خصوصی‌ترین مسائل زندگی را که در شرایط عادی حتی به همسران و فرزندانمان نمی‌گوییم، و آنان نیز مسائل خاصشان را به ما منعکس نمی‌کنند، با خاطری آسوده و اطمینانی فوق‌العاده، در اختیار دشمنان انسانیت و ایران اسلامی و مسلمانان سراسر جهان قرار می‌دهیم.ادامه . . .

 

ببخشید که مدتی تأخیر شد، الغرض ادامه‌ی عجایب و غرایب شبکه‌های جاسوسی اجتماعی را ملاحظه فرمایید:

عزیزان استفاده کننده از انواع افسونگر شبکه‌های جاسوس اجتماعی که بزرگترین سلاح‌های برنده‌ی فرهنگی و جاسوسی دشمنان غدار و مکار اسلام و قران هستند، می‌بایست قبل از هرمطلب دیگر مستحضر باشید که هر کدام از ما اعم از نویسنده و خوانندگان محترم، خیلی با سخاوت و بدون دریافت سود و مزدی، و اخذ هیچ غرامتی، خصوصی‌ترین مسائل زندگی را که در شرایط عادی حتی به همسران و فرزندانمان نمی‌گوییم، و آنان نیز مسائل خاصشان را به ما منعکس نمی‌کنند، با خاطری آسوده و اطمینانی فوق‌العاده، در اختیار دشمنان انسانیت و ایران اسلامی و مسلمانان سراسر جهان قرار می‌دهیم. در کمال حیرت و شگفتی شما و من به دشمنان بی‌رحم خودمان که تجسم عملی آن‌ها «داعش» است، رسماً، کتباً و مطابق پروتکل‌های بین‌المللی اجازه می‌دهیم تا اطلاعات مهمی از قبیل:

1-    خواندن وضعیت و شناسه گوشی،

2-    خواندن تنظیمات شخصی گوشی،

3-    مدیریت بلوتوث و برقراری اتصال‌های بلوتوثی،

4-    مشاهده وضعیت Wi-Fi و شرکت خدمات دهنده ای دی اس ال،

5-    خواندن پیامک، و اطلاعات آشنایان، و ضبط صدای خودمان و دیگران،

6-    شروع خودکار هنگام روشن شدن گوشی،

7-     و در جریان قرار گرفتن آنان نسبت به خدمات پرداخت بازار و فروشگاهمان (مارکت)،

8-     و استفاده از اختیارات تایید هویت صاحب حساب،

و در یک کلمه تمام حرکات، سکنات، رفتار، سخنان، وعده‌های غذایی، اطلاعات پزشکی، مدت راه رفتن عادی، دویدن، تند دویدن، کم و زیاد شدن ضربان قلبمان و ... همه و همه را ثبت و ضبط می‌کنند و علیه کلیتِ زندگی، دین، ملیت، هویت، فرهنگ، زبان، اخلاق، ادبیات و تاریخمان، برنامه ریزی حداقل 30 ساله و حداکثر 50 و 100 ساله می‌کنند و با یک شیب بسیار ملایم و مطابق با نفسانیتمان ما را به جایی می‌برند که می‌خواهند. یک مرتبه متوجه شده‌ایم که می‌بینم:

-         رشد ازدواج کاهش شدید، و رشد طلاق افزایش وحشتناک پیدا کرده است.

-         تعداد معتادان به مواد مخدر خصوصاً «شیشه» بی‌شمار و روز به روز بیشتر و بیشتر.

-         رقم پرونده‌های ورودی‌ سالیانه به محاکم سراسر کشور به نقل از منابع موثق، به بیش از /000/000/5 پرونده، و تعداد پرونده‌های موجود در محاکم کشور از /000/000/12 میلیون بیشتر.

-         نرخ تماشای برنامه‌های ویرانگرصدها که نه، هزاران شبکه‌ی ماهواره‌ای به زبان‌های مختلف خصوصاً فارسی با زیرنویس انگلیسی، و انگلیسی با زیرنویس فارسی، حقیقتاً وحشتناک است. ماهواره‌هایی که فاسد کننده‌ی اخلاق، مروج اباحه‌گری جنسی، تشویق‌گر خیانت زنان و شوهران به یکدیگر، آموزش دهنده‌ی راه‌های فرار از خانه به دختران و پسران، القای مفید بودن شرب خمر و آرامش یابی در مصرف الکل، نابودگر ارتباطات والدین و فرزندان، بانی اصلی افت تحصیلی مدارس و . و ... !.

