امام جمعه اسدآباد استعفا از مسئولیت را كار مدیران و انسان‌های ضعیف خواند و افزود: من نه تنها در انجام وظایف خود ضعیف عمل نكردم بلكه با تمام توان نسبت به انجام وظیفه الهی خود در شهرستان تلاش كرده‌ام و توانمندی و مدیریت خود را به اثبات رسانیده‌ام، ولی با تأسف بسیار،. . . مشكلات شاخص مردم مشاهده نشد ادامه . . .

 

* * * * *

سماجت و هزينه‌های يك امام جمعه، برای آنچه  كه آن‌ها را قانونی و حق مسلم مردم می‌داند(بازدید تا هفتم مهر: 285)ادامه . . .

گروه استانها / حوزه همدان           89/07/07 - 12:35              شماره:8907070055

 

به دلیل عملی نشدن وعده‌های مسئولان؛

 
 

زادسر: استعفا نكرده‌ام اما قصد مراجعت به اسدآباد را ندارم

خبرگزاری فارس: امام جمعه اسدآباد با اشاره به انتشار خبر استعفایش از امامت جمعه اسدآباد گفت: استعفا نكرده‌ام اما به دلیل عملی نشدن وعده‌های مسئولان همدان و برخی بی‌توجهی‌های آنها به وضعیت اسدآباد، قصد مراجعت به شهرستان را ندارم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین علی زادسرجیرفتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان، به شدت استعفای خود را از مسئولیت امامت جمعه در اسدآباد تكذیب كرد و اظهار داشت: بنده به دلیل عملی نشدن وعده‌های مسئولان همدان و برخی بی‌توجهی‌های آنها به وضعیت اسدآباد، بعد از سفر عید فطر دیگر قصد مراجعت به شهرستان را ندارم و تعیین تكلیف نهایی در مورد ماندن یا رفتن بنده بر عهده شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه است.

 

وی افزود: البته بنده در صورت تعهد غیرشفاهی مقامات در عمل به خواسته اكثریت قاطع مردم اسدآباد، به منظور مراجعت به شهرستان مشكلی ندارم.

 

امام جمعه اسدآباد استعفا از مسئولیت را كار مدیران و انسان‌های ضعیف خواند و افزود: من نه تنها در انجام وظایف خود ضعیف عمل نكردم بلكه با تمام توان نسبت به انجام وظیفه الهی خود در شهرستان تلاش كرده‌ام و توانمندی و مدیریت خود را به اثبات رسانیده‌ام، ولی با تأسف بسیار كوشش لازم از سوی مسئولان استان برای رفع مشكلات شاخص مردم مشاهده نشد.

 
 

وی از چرایی حضور خود در این شهرستان گفت و ادامه داد: اعتماد من به مسئولان شورای سیاستگذاری ائمه جمعه‌ كشور از یك سو و ارادتم به سیدجمال‌الدین اسدآبادی از سوی دیگر موجب شد تا شهرستان اسدآباد را ندیده و نشناخته به عنوان مكان خدمت خود انتخاب كنم.

 

زادسرجیرفتی عنوان داشت: از همان بدو ورود به اسدآباد، وجود مشكلات بسیار و عقب‌ماندگی در این شهرستان كه به ده‌ها فقره می‌رسند را احساس كردم كه پس از بررسی‌هایی كه از وضعیت آن داشتم تصمیم بر تلاش به منظور حل و فصل آن‌ها گرفتم، خصوصاً مشكل ساكن نبودن مدیران و رؤسای ادارات اعم از فرمانداری و دیگر دوایر و نهادها، و معضل مشمئزكننده‌ فاضلاب، یعنی تصمیم بر انتقال و انعكاس آن‌ها به مقامات مربوط و درخواست رفع و دفع آن‌ها در مدت زمان معقول و منطقی، و این مهم را از همان ماه نخست پیگیری كردم و بارها بارها گفتم كه اگر ظرف یك سال این دو مطالبه‌ به حق عملی نشوند از اسدآباد خواهم رفت و ستاد نماز جمعه‌ اسدآباد و شورای اداری و البته آحاد نمازگزاران جمعه در اسدآباد، بر این ادعای بنده شهادت خواهند داد.

 

وی سرازیر شدن فاضلاب حمام‌ها و چركاب آشپزخانه‌ها در سطح شهر و عدم مقیم شدن مقامات را عمده مشكلات این شهرستان برشمرد و ادامه داد: می‌توان گفت مقیم نشدن مسئولان شهرستان و بی‌توجهی آنها به مسائل سبب بروز مشكل فاضلاب شده و مسئله‌ فاضلاب نیز به نوبه خود مانع از مقیم شدن خانواده‌های مقامات در شهرستان شده است.

 

امام جمعه اسدآباد با بیان اینكه مقیم شدن مقامات در محل خدمت، یكی از قوانین لازم‌الاجرا است، خاطرنشان كرد: ریختن فاضلاب حمام و چركاب آشپزخانه‌ها به معابر عمومی نیز در قانون به عنوان جرم تلقی شده و تا یك سال حبس برای آن پیش‌بینی شده است.

 

وی با اشاره به عدم ثبات مدیریت در شهرستان اسدآباد ابراز داشت: به دلیل جابه‌جایی بیش از حد مسئولان در این شهرستان، در وقت ورود بنده، اسدآباد به عنوان شهر سرپرست‌ها معروف شده بود كه همین امر نیز موجب عقب‌ماندگی زادگاه سیدجمال و عدم پیشرفت آن شده است.

 

زادسر تصریح كرد: صدور دستور از سوی مسئول ارشد استان برای مقیم شدن مقامات در شهرستان و سلب مسئولیت از مدیران خاطی، راهكاری ساده و سریع است كه می‌تواند عامل حل بسیاری از مشكلات شهرستان شود ولی تاكنون چنین اقدامی صورت نگرفته است.

