سیدنا و مولانا-- انت حبیب قلوبنا، عزیز قائدنا، مفسر دیننا. سلامنا علیک-(وقتی گفتم سلامنا علیک، با لحنی دلنشین فرمودند: علیکم‌السلام. هنوز آن لحن و آن صدا را حس می‌کنم و می‌شنوم) ادامه . . .

امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و روحی فداه، در نگاه وقلم زادسرجیرفتی از 30 سال قبل

30 سال قبل؛ 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

آن گونه که وعده داده بودم، اینک برای حسن ختام این جلد از خاطرات (جلد سوم خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ) جریان ملاقات بیش از پنجاه نفر از طلاب مجاهد و متدین مدرسه کرمانی‌های قم که در تاریخ شانزدهم شعبان با حضرت آیه الله خامنه‌ای صورت گرفت می‌نویسم تا زینت این نوشتار باشد.

ملاقات روحانیون شرکت کننده در عملیات فاو از مدرسه کرمانی‌های قم با رئیس جمهور محبوب

************************

یک ساعت به غروب روز 16 شعبان باقی مانده بود («27 سال قبل» که اینجانب و بقیه برادران مدرسه. در نهاد ریاست جمهوری منتظر تشریف فرمائی آیه الله خامنه‌ای بودیم. که ناگه فریاد برادران که صل علی محمد، یار امام خوش آمد- صل علی محمد، بوی بهشتی آمد. خامنه‌ای، خامنه‌ای خدا نگهدار تو، بمیرد، بمیرد دشمن خون‌خوار تو، در هوا طنین افکند.

پس از احوال‌پرسی حضرت رئیس جمهور محبوب، ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد. آنگاه اینجانب به نمایندگی از برادران ملاقات کننده، در جایگاه قرار گرفتم و گزارشی به این شرح عرضه داشتم.

اعوذبالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدالله الذی هدینا لهذا و ما کنا لنهتدی لولا ان هداینا الله.

خداوندا، چه لحظات شیرینی، چه ساعت پربرکتی، چه سعادت بزرگی زیارت تجلی بخش جمال و کمال خدائی.

سرور رعنای بستان جمهوری اسلامی.

غنچه گل سرخ نوبهاری گلستان توحید.

شمع سوزان محفل سالکین الی الله.

محبوب دل‌های آزادگان و سلطان القلوب مؤمنین و رزمندگان.

سیدنا و مولانا-- انت حبیب قلوبنا، عزیز قائدنا، مفسر دیننا. سلامنا علیک-(وقتی گفتم سلامنا علیک، با لحنی دلنشین فرمودند: علیکم‌السلام. هنوز آن لحن و آن صدا را حس می‌کنم و می‌شنوم)

سلامنا علیک ایها الرجل الزکی التقی.

عارف احکام خدا و عبد صالح خداوند جلی.

تو افتخار روحانیت مایی،

          همچو رزمندگان عاشق زیارت کربلایی،

          جده‌ات فاطمه سلام‌الله علیها، و رهرو حسین"ع" زهرایی،

          و چون مولی‌الموحدین علیه‌السلام مشتاق لقایی.

          عزیز جان ما خامنه‌ای جان، در محضرت حرف دلمان را ابراز می‌کنیم و آن این است که دوستت داریم ای دوست داشتنی نازنین. و این بیانات حزن‌آور برای حضرتعالی حکایت کننده‌ی قول ماست و "من مدحک ذبحک"، شاملش نخواهد شد، چونکه در شرح صدر و علو درجاتت مجربیم.

ای آیت حق و جلوه خدا، عزیزان موحدی که اینک خدا توفیق وصالت تو را عطایشان فرموده است، فرهادوش مشتاق زیارت جمال جمیل شیرین خود بودند، و جملگی می‌سرایند که «الحمدلله الذی وفقنا لهذا».

به عرض حضرتعالی می‌رسانیم که عزیزانی که اینک شرفیاب محضر شریف شده‌اند،از تاریخ سبقت گرفته، و سالیان بسیاری از عمر خویش بزرگترند.

این نونهالان بوستان حوزه‌ی مقدسه‌ی قم‌المبارک، در بهار جمهوری اسلامی رستند، و در اردیبهشت روحانیت شکوفه زدند و در جهاد فی سبیل‌الله عطرآگین گشتند و اینک رائحه‌ی دل‌انگیزشان فضای معنوی ایران اسلامی را معطر ساخته است.

