بنده معتقد هستم یكی از شاهكارهای رهبری "حضرت آقا "جریان مهار موج جنگ نرم علیه نظام با انتخاب آقای خاتمی، می‌باشد، آمریكا جشن گرفت، آمریكا خودش ر ا بعد از انتخاب خاتمی برنده می‌دانست. رسماً  گفتند جریان يلتسین و گورباچف باید تكرار شود ، آن گونه كه شوروی از هم پاشیده شد جمهوری اسلامی هم بايد از هم بپاشد، كه آقا فرمود: اولاً خاتمی گورباچف نیست و ثانیاً اسلام، كمونیسم نیست و ثالثاً ایران، شوروی نیست. و معجزه كرد آقا، ادامه . . .

 

 


خطبه‌ي اول

السلام عليكم و رحمة‌الله و بركاته .

عوذبالله من‌الشيطان‌الرجيم

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

 الحمدلله رب العالمين والعاقبة لاهل التقوي واليقين، والصلاه و السلام علي سيدنا و نبيّنا حبيب إله العالمين العبد المؤيد الرسول المسدد المصطفي الامجد المحمود الاحمد مولانا و مقتدانا أبی القاسم مصطفي محمد (ص) و علي آله الطيبين الطاهرين المعصومين المكرمين المنتجبين، سيما بقيه الله في الارضين و صل علي ائمه المسلمين و حماه المستضعفين و هداه المومنين ..

اوصيكم عبادالله و نفسي بتقوي الله

بندگان خدا، سروران نماز گزار، شما را و خودم را به تقواي الهي دعوت مي‌كنم.

به مناسبت رحلت جانسوز بنيانگذار جمهوري اسلامي كه در چنين روزي اتفاق افتاد و بسيار سخت و دردناك بود، حديثي را از قول پنجمين خورشيد فروزان امامت و ولايت انتخاب كردم كه مصداق بارز و روشن آن، فرزند زهراي بتول امام آيت الله العظمي حاج آقا سيد روح‌الله خميني قدس سره‌الشريف است.

" قال ابو جعفر محمد بن علي الباقر عليهما السلام: من اصلح بينه و بين الله اصلح الله بينه و بين الناس ، و من اصلح امر آخرته اصلح الله له امر دنياه ، و من کان له من نفسه واعظ کان عليه من الله حافظ ، کسيکه ميان خود و خدا را اصلاح کند خداوند ميان او و مردم رااصلاح خواهد نمود و کسيکه امر آخرتش را اصلاح کند خدا امر دنيايش را اصلاح خواهد کرد  و کسيکه از درون جانش واعظي داشته باشد خداوند حافظي براي او قرار خواهد داد.

قطعاً و يقيناً اگر تاريخ شيعه را ملاحظه و وارسي  كنيم و كنكاشي با دقت داشته باشيم، در غير معصومين هيچ كس را پيدا نمي‌كنيم كه از امام قدس‌سره، به اين فرمايش پيغمبر نزديك‌تر باشد. آن كس كه حقيقتاً به تمام معنا اين فرمايش رسول خدا و البته ديگر فرمايشات آن حضرت صلي‌الله عليه و آله و سلم را، بهتر از ديگران جامه عمل پوشيده ‌است امام است. كه حقيقتاً بين خود و خداي خود را اصلاح كرده بود و به چنين درجه بالايي رسيده بود.

          خداوند نه فقط بين او و مردم ايران را، بلكه بين او و مردم دنيا و مستضعفان جهان را نيز اصلاح كرد. آنچنان اصلاح كردني كه بعد از گذشت 21 سال از رحلت جانسوزش، هنوز كه هنوز است مردمان شيعه‌ و عير شيعه از همه‌ي اديان الهي، از سراسر جهان و خصوصاً ايران اسلامي به پاس خدمات او و زحمات او، راه‌هاي طولاني را طي مي‌كنند و به مرقد مطهرش مشرف مي‌شوند تا در سالروز رحلتش به دشمنان بگويند كه ما همچنان بر نهضت حسيني(ع) خميني كبير(س) پايبنديم.

امروز پيش‌بيني شده است كه بيش از دو ميليون زائر امام در بارگاه ملكوتي آن حضرت گرد بيايند تا براي ادامه راه آن عبد صالح خدا، از رهنمودهاي امام دوران، خلف صالح و فرزند برومندش حضرت آيت الله معظم خامنه‌اي كبير، كه خود خميني ديگري است هدايت شده و براي آينده نظام و استمرار جمهوري اسلامي تصميم مقتضي را، اخذ نمايند.

