ایشان با دو بار سرکشی از بسیج طلاب مدرسه علمیه الراضیه (س) سعی در رفع نواقص و کمبودهای این بخش از مدرسه داشته و با اهدای یک دستگاه رایانه به همراه لوازم جانبی آن شامل پرینتر، اسکنر و دستگاه فاکس در سازندگی و رشد بسیج طلاب سهم بزرگی داشته‌اند و باعث دلگرمی هرچه بیشتر کارکنان این مدرسه شدند ادامه . . . 
 
بخشی از نامه‌ی شماره‌ی 2400 مورخ 1389/02/21  كه گزارشی است از مدير محترم حوزه‌ی علميه‌ی خواهران "الراضيه" سلام‌الله عليها اسدآباد، در خصوص عملكرد اينجانب تقديم می‌نمايد
 

باسمه تعالی

شماره: 2400/مد89               تاریخ: 11/02/1389

گزارشی از حضور گرم امام جمعه شهرستان اسدآباد حضرت حجه‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌آقا زادسرجیرفتی زيدعزه  در مدرسه علمیه الراضیه (س) شهرستان اسدآباد

از زمانی که این توفیق نصیب شهرستان اسدآباد گردید که پذیرای حضور حجةالاسلام‌والمسلمین حاج آقا زادسرجیرفتی به عنوان نماینده مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و امامت جمعه شهرستان باشند؛ با فعالیت‌ها و دلسوزی‌های مختلف ایشان امت حزب‌الله و شهیدپرور شهرستان شاهد درخشندگی و بالندگی شهر خود بوده‌اند. از عرصه‌هایی که این عالم بزرگوار با صرف وقت و هزینه در رشد و توسعه هرچه بیشتر آن نقش پررنگ داشته‌اند مدرسه علمیه الراضیه (س) خواهران شهرستان بوده است؛ که بنابر درخواست آن بزرگوار رئوس فعالیتهای ایشان در این مدرسه به شرح ذیل تقدیم می‌گردد:

هیأت امنای مدرسه :

      1. الحمدلله با حضور پربار امام جمعه محترم شهرستان حضرت حجه‌الاسلام‌والمسلمین حاج‌ آقا زادسرجیرفتی اولین جلسه تأسیسی و توجیهی هیأت امنای مدرسه علمیه الراضیه (س) تشکیل گردید، جلسات بعدی هیأت امنا با عنایتهای خاص و پیگیریهای امام جمعه محترم شهرستان به صورت مفید و مستمر برگزار می‌گردد و هیأت امنا در معیت امام جمعه اقدامات مفیدی برای ارتقاء حوزه علمیه خواهران داشته‌اند از جمله ارتقاء موجودی صندوق تعاون مدرسه علمیه جهت تخصیص وام به اساتید و طلاب به مبلغ 15000000 (15میلیون) تومان.

2.       بازدید امام جمعه محترم شهرستان در معیت هیأت امنا از قسمت‌های مختلف مدرسه شامل: آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، و اداری مالی و کتابخانه مدرسه و همچنین دیدار با اساتید و کارکنان بعد از بازدید از مدرسه علمیه.

فعالیتهای فرهنگی:

1.       با آغاز سال تحصیلی نوبهار علم و دانش، ایشان در تاریخ 1/7/88 در مراسم افتتاحیه این مدرسه شرکت نموده و با نواختن زنگ مدرسه، طلاب را به فراگیری هرچه بیشتر علم و دانش توصیه نمود.

2.       بازدید از مدرسه: ایشان در بدو ورود به شهرستان از بخش‌های مختلف مدرسه شامل: بخش مدیریت، بخش معاونت‌ها و محیط آموزشی دیدن نموده و راهکارهایی را برای ایجاد فضای بهتر برای تحصیل ارائه نمودند.

3.       برپایی جلسات اخلاق به صورت هفتگی: ایشان با حضور عالمانه و فقیهانه خود به عنوان استاد اخلاق در روزهای پنجشنبه در مدرسه، ضمیر تشنه طلاب و اساتید این مدرسه را سیراب می‌نمایند. لازم به ذکر است که این سلسله مباحث اخلاقی با مضامین بلند اخلاق و معارف اسلامی همراه بوده و چند بار نیز این مباحث اخلاقی با حضور فرماندار شهرستان جناب آقای آزادبخت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر رنجبرزاده و بخشدار شهرستان جناب آقای عبدی‌کوند برگزار گردیده است.

