15-آيا می‌دانيد كه خدمتگزار شما، در حمايت از كارمندان شريف و زحمتكش مجلس شورای اسلامی با رئيس مجلس در گير شد و او را سخت عصبانی كرد.

16-خدمتگزار شما، در دفاع منطقی و كارشناسی از شخصيت حقوقی يك خبرنگار و مخالفت با اخراج آنچنانی او از مجلس، انواع بی‌مهری‌ها را تحمل كرد، چون‌كه معتقد بود اين اخراج كذايی به نفع آن خبرنگار خواهد شد و او را تبديل به يك چهره‌ی مورد توجه خارجيان در كمين نشسته، خواهد ساخت كه همين‌طورهم شد. البته اقدام خدمتگزار شما به نفع اصول‌گرايان بود ولی آنان متوجه نشدند كه اين نماينده‌ی اصولگرای واقعی، چه خدمت بزرگی به آنان كرده است، زيرا با آن تذكر كه اولين نفر بود، اصلاح طلبان را خلع سلاح كرد، اما در كمال حيرت و عجب، نايب رئيس و ديگران برآشفته شدند و اين در حالی بود كه يكی از عناصر اصلی اصلاح‌طلبان به من گفت : «زادسر، الهی بگم خدا چه‌كارت كند كه با اين تذكرت تمام برنامه‌های ما را به هم ريختی»، و هيچی برای اصلاح طلبان سخت‌تر از اين نبود كه مجبور شدند بنويسند و بگويند كه زادسر اولين معترض به كيفيت اخراج آن خبرنگار بود.

17-خدمتگزار شما، در مخالفت با سفره‌های آنچنانی افطاری از كيسه‌ی بيت‌المال، كه اين‌بار در زمان حاكميت بعضی از اصول‌گرايان بود، كارش به آنجا رسيد كه يكی از همكاران اصولگرايش در مجلس او را به باد ناسزا گرفت كه ناسزا گفتنش مورد پشتيبانی رئيس مجلس واقع شد كه در جلسه‌ی بعد، زادسر به مدير جلسه تذكر آئين‌نامه‌ای داد و جناب ايشان هيچ پاسخی نداشت كه بدهد.

18-خدمتگزار شما، در مخالفت با انتقال فرماندار عنبرآباد به جيرفت هزينه‌ای بس سنگين را پرداخت كرده است و مطمئناً می‌دانست كه او در انتخابات انتقام خواهد گرفت، وليكن زادسر شما معتقد بود كه همان اوضاع مديريتی جيرفت كه نابسامان شده است، كافی است ديگر لازم نيست شهرستان عنبرآباد بهم بريزد و به فرماندار عنبرآباد كه عزم را برای رفتن به جيرفت جزم ساخته بود تلفن كرد و گفت اگر به جيرفت برويد، در هر دو شهرستان سخنرانی خواهم كرد و شما را جزو خائن‌ترين خائنان به مردم عنبرآباد و جيرفت معرفی خواهم كرد و او هم منصرف شد.

19-خدمتگزار شما، در پی‌گيری شكوائيه‌ی يكی از خبرنگاران محترم شاغل در جيرفت، عليه دادستان محترم جيرفت، لحظه‌ای درنگ نكرد و همگان مستحضر هستيد كه ايشان از بهترين و قديمی‌ترين دوستان زادسر بوده و هست، ولی از نمايندگی و نظارت او در امان نماند.

20-اگر می‌خواهيد بهتر از اين زادسر خودتان را بشناسيد، برويد از فرمانداران سابق و لاحق آقايان محترم : نگارستانی، اميری، پورنصاری، فرخی، تراب، امينی‌روش، شجاع‌حيدری، بهروز و سعيدی و همچنين از شهرداران محترم حال و گذشته در جيرفت و عنبرآباد بپرسيد، كه زادسر شما از جهت مسائل مختلف چه عمرانی، سياسی، امنيتی، و چه نظارتی در دو شهرستان‌و شهرهای جيرفت و عنبرآباد چگونه وكيلی بود.

