زادسرجیرفتی گفت:من بین آمریکا، روسیه، انگلیس، فرانسه، آلمان و کشورهای اروپای غربی فرقی قایل نیستم زیرا همه این کشورها برای غارت منابع ملل دیگر هماهنگ هستند و اگر دعوایی هم می کنند بر سر منافع خودشان هست و قدرت ها در رابطه با منافع خودشان هماهنگ شده اند و به صلاح دانستند برای بازار، قدرت هسته ای و نفت ایران برنامه ریزی کنند. نماینده باید نمایندگی کند نه کار دیگری اما در حال حاضر برخی از نمایدگان زندگی می کنند نه نمایندگی ادامه . . .

 

کد خبر: 81032561 (3826002) | تاریخ خبر: 19/11/1392 | ساعت: 8:30|

 

نشست ژنو قدرت سیاسی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان داد

جیرفت - ایرنا- نماینده سه دوره مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست ژنو قدرت سیاسی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان داد و همگان نظاره گر این قدرت بودند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی زادسر شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران شهرستان جیرفت افزود: بهترین نشانه قدرت ایران نشست ژنو بود زیرا در یک طرف نمایندگان تمام دنیا و در طرف دیگر جمهوری اسلامی ایران قرار داشت که این نشان از قدرت سیاسی ایران دارد.

وی بیان کرد: آنها اطلاعات ما را دارند و به قدرت نظامی ما اعتقاد دارند و گر نه تا بحال به ما حمله کرده بودند.

نماینده اصولگرای ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آنچه امریکا می خواست، جمع شدن کامل انرژی هسته ای ایران بود که ایران مخالف این نظر است و انرژی هسته ای صلح آمیز برای مصارف دارویی و برق مورد استفاده قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: من بین آمریکا، روسیه، انگلیس، فرانسه، آلمان و کشورهای اروپای غربی فرقی قایل نیستم زیرا همه این کشورها برای غارت منابع ملل دیگر هماهنگ هستند و اگر دعوایی هم می کنند بر سر منافع خودشان هست و قدرت ها در رابطه با منافع خودشان هماهنگ شده اند و به صلاح دانستند برای بازار، قدرت هسته ای و نفت ایران برنامه ریزی کنند.

حجت الاسلام زادسر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: رژیم شاهنشاهی نمی دانست چگونه دلار هایی را که از نفت دریافت می کرد هزینه کند زیرا در کشور ما قبل از انقلاب حدود 100 هزار دانشجو و 700 هزار دستگاه انواع خودرو وجود داشت و 90 درصد روستاها بودن آب و برق بودند که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز روستایی بالاتر از 20 خانوار بدون آب و برق وجود ندارد و تعداد ماشین ها حدود 20 میلیون دستگاه است و چندین میلیون دانشجو هم در دانشگاه های ما مشغول به تحصیل هستند.

وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت این نظام دهها میلیون تلفن همراه و ثابت در کشور وجود دارد که این خود بیانگر گوشه کوچک از چشمه جوشان خدمات نظام جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام زادسر بیان کرد: اگر تمام تاریخ های انقلاب های دنیا را مطالعه کنیم هیچ کدام در زمینه خدمات رسانی این چنین آماری نداشته اند.

وی ادامه داد: با وجود جنگ تحمیلی که انرژی نظام، مسوولان و مردم را به خود معطوف کرد ولی باز هم استکبار غربی و همپیمانان آن نتوانست جلوی پیشرفت روز افزون انقلاب را بگیرد که نیاز است تا مسوولان آمار و ارقام را بیان کنند تا مردم بدانند در انقلاب اسلامی حقیقتا خدمت شده است.

حجت الاسلام زادسر خاطرنشان کرد: در ابعاد مختلف از نظر علمی امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر ابرقدرت ها حرف هایی بسیاری برای گفتن دارد.

نماینده سه دوره مردم جیرفت و عنبرآباد تاکید کرد: سیاسی ترین ملت جهان ملت ایران است، سیاست در کشورهای دیگر مخصوص گروه های خاص است و ملت ایران یک ملت بصیر هستند و به موقع تصمیم می گیرند و ما به جرات مدعی هستیم، پاک ترین، باسواد ترین ، متعهد ترین و دموکراسی ترین رهبران دنیا را داریم که این از برکات انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام زادسر تصریح کرد: باید کارهای انجام شده را بازگو کنیم تا مردم قدرشناس جمهوری اسلامی ایران باشند.

