مشروح مذاکرات > مجلس شورای اسلامی > دوره پنج > جلسه نود و شش مجلس شورای اسلامی دوره 5  جلسه ۹۶  رئیس جلسه: علی اکبر ناطق نور چهار نطق خاص و منحصر بفرد زادسرجیرفتی در http://www.aftabnews.ir/images/docs/000065/n00065366-b.jpgادامه . . .

 

... ناطقین‌ قبل‌ از دستور امروز عبارتند از:

ـ جناب‌ آقای‌ علی‌ زادسر نماینده‌ محترم‌ جیرفت‌

جناب‌ آقای‌ زادسر بفرمایید.

علی‌ زادسر ـ

بسم‌الله الرحمن‌ الرحیم‌

شهادت‌ جانگداز سیدالساجدین‌، زین‌العابدین‌، علی‌بن‌ الحسین‌ ـ علیه السلام ـ و هشتمین‌ سالگرد ارتحال‌ جانسوز روح‌ خدا در کالبد زمانه‌، استثناء زمان‌، نادره‌ دهر، امام‌ روح‌الله را به‌ پیشگاه‌ با عظمت‌ حجت‌ ثانی‌عشر، خاتم‌الاوصیاء، حجت‌بن‌الحسن‌ العسکری‌ ـ عجل‌الله تعالی‌ فرجه‌الشریف‌ ـ و نایب‌ بحقش‌ حضرت‌ امام‌ خامنه‌ای‌ ـ مدظله‌العالی‌ ـ (حضار صلوات‌ فرستادند) و مسلمانان‌ جهان‌ و امت‌ اسلامی‌ ایران‌ تسلیت‌ عرض‌ کرده‌ و به‌ سهم‌ خویش‌ و بیان‌ قاصر و قلم‌ کم‌بضاعتم‌ در رثای‌ هشتمین‌ سالگرد سفر خدایی‌ آفتاب‌ عالم‌تاب‌ محمدی‌ در قرن‌ بیستم‌ عرضه‌ می‌دارم‌:

امام‌ خمینی‌ ـ قدس‌سره‌الشریف‌ ـ (حضار صلوات‌ فرستادند) مخاطب‌ واقعی‌ خدای‌ سرمد است‌ که‌ فرمود:

« یا ایتها النفس‌ المطمئنه‌ ارجعی‌ الی‌ ربک‌ راضیة‌ مرضیة‌ فادخلی‌ فی‌ عبادی‌ وادخلی‌ جنتی‌ » چون‌ که‌ حسین‌ روزگار خویش‌ شد و نهضت‌ مقدس‌ خمینی‌ همان‌ انقلاب‌ اقدس‌ حسینی‌ است‌.

آن‌ یگانه‌ دوران‌، مصداق‌ روشن‌ کلام‌ دُرَربار جد نازنینش‌ مولی‌الموحدین‌، علی‌بن‌ ابیطالب‌ شد که‌ فرمود:

قرآن‌ ناطق‌ منم‌ و قرآن‌ مجید را در مقام‌ عمل‌ تبیین‌ و تفسیر کرد و آیات‌ بسیاری‌ را در باور دینداران‌ نشانید و در بوستان‌ مقدس‌ دلهای‌ محبین‌ ولایت‌ آبیاری‌ نمود و از آن‌ جمله‌ « و قل‌ جاء الحق‌ و زهق‌ الباطل‌ ان‌ الباطل‌ کان‌ زهوقا » را در دوازدهم‌ بهمن‌ ۵۷ «انا فتحنا لک‌ فتحا مبینا» را در بیست‌ و دوم‌ بهمن‌ ۵۷، « اذا جاء نصرالله والفتح‌ و رأیت‌ الناس‌ یدخلون‌ فی‌دین‌ الله افواجا » را در دوازدهم‌ فروردین‌ ۵۸، « فسبح‌ بحمد ربک‌ » را در کلام‌ گهربار «اگر به‌ من‌ خدمتگزار بگویید بهتر است‌ تا رهبر بگویید»، « تبت‌ یدا ابی‌لهب‌ و تب‌ » را با ترانه‌ زیبای‌ «آمریکا هیچ‌ غلطی‌ نمی‌تواند بکند» و چه‌ بسیار است‌ از این‌ قبیل‌ که‌ در این‌ مقال‌ و زمان‌ نمی‌گنجد.

از او چه‌ بگویم‌ که‌ تجلی‌بخش‌ «فتبارک‌ الله احسن‌ الخالقین‌» است‌ و از او چگونه‌ بگویم‌ که‌ آنچه‌ خوبان‌ پس‌ از معصومین‌ ـ سلام‌الله علیهم‌ اجمعین‌ ، داشتند به‌ تنهایی‌ صاحب‌ بود.

جماران‌ او مسجدالنبی‌ را به‌ نمایش‌ گذاشت‌. ما در جماران‌ رسول‌الله را زیارت‌ کرده‌ایم‌. ولی‌الله را مشاهده‌ و نهج‌البلاغه‌ را استماع‌ و ذوالفقار را رؤیت‌ نموده‌ایم‌.

از جماران‌ علت‌ معاهده‌ امام‌ مجتبی‌ ـ علیه السلام ـ را در پذیرش‌ قطعنامه‌ دانستیم‌ و جگر پاره‌پاره‌ جگرگوشه‌ زهرا ـ سلام‌الله علیها ـ را با جام‌زهر نوشیدنش‌ به‌ چشم‌ خویش‌ دیده‌ایم‌.

ما در جماران‌ به‌ ملاقات‌ خدا رفته‌ایم‌ و در آن‌ وادی‌ مقدس‌ یدالله را بوسیده‌ایم‌ و شمه‌ای‌ از جمال‌ خدایی‌ یوسف‌ فاطمه‌، حجت‌بن‌ الحسن‌ المهدی‌ ـ سلام‌الله علیهما ـ را تصور کرده‌ایم‌.

