مردم شریف عنبرآباد خصوصاً جوانان عزیز و فرزندان برومند عنبرآبادی، به غیر از زادسرجیرفتی دیگر قدرت و جرأت هیچ کس نبود که پی‌گیری کند تا سروران عزیز ثاراللهی به فرماندهی سردار سترگ، جهانی و افتخارآفرین سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی، برای ایجاد امنیت در منطقه مستقر شود. ادامه . . .

 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مردم شریف شهرستان عنبرآباد زیدعزهم

سلام عليكم و رحمت الله و بركاته

اخیرا عده‌ای قلیل که همیشه ظالمانه بر خدمتگزار امتحان پس داده شما تاخته‌اند و ناجوانمردانه با تولید صدها شایعه، و پردازش شاید هزاران دروغ از سال 1366 الی 1394 طی 28 سال که یک عمر است، توانستند تا سرانجام با انواع تقلبات، بین این خادم و نوکر شما عزیزان و جیرفتی های بزرگوار، فاصله‌ای غیر خدایی انداختند.

اکنون که یقین پیدا کرده‌اند که شما مردم رشید و تیزبین به اطمینان رسیده‌اید که دیگر نوکری به طهارت، صداقت، سماجت، صراحت، شجاعت و جانفشانی و . و ... زادسرجيرفتی، نتوانستید برای خودتان بیابید. حتی کسانی که به جهت پروپگاندای غرب‌مآبانه‌ی مخالفین سیاسی، موافقم نبوده‌اند از قرار مسموع بعضاً می‌فرمایند: بین خود و خدا، دیگر وکیلی مانند زادسر را، باید مادر بزاد. دوباره چند ماه است که ظلم و ستم‌های خودشان را مضاعف ساخته، و از شبکه های اجتماعی هم سوءاستفاده نموده و جنگ تبلیغاتی به راه انداخته‌اند و می‌نویسند زادسرجیرفتی چکار کرده است؟

زادسرجیرفتی بخش بزرگ اسماعیلیه را از عنبرآباد جدا کرده است.

انگار چشم نداشته‌اند که ببینند و گوش نداشته‌اند که بشنود:

1- اولین خواسته عنبرآبادی‌های پرصفا از خدمتگزار خود در مجلس شورای اسلامی در دوره‌ی چهارم مجلس شورای اسلامی که دوره‌ی اول نمایندگی این طلبه‌ی بسیجی بوده است، ایجاد امنیت بود که محقق شد که بیت الغزل اقدامات نگارنده است.

2- دومین مطالبه مردم شریف عنبرآباد احداث پل دریاچه است که از شاهکارهای دوران نمایندگی زادسرجیرفتی است.

دیگر مطلبی که درخواست عموم مردم باشد، مطرح نشده بود. اما بنده با مطالعه و بررسی پروژه‌های ذیل را تا حصول نتیجه پی‌گیری کرده‌ام :

- جاده های بسیار مهم و مهم؛

- گلو تا نرگسان

- عنبرآباد تا نه بنی سلمان آباد.

- عنبرآباد تا پاسگاه امجز

- عنبرآباد تا پل و بعد از پل تا جاده بلوک

- عنبرآباد تا پاتلی و دیگر روستاها تا جاده اصلی کهنوج - جیرفت

- عنبرآباد تا حیشین

- گرم سالاررضا تا جاده اصلی مرده

- حاجی آباد گرم و . و ... که الآن حضور ذهن ندارم.

- هان، یادم آمد، دوساری تا جاده جیرفت -کهنوج.

- تعریض و آسفالت از علی آباد تا ورودی عنبرآباد.

- علی آباد تا ده مقدس زاده‌ها.

در بخش آب فقط خدا می داند که چقدر زحمت کشیدم.

آب دوساری،  آب زاخت و ملک آباد، آب حاجی آباد گرم. و. و ...

در بخش بهداشت

          احداث درمانگاه و بیمارستان در عنبرآباد که قبل از اتمام و افتتاح، قدرت را زادسر گرفتند.

کمک به احداث مصلای عنبرآباد

کمک به شهرداری که یک قلم آن به اعتراف شهردار وقت 2/000/000/000 ریال بوده است.

خدا می‌داند که برای مردم عزیز و محروم مستقر در مهتابی چها که نکردم از خودشان بپرسید همچنین مردم عزیز و محروم پیدنکوئیه و مشابه آن‌ها.

و بسیار است که باید به بایگانی کارها مراجعه کنم.

مردم شریف عنبرآباد به غیر از زادسرجیرفتی دیگر قدرت و جرأت هیچ کس نبود که پی‌گیری کند تا سروران عزیز ثاراللهی به فرماندهی سردار سترگ، جهانی و افتخارآفرین سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی ، برای ایجاد امنیت در منطقه مستقر شود.

به غیر از این طلبه‌ی بسیجی کسی نمی توانست دولت را مجاب و مجبور بسازد که پل دریاچه را احداث کند.

به غیر از این خاطره نویس شهیدان کسی نمی توانست احداث جاده تا نرگسان را عملی بسازد.

کسی نمی توانست برق رسانی از عنبرآباد تا نرگسان را. ...

در دهه‌ی 70 قریب به 50/000/000/000 ریال پول هزینه‌اش شد.

جاده رودفرق را، تیغ سیاه را و. ...

و از همه و همه مهمتر جدا ساختن عنبرآباد از جیرفت، که چقدر با من مخالفت کردند و چقدر رای از دست دادم و چقدر علیه بنده تبلیغ کردند، خدا می‌داند.  