وی با اشاره به حضور بیش از سه دهه اخیر مردم در عرصه های مختلف ملی، مذهبی و سیاسی کشور گفت: بار دیگر مردم با حضور خود حماسی خود در راهپیمایی روز 22 بهمن مشت فولای بر دهان جان کری و یاوه گویان می کوبند زیرا ما در عمل هم ثابت کرده ایم ملتی عاشورایی و حسینی هستیم و همه گردنه ها را پشت سر می گذاریم.

عضو مرکز آموزشی و پژوهشی قضا خاطرنشان کرد: امریکا ناگزیر است با جمهوری اسلامی ایران کنار بیاید.

وی افزود: انقلاب که کارگران و کشاورزان را نماینده مجلس، وزیر و استاندار کرد این انقلاب مایه افتخار است و در هیچ کجای دنیا این چنین انقلابی وجود ندارد.

حجت الاسلام زادسر تاکید کرد: من به آزادی بیان معتقدم و به خبرنگاران توجه خاصی داریم زیرا هر اندازه تعداد خبرنگاران در جامعه بیشتر شود خطای مسوولان در جامعه کمتر خواهد شد و اهمیت سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی تاثیر می پذیرد.

وی گفت: اگر رسالت خبرنگاری را درست ادا کنیم در سرنوشت همه چیز موثر خواهیم بود زیرا من این حرف را قبول دارم که مطبوعات رکن چهارم جامعه هستند.

حجت الاسلام زادسر با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی گفت: سال 71 در شهرستان جیرفت سیل آمد که من هر کاری که کردم نتوانستم کاری را انجام دهم و با رفتن در سازمان خبرگزاری ایرنا در مرکز تهران و مصاحبه و بیان مشکلات بعد از آن استاندار وقت دستور داد کاری را که باید ظرف شش سال انجام می شد در مدت دو ماه انجام شد که این نشان از اهمیت حرفه خبرنگاری دارد.

وی ادامه داد: من تنها نماینده ای هستم که 100 خبر از اخبار خبرگزاری جمهوری اسلامی را تا حصول نتیجه پیگیری کردم، زیرا معتقدم کسی که با خبرنگاران نباشد معلوم است ته کفش آن ریگی وجود دارد.

او بیان کرد: رییس جمهوری باید این حرف را که همه جا اعلام می کند ما همراه و همگام ولایت فقیه و رهبری هستیم، ثابت کند.

وی بیان کرد: رییس جمهوری باید در برابر یاوه گویی های اوباما جواب محکم و دندان شکنی بدهد.

حجت الاسلام زادسر ادامه داد: با انتقادهایی که وجود دارد، روحانی رییس جمهوری ایران اسلامی است و موفقیت وی موفقیت دوستاران نظام جمهوری است و هر کس دلی در گرو جمهوری اسلامی ایران دارد باید به رییس جمهوری کمک کند.

وی با بیان این مطلب که تغییرات در تمامی دولت ها وجود دارد گفت: من با تغییر های اتوبوسی موافق نیستم اما دولت فعلی باید هر چه زودتر تغییرات را انجام دهد که ضرر کمتری به مردم وارد شود.

حجت الاسلام زادسر خاطرنشان کرد: شندیم استاندار کرمان غیر جناحی است و به تخصص اهمیت می دهد که این بسیار خوب است و نماینده مجلس هم آینه مردم و مسوولان است.

وی گفت: نماینده باید نمایندگی کند نه کار دیگری اما در حال حاضر برخی از نمایدگان زندگی می کنند نه نمایندگی!

نماینده سه دوره مردم جیرفت و عنبرآباد با بیان این مطلب که تغییر دولت ها در گرایشات مردم تاثیر گذار است تاکید کرد: اگر نماینده درایت داشته باشد با هر دولتی می تواند کار کند.

وی ادامه داد: امروز خدا را شکر می کنم دیگر حرف های دموکرات ها از تریبون مجلس شنیده نمی شود.