21-بحث استيضاح وزير سابق راه را نيز بايد متذكر شد كه يكی ديگر از خطرات جدی زادسر بود كه جهت منافع مردم جيرفت و عنبرآباد آن را انجام داد و در مقابل سران حزب و جناح ايستاد و استيضاح را امضاء نكرد و دعوا از اينجا شروع شد. زادسر اگرچه موافق استيضاح بود ولی می‌گفت چرا استيضاح وزير راه و ترابری را اولويت اول داده‌ايد؟!، و هيچ پاسخ  قانع كننده‌ای حتی تا حالا كسی نداده است. زادسر می‌گفت اگر می‌خواهيد سياسی استيضاح كنيد كه بهترين است، اول وزير كشور، و چنانچه قصد داريد انسانی استيضاح كنيد؟! اول وزير آموزش‌وپرورش، و اگر قصد  استيضاح اقتصادی را داريد،  بايد وزير نفت اولويت اول باشد نه وزير راه و ترابری كه پنجمين وزير از وزيران اقتصادی است.

22-بحث انتخابات رياست جمهوری هم كه مستمسك اصلی بهانه‌جويان بنی‌اسرائيلی برای انتقام گرفتن از زادسرجيرفتی بود، نياز به توضيح  ندارد، الا اين‌كه اجمالاً مستحضر باشيد كه زادسر شما، بين سه نفر از نامزدهای اصولگرا، يعنی آيت الله هاشمی‌رفسنجانی، دكتر لاريجانی و دكتر قاليباف مقايسه انجام داد و هاشمی رفسنجانی را اصلح تشخيص داد، كه يكی از مهمترين دلايل آن تشخيص، بحث مهم و حياتی استان شدن جنوب كرمان به مركزيت جيرفت بود كه حضرت ايشان در زمان رياست جمهوری سابقش به اين نتيجه رسيده بودند كه جنوب كرمان به مركزيت جيرفت بايد به عنوان كمربند امنيتی جنوب شرق كشور به استانی مستقل تبديل شود. اما شما مردم خوب، ملاحظه فرموديد كه اين اصلح تشخيص دادن هاشمی‌رفسنجانی توسط زادسر را چه خيانت بزرگی تبليغ كردند و چه دروغ‌ها منتشر ساختند كه قبلاً اشاره شد، و اين در حالی است كه زادسر اكنون هم در بين آنان كه ذكر شد، از تشخيص خود جانانه دفاع می‌كند.  برای اين كه آيت‌الله هاشمی‌رفسنجانی از ستون‌های نظام جمهوری اسلامی ،و همسنگر پنجاه‌ساله‌ی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد، و همچنين رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام بوده و هست، و ايضاً مورد حمايت و توثيق مراجع و اعاظم شيعه مانند آيات عظام، جوادی‌آملی، مشكينی و . و . قرار داشت.

بديهی است كه موارد فراوان ديگری نيز وجود دارد كه گفتن آن‌ها در اين مختصر نمی‌گنجد و فقط به پيغام زادسر شما به دو نفر از مقامات استان كرمان كه هر دو حقيقتاً ظالم به شهرستان جيرفت و عنبرآباد بوده و هستند اشاره می‌گردد كه عبارت بود از : "به فضل الهی، به فضل الهی، مردم جيرفت باز هم زادسر را به مجلس خواهند فرستاد و آن وقت شما بايد از اين مسؤوليت كنار برويد"، و اين خواست جدی زادسر بود كه چنين نشد و آن دو فعلا همچنان به دشمنی با جيرفت مشغول هستند و آن گونه كه می‌گويند در انتخابات مجلس هشتم، با تمام توان عليه زادسر شما و به نفع نامزدی خاص كه مردم خود شاهد بودند، از هيچ اقدامی فروگذاری نكردند.   

فصل دوم :

 مروری بر چگونگی رفتار و گفتار مدعيان . . . ، با اين فرزند كوچك و برادر خدمتگزار شما در مجلس، كه به گمان نگارنده از اهميت به سزايی برخوردار است.