 

وی با اشاره به اینكه مشكل فاضلاب نیز سلامت بیش از 60 هزار شهروند اسدآبادی و به همین تعداد هم در روستا‌ها را در معرض خطر قرار داده، خاطرنشان كرد: بنده در تمام سخنرانی‌های خود در شهرستان و یا دیدارهای خود با مسئولان كشوری، بارها و بارها مشكلات اسدآباد را فریاد زده‌ام ولی متأسفانه اقدامی در خور و بایسته صورت نگرفته است.

 

زادسرجیرفتی با بیان اینكه طبق قول نماینده مردم اسدآباد در مجلس باید تا كنون این مشكلات حل می‌شد، بیان داشت: باید دید چرا هنوز این مهم اجرایی نشده است.

 

امام جمعه اسدآباد با بیان اینكه به قولی كه در یك سال قبل به اسدآبادی‌ها داده‌ام عمل كرده‌ام، افزود: عدم مراجعت بنده به شهرستان نه قهر و نه ناز است و نه خستگی و استعفا، بلكه عمل به تعهدی است كه در نماز جمعه داده‌ام كه اگر تا آخر ماه مبارك رمضان مقامات همه و همه مقیم نشوند و فاضلاب پر مرض از وسط كوچه‌ها و جداول خیابان‌ها خشك نشود، از اسدآباد خواهم رفت و اكنون نیز چنان كرده‌ام.

 

وی با اشاره به اینكه برخی تصور می‌كنند روحانی و امام جمعه نباید در این گونه مسائل دخالت كند و مشكلات عمومی مردم را مطرح بكند، افزود: بنا به فرموده رهبر معظم فرزانه انقلاب، آن روحانی می‌تواند دین مردم را حفظ كند كه برای اصلاح دنیا و معیشت بهتر آنها نیز بكوشد.

 

زادسرجیرفتی در پایان ابراز داشت: به همین دلیل بنده این مهم را وظیفه الهی خود می‌دانم و در راستای انجام آن نیز با تمام توان اقدام كرده‌ام و حالا كه مقامات به مطالبات به حق، قانونی و مردمی‌ام عنایت نمی‌كنند، بنده خود مهاجرت خواهم كرد زیرا نمی‌توانم با فاضلابی كه تاخت و تاز دارد و محیط زندگی را آلوده ساخته كنار بیایم و عدم اقامت مقامات ارشد شهرستان را به هیچ‌ وجه برنمی‌تابم.

 

انتهای پیام/ج10/ك

دیدگاه‌ها   

#5 يك دوستدار شما 1389-07-10 12:07

جناب اقاي زادسر گرامي ايا واقعا امام جمعه بايد اينقدر بيكارباشد كه درسايت بگردد چه كسي چه چيزي گفته تا جواب انرا بدهد ؟ يكي از مشكلات شما اين بود كه به جهت نبود مطالعه كتب تاريخي و روايي وانچه يك روحاني وخطيب به ان نيازمند است بناچاردر مراسم سخنراني معما طرح ميكرديد ...وحالاانتظار داريد مردم از شما حمايت كنند مردم اين نقاط ضعف را كاملا درك مي كنند جناب اقاي زادسر . شمادربين مردم ومتدينين وجوانان وخواهران وكلا اقشار مختلف ادارات وارگانها عملكرد مقبول وقابل دفاعي نداشتيد آيااجازه دارم برخي از انها رابيان كنم ؟ 1 - جوانان را بخاطر دعوت از اقاي سالمي امام جمعه پيشين نكوهش كرده به بدترين وجه رانديد 2 - هياتي ها را به جهت موضع گيري در باره تشييع نمادين تابوت ( كه اشكالي نداشت و يا مهم نبود ) ازخود رانديد 3 - روساي ادارات را به جهت مقيم نبودن از خود رانديد وحتي برخي روساي مقيم را به جهت عدم حمايت اشكار وعلني از گفته هاي شما تا حد استعفا پيش برديد كه خود ميدانيد منظورم چه كسي است . 4 - متدينين را بابرخي مسايل مثل برداشتن پرده ازميان زنها و مردهادرمساجد و همسان نشاندن انان در نماز جماعت ازخود دور كرديد ايكاش فقط يكبار رساله حضرات مراجع رامطالعه ميكرديد (كه همه فتواي به احتياط داده اند ايه الله مكارم فرموده درصورت تساوي جايگاه زن ومرد ونبود پرده نماز هردو باطل است ) دراينصورت نماز عيدفطر مردم راباطل نميكرديد ومطالب بسيارديگر كه چندين صفحه ميشود كه البته قصد بيان نداشتم لكن ازدستم دررفت ..