جماران‌ یک‌ حسینیه‌ کوچک‌ در شمال‌ تهران‌ نیست‌، جماران‌ یک‌ تاریخ‌ است‌. تاریخی‌ پندآموز، روشنگر، جماران‌ یک‌ مکتب‌ است‌، مکتبی‌ ظلم‌ستیز و ظالم‌سوز، آری‌! از او چه‌ بگویم‌ که‌ همه‌ خوبی‌، سراسر پاکی‌، سراپا عشق‌ و مظهر بندگی‌ خدا بود و اینک‌ بعد از گذشت‌ هشت‌ سال‌ از رحلت‌ جانگداز آن‌ فقیه‌ سعید و امام‌ حکیم‌ که‌ «رضوان‌ من‌الله اکبر» روزیش‌ « وادخلوها به‌ سلامی‌ امنین‌ » منزلش‌ همی‌ باشد « الله اعلم‌ حیث‌ یجعل‌ رسالته‌ » را درک‌ کرده‌ایم‌ و شنونده‌ ترانه‌ زیبای‌ سروده‌ امتش‌ می‌باشیم‌ که‌:

«آمریکا در چه‌ فکریه‌، خامنه‌ای‌ خمینیه‌»

و زبان‌ حال‌ دشمنان‌ قسم‌خورده‌اش‌ چنین‌ حکایت‌ می‌کند که‌:

«خمینی‌ نمرده‌ است‌، خمینی‌ جوان‌ شده‌ است‌»

درود خدا و انبیاء و اوصیاء و اولیاء و عبادالله و ملائکة‌الله به‌ روح‌ پرفتوح‌ و جاودانه‌اش‌ و سلام‌ به‌ محضر مقدس‌ جانشین‌ بحق‌ و حکیم‌ و فرزانه‌اش‌.

از خانه‌ ملت‌ که‌ به‌ فرموده‌ او «مجلس‌ در رأس‌ همه‌ امور است‌» به‌ محضر روح‌ ملکوتی‌ و پرفتوحش‌ رجز زیبا و حماسی‌ امتش‌ را زمزمه‌ می‌کنیم‌ که‌ «ما همه‌ سرباز توایم‌ خامنه‌ای‌، گوش‌ بفرمان‌ توایم‌ خامنه‌ای‌»، «تا خون‌ در رگ‌ ماست‌، خامنه‌ای‌ رهبر ماست‌» روح‌ بلند روح‌الله از مجلسیان‌ راضی‌ باد، به‌ برکت‌ صلوات‌ بر محمد و آل‌ محمد (حضار صلوات‌ فرستادند).

به‌ تأسی‌ از رهبر عظیم‌الشأن‌ انقلاب‌ اسلامی‌، حضور (۳۰) میلیونی‌ ملت‌ شریف‌ ایران‌ را در انتخابات‌ سرنوشت‌ساز دوم‌ خرداد ۷۶ تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ کرده‌ و برای‌ رئیس‌ جمهور معزز منتخب‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ سیدمحمد خاتمی‌ آرزوی‌ موفقیت‌ کرده‌ وبه‌ محضرشریف‌استاد عالیقدر حضرت‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ حاج‌ آقا ناطق‌نوری‌ بمناسبت‌ دریافت‌ نشان‌ پرافتخار از سوی‌ سکاندار کشتی‌ انقلاب‌ که‌ فرمود: مدیریت‌ قوی‌ و سالم‌ مجلس‌ و همچنین‌ به‌ جهت‌ برخورد کریمانه‌ و حکیمانه‌ حضرت‌ ایشان‌ بعد از انتخابات‌ دوم‌ خرداد تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ کرده‌ و امیدوارم‌ که‌ همچنان‌ مجلس‌ محترم‌ شورای‌ اسلامی‌ از این‌ مدیریت‌ خدایی‌ و با درایت‌ بهره‌مند باشد.

والسلام‌ علیکم‌ و رحمة‌الله و برکاته‌.........

رئیس‌ ـ متشکر، ناطق‌ بعدی‌ را دعوت‌ بفرمایید.

============

زادسر در نطق قبل از دستور امروز(28/01/1386) :

بسم الله الرحمن الرحيم

انشاء الله كه جمهوری عزیز اسلامی و رهبر عظیم الشأن و جلیل القدرش از شر اشرار شریر آمریكایی، انگلیسی، روسی، اسرائیلی در امان باشند و بمانند كه چنین بوده و خواهد بود، به بركت صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله  علیه و اله وسلم

قریب به بیست تیتر از ده‌ها هزار تیتر از رسانه‌های مختلف ایران و جهان را راجع به جیرفت بزرگ و باستانی یادآور شده و معروض می‌دارد كه یكی از جستجوگرهای پرقدرت اینترنتی فقط یكصد و سیزده هزار مورد را در خصوص جیرفت در خود جای داده است:

       1-             فرهنگ ناشناخته جیرفت، باید به فرهنگ دنیا اضافه شود.

       2-             مدت زمان لازم برای انجام عملیات حفاری علمی در منطقه جیرفت بیش از ده(10) سال است.

       3-            مردم جیرفت ده‌هزار سال پیش صنعتگران ماهری بوده‌اند.

       4-            جیرفتی‌ها، پنج‌هزار سال پیش مجسمه‌های لولایی می ساخته‌اند.

       5-            جیرفتی‌ها پنج‌هزار سال پیش بیست‌و‌هشت نوع صدف دریایی می‌خورده‌اند.

       6-            مؤلفان تاریخ، به بهشت گمشدهیعنی جیرفت می‌روند.

       7-            جیرفت تمدن بین النهرین را از رونق انداخت.

       8-            قدیمی‌ترین خط عیلامی (ایلافی) نوشتاری در جیرفت كشف شد.

       9-            هشت میلیون سال عمر پستانداران فسیلی جیرفت می‌باشد.

     10-           كیفیت بی‌نظیر هنری اشیای بدست آمده از جیرفت، درجه والای رشد فرهنگی ساكنان فلات ایران را در اواخر هزاره چهارم پیش از میلاد، نشان می دهد.

     11-           احتمالاً آثاری با قدمت بیش از ده هزار سال در منطقه جیرفت وجود دارد.