مردم عزیز، شریف و رشید جیرفت و عنبرآباد خصوصاً خانواده‌های معظم شهدای عالی‌مقام، آيا هرگز از خود اين سؤال را پرسيده‌ايد كه به راستی چرا همه‌ی مدعيان پر طمطراق به اصطلاح پيشرفت جيرفت و عنبرآباد و دايه‌های دلسوزتر از مادر، اعم از مقامات سياسی، مذهبی، دولتی، جناح‌ها، احزاب، گروه‌ها و ثروتمندان آنچنانی و قلم به دستان كذايی و ای بسا اجاره‌ای، اين‌همه به زادسر شما كه نوكر صادقتان در مجلس شورای اسلامی بوده و هنوز هم هست، ناسزا گفته و می‌گويند و انواع تهمت‌ها، دروغ‌ها، شايعات و . و . . . ، را در حق او روا داشته و می‌دارند؟. چرا اين جماعت حتی حاضر نشدند يك كلمه از صدها كار بزرگ منطقه‌ای، استانی و ملی زادسر را بگويند و يا بنويسند؟، آيا طی اين مدت دوازده سال نمايندگی زادسر، يك كار خوب هم انجام نگرفته است؟!. به راستی چرا اينان نتوانستند ولو يكی از صدها كار بزرگ، كوچك، ملی، منطقه‌ای و حتی در برخی از شهرستان های دور و نزديك در سراسر كشور كه يكی از بهترين آن‌ها «زابل» است را، بنويسند و يا بگويند؟!.

 اگر هم خبری و يا مطلبی را ذكر كرده باشند بدون شك يك نوع تخريب و تحقير را در خود داشته كه به خواننده منتقل می‌كرده است، چنانچه اين مردمان آنچنانی اين ادعا را قبول ندارند، مستند رد آن را ارائه كنند كه نمی‌توانند و چنانچه چنين بكنند، خدمتگزار شما رسماً به همين وسيله عذرخواهی خود را به همه‌ی آنان تسليم خواهد كرد.

علت اين كه اين طايفه‌ی پرحميت و بی‌صداقت، نتوانسته و نمی‌توانند از خدمات بزرگ و مهم ملی، استانی و منطقه‌ای زادسر شما بنويسند و يا بگويند، اين است كه سينه‌ی تنگ و دل پريشانشان، مالامال است از كينه و حسادت و قدرت‌طلبی، و چشم طمعشان دوخته شده است به آن صندلی سرخ و سبز مجلس كه نرسيدند و بعضاً هرگز نخواهند رسيد چون كه :

 "خشت اول چون نهد معمار كج

تا ثريا می‌رود ديوار كج".

 و اگر برخی هم رسيدند امتحان خوبی پس ندادند. همان صندلی را منظور است كه قدرت دارد و قدرت هم . . . در پی دارد، تكيه‌زنندگان به آن صندلی احتمالاً می‌خواستند آن بكنند كه هرگز زادسر شما به رغم آن‌كه آن قدرت را به مدت دوازده سال در اختيار داشت، به انجام آن‌ها تن در نداد و نخواهد داد، چون كه زادسر آن كرسی نمايندگی را امتحان خدا می‌دانسته و می‌داند.

آری دعوا بر سر قدرت مجلس بوده و هست نه پيشرفت جيرفت و عنبرآباد، و اگر قبول ندارند حتی يك مورد بياورند كه طی سه دوره‌ی نمايندگی بنده، جهت پيشرفت جيرفت و آبادانی عنبرآباد، به اينجانب مراجعه‌ای حضوری و يا پستی و حتی تلفنی داشته‌اند و اين نماينده‌ی مجلس شورای اسلامی بی‌توجهی كرده است. فقط و فقط يك مورد ارائه بدهند كه طرحی و يا پيشنهادی را كه متضمن فايده‌ای برای جيرفتی‌ها و عنبرآبادی‌ها  بوده است چه كتبی و چه شفاهی به زادسر شما تحويل داده‌اند و نامبرده پی‌گيری نكرده است. برای نمونه ولو يك مورد مستند بياورند كه از زادسر شما خواسته‌اند كه در جلسه‌ای كه در رابطه با تعالی و ترقی جيرفت و عنبرآباد بوده است حالا چه خصوصی و چه عمومی شركت كند و نامبرده اعتنا نكرده است.