همه‌ی این عزیزان از طلاب رزمنده‌ی مدرسه‌ی کرمانی‌های قم قیامت آفرین هستند.

مدرسه‌ی این عزیزان تا کنون بیش از سی شهید طلبه تقدیم تقدیم نایب امام زمان علیه‌السلام و نایب بر حقش، و روحانیت اصیل کرده است. (از قرار اطلاع آخرین آمار شهیدان والا مقام مدرسه‌ی کرمانی‌های قم یکصد و ده  "110" نفر است).

. . . ادامه را در کتاب خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ بخوانید . . .

از آن مقام خدائی، مستدعی هستیم تا مستوقی، مستفیضان فرمائید و هادی و مرشد و آقایمان باشید.

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم

چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

( صلوات برادران )

پس از گزارش اینجانب، برادری از برادران ملاقات کننده بدست مبارک آیه الله خامنه‌ای معمم شد. و سپس حضرت آیه الله خامنه‌ای سخنان بسیار مهمی ایراد فرمودند که اینک توجه شما را به فرازهایی از آن سخنان گهربار جلب می‌کنم.

بسم الله الرحمن الرحیم

خیلی خوشحال و خوشوقت هستم که با شما عزیزان و نور چشمان که در واقع نهال‌های برومند بوستان آل محمد علیهم السلام هستید و نمونه‌هائی هستید که روحانیت شیعه قرن‌ها در انتظار امثال شماها بوده، ملاقات می‌کنم و در اینجا زیارتتان می‌کنم از شما می‌شنوم و توفیق پیدا می‌کنم که جملاتی به شما عرض کنم.

        البته فرمایشات برادر عزیزمان آقای زادسر، بنده را شرمنده کرد. زیرا ایشان، خوش‌ذوق و خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند، کتابشان را خوانده‌ام. من قبلاً هم ایشان را زیارت کرده‌ام، آنچه که می‌گویند حمل بر ذوق ایشان باید کرد، و بنده کوچک‌تر از این تعریف‌ها و تمجیدها و تعبیرات هستم.

مدرسه کرمانی‌ها را هم بنده سال‌هاست که از دور می‌شناسم، علت هم اینست وقتی که این مدرسه تشکیل شد، ما اطلاع پیدا کردیم. و می‌دانستم که یکی از آن مدارس مترقی و مبارز در قم مدرسه‌ی کرمانی‌ها است. خب امروز هم ثمرات آن تلاش‌ها در شخصیت هائی که این مدرسه تحویل داده همچنان که اشاره کردند. از مسئولین کارهای مردمی و قضائی در میان آن‌ها هستند و هم از شما عزیزانی که امروز سنگین‌ترین کارها و بزرگ‌ترین مسئولیت‌ها را بر دوش گرفتید و کاملاً پیدا است. ما واقعاً خدا را شکر می‌کنیم که روحانیت شیعه امروز در همان جایگاهی قرار دارد که قاعده تفکرات شیعی و تفکرات اسلامی آن‌را ایجاب می‌کند. و ما قرن‌ها از چنین چیزی واقعاً محروم بودیم.  . . . ادامه دارد . . .

منبع: کتاب خاطرات یک طلبه از جبهه‌های چنگ جلد سوم

=====

«حدود 8 سال قبل»

آيا ناطق اين نطق عاشقانه، اصول‌گرا نیست ؟ !.......

به جرم اينكه زادسرجيرفتی زبانش تلخ و قلمش نيز تيز . . .

قابل توجه است كه برخی از مدعيان اصول‌گرايی، ناطق چنين نطقی را از دايره‌ی اصول‌گرایی اختصاصی خودشان . . . !؟ آن‌هم به جرم اينكه زادسرجيرفتی زبانش تلخ و گزنده است و قلمش نيز تيز، اهل ملاحظه و مماشات نيست و نه فقط مجری اوامر امثال . . . نمی‌شود، بلكه . . . و در انتخابات رياست جمهوری نهم راه خودش را رفته است !!. به راستی كه چه جرم سنگين و بزرگی!