     12-           روستایی شش هزار ساله در زیر هزاران چاله گورستان غارت شده‌ی جیرفت پیدا شد.

     13-           همه تمدنهای پیشین تحت تاثیر تمدن جیرفت بوده است.

     14-           كشف تمدن جیرفت، تحولی حقیقی در علم باستان شناسی است.

     15-           كشفیات در جیرفت، نگرشهای تاریخی را عوض كرد.

     16-           كشف 95 محوطه باستانی تازه در جیرفت.

     17-           فروش خوب آثار باستانی جیرفت، تعداد قاچاقچیان را افزایش داده است.

     18-           بحث شیرین گنجیابی در جیرفت پای قاچاقچیان بین المللی را به منطقه باز كرده است.

     19-           ضعف حاكمیت دولتی از سال 79 و 80 به بعد در جیرفت موجب قاچاق آثار باستانی شده است.

     20-           وظیفه دولت برای حفظ میراث فرهنگی بیشتر از دستگاه قضایی است.

با توجه به آنچه كه ذكر شده آیا سزاوار است كه:

       1-             جیرفت بزرگ كهن و باستانی، استانی مستقل از كرمان نباشد؟!

       2-             حتییك هتل خوب و سیاح پسند در آنیافت نشود؟!

       3-            باند فرودگاهش برای فرود آمدن هواپیمایهای بزرگ استاندارد نشود.

       4-            جاده‌اش به مراكز استانهای كرمان و هرمزگان قتلگاه باشد.

       5-           ده‌ها هزار نفر بیكار تحصیل كرده در آن دیار عمرشان تلف شود.

نظر به آنچه كه مورد اشاره قرار گرفت و با توجه به:

       1-            صدور دستور قاطع و شفاف ریاست محترم جمهوری به وزیران محترم خارجه و دادگستری و رئیس محترم میراث فرهنگی.

       2-            موضع گیری قوی و صریح ریاست محترم مجلس شورای اسلامی.

       3-           پیگیری جدی و فوری كمیسیونهای محترم امنیت ملی و سیاست خارجی، قضایی و حقوقی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی.

       4-           اظهار نظر كارشناسی، قضایی و فنی جمع كثیری از حقوقدانانهای محترم حقوق خصوصی، عمومی و بین المللی كشور كه جملگی شناخته شده و خبره هستند.

       5-           برخورد سخنگوی محترم وزارت امور خارجه با حكم غیرقانونی دادگاه لندن.

              6-                       فریاد و تقاضای مردم عزیز جیرفت و عنرآباد توسط خدمتگزارشان در مجلس شورای اسلامی و  موارد دیگر، ... .

در كمال تاسف باید اعلان كرد كه متولی اصلی، رسمی و قانونی موضوع مطمح نظر كه ملی است و اینك در سطح جهان مطرح است و تاریخ، فرهنگ، هویت و حیثیت ایرانیان مسلمان و جمهوری عزیز اسلامی را در بر می گیرد، هیچ گونه اظهار نظری نكرده است، انگار نه انگار كه جناب آقای مهندس مشایی رئیس محترم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌باشد و از این بدتر اینكه مدیرحقوقی سازمان مذكور كه زیر نظر جناب آقای مشایی باید اقدامات قانونی و بین المللی را انجام بدهد در كمال بهت و حیرت همگان، در روز گذشته مورخ 27/1/86 در مصاحبه با «ایسنا» كه از این خبرگزاری جداً متشكریم، اظهار می دارد كه «ایران هنوز به حكم حراج اشیاء قیمتی و بی بدیل و كم نظیر جیرفت متمدن و باستانی، اعتراض هم نكرده است و چه رسد به اقدامات دیگر.

وا اسفا، به راستی این درد را كجا باید برد و این ناله در كجا باید برآورد . واقعاً كه چشم آقای مشایی روشن! حكم دادگاه انگلیس مكار و استعمارگر كهنه كار، خلاف قوانین داخلی جمهوری اسلامی ایران و كنوانسیونهای متعدد جهانی و قوانین و مقررات سازمان جهانی یونسكو می باشد و خلاف بودن آن از بدیهیات است، چگونه است كه سازمان میراث فرهنگی بعد از گذشت ده سال و هزینه كردن صدها هزار پوند انگلیسی، هنوز نتوانسته است مالكیت دولت جمهوری اسلامی ایران را برای این دادگاه غیرقضایی و قاضی سیاسی كار آن ثابت كند و چرا هیچ گونه استمدادی از مقامات كشور درخواست نكرده است و صدای آن را نیز بلند نكرد تا حكم حراج تاریخ، فرهنگ، تمدن و هویت مارا صادر كردند.

اگر خدای ناكرده نقیصه قانونی وجود دارد، جناب آقای دكتر حداد عادل ریاست محترم مجلس كه خیلی وقت قبل، آمادگی مجلس محترم را جهت رفع آن اعلام فرمودند.

از ریاست محترم جمهور اگر چه در سفر هستند و سخت گرفتار و مشغول خدمت رسانی به هموطنان شیرازی می‌باشند، استدعا دارد كه از كنار آرامگاه حافظ عزیز، مجدداً حافظ میراث فرهنگی بودن خویش را به تصویر بكشند و دستورات موكد دیگری را برای بازگرداندن آثار فرهنگی ایران اسلامی و جیرفت ولایت مدار و متمدن، صادر فرمایند.از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شخص شخیص جناب آقای مهندس ضرغامی مصرانه می‌خواهم كه در خصوص باطل بودن حكم دادگاه لندن و برگرداندن آثار گرانبهایی كه هویت، تاریخ، فرهنگ و حیثیت ما هستند، اقدامات موثر و مفید خویش را انجام بدهند و مقامات مسئول را در این مهمیاری فرمایند...........در پایان با اجازه مجلس محترم یك رباعی كه سروده شاعری ولایی است، تقدیم می‌دارد:

