مردم عزیز جیرفت و عنبرآباد و کل کشور و جنوب کرمان هر چیزی که در باره زادسرجیرفتی شنیدید و یقین پیدا کردید که خلاف عقل، ادب، علم، روحانیت و آموزه‌ای قرآن و عترت است، باور نکنید و مطمئن باشید که دروغ است کما اینکه تا حالا دروغ بوده‌اند. به فضل الهی این قلم که به نوکری مردم مفتخر بوده و هست همیشه حافظ شأن مردم مؤمن و مسلمان بوده و خواهد بود و از زی طلبگی بیرون نرفته و انشاءالله نخواهد رفت. دروغ‌ها، تهمت‌ها و شایعات بیش از سه دهه خود را پیرامون بنده، باز نشر دادند که به فضل الهی با پاسخ‌های دندان شکن بعضی از متدینین و اهل انصاف روبرو شدند و شمشیر قلم‌نام خود را قلم و غلاف کردند ادامه . . .

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، قلعه‌گنج، رودبار و فاریاب، و فرهیختگان رشید جیرفت بزرگ و کهن زیدعزهم

سلام علیکم

الحمدلله والمنه، شما مردم ولایتمدار، انقلابی، با شعور و با شرف، پر شور و با شرر، با قیامی حماسی و غرشی اسدگون و عقاب‌وار، بر پیروان آگاه و ناآگاه شاعرنمایان مبتذل و منحرف، و هذیان‌گوی و هجو کننده، و نشر مکتوب نحس‌شان، صاعقه وار یورش بردید و در عمل به آن‌ها فهماندید که «امریکا در چه فکریه، ایران پر از بسیجیه» یعنی چی، و دل امام حجت ثانی عشر عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف را، شادمان ساختید.

این قلم نیز به نوبه‌ و سهم خود، به عنوان قطره‌ای از دریای خروشان شما، گذشته‌‌ی کسانی را یادآور گردید که از قدیم‌الایام نسبت به ساحت مبارک سماحت آیةالله العظمی امام خامنه‌یی مدظله‌العالی، بغض و کینه داشتند، لاکن بعد از رهبری معظم له دیگر جرأت اظهار و ابراز مکنونات شوم و شرم‌آور دل چون گِل خود را نداشتند. با فضای ایجاد شده و رئیس جمهور شدن آقای روحانی، گمان کردند فرصتی شیطانی به چنگ آورده‌اند تا درون ضد برون خود را، بر ملا سازند که چنین نیز کردند که الحمدلله به ناگه با اقیانوس متلاطم و طوفانی خشم امت حزب‌الله مواجه گردیدند و دگر باره دانستند که جانفدایان امام خامنه‌ای، جان برکف و آماده‌ی نبرد با دشمنان داخلی و خارجیِ ولایت فقیه، گوش به زنگ هستند، و هنوز زنگ دلنشین «بلبل خمینی» در گوش رزمندگان اسلام و بسیجیان طنین‌انداز است که «ای لشکر صاحب زمان آماده باش، آماده باش، بهر نبردی بی‌امان آماده باش، آماده باش.»

نظر به اینکه پایگاه اطلاع رسانی «دقیانوس» اقدام به انعکاس آن نوشتار کرد که شایسته‌ی تقدیر و شکر است، زادسرجیرفتی مواجه شد با نظرات سوء برخی از مخالفان که با تیرهای آغشته به زهر در کمین نشسته بودند، که اینبار به عنوان کاربر اینترنتی، دروغ‌ها، تهمت‌ها و شایعات بیش از سه دهه خود را پیرامون این بنده‌ی خقیر، باز نشر دادند که به فضل الهی با پاسخ‌های دندان شکن بعضی از متدینین و اهل انصاف، روبرو شدند و شمشیر قلم‌نام خود را قلم و غلاف کردند.

با این وصف ضروری به نظر رسید که مواردی چند را متذکر گردد:

1-   مقام امامت و ولایت فقیه از جایگاهی برخوردار است که هتک آن موقعیت الهی و بلند به هیچ‌وجه قابل تحمل نبوده و نیست و بنده از زمان تبعید معظم له به جیرفت آماده خدمت و جانفشانی بوده و هستم.