======================
===================

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم
سلام بر شما
با اين نوشته چند چيز را به تصوير كشانيده‌ای كه عبارتند از :
1- به ياد خدا و قيامت نبودن، زيرا نصيحت‌نامه‌ی (؟!) خود را بدون نام خدا شروع كرده‌ايد، بنابراين ابتر است.
2- عرف مسلمانان را مراعات نكرده‌ايد و سلام را كه اسم اعظم خدا و نشان مسلمانی است، نداده‌ايد.
3- عقب‌ماندگی خود را از زمان اعلان كرده‌ايد، زيرا روزگار، روزگار اينترنت است و جنگ با چنگ انداختن به فضای مجازی سايبری بی‌رحمانه تلفات می گيرد، امام جمعه‌ای كه نتواند با ابزار جنگی مدرن روز، با شبهات بجنگد، مطمئناً در اهداف خود موفق نخواهد بود.
4- به فضل الهی يكی از بزرگترين توفيقات بنده همين تسلطی است كه بر امور سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارم، اگر باور نداريد از آقايان محترم مهندس حسين مرادی‌مخلص و جناب حسن كرميان سؤال كنيد كه می‌دانند جنگ نرم چيست.
5- امام جمعه‌ی فعلی اسدآباد در پايگاه اطلاع رسانی شورای سياستگذاری ائمه‌ی جمعه‌ی كشور ، در بين 650 امام جمعه‌ی سراسر كشور ؛
الف - در ارائه‌ی مقاله و مطلب، مقام اول را به دست آورده است.
ب- در توليد خبر نفر دوم در كل كشور شده است.
ج – تمام خطبه‌هايی را كه ايراد كرده كه جزو بهترين‌ خطبه‌ها هستند، بر روی سايت‌های امامت جمعه‌ی كشور، زادسرجيرفتی و ستاد نماز جمعه‌ی اسدآباد قرار داده است.
د- در استان همدان در همه‌ی زمينه‌ها در رابطه با جنگيدن با سربازان جنگ نرم ، دارای مقام اول است.
6- مرد حسابی شما توقع داريد كه مقاماتی كه لاينقطع مورد مؤاخذه‌ی بنده بوده‌اند كه چرا با امكانات بيت‌المال و بر خلاف قانون، حقوق مسلم مردم مسلمان اسدآباد را پايمال می‌كنند و ساكن محل خدمتی خود نمی‌شوند، از من حمايت بكنند، معلوم است كه خيلی آدم ساده انديش و سطحی نگری هستيد.
7- در رابطه با دعوتی كه گفته‌ايد خودت می‌دانيد كه خلاف فرموده‌ايد و خدا از شما نخواهد گذشت، زيرا . . . ، .
8- راجع به پرده برداشتن از مساجد در اسدآباد، نماز عيد فطر، و طرح معما، دروغ‌هایی توليد كرده‌ايد به بزرگی پرده‌هايی كه بر چشمانت كشيده شده است، و پنبه‌هایی است كه در گوشت فرو كرده‌اند، می‌باشد.
9- در خصوص جوانانی كه ادعا كرده ايد، باز هم . . . ، چونكه اين متن ذيل قبل از خطبه‌های نماز جمعه‌ی اسداباد در حضور مردم نمازگذار قرائت شده است و مردم نيز تأييد كرده‌اند:
===============
=============
======= ==
متنی را كه ملاحظه می‌فرماييد، توسط "مشاور جوان" فرمانداری شهرستان اسدآباد جناب آقای محسن طالبی كه يكی از مداحان جوان و معروف زادگاه سيدجمال‌الدين اسدآبادی نيز هست، در تاريخ 1389/05/22 در جمع جميل نمازگزاران جليل اسدآبادی، به نمايندگی از جوانان برومند و فرهيخه‌ی آن ديار ولايت‌مدار، قرائت گرديده است :

«بسمه تعالی»

اگر چشم من در او خیر عباد ا.. نباشد کور باد بهتر است
و اگر دستم برای سعادت مخلوق نکوشد از حرکت باز ماند
و اگر پایم در راه نجات امت محمدیه قدم نزد شکسته شود
این است مذهب من و این است مشرب من . "ایثارگر مشرق زمین سید جمال الدین اسدآبادی"
سلام و صلوات ملائکه مقرب الهی نثار علمایی باد که از آغاز خلقت تا قیام حجت در راه اعتلای اسلام و مسلمانان تمام تلاش خویش را به کار بستند تا جهانیان شاهد سربلندی و عزتمندی مسلمانان باشند و سلام و درود ابدی و الهی نثار ابر مرد تاریخ که جهان و جهانیان در مقابل عظمت وجودی اش سر تعظیم فرود آوردند و انگشت حیرت گزیدند.
براستی چگونه می توان از وحدت و عزت صحبت نمود و نام بلند آوازه ی بیدارگر مشرق زمین را بر زبان نیاورد. سید جمال الدینی که استواری حکومت را در گرو عدالت و سربلندی مسلمانان را در وحدت و همدلی آن می دانست و فارغ از هر لباس و گویشی ندای آسمانی واعتصموا بحبل ا.. جمیعاً و لا تفرقوا را سر می داد و مسلمانان را بر این امر مهم دعوت می نمود.
اما اسدآباد زادگاه این شهید سعید بعد از تجربه پر فراز و نشیب مشیت الهی بر آن صورت گرفت که مردی از جنس آب و آینه و آفتاب با کوله باری از تجربه های ارزشمند دنیا دیده و دنیا بریده و سر بلند از امتحانات روزگار، لباس خدمت را در کسوت امام جمعگی این دیار بر تن کند و بعنوان سرباز جان بر کف رهبری کار خویش را در حراست از سنگر معنویت و گسترش و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی آغاز نماید، حضور و معرفی اش در نماز جمعه با نیمه شعبان قرین گشت که این خود نشانه ای روشن بر مبارک بودن و پر خیر برکتی قدومش بود.
صداقت در رفتار و گفتار و یکی بودن قول و عملش، مردمدار بودن، خضوع و فروتنی در برخورد با مردم ، تیز هوشی و مسلط بودن به اوضاع شهرستان و کشور همچنین تجربه دوازده سالگی حضورش در مجلس شورای اسلامی کافی بود تا بتواند با سرعت چون پدری دلسوز نه تنها در بین مردم بلکه در بی مسئولین استانی و شهرستانی نقش محوری ایفا نماید و با ایجاد وحدت در بین مسئولین ارشد شهرستان انگیزه خدمت صادقانه را در بین آنها مضاعف نموده و روح تازه¬ای را بر کالبد شهرستان بدمد.
1- اهل مطالعه بودن کافی بود تا این مبارز نستوه به ابعاد وجودی شخصیت سیدجمال الدین پی برده و در هر جا و مکانی فرصت را غنیمت شمرده و نام سید را زینت بخش محفل نماید. توجه ویژه ایشان به سید باعث شد که سید در غربت گرفتار شده در کانون توجهات قرار گیرد که این امر خود باعث توجه ویژه مسئولین استانی و کشوری به اسدآباد قرار گرفت.
2- تهیه مقدمات احداث یک شهرک دینی، فرهنگی، تفریحی با محوریت مصلی بزرگ امام رضا(ع) اسدآباد در بهترین و منحصر به فردترین مکان شهری کلنگ زنی پروژه در تاریخی ترین، تاریخ سال گذشته با رقه ی امید را در دل مردمان ولایت مدار این دیار ایجاد کرد و آنان را به داشتن آینده ای روشن امیدوار ساخت.
3- مطرح نمودن موضوع مقیم شدن مقامات مسئول شهرستان اسدآباد که مدت ها بود به فراموشی سپرده شده بود و پافشاری ایشان در تحقق این خواسته مردمی محبوبیت ایشان را دو چندان نمود.
4- جدّیت همراه با شجاعت در مطرح نمودن مشکل فاضلاب شهرستان و آگاه سازی مردم از عواقب غیر قابل انکار آن و تلاش بی وقفه در برطرف نمودن این معضل دلسوزی ایشان را در بین مردم ثابت نموده و مسئولین را در همراهی با ایشان مصمم تر گردانید.
اما چشم بینا و تیزبین ایشان خیلی زود مشکلات و کاستی های عدیده شهرستان را مشاهده نمود و در جهت حل آن عزم خود را جزم و همت را مضاعف گردانید و پا به میدان عمل نهاد. پس بی شک حمایت های بی دریغ از مواضع حکیمانه امام جمعه محترم شهرستان علاوه بر دلگرمی ، ایشان را در پیگیری تا حصول نتیجه مصمم تر می گرداند.
لذا ما جوانان دیار سیدجمال الدین اسدآبادی حضور خود را در نماز جمعه پر رنگ تر نموده و در قالب کمیته جوانان ستاد برگزاری نماز جمعه حمایت قاطع و بی دریغ خویش را از مواضع حکیمانه ی حضرت حجت الاسلام و المسلمین زادسرجیرفتی اعلام داشته و در حد توان یاریگر ایشان خواهیم بود. بی شک با وحدت کلمه حول محور ولایت آینده ای روشن در انتظارمان خواهد بود. ان شإ ا..
================
================
=========