الحق كه بهشت باستان جيرفت است     

          تصوير بهار بي‌خزان جيرفت است

با خط خودش نوشته بين النحرين           

          آغاز تمدن جهان جيرفت است

والسلام و عليكم و رحمه الله

===============

مشروح مذاکرات > مجلس شورای اسلامی > دوره پنج > جلسه چهل و چهار  رئیس جلسه: حسن روحانی تاریخ: ۱۳۷۵/۰۹/۰۷  شماره روزنامه رسمی: ۱۵۱۱۲  زمان: ۰۸:۲۹ تا ۱۱:۲۰

علی‌ زادسر ـ

بسم‌الله الرحمن‌ الرحیم‌

«واعدوا لهم‌ مااستطعتم‌ من‌ قوة‌ و من‌ رباط‌ الخیل‌ ترهبون‌ به‌ عدوالله و عدوکم‌»

بسیج‌ کلمه‌ مبارک‌ و پر راز و رمز جملة‌ انبیاء و ذکر پر خیر همة‌ اوصیاء و ورد شیرین‌ تمامی‌ اولیاء ـ صلوات‌الله علیهم‌ اجمعین‌ ـ است.

بسیج‌ سّر آفرینش‌ و معنی‌ زندگی‌ و مفهوم‌ بشریت‌ است‌ و مظهر انسانیت‌ و تجسم‌ آدمیت‌.

بسیج‌ مظهر همه‌ خوبیهای‌ جهان‌ هستی‌ و خمیرمایة‌ اصلی‌ مصلحین‌ و موجب‌ عروج‌ طائران‌ گلشن‌ قدس‌ است‌.

بسیج‌ میدان‌ عشق‌ و بازار معشوق‌ و میزان‌ سره‌ از ناسره‌ و ترازوی‌ سنجش‌ حق‌ از باطل‌ است‌.

بسیج‌ هابیل‌ ساز و نوح‌ نواز و ابراهیم‌ پرور و فرعون‌ شکن‌ و بوسفیان‌ سوز و ابرهه‌ ستیز است‌.

محمد مصطفی‌ ـ صلی‌الله علیه‌ و آله‌ و سلم‌ ـ (حضار صلوات‌ فرستادند) اصل‌ بسیج‌ و علی‌ مرتضی‌ ـ علیه السلام ـ تنة‌ تنومندش‌ و حسنین‌ ـ سلام‌الله علیهما ـ شاخه‌های‌ پرثمرش‌ و کربلایی‌ مسلکان‌ تاریخ‌، میوه‌های‌ شیرینش‌ همی‌ باشند.

بسیج‌ تبلور کلمة‌الله هی‌ العلیا و اسلام‌ ناب‌ محمدی‌ (حضار صلوات‌ فرستادند) و تشیع‌ راستین‌ علوی‌ است‌ و لاغیر.

آری‌ بسیج‌ حق‌ است‌ و بسیجی‌ خواهان‌ آن‌.

بسیج‌ آزادگی‌ است‌ و بسیجی‌ طالب‌ آن‌.

بسیج‌ ظلم‌ ستیز و ظالم‌ سوز، و بسیجی‌ شمشیر و آتش‌ آن‌.

در قاموس‌ بسیجی‌، دروغ‌ جایگاهی‌ ندارد و دوگانگی‌ مردود است‌ و چاپلوسی‌ یعنی‌ بی‌هویتی‌.

سوءاستفاده‌ از موقعیت‌ مفهومش‌ دنائت‌ است‌ و ذلت‌.

فرهنگ‌ بسیجی‌ عشقبازی‌ از بهر محبوب‌ در میدان‌ عمل‌ صالح‌ است‌ نه‌ هوس‌بازی‌ و ریاکاری‌.

فرهنگ‌ بسیجی‌ تلاش‌ است‌ و حرکت‌ و عدم‌ خستگی‌ و رفع‌ موانع‌ راه‌ تعمیر دنیای‌ خلق‌الله و تعالی‌ دین‌ عبادالله می‌باشد.

در فرهنگ‌ بسیجی‌ عشق‌ ورزیدن‌ بجز خدا، خطاست‌ و انحراف‌.

بسیجی‌ و کم‌ کاری‌ و خط‌ بازی‌ ابداً.

بسیجی‌، شیطنت‌ و حقه‌سازی‌ هرگز.

بسیجی‌، جهت‌ کسب‌ مقام‌ و موقعیتی‌، پشت‌ هم‌ اندازی‌ نعوذبالله.

بسیجی‌ هم‌ اوست‌ که‌ حصر آبادان‌ را شکست‌ و فتح‌الفتوح‌ را خلق‌ کرد و بازوی‌ پرتوانش‌ بوسه‌گاه‌ عبد صالح‌ خدا، امام‌ روح‌الله شد.

بسیجی‌ خرمشهر را آزاد ساخت‌ و اروندرود وحشی‌ را به‌ تعظیم‌ واداشت‌ و تاریخ‌ جنگهای‌ کلاسیک‌ را عقیم‌ کرد و کارشناسان‌ کهنه‌کار نظامی‌ را خجل‌ ساخت‌ و معادلات‌ جنگی‌ را بهم‌ ریخت‌.

بسیجی‌ یعنی‌ حسین‌ فهمیدة‌ (۱۳) ساله‌، او کجا و سیاسی‌کاری‌ کجا؟! نستجیر بالله! او کجا و تهمت‌ و برچسب‌ زدن‌ کجا؟ او و سفرة‌ آنچنانی‌ انداختن‌ و سفر کذایی‌ رفتن‌ و خود را تافته‌ جدا بافتن‌ دانستن‌ کجا؟!

۱۵ خرداد ۴۲ سوغات‌ بسیجی‌ است‌،

۲۲ بهمن‌ ۵۷ هدیة‌ او

و سرفرازی‌ از جنگ‌ خونین‌ هشت‌ ساله‌ تحفة‌ پرخیرش‌

و سربلندی‌ عزت‌ آفرین‌ سازندگی‌ و آبادانی‌، همت‌ مردانة‌ بسیجی‌ است‌.

