بنده تحلیل می‌کنم آنان که با ستاد راهبردی جنوب آن کرده‌اند که شما(هلیل) گفته‌اید، کسانی هستند که مستقیم و غیر آن، در خصوص مطالب مهمی که ذیلاً یادآور می‌گردد، انواع مخالفت‌ها و کارشکنی‌ها را اعمال کرده‌اند تاريخ ارسال خبر : 1390/03/03 ساعت 15:03:30  ادامه . . .

 

در دراز مدت مستقل شدن جنوب کرمان و جیرفت

به نقل از "هلیل" ؛ زادسرجیرفتی : جناب آقای رئيس جمهور، همانگونه كه حضوری به استحضار رسيد، يكی از دلايلي كه نماينده‌ی مردم شريف جيرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در جمع‌بندی نامزد اصلح انتخاباتی‌اش در دوره‌ی نهم رياست‌جمهوری به آن رسيد و آن را از شواهد و قرائن بدست آورده بود، عبارت است از اين مطلب مهم كه اطمينان يافته بود كه نامزد مورد نظرش علاوه بر ويژگی‌های ديگر، با استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت به عنوان كمربند امنيتی شرق كشور پهناور ايران اسلامی موافق است ادامه . . .

 

با سلام و خسته نباشید

 

پیرو تماس تلفنی با جنابعالی در خصوص ،جدا کردن تعداد 10 روستا از دهستان اسفندقه در سال 84 ،بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن ،که جمعیت این تعداد روستا سبد استقلال ارزوئیه را سنگین تر کرده است و شمانماینده  جیرفت در مجلس شورای اسلامی بودید،آیا از این موضوع اطلاع داشتید ،یا خیر،نظر جنابعالی به عنوان یک سیاستمدار در این خصوص چه می باشد،و سکوت مسئولان وقت را در این راستا  چگونه ارزیابی می کنید و به نظر شما چرا با اعلام وزارت کشور در این راستا،هنوز نامه های اعتراض آمیز مردم این روستا و شورا ها بی پاسخ مانده است.؟

 

2-تجزیه ستاد راهبردی جنوب کرمان به صورت  یک مصوبه استانی و تعمیم دادن آن به غرب و شرق استان،در یک سکوت رسانه ای و پشت پرده صورت گرفته است،تحلیل جنابعالی از این اتفاق که مانع شدن از ارتقاء و استقلال جنوب می باشد چیست.

 

3- با توجه به اینکه بر اساس دستور وزیر نیرو،و مسئولان استانی ،رئیس دفتر مناطق محروم،مبنی بر استقلال شرکت آب فاضلاب روستایی جنوب و کوتاهی سران سیاسی و اجرایی استان،در اجرایی شدن این ابلاغیه،از دید سیاسی شما، آیا مسئولان استانی قدرت اجرایی در دخل و تصرف مصوبات را دارند.؟

 

4- اگر با روال اجرایی که به جنوب ظلم در امر آبادانی آن صورت می گیرد،انتظار می رود،جنوب مستقل شود.

 

5-محرومیت اصلی جنوب و شهرستان جیرفت از دید شما چیست؟

 

6- دلسوز عمرانی و توسعه یعنی چه؟ ایا در جیرفت وجود دارد.

 

7- وظایف تریبون های معنوی علاوه بر مسائل روز چیس؟/

 

8-ایا کاندید مجلس نهم می شوید؟

 

9-ایا این ظلم های که بهدحق جنوب صورت گرفته در زمان  نمایندگی شما بود چه برخوردی می کردید؟

 

خیانتکار سیاسی یعنی چه؟

 

منفعت طلب سیاسی یعنی چه؟

 

قومگرایی درمانش چیست؟

 

نماینده مجلس یعنی چه؟

 

سکوت نماینده مجلس  در برابر ظلم به موکلینش چه معنایی دارد؟

 