" من اصلح ما بينه و بين الله اصلح الله ما بينه و بين الناسكسی كه اصلاح كند بین خودش و بین خدا را ، خدا اصلاح می‌كند بین او و بین مردم را، چون امام خمينی اصلاح كرده بود بین خود و خدای خودش را، به مقامی رسیده بود كه برای امثال بنده قابل درك و فهم هم نيست. او بعد از آن همه تبعید و سختی وقتی وارد ایران می‌شد، از ایشان پرسیدند چه احساسی دارید؟ فرمود: هیچ، آری، انجام تكلیف كه احساس خاص مادی و دنيايی ندارد. بعضی‌ها اين هيچی را نفهمیدند، بعدها معلوم شد كه اين كلمه اوج عرفان و بزرگی امام را در خود جای داده است. امام قدس‌سره روزی كه آمد حدود 10 میلیون نفر از مشتاقان حضرتش از سراسر ايران به استقبالش آمدند، و روزی كه رفت بیش از  10 میلیون نفر انسان سیه پوش، او را برای سفر ابدی‌اش بدرقه كردند.

وقتی آدم خاطرات خلبان هلیكوپتری كه تابوت امام را به گلزار شهدا و محل فعلی مرقد مطهرش آورده بود خاطراتش را می‌خواند حقیقتاً پی به عظمت مقام معنوی این بنده صالح خدا می‌برد.

ما كه ادعا داریم امت او هستیم، بین خود و خدای خود، خلوت كنیم،بین خود و خدای خود را اصلاح كنیم، بین خود و خدای خود را در مدیریت‌ها ، در صحبت‌ها، در خطبه‌خوانی‌ها، در هر كاری و هر راهی، ببینیم چقدر آن برای خداست؟!. چقدر از آن را، چقدر از امورمان را تفویض به خدا كردیم "و افوض امری علی الله" را عمل كردیم. بنده خودم را عرض می‌كنم. خدا بر بنده ببخشاید، خدا بر این بنده سرآپا تقصیرت ببخشا، خدایا توفیق بده تا بين خودم و تو را اصلاح كنم، خدایا توفیق بده تا حداقل كمی هم كه شده برای رضای تو و اصلاح امر بين تو و خودم، بگویم، بنویسم، بروم و بخوانم كه اگر چنین كنیم اهل تقوا شده‌ایم، اگر چنین كنیم متقی هستیم.

خدا ان‌شاءالله روح "اتقی‌الاتقياء" روزگار امام روح‌الله را از محفل و مجلس ما شاد بگرداند و به همه‌ی آنها كه امروز موفق شدند به زیارت آن امام عظیم الشان و جلیل القدر، در تهران و در بارگاه ملكوتی‌اش شرف حضور پیدا كنند و گوش جان و سر را به فرمایشات جانشینش بسپارند، اجر مضاعف عطا فرمايد.خصوصاً به عزیزانی كه با همت سرداران سبز پوش سپاه، از اسدآباد به آن مكان نورانی و مقدس مشرف شده‌اند كه فرمانده محترم سپاه فرمودند بیش از 1200 نفر از اسدآبادی‌ها فقط به آن مكان مقدس و زیارتگاه حقیقی مشرف شده‌اند، جزای مضاعف و اجر مضاعف دريافت نمايند، و روح اطهر امام را و دل نورانی جانشینش را و قلب اقدس و نازنین حجت ثانی عشر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشريف را، از همه‌ی ملت ایران، از همه‌ی اسدآبادی‌هایی كه رفتند، از همه‌ی اسدآبادی‌ها كه در نماز جمعه آمدند ، از همه‌ی هیأت‌های بزرگواری كه زحمت كشیده‌اند، از سازمان تبلیغات، از یكایك عزیزانی كه برای عزاداری و نوحه‌خوانی امروز تلاش كردند، از سروران بزرگوار و عظیم‌الشأن نمازگزار اسدآبادی كه بعد از نماز عصر ان‌شاءالله در محكومیت صهیونیسم بین‌الملل همراه با بقیه‌ی ملت ایران راهپیمایی خواهند كرد، روح این امام همام را از همه‌ی اینان كه اسم برده‌ایم شاد، شاد، شاد بگرداند به بركت صلوات بر محمد و آل محمد... .

در ادامه‌ی مبحث والدین كه خدمت شما عرض كردیم و مطالبی را مطرح ساختیم و گفتیم كه خداوند در همه جا توجه ویژه به پدر و مادر كرده است و با هم پدر و مادر را ذكر كرده است اما آنجا كه خواسته است از خدمات و زحمات یكی از این دو بگوید مادر را ترجیح داده است.

مادر از جهات مختلف مورد توجه قرآن و عترت بوده است كه ان‌شاءالله در خطبه‌های بعد جریان مادر حضرت موسی (ع) و جریان مادر حضرت عیسی (ع)، و جریان مادرهای بزرگ تاریخ مثل خدیجه كبری سلام الله علیها، و ام‌الائمه سلام الله علیها آن مادر بی‌نظیر جهان خلقت را، خواهیم گفت. اما آیه 15 سوره‌ی احقاف را برای ادامه‌ی بحث مطرح كرده و ان‌شاءالله بقیه‌ی مطالب را برای هفته‌های بعد تقدیم خواهیم كرد.