اين قبيله‌ی متحجر و قدرت‌طلب، نه اين‌كه از كارهای نماينده‌ی شما در مجلس ننوشتند و نگفتند، بلكه آنچه را كه هم او می‌گفت و می‌نوشت تحريف كرده و وارونه منعكس می‌كردند، اين گروهی كه با جوانمردی فاصله‌ی بسيار دارند، نگفتند به جز ناسزا به زادسر شما و مكتوب نساختند مگر دروغ در باره‌ی زادسر شما، ترويج نكردند به غير از شايعات بی‌اساس راجع به زادسر شما، و تا اين لحظه نيز بر اين مشی ناصواب طی طريق می‌كنند و نمی‌دانند كه خداوند جبار و منتقم از مظلوم دفاع كرده و خواهد كرد و در حقيقت نمونه‌ی بارز آن در روز چهارشنبه مورخ 21/01/1387 در حسينيه‌ی امام خمينی قدس‌سره جيرفت اتفاق افتاد كه به گمان ما جلوه‌ای بود از دفاع خدا از سرورانی كه مظلومانه از خدمتگزار مظلوم خودشان دفاع كردند كه بهترين هديه الهی برای زادسر است.

 اين‌طايفه‌ی بی‌رحم و ناعادل به چشم خود ديدند و با گوش خود شنيدند كه مردم جيرفت و عنبرآباد، خطبه‌ها و قلم‌های مسمومشان را هرگز باور نكردند. اينان در آتش بغض و تحير از عدم تأثير آنچه كه گفته و نوشته بودند قرار گرفتند و گفتند چرا مردم جيرفت و عنبرآباد در بدرقه‌ی نوكر صادق خود، اشك محبت ریختند، حتی مخالفان هميشگی اين حقير هم اين‌بار سرشك محبت باريدند.

حرمت شكنان بيست‌ساله‌ی اين خدمتگزار واقعی مردم، كه به منزله‌ی عقابی تيز پرواز بود بر عملكرد مقامات،  اينك به تفنگ قلم و كمان سخن نيز مسلح هستند و بعضاً بلندگو‌ها يا دام‌های ديگری نيز در اختيار دارند، عصبی و متشنج شده‌اند كه چرا مشایعت‌كنندگان زادسر در حسينيه‌ی امام خمينی جيرفت در روز 21/01/1387 شعار داده‌اند كه :

«ابوالفضل علمدار، زادسر ما را نگهدار»

و همچنان به ناسزاگویی به این نماینده‌ی مجلس ادامه می‌دهند و خدمات مطرح شده را به دوران طاغوت ربط می‌دهند و رژيم‌سفاك شاه را تطهير می‌كنند زيرا احتمال می‌دادند كه ممكن است انتخابات جيرفت باطل بشود و زادسر دوباره برگردد و خواب اينان را آشفته سازد كه اگر انتخابات جيرفت باطل هم شده بود در شرايط فعلی حاكم بر كرمان و جيرفت و عنبرآباد، مطمئناً او برنمی‌گشت. ضمناً بدانيد كه خدمتگزار شما به سه دليل اساسی با ابطال انتخابات مخالف بود كه به شرح ذيل تقديم می‌گردد :

            دليل اول عبارت است از اين‌كه اگرچه منتخب دوره‌ی هشتم با سی‌و‌چندهزار از بيش از يكصدوبيست‌هزار(120000) آرای مأخوذه، حائز حد نصاب مجلس رفتن شده بود و به اصطلاح اصولگرايان جيرفتی با بيش از نودهزار رأی، از به اصطلاح اصلاح‌طلبان جيرفتی عقب مانده بودند و چوب حسادت به زادسر و جدا شدن از او و افتراق و قدرت‌طلبی خود را خورده بودند، ولی جناب آقای دكتر علی اسلامی‌پناه مطابق فرمايش امام قدس سره كه فرمود : «ميزان رأی ملت است» منتخب اكثريت مردم شده بود، و هيچ كس سند معتبری مبنی بر تقلب توسط جناب ايشان و يا طرفدارانش ارائه نكرد.

            دومين دليل از اين قرار است كه در شرايط فعلی به هيچ وجه صلاح نبود كه جيرفت و عنبرآباد به مدتی نسبتاً طولانی در مجلس نماينده نداشته باشند، كه دلايل آن را شما بهتر از بنده می‌دانيد كه يكی از مهمترين آن‌علت‌ها، بحث استان شدن جنوب كرمان به مركزيت جيرفت است كه مخالفان قدرتمندی داشت كه حالا قوی‌تر هم شده‌اند.