اصولگرایان این دفعه در جیرفت برنده می شوند یا بازنده سیاسی؟

 

          یاد کردن از خدمت  کردن مدیران به چه تعبیر است،مدیر خیانتکار یعنی چه؟

 

باتشکر در صورت صلاحدید به هر تعداد از سولات مقدور بود پاسخ بدهید

 

سنجری مدیر سایت هلیل

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

 

خواهر محترم سرکار خانم سنجری زیدعزها

 

مدیریت محترم «هلیل»

 

با سلام و احترام، به استحضار می­رساند:

 
 

 پاسخ به پرسش­‌های شانزده­‌گانه­‌ی آن خبرنگار محترم، نیازمند به وقت مطول، حوصله­‌ی مفصل، و پاسخ­های ظریف، و دقت­‌های لطیف دارد که همه­‌ی این‌ها، باید با توجه به عدم خستگی خوانندگان معزز انجام بگیرد، بنابراین سعی خواهد شد تا به صورت مختصر به هر یک از سؤال­‌ها جواب داده شود و طی دو بخش تقدیم می‌گردد، و قضاوت را هم به خوانندگان محترم و منصف وا می‌گذاریم. ان‌شاءالله با دقت ملاحظه، و بدون عینک خاص حکم می‌کنند.

 

قبل از ارائه پاسخ مستقل به یکایک سوالات شانزده‌گانه، از راه‌اندازی پایگاه‌های اطلاع رسانی «هلیل»، «جنوب»، «کمنزیل»، و امثال این سه، که یکی از نیازهای جدی منطقه‌ی جنوب کرمان به مرکزیت جیرفت را می‌توانند اجمالاً پاسخ مقتضی بدهند، صمیمانه تشکر می‌کنم. البته از وبلاگ‌های رو به ازدیاد جیرفتی‌ها و جنوبی‌ها نیز. ای کاش وضعیت فعلی رسانه‌ای جیرفت و جنوب که هنوز هم به صورت واقعی اداکننده حق و حقوق جیرفت و جنوب نیست، در روزگار وکالت نگارنده وجود داشت تا امکان پاسخ‌گویی به نقدهای عالمانه و دلسوزانه‌‌ی قلم‌های متعهد فراهم می‌شد و مردم عزیز در جریان فعالیت‌های بی‌شمار خدمتگزار خود قرار می‌گرفتند و درخت 15ساله‌ی استان شدن جیرفت را که چیدن ثمرش فرا رسیده بود، ناگهان قطع نمی‌کردند و لاجرم قهقهه‌ی مستانه‌ی برخی از اطرافیان جهات مختلف جغرافیایی جیرفت بزرگ و کهن که بیش‌از پنجاه‌هزار کیلومتر مربع مساحت داشت و دارد،  در فضای  منطقه، گوش‌ها را نمی‌آزرد و روان‌ها را آزرده نمی‌ساخت. از طرفی هم این قلم بهترین جواب را به سیاهه‌­های غیرجیرفتی سکوت نمی­‌یافت که بدون استثناء دروغ می‌ساختند و ناسزا منتشر می‌کردند و تهمت­های ناروا می‌زدند. ای دریغ و صد دریغ، جیرفتی که تا چند قدمی استان ­شدن پیش رفته بود، سیر قهقرایی کرد و . . .

 

بخش نخست ؛

 

پرسش اول ؛

 

جدا کردن تعداد 10 روستا از دهستان اسفندقه در سال 84 ،بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن ،که جمعیت این تعداد روستا سبد استقلال ارزوئیه را سنگین تر کرده است و شمانماینده  جیرفت در مجلس شورای اسلامی بودید،آیا از این موضوع اطلاع داشتید ،یا خیر،نظر جنابعالی به عنوان یک سیاستمدار در این خصوص چه می باشد،و سکوت مسئولان وقت را در این راستا  چگونه ارزیابی می کنید و به نظر شما چرا با اعلام وزارت کشور در این راستا،هنوز نامه‌های اعتراض آمیز مردم این روستا و شورا ها بی پاسخ مانده است.؟