2-   در نامه‌ی بنده هیچ اسمی از کسی و حتی گروهی برده نشده است، فقط به تاریخ قضایای تلخ و زشت اتفاق افتاده در منطقه اشاره گردیده است. همه کسانی که سن آنان از 35 سال به بالا هست، کم و بیش نسبت به آن حوادث محکوم و هتک‌حرمت‌ها، حضور ذهن دارند.

3-   هر کس ثابت کند که خدای نکرده بنده فحش به معنی صحیح و عرفی آن داده‌ام و مفهوم و معنی ناسزا و دشنام را بداند، بنده حتماً عذرخواهی کرده و جبران می‌کنم. فحش (دشنام و ناسزا) به معنای به كاربردن الفاظ و واژگان ركیک و عبارت‌های تند و زننده است و آن عبارت از این است كه انسان از امور قبیح و مستهجن با عبارات و الفاظ صریح تعبیر كند و كلمات ناشایست و دور از شأن آدمی را برزبان جاری سازد كه در اصطلاح به آن «سب» یا «فحش» می‌گویند. فحش مفهوم وسیعی دارد كه شامل نسبت‌های زشت ناموسی نیز می‌شود.

4-  فرهنگ‌های فارسی معین و دهخدا، فحش را چنین معنی کرده‌اند: « 1 - بدی را از حد گذراندن، بسیار بد کردن . 2 - دشنام، ناسزا.» در عرف ما هم فحش به آن کلمات رکیکی می‌گویند که هر انسان عاقل و معمولی می‌بایست در گفتار و نوشتار از آن‌ها اجتناب کند.

5-   اگر می‌خواهید فحش‌های مدعیان فحاش بودن زادسرجیرفتی را بخوانید، توجه شما را به یک سند تاریخی منتشر شده در ایسنا جلب می‌کنم و لینک آن را هم می‌گذارم. فحش‌های مستند و غیر قابل انکار و مکتوب کسانی که می‌گفتند زادسر فحش می‌دهد عبارتند از:

«... دشنام‌هايی که در متن نوشته‌ای که به امضای ايشان رسيده است و مستقيم و يا با کنايه، نثار نماينده‌ی دو [سه] دوره‌ی ملت آزاده و بزرگ ايران در مجلس شورای اسلامی شده است، اگر چه تشييع آنها احتمالاً خالی از اشکال نباشد ولی ذکرشان ضروری به نظر می‌رسد، عبارتند از :

1-بهترين پاسخ را به نامبرده (زادسرجیرفتی) سکوت و خاموشی می‌دانستم، 2- ذاتاً قيم مآب، 3- ناآرام کننده، 4- متشتج ساز، 5- مأيوس گردان، 6- گلِ‌آلود کننده‌ی آب، 7- جوساز، 8- دروغگو (حداقل سه مرتبه)، 9- ناعاقل، 10- غيربالغ، 11- دروغ ساز تبليغاتی، 12- جوش‌زن، 13- جيب‌خالی و پزعالی، 14- دشمن‌ساز، 15- بی‌خبر، 16- عقب‌افتاده، 17- دگم‌انديش، 18- ابطال کننده‌ی انتخابات‌های سه دوره‌ی حوزه‌ی انتخابيه‌ی جيرفت، 19- پرونده‌ساز، 20- ظالم، 21- بی‌برنامه، 22- نامدير، 23-  مزاحم، 24- دخالت کننده در کار ديگران، 25-  شتاب‌زده، 26- عدو، 27-  تهــديد کننده، 28- بی منطق، 29-  بی هدف، 30-  خانمانسوز، 31-  متقلب، و . و .، ...»

