بنده نمایندگی مجلس را نوکری رسمی و قانونی مردم میدانم و آن را به نیت عبادت خدا انجام دادهام و معتقدم نوکر را باید ارباب خود شناخته باشد و امانت‌داری‌اش را یقین بداند و به او پیشنهاد بدهد و سرخط نوکریاش را امضا کند. نوکری که با لطایفالحیل خود را به ارباب تحمیل کند، به مجرد این که جای پایش محکم بشود و بر همه مسایل منزل صاحبخانه و ارباب مسلط بشود، ای بسا که در منزل را به روی ارباب ببندد و لوازم منزل را به ثمن بخس بفروشد و جواب سلامش را ندهد چه رسد پاسخ به تلفنش

.ادامه . . .

 

مصاحبه‌ی اختصاصی مورخ 1390/07/24 "عبور" با زادسرجیرفتی نماینده‌ی دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی

==================

1 سؤال

-    بهترین خاطره سه دورهی نمایندگی جناب‌عالی در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه‌ی جیرفت و عنبرآباد چیست؟

                                              بسم الله الرحمن الرحیم

پاسخ س 1 -؛ شیرینترین روز روزگار نمایندگیام، یومالله مبارک شنبه مورخ 17/02/1384 بود که چشمان منور اکثریت قاطع همهی جیرفتیها و عنبرآبادیها و بسیاری از جنوبیها به جمال زیبا و دلربای حضرت امام خامنهای مدظلهالعالی و روحیفداه، روشن شد، و من نایب امام زمان علیه‌السلام را در جمع تخمینی قریب به 150هزار نفر از موکلین خود در تربیت بدنی شهر جیرفت که در آن وقت 110هزار نفر جمعیت داشت، زیارت کردم. بهترین خاطرهام نیز در فرودگاه جیرفت به وقوع پیوست و آن لطف و تفقد بسیار خاص «حضرت آقا» روحیفداه به من بود که شرح آن در این پاسخ نگنجد و فرصت دیگری میباید به آن پرداخت. آقایان محترم تویسرکانی و تراب که امامجمعه و فرماندار وقت بودند شاهد آن رویداد بس مبارک بودند.

2 سؤال

-    مردم جنوب کرمان خصوصاً جیرفتی‌ها و عنبرآیادی‌ها شما را عاشق رهبر معظم انقلاب اسلامی میدانند و محبت حضرت ایشان را به صورت ویژه در دل دارند. دلیل آن چیست؟

پاسخ س 2 -؛ این که مردم جنوب حضرت امام خامنهیی را خیلی خیلی دوست دارند و شاید بتوان گفت بیشتر از جاهای دیگر، بر میگردد به میزبانی آنان از حضرت آقا در قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و جیرفت را وطن دوم حضرت آقا میدانند، بدین سبب شناخت و محبت مضاعف دارند. اما چرا نسبت به بنده حقیر و سراپاتقصیر چنین میپندارند، اگرچه پاسخ به آن برایم سخت است چون نمی‌خواهم مرا متهم بکنند و بگویند در این شرایط خاص زمانی از نام مبارک حضرت آقا بهره می‌برد، ولیکن ظاهراً باید در جواب به این اتهام هم همانند سایر بهانه‌های کذایی و غیرخدایی، خاموشی را برگزینیم که به صواب و صلاح نزدیک‌تر است. بله، علت این‌که مردم عزیز و رشید و تیزبین ما  آن‌گونه می‌اندیشند که حضرت‌عالی می‌فرمایید، واضح است زیرا همگان میدانند که این مرید و شاگرد حضرت امام خامنهای مدظله‌العالی:

1-    خدمتگزار «حضرت آقا» در روزگار تبعیدشان به جیرفت بوده است

2-    بنابر نظر و دستور معظمله راهی قم شده و به افتخار طلبگی نایل آمده است.