سوره‌ی احقاف، آیه 15 :"و وصينا الانسان بوالديه احسانا حملته امه كرها و وضعته كرها و حمله و فصاله ثلاثون شهرا "؛ توصیه كردیم به انسان، فقط به مؤمنین نمی‌فرماید به انسان‌ها، به بشر با هر دین و مذهب مرام و مسلكی كه هستند، زيرا ذات مادر را خدا یكسان قرار داده است، " و وصينا الانسان بوالديه احسانا"، انسان را سفارش كردیم كه به پدر و مادرش نیكی كند برای این‌كه مادر در سخت‌ترین شرایط این فرزند را حمل كرد، در سخت‌ترین شرایط این فرزند را به دنیا آورد، در سخت‌ترین شرایط خواب و بیداری كشید و شیره‌ی جانش را به او داد، "حملته امه كرها و وضعته كرها و حمله و فصاله ثلاثون شهرا "؛ در سخت‌ترین شرایط راه رفتن ، سخن گفتن و مطالب این چنینی را به او آموخت.

گفته‌اند مادر اگر در حال وضع حمل و زایمان از دنیا برود، شهید از دنیا می‌رود. این همه سخت است عزیزان، جوانان، نوجوانان بدانید هر كدام كه مادرتان در قید حیات هستند او نعمت بزرگ خدا است، قدر نعمت مادر را بدانید، خانم‌ها، ای آنانی كه ازدواج كرده‌اید، اگر می‌خواهید همسرتان قدر نعمت مادرتان را خوب بداند، قدر نعمت مادرش را بدانید كه دنیا و آخرت‌تان تضمین شده است، پدر و مادر را احترام كنید تا خداوند شما را در این دنیا احترام كند. 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

 انا اعطیناك ... .

خطبه‌ی دوم

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

والحمدللَّه ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام على سیدنا و نبینا ابى‏القاسم المصطفى محمّد و على اله الأطیبین الأطهرین المنتجبین الهداة المهدیین المعصومین سیما علىّ امیرالمؤمنین و حبیبته فاطمة الزّهراء و الحسن و الحسین سیدى شباب اهل الجنّة و علىّ‏بن‏الحسین و محمّدبن‏علىّ و جعفربن‏محمّد و موسى‏بن‏جعفر و علىّ‏بن‏موسى و محمّدبن‏علىّ و علىّ‏بن‏محمّد و الحسن‏بن‏علىّ و الخلف القائم المهدىّ صلواتك علیهم اجمعین و صلّ على ائمّة المسلمین و حماة المستضعفین و هداة المؤمنین.

اوصیكم عبادالله و نفسی بتقوی‌الله و نظم امركم

مؤمنین، مؤمنات، مردان خدا پرست، زنان خدا پرست، شما را و خودم را به تقوای الهی دعوت می‌كنم. "ان اكرمكم عندالله اتقكم"؛ چون روز زن و هفته زن را پشت سر گذاشتیم این را تأكید می‌كنیم كه قرآن مؤكداً و با توجه و با عنایت، بارها فرموده‌است كه هیچ امتیازی مردان بر زنان ندارند مگر بر تقوا،"انا خلقناكم من ذكر و انثی . . . ."

همه‌ی اموراتشان به غیر از آنچه كه فیزیك زن و فیزیك مرد برای ادامه نسل بشر، مطابق اراده پروردگار  خلق شده است دیگر هیچ امتیازی بر يكديگر ندارند مگر با تقوا.

زنان این را بدانند كه می‌دانند، خدمتی كه جمهوری اسلامی به نوع زن، به جنس زن كرده است همه از آن اسلام  است و در تاریخ بشر نمونه ندارد، عزتی كه الان زنان در جمهوری اسلامی ایران دارند، با اطمینان من عرض می‌كنم، اهل تاریخ، اهل تحقیق، اهل مطالعه از زنان و مردان، بنده ادعا می‌كنم در هیچ كجای جهان امروز كه بیش از 300 حكومت دارد در این دنیا امرار معاش می‌كنند، یا گذران روزگار را دارند، و یا به عبارت غلط جهان را اداره می‌كنند، در هیچ نظام و كشوری به اندازه‌ای كه جمهوری اسلامی ایران به زن ارزش، اعتبار، عزت، علم، توانمندی، اتكای به نفس داده است، در هیچ كجای دنیا پیدا نمی‌كنید، اگر پیدا كردید، مستند بیاوردید، حتماً و یقیناً از این بلندگوی مقدس و این مكان مبارك اعلام خواهد شد.