بقیه داستان را در این آدرس بخوانید:

http://www.zadsar.ir/?view=article&id=172

6-   حالا بنده شعر حافظ را نوشتم عده‌ای کذایی می‌نویسند و می‌گویند زادسر فحش داده است، و می‌نالند که مگر کرکس و مگس گفتن، که زادسر به آن شاعرنما و پیروانش گفته است، فحش دادن نیست. اینان نمی‌دانند که خداوند به نااهلان تعابیری چون:

سگ، خر، چهارپا و بدتر از چهارپایان، مگس، کور، کر، لال، مرده‌خوار و . و ... را، به کار برده است. نمی‌دانند علی علیه‌السلام تعبیر نامرد را بکار برده است. امام حسین علیه‌السلام به این زیاد گفته است زنا زاده پسر زنا زاده و . و ... امام خمینی شاه را مردک نامید و به امریکا گفت هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، و امام خامنه‌یی به رژیم اشغالگر لقب سگ هار،  سگ دست‌آموز، سگِ زنجیرىِ استکبار ، سگِ زنجیری دولت امریکاست،  افسار غول در دستان سگ، داد، همه آن‌ها را در اینجا بخوانید:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930511000035.

7-   ای مردم با شرف و ولایت‌مدار، ای خوانندگان عزیز دقیانوس و این جملات، بدانید که اگر باز نشر آن اشعار کثیف و خفن، مصداق تشییع فحشا نبود و آوردن آن‌ها در اینجا جایز بود، و برخی از ابیات آن لجن‌نامه‌ی پرعفن  را می‌شد توضیح داد به خدای متعال قسم، به ارواح شهدای عالی‌مقام سوگند که خون هر بسیجی به جوش می‌آمد، رگ گردن هر باغیرتی تیر می‌کشید، و هر انسان آزادیخواه و با شرفی، نویسنده و ناشران آن را لعن و نفرین می‌کرد. آخ که جگرم می‌سوزد بر مظلومیت آقا و سید و مقتدایمان خامنه‌ای الهی و کبیر که خدای او را از شر اشرار شریر، و مکاران پر کید داخلی و خارجی مصون بدارد تا همچنان حافظ میراث امام خمینی و راهبر امت اسلامی باشد.

در پایان یکبار دیگر تأکید می‌کند که زادسرجیرفتی هرگز به کسی توهین نکرده است، و خارج از نزاکت سخنی را بر زبان نرانده است، جمله‌ای را بر ضد عرف جامعه اسلامی ننگاشته است.  قویاً مدعی است که مخالفان زادسرجیرفتی چون هیچ‌گونه ضعف سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی از او ندارند، قریب به چهل سال است که انواع دروغ‌ها و تهمت‌ها، شب‌نامه‌ها را پراکنده ساختند، و حالا هم در قالب نظر، در فضای مجازی، نشراکاذیب می‌کنند که خدا هدایتشان کند.

خلاصه‌ی کلام؛ مردم عزیز جیرفت و عنبرآباد و کل کشور و جنوب کرمان هر چیزی که در باره زادسرجیرفتی شنیدید و یقین پیدا کردید که خلاف عقل، ادب، علم، روحانیت و آموزه‌ای قرآن و عترت است، باور نکنید و مطمئن باشید که دروغ است کما اینکه تا حالا دروغ بوده‌اند. به فضل الهی این قلم که به نوکری مردم مفتخر بوده و هست همیشه حافظ شأن مردم مؤمن و مسلمان بوده و خواهد بود و از زی طلبگی بیرون نرفته و انشاءالله نخواهد رفت.

