ذهن برخی از سیاسیون استان به این سمت رفته است که نکند خدای ناکرده استاندار فعلی کرمان مانند استاندار قبلی، قصد دخالت در انتخابات‌های خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دهم را دارد، و در حال فراهم ساختن مقدمات رسانه‌ای و مجازی دخالت مظنون، با سپر قرار دادن بچه‌های بزرگ و بزرگوار جنگ می‌باشد. از من به تو نصیحت که نکند خدای ناکرده به خاطر رضایت امثال مرعشی غضب شهیدان و خدا را ... !.ادامه . . .

 

دومین نامه‌ی مهم زادسرجیرفتی به استاندار کرمان

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

برادر گرامی جناب آقای مهندس علیرضا رزم‌حسینی زیدعزه

استاندار محترم کرمان

اکنون که قلم بر مرکب انگشتان سه‌گانه راکب است 18:14 دقیقه مورخ 1394/03/27 روز چهارشنبه که اولین شب بس مبارک رمضان‌المبارک 1436 ه – ق را در پیش دارد، که بر آن برادر محترم و خوانندگان محترم این سطور مبارک باشد، به استحضار می‌رساند که کلمه‌ای از مرد قدرتمند غیررسمی کابینه‌ی آن مقام محترم که به عنوان سایه عمل می‌کند و کلی برای خودش عالمی دارد، و در حقیقت دومین نمایش اقتدار نیابتی وی از سوی جنابعالی در فضای سایبر همی باشد، نگارنده را مصمم ساخت تا به رغم میل باطنی و از باب ادای وظیفه، نکاتی چند را یادآور گردد:

اول؛ حتماً در خاطر مبارکتان هست که تلفنی به این طلبه‌ی بسیجی فرمودید که دوست دارم شما در جلسه‌ی معارفه بنده که در تاریخ 1392/09/17 در خانه‌ی شهر کرمان برگزار می‌شود شرکت کنید. این طلبه‌ی بسیجی به رغم گرفتاری، بعد مسافت قم‌المقدسه تا کرمان، و وقوف به نقش آقای سیدحسین مرعشی که به دلیل نقش داشتن در فتنه شوم و مخملی صهیونیزم بین‌الملل 1388 از فعالیت‌های سیاسی منع شده است و مدتی بود که از زندان جمهوری اسلامی آزاد شده بود، در استاندار شدنتان، و با یقین به حضور وی در مراسم معارفه، فقط و فقط به احترام این‌که مدتی توفیق با رزمندگان اسلام بودن را پیدا کرده بودید و آن افتخار بس بزرگ نصیب بنده هم شده بود، خود را موظف دانستم تا در مراسم مورد اشاره شرکت کنم.

دوم؛ قاعدتاً باید در خاطر مبارکتان مانده باشد که در محضر شهدای عالی‌مقام و عظیم‌الشأن که قبل از معارفه به حضور منور و مبارکشان شرفیاب شده بودید، استاندار قبل از رزم‌حسینی که به او گفته بودم نجار کرمان، بسیار گرم و مهربان و خرسند زادسرجیرفتی را احترام کرد و چاق سلامتی داشت و از حضور اینجانب در مراسم تودیعش تشکر کرد که با صراحت و جدی به او گفتم که بنده برای تودیع شما نیامده‌ام و فقط برای معارفه دوست بسیجی و همرزمم در دوران مقدس دفاع مقدس آمده‌ام، و جنابتان نیز همان لحظه در جریان ماوقع قرار گرفتید. احتمالاً «ایرنا» تصاویری از آن موقعیت موصوف در نگارخانه‌ی خود ذخیره داشته باشد.

سوم؛ اگرچه سرتان شلوغ بود ولی میهمان مدعو خود را دیدید که در وسطای سالن بزرگ خانه‌ی شهر کرمان غریب‌وار، در میان اکثراً مخالفان سیاسی‌اش نشسته است، اما احتمالاً از خوف حضار اکثر قریب به اتفاق اصلاح‌طلبِ مرعشی مرام که خود را لیبرال معرفی می‌کند، جرأت نکردید که یک تعارف خشک و خالی ولو با اشاره دست داشته باشید. این را نه از این باب می‌گویم که چرا زادسرجیرفتی در کنار سید حسین مرعشی قرار نداشت که از یک قماش نیستند، بلکه از این جهت که بنده سه دوره نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی بودم و نامبرده دو دوره، او محکوم شده و زندانی جمهوری اسلامی ایران است و بنده جانفشان این نظام مقدس و مبارک بوده و هستم، او هرگز از جنگ و عملیات چیزی به غیر از بازدید و مصاحبه نفهمید، و بنده در دوازده عملیات جنگی پا به پای رزمندگان جنگیده‌ام و در شب‌های عملیات غالباً پیشاپیش گردان‌های عمل کننده حضور داشتم و بیش از نه بار وصیت‌نامه و هفت مجلد خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ نوشته‌ و به افتخار جانبازی نایل آمده‌ام، و از جهات مختلف طلبه بودن، همسنگرت بودن، منتخب راستین مردم جیرفت و عنبرآباد در سه دوره‌ی مجلس شورای اسلامی بودن، امام جمعه بودن و ... کمترین حق بنده و بیشترین وظیفه‌‌ی جنابعالی این بود که هم‌طراز با آقای مرعشی برخورد شود.