4.       افتتاحیه نمایشگاه عفاف و حجاب: به مناسبت هفته بسیج مدرسه علمیه اقدام به برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در تاریخ 1/9/88 الی 10/9/88 نمود، که این نمایشگاه به دستان مبارک ایشان و با حضور مسؤولین شهرستان از جمله نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر رنجبرزاده و معاون فرمانداری شهرستان اسدآباد جناب آقای عبدی‌کوند افتتاح گردید و حضور سازنده ایشان موجب دلگرمی هر چه بیشتر دست‌اندرکاران و مسئولین نمایشگاه گردید.

5.       بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی: ایشان از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی طلاب مدرسه که به مناسبت هفته پژوهش در مدرسه برگزار شده بود، بازدید به عمل آوردند و به تشویق طلاب در امور پژوهشی پرداختند.

6.       بازدید از بسیج طلاب: ایشان با دو بار سرکشی از بسیج طلاب مدرسه علمیه الراضیه (س) سعی در رفع نواقص و کمبودهای این بخش از مدرسه داشته و با اهدای یک دستگاه رایانه به همراه لوازم جانبی آن شامل پرینتر، اسکنر و دستگاه فاکس در سازندگی و رشد بسیج طلاب سهم بزرگی داشته‌اند و باعث دلگرمی هرچه بیشتر کارکنان این مدرسه شدند.

7.       دیدار با اساتید و کادر مدرسه: طی چند جلسه، اساتید و کادر مدرسه با حضور در منزل شخصی ایشان و استفاده از محضر این روحانی اندیشمند و بکاربستن توصیه‌های عالمانه ایشان سعی در تربیت هرچه بیشتر سربازان حضرت ولی عصر (عج) داشته‌اند.

8.       مساعدت برای چاپ و تکثیر نشریه: اولین نشریه داخلی مدرسه علمیه الراضیه با حمایت‌های امام جمعه‌ی محترم شهرستان چاپ و تکثیر گردید. لازم به ذکر است که در شماره اول این نشریه مصاحبه با مسئول حوزه‌های علمیه و نماینده ولی فقیه شهرستان حاج آقا زادسرجیرفتی صورت گرفت.

9.       برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی برای مبلغان: به همت امام‌ جمعه‌ی محترم شهرستان کلاس‌های آموزشی و توجیهی برای مبلغان با موضوعات تبلیغ و شیوه¬های مؤثر جذب جوانان و مخاطبان همراه با جلسه پرسش و پاسخ در محل مدرسه علمیه الراضیه (س) صورت پذیرفت.

10.     برطرف نمودن مشکلات فنی کامپیوترهای مدرسه و بسیج طلاب در دفعات مختلف جهت ارتقاء کار فرهنگی مدرسه علمیه الراضیه (س) توسط ایشان.

11.     هماهنگی جهت دیدار اساتید و کادر مدرسه علمیه الراضیه (س) برای ملاقات را رئیس اداره کل صداوسیمای استان همدان توسط امام جمعه‌ی شهرستان و ارائه پیشنهادات توسط مدیریت و معاونین و اساتید مدرسه برای بهترشدن برنامه‌های صداوسیما.

12. هماهنگی امام جمعه محترم شهرستان با رئیس شبکه بهداشت جهت حضور کادر پزشکی خانم در مدرسه علمیه جهت معاینه تمام طلاب و نیروی کادر مدرسه برای پیشگیری از بیماری آنفلوانزای خوکی.

13. دیدار امام جمعه محترم شهرستان با مبلغان مدرسه در هفته دفاع مقدس، هفته بسیج، دهه فجر در حسینیه آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی).

14. فعال شدن همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش: با عنایت و جدیت و هماهنگی حاج آقا زادسر امام جمعه محترم شهرستان کمیته همکاری حوزه و آموزش و پرورش فعال گردید.

رئوس کمک‌های مالی ایشان به مدرسه شامل:

1.       با همت و درایت امام جمعه محترم شهرستان در اولین روزهای حضور ایشان تمام دفترچه‌های حساب مدرسه در حضور هیأت امنا به مدیریت مدرسه علمیه الراضیه تحویل داده شد.