 

و اما در پاسخ به سئوال اول :

 

 باید بگویم که خبر بسیار تلخ انتزاع عجیب حدود 10 روستا از توابع اسفندقه را که چندین سال قبل در شرف بخش­شدن بود، و الحاق آن­ها به یکی از بخش­های «ارزوئیه»، چند روز قبل توسط حجت‌الاسلام ابراهیمی از اهالی شریف «آبشور» اسفندقه، دریافت کردم  که در این باره نکاتی چند را متذکر می­گردد:

 

الف - هیچ کس نمی‌تواند دلیل موجهی بر تقصیر و یا حتی قصور نماینده‌ی مجلس ارائه کند که چگونه خدای ناکرده از تبانی و یا به عبارت دیگر حقه‌ی احتمالی برخی از مأمورین سرشماری در روستاهای دور افتاده‌ای از حوزه‌ی انتخابیه‌اش، مطلع نگردیده است. معمولاً منابع اطلاعاتی هر یک از نمایندگان مجلس، موکلین او هستند که متأسفانه بنده در این مهم از اخبار آن مکان محروم ماندم و این زشتی حدود 3 سال بعد، خود را به رخ کشیده است.

 

ب - در رابطه با بخش دوم سؤال اول "هلیل"، زادسرجیرفتی نماینده­ی سابق مردم جیرفت و عنبرآباد بلافاصله پس از اطلاع از این اتفاق شوم، چگونگی آن را از فرماندار محترم فعلی جیرفت جویا شد که جناب آقای غنچه‌پور قول قطعی از پی­گیری مقابله با تبانی احتمالی مذکور و خنثی­ ساختن حقه­ی محتمل را دادند و بنده هم عین فرمایشات جناب ایشان را توسط همان روحانی محترم آبشوری، به مردمان عزیز منطقه ابلاغ کردم.

 

ج - سومین قسمت اولین پرسش ­«هلیل» را این­گونه باید پاسخ گفت که : سکوت فرماندار، قابل توجیه است زیرا اگر او بدون اجازه­‌ی استاندار هر اقدامی که بکند، بلادرنگ عزل خواهد شد، کما این که اخیراً در شیراز اتفاق افتاد. اما عدم فریاد به قول شما از تریبون معنوی، اگر با اطلاع بوده است که باید از عجایب بشمار آید. مطمئناً بی­‌توجهی نماینده‌ی مجلس از عدم اطلاع او بوده است.

 

 اگر بنده عنوان مبارک نمایندگی مردم جیرفت و عنبرآباد را می­‌داشتم و قدرت مجلس و بلندگوی پرقدرتش را، پشتوانه­‌ی خویش می‌دیدم، و یقین پیدا می‌کردم که مردم شریف روستاهای مورد اشاره، به این جدایی و آن پیوند اعتراض دارند، یقیناً توان برگرداندن روستاهای مذکور را به اصل خود، دارا بودم.

 

البته اگر در زمان نماینده­‌ی مجلس بودنم در جریان قرار می‌گرفتم، کاری می‌کردم کارستان، کما این­که الحاق بلوک به جیرفت که 100% مردم بخش بلوک خواهان آن بودند قطعی و غیرقابل انکار شده بود که اجل سیاسی قدرت را از زادسرجیرفتی ربود و پی­گیری­‌های او را عقیم ساخت و مردم عزیز بلوک و توابع به خواسته‌ی مصرانه‌ی خود نرسیدند. مستحضر باشید که چنانچه مردم عزیز روستاهای یادشده خودشان خواهان این افتراق و آن وصال بوده‌اند، مطلب به طور کلی تغییر می‌کند و دیگر تعییر عنوان تبانی و حقه‌ی احتمالی توسط برخی از مأمورین سرشماری، دور از انصاف است.