چهارم؛ در آن هنگامه‌ای که طرفدارانت استاندار قبلی را سکه یک پول کردند و نگذاشتند به سخنان خود ادامه بدهد و تقاضایش را ولو برای دو یا سه دقیقه نپذیرفتند و سخن گفتنش را برنتافتند و او را از پشت جایگاه به زیر کشیدند دلم سوخت، نه به دلیل این‌که کسی که مشهور شده که آن جمله‌ی عجیب و کذایی را راجع به احمدی‌نژاد و عکس او گفته است، بلکه بدان جهت که هنوز استاندار جمهوری اسلامی در استان کرمان بود. البته این خاصیت دنیاگرایی و قدرت غیرخدایی است. ضمناً دیدید که وی از شما به روحانی نزدیکتر شد و روزگار استاندار فعلی کرمان را که از حمایت مرعشی برخوردار است، محتاج معاون فعلی وزیر کشور ساخت، و نجار را با آن هیکل جسیمش در روز چهاردهم خرداد 1394 در حرم حضرت امام خمینی قدس‌سره، در جلوی احمدی‌نژاد نشانید به جوری که آن هیکل کوچک در پشت سر این فرد جسیم، در لنز دوربین و قاب سیما قرار نمی‌گرفت و هر بار که می‌خواست او را نشان بدهد لاجرم می‌بایست این را به تصویر بکشاند و جالب این بود که استاندار معروف احمدی‌نژادی در کردستان و کرمان، انگار نه انگار که احمدی‌نژاد را در جایی دیده و یا او را می‌شناسد. این دل‌سوزی و ناراحتی زمانی خیلی جدی شد که در اوج عجب و نهایت تحیر همگان، استاندار جدید دولت تدبیر! و امید! در استان پهناور کرمان، کلید قفل گشای رئیس جمهور! را، زندانی آزاد شده اصلاح‌طبان معرفی کرد و وقت خودش را که کمی هم جوگیر شده بود در اختیار او قرار داد و با اصرار بسیار آقای مرعشی را به پشت جایگاه کشانید و حقیقتاً ادعای غلیظ خود را مبنی بر غیرجناحی بودن! و دنبال عدالت چرخیدن! و از همه سلایق استفاده کردن! را در همان دقایق اول حکومتش به اثبات رسانید. جالب این است که مرتب این مدعای پر زرق و برق را تکرار کرده و به رخ می‌کشید!؟.

جناب آقای رزم‌حسینی، دوست و همسنگر قدیمی، که بنا بر شهادت عکسی که ملاحظه می‌کنید در جبهه با دقت به عرایض این بسیجی گوش فرا می‌دادید و خضوع و خشوع بسیار می‌داشتید، قدرت خیلی زود شما را نیز تغییر داد و بنده دیدم آنچه را که در مرعشی و دیگران دیده بودم. رفتارت عوض شد و به ... گیر دادید و ... را نهیب زدید و هر کس را که به هر دلیل واهی به اصلاح‌طلب بودنش‌ یقین پیدا نکردید یا از او احساس همراه نبودن پیدا کردید، کنار زدید. متأسفانه اینک استان کرمان میدان تاخت و تاز امثال آقای مرعشی شده است و جنابعالی همچنان بر طبل غیرجناحی بودن خود می‌کوبید و لذت می‌برید.

شهید سعید، عابدینی، مرتضی حاج‌باقری، علیرضا رزم‌حسینی، علی زادسرجیرفتی و ...

پنجم؛ بنده در نامه‌ی بسیار مهم قبلی، که بنا به درخواست شما استاندار عزیز نگارش یافته بود زیرا در ملاقات حضوری 1392/11/19 که در معیت 14 نفر از بزرگان جیرفت در دفتر کارتان صورت گرفت، فرمودید به همه گفته‌ام که با پیشنهاد روشن و اجرایی با من ملاقات کنند که بنده هم عرض کردم ان‌شاءالله به زودی پیشنهادات فنی، کارشناسی، علمی و عملی خودمان را که مدت‌ها بر روی آن‌ها کار شده است و چهره‌ی شهرستان‌های جیرفت، کهنوج، عنبرآباد، منوجان، قلعه‌گنج، رودبار و فاریاب را شکوفا و تبسم را بر لب‌های مردمان نجیب و محروم ساکن آن‌ها می‌نشاند، تقدیم خواهیم داشت که در تاریخ 1393/01/24، نامه را توسط همان مرد قدرتمند کابینه‌ی استاندار فعلی کرمان تقدیم داشتم و به ایمیل اختصاصیتان نیز ارسال کردم. حتماً می‌فرمایید به دلیل اینکه مسؤولیت قانونی و رسمی نداشتید که قبول نمی‌افتد، پاسخ ندادم، خب در عمل هم به هیچکدام از آن طرح‌های سرنوشت‌ساز و حیاتی بزرگ و کوچک که قریب به پنجاه طرح بودند، بذل توجهی نفرمودید و دستوری صادر نکردید. ممکن است که لطف فرموده باشید و بنده خبر نشده باشم.