با اطمینان، تحقیق و توجه می‌گویم  زن الان به غیر از جمهوری اسلامی در هیچ كجای دنیا زن نیست، زنی كه خدا خلق كرده است و فیزیك او برای آن بوجود آمده است نیست. و متأسفانه در جمهوری اسلامی هم بعضاً، بعضی از خانم‌ها بی‌توجه و غافل از اینكه به كجا می‌روند می‌خواهند آن بلایی كه بر سر زن در جهان غرب و شرق آمده است، بر سر خودشان در ایران بیاورند كه ان‌شاءالله خداوند آنان را هدایت كند و از این شر بزرگ محافظت بفرماید ان‌شاءالله.

در خصوص سفارش به تقوا در این خطبه، آیات آخر سوره فجر را انتخاب كرده‌ام كه می‌گویند: اختصاصی در شأن سیدالشهدا، ابا عبدالله علیه السلام است و بنده به وسع ناچیز خودم و عقل قاصر خودم عرض می‌كنم، اگر بخواهیم در غیر معصوم مصداقی برای آیات آخر سوره فجر پیدا كنیم در این روزگار قطعاً و حتماً شایسته‌تر و سزاوارتر از بنیان‌گذار جمهوری اسلامی پیدا نخواهیم كرد كه بزرگترین و بهترین دلیل كه فرمود: "با دلی آرام و قلبی مطمئن به سوی معبود سفر می‌كنم".

 "یا ایتها النفس المطمئنه، ارجعی الی ربک راضیة مرضیة، فادخلی فی عبادی، فادخلی جنتی."،قطعاً مصداق این آیات در غیر معصوم، امام روح الله است. با قاطعیت و جرأت عرض می‌كنم، در محضر علما می‌گويم، این خطبه‌ها در اينترنت منعكس و بسیاری از ائمه‌ی جمعه‌ی دیگر می‌خوانند، مصداق بارز و مصداق جدی این آیات حضرت امام است. نفس مطمئنه ، قسم خورد و گفت: "به خدا هرگز در عمرم نترسیدم"، اين ادعا مگر شوخی است؟ امام ادعا كرد، گفت: به خدا هرگز نترسیدم.، هرگز. با آن همه بلاها كه در طول عمرش، ديد و بر سرش آمد.

160 هواپیما روز 31 شهریور  همه‌ی ایران را بمباران كردند، فرودگاه مهرآباد را از كار انداختند، آمد پشت تلویزیون فرمود :"دزدی آمده چند ترقه انداخته و رفته است". مگر شوخی است اگر چنين رهبری را پیدا كردید، در تاریخ بشر، در غیر معصوم چنین رهبری را، با این ویژگی‌ها پيدا نمی‌كنيد. و این است كه 21 سال  بعد از اين‌كه از دنیا رفته است، هر چه كه شما این شبها و بقیه‌ی ایام از صحبت‌های آن امام الهی  را گوش می‌كنید، انگار همین امروز صحبت می‌كند ، برای الان سخنرانی می‌كند چون اصلاً خودش نبود، او نور بود، نوری قرآنی و خدايی .

گفتم نقل به مضمون حرف‌های آن فرمانده را در خاطراتش از عملیات شكست خورده‌ی امريكا در طبس، می‌نویسد: من می‌گویم كه آیت‌الله (امام) خمينی از بالكن خانه‌اش در حسینیه‌ی جماران، بر عملیات نظامی ما در صحرای طبس تسلط داشت و ما را شكست داد. و درست گفته است ، و امام بر آنان تسلط داشت.

به يك داستان دقت بفرماييد:

 معروف است كه شیخ شوشتری هرگز لقمه‌ی شبهه‌ناكی را در طول عمرش نخورده است. رفت به سمت سمرقند و يا بخارا، حاكم جائر آنجا دستور داد كه او را احضار بكنند به بارگاهش، و به عمالش دستور داد بروید یك گوسفندی را به ظالمانه‌ترین وجه پیدا كنید و بیاورید می‌خواهیم امروز كباب بخورانيم. مأمورین آن سلطان ستمگر رفتند دور و اطراف شهر را چرخیدند، دیدند زنی در حال چرخ‌ریسی است و در كنار منزلش هم یك بره بسته شده است. گفتند از این بهتر نمی‌شود. رفتند این بره را به زور بلند كردند و بردند، هرچه پیرزن التماس كرد، ناله زد گفت به محض رضای خدا اين كار را نكنيد،این بره نذری است، گوش نكردند. بردند و رفتند قصه را برای سلطان تعریف كردند، گفت از این بهتر نمی‌شود، كبابش كنید. كبابش كردند ظهر به عنوان نهار جلوی شیخ شوشتری گذاشتند، شیخ هم فقط و فقط از این گوشت خورد. تنها غذایی كه خورد از این كباب خورد و بر عكس همیشه بیشتر از همیشه هم خورد.