3-    کاروانی را از خانوادههای معظم شاهد جهت زیارت حضرت امام خامنه‌یی در تهران قافلهداری کرده است و محبت "حضرت آقا" را به این طلبهی بسیجی شاهد بودهاند

4-    میدانند که بعد از مشورت با حضرت آقا در زمان ریاست جمهوریاش نامزدشدن در انتخابات مجلس را در دورهی سوم قبول کرده است

5-    اجمالا موضوعات دانشگاه رفتنم، دوران نمایندگیام، امامجمعه شدنم، دستورات فرماندهی معظم کل قوا را جهت ایجاد امنیت، و . و . . ، را میدانند بنابراین این فرزند خودشان را مرید، مطیع، مقلد و سرباز نایب امام زمان علیه‌السلام میدانند.

سؤال

   اگر جنابعالی نمایندهی مردم جیرفت و عنبرآباد بودید و این سریال شهر دقیانوس پخش می‌شد چه میکردید؟

پاسخ س 3 -؛ با اطمینان عرض میکنم که چنین سریالی اصلاً تولید نمیشد و اگر خدای ناکرده کارش به پخش میرسید، به غیر از همان قسمت اولش که حیثیت جیرفت و جیرفتی را در ایران و جهان مخدوش ساخت، مابقی آن پخش نمیشد. دلیل آن را هم ارجاع میدهم؛

- به چگونگی ساخت فرودگاه جیرفت، زیرا سرنوشت فرودگاه رفسنجان و شرکت پسته، فرودگاه سیرجان و معدن گل گهر . فر.دگاه بم و شرکت دوو، و فرودگاه جیرفت و زادسرجیرفتی، به یکدیگر گره خورده است.

- انجام پرواز لغوشده آسمان از تهران بدون مسافر  و انتقال مسافران جنوبی منتظر از فرودگاه جیرفت به مهرآباد تهران. معجزه بودن آن کار منحصر بفرد را، از جناب آقای مهندس علی قاسم‌زاده ریاست محترم فرودگاه‌های استان اصفهان بپرسید که در آن روزگار رئیس فرودگاه جیرفت بودند.

- در زمین فرودگاه جیرفت نشاندن پروازی را که به مقصد فرودگاهی به غیر از فرودگاه جیرفت اوج گرفته بود. یعنی همان پروازی که به پرواز خیرین مدرسهساز معروف شد، زیرا همه‌ی یکصد مسافر آن به مقصد جیرفت می‌آمدند ولی بلیط جای دیگری را برایشان خریده بودند.

 برقراری امنیت در جنوب،

احداث منابع آب سیسالهی جیرفت در سال 1373

و نمونههای متعدد دیگر که اثبات میکند بنده اگر نماینده مجلس بودم توان عدم پخش این سریال سیاه و شیطانی را که باب طبع قاچاقچیان بینالمللی عتیقهجات جیرفت بزرگ ما بود، دارا بودم.

سؤال

4-    شنیدهایم که دادگاه ویژه روحانیت در تهران به دلیل شکایت آقایان یحیی کمالیپور و دادخدا سالاری رئیسهای وقت دادگستری و دادگاه انقلاب شما را احضار کرده و در خصوص شکایت این دو رأی صادر کرده است. آیا واقعیت دارد؟

 پاسخ س 4 -؛ بله، دادگاه محترم و قاطع ویژه‌ی روحانیت تاکنون دو بار بنده را احضار کرده است. یک بار در سال 1367 که بهانه جویان مخالف زمام امور را به عهده داشتند، اجتماع دلسوزانه و مسالمتآمیز مردم معترض به نتیجه انتخابات دورهی سوم مجلس در جیرفت را، به درگیری کشاندند و مرحوم مغفور صداقتمنش را مظلومانه کشتند، و آن بلاها را بر سر صندوقهای آرای که اسناد غیرقابل انکار را حامل بودند، آوردند. بنا برگزارشات خلاف واقع امثال آقای مرعشی دادگاه ویژه روحانیت بنده را احضار و استنطاق کرد و مرا بیگناه بی‌گناه تشخیص داد، و یک بار هم همین است که جناب‌عالی فرمودید. شرح آن مصاحبهای جداگانه میطلبد، و رأی دادگاه محترم ویژه بازهم مبنی بر بی‌گناهی 100% زادسر صادر شد.

