تمام ادعاهای مخالفان زادسرجیرفتی دروغ استبخوانید و بدانید که اکثر مخالفان زادسرجیرفتی از این قبیل هستند. یک کلمه حرف حساب ندارند. نوچه های اصلاح طلب و مریدان فتنه گران را بر یک طلبه‌ی بسيجی مظلوم ترجیح می‌دهند و ادامه. ...

 

❗❓❗❓❗❓❗❓❗❓

23/07/2015, 16:14 – :

بخوانید و بدانید که اکثر مخالفان زادسرجیرفتی از این قبیل هستند. یک کلمه حرف حساب ندارند. نوچه های اصلاح طلب و مریدان فتنه گران را بر یک طلبه‌ی بسيجی مظلوم ترجیح می‌دهند و . ...

یک مدعی افراطی اصولگرایی در پاسخ به ارسال چند پست مستند از خبرنگاران متعهد اسدآبادی در خصوص زادسرجیرفتی نوشت: آقای م _ ب یا آقای ب – م (رنگ قرمزمآب نوشته‌های اوست)

[23/07 15:12]

[23/07 00:36]  B M

سلام، شما

[23/07 00:36]

سلام

یک خبرنگار افتخاری

 [23/07 00:38]

اسم ندارید

 [23/07 00:38]

حوب چرا برای من

[23/07 00:39]

 می شناسم خوب زادسر را

[23/07 00:39]

مقدمه‌ی امام خامنه‌ای بر کتاب زادسر...

مقدمه‌ی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بر کتاب خاطرات یک طلبه از جبهه‌های جنگ:

جناب آقای علی زادسر فاضل محترم و برادر مبارز  ادامه . . .

باسمه تعالی

جناب آقای علی زادسر فاضل محترم و برادر مبارز

كتاب شما را كه مجموعه‌ای از خاطرات و مشاهدات در میدانهای جهاد فی سبیل الله است زیارت كردم. بی‌شك همه‌ی جلوه‌های عظمت و ایثاری كه لحظه‌های زندگی مجاهدان راه حق سرشار از آن است را نمی‌توان در الفاظ گنجانید و به اوراق سپرد و شما چیزهایی دیده‌اید كه قابل نوشتن و وصف‌كردن نیست. با اینحال اینگونه خاطرات، درس است و الهام و تربیت، و ثبت و نشر آن مفید و لازم است. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسألت می‌كنم.

سیدعلی خامنه‌ای ؛

1364/10/16

==============

[23/07 00:40]

معرفی نکنید مسدود می کنم

 [23/07 00:41]

مورد تفقد حضرت امام خامنه‌ای

تفقد حضرت آيت‌الله معظم خامنه‌ای كبير مدظله‌العالی از علی زادسرجیرفتی ادامه . . .

امام خامنه‌ای مدظله العالی خطاب به روحانیون شركت‌كننده در عملیات فاو از مدرسه كرمانی‌ها:

«خیلی خوشوقت و خوشحال هستم كه با شما عزیزان و نور چشمان كه در واقع نهالهای برومند بوستان آل محمد علیهم‌السلام هستید و نمونه‌هایی هستید كه روحانیت شیعه قرنها در انتظار امثال شماها بوده، ملاقات می‌كنم و در اینجا زیارتتان می‌كنم. از شما می‌شنوم و توفیق پیدا می‌كنم كه جملاتی بشما عرض كنم.

البته فرمایشات برادر عزیزمان آقای زادسر بنده  را شرمنده كرد، زیرا ایشان خوش‌ذوق و خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند.كتابشان را هم خوانده‌ام. من قبلاً هم ایشان را زیارت كرده‌ام. آنچه كه می‌گویند حمل بر ذوق ایشان باید كرد، و بنده كوچكتر از این تعریف‌ها و تمجیدها هستم.

مدرسه كرمانیها را هم بنده سالهاست كه از دور می‌شناسم و می‌دانستم كه یكی از آن مدارس مترقی و مبارز در قم مدرسه كرمانیها است.

 (از متن جلد سوم كتاب خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ، نوشته‌ی علی زادسرجیرفتی).

