امام جمعه اسدآباد گفت: تخریب و تضعیف نسل جوان کشور هدف اصلی و محل بیشترین سرمایه گذاری های توطئه آمیز دشمنان انقلاب است؛  طرح مطالبات مردم و ارائه مشکلات عمومی با هدف بهسازی امور را از جمله مسوولیت ها ورسالت های جایگاه امام جمعه عنوان کرد و گفت: در خطبه‌ها باید به موازات مسایل دینی به امور مردم توجه و مشکلات جامعه بررسی شود.http://media.farsnews.com/Media/8711/Images/jpg/A0603/A0603881.jpgادامه . . .

 

 

کد خبر:  1242310    زمان مخابره:  2/5/1389 - 2:48:46

تخريب نسل جوان هدف اصلي سرمايه گذاري‌های دشمن است

اسدآباد-امام جمعه اسدآباد گفت: تخریب و تضعیف نسل جوان کشور هدف اصلی و محل بیشترین سرمایه گذاری های توطئه آمیز دشمنان انقلاب است.

حجت الاسلام "علی زادسرجیرفتی" در خطبه های نماز جمعه اسدآباد با تبریک روز جوان افزود: جوانان برای مصون ماندن از توطئه های دشمن باید به نیروی ایمان، قرآن و عمل به مبانی اسلام مجهز شوند.

وی اظهار داشت: نوجوانان و جوانان با بصیرت کشور چشم امید مقام معظم رهبری برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف هستند.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به نقش موثر جوانان در همه عرصه های انقلاب اسلامی اضافه کرد: نوجوانان وجوانان دهه 60 در جریان هشت سال دفاع مقدس در شرایط فقدان امکانات ، با توکل به خدا، بهره مندی از نیروی ایمان و همچنین رهبری حکیمانه امام راحل در مقابل تمامی جبهه کفر ایستادگی کرده و آنها را شکست دادند.

وی با اشاره به دستاوردهای چند سال اخیر جوانان کشور، افزود: این نسل با تاسی از شهدا و تلاش های شبانه روزی در حال فتح قله های پیشرفت و تعالی کشور در عرصه های مختلف هستند.

خطیب جمعه اسدآباد ادامه داد: این تلاش ها و دستآوردها باعث نگرانی دشمنان انقلاب از رسیدن ایران اسلامی به خودکفایی در زمینه های مختلف شده و همین باعث افزایش توطئه های تخریبی برضد جوانان شده است.

امام جمعه اسدآباد به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص لزوم آمادگی کامل برای دفاع از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: حفظ وحدت، همبستگی، داشتن بصیرت و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در شرایط کنونی کشور امری ضروری و حیاتی است.

حجت الاسلام زادسرجیرفتی همچنین در خصوص عدم حضور اخیر خود در شهرستان و عزیمت به قم گفت: این اقدام در ادامه اعتراض های مستمر به برخی مشکلات عمومی شهرستان بوده است.

وی طرح مطالبات مردم و ارائه مشکلات عمومی با هدف بهسازی امور را از جمله مسوولیت ها ورسالت های جایگاه امام جمعه عنوان کرد و گفت: در خطبه‌ها باید به موازات مسایل دینی به امور مردم توجه و مشکلات جامعه بررسی شود.

امام جمعه اسدآباد تصریح کرد: اعتراض ها و مطالب مطروحه وی در خصوص برخی مشکلات با هدف حل مسایل عمومی بوده و به هیچ وجه قصد دخالت در امور اجرایی را نداشته است.

وی در باره این احتمال که طرح مسایل باعث ایجاد شائبه اختلاف بین وی و مسوولان شهرستان شده باشد اطمینان داد: اختلاف نظر با مسوولان نداشته و از هرگونه ایجاد اختلاف پرهیز دارد.

وی با ذکر تلاش فرماندار برای رفع مشکلات تصریح کرد: فرماندار اسدآباد در بین فرماندارانی که تاکنون با آنها کار کردم یکی از بهترین ها بوده است.

رفع مشکل رها شدن پساب ها و فاضلاب های خانگی در معابر عمومی در ماه های اخیر مورد تاکید امام جمعه اسدآباد بوده است.

حجت الاسلام زادسر همچنين خواستار اقامت مسوولان ادارات در اين شهرستان به عنوان يک ضرورت براي ارائه خدمت بهتر بوده است.

شایان ذکر است وحدت و هماهنگی محسوس بین امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در یکسال گذشته به عنوان زمینه موثر در توسعه این شهرستان همواره مورد اشاره و تقدیر منابع مختلف استانی و فرا استانی بوده است.

مسوولان ارشد شهرستان نیز خود نیز همواره تلاش ها و دستاوردهای یکسال اخیر اسدآباد را حاصل همفکری ، هماهنگی و وحدت موجود ذکر می کنند.

براین مبنا نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جریان نماز جمعه ودر بین دو خطبه بر تداوم و استمرار هماهنگی و همدلی امام جمعه اسدآباد ، فرماندار ، نماینده و دیگر مسوولان شهرستان تصریح کرد.

"اکبر رنجبرزاده" برداشت اختلاف یا مخدوش شدن همدلی و وحدت را به علت طرح مشکلات عمومی توسط امام جمعه محترم اسدآباد مردود و غیر واقع دانست.

وی گفت: دغدغه اصلی مسوولان ارشد شهرستان به ویژه امام جمعه اسدآباد حل مشکلات عمومی شهرستان و تامین نیازهای مردم است.

وی افزود: تلاش برای حل مشکلات عمومی و دیرین مردم مورد تاکید و تفاهم آنها و مسوولان ارشد این شهرستان است.

وی وحدت و تلاش مسوولان ارشد شهرستان را زمینه رشد و سرعت بخشیدن بیشتر به اجرا طرح های محوری اسدآباد عنوان کرد و افزود: مسوولان شهرستان پیگیری جدی برای رفع مشکل زیست محیطی رها شدن فاضلاب در معابر عمومی اسد آباد دارند.

این نماینده مجلس گفت: مدیریت ارشد استان حل مشکلات شهرستان اسدآباد و جبران کاستی های پیشین را با اولویت پیگیری می کند.

وی بر لزوم مشارکت مردم برای حل مشکل رها شدن پسابها در معابر عمومی تاکید کرد و گفت: اعتبار تخصیصی از محل اعتبارات عمرانی استانی برای تکمیل و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد افزایش چشمگیری داشته است.

وی همچنین اضافه کرد: در نشستی با استاندار و امام جمعه و فرماندار و معاون اول رییس جمهور خواستار اهتمام دولت به رفع این معضل زیست محیطی اسدآباد شدند که دکتر رحیمی نیز با تصویب اعتبار مناسبی موافقت کرد.

دکتر رنجبر زاده همچنین از سفر معاون اول رییس جمهوری به استان همدان در نیمه شعبان امسال خبر داد .

وی از استاندار همدان خواست که دراین سفر از دکتر رحیمی برای بازدید از اسدآباد ،بررسی وضعیت تصفیه خانه فاضلاب ، و شرکت درآیین کلنگ زنی کنار گذر شهر و عملیات کنستانره و گندله‌سازی ذوب آهن غرب کشور دعوت کند./564 

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 1242310                       

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...