 

پرسش دوم ؛

 

2-تجزیه ستاد راهبردی جنوب کرمان به صورت  یک مصوبه استانی و تعمیم دادن آن به غرب و شرق استان،در یک سکوت رسانه ای و پشت پرده صورت گرفته است،تحلیل جنابعالی از این اتفاق که مانع شدن از ارتقاء و استقلال جنوب می باشد چیست.

 

پاسخ پرسش دوم:

 

خدا رحمت کندمرحوم دکتر محمد فرخی را که به هر دلیلی نماینده­‌ی میان­‌دوره­‌ای جیرفت در مجلس ششم بود، بسیاری از زبان او شنیدند، و به خودم نیز گفت، نقل به مضمون: «زادسر، من قبلا فکر می‌کردم که مقام­‌داران قدرتمند استان به دلیل مخالفت با تو، با پیشرفت جیرفت مخالفت می­‌کنند، اما اکنون عملاً و مستند دریافته­‌ام که آن­‌ها اساساً با پیشرفت جیرفت مخالف هستند و همین کارهایی هم که انجام گرفته و می‌گیرد با پی­گیری­‌های شما بوده است، زیرا از شما حساب می­‌برند.».:

 

بنده تحلیل می‌کنم کسانی که با ستاد راهبردی جنوب آن کرده‌اند که شما گفته‌اید، همان کسانی هستند که مستقیم و غیر آن، در خصوص مطالب مهمی که ذیلاً یادآور می‌گردد، انواع مخالفت‌ها و کارشکنی‌ها را اعمال کرده‌اند :

 

1-ممنوع شدن غیررسمی و پرابهام، بحث و اظهار نظر پیرامون استان­ شدن جنوب کرمان به مرکزیت جیرفت و سرانجام رأی دادن به آن، که یکی از پرونده­‌های مطرح و حساس روی میز هیأت محترم دولت بود. از قرار اطلاع  طومارش را در هم پیچیده، و پوشه­‌اش را نیز بایگانی کرده‌اند.

 

2-چرا باند فرودگاه سرنوشت­‌ساز جیرفت، هنوز بعد از چهار سال، تعریض و اصلاح نشده است؟!، این واقعه‌ی شرم‌آور به جای خود، بلکه تمام پروازهایش را هم لغو کردند و حتی یک فرود(لندینگ) هم طی سالیان سه­‌گانه‌­ی گذشته بر روی باند غیراستاندارد آن هم ثبت نگردیده است، چه رسد به یک پرواز(تیک آف) از آن.

 

3-هیچ اثری از گازکشی به جیرفت و عنبرآباد از خط لوله‌­ی «صلح» عبورکننده از «کهنوج» و رونده به سوی «چابهار» نمایان نشده است. دستور گازکشی به عنبرآباد و جیرفت را وزیر قبلی نفت یعنی جناب آقای مهندس نوذری به صورت جد و مکتوب صادر کرده است.

 

4-بعد از گذشت بیش از چهار سال از اجرایی­‌شدن مصوبه­‌ی تاریخی هیأت دولت در کرمان که حیرت­ برخی‌ها را در پی داشت که همانا احداث راه‌آهن کرمان – جیرفت – کهنوج و بالعکس بود، خبری نیست که نیست. البته باید از جناب آقای دکتر باقری‌لنکرانی نماینده­‌ی تام‌­الاختیار احمدی‌نژاد در سفر اول دولت به استان کرمان، حقیقتاً تشکر کرد، زیرا با معجزه‌ی زبان او، احمدی‌نژاد با احداث راه­‌آهن کرمان – جیرفت – کهنوج و بالعکس موافقت کرد و وزرای محترم نیز رآی دادند.