«متن نطق قبل از دستور مورخ 18/2/1384 علی زادسرجیرفتی نماینده‌ی (سابق) مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی»، كه به مناسبت ديدار تاريخی، به ياد ماندنی و  پر بركت مورخ 17/02/1384 حضرت آيت‌الله معظم خامنه‌ای كبير مدظله‌العالی، با مردم ولايتمدار و عاشق حضرتش در تربيت بدنی جيرفت، در خانه‌ی ملت ايراد شده است، آن هم بعد از فاصله‌ی زمانی 20 ساعت و بعد مكانی تقريباً 1300 كيلومتری تهران، قطعاً و يقيناً در نوع خود منحصر به فرد است و تا كنون كسی در مجلس شورای اسلامی، نمونه آن را با كيفت و ادبياتی كه دارد، استماع نكرده.

توضيح : حدود ساعت 08 صبح روز شنبه مورخ 17/02/1384 هواپيمای حامل"حضرت آقا"، در فرودگاه جيرفت به زمين نشست و ساعت 14 همان روز به سوی كرمان پرواز كرد و بنده همان شب تا به صبح خود را به تهران رسانيده و صبح روز يك‌شنبه مورخ 18/02/1384 در مجلس شورای اسلامی اين نطقی را كه ملاحظه خواهيد فرمود، در مجلس ايراد كرده و سپس مجدداً به رفسنجان مراجعت كرده و نماز ظهر و عصر روز مذكور را، در سرچشمه‌ی رفسنجان در معيت ساير همراهان «حضرت آقا»، به امامت ولی امر مسلمين به جای آورديم.

شايان ذكر است كه برخی از مدعيان اصول‌گرايی، ناطق چنين نطقی را از دايره‌ی اصول‌گرایی اختصاصی خودشان . . . !؟ آن‌هم به جرم اينكه زادسرجيرفتی زبانش تلخ و گزنده است و قلمش نيز تيز، اهل ملاحظه و مماشات نيست و نه فقط مجری اوامر امثال . . .  نمی‌شود، بلكه . . . و در انتخابات رياست جمهوری نهم راه خودش را رفته است !!. به راستی كه چه جرم سنگين و بزرگی!..................   اينك «متن نطق قبل از دستور مورخ 18/2/1384 علی زادسرجیرفتی نماینده‌ی (سابق) مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی»، تقديم حضور شريف خوانندگان معزز می‌گردد :

بسم الله الرحمن الرحیم

همكاران عزیز و ارجمند همان گونه كه مستحضر هستید دیروز شنبه هفدهم ‌اردیبهشت ‌ماه یكهزار و سیصد و هشتادو چهار، شهرستان سلحشور پرور جیرفت نورباران بود و مردم ولایتمدار آن خطه‌ی طلایی و سرسبز، بهترین روز تاریخ گذشته و حال خویش را به میمنت و مباركی سپری كردند و ورقی زرنگار بركتاب قطور هشت هزار ساله‌ی خویش افزودند.

آری دیروز در جیرفت همبستگی ملی و مشاركت عمومی مورد خواست رهبر معظم انقلاب اسلامی، به معنی اتم و اكمل آن به تصویر كشیده شد، و مردم برای در آغوش گرفتن پیر و مراد خویش، جملگی به خیابان‌ها آمدند و حتی بچه در گهواره نمانده بود و با حضور بیش ازیكصد هزار نفری خود جهت استماع سخنرانی «همشهری» خود كه ولی امر مسلمین است، استقبالی بی نظیر در تاریخ شهرستان‌های كشور جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسانیدند. بدین مناسبت زبان حال مردم عزیز و مسؤولین محترم آن دیار را كه «وطن دوم» رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی است، خطاب به آن امام همام، به استحضار مجلس محترم و ملت رشید ایران می رساند :

السلام علیك یابن رسول الله و علی جمیع عبادالله الصالحین، هرگز در تاریخ هشت هزار ساله‌ی جیرفت كهن ساعاتی به خوبی، زیبایی و عطرآگینی اوقات خاص دیروز كه هفدهم اردیبهشت ماه یكهزار و سیصد و هشتاد چهار هجری شمسی بود، در متن روزگاران ثبت نشده است و بر لوح دل مردم متمدن و فرهیخته‌اش به رشته‌ی تحریر در نیامده است، زیرا تا این لحظه شاهد چنین حماسه‌ای بزرگ و شاهكاری عظیم و مبارك نبوده‌اند. به راستی كه چه مبارك هنگامه‌ای بود دیروز و چه فرخنده لحظه‌ای بود آن وقت طلایی وصال، چون كه به تماشا نشستیم جمال یار را و در آغوش گرفتیم جسم دلدار را و درك كردیم لذت و شیرینی وصف ناشدنی دیدار را.