 سلطان گفت: حضرت آیت الله، عجب دنیای پر دروغی، گفت چه طور؟، شاه گفت : به من گفته ‌بودند شما در عمرتان لقمه‌ی شبهه‌ناك هم نخورده‌اید، فكر نمی كنم غذایی را كه امروز خوردی حرام‌تر از آن در كل دنیا پیدا بشود. گفت اتفاقاً عكس است، بنده مطمئن هستم غذایی پاك‌تر، طیب‌تر، حلال‌تر از كباب این بره كه امروز خوردم پیدا نمی‌شود. شاه پرسيد چطور؟، گفت: بروید صاحبش را بیاورید. رفتند پیرزن را آوردند ، ناله می‌زد و نفرین می‌كرد و می‌گفت خدا از شما نگذرد با این مأمورهای ظالمی كه بر مردم گماشته‌ايد، گوسفندی را كه نذر كرده بودم تا پیش پا و قدم مبارك آقا و مرادم شیخ شوشتری ذبح كنم، شما گرفتید و كشتيد و نمی‌دانست كه شیخ شوشتری در اتاق دیگر نشسته است و نذرش را پذيرفته و قربانی‌اش را قبول كرده است.

 این گونه بودند امام بر این دنیا تسلط داشت مگر غیر از این می‌شود. الان آقا هم همينطور است، شما شك نكنید كه آقای ما آقا دارد، آقای ما صاحب دارد، به غير از اين نمی‌شود، جريان بعد از 22 خرداد 88 كه چند روز دیگر سالگردش هست را نمی‌شد همين‌جوری كنترل و نظام را از خطر سقوط حفظ كرد.

 بعضی از نابخردان نادان، باز هم غلط زیادی كردند و گفتند : در روز 22 خرداد امسال ال می‌كنيم و بل می‌كنیم، بنده یك بار دیگر هم گفتم و الان هم می‌گویم، محكم‌تر از گذشته كه " غلط می‌كنید".

امام مصداق بارز نفس مطمئنه‌ی پروردگار بود كه ان‌شاءالله ماها بتوانیم نفس خودمان را ، حداقل نفس لوامه‌ی خود را تقویت كنیم، اگر به نفس مطمئنه نمی‌رسیم، حداقل نفس لوامه‌ را تقويت كنیم و اینقدر تابع نفس اماره نباشیم كه "ان النفس لامارة بالسوء، الا ما رحم ربی" بنده خودم را عرض می‌كنم. نفس اماره قوی است. مگر خدا رحم كند.

خدا ما را از شر نفسمان ، آن نفسی كه بین دو پهلوی ما قرار دارد، حفظ كند ان‌شاءالله.

  مناسبت‌ها:

14 خرداد  روز رحلت جانگداز امام و انتخاب مبارك حضرت آیت الله معظم خامنه‌ا‌ی كبیر مدظله‌العالی به رهبری جهان اسلام است.

15 خرداد روز قیام خونین 15 خرداد است كه ان‌شاءالله امشب بدین مناسبت در این مسجد محفلی است و مفصل راجع به 15 خرداد خواهیم گفت.

16 خرداد، مراسم با شكوه نماز و تشيیع پیكر امام و 11 میلیون بدرقه كننده از مصلای تهران تا بهشت زهرا. كه من یادم است كه یكی از خبرنگاران این بنگاه‌های سخن‌پراكنی بیگانه كه دشمن خونی اسلام هستند، می‌گفت: نمی‌توانم توصیف كنم تشیع جنازه رهبر انقلاب ایران را، فقط می‌توانم بگویم مثل روز عاشورا بود، دریای سیاهی از انسان‌ها راه افتاده بودند و از مصلای تهران تا بهشت زهرا این دریا را تشكیل داده بودند. و راست گفت.

16 خرداد زندانی شدن حضرت امام در سال 1342 به دست مأموران شاه است.

17 خرداد واقعه‌ی جانسوز مدرسه‌ی فیضیه است.

20 خرداد شهادت آیت الله سعیدی است كه به طور فجیعی شهید شد و در رابطه با آنچه كه از او می‌خواستند كه دست كشیدن از حضرت امام بود،  فرمود: "اگر مرا بكشید هر قطره قطره‌ی خونم نام مبارك خمینی را می‌نویسد".

20 خرداد عزل بنی صدر از فرماندهی كل قوا است .

راجع به 15 خرداد یك فهرستی عرض می‌كنم.

امام می‌فرماید، امامی كه آنقدر مقاوم بود فرمود:

        حادثه‌ی 15 خرداد من را خمیده كرد، درهم كوبید.

-         بالاترین ننگ برای رژیم طاغوت 15 خرداد است.

-         15 خرداد برای همیشه عزای عمومی است.

