پرداختن به مشکلات زيست محيطي وظيفه‌ای الهي،

امام جمعه اسدآباد گفت: توجه عملي به مشکلات اجتماعي، بهداشتي و زيست محيطي جامعه، بزرگترين کار فرهنگي است http://media.farsnews.com/Media/8409/Images/jpg/A0149/A0149307.jpgادامه . . .

نظر اول ... | بازدید: 6

ادامه مطلب...

"أَوَّلُ ما يُحاسَبُ بِهِ الْعَبْدُ طَهُورُهُ"

رسول خدا فرمود : "إِنَّ اللّهَ طَيِّبٌ، يُحِبُّ الطَّيِّبَ، نَظيفٌ، يُحِبُّ النَّظافَةَ"، (تصاوير را ببينيد)http://tabrizemodern.persiangig.com/b07%20%28Small%29.jpg ادامه . . .

دغدغه‌ی روحانيت سلامت جسم و روح مردم

زادسرجيرفتی : دغدغه روحانيت سلامت جسم و روح مردم استhttp://media.farsnews.com/Media/8905/Images/jpg/A0888/A0888481.jpg ادامه . . .

رفع مشکل فاضلاب اسدآباد مطالبه جدي مردم چاپ ايميل

رفع مشکل فاضلاب اسدآباد مطالبه جدي مردم است http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Larg_Pic/2010%5C7%5C30%5Cimg634161081397812500.JPG ادامه . . .

سکوت در برابر معضل فاضلاب اسدآباد خيانت چاپ ايميل

سکوت در مقابل مشکلات و ناهنجاري اسدآباد به ويژه فاضلاب يک نوع خيانت به مردم شهيد پرور اين شهرستان است  http://www.irna.ir/NewsMedia/Photo/Larg_Pic/2010%5C7%5C29%5Cimg634160055311406250.jpg  ادامه . . .

حضور زادسرجيرفتی در اسدآباد فرصت بزرگي

http://www.farsnews.com/shares/img/logo.gif 

بالاخره فراموش نكنيم حضور حجت‌الاسلام زادسرجيرفتی در شهرستان اسدآباد فرصت بزرگي براي توسعه اين شهرستان است و اگر ايشان اعتراضي دارد تنها در راستاي خدمت به مردم است پس بايد قدر اين شجاعت را دانست و سعي كنيم با ايجاد فضايي آرام و در راستاي خدمت به مردم از اين شخصيت مردم براي خدمات‌رساني بيشتر به مردم بهره ببريم http://media.farsnews.com/Media/8605/Images/jpg/A0323/A0323134.jpgادامه . . .

در اعتراض به مشكلات موجود در اسدآباد؛ زادسرجيرفتی

امام جمعه اسدآباد در ‌اعتراض‌ به مشكلات موجود در اين شهرستان از قبيل وضعيت فاضلاب و همچنين وجود مديران پروازي و عدم رفع اين مشكلات،‌ به قم عزيمت كرد ادامه . . .

امام جمعه اسدآباد با انتقاد شديد از وضعيت فاضلاب اسدآباد: اگر مشكل فاضلاب اسدآباد حل نشود از اين شهر مي‌رومادامه . . .

‌اسدآباد‌ی‌ها در معرض خطر آلودگي فاضلاب شهر چاپ ايميل

امام جمعه اسدآباد گفت: 65 هزار نفر جمعيت شهرستان اسدآباد در معرض خطر آلودگي فاضلاب شهر هستند اادامه . . .
دستگاه‌هاي نظارتي صحت و سقم گزارش مدير چاپ ايميل

زادسرجيرفتي در پايان با اشاره به كم‌كاري دستگاه‌هاي ذي‌ربط در ارتباط با فاضلاب اسدآباد خاطرنشان كرد: نكته جالب توجه و عجيب اين استادامه . . .

 استاندار همدان به مشكلات اسدآباد خاتمه دهد امام جمعه اسدآباد خاطرنشان كرد: اگر استاندار همدان دستورات لازم براي مقيم شدن مقامات و خشكاندن فاضلاب از كوچه‌ها و خيابان‌ها صادر كند، با حضور در اسدآباد مشكلي نخواهم داشتفتح   خرمشهر از جمله رخدادهای درخشان پس از انقلاب استادامه . . .

http://lh4.ggpht.com/alireza.samadi/RrAhBYCKdCI/AAAAAAAAAZA/WPxXWdh_Gvw/s720/Shizar%20%2825%29.jpg

خبرگزرري فارس: نماينده مردم اسدآباد در مجلس‌ گفت: مسئولان براي رفع مشكلات اسدآباد همت مضاعف داشته باشند.