در بخش مدرسه سازی چه اقداماتی که نشد.

از شاهکارهای بسیار طلایی دوران خدمتگزاری زادسرجیرفتی مستقل شدن عنبرآباد و شهرستان شدن آن است که نه در مخیله‌ی هیچ‌یک از عنبرآبادی‌ها خطور کرده بود و نه از دیگران. و %100 افتخارش از آن نماینده دوره‌های چهارم و پنجم مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی است. در حال مطالعه برای استان شدن به یقین رسیدم که باید عنبرآبادمستقل بشود.

حالا هر کس مرد است رسما و کتبا با اسم و رسم و تلفن ادعاهای فوق را انکار کند.

و اما در رابطه با بخش بزرگ اسماعیلیه؛

هر کس بگوید اسماعیلیه جزو بخش عنبرآباد بوده است یا تقسیمات کشوری را نفهمیده و یا دروغگوئی بزرگ است.

به حضور شریف بزرگان و مردم بخش مذکور، تا کریم‌آباد ده به ده، و روستا به روستا رفتیم و التماس کردیم، که موقتا اجازه بدهند که این بخش به عنبرآباد ملحق بشود و عنبرآباد شرایط و ظرفیت شهرستان شدن را پیدا بکند بعد از آن کار بزرگ و مبارک، اگر نخواستید جزو عنبرآباد باشید، پی‌گیری می‌کنم که دوباره به جیرفت ملحق بشوید.

الحمدلله این شاهکار که پیشقراول شهرستان شدن چند شهرستان دیگر هم شد، محقق گردید و عنبرآباد مستقل شد و پل دریاچه هم افتتاح گردید، اما هیچگاه احدالناسی از اهالی شریف بخش اسماعيله‌ی از دریاچه و رومرز تا آب برده حاضر نبودند که از توابع شهرستان عنبرآباد باشند. تا اینکه دوباره در دوره‌ی هفتم مجلس شورای اسلامی آمدند به سراغ بنده و گفتند مرد است و قولش. بنده هم گفتم چشم.

آمدم عنبرآباد و عرض کردم ای بازاری ها یکی دو سال اجناستان را از جیرفت ارزانتر بفروشید. ای اداری‌ها یک کاری بکنید که مردم غرب هلیل‌رود دیوانه و وحشی، با اشتیاق از پل احداث شده عبور بکنند و به شهر عنبرآباد مرکز شهرستان وارد شوند. آنان پی گیر هستند که دوباره به جیرفت ملحق بشوند. کسی گوشش بدهکار نشد که نشد، خب، بنده باید چکار می کردم. وکیلی که به خواست اکثریت مردم در عمران و آبادانی توجه نکند دین ندارد. آری بنده به قول خود در دوره‌ی پنجم مجلس عمل کردم و مقدمات قطعی و حتمی الحاق بخش بزرگ اسماعیلیه مهیا شد، که قبل از ابلاغیه رسمی آن، قدرت مقتدر زادسرجیرفتی با عرضه را، با صدها ترفند و دروغ و کلک ستاندند، و شد آنچه که شد. خب حالا اگر عرضه دارید به آن کسی که فرستاده‌اید بگویید که مردم اسماعیلیه را موافق جزو عنبرآباد شدن بگرداند و تا حصول نتیجه از پای ننشیند. بدانید که مردم می‌دانند که خائن کیست نه آن‌که کسی که اسماعیلیه را مجدداً به جیرفت برگرداند.

در پایان عرضه می‌دارد:

هر که مرد است و غیرتمند، و حرفی برای گفتن، نقدی بر مطالب، و اعتقاد بر این‌که طبق قوانین ساری و جاری در کشور اعم از قانون اساسی و آئین نامه‌ی داخلی مجلس شورای اسلامی، بنده می‌توانستم کاری برای عنبرآباد یا جیرفت انجام بدهم و کوتاهی کردم، مستند و مدلل انا رجل بگوید و ادعا های بنده را رسما و کتبا و با اسم و رسم در مجاری رسمی کشور اعم از مکتوب یا خبرگزاری‌های مجوزدار،  رد بکند و جواب بگیرد. نه در وآتس‌آپ و تلگرام و از این جور جاها.

حالا بنده با صبوری ناملایمات را تحمل می کنم تا به همگان ثابت کنم که مخالفان مدعی زادسرجيرفتی، چیزی برای گفتن ندارند به جز دروغ. و دردشان صندلی سبز و قدرت‌مند و پر امکانات مجلس شورای اسلامی است نه عمران جیرفت و آبادانی عنبرآباد.

هر کس راست می گوید بیاید در محضر مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در یک مسجد، حسینه یا جای دیگر، رو در رو با زادسرجيرفتی مطرح کند و فی المجلس جواب بگیرد و از شروع تا ختام جلسه هم فیلم تهیه شود. البته مشروط به این که همه چیز مشخص، و با مدیریت و اجرایی که مرضی الطرفين باشد، صورت پذیرد و فرمانداری و سربازان گمنام امام زمان علیه‌السلام هم در جریان قرار بگیرند تا هر جور که صلاح دانستند، از دور یا نزدیک، با واسطه یا مستقیم، نظارت داشته باشند و اگر لازم شد کنترل فرمایند. آری؛ در حضور مردم، با اعلام قبلی، هر کس مرد است، علیاً.

 

با تشکر؛

طلبه‌ی بسیجی

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی دوره های چهارم، پنجم و هفتم مردم شریف جیرفت و عنبرآباد

در مجلس شورای اسلامی

قم‌المقدسه؛  1394/04/13

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...