هان‌! اینک‌ ما تکیه‌زنندگان‌ بر صندلیهای‌ مبارک‌ قرمز و شما ای‌ فرمانروایان‌ از طبقات‌ دهم‌ به‌ بالای‌ وزارتخانه‌ها! ان‌شاءالله که‌ همگی‌ بسیجی‌ هستیم‌، لختی‌ بیندیشیم‌ و خود را به‌ محک‌ بسیج‌ و میزان‌ بسیجی‌ بسنجیم‌.

آری‌، خود را با آیینه‌ شفاف‌ اول‌ بسیجیِ عالم‌ اسلام‌ در این‌ روزگار، یعنی‌ مقام‌ منیع‌ ولایت‌ عرضه‌ کنیم‌ و چنانچه‌ تصویر بسیجی‌ دیدگانمان‌ را منور نکرد، آیینه‌ نشکنیم‌ و جبران‌ مافات‌ نماییم‌.

تجدید نظر و اصلاح‌ خویش‌ بسی‌ آسانتر از این‌ است‌ که‌ آیة‌ شریفة‌ « کل‌ نفس‌ بما کسبت‌ رهینة‌ » گریبانمان‌ بگیرد.

بسیجی‌ عامل‌ به‌ وجدان‌ کاری‌، انضباط‌ اجتماعی‌ و اقتصادی‌ و آمر به‌ معروف‌ و ناهی‌ از منکر در قول‌ و فعل‌ است‌.

(نایب‌ رئیس‌ ـ وقتتان‌ تمام‌ است‌) بسیجی‌ از ۵۷ تا ۷۵ ملت‌ سترگ‌ و نجیب‌ ایران‌ اسلامی‌ و کهن‌ را از وابستگی‌های‌ فرهنگی‌، سیاسی‌، اجتماعی‌، نظامی‌ نجات‌ بخشید.

آری‌! خیل‌ عظیم‌ بسیجیان‌ با رهبری‌ و قیام‌ بزرگ‌ بسیجی‌ قرن‌ حاضر که‌ رضوان‌ من‌الله اکبر روزی‌اش‌ باد، ما را از آنهمه‌ گمراهی‌ و ذلت‌ رهایی‌ بخشیدند و اینک‌ بر بسیجیان‌ عظیم‌الشأن‌ این‌ روزگار است‌ که‌ تحت‌ ولایت‌ امام‌ بسیجی‌ و جانباز و شهید زندة‌ خویش‌، حضرت‌ آیت‌الله العظمی‌ امام‌ خامنه‌ای‌ ـ مد ظله‌ العالی‌ ـ (حضار صلوات‌ فرستادند) این‌ امت‌ خدایی‌ را از وابستگی‌های‌ صنعتی‌، تکنولوژی‌ و اقتصاد تک‌ محصولی‌ و متأثر از بازار غاصب‌ جهانی‌، برهانند و این‌ مهم‌ کاری‌ است‌ بسیار خطیر و حیاتی‌.

حیات‌ دین‌ و تأمین‌ دنیای‌ ما در گرو استقلال‌ علمی‌ و فنی‌ و اقتصادی‌ است‌. باید با زهد و مجاهده‌ بدین‌ قلة‌ بلند دست‌ یازیم‌.

هفته‌ پر خیر و برکت‌ بسیج‌ مبارک‌ باد و ارواح‌ عالی‌ شهیدان‌ عظیم‌الشأن‌ بسیجی‌ متعالی‌ باد.

والسلام‌ علیکم‌ و رحمة‌الله و برکاته‌

(عده‌ای‌ از نمایندگان‌ ـ احسنت‌، احسنت‌) 

http://www.ical.ir/index.php?option=com_mashrooh&view=session&id=2173&page=38547&Itemid=38

===============

    مجلس شورای اسلامی>  دوره: ۷ > جلسه: ۱۰۵  > صفحه: ۶ رئیس‌ ـ ممنون‌ و متشکر، ناطق‌ بعدی‌ را دعوت‌ بفرمایید. منشی‌ (موسوی‌) ـ جناب‌ آقای‌ زادسر بفرمایید.

علی‌ زادسر ـ

بسم‌الله الرحمن‌ الرحیم‌

همکاران‌ عزیز و ارجمند! همانگونه‌ که‌ مستحضر هستید دیروز شنبه‌ هفدهم‌ اردیبهشت‌ ماه‌ ۱۳۸۴، شهرستان‌ سلحشور پرور جیرفت‌ نورباران‌ بود و مردم‌ ولایت‌ مدار آن‌ خطه‌ طلایی‌ و سرسبز بهترین‌ روز تاریخ‌ گذشته‌ و حال‌ خویش‌ را به‌ میمنت‌ و مبارکی‌ سپری‌ کردند و ورقی‌ زرنگار بر کتاب‌ قطور هشت‌ هزار ساله‌ خویش‌ افزودند.

آری‌! دیروز در جیرفت‌ همبستگی‌ ملی‌ و مشارکت‌ عمومی‌ مورد خواست‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ به‌ معنی‌ اتم‌ و اکمل‌ آن‌ به‌ تصویر کشیده‌ شد و مردم‌ برای‌ در آغوش‌ گرفتن‌ پیر و مراد خویش‌ جملگی‌ به‌ خیابانها آمده‌ بودند و حتی‌ بچه‌ در گهواره‌ نمانده‌ بود و با حضور بیش‌ از یکصد هزار نفری‌ خود جهت‌ استماع‌ سخنرانی‌ همشهری‌ خود که‌ ولی‌ امر مسلمین‌ است‌ استقبالی‌ بی‌نظیر در تاریخ‌ شهرستانهای‌ کشور جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ به‌ ثبت‌ رسانیدند.