ضمناً آب مرواريد سياسی آوردن چشم بعضی‌ها افزايش حضور جوانان را در روزگار امامت جمعه‌ی اين بنده‌ی كوچك خدا، نديده و نمی‌بينند. مردم اسدآباد بارها شاهد بودند كه جمع كثيری از جوانان اسدابادی اعم از دختر و پسر، روزهای جمعه به دفتر مراجعه می‌فرمودند و امام جمعه‌ی خود را تا مسجد جامع با پای پياده همراهی می كردند.
10- در رابطه با چگونگی نصب پرده در مساجد اسداباد، نظر بنده همان است كه گفته‌ام و آن عين عرف مساجد سراسر كشور علوی ايران اسلامی است، و در اسداباد خلاف عرف است.
11- نسبت به بحث تابوت نمادين نظر بنده منطقی و منطبق با آموزه‌های دينی و بهترين مقابله با هتك هتاكان لامذهب می باشد.
12- در رابطه با مطالعه و ارائه‌ی مباحث مورد نياز جامعه و تسلط بيانی و قلمی اين امام جمعه، بهترين گواه بر مغرض بودن شما، اقشار مختلف مردم اسدآباد و اعضای محترم ستاد نماز جمعه هستند. فقط چند نوشته‌ام را برای خوانندگان تقديم می‌دارم تا بدانند كه تو كيستی!، .:
======================
====================== =
==============

سخن زادسرجيرفتی امام جمعه‌ی اسدآباد با اعضای ستاد نماز جمعه‌ی ديار سيدجمال‌الدين اسدآبادی و . و . ادامه . . .

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

برادر ارجمند جناب آقای . . . زيدعزه‌العالی
عضو معزز ستاد نماز جمعه‌‌ی شهرستان اسدآباد
سلام علیكم ، تقبل‌الله اعمالكم و اسعدالله ایامكم
ای آشنای جمعه‌ها، ای باوفای خطبه‌ها،ای بنده‌ی خوب خدا، ای مخاطب «يا أيها الّذين آمنوا إذا نودي للصّلوة مِن يوم الجُمعة فَاسعَوا إلي ذِکرالله وَ ذَروُا البَيع ذلکُم خَير لَکم إن کنتم تَعلمُون» جمعه آيه 9 »، بدان كه موقعیت طلائيت رفيع، مقام الهی‌ات منيع، و مسیر قدم‌هایت مبارك است.
مطمئناً تو در زمره‌ی بلند آوازه‌‌گان‌ آسمان‌ها قرار گرفته‌ايد، زيرا ذات اقدس احديت جلت‌عظمته، مقصد راهپيمايی آدينه‌ات را، «الی ذكر الله » اعلان داشته است.
چون چنین شده‌ای و صلاحیت طاعت را در عبادت از آن خود ساخته‌اید، فرمان مطاعش را، به تو ابلاغ كرده است كه «و ذرو البیع »، و روزی‌ات را با « والله خيرالرازقين »، ضمانت كرده و فرجام شما بنده‌ی خوب و منقادش را، در صف "عبادالله‌الصالحين" قرار، و بشارت داده است.
خداوند سبحان كه سوره‌ی مباركه‌ی جمعه را نيز با «یسبح الله ما فی السماوات و مافی‌الارض» شروع كرده است، منت نهد و شما را از اسلام، قران، و "نماز با صلابت و با ابهت جمعه"، جزای خیر مرحمت فرماید كه هر هفته در كمال سخاوت، طراوت، شرافت، متانت و به قصد عبادت ،جسم خود را به تحمل مشقات، و جان خويش را به صبوری با ناملايمات احتمالی،وا می‌دارید و جهت برپايی بهتر و برتر اين فريضه‌ی تخييری روزگار غيبت كبرای حجت ثانی عشر عجل الله تعالی فرجه‌الشريف، و امامت و ولايت حضرت آية‌الله معظم خامنه‌يی كبير مدظله‌العالی، سعی وافر خویش را مبذول می‌فرمايید.
قدر خود را قدر بدانيد كه تقديری افتخار آفرين از قبل آن قدير مقتدر، برايت مقدر شده است.
جزاكم‌الله عن‌الاسلام والقرآن (و ايضاً "صلاة‌الجمعه")، خيرالجزاء
ارادتمند شما و همه‌ی مؤمنين سرزمين مبارك استاد عالی‌ مقام، سيد جمال‌الدين ‌اسدآبادی ‌ره؛