 

5-میراث فرهنگی جیرفت همچنان در هاله‌­ای از ابهام قرار دارد و بنابر مسموعات، قاچاق آن­‌ها در سکوت محض و آرامش خاص در حال انجام است، و هرگز نشانی از تلاش برای ثبت میراث فرهنگی در سازمان جهانی «یونسکو» به چشم نمی‌خورد.

 

6-ششمین دلیل تجزیه­‌ی ستاد راهبردی، عملکرد نامیمون برخی قدرتمندان سینه­‌تنگ استان است که به غلط عمران جیرفت را خرابی کرمان، و آبادانی جنوب را، ویرانی شمال می­‌پندارند، لاجرم همچنان که از گذشته­‌های دور، اسلاف آنان جیرفت­‌شکنی را از آثار افتخارآمیز خود می­‌دانستند و فقیرپروری در جنوب را لازمه فقرزدایی جاهای دیگر می­‌انگاشتند. از توسعه و اقتدار جنوب به مرکزیت جیرفت نگرانند و از هر فرصتی جهت مبارزه با ترقی دنیایی و تعالی دینی استفاده می‌کنند.

 

7-دلیل دیگر تجزیه­‌ی ستاد راهبردی جنوب استان کرمان را، باید در جابجایی جناب آقای دکتر «دهمرده» جستجو کرد که مردانه کمر همت را بسته بود تا استان­ شدن کرمان جنوبی را به مرکزیت جیرفت، تا تأسیس قطعی و نهائی‌اش پی­‌گیری کند، اما افسوس که . . .

 

از عجایب سحر ساحران قدرتمند مخالف استان­‌شدن جنوب کرمان به مرکزیت جیرفت، این است که به مردم جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، قلعه­‌گنج و رودبار می­‌گویند اگر زادسرجیرفتی نماینده­‌ی دوره هشتم مردم جیرفت و عنبرآباد شده بود، استان­ شدن کرمان جنوبی قطعی بود، اما نمی­‌گویند چرا با انواع حیله‌ها و حقه‌بازی‌ها، و با استفاده از قدرت، چنان عرصه را گازانبری بر مردم تنگ کردند که افتخار نوکری  مردم از زادسرجیرفتی سلب شد، و اینک نیک نظر نمی­‌کنند تا ببینند که آیا کسی هست که در برابر قدرتمندان حال و آینده­‌ی کرمان بایستد و از استان­ شدن جنوب به مرکزیت جیرفت دفاع کند. اگر زادسرجیرفتی در مجلس حضور داشت، آن فرد قدرتمند جرأت داشت بگوید که (نقل به مضمون): "لازم نیست جنوب کرمان استان بشود". و یا اینک وضعیت این‌گونه بود؟ هرگز.

 

پرسش سوم ؛ 

 

3- با توجه به اینکه بر اساس دستور وزیر نیرو،و مسئولان استانی ،رئیس دفتر مناطق محروم،مبنی بر استقلال شرکت آب فاضلاب روستایی جنوب و کوتاهی سران سیاسی و اجرایی استان،در اجرایی شدن این ابلاغیه،از دید سیاسی شما، آیا مسئولان استانی قدرت اجرایی در دخل و تصرف مصوبات را دارند.؟

 

در جواب سومین سؤال پایگاه اطلاع‌­رسانی «هلیل» چنین می­‌گوییم :

 

عدم اجرای دستورات وزیر محترم نیرو و رئیس محترم دفتر مناطق محروم جهت ابلاغ و اعلان استقلال شرکت آب و فاضلاب جنوب، ریشه در تفکر شیطانی جیرفت­‌شکنی دارد، زیرا طالبان جیرفت ضعیف و ناآباد، در مراکز قدرت مرکز کشور نیز دستی دارند، عوامل این چنینی، با فشاری­‌های مرئی و بعضاً نامحسوس نمی‌گذارند مصوبات و دستوراتی که مقدمات استان­ شدن جنوب به مرکزیت جیرفت را فراهم می­‌گردانند، جامه‌­ی عمل بپوشند. اینان بودند که توانستند دکتر دهمرده را که 100% مطیعشان نبود از کرمان بیرون برانند.