بدین‌ مناسبت‌ زبان‌ حال‌ مردم‌ عزیز و مسؤولین‌ محترم‌ آن‌ دیار را که‌ وطن‌ دوم‌ رهبر عظیم‌ الشأن‌ انقلاب‌ اسلامی‌ است‌ خطاب‌ به‌ آن‌ امام‌ همام‌ به‌ استحضار مجلس‌ محترم‌ و ملت‌ رشید ایران‌ می‌رساند:

« السلام‌ علیک‌ یابن‌ رسول‌ الله و علی‌ جمیع‌ عبادالله الصالحین»

هرگز در تاریخ‌ هشت‌ هزار ساله‌ جیرفت‌ کهن‌ ساعاتی‌ بخوبی‌، زیبایی‌ و عطر آگینی‌ اوقات‌ خاص‌ دیروز که‌ هفدهم‌ اردیبهشت‌ ماه‌ ۸۴ بود در متن‌ روزگاران‌ ثبت‌ نشده‌ است‌ و بر لوح‌ دل‌ مردمان‌ متمدن‌ و فرهیخته‌اش‌ به‌ رشته‌ تحریر درنیامده‌ است‌ زیرا تا این‌ لحظه‌ شاهد چنین‌ حماسه‌ای‌ بزرگ‌ و شاهکاری‌ عظیم‌ و مبارک‌ نبوده‌اند. براستی‌ که‌ چه‌ مبارک‌ هنگامه‌ای‌ بود دیروز و چه‌ فرخنده‌ لحظه‌ای‌ بود آن‌ وقت‌ طلایی‌ وصال‌، چون‌ که‌ به‌ تماشا نشستیم‌ جمال‌ یار را و در آغوش‌ گرفتیم‌ جسم‌ دلدار را و درک‌ کردیم‌ لذت‌ و شیرینی‌ وصف‌ ناشدنی‌ دیدار را.

ای‌ سید و سالار ما، ای‌ مونس‌ و غمخوار ما، ای‌ دلبر و دلدار ما، ای‌ صاحب‌ دیار ما! خوش‌ آمدی‌ به‌ شهر ما. نه‌ فقط‌ جیرفتی‌ها، کهنوجی‌ها، عنبرآبادی‌ها و منوجانی‌ها را و حتی‌ بافتی‌ها و رابری‌ها و راینی‌ها را خوش‌ آمد زآمدنت‌ که‌ خدا را به‌ حجت‌ ثانی‌عشر ـ عجل‌الله تعالی‌ فرجه‌ الشریف‌ ـ را خوش‌ آمد زآمدنت‌. هزاران‌ هزار جسم‌ و جان‌ امثال‌ ما که‌ مشتاق‌ آمدنت‌، عاشق‌ جمالت‌، اسیر نگاهت‌، و تشنه‌ کلامت‌ بوده‌ایم‌ و خواهیم‌ بود، به‌ فدای‌ هر قدم‌ و یک‌ نگاه‌ و جمله‌ جمله‌ کلامت‌ ای‌ خورشید نورافشان‌ پیر و مراد جمارانی‌ ما! ای‌ پیشقراول‌ دولت‌ یار و ان‌شاءالله یکی‌ از (۳۱۳) یاور بی‌همانند یازدهمین‌ فرزند معصوم‌ حیدرکرار و آخرین‌ حجت‌ رسمی‌ خالق‌ دادار.

آقا! الهی‌ که‌ جانمان‌ به‌ فدایت‌ باد، به‌ خدا قسم‌ می‌دانستم‌ که‌ روزی‌ خواهی‌ آمد و دل‌ را وعده‌ داده‌ بودم‌ که‌ غم‌ سنگینش‌ را با تو بگویم‌ و سینه‌ را که‌ درد فراق‌ (۲۷) ساله‌ات‌ فریادش‌ را به‌ آسمان‌ برده‌ بود، گفته‌ بودم‌ که‌ شرح‌ آن‌ را برایت‌ حکایت‌ کنم‌ ولی‌ اکنون‌ که‌ آمده‌ای‌ غم‌ از دل‌ رفته‌ است‌ و سینه‌ شفا گرفته‌ و روان‌ التیام‌ یافته‌ است‌.

اینک‌ که‌ دست‌ هدایت‌ و نوازشت‌ را بر سر و روی‌ خویش‌ حس‌ و لمس‌ می‌نماییم‌ و رایحه‌ محبتت‌ را با سلول‌، سلول‌ دلمان‌ استشمام‌ می‌کنیم‌ و می‌فهمیم‌ از حال‌ و گذشته‌ می‌پرسیم‌ که‌ ای‌ جیرفتی‌های‌ باستان‌ و کنون‌! آیا از ما کسی‌ را سعادتمندتر و شادمان‌تر سراغ‌ داشته‌ و دارید؟ ابداً.

نظر به‌ اینکه‌ دلمان‌ هوای‌ روی‌ تو و جانمان‌ از نفس‌ گرم‌ و دم‌ مسیحاییت‌ حیاتی‌ نوبه‌ نو دارد به‌ استحضار می‌رساند:

به‌ کلام‌ نغز و درر بارت‌ که‌ فرموده‌ای‌ «در جمهوری‌ اسلامی‌، مسؤول‌، نوکر مردم‌ است‌» دل‌ خوش‌ ساخته‌ایم‌ و نوکری‌ مردم‌ را همانند طوقی‌ زیبا و الهی‌ بر گردن‌ مهرویان‌ عالم‌ افلاک‌ می‌بینیم‌ و می‌دانیم‌.

اینچنین‌ نوکری‌ را توفیقی‌ بزرگ‌ از جانب‌ خدا و عنایت‌ او می‌دانیم‌.

خدمتگزاری‌ مردمانی‌ ولایتمدار و عاشورایی‌ را از نعمتهای‌ بزرگ‌ پروردگار یافته‌ایم‌.

وعده‌ سرخرمن‌ به‌ خلق‌ خدا نداده‌ایم‌ و در محضر مبارکشان‌ دروغ‌ نگفته‌ایم‌.

مقام‌ را طعمه‌ تلقی‌ نکرده‌ و ان‌شاءالله از موقعیت‌ سوءاستفاده‌ نبرده‌ایم‌.

به‌ اعتماد مردمان‌ که‌ به‌ عشق‌ تو ای‌ عبد صالح‌ خدا بوجود آمده‌ است‌ جفا روا نداشته‌ایم‌ و ان‌شاءالله در امانتی‌ که‌ دولت‌ و ملت‌ به‌ ما سپرده‌اند خیانت‌ نکرده‌ایم‌.

