به عنوان عضوی از پیکر توانمند چهارمین مجلس شورای اسلامی، در محضر چهارده معصوم و روح بلند به ملکوت اعلی پیوسته‌ات پیمان می‌بندیم که مطیع بی‌چون و چرای جانشین به حق‌ات بوده و به تو ای پیامبر انقلابمان قول می‌دهیم که عامل حقیقی «من کنت مولا فهذا علی مولاه» بمانیم و علی جانشین بلافصلت را یعنی حضرت آیت‌الله‌العظمی حاج آقا سیدعلی خامنه‌ای مدظله‌العالی (نمایندگان صلوات فرستادند) را تنها نگذاشته و همصدا با ملت وفادارمان از ژرفای دل فریاد برآوریم که: ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و تا خون در رگ ماست، خامنه‌ای رهبر ما است . ادامه ...

 

 

باسمه تعالی

سلام عليكم و رحمت الله و برکاته

هنوز مجلس شورای اسلامی در دوره چهارم شروع نشده بود که زادسرجیرفتی بعد از روز چهارم،  از بلندگوی رسا و جهانی آن سخنرانی کرد. سبحان الله لطفا ملاحظه فرمایید:

نطقی را که تقدیم می‌کنم در تاریخ مجلس شورای اسلامی بی نظیر است.

بعد دیگر منحصر بفرد بودن آن این است که زادسرجیرفتی هنوز طبقات ساختمان مجلس قدیم هم ندیده بودم که در کمال بهت و حیرت همگان، نطقی تاریخی و استثنایی ایراد کرد. تازه سه دقیقه از ده دقیقه هم به نماینده دیگری بخشید.

اکنون برای خودم جالب و شگفت انگیز است، برای شما چی ؟

ما در جماران به ملاقات خدا رفته‌اپم

اولین نطق زادسرجیرفتی در اولین روزهای مجلس چهارم که با هیأت رئیسه‌ی موقت اداره می‌شد 

اعلام رسمیت و دستور جلسه

رئیس ـ بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

جلسه با حضور ۱۹۰ نفر رسمی است. دستور جلسه را قرائت بفرمائید.

منشی (اکرمی)ـ بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

دستور جلسة‌ پنجم(مجلس چهارم)، روز سه‌شنبه 1371/03/12 مطابق با سی‌ام ذیقعده ۱۴۱۲ :

۱ـ تلاوت کلام‌الله مجید.

۲ـ نطق‌های قبل از دستور.

۳ـ دنباله رسیدگی به گزارش شعب در خصوص اعتبارنامه‌ها.

۴ـ اعلام ختم جلسه و تاریخ و برنامة‌ جلسه بعد.

...

۴- بیانات قبل از دستور آقایان علی زادسر و رسول صدیقی‌ بناب

رئیس ـ ناطقین قبل از دستور را دعوت بفرمائید.

منشی (سبحانی‌نیا)ـ بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

ناطق قبل از دستور جلسة امروز آقای علی زادسر از حوزة انتخابیة جیرفت هستند که سه دقیقه از وقتشان را به آقای دکتر صدیقی نمایندة بناب و ملکان داده‌اند.

جناب آقای زادسر بفرمائید.

علی زادسرـ

بسم‌‌‌الله‌الرحمن‌‌الرحیم

شهادت جانگداز نهمین معصوم مظلوم جهان تشیع، نهمین کوکب آسمان اسلام ناب محمدی (نمایندگان صلوات فرستادند) حضرت جوادالائمه را به ساحت اقدس بقیه‌الله‌الاعظم ارواحنا له‌‌الفداء، و به محضر مبارک و منور ولی امر مسلمین جهان نایب‌الامام خامنه‌ای (نمایندگان صلوات فرستادند)، و به جمله‌ی اهل ایمان و اسلام تسلیت گفته، و جملاتی چند را با بضاعت اندکم در سومین سالگرد سفر آفتاب تقدیم محضر شریف می‌نمایم:

کلمات از به تصویر کشاندن جمالت، و واژه‌ها از توصیف خصالت، و اوراق از حکایت کمالت، و قلم از بیان صفایت، و عقل از تشخیص مقامت، نتوانند.

