حجه الاسلام والمسلمین زادسرجیرفتی در گفتگو با سایت جبهه متحد اصولگرایی: مردم از اختلاف، تفرقه، دعوا و ادبیات نامهربانانه خرسند نیستند و در همه انتخابات ها از چنین دعواهایی فاصله گرفته اند؛ چرا که احساس می کنند طرف مقابلشان مظلوم واقع شده است، بنابر این به سمت مظلوم نوازی و ظالم ستیزی حرکت می کنند./انحصار طلبی ممنوع http://media.farsnews.com/Media/8905/ImageNews/890504/21_890504_L600.jpgادامه . . .

 

حجه الاسلام والمسلمین زادسرجیرفتی در گفتگو با سایت جبهه متحد اصولگرایی/انحصار طلبی ممنوع

حجه الاسلام والمسلمین زادسرجیرفتی نماینده سابق سه دوره مجلس مطرح کرد؛ هشدار نسبت به انحصار طلبی برخی اصولگرایان

 

در حال حاضر اگر این افراد اصولگرا به جان هم بیفتند، سرنوشتی بهتر از سرنوشت اصلاح طلبان در انتظار آن ها نخواهد بود.حجت الاسلام و المسلمین زادسرجیرفتی با اشاره به گریز جبهه پایداری از وحدت با جامعتین و از سر گرفتن حرکت های تخریبی علیه آیت الله مهدوی کنی ابراز داشت: تجربه نشان داده است هر گاه وحدت، همدلی و همراهی در میان گروه های سیاسی بوده است، گروه ها به پیروزی رسیده اند اما هر گاه همگرایی بر هم خورده، شکست پیش آمده است.

وی خاطر نشان ساخت: بهترین تجربه در این زمینه در حاکمیت اصلاح طلبان است، چرا که در دوم خرداد اصلاح طلبان حاکم شدند اما قدرت آن ها را به جان هم انداخت و به جایی رسیده است که اکنون بحثی به نام اصلاح طلبی در مسایل سیاسی کشور جاری نیست.

هشدار نسبت به ادامه انحصار طلبی در جریان اصولگرایی / اگر اصولگرایان به جان هم بیفتند سرنوشتی بهتر از اصلاح طلبان نخواهند داشت

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی ضمن هشدار نسبت به تبعات انحصار طلبی در مجموعه اصولگرایی، ابراز داشت: به طور کلی مجموعه اصولگرایان کسانی هستند که با رئیس جمهور شدن احمدی نژاد، قدرت اجرایی کشور را در ابعاد مختلف به دست گرفتند و کسانی همچون آقایان فروزنده، دارابی، حسین فدایی، زاکانی، حسینیان، علوی و ... را در زمان اصلاحات به عنوان یک مجموعه می دیدیم که مواضع مشترکی داشتند.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطر نشان ساخت: در حال حاضر اگر این افراد اصولگرا به جان هم بیفتند، سرنوشتی بهتر از سرنوشت اصلاح طلبان در انتظار آن ها نخواهد بود.

اگر مردم دعوا ها را نزاع جریان اصولگرایی بدانند، فاصله می گیرند

وی خاطر نشان ساخت: سرنوشت کار اصلاح طلبان به افتراق و جدایی رسیده است و اکنون نیز گروه هایی هستند که با انحصار طلبی و شرط گذاری می خواهند کرسی های مجلس را کسب کنند که اگر این روند ادامه داشته باشد و مردم این دعواها را نزاع جریان اصولگرایی بدانند، از جریان اصولگرایی فاصله می گیرند.

زادسرجیرفتی تاکید کرد: مردم از اختلاف، تفرقه، دعوا و ادبیات نامهربانانه خرسند نیستند و در همه انتخابات ها از چنین دعواهایی فاصله گرفته اند؛ چرا که احساس می کنند طرف مقابلشان مظلوم واقع شده است، بنابر این به سمت مظلوم نوازی و ظالم ستیزی حرکت می کنند.

نباید مردم را از جریان اصولگرایی ناامید کرد / هرکجا مقامات پا به پای ولایت نیامدند باید از آن ها فاصله بگیریم

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در بسیاری از انتخابات ها و در زمانی مردم احساس کردند گروهی و یا فردی مظلوم واقع شده است و یا چند نفر به یک نفر حمله کرده اند، مردم نیز از مظلوم حمایت کرده اند و در این دوره از انتخابات نیز نباید مردم را از جریان اصولگرایی نا امید کرد تا از این جریان فاصله بگیرند.