طلبه‌ی بسيجی؛ علی زادسرجيرفتی

امام جمعه‌ی اسدآباد
("عيد مبارك فطر سنه 1431 هجری قمری، برابر با 1389/06/19")
http://www.zadsar.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=1393&Itemid=1
=========================
عشق آن روز كه اين لوح و قلم دستم داد
بسم الله الرحمن الرحيم
ن و القلم و ما يسطررون "قرآن كريم سوره ي قلم‌آيه‌ي1"
سلام وصلوات خداوند تبارك و تعالي جلت عظمته، نثار آن قلمي باد كه بر مركب انگشتان نشست و "قرآن كريم" را به يادگار گذاشت.
درود انبياء و ملائكة الله تقديم آن مركبي باد كه با قرار گرفتن در ميان انگشتان دست‌هاي مبارك" سيد رضي "جا خوش كرد و «‌نهج‌البلاغه» را به رسم امانت، به تاريخ بشر هديه كرد.
الهي به فداي آن زبان آتشيني كه‌در كام«فرزدق»،گرداگرد كعبه چرخيد و آن حماسه‌ي بي‌نظير شاعران را،به‌سمع حجاج بيت‌الله‌الحرام رسانيد،و اخبار قبل و حين و بعد،بزرگ حاجي كم نظير تاريخ طواف را،با هنر خبرنگاري در الفاظ گنجانيد وبه اوراق سپرد.
هزاران سلام، صلوات، درود و تحيت بر صد‌ها مصداق عيني سطور بند‌هاي سه‌گانه مورد اشاره، و سرانجام سلام و درود مردم عزيز، شريف و فرهيخته‌ي اسدآباد سيد‌جمال‌ره، بر هر آن كس كه در لباس "خبرنگاري"، و بيان شمشيرگون "فرزدقي"، و قلم قرآني"آويني" ، همه‌ي هّم و غّم خود را به كار خواهد بست تا «اسدآباد» را آن گونه شايسته‌ي شأن رفيع ومقام منيع بزرگ منادي وحدت جهان اسلام حضرت استاد سيّدجمال‌الدين اسدآبادي قدس‌سره است ،در دين و دنيا، آباد و بلند مرتبه بگرداند.
رجاي واثق دارد كه حضرت مستطاب‌عالي سعي وافر مبذول خواهيد داشت تا از آن طايفه باشي، و ما نيز دعا مي‌كنيم كه چنان توفيق بزرگي، رفيق بزرگي چون شما (سركار خانم . . .، و يا جناب آقای) خبرنگار متعهد اسد آبادي بشود بمنه و كرمه.
عشق آن روز كه اين لوح و قلم دستم داد
گفت هر شب غزل چشم شما بنويسم
ارادتمند و دعاگو،

علی زادسرجيرفتی

امام جمعه‌ی اسدآباد "1389"
http://www.zadsar.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=1383
متن لوح تقدير از اساتيد معزز حوزه‌های علميه‌ی
تقدير از اساتيد معزز حوزه‌های مباركه‌ی علميه‌ی اسدآباد
بسم الله الرحمن الرحيم
قرآن كريم:«...لقد من الله علي المؤمنين اذ بعث فيهم رسولاً من انفسهم يتلوا عليهم آياته ويزكيهم و يعلمهم الكتاب...» سوره ال‌عمران آيه‌ي 164
برادر ارجمند جناب حجه‌السلام‌و‌المسلمين . . . زيد‌عزه
استاد محترم حوزه‌ي علميه صاحب‌الزمان عج "اسدآباد"
سلام‌عليكم
بريده باد زباني كه ادعا كند توصيف مقام معلم « بماهو معلم» را.
پاشيده بر خاك باد، آن مركبي كه مدعي گردد عرفان تعليم دهنده‌ي علوم الهي را.
در آتش خشم الهي بسوزد، گوينده‌ي دروغ بزرگِ « ادا كننده‌ي حق معلم، و به جاي آورنده‌ي حقوق مدرس را».
چگونه مي‌توان «انما يخشي الله من عباده العلماء» را در الفاط گنجانيد، و دُر«العلمُ نورٌ» را، به اوراق سپرد، و چون است حال آن كسي كه باور كرده باشد، «العلماءُ ورثه الانبياء» را، و چطور است حال شنونده‌ي صداي ملكوتي ختم رُسل،صلی‌الله عليه و آله، كه «انما بعثت معلماً»، و حالت رواني آن كس كه بداند معني «هل يستوي الذين يعلمون و الذين لايعلمون» را، و چرا خوف نداشته باشد داناي «ليس العلم بكثره تعليم و تعلم، بل هو نور يقذفه الله في قلب من يشاء» و «العلم هوالحجاب الاكبر»، و بايد چست و چالاك بگردد آن كس كه بخواند «مداد العلماء افضل من دماء شهدا» را.
غور در دريای "علم"، و غواصی از اقيانوس "معلم"، و پرواز به قله‌ی "قرآن"، و "نهج‌البلاغه" ، و "نهج‌الفصاحه"، و "صحيفه‌ی سجاديه" و كنكاش در سخنان "خمينی خدايی"، و "تفحص در گفتارهای خامنه‌ای الهی"، و بررسی همه‌ی اقوال "كبار" و جمله‌ی افعال "اعاظم"، خلاصه شده است در اين طلای ناب تمام عيار و گرانبهای بی بديل مولی‌الكونين و امام المتقين ابوتراب علی‌بن ابيطالب عليه‌السلام كه فرموده است:
«من علمني حرفاً فقد صيرني عبداً»
با تأسي به كلام آن امام همام، و تمسك به معني و مفهوم اين سخن نوراني، عرضه مي‌دارد:
«اي استاد عزيز، تدريس و تعليم تو را ارج مي‌نهيم و به غلامي تو مفتخريم»
جزاكم الله عن الاسلام و القرآن خير الجزاء
ارادتمند و دعاگو؛