ذکر تو را در الفاظ گنجانیدن، و شخصیت تو را به اوراق سپردن، خطا است لیک از باب:‌

«آب دریا را اگر نتوان کشید

هم به قدر تشنگی باید چشید»

اجازت فرمای تا بگویم:

کمتر از ذره و از خورشید سرودن هیهات، و ناچیزتر از قطره و ترسیم اقیانوس نمودن هرگز، مرا و از تو گفتن نه شرط انصاف، و تو را و از من شنیدن نه طریق صواب، اما دل را چه می‌شود کرد؟. سلامت باد ای فاتح پیروز قلل بلند انسانیت، و طائر گلشن آسمان آدمیت، که «انا فتحنا لک فتحاً مبینا» را مصداق همی باشی.

روح بلند به ملکوت اعلی پیوسته‌ات، مخاطب «یا ایتهاالنفس المطمئنه* ارجعی الی ربک راضیه مرضیه*فادخلی فی عبادی * و ادخلی جنتی» است. ای مشمول «ادخلوها بسلام امنین»، که اینک در جوار قرب ربوبی و کنار اجداد طاهرینت خوش محفل انسی و نیکو منزل و منزلتی صاحب گشته‌اید.

ای عزیز سفر کرده‌ای که صدها میلیون قافله دل با خود برده‌ای، جاودانگی‌ات از روح‌اللهی بودن تست و چه زیبا سرائید یادگار برومندت که: «خمینی روح خدا در کالبد زمان بود و روح خدا جاودانه است».

تو «تبت یدا ابی لهب وتب» را عملی کردی، و ایادی استکباری ابلیس مستکبر را قطع نمودی، تو انتقام خون به ناحق ریخته سحرگاه نوزده رمضان‌المبارک را گرفتی، و ملجم مرادی زمان را از زمین ایران اسلامی گریزاندی و مدفون زباله‌دان تاریخ کردی.

تو روح پرفتوح مولی‌الموحدین و امام‌المتقین را شاد کردی. و وصیت‌نامه سیدالشهداء حسین (ع) را فریاد کردی. هدف مقدسش را تعقیب و اصلاح امت جدش را عمل و سیرة مبارکش را قانون و شعار «هیات مناالذله»‌اش را عامل گردیدی.

تو همچون ابوالحسن موسی‌بن جعفر سلام‌الله علیه، باب‌الحوائج شیعیان شدی و چون ثامن‌الحجج علیه‌السلام، مقدس مآب‌های احمق، و علمائی که علمشان حجاب اکبرشان بود، با مباحثات و مقالات رسوا نمودی، و کوس حقارت و حسادتشان را در هر کوی و برزن نواختی.

در چهاردهمین قرن ظهور اسلام عزیز، چهارده معصوم را شادان، و چهاردهمین خورشیدشان را سرباز و ناصر شدی، و منتظرانش را به ظهور مبارکش اطمینانی نو بخشیدی، و در چهاردهمین ماه شروع انقلاب اسلامی‌ات همانند ماه شب چهارده نقاب بر رخ دنیائی‌ات کشیدی و میهمان خوان کرم معصومین چهارده‌گانه صلوات‌الله علیهم اجمعین، شدی تو کیستی؟ من ندانم !‌! بالاتر از وصف قلم و تصور خیال چو منی.