-         15 خرداد سند مخالفت ملت شجاع ایران با استبداد است.

-         15 خرداد انعقاد نطفه‌ی مقاومت ملی ملت ایران است.

-         15 خرداد مبدأ و خمیر مایه نهضت است.

-         15 خرداد شلیك گلوله‌های تفنگ و متحجر است.( چون امام را دو طایفه می‌زدند یكی شاه با تفنگ سربی و متهجرین و رجل‌های را با نادانی و تحجر).

-         15 خرداد بزرگداشت ارزش‌های انسانی در طول تاریخ است.

كه ان‌شاءالله فردا اسدآبادی ها هم  این روز را مانند همیشه گرامی خواهند داشت.

امام رهبر معظم انقلاب كه امروز روز رهبری آن حضرت است كه عرض می‌كنم، تعاریفی از خط امام دارد كه مصداق كاملش خود ایشان است. كارهای امام را فهرست‌وار فرموده است و در مقام عمل بهترین كسی كه در این تقسیم بندی عمل كرده است ، خود شخص شخیص آقا است.

سروران قرآن می‌فرماید:"الله اعلم حيث يجعل رسالته"، خدا داناتر است كه رسالتش را كجا قرار بدهد، شما شاید یادتان نباشد، اما من یادم است كه آقا رئیس جمهور بود، نخست وزیر همین آدم بدون نجابت كه الان به این فلاكت افتاده  است و كارش به جایی رسیده، كه چند روز پیش خبرنگار به او می‌گوید راجع به روزگار امام نقدی ندارید؟ می‌گوید: الان مصلحت نیست. یعنی نقد دارم، یعنی بعضی‌كارها را امام باید انجام نمی‌داد،  ولی انجام داد و الان من جرأت ندارم كه بگويم. این بدبخت عاقبت نابخیر، نخست وزیر بود، جگر آقا را خون كرد. و آنچه كه الان اتفاق افتاده من معتقدم به خاطر آن اذیت‌هایی بود كه این اولاد پیغمبر را در آن روزگار كرد، و عاقبت به خیر نشد، و نشد و نخواهد شد و دست در دامن شیطان از این دنیا خواهد رفت. دیشب هم ساعت 11 آن شیخ بدبخت وارد حرم شده بود و مردم همه با مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر منافق از حرم بیرونش كردند.

حالا امروز خدا به خیر بگذراند كه ان‌شاءالله چيز خاصی اتفاق نیفتاده باشد.

آقا راجع به ویژگی‌های امام می‌فرماید:

-  ایستادگی در مقابل تحریم دشمنان و سازش ناپذیری.

-  اهتمام به تعبد و تهجد حتی در واپسین لحظات زندگانی. امام تا آخرین ساعاتی كه از دنیا می‌رفت قرآن خواندنش را دست بر نداشت. خودش قرآن شده بود واقعا قرآن ناطق شده بود نور شده بود.

-         اهمیت دادن به توانایی های این ملت، باور داشت مردم می توانند و چون باور داشت مردم توانستند.

-         اصرار بر وحدت مسلمین،دوستان اسدآبادی‌ها وحدت، وحدت كلید پیروزی است. بيندازید دور چیزهای نفسانی را ، من الم من بلم من افسر جنگ نرمم. این مزخرفات چیست؟ نوكری نفس ر ا نكنیم، برای رضایت خدا بعضی سختی ها را بپذیریم

-         اصرار بر ایجاد روابط سالم با دیگر كشورها.

-         اصرار بر شكستن  حصار تحجر و التقاط در عمل.

-         اصرار بر تأمین اجتماعی و نجات محرومین.

-         توجه بسیار خاص در مبارزه با رژیم صهیونیستی.

-         مردمی بودن حكومت و ایحاد روابط بین دولت و ملت.

-         اصرار بر سازندگی كشور در ابعاد مختلف فرهنگی، عمرانی، اقتصادی، نظامی و اجتماعی.

-         اصرار بر متكی بودن این نظام مبارك بر شانه‌های مردم.

حالا بیایند به من بگویند چه كسی در این 21 سال بعد از امام بیش‌تر از رهبر معظم انقلاب به این حرف‌ها عمل كرده.

جنگ خلیج فارس را شما یادتان است، اسمش را نمی‌خواهم ببرم آن سید بدبخت كه وزیر كشور هم روزگاری بود گفت: كه صدام خالد بن ولید است باید برویم كمكش، آمریكا حمله كرد به عراق ولی آقا انقلاب را نجات داد و آن را در آن دام وحشتناك نينداخت.

در قضیه‌ی دادگاه میكونوس كه یك دفعه تمام اروپا سفیرانش را از ایران خارج كرد و آقا یك كار كرد همه با ذلت دوباره آمدند التماس كردند و سفیرانشان را آوردند، غوغا كرد.