علي زادسرجيرفتي

مسؤول حوزه‌هاي علميه‌ي اسدآباد
===========================
بسم اللّه الرحمن الرحيم
قرآن كريم: "...لان شكرتم لازيدنكم..." ( ابراهيم -7)
«شكر نعمت، نعمتت افزون كند»
برادر مكرم جناب آقای . . . زيدعزه
. . . . .
سلام‌عليكم، تقبل‌اللّه اعمالكم
از سخنان گرانقدرتر از درّ امام خميني نوراللّه مرقده‌الشريف است كه فرمود:
"... ترديدي نيست كه حوزه‌هاي علميه، و علماي متعهد در طول تاريخ اسلام و تشيع، مهمترين پايگاه اسلام در برابر حملات و انحرافات و كجروي‌ها بوده‌اند..." ( خطاب به روحانيون سراسر كشور، 3/12/1367،).
از باب تمسك به: « من لم يشكر المنعم من المخلوقين لم يشكراللّه عزوجل»، بر اينجانب فرض آمده است تا از عنايت خاص آن بنده خوب خدا، و مقام مسؤول شهرستان تاريخي و شهيد پرو "اسدآباد سيد جمال‌الدين" به حوزه‌ي مباركه‌ي الراضيه (س) ، صميمانه تشكر كنم و خاضعانه قدردان لطف و كرمتان باشم كه الحمدللّه و المنه، چنين است.
بدون شك توفيقي كه در خصوص اين حوزه‌ي مباركه‌ي علميه، رفيق سركار عالي شده است، نعمتي بس بزرگ از جانب دوست است كه نصيب بعضي از بندگان مقرب پروردگار مي‌گردد. بنابراين اين دعا مي‌كنيم كه توفيقات الهي آن خيرّ متدين افزون، و عدد امثال آن نيكوكار معزز، در اين ديار ولايت‌مدار، بسيار باد.

موفق و مؤيد باشيد، ارادتمند و دعاگو؛

علي زادسرجيرفتي

مسؤول حوزه‌هاي علميه‌ي اسدآباد
http://www.zadsar.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=1273
============
=================
=============
البته كه بنده امثال شما را خوب می‌شناسم،(فكر می‌كنم شخص شما را هم)، اذيت و آزارهايی را كه طی يك‌سال گذشته روا داشته‌‌ايد، يك روزی برای برای همه‌ی مردم اسدآباد خواهم نوشت و آن وقت می‌فهميد كه چه ظلمی به اسدآباد كرده‌ايد.
13- امثال شما هرگز نخواستند بفهمند كه زادسرجيرفتی چه نوكر شايسته‌ای است برای اسدابادی‌ها. زينهار كه شهامت آن را نداريد كه اعتراف كنيد كه به ميدان سيدجمال می‌گفتيد ميدان "سيامكی"، و حالا با شنيدن نام سيدجمال، مردم عزيز اسدآباد صلوات می‌فرستند، يعنی چی؟.
آری؛ جرم زادسرجيرفتی اين بود و هست كه خود را امام جمعه‌ی جمله‌ی مردم اسدآباد می‌دانست و نه فلان گروه و بهمان جناح، خود را خادم دين و دنيای مردم می‌پنداشت و نه آقا و رئيس آنان.
بلی؛ جرم زادسرجيرفتی اين بود كه باج به هيچ مقام، دستگاه، جناح و باندی نداد و حرف آخر را خود می‌زد، و هرگز كمترين عدم شفافيتی در كارش خصوصاً امور مالی نبود.
اگر راست می‌گوييد برويد و از تپه‌آشغال مقابل مسجد جامع كه ده سال از جلوی چشمانتان رژه می‌رفت و مرد آن نبوديد كه تميزش كنيد ، بپرسيد، برويد از آن مكانی كه نامبارك شده بود و مركز خريد فروش انواع مواد مخدر و . و . . .، بود و دروازه ورودی اسداباد را ملوث كرده بود، بپرسيد. همان مكانی را منظور است كه اكنون تبديل به تفريگاهی برای متدينين شده است و در اختيار جناب آقای خزايی قرار گرفته و بعضی‌ها می‌گويند درآمد خوبی هم پيدا كرده است.
اگر مرد هستيد و غيرت اسدآبادی دارید، برويد از مصلای بزرگ امام رضای عليه‌السلام اسدآباد بپرسيد كه برايش تا كنون بيش از 5000000000 ريال هزينه شده است، و طی سی سال و سعی همه‌ی انمه‌ی محترم جمعه‌ی سابق عقيم مانده بود حتی 100 متر زمين هم نداشت و حالا با يكصدهزارمترمربع زمين آن هم از بهترين جای اسدآباد، افتخاری شده است برای مردم اسدآباد و بهترين گواه همان نماز با شكوه، ابهت، صولت و صلابت امسال عيد فطر كه در مكان مصلا اقامه شد.
آری اگر مرد هستيد و شرف اسدآبادی داريد، عملكرد ده‌ماهه مرا و خطبه‌های نماز جمعه‌ را با دقت بخوان، و آنگاه اين فحش‌نامه‌ی خود را مجدداً . . . ، حتماً از مردم اسدآباد شرمنده خواهيد شد.
گوش وجدانت را تيز كنی نعره‌های كشتگان فاضلاب پر كشتار محله‌ی زادگاه سيدجمال و محله‌ی محمود بيگی و زير مزار شهيدان را خواهيد شنيد . . .!!!.
و چه بسيار است گفتنی‌های ديگری كه بايد به بهانه‌ی اين كامنت كذايی يك دوستدار بنده، به استحضار خوانندگان عزيز برسد، وليكن فعلا ديگر مجال نيست.
نقل قول کردن