            سومين آن‌ها هم عبارت از خوف شديدی است كه از ابطال انتخابات متصور می‌شد و نطفه‌ی شومی كه احتمالاً بسته می‌شد كه تاوان آن را نظام مبارك جمهوری اسلامی بايد می‌پرداخت و آن جنگ بين سردسيری و گرمسيری بود كه عواقب و چگونگی آن قابل بيش‌بينی نبود.

البته صاحب اين قلم خدا را شاكر است كه تخريب‌كنندگان او به اشكال گوناگون زبانی و قلمی از انواع مختلف و بعضاً متضاد هستند كه برای نمونه تعدادی را فهرست می‌نمايد، بلی كسانی كه به خدمتگزار شما ناسزا و . و . می‌گفتند و می‌گويند عبارتند از :

الف _  حامی بهائيان كافر و نجس هستند كه مخالفت بهائيان با اين طلبه‌ی بسيجی و متعصب به دين مبين اسلام، نياز به توضيح ندارد و اين گروه منحرف و كافر در انتخابات به صورت غيرعلنی و با تمام توان عليه زادسر شما وارد ميدان شدند.

ب _ می‌خواستند در شهر ديگری كانديدای مجلس بشوند و از ترس افشاگری زادسر شما جرأت نكردند.

پ _ استاد و اربابشان آن كسی است كه مخالفت او با زادسر در جهان شهره شد و كار به ميزگرد رسانه‌های امريكايی و خبرگزاری‌های جهانی و صهيونيستی كشيد و امثال يونايتدپرس، آسوشيتدپرس، رويترز، و راديوهای بی‌بی‌سی و فردا، هم به تأسی از اين مزدورانشان به زادسر شما ناسزاها گفتند و نوشتند و حتی در انتخابات هشتم، برابر نقل جناب آقای مختاری، در يكی از كانال‌های امريكايی يكی دو شب مانده به انتخابات، توسط ع ـ ن، رسماً عليه زادسر وارد ميدان شدند و به تخريب او پرداختند. بلی استاد اين قلم به دستان مزدور، با آن‌همه بيان‌های كذا و كذا، سرانجام به ملكه‌ی بريتانيا متوسل شد و قدم زدن در هايدپارك لندن را بر تمام ادعاهای دروغين خويش ترجيح داد.

ت _  كسانی هستند كه در آشوب تاريخی و دشمن شاد كن كوی دانشگاه و 18 تير 1378 پادوی دشمن بوده‌اند.

ث _ كوتوله‌های سياسي هستند كه می‌خواهند با ناسزاگويی به زادسر كه نوكری مردم را عبادت خدا می‌دانسته و می‌داند، بزرگ و مشهور بشوند.

ح _ قصد داشته و دارند كه‌شمارگان سياه‌نامه‌ی خود را افزون كنند و پول بيشتری به جيب بزنند.

خ _   می‌خواستند كه زادسر شما پی‌گيری كند كه فرماندار بشوند و يا برای استاندار شدنشان مخالفت نكند.

ج ـــ كسانی هستند كه طی چهار دوره‌مجلس كه رفيقانشان را به مجلس بردند و خوشبختانه بعد از مدتی ناتوانی و عجز آنان برملا شد، قصدشان بر اين بود كه در هياهو و غوغاسالاری سياه‌نامه‌هايشان، زادسر شما را نيز ناتوان و بدون خدمت جلوه بدهند تا خود را تبرئه كرده و مردم را از اصول‌گرايان واقعی نااميد بگردانند كه الحمدلله موفق نشدند.

د ـــ افرادی كه اعتياد داشتن آن‌ها محرز بود و از من می‌خواستند كه به عنوان نماينده‌ی يك ملت در مجلس آن‌ها را به گزينش اداره‌ی متبوعشان معرفی كنم و بنويسم كه معتاد نيستند، و يا كسی كه فرزندش با صدهاكيلو ترياك دستگير شده و حكم اعدامش را صادر كرده بودند، از وكيل شما می‌خواست كه به نفع او دخالت كند، و يا اشخاصی كه توقع داشتند كه نماينده‌ی مردم جيرفت و عنبرآباد فرزندشان را به صورت خاص در جايي مشغول نمايد و . و . تا دلت بخواهد از اين قبيل مخالفت‌های واقعی وجود دارد كه در انتخابات‌های متعدد و با اشكال گوناگون از جمله؛ دروغ، تهمت، افترا، بهتان و . و  . خودشان را نشان داده‌اند.