والعاقبة للمتقین، والسلام علیکم و علی جمیع عبادالله الصالحین

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

پژوهشگر و نویسنده،

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

           قم‌المقدسه؛ 1393/10/23

دیدگاه‌ها   

#3 ی - ب 1393-11-27 10:47

با سلام و درود بر روحانی فرزانه و اگاه و به قول خودمونی ها به روز و انلاین
بنده گهگاهی از سخنرانی های شما خوشم میامد زیرا در اینها با کلامی اتشین و رک صحبت های خود را بازگو میکردید و از هیچ کسی هم ابایی نداشتید و فکر هم نکنم خواهید داشت منتها افراد هم نسل بنده که الان دقیقا هم سن انقلاب هستند در ان زمانی که شما در راس امور بودید حرفهای زیادی را میشنیدند در هر محفلی و سخنرانی که شما حضور داشتید مابعدش حرفهایی از زبان شما در بین مردم منطقه رواج پیدا می کرد که به قول معروف شاخکهای همه را تیز می نمود و همه را دو چندان مجذوب مینمود تا بیشتر در مورد حرف های شما کنکاشی کنند تا ببینند اصل ماجرا چیست . در ان زمان من یادم هست در یک سخنرانی که از شما برایم کسی تعریف میکرد میگفتند اقای زادسر ... را خدا نکرده با خر در قران کریم مقایسه کرده است و جهت تخریب محمد خاتمی این مسایل را بیان نموده است حال پذیرفتن این مطلب برای مردم بسیار راحت تر از این بود که به دنبال صحت و سقم این مطلب باشند و و و چندین مورد از مسایلی که در شهر بعد از سخنرانی های شما پخش می شد .
الان هم هر زمان که انتخاباتی شروع می شود به طبع همه کاندیداها دنبال بیرون کردن سخت ترین حریف خود هستند و مسئله ایی طبیعی است در شهر ما که دست به تخریب یکدیگر بزنیم و از فردای قیامتمان ابایی نداشته باشیم .
باری به هر جهت منظور من از این مطالب اینست که ما در برهه کنونی نیاز به فردی داریم که با صراحت کلام بتواند مشکلات شهر را بیان نماید و به دنبال راهکار و پیشنهاد باشد تا تخریب و انهدام پیکره یکدیگر . متاسفانه ما در مواجهه با مشکلاتی که برایمان به وجود می اید همیشه به دنبال مقصر هستیم و سعی میکنیم مشکل را گردن کسی بیندازیم در حالیکه اولین اقدام ارائه راهکار و پیشنهاد در جهت برون رفت از بقحران به وجود امده می باشد و به نظرم شخص شما میتوانید این وظیفه سنگین و خطیر را بدوش بکشید زیرا بنده همه گروههای سیاسی را تجربه کردم و ویژگیهای هر کدام از این گروهها را به درستی می دانم و شاید به نوعی بنده را وابسته به گروهی بدانند ولی خداوند عز و وجل شاهد است که برای من چیزی غیر از اعتلای شهر اهمیت ندارد زیرا وامدار هیچکدام از گروهها نیستم فقط با توجه به تجربه ایی که دارم ما باید دنبال اشخاصی باشیم که قدرت القاء و نفوذ کلمه را داشته باشند حال به هر دسته و جناحی تعلق داشته باشد . دوره شما و شاید قبل از شما تا حدودی روال انجام خدمت عالی بود ولی بعد از شما و اقای جهانگیری دیگر این شهر هیچگونه پیشرفت قابل ملاحظه ایی نداشته و بعید میدانم دیگر هم داشته باشد زیرا روند کار به سمتیست که مسایلی جدای از اولویت های شهری در بین می باشد و سیاسیون منطقه بیشتر درگیر عزل و نصب مدیران و روسای شهر و منطقه جنوب کرمان هستند.
به هر صورت اختتام کلام میکنم و این مطلب را باید خدمت شما عرض نمایم همیشه بهتر است به تجربه اعتماد کنیم
به قول معروف همیشه دود از کنده بلند می شود
به امید حق
نقل قول کردن

#2 مهندس قادری 1393-10-24 15:15

با سلام.
حاج آقای زادسر اینطور افراد وقتی کم میارن دست به تهمت و توهین میزنن البته این اشخاص کلاً با واژه حق الناس بیگانه هستن و تمایلی به شنیدن حقیقت ندارن چرا که منافعشون رو در خطر میندازه.خداوند به شما توفیق روز افزون عطاء بفرماید که انشالله با قلم شیواتون تو دهنی محکمی به این اشخاص نالایق بزنید.
نقل قول کردن

#1 mostafa 1393-10-24 14:50

سلام و عرض ادب.
استاد ارجمند جناب حجت الاسلام و المسلمین زادسر جیرفتی بدانید مسیری که در پیش گرفته اید مسیر حقانیت است چرا که اگر میخواستید باب دل عده ای خواص و آقا زاده حرف بزنید قطع به یقین بدانید به حضرتعالی هیچ گونه توهین و تهمتی در فضای مجازی زده نمیشدپس بدانید حقیقت را فریاد میزنید که دشمن دارید.باشد که انشالله در پناه مهدی فاطمه و در صحت و سلامت راهی که در پیش گرفته اید مصمم و استوار ادامه دهید.
ما همیشه و در همه حال دعا گو و به یاد شما عزیز بزرگوار هستیم.
(من الله توفیق)
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...