#4 یاس 1389-07-09 20:39

سلام آقای زادسر
شهر سیاست زده ها را فراموش کنید
اشتباه شما این بود که به برخی ها باج ندادید
به خاطر این دنبال شما شب نامه پخش کردند و این همه توهین ها را بر علیه شما روانه کردند
اینجا اسدآباد است نه جیرفت و نه تهران شهری که از اطرافیان چنان آسیب می بینی که از هیچ کس ندیده ای
کسانی بر علیه شما فعالیت نمودند که از طرفداران فتنه سبز بودند و شما اشتباها با آنها ارتباط داشتید


=====
=====
====
به نام خدا
سلام بر شما

باج دادن در قاموس آموزه‌های دينی، جايگاهی ندارد كمااين‌كه دروغ، نفاق، چاپلوسی، دروغ منفعت‌آميز را به جای مصلحت‌آميز قالب كردن، و . و . . .، جايگاهی ندارد، اولاً.
ثانياً بنده به احدالناسی نه در اسدآباد و نه در جيرفت و نه در تهران كمترين مشكلی نداشته و ندارم،
زادسرجيرفتی را برخی اهالی قدرت نمی‌توانند تحمل كنند، چون‌كه مصلحت انديش، ملاحظه‌كار سياسی و از اين قماش نيست و ان‌شاءالله نخواهد شد.
مردم هميشه زادسر را می‌خواستند چون در نوكری و
دلسوزی و حق‌گويي او كمترين شك و شبهه‌ای نداشته و ندارند.
مردم اسدآباد شهادت خواهند داد كه زادسرجيرفتی در كمال صدق، صفا، راست‌گويی، طهارت ، خصوصاً طهارت مالی ، هرآنچه كه وظيفه داشته است، عمل كرده است.
مطمئناً هيچ‌كس در اسدآباد و در جاهای ديگر نمی‌تواند عملكردی خلاف اسلام، قرآن، و دستورات مقام معظم رهبری و مصالح نظام مبارك اسلامی ، از زادسرجيرفتی را به اثبات برساند.
آری؛
چون سخنم نمی زند زنگ ريا به گوش‌ها
كس نتواند آورد طاقت هم‌زبانی‌ام.
زادسرجيرفتی فدايی اسلام، قرآن، امام، حضرت آقا و نوكر مردم بوده و هست و خواهد بود، و اين ادعا را در قبل از انقلاب اسلامی، بعد از انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، و در جيرفت و عبراباد و در مجلس شورای اسلامی و ايضاً در اسدآباد سيدجمال‌الدين بزرگ و سترگ، به اثبات رسانيده است.
نقل قول کردن

#3 رسول ابراهيمي آب 1389-07-09 14:40

سلام بر استاد زادسر جيرفتي.
اي كاش اين جيرفتي نمايي كه اين حرف را زده خودش را معرفي ميكرد تا جوابش را ميداديم ....
مگر زماني كه آقاي زادسر نماينده جيرفت بودند امامان جمعه جيرفت حاضر به گوش كردن حرف هاي ايشان بودند كه شما اين طور ميفرماييد .
اگر آقاي زادسر اين چنين تذكري داده بود به امام جمعه محترم روزنامه هاي مخالف ايشان كه كم هم نيستند اين مساله را در بوق و كرنا ميكردند و خودشان را جر ميدادند تا زادسر را متهم كنند . حالا كه از همه جا رانده شده ايد چاره ايي جز زدن اين حرفها نداريد ...
زادسر زادسر است و در قلب مردم مومن جيرفت جاي دارد ... و در خدمت رساني ايشان هيچ كس شك ندارد جز ...... وضعيت الان جيرفت نشان ميدهد كه برادران اصلاح طلبان چه گل هايي بر سر ما زدند ....
با تشكر از استاد زادسر جيرفتي
نقل قول کردن

#2 دوستان 1389-07-08 12:48

زمانی که نماینده جیرفت بودید همیشه شعارتان این بود امام جمعه نباید در کارهای عمرانی و اجرایی و شهری که مربوط به دنیای مردم است دخالت کند که هرگاه امام جمعه های گذشته و حال جیرفت یک تذکر و یا نکته ای را راجع به وضعیت مردم یا شهر جیرفت بیان می کردند به باد انتقاد می گرفتید ولی در سایت شما پر است از دخالت های شما در مسائل شهری اسدآباد که در جیرفت شما را به عنوان رئیس فاضلاب اسدآباد می شناسند. راستی این تناقض را چگونه قابل حل می دانید.
=====
=====
====
به نام خدا