-         چشم باز کردیم و می‌بینیم رشوه دهی و رشوه‌گیری نه اینکه قباحتش را از دست داده است، که در حال تبیدیل شدن به یک عرف رسمی می‌باشد، اگر نشده باشد.

و چه بسیار است از این قماش ناهنجاری‌های قدیمی و جدید که کیان دین، فرهنگ، ملیت، هویت، ناموس، شرافت، غیرت، زبان و . و ...، ما را تهدید می‌کنند. حالا خود قضاوت بکنیم که آیا در طول تاریخ بشر معامله‌گری به بدبختی خودمان، و آنان که مثل ما با دشمنانشان تعاملی این‌چنین دارند می‌شناسید؟ ابداً!

علاوه بر آنچه که مکتوب شد و نانوشته باقی ماند، جنگ سخت و خونین، وایبر، واتس‌آپ، تلگرام، تانگو، لاین، چت، قیسبوک و همانند این‌هاست که روح و روانمان راتباه،  جسم انداممان را، ناهمگون و خواب‌آلود، آب و غذایمان را، سرد و بی‌مزه، شغل و سرکارمان را، دیر رفتن و بی‌حوصله به انجام وظیفه، گفتار و رفتارمان را، تلخ و خشن، و از همه بدتر و زشت‌تر، بعضاً این شبکه‌های کذایی، تشک و رختخوابمان را، نیز اشغال کرده‌اند. در خیابان و کوچه‌ها هم، یا به اصطلاح روز، پست می‌خوانیم یا چت می‌کنیم. حتی در مغازه‌ها، و وقت رانندگی، و خدای‌نکرده در مساجد و وقت نماز نیز، این اسباب‌های تیز، برنده و دولبه گرفتارمان ساخته است. عجیب‌ترین و قبیح‌ترین این ابزار دو لبه، نستجیربالله در حرم‌های حضرت امام رضا علیه السلام، حضرت معصومه سلام الله علیها، و احمدبن موسی علیه‌السلام، و بارگاه‌های امامزادگان در سراسر کشور، اتفاق می‌افتد، برای این‌که به قصد زیارت می‌رویم اما عملاً مشغول تهیه‌ی فیلم، کلیپ، عکس و اسلاید برای ارسال زنده در شبکه‌های متعدد اجتماعی که تقریباً اکثر استفاده کننده از اینترنت، حداقل دو تا از اپلیکشن‌های تلگرام و واتس‌آپ را نصب کرده‌اند.

بدیهی است که ابزار مورد بحث دارای مزایا و فوایدی نیز هستند که به برخی از آن‌ها اشاره می‌گردد:

1-    دسترسی به تعداد وسیعی از افراد، در ده‌ها گروه اینترنتی به صورت لحظه‌ای یا آنی.

2- هزینه اندک تماس با دیگران ‌حتی با نقاط بسیار دور دست جهان.

2-    امکان ارتباط نوشتاری با افراد متعدد به صورت هم زمان.

4- امکان ارسال و دریافت فایل، عکس، نامه و صرفه جوئی در هزینه و وقت.

و همانند مزایای فوق، باز قابل شمارش و یادآوری است که خوانندگان به خوبی وقوف دارند. نگارنده در استفاده‌ی بهینه از امکانات این‌چنینی و انتشار مطالب جدید، و باز نشر نطق‌های قبل از دستور، مقالات، مکاتبات، تذکرات، مصاحبه‌‌ها، سخنرانی‌ها و ...، سعی وافر داشته و خواهم داشت. بنده که این کلمات را در قالب این سطور در فضای مجازی تقدیم می‌دارم که به یادگار خواهد ماند، عرض می‌کنم ضمن این‌که با به روز رسانی سایت زادسرجیرفتی در فضای مجازی حضور پر رنگی دارم، هم‌زمان در واتس‌آپ، تلگرام، اینتساگرام، فیسبوک، ایمیل یاهو، جیمیل گوگل، نیز فعالیت دارم. و مطالب مورد نظر خودم را در دفاع از نظام مبارک جمهوری اسلامی ایران، مواضع و اوامر حضرت امام خامنه‌ای مرجع تقلید جهان اسلام و تشیع، تبلیغ راه و آرمان شهیدان والامقام، معرفی جیرفت مظلوم و عنبرآباد غریب، و دفاع از عملکرد دوران نمایندگی‌ام در مجلس شورای اسلامی و روزگار امامت جمعه‌ام در زادگاه بیدارگر مشرق زمین سیدجمال‌الدین اسدآبادی، برای صدها یا به عبارتی هزاران کاربر فضای سایبری به نمایش می‌گذارم. در حقیقت این قلم و بیان الآن هم مانند دوران دفاع مقدس، مشغول جنگی سخت و نبردی بزرگ می‌باشد که مراتب سخت‌تر از آن جنگ است.  