و بسيار است از اين گونه دلايلی كه مورد اشاره قرار گرفت كه عاقلان را اشارتی كفايت می‌كند. خوب است بعد از انتشار اين نوشتار به واكنش‌های احتمالی امثال ذكر شدگان بالا به طرق مختلف مستقيم و غيرمستقيم، عنايت بفرماييد كه چگونه و با چه شيوه‌های جديدی در صدد پاسخ بر خواهند آمد.

مطالبی را كه تا كنون ادعا كرديم و بعد از اين را نيز، هر كس قبول ندارد اعلام كند كه من فلانی هستم و برای رضای خدا و صلاح جيرفت و عنبرآباد و كرمان و كشور و منافع مردم، با زادسر مخالفت كردم و دلايل خودش را در محضر شما مردم عرضه كند تا زادسر شما هم مستند دلايل مخالفت ايشان را بيان كند و ثابت كند كه خدا و اسلام و جيرفت و عنبرآبادی در كار نبود بلكه . . . .!. همانگونه كه قبلاً اشاره شد، دعوا بر سر قدرت است و بس، امان از دست آن صندلی سرخ سابق و سبز لاحق كه چه می‌كند!.

 بلی، زادسر شما در حقيقت شش سال از سه دوره‌ی غير متوالی توانسته است نمايندگی بكند زيرا هر دوره بعد از دوسال با تغيير غير مترقبه‌ی دولت ها روبرو گرديده است. يعنی سال اول هر بار كه انتخاب شده است سال پايانی دولتی بوده است و دولت جديد هم بعد از روی كار آمدن، يك‌سال زمان می‌خواسته است تا بر اوضاع مسلط شود كه سال چهارم مجلس از راه فرا می‌رسيد كه به سال انتخابات مشهور است.

با توجه به مطلب فوق زادسر كه گزارش كارنامه‌ی درخشان خودش را در همه‌ی ادوار ارائه كرده است، از اين جماعت كذايی می‌پرسد كه چرا اين گروه‌ها و دوستانشان كه پانزده سال تمام كرسی جيرفت را در مجلس شورای اسلامی در اختيار داشته‌اند و دولت‌ها هم 100% با انان همراه بودند، گزارش مستند و غير قابل خدشه‌ای را از عملكرد خودشان تسليم نكرده‌اند؟!.

مردم عزیز، شریف و رشید جیرفت و عنبرآباد خصوصاً خانواده‌های معظم شهدای عالی‌مقام، چنين استنباط می‌شود كه حس جاه‌طلبی و عطش قدرت اين جماعتی را كه مورد اشاره قرار داديم و شما بهتر از بنده و هر كس دیگری، آنان را می‌شناسید، آن ها را بر آن داشت كه سال‌ها قبل از انتخابات 24/12/1386 سر ميدان‌ها و گوشه‌ی خیابان‌ها بایستند و عابرين را التماس بكنند و همچنين در خانه‌های مردمان را بكوبند و در نهايت حقارت برای افراد مورد نظرشان رأی بخواهند و به خدمتگزار شما ناسزا بگويند.

 ای بسا بعضاً از همسرانشان نیز كمك می‌گرفتند و نقل است كه حتی زیر جنازه‌ی پیر زنان روستایی هم حاضر می‌شدند، احتمالاً برای ثواب(!)، و هر مجلس عروسی را سرك می‌كشیدند و در ختنه‌سوران‌ها و ای‌بسا جشن تولدها، حضور پيدا می‌كردند و بعد از توهين به خدمتگزار شما و هتك حرمت او، تقاضای خود را مطرح می‌ساختند و متأسفانه همه‌ی آن‌ها بلندگو هم داشته و دارند.