این فعال سیاسی با مذمت محدود کردن اصولگرایی در گروهی خاص و قبیله گرایی در جریان اصولگرایی، ابراز داشت: اصولگرایی آن چیزی است که رهبر معظم انقلاب تبیین فرمودند و اگر بخواهیم به این نظام خدمت کنیم، باید برمحوری حرکت کنیم که رهبری ترسیم کردند و هر کسی را با ایشان بسنجیم.

وی افزود: همه مقامات را باید با ترازوی امامت و ولایت سنجید و هر کجا که پا به پای آقا نیامدند باید از آن ها فاصله باید بگیریم؛ عملکرد افراد را نیز باید با ترازوی ولایت بسنجیم او گر مطابقت نداشت پشتیبان آن ها نخواهیم بود.

زادسرجیرفتی خاطر نشان ساخت: اصولگرایان را باید با فرمایشات و خواسته های مقام معظم رهبری سنجید و مطمئنا ایشان در فاصله زمانی مانده تا انتخابات رهنمود های خاص استراتژیک خواهند داد.

هنوز حقایق برای احمدی نژاد برملا نشده است / دستور تشکیلاتی جریان انحرافی در شهرستان ها

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی همچنین در بخش دیگری به تبلیغات انتخاباتی جریان انحرافی مبنی بر عدالت خواهی اشاره کرد و گفت: مردم اکنون جریان انحرافی را می شناسند و به خوبی میان گروه های سیاسی ممیزی می کنند ؛ چنانچه در شهرستان ها نیز نسبت به جریان انحرافی شناخت خیلی خوب به دست آورده اند.

زادسرجیرفتی تصریح کرد: دعا می کنیم دولت از این گروه جدا باشد و اگر بعضی همچون احمدی نژاد، هنوز گروه انحرافی را تایید می کنند احتمالا حقایق برای آن ها برملا نشده است که امیدواریم حقایق برای ایشان روشن شود.

این فعال سیاسی در ادامه عنوان داشت: رسانه ها باید در این زمینه شاخص ها و عملکرد های گروه انحرافی را به تصویر بکشند؛ بنابر این خیلی زود می شود شبهه افکنی ها را روشن کرد ولو اینکه جریان انحرافی با نقاب در صحنه حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: در شهرستان ها کاندیداهایی از گروه انحرافی است که قربان صدقه سرکرده این جریان می رفتند اما حالا بر اساس یک دستور تشکیلاتی خودش را جدا می کند تا پس از تصویب اعتبارنامه ها، فتنه ها نیز آغاز شود.

زادسرجیرفتی تاکید کرد: هم شورای نگهبان و هم مردم باید به صورت جدی مواظبت کنند که دوباره کشور گرفتار این جریان ها نشود و نیروهای انقلاب به دنبال برطرف کردن خطرات نباشند.

نمایش های ضد سرمایه داری باور پذیر نیست / مردم آنقدر دروغ شنیده اند که به آسانی چیزی را باور نمی کنند

نماینده سابق سه دوره مجلس شورای اسلامی همچنین درباره تبلیغ های تخریبی برخی گروه ها در آستانه انتخابات و نمایش ضد سرمایه داری به منظور حمله به برخی افراد، ابراز داشت: تجربه نشان داده است هر کس مظلوم واقع شود، مردم به سوی او گرایش پیدا می کنند و چنین نمایش ضد سرمایه داری و ضد فسادهایی دیگر برای مردم باور پذیر نیست.

وی خاطر نشان ساخت: مردم آنقدر دروغ شنیده اند که به آسانی چیزی را باور نمی کنند، بخصوص آنکه مردم در آستانه انتخابات ها از این شعار های دروغین زیاد شنیده اند.

زادسرجیرفتی در پایان عنوان کرد: با این وجود شور و حال انتخابات در بسیاری از حوزه های انتخابیه بسیار زیاد است و به نظر می رسد انتخابات پر شوری را در اسفند ماه خواهیم داشت

========

 منبع :http://www.jebhemottahed.ir/images/docs/000001/n00001269-b.JPG

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...