 =========

علي‌اكبر رنجبر‌زاده امروز نماينده مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلاميدر گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به عزيمت امام جمعه اسدآباد به قم در اعتراض به وضع موجود اظهار داشت: متأسفانه شهرستان اسدآباد آن طور كه بايد و شايد توسعه نيافته و با مشكلات بسياري مواجه است كه بايد براي رفع مشكلات موجود همكاري مناسبي از سوي مسئولان شهرستاني و استاني و توجه ويژه‌اي از جانب مسئولان كشوري به اين مهم صورت پذيرد.

وي افزود: حجت‌الاسلام زادسرجيرفتی بعد از انجام پيگيري‌هاي خود براي رفع اين مشكلات به دليل اجرايي نشدن آن‌ها، اين شهرستان را ترك كرد تا ضمن نشان دادن اعتراض خود به اين وضعيت، همت لازم را در ميان مسئولان براي حل مشكلات موجود ايجاد كند.

نماينده مردم اسدآباد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به علاقه‌مندي امام جمعه اسدآباد به منظور خدمت به مردم ديار سيدجمال‌الدين بيان داشت: لازم است مسئولان دولتي براي رفع مشكلات اين شهرستان و ارائه خدمت به مردم ولايتمدار و هميشه در صحنه اسدآباد برنامه‌ريزي و اقدامات مناسب‌تر و سريع‌تري انجام دهند.

نماينده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامیاز علاقه‌ مردم اسدآباد به امام جمعه و محبوبيت ايشان در اين شهرستان گفت و ابراز داشت:دغدغه‌هاي ايشان به جا بوده و بنده نيز به عنوان نماينده مردم اسدآباد در مجلس ضمن حمايت از دلمشغولي‌هاي ايشان براي رفع مشكلات شهر خواستار حركتي مؤثر و اصولي از سوي مسئولان در اين راستا هستم.

 =============

خبرگزاري فارس: فرماندار اسدآباد گفت: امسال 25 ميليارد و 270 ميليون ريال از محل اعتبارات عمراني شهرستان براي تكميل پروژه فاضلاب اين شهر اختصاص داده شده است.

 شهردار اسدآباد در جلسه‌اي اعلام كرد "مشكل فاضلاب مختص شهر اسدآباد نيست بلكه اكثر شهرها با اين معضل درگير هستند كه متأسفانه در اين شهر برجسته شده است "، اما تصاويري از وضعيت فاضلاب دو محله اين شهر حكايت ديگري دارد.

 http://media.farsnews.net/Media/8905/Images/jpg/A0888/A0888459.jpgتصاويري از وضعيت فاضلاب اسدآباد

اخبارمرتبط :

مردم ‌اسدآباد در معرض خطر آلودگي فاضلاب شهر هستند89/04/03 - 14:40

اگر مشكل فاضلاب اسدآباد حل نشود از اين شهر مي‌روم  89/04/17 - 12:08

امام جمعه اسدآباد به قم عزيمت كرد 89/04/26 -

"اَلطَّهُورُ شَطْرُ الاْيمانِ" طهارت نصف ایمان است

رسول خدا صلی‌الله عليه و آله و سلم فرمود : "اَلطَّهُورُ شَطْرُ الاْيمانِ" طهارت نصف ایمان است یعنی اگر ایمان را بگذاریم به عنوان ترازو و دو كفه براش قائل بشویم طهارت نصف آن است و بقیه‌ی مطالب مانند ؛ اخلاق و عبادت و نماز شب و صداقت و همه‌ی واجبات الهی و همه‌ی صفات حمیده‌ی یك انسان متقی و با ایمان دارد، یك طرف ديگر، و طهور طرف دیگر است، آری "الطهور نصف الایمان"، پاكیزگی نصف ایمان است http://tabrizemodern.persiangig.com/other/PICT0038%20%28Small%29.JPG  ادامه . . .

https://mail.google.com/mail/h/1ros6hglglgob/?view=att&th=12c27259074d570f&attid=0.1&disp=inline&realattid=file1&zw
http://www.img.aksfa.net/image-2010/Beautiful-nature/fields_01.jpg

دیدگاه‌ها   

#2 nazari 1392-05-05 12:36

با سلام و عرض ادب: خوشحالم که سلامت هستید و همچنان سایت شما فعال است ضمن آرزوی قبولی طاعات عبادات سالگرد امامت حضرتعالی در این شهرستان را گرامی میدارم هر چند اینجا امام جمعه دارد اما جای شما در اینجا خالی است و ما باید یاد شما سبزش نگه داشته ایم.
نقل قول کردن

#1 نظری 1392-05-05 12:35

با سلام و عرض ادب: خوشحالم که سلامت هستید و همچنان سایت شما فعال است ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات سالگرد امامت حضرتعالی در این شهرستان را گرامی میدارم هر چند اینجا امام جمعه دارد اما جای شما در اینجا خالی است و ما با یاد شما سبزش نگه داشته ایم.
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...