اگر در زمان نمایندگی این آقا جنوب کرمان به مرکزیتجيرفت استانی مستقل شود بنده هم در دوره‌ی بعد به او رای خواهم داد http://jiroft.areo.ir/_jiroft/images/map.JPGادامه . . .

 

زادسر جیرفتی:اگر عارفی جنوب کرمان را به مرکزیت جیرفت مستقل نماید به او رای خواهم داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ارت نیوز:حجه الاسلام والمسلمین زادسرجیرفتی نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه جیرفت و عنبرآباد در جمع اعضای ستادی فعال خود در بخش ساردوئیه، ضمن تبریک میلاد امام عصر (عج) گفت: تنها کشوری که در جهان بمناسبت میلاد حضرت مهدی (عج) جشن برگزار میشود، ایران اسلامی است.

زادسرجیرفتی گفت: امروز انقلاب اسلامی دین ماست و اگر کوچکترین آسیبی به انقلاب برسد به دین و مذهب شیعه آسیب رسیده است.

وی در ادامه سخنانش از اعضای ستادی خود خواست که دعای فرج امام عصر(عج) را بصورت جمعی قرائت نمایند.

زادسر جیرفتی گفت:این اولین باری است که پس از پایان انتخابات در جمع دوستان ستادی قرار میگیرم و همواره مترصد چنین فرصتی بودم تا از شما تشکر کنم.

زادسر جیرفتی به رغم نتایج حاصله اعضای ستادی خود را پیروز انتخابات عنوان کرد و افزود : پیروز انتخابات شما هستید که بدون کوچکترین چشم داشتی به مسایل مادی و عناوین مدیریتی و تنها با عشق و علاقه خود و فقط در جهت تبلور آرمانهای معنویتان به میدان آمدید.

زادسرجیرفتی گفت:از همه شما تشکر میکنم چه از آنانی که از دور اول همراه ما بودند و بعدا جدا شدند و در مقابل ما قرار گرفتند تشکر میکنم اما مردان واقعی کسانی بودند که در مجالس هشتم و نهم ما را همراهی کردند زیرا آنان صرف اندیشه خود همراه ما شدند و چیز دیگری را دنبال نمیکردند.

زادسرجیرفتی گفت:روز پس از انتخابات در میان هواداران ماندم و آنها را دلداری دادم و همیشه اینگونه بوده است و در هنگامیکه پیروز انتخابات بوده ام سریعا حوزه انتخابیه را ترک میکردم تا شماتتی صورت نگیرد و اگر نتیجه انتخابات را واگذار کرده بوده ام در کنار آنان می ماندم و آنان را دلداری می دادم.

زادسر جیرفتی افزود: شباهتهای زیادی بین انتخابات مجلس ششم و مجلس هشتم در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد وجود دارد.

زادسرجیرفتی گفت : اینبار نیز با ارسال پیام تبریکی به عارفی منتخب اعلام شده ،پیروزی وی را در انتخابات تبریک گفتم.

زادسر افزود: متن پیام تبریک من به عارفی برخلاف متن تبریک دکتر اسلامی پناه بود زیرا در این پیام تبریک من از عارفی بعنوان منتخب اعلام شده نام بردم اما اسلامیپناه را منتخب مردم عنوان کردم.

زادسر تصریح کرد تنها دلیل تفاوت این پیام تبریک اعتراض به نوع عملکرد عارفی در تبلیغات خود بود .

زادسر گفت: در هنگام تبلیغات اعضای ستادی ما همواره قانون را فصل الخطاب قرار داده و از مزاحمت برای مردم و استفاده ابزاری از دین برنیامدیم و هیچگاه قول پست و وعده وعید نیز به کسی ندادیم و سعی کردیم چنانچه به مجلس راه پیدا کنیم حقوق دریافتی ام از مجلس حلال باشد.

زادسرجیرفتی در ادامه افزود: وظیفه همه ما در حال حاضر همراهی با نماینده است و ایشان عنوان نمایندگی جیرفت و عنبرآباد را دارند و میطلبد که نماینده را همراهی کرد.