ای سید و سالار ما، ای مونس و غم خوار ما، ای دلبر و دلدار ما، ای صاحب دیار ما ، خوش آمدی به شهر ما، نه فقط جیرفتی‌ها، كهنوجی‌ها، عنبرآبادی‌ها و منوجانی‌ها را و حتی بافتی‌ها و رابری‌ها و راینی‌ها، را خوش آمد ز آمدنت، كه خدا را وحجت ثانی عشر عجل الله تعالی فرجه الشریف را، خوش آمد ز آمدنت، هزاران هزار جسم و جان امثال ما كه مشتاق آمدنت ، عاشق جمالت ، اسیر نگاهت و تشنه‌ی كلامت بوده‌ایم و خواهیم بود، به فدای هر قدم و یك نگاه و جمله جمله‌ی كلامت ای خورشید نور افشان پیر و مراد جمارانی ما، ای پیش قراول دولت یار و ان شاءالله یكی از سیصد سیزده (313)یاور  بی همانند یازدهمین فرزند معصوم حیدر كرار و آخرین حجت رسمی خالق دادار.

 «آقا» كه الهی جانمان به فدایت باد، به خدا قسم كه می دانستم كه روزی خواهی آمد و دل را وعده داده بودم كه غم سنگین‌اش را با تو بگویم و سینه را كه درد فراق بیست وهفت ساله‌ات، فریادش را به آسمان برده بود، گفته بودم كه شرح آن را برایت حكایت كنم، ولی اكنون كه آمده ای غم از دل رفته است وسینه شفا گرفته و روان التیام یافته است.

اینك كه دست هدایت و نوازشت را بر سر و روی خویش حس و لمس می‌نماییم و رائحه‌ی محبتت را با شامه‌ی سلول، سلول دلمان استشمام می‌كنیم و می‌فهمیم از حال و گذشته می‌پرسیم كه ای جیرفتی‌های باستان و كنون، آیا از ما كسی را سعادتمندتر و شادمان‌تر سراغ داشته و دارید؟ ابداً. نظر به اینكه دلمان هوای روی تو و جانمان از نفس گرم و دم مسیحائیت حیاتی نو به نو دارد، به استحضار می‌رساند:

به كلام نغز و دُرّبارت كه فرموده‌اید:«در جمهوری اسلامی، مسؤول نوكر مردم است» دل خوش ساخته‌ایم و نوكری مردم را همانند طوقی زیبا و الهی برگردن مهرویان عالم افلاك ، می بینیم و می‌دانیم و اینچنین نوكری را توفیقی بزرگ از جانب خدا و عنایت او می‌پنداریم .خدمتگزاری مردمانی ولایتمدار و عاشورایی را از نعمت‌های بزرگ پروردگار یافته‌ایم.

وعده‌ی سرخرمن به خلق خدا نداده‌ایم و در محضر مباركشان دروغ نگفته‌ایم. مقام را طعمه تلقی نكرده و ان‌شاءالله از موقعیت سوء استفاده نبرده‌ایم . به اعتماد مردمان كه به عشق تو ای عبدصالح خدا به وجود آمده است، جفا روا نداشته‌ایم و ان‌شاء الله در امانتی كه ملت ودولت به ما سپرده اند، خیانت نكرده‌ایم.به فضل الهی تا این لحظه گمانمان چنین است كه لكه‌های ننگی از مفاسد اخلاقی ، اقتصادی ، سیاسی و تبعیض و ستم در پرونده‌ی خدمتی خویش درج ننموده‌ایم. در میان مردمان دوئیت قائل نشده‌ایم و جماعت را با عینك‌های چپ و راست نگاه نكرده‌ایم و مصالح و منافع آنان را بر هر چیز دیگر ترجیح داده  و به دریوزگی دستجات و باندها درنیامده‌ایم.