به‌ فضل‌ الهی‌ تا این‌ لحظه‌ گمانمان‌ چنین‌ است‌ که‌ لکه‌های‌ ننگی‌ از مفاسد اخلاقی‌، اقتصادی‌، سیاسی‌ و تبعیض‌ و ستم‌ در پرونده‌ خدمتی‌ خویش‌ درج‌ ننموده‌ایم‌.

در میان‌ مردمان‌ دوئیت‌ قائل‌ نشده‌ایم‌ و جماعت‌ را با عینکهای‌ چپ‌ و راست‌ نگاه‌ نکرده‌ایم‌ و مصالح‌ و منافع‌ آنان‌ را بر هر چیز دیگر ترجیح‌ داده‌ و به‌ دریوزگی‌ دستجات‌ و باندها در نیامده‌ایم‌.

جملگی‌ دست‌ در دست‌ یکدیگر نهاده‌ایم‌ به‌ مهر تا منطقه‌ را کنیم‌ آباد و جناح‌ بندیها را در مدیریتها دخالت‌ نداده‌ و عزم‌ را جزم‌ ساخته‌ایم‌ تا در عمران‌ دنیا و تأمین‌ معیشت‌ آبرومند برای‌ جیرفتی‌ها و عنبر آبادی‌ها بکوشیم‌ و جهت‌ آبادانی‌ شهرها و روستاهای‌ آنان‌ سراز پا نشناسیم‌. مصمم‌ هستیم‌ که‌ تا عمر برای‌ ما رقم‌ زده‌اند و مورد اعتماد مردمان‌ قرارمان‌ داده‌اند وقت‌، قدرت‌ و امکانات‌ مردم‌ و بیت‌ المال‌ مسلمین‌ را به‌ جز در راه‌ خدا و خدمت‌ به‌ بندگانش‌ هزینه‌ نکنیم‌ که‌ بنا بر فرموده‌ حضرت‌ مستطاب‌عالی‌ مردم‌ خدمت‌ می‌خواهند و لاغیر.

ای‌ امام‌ صالحان‌ و مقتدای‌ مؤمنان‌! در این‌ وقت‌ مقدس‌ و موقعیت‌ مطهر و مکان‌ مبارک‌ و محضر شریف‌ و منور، با تو ای‌ نایب‌ مهدی‌ زهرا، پیمان‌ می‌بندیم‌ که‌ عالماً و عامداً برخلاف‌ نظر صائبت‌ طی‌ طریق‌ ننماییم‌ و از فرامینت‌ سرپیچی‌ نداشته‌ باشیم‌ که‌ رضای‌ خدا و منفعت‌ مردم‌ و مصلحت‌ همگان‌ در این‌ است‌.

در این‌ فرصت‌ مغتنم‌ و تاریخی‌ اجازه‌ می‌خواهم‌ تا از جانب‌ مردم‌ ولایتمدار، هوشیار و فداکار جیرفت‌ و عنبرآباد به‌ محضر شریف‌ و منور حضرت‌ امام‌المسلمین‌ ـ مدظله‌العالی‌ ـ عرضه‌ بدارم‌ که‌ در روز میمونی‌ که‌ حضرتت‌ در روز نخست‌ سالجاری‌ و در جوار مرقد مطهر ثامن‌الحجج‌ ـ علیه السلام ـ به‌ ایرانیان‌ امر فرموده‌اید که‌ از حالا به‌ فکر روز بیست‌ و هفتم‌ خرداد ۱۳۸۴ باشید، همگی‌ با هم‌ با حضوری‌ سبز و مشارکتی‌ حداکثری‌ به‌ پای‌ صندوقهای‌ رأی‌ می‌رویم‌ و همبستگی‌ ملی‌ خویش‌ را به‌ نمایش‌ خواهیم‌ گذاشت‌، باشد تا دل‌ دریایی‌ و نورانی‌ ولی‌امر مسلمین‌ را خرسند و قلب‌ قسی‌ و چرکین‌ دشمنانش‌ را که‌ با اسلام‌ عزیز و قرآن‌ مجید کینه‌ای‌ دیرینه‌ دارند نشانه‌ برویم‌.

ای‌ نایب‌ امام‌ زمان‌! برایمان‌ دست‌ دعا به‌ آسمان‌ و آستان‌ دوست‌ بالا ببر تا که‌ مهر آنکس‌ را که‌ مرضی‌ حضرت‌ حق‌ است‌ و مطابق‌ معیارها و میل‌ تو باشد و مصلحت‌ کشور و منفعت‌ مردم‌ را به‌ ارمغان‌ بیاورد در دلمان‌ جای‌ دهد تا با آراء بالا او را سکاندار امور اجرایی‌ کشور بگردانیم‌.

از دولت‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ به‌ جهت‌ راه‌ اندازی‌ طرح‌ بسیار بزرگ‌ راه‌آهن‌ بافق‌ ـ مشهد که‌ از شاهکارهای‌ سازندگی‌ جمهوری‌ اسلامی‌ ایران‌ است‌ نیز تشکر کرده‌ و این‌ موفقیت‌ مهم‌ را به‌ محضر مبارک‌ رهبر عظیم‌الشأن‌ انقلاب‌ اسلامی‌ و ملت‌ رشید ایران‌ تبریک‌ و تهنیت‌ عرض‌ می‌کنم‌.