در قصه‌ی قتل‌های زنجیره‌ای خدا می‌داند من در محضر قرآن عرض می‌كنم، مردم اسدآباد اگر آن اتفاق برای هر رژیمی، هر رژیمی، اتفاق افتاده بود آن رژیم سرنگون می‌شد. اما آقا با یك خطبه‌ی نماز جمعه جریان قتل‌های زنجیره‌ای را افشا كرد و دامن نظام را از آن لوث و آلودگی پاك كرد.

قضیه‌ی 18 تیرماه 78 ، مردم بزرگوار اسدآباد، عین این جریان بعد از 22 خرداد 80 بود كه ماه‌ها اينتلیجنت‌سرويس، سيا و موساد آن را سازماندهی كرده بودند جریان 18 تیر را با یك كلمه (نقل به مضمون)، كه آقا، امام زمان، مولا و مقتدای ما شهادت بده كه ما تا آخرين نفس مقاومت كرديم، یك جان دارم، یك آبرو دارم و . . . ، با یك خطبه‌ی نماز جمعه آن داشت می‌رفت مثل جریان 22 خرداد 80 نظام را براندازی كند آقا هدایت كرد.

جریان بعد از 2 خرداد 76 كه هیچ كس به آن اشاره نمی‌كند، بنده معتقد هستم یكی از شاهكارهای رهبری امام جریان مهار موج جنگ نرم علیه نظام با انتخاب آقای خاتمی، می‌باشد، آمریكا جشن گرفت، آمریكا خودش ر ا بعد از انتخاب خاتمی برنده می‌دانست. رسماً گفتند و گفتند جریان يلتسین و گورباچف باید تكرار شود ، آن گونه كه شوروی از هم پاشیده شد جمهوری اسلامی هم بايد از هم بپاشد، كه آقا فرمود: اولاً خاتمی گورباچف نیست و ثانیاً اسلام، كمونیسم نیست و ثالثاً ایران، شوروی نیست. و معجزه كرد آقا.

جریان این یك سال گذشته هم، همه را دیگر واداشته كه عظمت او را اذعان بكنند. شريرترین، ناجوانمردترین و عنودترین دشمنان آقا را هم وا داشته كه اعلام كنند كه آقا واقعاً! آقاست، آقا قیام ساخت. آقا حقیقتاً آقاست كه جان من هم فدای این آقا و هم فدای آقای آقا، حجت بن الحسن العسكری عجل‌الله تعالی فرجه الشریف.

جناح‌ها را حقیقتاً پدری كرده است، انتفاضه را در فلسطین آقا شعله‌ور كرده و الان هم آقا حقیقتاً فلسطین را رهبری می‌كند و لبنان را. و سید حسن نصرالله مرید، شاگرد و مطیع رهبر معظم انقلاب است و در حقیقت با یك واسطه رهبر معظم انقلاب لبنان و فلسطین را مستقیماً هدایت می‌كند و خدا ان‌شاءالله وجود نازنینش را به سلامت بدارد.

در رابطه با رهبری حضرت آقا، من درست یادم است كه وقتی به فیضیه رفتيم، مردم قم تازه دسته دسته، فوج فوج و مشكی پوش به بیرون آمدند عجیب بود. ما به فیضیه رفتیم روحانیت آمدند و جمع شدند و یك حالت عجیبی بود، از یك طرف امام از دست رفته بود و از طرف دیگر دشمنان تبلیغ كرده بود كه بعد از امام كار جمهوری اسلامی‌اش هم تمام است، جمهوری اسلامی به امام بند است و امام از دنیا برود، جمهوری اسلامی هم نابود است. همه یك اضطراب، یك وحشت و نگرانی شدید داشتند، و بعضی از دوستان حتماً این عرایض را یادشان است تصدیق می‌كنند. بعد از ظهر اعلام شد كه با دست توانای مجلس خبرگان كه دست خدا بالای آن بود، حضرت آیت االله العظمی خامنه‌ا‌ی به رهبری امت اسلامی انتخاب شدند. خدا می‌داند یك مرتبه كل مملكت آرام شد، یك سكینه‌ای بر دل‌ها نازل شد ، غم جانسوز امام ابدی است اما رهبری آقا حقیقتاً آرام كرد دل‌ها را و به حق كه هدایت خدا  بود مجلس خبرگان را خدا هدایت كرد و این آیه را محقق كرد. ""الله اعلم حيث يجعل رسالته"، ".

          راجع به جنایت هولناك صهیونیسم بین‌الملل در حمله به كاروان بین‌الملل آزادی كه:

-         ضعف و درماندگی

-         چهره‌ی واقعی فاشیسم جدید.

-         سنت الهی است كه"الملك يبقی مع‌الكفر و لا يبقی مع الظلم"، این سرنگونی رژیم منحوس صهیونیسم بین‌الملل را بشارت می‌دهد .