آری، اينان سالیان سال بر این خدمتگزار كوچك شما می‌تاختند و جفا روا می‌داشتند و تهمت‌ها می‌زدند و شب‌نامه‌ها می‌نوشتند و هر كار زشت و مذموم ديگری را انجام می‌دادند كه زادسر شما را از فیض خدمت‌رسانی به ولی‌نعمتان خویش محروم بسازند و مرتب می‌گفتند زادسر چكار كرده است!!، و وقتی با عدم پذيرش از سوی شما مردم فهيم روبرو می‌شدند، نوع تخريب را تغيير داده و  لاينقطع در گوش مردمان نجوا می‌كردند كه زادسر خوب است، دزد نیست، حقه‌باز نیست، نه خودش می‌خورد و نه می‌گذارد دیگران بخورند، پركار است و . و . ولی دیگر بس‌اش است، حالا بگذاريد دیگری برود، انگار كه مثلاً . . . . ، كه می‌گفتند ديگر بس‌اش است. چون اگر چیز دیگری می‌گفتند شما قبول نمی‌كردید.

اما مردم عزیز، شریف و رشید جیرفت و عنبرآباد خصوصاً خانواده‌های معظم شهدای عالی‌مقام، بدانيد كه می‌دانيد، بغض، حقد و حسد اينان چنان عمیق و شدید است كه حتی جلسه‌ی خداحافظی صمیمانه و عاشقانه‌ی زادسر را با شما مردم باشخصیت و فرهیخته‌ی جیرفت و عنبرآباد برنتابيدند و ناراحتند كه چرا بیش از 7 هزار نفر در حسینیه‌ی امام خمینی ره جیرفت گرد هم آمدند و سخنرانی مستند و چندین ساعته‌ی خدمتگزار خويش را كه دقايق بسياری از آن، در زير باران شديد ايراد شد، استماع فرمودند و در جريان برخی از كارهای بزرگ و كوچك فرزند ناقابل و برادر كوچك خودشان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفتند.

 به خدا قسم كه در آن روز تاريخی 21/01/1387 مردم  بزرگوار جيرفت و عنبرآباد، برای زادسر خودشان سنگ تمام گذاشتند و پاسخ دندان شكنی به همه‌ی آنان كه طی بيست‌سال گذشته عليه زادسر انواع توطئه‌ها را اجرا كرده بودند، دادند.

آری؛ اين قلم به دستان غافل از عقوبت الهی كه برای نام، نان و زمين، دستورات بعضی از بوق‌داران مشغول در جيرفت و عنبرآباد را اجرا می‌كنند و عِرض ديگران را می‌برند و زحمت مؤمنين می‌گردند و نام آبروريزی از اهل ايمان و اسلام را كه حرمتشان از خانه‌ی خدا هم بيشتر است، اطلاع رسانی می‌گذارند، بدانند كه به قول حافظ بی‌بديل و كم‌نظير "رقيب نيز چنين محترم نخواهد ماند" كه در ادامه می‌فرمايد :

چو پرده‏دار به شمشير مي‏زند همه را

 كسي مقيم حريم حرم نخواهد ماند

 توانگرا دل درويش خود به دست آور

 كه مخزن زر و گنج درم نخواهد ماند

برين رواق زبر جد نوشته‏اند به زر

 كه جز نكوئي اهل كرم نخواهد ماند

به راستی اينان، كسانی هستند كه از بهائی‌های كافر و نجس كه هر نوع داد و ستد، رفت و آمد و معاشرت با آن‌ها حرام است، به طور غير مستقيم حمايت كرده و آنان را امين محل كار و منزل خود می‌دانند و به . . . مشهور شده‌اند و بسیاری از مردم و فرهیختگان جیرفتی اعم از پزشكان، خبرنگاران، برخی مقامات و اقشار ديگر، بارها و بارها دروغ‌های بزرگ و كوچك كه مسقط عدالت است از آنان شنیده‌اند و بسياری از قول و فعل ایشان را 100% متضاد یافته‌اند، به زادسر شما خرده می‌گیرند كه زادسر چه كرده است و احتمالاً از سر كم عقلی، پا را فراتر از این گذاشته و خدمات بی‌شمار و بعضاً بزرگی كه جمهوری اسلامی ایران و نظام مقدس امامت و ولایت در جیرفت و عنبرآباد انجام داده است، منكر شده‌اند و ساخت آن‌ها را از قبیل «سد جیرفت» و «فرودگاه جیرفت» و . و . را زير سؤال برده و بدون دليل سخن از رژیم سفاك ستم‌شاهی به ميان آورده‌‌اند و ادعاهای جدی نماینده‌ی برگزیده‌ی شما را در مجلس شورای اسلامی، «چرت» خوانده‌اند، لابد از باب «قياس به نفس» است كه ديگران را همانند خود پنداشته‌اند.