2.       با جدیت، پیگیری و هماهنگی فوق‌العاده ایشان با مسئولین مرتبط سازمان مسکن و شهرسازی ایشان توانستند 14هزار متر زمین در بهترین نقطه شهرستان جهت احداث ساختمان مدرسه علمیه اخذ نمایند.

3.       عیدی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) به 90 نفر از طلاب، کادر و اساتید این مدرسه به مبلغ 229500 تومان

4.       جایزه به فرمانده بسیج طلاب به عنوان پژوهشگر برتر به مبلغ 50000 تومان

5.       پرداخت تمام هزینه‌های جاری مدرسه در این مدت به مبلغ 1011150 تومان

6.       ارتقاء حقوق خادم از 30000 تومان به 50000 تومان

7.       اختصاص مبلغ 1000000 تومان جهت عیدی عید نوروز به اساتید و طلاب

8.       تشویق از طلاب ممتاز مدرسه علمیه در نیمسال اول سال تحصیلی 89-88 به مبلغ 343000 تومان

9.       عیدی به مناسبت ولادت حضرت رسول (ص) 370000 تومان

منیره ضحاکی‌آراسته ؛ مدیر مدرسه علمیه الراضیه (س) اسدآباد

=============

باسمه تعالی

شماره: 4409/مد89              تاریخ: 25/02/1389

حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج آقا زادسرجیرفتی زیدعزه

 امام جمعه و مسئول حوزه‌های علمیه شهرستان اسدآباد

سلام علیکم

احتراماً، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهراء (س) بنا به درخواست حضرتعالی گزارشی از کمک‌های نقدی و غیرنقدی شما به مدرسه علمیه الراضیه (س) به شرح ذیل ارائه می¬گردد.

1-     اخذ 14هزار متر زمین در بهترین نقطه شهرستان جهت احداث ساختمان مدرسه با جدیت، پیگیری و هماهنگی فوق‌العاده شما با مسئولین مرتبط سازمان مسکن و شهرسازی صورت پذیرفت.

2-       اهدای یک دستگاه رایانه به همراه یک دستگاه کپی و اسکنر به بسیج طلاب مدرسه علمیه

3-       عیدی به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) به 90 نفر از طلاب، کادر و اساتید این مدرسه به مبلغ 229500 تومان

4-       جایزه به فرمانده بسیج طلاب به عنوان پژوهشگر برتر به مبلغ 50000 تومان

5-       پرداخت تمام هزینه های جاری مدرسه در این مدت به مبلغ 1011150 تومان

6-       ارتقاء حقوق خادم از 30000 تومان به 50000 تومان (جمع حقوق خادم در 8 ماه برابر با 400000 تومان)

7-اختصاص مبلغ 1000000 تومان جهت عیدی، عید نوروز به اساتید و طلاب

8-تشویق از طلاب ممتاز مدرسه علمیه در نیمسال اول سال تحصیلی 89-88 به مبلغ 343000 تومان

9-عیدی به مناسبت ولادت حضرت رسول (ص) 370000 تومان

10-اختصاص مبلغ 1200000هزار تومان کمک هزینه ماههای فروردین و اردیبهشت و خرداد به اساتید و کارکنان مدرسه

1-     با عنایت امام جمعه محترم هدیه روز معلم به مبلغ 320000 تومان از طرف ریاست آموزش و پرورش شهرستان به اساتید اهداء شد.

12-با عنایت امام جمعه محترم به مناسبت هفته پژوهش از طرف ریاست دانشگاه پیام نور شهرستان از 7 نفر اساتید و طلاب پژوهشگر برتر مدرسه با اهدای سکه پارسیان تقدیر به عمل آمد.

13-     تشکر از اساتید مدرسه با اهدای لوح سپاس به مناسبت روز معلم در مورخ 22/2/89

14-     با عنایت امام جمعه محترم، تعداد 120 جفت کفش و 120 عدد بلوز از طرف مؤسسه دارالایتام به اساتید، طلاب و مبلغین مدرسه اهدا گردید.

منیره ضحاکی‌آراسته ؛ مدیر مدرسه علمیه الراضیه (س) اسدآباد

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...