          جملگی دست در دست‌ یكدیگر نهاده‌ایم به مهر تا منطقه (جنوب استان كرمان) را كنیم آباد و جناح‌بندی‌ها را در مدیریت‌ها دخالت نداده و عزم را جزم ساخته‌ایم تا در عمران دنیا و تأمین معیشت آبرومند برای جیرفتی‌ها و عنبرآبادی‌ها بكوشیم و جهت آبادانی شهرها و روستاهای آنان سراز پا نشناسیم. مصمم هستیم كه تا عمر برای‌ ما رقم زده‌اند و مورد اعتماد مردمان قرار داده‌اند وقت، قدرت و امكانات مردم و بیت المال مسلمین را به جز در راه خدا و خدمت به بندگانش، هزینه نكنیم كه بنابر فرموده حضرت مستطاب عالی، مردم خدمت می خواهند و لاغیر.  

ای امام صالحان و مقتدای مؤمنان، در این وقت مقدس و موقعیت مطهر و مكان مبارك و محضر شریف و منوّر، با تو ای نایب مهدی زهرا سلام‌الله عليهما، پیمان می‌بندیم كه عالماً و عامداً بر خلاف نظر صائبت طی طریق ننماییم و از فرامینت سرپیچی نداشته باشیم كه رضای خدا و منفعت مردم و مصلحت همگان در این است.

          در این فرصت مغتنم و تاریخی اجازه می خواهم تا از جانب مردم ولایتمدار، هوشیار و فداكار جیرفت و عنبرآباد به محضر شریف و منوّر حضرت امام المسلمین مدظله العالی، عرضه بدارد كه در روز میمونی كه حضرتت در روز نخست سال جاری و در جوار مرقد مطهر ثامن الحجج علیه‌السلام به ایرانیان امر فرمودید كه ازحالا به فكر روز بیست و هفتم خرداد یكهزار و سیصد و هشتاد چهار باشید، همگی باهم با حضوری سبز و مشاركتی حداكثری به پای صندوق های رأی می رویم و همبستگی ملی خویش را به نمایش  خواهیم گذاشت ، باشد تا دل دریایی و نورانی ولی امر مسلمین را خرسند و قلب قسی و چركین دشمنانش را كه با اسلام عزیز و قرآن مجید كینه‌ی دیرینه دارند، نشانه برویم.

ای نایب امام زمان(ع) برایمان دست دعا به آسمان و آستان دوست بالا ببر تا كه مهر آن كس را كه مرضی حضرت حق است و مطابق معیارها و میل تو باشد و مصلحت كشور و منفعت مردم را به ارمغان بیاورد ، در دلمان جای دهد تا با آرای بالا، او را سكان‌دار امور اجرایی كشورمان بگردانیم.  از دولت جمهوری اسلامی ایران به جهت راه اندازی طرح بسیار مهم و بزرگ راه آهن بافت - مشهد كه از شاهكارهای سازندگی جمهوری اسلامی ایران است، تشكر كرده و این موفقیت مهم را به محضر مبارك رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت رشید ایران و دولت خدمتگزار جمهوری اسلامی، تبریك و تهنیت عرض می نمایم.

خامنه‌ای، خامنه‌ای،‌خدا نگهدار تو، بمیرد، بمیرد، دشمن خونخوار تو

والسلام علیكم و رحمه الله و بركاته

=====

«بیش از 17 سال قبل»

برگرفته از نطق قبل از دستور مورخ 1374/10/12............. مجلس شورای اسلامی  دوره ۴.....جلسه ۳۹۲......رئیس جلسه: محمدعلی موحدی کرمانی....تاریخ: ۱۳۷۴/۱۰/۱۲...شماره روزنامه رسمی: ۱۴۷۸۱.......زمان: ۰۸:۲۶ تا ۱۱:۰۸

فرارسیدن عید بزرگ جهان تشیع یعنی ولادت باسعادت بقیه‌الله‌الاعظم ـ ارواحنا لتراب مقدمه‌الفداء ـ عجل‌الله تعالی فرجه الشریف ـ را به محضر انور ولی امر مسلمین جهان و نایب بر حقشحضرت امام خامنه‌ای ـ مدظله‌العالی ـ (حضار صلوات فرستادند) و امت اسلامی ایران و شیعیان جهان تبریک و تهنیت عرض نموده و . . .

1- وسايل ج۱۸-ص۹۴و۹۵ * ......... بحار الانوار ج۲-ص۸۸ *.................احتجاج طبرسي ج۲-ص۵۵۳

و مطالبی دیگر که در آینده تقدیم می‌گردد . . .ادامه دارد . . .

استفاده از این مطلب، از نظر شرعی و اخلاقی،  با ذکر منبع، آزاد است

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...