سؤال

5-    آقای زادسر جیرفتی عدهای از دوستان سابق شما اینک بر طبل جدایی میکوبند و در دوره‌ی هشتم نیز شما را تنها گذاشتند و برخی از آنها کاندیدا هم شدند، و ظاهراً قصد دارند در دوره نهم هم چنان کنند که گفتم. دلیل این افتراق چیست؟

پاسخ س 5 -؛  آیا دوستان سیاسی و انتخاباتی منظور جنابعالی میباشد؟

بله.

در پاسخ به این فرمایش حضرتعالی عرض میکنم که در بازار انتخابات از این بازیها بسیار بوده و هست. دلیل حمایت و مخالفت هرکسی بر میگردد به امور مختلف و پاسخ را یکایک خود آنان می‌دانند و بنده نمیتوانم دلیل روشنی را تقدیم بکنم. آنچه را که میتوانم اجمالاً احتمال بدهم این است که بعید است برای رضای خدا و مصلحت جیرفت و عنبرآباد و مصالح کشور بوده باشد. هر کسی این حرف بنده را قبول ندارد، با نام و نشان کامل، و کلمات صریح و بیانی شفاف دلایل خداپسندانه و حقمدارانهی خود را اعلام بکند و علت عبور خود را از مواضع قبلیاش را توسط "عبور" به سمع و نظر مردم عزیز برساند، آنگاه بنده هم دست به قلم میشوم و هر آنچه که درباره‌ی او میدانم به وسیله "عبور"، "مرور" خواهم کرد.

سؤال

6-    این دوستان مورد اشاره چرا قبلاً از شما حمایت کردند؟

پاسخ س 6 -؛ والله در آن جلسهای که پیشنهاد نامزدشدن را در دوره سوم به من دادند گفتند به سه جهت است و یا پیشنهاد آنان سه رکن داشت.

 رکن اول حمایت از روحانیت.

 رکن دوم سربازی برای ولایت.

 رکن سوم وکالتی شایسته برای مردم.

 خوب حالا "عبور" را وسیله قرار بدهند و اگر خدای ناکرده دلیلی موجه بر عدول زادسرجیرفتی از آن سه محور مهم و رکن رکین دارند، اعلام بکنند که هرگز دلیل خداپسند و محکمهپسند و مردم پسندی را نداشته و ندارند.

این راهم بگویم که در آن زمان کاندیدا شدن در مقابل آقای اسحاق جهانگیری‌کوهشاهی جگر می‌خواست و چندنفری از اینان در تحلیل خود به این نتیجه رسیده بودند که به غیراز زادسر کس دیگری نه جرأت می‌کند و نه می‌تواند رأی بیاورد، بنابراین از روی ناچاری بنده را پیشنهاد دادند و گمان می‌کردند که من از عهده برنمی‌آیم و بعد از حذف جهانگیری به وسیله‌ی این طلبه‌ی بسیجی، و عدم موفقیت زادسر نوبت ما خواهد شد، که این تحلیل آبکی از آب درآمد و سرابی کابوس‌مآب شد که بیش از دودهه است که رهایشان نمی‌کند. حتی برخی از آن چندنفر مرتب در هیأت‌های مربوط به هر انتخاباتی خودش را عضو می‌کرد تا به آن بهانه هیچ حمایتی از زادسر نداشته باشند. البته به مجرد این‌که احساس کردند که می‌توانند کاندیدا بشوند، شدند.

آخ که بعضی‌ها چه تهمت‌ها و افتراهایی به زادسرجیرفتی زدند و چه دروغ‌هایی منتشر کردند که هرگز مخالفین او چنین نکرده بودند.

سؤال

7-    راستش تا آنجا که ما شنیدهایم بعضی از اینان اظهار میدارند که زادسر خودمحور و مستبد رأی است. شما چه میگویید؟

پاسخ س 7 -؛ بنده عرض میکنم این هم یک بهتان بزرگ دیگر است که به این حقیر میزنند.

 عدم عدول از آموزههای دینی که استبداد رأی نام ندارد.

 حفظ عزت اسلامی و ایمانی که نامش خودمحوری نیست.

 حرکت بر مدار حق و محور عدالت و جادهی صداقت و صراط مستقیم الهی که مساوات در مسئولیت است، لجبازی نیست.