وی تصریح کرد: در ادوار مختلفی نماینده پیروز بوده ام همواره پس از انتخابات خودم را نماینده همه مردم می دانستم و در جهت ایجاد وحدت با مخالفان خود نیز آنان را به وحدت و همراهی با نماینده میخواندم و بر این اساس آنچه را که برای خود میپسندیم باید برای دیگران نیز بپسندیم.

زادسر جیرفتی گفت: فرج الله عارفی سه دوره همراه و جزء اعضای ستادی ما بود و برای ما زحمات زیادی را کشیده است و بقول خودش ایشان اولین نفری بوده که نام مرا جهت نمایندگی در مجلس (مجلس سوم شورای اسلامی) عنوان کرده است و تا مجلس ششم نیز همراه ما بود و از آن پس در طی ملاقاتی در تهران از من خواست دیگر در انتخابات حضور پیدا نکنم و خواست که حضورش را برسمیت بشناسم.

زادسرجیرفتی تصریح کرد: آقای عارفی حتی در دوره سوم نیز قصد کاندیداتوری داشته است اما شرایط برایش مهیا نبود زیرا شرایط آنزمان با کنون اصلا قابل مقایسه نبود و تنها مرد خطر می خواست و صبر کرد تا تمام مشکلات سپری شود.

زادسرجیرفتی گفت: اگر عارفی بتواند جنوب کرمان را به مرکزیت جیرفت مستقل نماید در دور آینده شخصا به وی رای خواهم داد و از او حمایت خواهم کرد.

http://jiroft.areo.ir/_jiroft/images/map.JPG

 

زادسرجیرفتی افزود: در حال حاضر شرایط کمی دشوار است و اگر ایشان از من راهنمایی بخواهد تماما و کمالا وی را یاری خواهم کرد .

زادسر جیرفتی گفت: در حال حاضر نمایندگان شهرهای مجاور و رقیب هرکدام با تجارب دو و یا سه دور نمایندگی رقبایی سنگین محسوب میشوند و عارفی باید با چاره اندیشی و کمک از اندیشه صاحب نظران به این مسئله نگاهی ویژه نماید.

زادسرجیرفتی افزود: در صورتیکه رای آورده بودم روز بعد از رای گیری در تهران به ملاقات رییس دفتر هواپیمایی کل کشور می رفتم و با حداقل زمان پرواز فرودگاه جیرفت را راه اندازی میکردم.

زادسرجیرفتی گفت: مقدمات استان شدن فراهم است و در صورت رای آوردن وی زمان زیادی برای تحقق این مهم صرف نمی شد.

زادسرجیرفتی افزود: نزدیک به پنجاه درصد (50%) مردم شهر جیرفت به زادسر جیرفتی رای دادند و این خود از نکات مثبت و بارز انتخابات بود.

زادسرجیرفتی در ادامه سخنانش با اشاره به حساسیت فعلی انقلاب و بالا گرفتن جنگهای سیاسی و اقتصادی افزود: امروز تمام کفر در مقابل ایران اسلامی ایستاده است و همگی باید آماده باشیم که اگر جنگی در گرفت و به نیروی پیاده نظام احتیاج شد به جبهه ها برویم و دین خود را ادا کنیم و برای خودش نیز آرزوی شهادت نمود.

زادسرجیرفتی گفت: ایران اسلامی یک کشور امام زمانی است و تنها کشوری که میلاد امام عصر را در تمام دنیا به جشن می نشیند ایران اسلامی است.

وی در ادامه با اعتراض به برخی عملکردهای احمدی نژاد گفت: وی باید بیشتر متوجه برخی رفتارهایش در مقابل دوربین باشد و تصریح کرد در چند مدت گذشته جلوی برخی حرکات وی گرفته شده است و دیگر در مقابل مسئولان نظام در برابر دوربینها دست خود را بعلامت پیروزی بلند نمی کند و یا با کنار دستی خود صحبت نمی کند و سوژه برای دشمنان نمی سازد.

زادسرجیرفتی پس از پایان دیدار با اعضای ستادی خود از بخش ساردوئیه به جیرفت آمد و پس از تجدید وضو در منزل علی مشایخی از افراد ستادی خود به گلزار شهدای جیرفت رفت و با قرائت فاتحه ای همرزمان شهید خود را یاد نمود.

منبع : ارت نیوز

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...