خودتان می‌دانيد كه اين چنين نبوده و نيست، اگر باور نداريد برويد خدمت امام جمعه‌ی عنبرآبادآقای افشارمنش، و فرماندار وقت جيرفت آقای شجاع حيدری ، و فرماندار وقت عنبرآباد آقای بهنام، و همين آقای امام جمعه‌ی فعلی جيرفت، و از آن‌ها بپرسيد به موجب مردانگی خودتان آيا شهادت شرعی می‌دهيد كه زادسرجيرفتی در زمان نمايندگی‌اش برای مردم جيرفت و عنبرآباد، با درخواست خودش شما را در يك روز از ده صبح تا ده شب، به ملاقات پنج وزير در پنج وزارتخانه آن‌هم، در پنج مكان برد و ده‌ها دستور قوی برای حل و فصل مشكلات و معضلات جيرفت و عمنبرآباد ، اخذ كرد يا خير، اگر خدای ناكرده گفتند نه ، بگوييدتا مدارك آن را با امضای پنج مقام يعنی دو امام جمعه ، دو فرماندار و بنده، منتشر نمايم.

======
=====
====
سپر بلای مردم بودن، از ویژگی‌های روحانی چاپ ايميل

زادسرجیرفتی اهتمام به امور دنیایی و دینی مردم، سپر بلای مردم بودن، مطالعه و شناخت مسائل مختلف، توجه به نسل جوان، فراگیری زبان‌های مختلف خارجی، مخاطب‌شناسی، تبلیغ اسلام و تذهیب اخلاق را از ویژگی‌های روحانی از منظر امام خمینی ادامه . . .

گروه استانها / حوزه همدان 89/06/19 - 12:54 شماره:8906190154

امام جمعه اسدآباد: توجه به امور دینی و دنیایی مردم از وظایف روحانیون است

خبرگزاری فارس: امام جمعه اسدآباد گفت: توجه به امور دینی و دنیایی مردم از وظایف روحانیون است كه امام راحل نیز بر این مورد تأكید ویژه داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اسدآباد، حجت‌الاسلام والمسلمین علی زادسر‌جیرفتی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر اسدآباد در مصلای بزرگ امام رضا (ع)، با تبریك فرا رسیدن عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات و خلوص نیت در ماه مبارك رمضان اظهار داشت: فرا رسیدن عید سعید فطر و پایان ماه مبارك رمضان اشاره‌ای به بازگشت اصل و فطرت الهی دارد چرا كه این ماه توفیقی است كه طهارت، پاكی، صداقت و تقوا را در خود تقویت كنیم.
DSC05375.JPG

وی با بیان اینكه از جنبه‌های مختلفی می‌توان به عید فطر نگاه كرد، افزود: مؤمنان ماه مبارك رمضان را ماه بركت می‌دانند البته برخی نظیر اغذیه‌فروشی‌ها و رستوران‌ها هم ممكن است تصور ‌كنند كه ماه مبارك رمضان موجب كساد شدن بازارشان می‌شود كه این طرز تفكر صحیح نیست بلكه رزق و روزی را خداوند عنایت می‌فرماید.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به اشعاری از حافظ در مورد ماه رمضان و عید فطر گفت: این شاعر گرانقدر رمضان و فطر را لازم و ملزوم یكدیگر می‌داند.
عید سعید فطر

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینكه روحانی كسی است كه در امور دین تخصص پیدا كند، عنوان داشت: توجه به امور دینی و دنیایی مردم از وظایف روحانیون است كه امام راحل نیز بر این مورد تأكید ویژه داشتند.

زادسرجیرفتی اهتمام به امور دنیایی و دینی مردم، سپر بلای مردم بودن، مطالعه و شناخت مسائل مختلف، توجه به نسل جوان، فراگیری زبان‌های مختلف خارجی، مخاطب‌شناسی، تبلیغ اسلام و تذهیب اخلاق را از خصوصیات و ویژگی‌های روحانی از منظر و دیدگاه امام خمینی (ره) برشمرد.

وی مطرح كردن موضوع مقیم شدن مسئولان در شهرستان و رفع مشكلات فاضلاب شهر اسدآباد از سوی امام جمعه، عدم دخالت در امور اجرایی و جزو عمده‌ترین وظیفه امام جمعه و دیگر روحانیون دانست و از روحانیون خواست در كنار مسئله‌گویی دینی و تأكید انجام امور واجبات دینی به مردم، به امور دنیایی و رفع مشكلات آنان نیز بپردازند.

در پایان خطبه‌های نماز عید سعید فطر امام جمعه اسدآباد برای رفتن از مردم حلالیت طلبید و با آنان خداحافظی كرد.
DSC05375.JPG

گویا این حلالیت طلبیدن و خداحافظی و مطرح كردن مسائل مقیم شدن مسئولان و بحث فاضلاب شهر اسدآباد از سوی امام جمعه در خطبه دوم این نماز با توجه به عزیمتی كه چند ماه قبل برای رسیدگی و حل شدن مسائل شهرستان به شهر قم داشتند و در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فارس و روزنامه‌ها اشاره كردند، است و زادسر اعلام كرده بود اگر این مسائل بعد از ماه مبارك حل نشود از این شهر می‌رود.
نقل قول کردن

#1 دوستان 1389-07-08 12:24

فقط دروغ می گویی

=====
=====
====

به نام خدا

اگر فقط يك مورد مستند و مدلل بياوريد ضمن اين‌كه آن رااز همين طريق به نمايش می‌گذارم، از همه‌ی مردم ايران ، جيرفت و عنبرآباد، اسدآباد و جمله‌ی خوانندگان اين پايگاه عذرخواهی خواهم كرد و ديگر ادعا نمی‌كنم كه تا حالا چه در زمان نمايندگی‌ام و چه در زمان امامت جمعه‌ام، دروغ نگفته‌ام.
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...