 اگر مصداق روشن و قابلاثباتی دارند ارائه کنند. چنانچه دو نفر عادل عاقل ادعای آنان را تصدیق بکنند بنده رسماً و کتباً و شفاهاً عذرخواهی خواهم کرد. حداقل این است که اگر بنده دارای این ویژگی بسیار بد، آنگونه که آنها مدعی هستند بودم آقایان محترمی که هم اینک در اینجا حضور دارند و مستمع عرایض هستند، شهادت میدادند. جناب آقای علیجان سلیمانی و جناب آقای محسن احمدیزاده بیش از دو دهه است که شاهد اعمال و گفتار و رفتار بنده بودهاند اگر خودمحوری دیدهاند بگویند، لااقل بعداز این‌که من رفتم به جناب‌عالی بگویند.

سؤال

8-    از نظر زادسر جیرفتی اصولگرا کیست و اصولگرایی چیست؟

پاسخ س 8 -؛ پاسخ این پرسش حضرتعالی را قبلا به تفصیل تقدیم داشتهام.

با عناوینی چون:

-         اصولگرا کیست و اصلاحطلب کدام است

-         نقد احمدینژاد و دولت نهم به سبکی دیگر

-         مصاحبههای متعدد پیرامون این موضوع

که همه آنها حول یک عنوان که عبارت است: اصول‌گرا دروغ نمی‌گوید. - اصلاح‌طلب نفاق ندارد. اصول‌گرا دوبهم‌زن نیست. -   اصلاح‌طلب فاسد و تهمت‌زن نیست. هيچكدام شریك دزد و رئیس قافله . . .(اصول گرایی و زادسرجیرفتی)

در پایگاه اطلاع­رسانی بنده به نشانی اینترنتی www.zadsar.ir و www.zadsar.net ، صفحه نخست، در دسترس همگان است که از "عبور" خواهش داریم که از این پاسخ عبور کند و خوانندگان محترمش را به نشانی "زادسر دات آی آر و زادسر دات نت" دلالت نماید.ادامه . . . .

سؤال 9- 

آقای زادسر آیا شما گفتهاید که من هرگز جهت رأی آوردن به در منازل مردم نرفتهام و حضوری هم از کسی خواهش نکردهام که به من رأی بدهند.

پاسخ س 9 -؛ بله.

چرا و به چه دلیل؟دلیل آن را هم قبلاً توضیح داده‌ام و اکنون نیز به احترام عبور با اختصار به استحضار میرسانم:

بنده نمایندگی مجلس را نوکری رسمی و قانونی مردم میدانم و آن را به نیت عبادت خدا انجام دادهام و معتقدم نوکر را باید ارباب خود شناخته باشد و امانت‌داری‌اش را یقین بداند و به او پیشنهاد بدهد و سرخط نوکریاش را امضا کند. نوکری که با لطایفالحیل خود را به ارباب تحمیل کند، به مجرد این که جای پایش محکم بشود و بر همه مسایل منزل صاحبخانه و ارباب مسلط بشود، ای بسا که در منزل را به روی ارباب ببندد و لوازم منزل را به ثمن بخس بفروشد و جواب سلامش را ندهد چه رسد پاسخ به تلفنش.

بلاتشبیه و از آنجا که در مثل مناقشه نیست، مثل بنده همانند قصهای که حضرت ابوذر علیه-السلام نسبت میدهند بوده و هست. میگویند حضرت ابوذر غفاری علیهالرحمه رفت خواستگاری گفت من ابوذرم آسمان سقفم و زمین فرشم میباشد، پول و پله ندارم ولی دین و ایمان دارم، خواستگار دخترت هستم، اگر لطف کردی میگویم الحمدلله، و اگر به هر دلیلی قبول نکردی میگویم الله اکبر.

بنده همیشه بنا به دستور و اراده‌ی مردم جیرفت و عنبرآباد در انتخابات شرکت کردهام و به سرخط نوکریام که رأی مردم جیرفت و عنبرآباد بوده است، مفتخر شده‌ام، اگر باز هم مشیت خدا چنین شود که طوق زیبا و طلایی نوکری مردم جیرفت و عنبرآباد، به گردنم آویخته بشود به آن مباهات خواهم کرد و مثل گذشته سر از پا، و روز از شب نخواهم شناخت، و با وقف فکر و قلم وبیان و حتی جسم و جانم، با اعتقاد به عبادت خدا نوکری آنان را ادامه می‌دهم.