 و بدانید این حمله به كاروان بین‌المللی، شمارش معكوس است كه البته شمارش معكوس صهیونیسم از سال‌ها قبل آقا فرمود شروع شده است ولی الآن عینی شده است. خدا زد پس كله‌شان و سبب خیر شدند، عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد. حمله كردند به این كاروانی كه از همه‌ی كشورها بودند و همه‌اش خبرنگار و رسانه‌ای و حقیقتاً اگر چه 4 روزی آذوقه به غزه نمی‌رسد اما غزه در دنیا نام زنده مردم امروز جهان است. مردم غزه قهرمانان مردمان امروزاند، البته بعد از ملت ایران. 

-         مهمترین مسئله‌ی حقوق بشر در این روزگار مصداق قضیه‌ی غزه و فلسطین است. آقا فرمود: این اقدام باید با اشكال مختلف ادامه پیدا كند و ادامه پیدا می‌كند.

-         كنفرانس اسلامی و اتحادیه‌ی عرب باید یك فكری كنند و خودشان را از لعن ابدی نجات دهند .

-         علمای مصر و علمای سنت و مولوی‌های ایران و خارج باید بیایند در میدان و حمایت كنند از كسانی كه اكثراً اهل سنت هستند و در عمل حقیقتاً حسینی و شیعه هستند. و اگر چنین نكنند خدا از سر تقصیر هیچ كدام از ماها و آن‌ها نخواهد گذشت.

از استاندار صمیمانه تشكر می‌كنیم، از فرماندار بزرگوار و متدین ما كه حضور دارند صمیمانه  تشكر می‌كنیم، از نماینده محترم و دلسوز مان كه خبرهای خوبی به شما دادند تشكر می‌كنیم ، و به شما عرض می‌كنم كه پیشرفت اسدآباد در ابعاد مختلف آغاز شده و هیچ كس هم نمی‌تواند جلویش را بگیرد.  و از یكایك شما سروران تشكر و دست بوس شما هستم و ان‌شاءالله بعد از نماز حتماً یك راهپمایی با شكوه در محكومیت صهیونیسم بین‌الملل با همت شما اسدآبادی‌های مؤمن و خداجو ، به پا خواهیم كرد

-         بسم‌الله‌الرحیم‌الرحیم

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ، اللَّهُ الصَّمَدُ ، لَمْ یلِدْ وَلَمْ یولَدْ ، وَلَمْ یكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ .

دیدگاه‌ها   

#2 رسول ابراهيمي اب 1389-03-20 00:34

سلام حاج آقا
روزنامه ايي را كه درموردش با شما صحبت كردم را يادتان است كه (همان روزنامه ايي كه هر وقت .......از شما بد مينوشت در جيرفت)امروز به خاطر مقاله ايي كه در ان من عمل سيزده به در را يكي از خرافات رايج ايران دانسته بودم و اين تعصب به سيزده را حربه فاشيث ها و سلطنت طلب ها براي حمله به كيان جمهوري اسلامي خوانده بودم باعث موج ي از اعتراضات شد فقط به اين دليل كه من اين عمل را به سلطنت طلب ها و فاشيثت ها نسبت داده بودم و اين عمل اصحاب رس را ننگين خوانده بودم ، و در شماره ديگر قرار است كه رد بر اين مطالب حقير نوشته شود امروز به ياد حرف زيباي امام ره افتادم كه فرمودند : ما بايد سعي كنيم تا حصار هاي جهل و خرافه راشكسته تا به سرچشمه زلالاسلام ناب محمدي(ص)برسيم و امروز غريبترين چيزها در دنيا همين اسلام است ونجات ان قرباني ميخواهد ودعا كنيد من نيز يكي از قربانيهاي ان گردم(روزنامه جمهوري 14مهر67) ومطالبي را كه شما فرموده بوديد را به وضوح ديدم امروز براي اولين بار خيلي خجالت كشيدم چون شنيدم كه عكسم در صفحه اول كنار عكس سيد درج شده كه اين مطلب هم بر ناراحتي ها ما بيشتر افزود و سبب شد تا فكر بهتري براي جدا شدن از ان برادران عزيز بر دارم حاج اقا برايم خيلي دعا كنيد كه بتوانم تا اخر در راه دفاع از ولايت ثابت قدم باشم
التماس دعا
نقل قول کردن

#1 رسول ابراهيمي اب 1389-03-17 15:57

سلام
ما هم همصدا با اقاي زادسر ميگوييم غلط ميكنند كه در روز 22 خرداد بخواهند خراب كاري كنند
مگر ما مرده ايم كه هر بي سرو پايي به اقاي ما مقتدي ما رهبر عزيز ما توهين كند و ما نگاهش كنيم
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...