حجت الاسلام زادسر خاطرنشان کرد: ما باید دست به دست هم بدهیم و دولت را کمک کنیم و هر کس می تواند باید به دولت کمک کند.

وی ادامه داد: مشکل اساسی کشور ما در بحث سیاسی بودن اقتصاد کشور است زیرا اقتصاد کشور ما قبل از اقتصادی بودن سیاسی است هر رییس جمهوری بر مبنای خودشان قول اقتصادی می دهند و بعد از انتخابات هم سعی می کنند به قول های خود عمل کنند.

وی تصریح کرد: عذرخواهی رییس جمهوری از مردم نشان از درایت او دارد و این کار بسیار پسندیده ای بود.ک/2

7444 /2624

انتهای پیام /

=====

 نماینده سابق جیرفت در مجلس:

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه‌گوییهای دشمن را میدهند ادامه . . .

دیدگاه‌ها   

#6 mostafa 1392-12-04 19:21

با سلام و عرض ادب
نماینده شدن ؛ سالم زندگی کردن و دنبال مادیات نبودن مرد میخاد. به شما دوست عزیز توصیه میکنم به جای اینکه دست به تهمت به شخصیت بزرگواری چون جناب آقای زادسر بزنید بهتر است بروید با چشمان خود از نزدیک با منزل اجاره ای ایشان آن هم بعد از سه دوره نماینده مجلس شدن آشنا شوید تا مطمئن شوید تمام صحبت های جنابعالی و امثالهم حق الناسی است که بر گردنتان است بروید و از جناب ایشان حلالیت بطلبید چنانچه با شناختی که از ایشان دارم اینقدر حاج آقا بزرگوار هستند که شما را ببخشند.
نقل قول کردن

#5 رسول ابراهیمی اب 1392-11-30 05:25

این نوشته تو نشان دهنده آن است که طیف شما منطقشان بی منطقی و خدا نشناسی است و تحمل مخالف رو ندارید و وقتی کارهای مثبت دیگران را میبینید روی به تخریب می آورید.
لاشیء بدان ، من رسول ابراهیمی آبشورم یکی از هزاران جوان جیرفتی که افتخارشان حمایت از زادسر جیرفتی است ، همان گونه که قبلا هم گفته ام و نوشته ام ما جانمان را برای زادسر فدا میکنیم چون بوی رهبر و مقتدایمان امام خامنه ایی را میدهد آیا شما میتوانید چنین شجاعانه و با افتخار در مورد کاندیدایتان حرف بزنید .
در عدم تواناییتان همین بس که روی به اسامی مستعارو ملامتی آورده اید و بهتر از من میدانی که شما جایی نداری.
اگر حمایت از فکر زادسر و حتی تفکر خود زادسر خیانت و جرم است ما افتخار به این جرم میکنیم و ننگ به غیرش میدهیم ، ای کاش دموکراتیک را برای ما تعریف میکردی ، ای کاش میدانستم این را از کجا یاد گرفته ایی آقای شما که بعید بدانم از این حرفا بلد باشد ،
نمیدانم که این کامنت مرا مدیریت به نمایش میگذارد یا نه ولی بدان . اگر بخواهید در جیرفت و ایران با صلابت ، اسم زادسر را به بدی ببرید چنان سیلی به دهان شما بزنیم که تا قیامت از شدت محکمی اش نتوانید رو برگردانید.
ان شالله در دوره های بعد به شما نشان خواهیم داد که هر کس با نماینده مستضعفین و پا برهنه ها در افتاد روزگارش چه خواهد شد .
پس تا اون روز دهانت را ببند و کسب فیض کن و ادب بیاموز چرا که بی ادب محروم ماند از لطف رب.
والسلام
نقل قول کردن