خامنه‌ای‌ خامنه‌ای‌! خدا نگهدار تو بمیرد، بمیرد دشمن‌ خونخوار تو

والسلام‌ علیکم‌ و رحمة‌الله

(تعدادی‌ از نمایندگان‌ ـ احسنت‌)

http://www.ical.ir/index.php?option=com_mashrooh&view=ajax&id=64785&Itemid=38&task=pagePrint&tmpl=component

=========================

دیدگاه‌ها   

#1 ی_ ب 1393-12-03 14:13

با سلام و درود به روان پاک شهیدان ایران اسلامی و روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت ایت الله العظمی امام خمینی (ره) و سلام و درود به پیشگاه والای مقام عظمای ولایت و همچنین شما برادر بزرگوار حجت الاسلام علی زادسر جیرفتی
بنده قصد نوشته رمان یا داستان رو ندارم و تمام هم و غم بنده بعد از 36 سال زندگی با افتخار اعتلای کشور عزیزم و شهر سر سبز م هستم شهری که به نوعی در ان بدنیا امدم و از دنیا خواهم رفت شهری که برایم پر از خاطرات تلخ و شیرین است و تنها دلخوشی من و امثال بنده پیشرفت شهر دیرین و تاریخی مان است .
حال با این اوصاف باید بدنبال ابادانی و پیشرفت این مرز و بوم کهن باشیم چگونه و چطور را باید خودمان به نقش کاغذ در اوریم و به نظر این حقیر وظیفه تک تک افراد این جامعه است که در ابادانی این دیار سهیم باشیم حالا به هر قیمتی که شده است
زمانی بود در شهر ما همه چیز رنگ یکدلی داشت و مردم شهر دو نماینده برای پذیرش داشتند و بر اساس ملاک های خود این دو نماینده را انتخاب میکردند حال میخواست وابسته به گرایش های سیاسی بوده باشند خواه بر گرفته از تحقیق و تفحص خود مردم . به هر صورت نماینده منتخب مردم از روی آگاهی بود و افرادی که میگویند در ان دوران ما پیشرفتی نداشته ایم و پسرفت داشته ایم به نظر این حقیر مزاحی در حد شوخی کودکانه مینمایند بسیاری از زیر ساخت های کنونی محصول همان دوران ها بوده است و تلاشهایی که صورت گرفته است . به وضوح میشد دید که اگر در دوره هر نماینده ای تغییر و تحولی صورت میگرفت ثابت بوده و تا اخر برقرار بوده ولی اکنون نه در یکسال ما شاهد تغییر و تحولات چندین مدیر در یک دستگاه هستیم و نمایندگان صرفا بر اساس رای های قومی و قبیله ای انتخاب می گردند و به قول معروف چاقوی هر کس برنده تر بود بیشتر خواهد برید . حال با این اوصاف ما منتظر پیشرفت و ابادانی شهرمان هم هستیم به نظر بنده این درخواستی تا حدودی نشدنی است . در برهه کنونی شهر ما نیاز به منجی دارد علی الخصوص در زمانی که بحث استان شدن جنوب کرمان بر سر زبانها افتاده است و از طرف دیگر شهرستانهای دیگری هم داعیه استان شدن داشته و علم جداسازی خود را در هوا به اهتزاز در اورده اند
به جرات می توان گفت برای استان شدن شهر جیرفت از همان زمانها دیگر کار بخصوصی انجام نشده است و فقط در حد حرف و حدیث بوده و هر نماینده ای در هر دوره ای اقداماتی را گزارش میکند که بیشتر جنبه رویایی داشته و و از آنها بویی جز فریب اذهان عمومی به مشام نمیرسد . اری شاید مهمترین اقدامان نمایندگان در برهه های کنونی عزل و نصب پاپی مدیران و روسای ادارات می باشد ان هم نه به مناسبت های لیاقتی و تعهدی بلکه فقط و صرفا بر اساس رابطه گری و سفارش گرایی صورت میگیرد و تنها مسئله ایی که در ان دخیل نیست رعایت لیاقت و تعهد و تخصص شخص مورد نظر می باشد گویا که نمایندگان صرفا برای عزل و نصب مدیران رای اورده اند و غیر از این دیگر کاری برای انجام دادن نداشته و ندارند . ما در این برهه کنونی نیاز به نماینده ایی داریم که واقعا درد مردم محروم منطقه را با جان و دل فهمیده باشد درد کشاورزان زحمتکش منطقه را درک کرده باشد درد فرهنگیان خدوم و زحمتکش منطقه را دانسته باشد و همچنین کارمندان دون پایهه ایی که با زحمت فراوان با حقوق های ناچیزی گذران زندگی می کنند . این ها همه دردهایی هستند که سالهاست به فراموشی سپردهخ شده است و جایش را به دردهای مدرن داده است دردهایی از قبیل نداشتن پست بالاتر پیدا کردن مدیرانی که غلام حلقه به گوش باشند و حروفچینی زیرکانه سخنرانی هایی که دل مردم بیچاره را خوش نماید به خداوندی خدا قسم که همه ما در پیشگاه خداوند سبحان باید پاسخگو باشیم باید پاسخگو ذره ذره و قطره قطره خون شهیدان باشیم بادی اه دل دردمندان را به جان بخریم . نماینده باید شخصی باشد که از دل جامعه کنونی باشد و شخصی باشد که بدنبال مدیران متعهد و دلسوز بوده و فقط و فقط و فقط به فکر اعتلای شهر بوده و جدای از مسائل حاشیه ایی خود را وقف جامعه و مردم خود نماید . ما الان سالهاست که درد داشتن نماینده قاطع و ثابت قدم بر روح و پیکرمان مانده است . باید بدانند که دیگر مردم از عزل و نصب مدیران به صورت رابطه گری و سفارشی خسته شده اند مدیرانی که فقط بدنبال و میز و صندلی هستند و صرفا تنها هدفشان نشستن بر کرسیهای مدیریتی و ریاستی است بدون اینکه درد دردمندان جامعه را بدانند . واقعا خجالت اور است که در دارالولایه ما مشغول و سرگرم مسایلی باشیم که این مسایل ما را در مسیر پیشرفت به عقب براند .
نمایندگان کنونی و سابق ما هر کدام به دنبال نشان دادن برتریهای خود هستند خب این موضوع به راحتی قابل حل می باشد همانطوری که حاج اقا زادسر کل مدارک فعالیت خود را در سایت گذاشته است مابقی هم همینکار را انجام دهند تا همه مردم بدانند تکلیفشان چیست
باری به هر جهت عرایضم طولانی شد فقط برای همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ارزوی توفیق دارم و امید وارم هر کسی که صادقانه در راه اعتلای وطن تلاش میکند اجر معنوی دریافت نمایند
به امید حق
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...