 

قسمت دوم ؛

 

ادامه دارد . . .

 

 

منبع :   تاريخ ارسال خبر : 1390/03/03 ساعت 15:03:30

به گزارش هلیل،تجزیه ی ستاد راهبردی، عملکرد نامیمون برخی قدرتمندان سینه نتگ استان است که به غلط عمران جیرفت را خرابی کرمان، و آبادانی جنوب را، ویرانی شمال می پندارند، لاجرم همچنان که از گذشته های دور، اسلاف آنان جیرفت شکنی را از آثار افتخارآمیز خود می دانستند و فقیرپروری در جنوب را لازمه فقرزدایی جاهای دیگر می انگاشتند

دیدگاه‌ها   

#8 مهسا زارعی 1392-12-02 09:59

با سلام خدمت شما بنده دانشجوی تاریخ در استان یزد هستم از شما در خوست به عمل میاید در صورت تقاضا به پرسش های من پاسخ داده شود
===
=====
========
به نام خدا

بله حتماً، اگر جواب پرسش‌های شما گفتنی باشد، در خدمت سرکارعالی هستم.
مدیریت
نقل قول کردن

#7 حسين احمدي زاده 1390-06-24 14:21

با اهداسلام:\\\"هيچ باراني ردپاي خوبان را از كوچه خاطراتمان نخواهد شست \\\"همگي ميدانيم زادسر شير خفته بيشه زارههاي جيرفت بيدار شده و تنگ نظران به جيرفت بايد حواس خود را حسابي جمع كنند....حاجي اي ول ،دمت گرم، دلت شاد.هميشه پايدار باشي.....
نقل قول کردن

#6 روح الله کوارویی 1390-04-19 10:32

با عرض سلام و خسته نباشید .
این بنده حقیر یک جوان جیرفتی که عاشقانه شهرم را دوست دارم اکنون این متن راکه مینویسم اشک از چشمانم سرازیره به علت اینهمه بی عدالتی نسبت به جنوب استان کرمان به خصوص شهرستان عزیز جیرفت توسط مسئولین استان ، جناب آقای حجت السلام و المسلمین علی زادسر جیرفتی که بنده به پسوند جیرفتی بودنتان افتخار میکنم از شما عاجزانه تقاضا دارم در مقابل اینهمه بی عدالتی ایستاده و شکی نیست که تا کنون ایستاده اید و بنده هر زمان که به فکر بی کسی جیرفت عزیز می افتم و غصه میخورم نا خود آکاه یاد علی زادسر جیرفتی در ذهنم نقش میبنده و آرام میگیرم ان شاالله که جنابعالی نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در دوره آینده خواهید بود و دست بی عدالتی مسئولینکه چشم دیدن آبادانی جیرفت عزیز را ندارند قطع خواهید کرد ( ان شا الله )
نقل قول کردن

#5 رسول ابراهيمي آب 1390-03-25 15:51

سلام بر حضرت استاد
با عرض تبريك و تهنيت حقير مكاتبات شما را با سايت هليل دنبال مينمايم اما مدتي است كه احساس مي شود وقفه ايي در نمايش مكاتبات افتاده است ميخواستم بدانم علتش چه مي باشد.
با تشكر التماس دعا
نقل قول کردن

#4 جیرفتی 1390-03-10 10:26

1. 09 خرداد 1390,ساعت 15:24:53


jkjk
۷۰ ملیون تومان از محل ۱٪ بند ب ماده ۱۱۷ اداره کل راه و ترابری جنوب کرمان در استانداری تقدیم ریاست هیئت هندبال کرمان جهت پاداش به تیم هندبال شهرداری زرند شد