#4 رسول ابراهیمی اب 1392-11-30 05:25

سلام بر استاد و مقتدای خودم و بهترین نماینده و سالم ترین و زاهد ترین نماینده ایی که تا به حال دیده ام.
در جواب محمود لاشی کامنت شماره دو میگویم.
اولا : تو لاشی نیستی بلکه لا شیء هستی ، میدونم سوادت نمیکشه یعنی چی ، یعنی هیچی نیستی و فقط باعث آبرو ریزی فرهنگ و خاک مردم کهن جیرفتید.
آقای لاشیء اگر نمیدانی بدان درست است چند صباحی بعضی از بی سوادها به خاطر زد و بندهایی سوار بر گرده مردم شدند و میدان برای شما لاشیء ها درست شد ، اما بدان همیشه ورق به نفع شما بر نمیگردد بهتره از خواب خرگوشی بیدار بشید ، مردم شما را نمیخواهند و این شما هستید که نفسهای آخر را می کشید.
میدانم که سواد مطالعه مصوبات و جریانات دوره هایی که استاد عزیزم زادسر در مجلس بوده را نداری ولی بهتر است کمی از دیگران که قیمت بالا رفتن خیار را شاهکار نمایندگی خود میدانند و غافل از درگیری داعش و بسته شدن مرزها هستند و اینگونه با شعور مردم بازی میکنند بپرسی که زادسر که بود و چه کرد.
زمانی که اجداد و پدران ما به زادسر رای دادند و زادسر نماینده جیرفت شد جیرفت ما به خاطر خیانت خوانین و عوامل شاه در رژیم سابق ،دهی بود ، و نه خبر از عنبرابادی بود و نه خبر از فرودگاهی و بلوکی و اسفندقه ایی مردم اسفندقه ساعت دو شب سوار می نی بوس میشدند و 7 صبح به جیرفت میرسیدند و بعضی از زنان باردار نیز بار خودشان را از بس که در جاده تکان میخوردند در همان تنگ سرگز به زمین میگذاشتند و وقتی که شیخ ما پایش به انجا باز شد ، جیرفت سری در سر ها در اورد و ادعا هایی کرد و گفت من باید استان بشم من باید فرودگاه داشته باشم من باید راه آهن و گاز داشته باشم و عنبر آبادم یواشکی گفت من باید شهرستان بشم و به قدری بهش حال دادن که خودش هم باورش نشد و وقتی که حال دادن مسئولین به خاطر دوندگی های زادسر در مورد شهرستان شدن عنبرآباد دیده شد بلوک هم با آن خیابان کذایی اش گفت منم میخواهم شهرستان بشم و اسفندقه هم از خواب خرگوشی بلند شد که متاسفانه وجود امثال تو باعث شد که امید مردم انقلابی جیرفت قطع بشه. و با مانع شدن رفتن زادسر به مجلس مسببات عقب افتادگی جیرفت را فراهم کردند که ان شالله در قیامت سر و کارشان با قیف و قیر است ،
نقل قول کردن

#3 حسین 1392-11-26 13:16

حتما می می خواهید بفرمایید نماینده کسی است که شب و روز دنبال مهمونی رفتنه یا برا بچه ها و اقوام درجه یکش کار میکنه و از این فرصت نهایت استفاده را میبره
نقل قول کردن

#2 مجمود لاشی 1392-11-25 17:42

لطفا ژست دموکراتیک نگیرید . بهتون نمیاد نفسهای اخر توری شماست . وحشیانه ترین قوانین را در مجلس علیه مردم تصویب کردی حالا مهربون شدی؟

===
=====
========
به نام خدا
اگر راست می‌گویید چندتا از آن وحشیانه ترین قوانین را مستند ذکر کنید. پناه بر خدا؟!
نقل قول کردن

#1 از دوستان دیروز 1392-11-25 10:43

لطفا وظایف نمایندگان را هم در مقاله ای مرقوم فرمایید, تا بدانیمی در این سی و اندی سال چه کسانی نمایندگی کردند و چه کسانی زندگی و علل هر دو را نیز ذکر نمایید
===
=====
========
دوست عزیز دیروز من، امیدوارم که امروز دوستی باوفاتر، با صداقت بیشتر، با عرضه تر، پیگرتر و با خداتر و از این گونه، از زادسرجیرفتی پیدا کرده باشید. به حضور با سعادتتان عرضه می‌دارد که در این خصوص مطالب زیادی از اینجانب در سایت می‌توانید پیدا کنید. اگر نتوانستید از همین طریق ایمیل بدهید تا برایتان بفرستم. با تشکر ؛ مدیریت
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...