تو در دوازده بهمن 57 با نصرت امام دوازدهمین، ورود خاتم‌الانبیاء را به مکه مکرمه به نمایش گذاشتی و مصداقی بر «و قل جاءالحق و زهق‌الباطل ان‌الباطل کان زهوقا» گردیدی. در بیست و دوم بهمن، روز نجات میهن «اذا جاء نصرالله والفتح» را تفسیر کرد و در دهة فجر نورباران‌ات «ورأیت‌الناس یدخلون فی دین‌الله افواجاً»‌ را بر صحنه روزگار به تماشا نشستی و با شعار اگر من «خدمتگزار بگوئید بهتر است تا رهبر بگوئید» «فسبح بحمد ربک» را متجلی کردی.

از تو چه بگویم ای تجلی‌بخش «فتبارک‌الله احسن‌الخالقین» آنچه خوبان پس از معصومین همه داشتند تو یکجا داشتی. جماران تو، مسجدالنبی مدینة منوره را در خاطرمان زنده کرد، و ما در جماران رسول‌الله را زیارت کرده‌ایم، ولی‌الله را مشاهده، و فریادش را استماع و ذوالفقارش را رؤیت نموده‌ایم.

از جماران علت معاهده امام مجتبی علیه‌السلام را در پذیرش قطعنامه دانستیم و جگر پاره‌پارة جگر گوشة فاطمه علیها‌السلام را در طشت کذائی و با جام زهر نوشیدنت دیدیم.

ما در جماران به ملاقات خدا رفته‌ایم و در آن وادی مقدس یدالله را بوسیده‌ایم و شعله‌ای از جمال انور بقیه‌الله را تصور کرده‌ایم.

جماران تو، یک تاریخ است، تاریخی گویا که مورخین را به عجز قلمشان معترف کرده است.

از تو چه بگویم ای همه خوبی، ای سراسر پاکی، ای سراپا عشق، ای مظهر بندگی خدا.

به عنوان طلبه‌ای بسیجی که فرمانت را فرمان حجه‌بن الحسن‌المهدی می‌دانسته و با همین اعتقاد به جبهه‌ها رفته و اکنون بنا بر این اعتقاد مشمول لطف مقلدین‌ات شده و به خانه ملت آمده است، در چهاردهمین سال انقلاب مقدس‌ات به چهاردهمین روز جانسوز خرداد ۶۸ سوگند خورده و به عنوان عضوی از پیکر توانمند چهارمین مجلس شورای اسلامی، در محضر چهارده معصوم و روح بلند به ملکوت اعلی پیوسته‌ات پیمان می‌بندیم که مطیع بی‌چون و چرای جانشین به حق‌ات بوده و به تو ای پیامبر انقلابمان قول می‌دهیم که عامل حقیقی «من کنت مولا فهذا علی مولاه» بمانیم و علی جانشین بلافصلت را یعنی حضرت آیت‌الله‌العظمی حاج آقا سیدعلی خامنه‌ای مدظله‌العالی (نمایندگان صلوات فرستادند) را تنها نگذاشته و همصدا با ملت وفادارمان از ژرفای دل فریاد برآوریم که: ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و تا خون در رگ ماست، خامنه‌ای رهبر ما است،

و در راه خدمت به مردم عزیز و حمایت از خدمتگزاران صدیقشان بالاخص ... و تحقق عدالت اجتماعی و تأمین رفاه و آسایش مردم با انجام تکلیفمان از وقف فکر و قلم و جسم و جانمان دریغ نورزیم و همواره مردم را ولینعمت خود دانسته و خدمت به آنها را برای رضای خدا عبادت شمرده و به آنها عشق ورزیده و امین آراءشان بوده و رهرو شهیدانشان رضوان‌الله علیهم اجمعین باشیم.

فرصت را غنیمت شمرده و از یکایک مردم رشید و محروم جیرفت تشکر کرده و دست یکایک آنان را بوسیده و به گرمی می‌فشارم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته.

1371/03/12

منبع :

http://www.ical.ir/index.php?option=com_mashrooh&view=session&id=2021&page=35223&Itemid=38

============

نشانی و منبع دوم:

http://zadsar.net/index.php?option=com_content&view=article&id=1599:2013-10-20-18-34-37&catid=69&Itemid=163

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...