متاسفانه سکوت سازمان بازرسی کشور درباره برخی تخلفات زمینه را جهت هر گونه تخلفی مهیا ساخته است

این عمل در حالی اتفاق می افتد که ا٪ فوق از محل بودجه طرحهای ستاد راهبردی (که حتما میبایست در جنوب کرمان هزینه میشد) می باشد

در سال مالی ۸۹-۹۰ تا کنون مبلغ ۷۰۰ ملیون تومان از اعتبارات بند ب ماده ۱۱۷ از جنوب کرمان خارج و در شمال استان و تحت نفوذ لابی های ورزشی سیاسی هزینه شده است

این در حالی است که فضای فیزیکی اداره تربیت بدنی در قلعه گنج یک ساختمان سرویس بهداشتی و در رودبار جنوب فضای فیزیکی اداره تربیت بدنی این شهرستان یک رختکن می باشد

در جنوب کرمان سالانه چندین هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم قربانی مواد مخدر میشوند

اکنون شعار ورزش تارهای عنکبوتی اعتیاد را پاره میکند به تبدیل شدن ورزش به تارههای عنکبوتی در جنوب کرمان رنگ باخته است

این در عمل در حالی اتفاق می افتد که نجار استاندار کرمان در اسفند ماه سال گذشته از پیگیری در جهت هزینه نمودن بند ب ماده ۱۱۷ در بستر قانونی خود خبر داده بود که میتوان با اتفاقات حال حاضر به . . . . وی در جهت احقاق حق جنوب خبر داد
http://jkjk
نقل قول کردن

#3 راهب بیدار 1390-03-07 10:36

جوانان اصولگرای جیرفتی برای حفظ وحدت به میدان آمدند
حتما از این مطلب بازدید نمایید در این جلسه به توانایی ها و ارزشهای شما پرداخته شده است
نقل قول کردن

#2 ابراهيم ادبي 1390-03-04 21:21

بنام خدا و سلام
اين نتيجه رويكرد توسعه ايي دوران سازندگي است. كه بجاي حق مداري و تسليم در برابر عدالت، توسعه را بر محوري زرنگي خودمحورانه و... پايه گذاري كردند.
در اين وضعيت زمان و سرمايه ها صرف بالا رفتن ديوارهاي بناي جامعه ميشود؛ اما ديوارهاي كج ، ديوار بناهايي كه چند مدت كوتاه بالا ميروند؛ اما از آنجا كه زرنگ بازي و خودخواهي و ديگر آفت هاي مديريتي را در جامعه نهادينه ميكند. چندين سال به ركود و تخريب و دور برگردان و تخريب گذشته ها چند برابر كارهاي گذشته اتلاف سرمايه و فرصت به بار مي آورد. از مسئولين جامعه كه خودشان را مناصب حكومت گم كرده و قايم كرده اند. از دور بايد سئوال كرد: آيا اين زرنگ بازي ها شيوه مورد نظر امام علي (ع) و انقلاب اسلامي امام خميني (ره) بود؟
نقل قول کردن

#1 راهب بیدار 1390-03-04 19:43

استاد عزیز و گرانبها جناب حجت الاسلام زادسر جیرفتی(زید عزه)
سلام علیکم
در موارد حال حاضر وضعیت سیاسی جیرفت مردم بیشتر به به وجود شما احساس نیاز میکنند اما همانگونه که مستحضرید هنوز همان دستهایی که مردم را از داشتن نعمت زادسر محروم کردند و کینه ولایت مداری زادسر در جملی نابرابر با هجوم به سوی صندلی سرخ بهارستان و خالی نمودن تنگه استراتژیک احد انتخابات رقم زدند هنوز بر سر صندلی سرخ در حال نبرد و فراموش کردن مردم منطقه هستند این در حالی است که برخی جریانات جنوب ستیز کرمانی موقعیت را جهت حداکثر ضربه زدن مهیا میبینند
کاش شما.......
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...