 نماینده را باید مردم بشناسند و بپسندند و به او رأی بدهند، و نه مراکز قدرت و ثروت، و نه ستادهای جنگ روانی، و نه پروپگاندای ژورنالیستی لیبرالیسم غربی. در خانهی مردم را کوبیدن، آنان را قسم دادن، آنان را در انواع محظورات قومی و قبیلهای و منقطهای و طایفگی گذاشتن، نه خصلت جوانمردان است.

سؤال10-       

     آقای حسن شهریاری به عنوان رئیس اصولگرایان جیرفت و عنبرآباد مدعی شده است که از شما دعوت کرده است که در جلسهی آنان شرکت کنید ولی قبول نکردید، چرا شرکت نکردید، آیا ایشان را به عنوان رئیس اصولگرایان قبول ندارید؟

پاسخ س 10 -؛ چنانچه جناب ایشان مدرکی دال بر ادعایش دارد ارائه کند، زیرا جناب آقای شهریاری که در زمان نمایندگیام چندین سال رئیس آموزش و پرورش جیرفت بودند، میدانند که هر کس ادعایی دارد باید مستند باشد، حالا چه مکتوب و چه مصور. اگر عنوان ایشان معتبر و حقوقی است کمترین وظیفه‌اش این بود که طی یک نامه‌ی ممهور و با امضاء، شمن تبیین اهداف آن جلسه، از امثال بنده کتباً دعوت می‌کرد. به وسیله‌ی فاکس و یا به یکی از دوستان بنده مانند آقای دکتر میرکهنوج تسلیم می‌کرد و امضا می‌گرفت. تلفن زدم که مدرک نیست و چیزی را ثابت نمی‌کند.

بله، ایشان چند ماه قبل طی یک تماس تلفنی این چند کلمه را به بنده فرمودند: سلام شهریاری هستم. فردا یک جلسه داریم، نظر شما چیست؟ بنده پاسخ دادم علیکم السلام. پیرامون چه مطلبی؟ فرمودند راجع به انتخابات. اینجانب بدون اینکه چیزی بپرسم عرض کردم: من حرف تازهای ندارم، هر آنچه باید میگفتم دو سه روز قبل در هفتهنامهی کمنزیل منتشر شده است. اگر آن شرایطم محقق شد، تصمیم میگیرم و دیگر هیچ. حتی یک کلمه بیشتر هم بین بنده و جناب ایشان رد و بدل نشده است.

اینکه بگوید من رئیس شورای اصولگرایان هستم،

قصد داریم از نامزدهای اصولگرا دعوت کنیم و مطالبمان را با آنان در میان بگذاریم،

نامزدهای اصولگرا باید سوگند یاد بکنند سوگندنامه امضا بکنند.

میخواهیم راجع به سرنوشت نامزد اصولگرایان تصمیم بگیریم،

و از این مطالب غریب و جدید، حتی یک کلمه هم به بنده گفته نشده است.

اصلاً بنده نمیدانستم که چنین شورایی تشکیل شده است، و یا اعضای آن کیانند، آقای شهریاری چگونه رئیس شدهاند؟!، گروههای نوزدهگانه رأیدهنده چه گروههایی هستند.

باور بفرمایید وقتی اسامی برخی از این 19 بزرگوار را که برای همه‌ی آنان احترام قائل هستم، برایم خواندند، هرگز اسم چند نفرشان را تا آن لحظه نشنیده بودم.

یعنی زادسری که بیش از 20 سال و حتی از قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جلودار اصولگرایان منطقه بوده است هیچ اطلاعی از این مسایل نداشت، که نداشت.

نکند خدای‌ناکرده هدف این بوده است که با یک تلفن چندکلمهای به زادسر، به دیگران چنین القاء بکنند که بله، زادسر به ما اعتنا نکرده است، خودخواه و خودمحور است، به غیراز خودش کسی را قبول ندارد و ....، الله اعلم.

ان شاءالله که چنین نبوده است.

مصاحبه‌ی اختصاصی مورخ 1390/07/24 "عبور" با زادسرجیرفتی نماینده‌ی دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی

===================

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...