و اما معایب و مضرات دیگر این شبکه‌های اجتماعی:

1- گفته و نوشته‌اند که استفاده بیش از حد از این ابزار، و گشت و گذار در فضایی مجازی، ای بسا که خدای‌ناکرده به اختلالات روانی کوتاه یا بلند مدت بینجامد و افسردگی به بار آرد.

2- سودجویان که فرصت‌طلبان حرفه‌ای هستند، غیر حرفه‌ای‌ها خصوصاً جوانان را و بالاخص دختران را صید کرده و به انحراف می‌کشانند.

3- متأسفانه بسیار یا اکثر قریب به اتفاق اتاق‌های گفت‌گوی مجازی و سایبری خود را ملزم به آداب معاشرت مسلمانی و ایرانی نمی‌بینند و از گفتارها و نوشتارهای خفن، تصاویر محرم و دون شأن اسلامی، ایرانی استفاده می‌کنند و انحراف تدریجی کمترین صدمه‌ی آن‌هاست.

4- نامزد یابی و بازی سایبری نیز مشکلات بسیار پدید آورده است.

5- برخی از سایبربازان در کمین دختران و زنان و پولداران نشسته، خود را دکتر و دیپلمات و مقام عالی جا می‌زنند و در عالم واقعی گوش می‌برند، کیف می‌قاپند، زورگیری می‌کنند و تجاوز به عنف نیز.

ده‌ها و بلکه صدها خلاف‌های دیگر که در اینترنت به وقوع پیوسته و خواهد پیوست که از حال و حوصله ذکر آنها برای نویسنده و دیدنشان توسط خواننده بیرون است.

در پایان سخنی یا نصیحتی چند به خودم و به بازیگران گرفتار شبکه‌های اجتماعی:

الف؛ گیرنده‌ی امواج اینترنتی خود را جز در موارد ضروری روشن نکنید.

ب؛ به اندازه‌ی رفع نیاز وقت بگذارید و از تلفن با وای‌فای روشن استفاده بکنید.

ج؛ تا هویت طرفتان را کاملاً شناسایی نکرده‌اید از گفت‌گو با او بپرهیزید.

د؛ اطلاعات عمومی و خصوصی خود، همسر، خانواده، شغل و ... هرگز به غریبه ندهید.

ه؛ با کلمات قشنگ و عاشقانه‌ای که بیانی لطیف استماع می‌کنید فریب نخورید.

و، رمز عبور خود را هرگز با کسی حتی آشنا، در میان نگذارید.

          و خلاصه یادمان باشد که اینترنت ساختمانی هزارتو می‌باشد که اگر یک پیچ آن را اشتباهی برویم ای بسا گرفتار سارقان خطرناک شویم، پس مواظبت کنیم تا عاقبت بخیر باشیم.

در پایان؛

عزیزان سلحشور و رزمندگان اسلام، بازماندگان شهیدان، وفا داران به اسلام، پیروان قرآن، مریدان امام خمینی قدس‌سره، سربازان امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بازاریان مسلمان، ای همه‌ی اقشار و اصناف از حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، تا کارخانه‌ها، مزارع، و . و ...، بدانیم که می‌دانید یکی از راه‌های اصلی تسلط منطق ماکیاولی و ایده‌ی لیبرالیستی بر جهان امروز همین ابزاری هستند که ما نام تعداد اندکی از بی‌شمارشان را یادآوری کردیم. نمی‌شود از این‌ها استفاده نکرد، اما می‌شود که در استفاده ازشان با احتیاط حرکت کرد و مواظبت نمود.

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

محقق و نویسنده؛ طلبه‌ی بسیجی؛ 

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه؛ 1394/04/01

========

در روزگار ما دیگر این ابزارها هستند که جای ماهرویان جاسوس را در تاریخ ای بسا تا حدودی اشغال کرده‌ باشند و به راحتی تمام زیر و بم، خلق و خو، مشی و منش، راه و رسم، گفت و گو، و مکتوبات، مصورات و حتی ضربان قلب و قدم شمار و جا و مکان فرد فرد کاربران ایترنت و تلفن‌های هوشمند را در اقصی نقاط عالم ثبت و ضبط می‌کنند

ادامه ...

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...