن اسدآباد و جنوب كرمان، بخوانند؛ زادسر حلاليت طلبيد و مردم گريه كردندادامه . . .

مردم اسداباد صداقت امام جمعه را به معنای واقعی باور کردند

مردم بزرگوار و شهید پرور اسدآباد صداقت امام جمعه را در همه امور به معنای واقعی باور کردند و این روند توسعه و پیشرفت شهرستان را در تمام زمینه ها شتاب می بخشد.

مردم امروز به این نتیجه رسیدند که  اختلافات در گذشته ریشه اصلی بسیاری از مشکلات و عقب ماندگی شهرستان بوده است و این یک نقطه شروع حرکت به سوی جلو است.

عده ی کمی هم که هستند بیایند به دور از اختلافات سلیقه ای  و سیاسی کاری با اعتقاد قلبی با خدای خود عهد کنند و یکبار هم که شده صداقت حجت الا اسلام " علی زادسر جیرفتی" را به عنوان امام جمعه باور کنند و این به نفع شهرستان است.

لازم به ذکر است که در طول این 30 سال اسدآباد همواره از آتش اختلافات در بین گروه های مختلف  ضربه خورده و نتیجه این شده که امروز این شهرستان در تمام زمینه ها از دیگر شهرهای همدان عقب مانده و از لحاظ نرخ بیکاری حرف اول را در استان می زند.

امروز مردم بعد از گذشت سه دهه تجربه نباید دوباره اشتباه کنند  مردم باید تا حالا به این مهم پی برده باشند که ایجاد اختلاف و دودستگی در بین آنها توسط افراد خاص و صرفا برای رسیدن به منافع شخصی و حزبی  صورت می گیرد.

مردمان زادگاه سید جمال الدین در طول تاریخ با حضور در تمام صحنه های انقلاب اسلامی نقش کلیدی و تاثیرگذاری داشته که تقدیم 400 شهید، جانباز و آزاده از داشته های ارزشمند این دیار به شمار می رود.

راستش من به عنوان یک خبرنگار در طول این مدت 10 ماه تمام حرکات، رفتار، صحبت ها، و برخورد امام جمعه را به صورت دقیق زیر نظر دارم و بعد از این مدت و با بررسی  تمام جوانب و کارهایی که ایشان در طول این مدت کوتاه برای شهرستان انجام داده است واقعا به این نتیجه رسیدم تنها کسی که بتواند این شهرستان را از این وضعیت نجات دهد همین امام جمعه است.

ما انسانها تا وقتی که یک چیزی را داریم قدرش را نمی دانیم وقتی او را از دست دادیم آن وقت که حسرتش را باید خورد .من به عنوان یک عضو کوچک این دیار از مردم به ویژه علما، فرهیختگان ، اساتید و دانشجویان، فرهنگیان و جوانان و دانش آموزان و آحاد مردم عاجزانه تقاضا دارم با خدای خود خلوت کرده و گذشته را با امروز مرور کنند و واقعا مقایسه کنند ببینند چه اتفاقی امروز در شهرستان افتاده است .

رسانه ای کردن اسداباد، پیگیری مشکلات مردم در تمام زمینه ها البته با تعامل و همکاری نماینده و فرماندار و رایزنی با وزراء برای گرفتن امتیازات ویژه برای شهرستان، شروع ساخت بزرگترین مصلای غرب کشور از مهمترین اقدامات امام جمعه در طول این مدت کوتاه است.

من به جرات می گویم یک عده از وحدت به وجود آمده برای خدمت به مردم در شهرستان بسیار عصبانی هستند و ادامه این روند را برای خود و گروه خود خطرناک می دانند لذا سعی دارند به عناوین مختلف جلوی این اتحاد و همدلی را بگیرند .

لازم به ذکر است که وحدت، همبستگی و تعامل مسوولان و مردم تنها راه توسعه و پیشرفت اسدآباد و حرکت به سوی اختلاف افکنی در جامعه یک نوع خیانت به مردم به شمار می رود و نباید فراموش کرد که این همان چیزی است که دشمن می خواهد.

 امروز توسعه شهرستان در تمام زمینه ها شتاب گرفته و ساخت مسکن مهر و شروع ساخت مصلای امام رضای اسدآباد گوشه ای از این حرکت بزرگ است لذا مردم یکبار هم که شده به خاطر اسدآباد و به تبعیت از سید جمال الدین اختلافات را کنار گذاشته و فقط به توسعه ی اسداباد فکر کنند که اگر این همراهی اتفاق بیفتد دیری نمی کشد که اسدآباد به عنوان نگین غرب کشور در منطقه می درخشد و این حق زادگاه بزرگ مرد علم و ادب است.

واقعیت این است که آنقدر در گذشته به مردم دروغ گفتند و قول های دروغ دادند که امروز باور کردن این موضوع برای عده ای  کمی سخت است ولی برای این کار باید از خدا کمک گرفت .

اسدآباد داشته های ارزشمند و بزرگی همچون سید جمال دارد که اگر به درستی از آنها استفاده شود وضعیت شهرستان دگرگون می شود .

          در ادامه  باید به اطلاع مردم برسانم که اتحاد و همبستگی میان امام جمعه ، نماینده و فرماندار برای ساخت اسداباد در طول تاریخ اسدآباد بی سابقه بوده است .

لذا این موضوع خود نشان از صداقت و خلوص نیت مسوولان شهرستان و در راس آنها امام جمعه محبوب اسدآباد برای خدمت رسانی بیشتر به مردم دارد.

البته وسعت کار و حجم مشکلات  در شهرستان زیاد است که در این زمینه مردم هم با حضور و حمایت و مشارکت خود باید مسوولان را حمایت کرده و جهت رسیدن به جایگاه واقعی تلاش کنند. 

حميد گوهری خبرنگار ايرنا در اسداباد

دیدگاه‌ها   

#2 یک خبرنگار 1389-03-15 20:47

سلام دنیا همین است که شاهد گذرش هستیم ولی ارزش خراب کردن و تخریب کردن ندارد فقط ......... دنبال رفتن زادسر از جیرفت بوده و هست و دیگران راحت تر همدیگر را پذیرفته اند ایشان فقط می خواهد به هر قیمتی که شده به مجلس راه پیدا کند و تازگی ها سایت ..... را هم راه اندازی کرده البته به نام دیگری و لی با نظارت خودش این سایت را حتما ملاحظه بفرمائید و نصیحتش کنید که از حق نگذرد براش حداقا پیام بفرستید شاید کسی که آبدیتش می کند اصلاح شود
نقل قول کردن

#1 یک خبرنگار منتقد 1389-03-15 20:45

سلام بله درست است اقای زادسر جیرفتی در بحث شنیدن صدای مخالف واانتقادات با متانت و صبوری برخورد می کرد و من خودم کسی بودم همیشه به ایشان انتقاد وارد می کردم ولی به خدا قسم هر وقت شب،صبح و هر ساعاتی از شبانه روز تماس می گرفتم و باز هم انتقاد داشتم به خوبی و به دور از اینکه دیروز یا دیگر روز چه گفتم با من برخورد می کرد واقعا جایش خالی است و برای برگشتش به جیرفت همه ی تلاش خودمان را بکار گرفته ایم امیدواریم که به آغوش شهر و زادگاهش برگردد
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...