            اينان حتی آن لطف بی‌سابقه‌ی حدود ده نفر‌از خلبانان و چند نفر ديگر از دست اندركاران صنعت هوانوردی كشور را كه تا اين لحظه در تاريخ سياسی كشور چه قبل از انقلاب اسلامی و چه بعد از آن نمونه ندارد، به باد ناسزا گرفته و هتاكی‌ها كردند و دليل آن‌همه پستی و دنائت خود را زن بودن چند نفر از آنان اعلام كردند كه قابل ذكر است  برخی از آن خلبان‌های خانم را پدران محترمشان همراهی می‌كردند. اين جفاپيشگان به زادسر شما فحش‌ها دادند كه چرا از آنان كمك گرفته است و حتی تا اين لحظه يك كلمه‌ی مستند كه اثبات كننده‌ی اشكال شرعی و يا عرفی آن حركت باشد را ارائه نداده‌اند.

اين در حالی بود كه خداوند و شهداء می‌دانند و شهادت آنان كفايت می‌كند كه اين طرح از سوی خود آن عزيزان خلبان به پاس پی‌گيری‌های جدی زادسر شما در حل‌وفصل مشكلاتشان در كل كشور، مطرح شد و اين بنده‌ی كوچك خدا هم استقبال كرد. چرا بايد آن حركت تاريخی، افتخار آفرين و به ياد ماندنی جمعی از خلبانان و مهندسان پرواز كشور جمهوری اسلامی ايران با لباس و كلاه رسمی، در حمايت منحصر به فردشان از يك طلبه‌ی بسيجی كه حقيقتاً مايه‌ی مباهات می‌باشد، توسط مشتی نابخرد، دلتنگ و چشم ناپاك، مخدوش شده و محكوم بگردد.

            مردم عزیز جیرفت و عنبرآباد خصوصاً خانواده‌های معظم شهدای عالی‌مقام رضوان‌الله‌تعالی‌علیهم‌اجمعین،، با قاطعیت تمام عرضه می‌دارد كه تمام آنچه كه مدعيان كذايی مورد استناد اين نوشته، طی دو دهه‌ی گذشته‌در خصوص نماینده‌ی شما در مجلس گفتند و نوشتند (چه در تریبون‌های رسمی و چه در روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌های محلی و كشوری) كه منطبق با آموزه‌های دین مبین اسلام و شعائر قرآن نبود، دروغ است ــ دروغ، خلاف است ـ خلاف، و گزاف بود و به دور از واقعيت.

 بیش از ده سال است كه قلم‌بدستان مزدبگیر و دشمنان جیرفت و مخالفان مركز استان‌شدن جیرفت در شهرستان‌های مختلف كرمان و حتی جیرفت، علیه زادسر شما با عناوين مختلف از جمله ؛ طنز، شعر، گويش محلی اراجيف و . و ...،  در هفته‌نامه ها و شب‌نامه ها، می‌نویسند و سم‌پاشی می‌كنند ولی الحمدلله موفق نشده و نمی‌شوند چون به فضل الهی زادسر شما تا این لحظه هیچ‌گونه ضعف اخلاقی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و شغلی بر جای نگذاشته است و به همین جهت هم بود كه شعار جدید را ساختند و پرداختند كه آری زادسر خوب است ولی ديگر بس‌اش است.

بلی و در يك كلام و ختم اين مبحث، خدمات زادسر شما را كسی نمی‌تواند انكار كند مگر كسانی كه از خرد و بصیرت بی‌بهره باشند و با بغض و كینه چشم، گوش و دلشان را كور، كر و گِل ساخته باشند. 

=====

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...