ششم؛ جناب آقای استاندار، نظر به این‌که آن مرد قدرتمند مذکور که در جبهه بسیار به بنده محبت داشت و در پشت جبهه هم وقتی که برای سخنرانی در حمایت از رئیس مجمع تشخیص سال 1384، نه از سال 1388 به بعد، به کرمان آمدم و آن سخنرانی تاریخی را ایراد کردم که جنابعالی بسیار بسیار تشکر کردید و خیلی از محتوی و حال و هوای آن تعریف فرمودید، ایشان هم اظهار محبت فرمودند، همو که بدون اجازه شما آب هم نمی‌خورد و به اصطلاح آچار فرانسه جنابعالی است، اخیراً این بنده سراپا قصور و تقصیر درگاه خدا را، مورد لطف قرار دادند و در چند گروه «واتس‌آپی»، و «تلگرامی» که با نام‌هایی جبهه‌ای و تحت لوای خاطرات شهیدان و رزمندگان اسلام، راه اندازی کرده‌ است، بدون مشورت و اجازه، عضو کردند که در این رابطه به زعم اینکه مطلع هستید، لاکن از باب اطمینان مطالبی را متذکر می‌گردد:

الف؛ راه‌اندازی این گروه‌ها که در مرکز استان، و ظاهراً اکثر شهرستان‌ها صورت گرفته است، به نام جبهه، و به کام استانداری و اصلاح‌طلبان مرعشی مرام است، زیرا، اولاً؛ به جای روابط عمومی استانداری ایفای نقش می‌کنند و نفس کشیدن‌های استاندار و کابینه‌اش را، تا مجالس ختم منتشر می‌کنند که البته قابل درک ولی غیرقابل قبول است. ثانیاً؛ ناشر اخبار اصلاح‌طلبان سراسر کشور شده‌اند سخنرانی‌های آنها و تصاویرشان را در فضای مجازی می‌پراکنند. و چنانچه هرکدام از اعضای عزیز این گروه‌ها، خبری یا مطلبی را، از جناح و جریان مقابل آقای مرعشی و باند ایشان، در استان و یا کشور منعکس کنند فوراً مورد خشم و تذکر قرار می‌گیرند و در صورت تکرار بلا فاصله با حرمت‌شکنی و هتک، حذف می‌شوند. این وضعیت اسفناک تا آنجاست که اگر مخالف دیدگاه‌های سیاسی و جناحی اینان مطلب کس دیگری را که باب میلشان حرف نزده است، تأیید بکند، هر دو را فوراً و وقیحانه و از موضع قدرت، حذف می‌کنند.

ب؛ تصدیق می‌فرمایید که به مجرد این‌که هر یک از اعضای عضو، متوجه ارتباط اینان با استانداری کرمان و شخص جنابعالی بشوند، اولین چیزی که به ذهنشان خطور می‌کند سوءاستفاده‌ی وحشتناک سیاسی و اصلاح‌طلبانه از اسم جبهه و رسم شهیدان است که با تدبیر! استانداری و امید! انتخابات آتی صورت می‌پذیرد و ای بسا که بی‌خبر باشید که بعید است.

ج؛جناب آقای استاندار محترم کرمان، چشم به هم بگذارید و بردارید دوران حسن روحانی نیز بگذرد، کما این‌که دوران محمود احمدی‌نژاد در یک پلک به هم زدن گذشت. به خدا قسم که از سر صدق و صفای دل می‌گویم و شهیدان والامقام و جلیل‌القدر را حاضر و ناظر می‌بینم که قلباً خیرخواهتان هستم، اگرچه مشی و منش سیاسی‌تان را نخواهم پذیرفت، به فرمایش پیامبر اعظم و اکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم، عمل فرما که فرمود از جاهایی که مورد اتهام قرار می‌گیرید اجتناب کنید. به حضورتان عارضم که با این اقدام اخیر این دوست مشترکمان، ذهن برخی از سیاسیون استان به این سمت رفته است که نکند خدای ناکرده استاندار فعلی کرمان مانند استاندار قبلی آن‌گونه که می‌گفتند، قصد دخالت در انتخابات‌های خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دهم را دارد، و در حال فراهم ساختن مقدمات رسانه‌ای و مجازی دخالت مظنون، با سپر قرار دادن بچه‌های بزرگ و بزرگوار جنگ می‌باشد. از من به تو نصیحت که نکند خدای ناکرده به خاطر رضایت امثال مرعشی غضب شهیدان و خدا را ... !.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمهَ و اَبی‌ها و بَعلِ‌ها وَ بَنی‌ها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک. اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا و اولادنا من خیر انصاره و اعوانه و …

والسلام علیکم و علی جمیع عبادالله الصالحین و رحمت الله و برکاته

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه، 1394/04/27

==============

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...