[23/07 00:42]

من کتاب را خوانده ام نیاز به معرفی نیست

 [23/07 00:43]

متن حکم وکالت امام خامنه‌ای

متن حکم وکالت حضرت آيت‌ا...العظمي امام خامنه‌اي به علي زادسرجيرفتي

بسم الله الرحمن الرحيم

          الحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام علی محمد و آله الطاهرین و لعنه الله علی اعدائهم اجمعین و بعد جناب حجه‌الاسلام آقای شیخ علی زادسرجیرفتی دامت افاضاته از طرف اینجانب مجازند در اخذ وجوه شرعیه از قبیل مظالم عباد و زكوات و كفارات و صرف آنها در موارد مقرره شرعیه و هم‌چنین مجازند در اخذ سهمین مباركین و صرف ثلث از سهم مبارك امام علیه‌السلام را در مخارج خودشان بنحو اقتصاد و ترویج شریعت مقدسه و پرداخت نصف از سهم سادات را به سادات مستحق و ارسال مابقی سهمین را نزد اینجانب و اوصیه ایده الله تعالی برعایه الاحتیاط فانه طریق النجاه و السلام علیه و علی اخوننا المؤمنین و رحمه الله و بركاته

بتاریخ 3  محرم‌الحرام 1410

سيدعلي خامنه‌ای

[23/07 00:46]

چون عکس حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی  و روحی فداه را به جای تمثال مبارک خودتان قرار داده اید، فرستادم تا دیگر بدون سند سخن نفرماييد.

خدا نگهدار و شب بخیر

[23/07 00:49]

شما اسم ندارید

[23/07 00:56]

بنده خدا و آشنا با خبرنگاران!

فراموش بفرمایید.

آیه شریفه 14 سوره علق را تلاوت فرمایید و اين كريمه را که تقدیم می دارد؛ (وَلَا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ ۚ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولَٰئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْئُولًا)

[Surat Al-Isra 36]

لطفا دیگر منتظر پاسخ از طرف این بنده کوچکتر خدای بزرگتر نمانید.

شب بخیر

ببخشید که مزاحم شدم

خدا حافظ

======

[23/07 15:14]

=====

 [23/07 10:01]

من زادسر  را می شناسم نیاز به معرفی نیست روزگاری بخاطرش کتک هم خوردیم ولی بعد  بالای تریبون هرچی خواست به ما گفت. در هر صورت نه  می پرستیم و نه مخالفتی  داریم قدر شناسی نیست

[23/07 11:22]

از زادسر پرسیدم گفت هرگز به یاد ندارد که به ب - م چیزی گفته باشد. گفت هرگز پاسخ آن همه فحاشی های وحشتناکی که در برخی منابع درآمدی به او کردند تا سیاهه های خود را بفروشند نداده است، چه رسد به کسی که نمی داند مشکل او با زادسرجیرفتی بر سر چیست.

اگر نامبرده راست گفته است مستند بنویسد در کدام تریبون، و در کجا،  و برای چی زادسر هر چه دلش خواسته به او گفته است.

زادسر گفت مشکل امثال شما این است که برای غیر خدا کار کردید. زادسر کسی نبوده که کسی به خاطرش کتک بخورد. هر کس به خاطر زادسر کتک خورده است به خدا شرک ورزیده است، زیرا غیر خدا را شریک اعمال کردن، شرک است.

ضمنا گفت که از شما بپرسم که چرا کتک خوردی و کجا و کتک خوردی؟ چه کسی کتک زد و با چی زد؟ شاهد کتک خوردنت کیست؟

و گفت که ازتان بپرسم زادسر در کجا از مرعشی تعریف کرده و به باهنر فحش داده است. اگر مستند ننویسی هر چه به زادسرجیرفتی نسبت دادی و می دهی را منتشر می‌کنم و او ثابت می‌کند که همه دروغ بوده اند.

اگر پاسخ مستند و محکمه پسند ننویسید و ارسال نکنید، دروغگو بودن خودتان را اذعان کرده‌اید. یک پیشنهاد هم داد که عبارت بود از نوشتن تهمت‌ها و دروغ‌پردازی ها در جراید رسمی، تا او مستند جواب بدهد. ضمنا گفت که بگویم قدرشناس بودن زادسر را از امثال دکتر سرحدی و سردار شجاع حیدری بپرسید. همه قبول دارند که زادسر در رفاقت هم مثل بقیه امور مرد و یک رنگ است.

منتظر جواب شما به مطالب زادسر هستم.

[23/07 12:15]

متاسفم اقای خبرکش فرق مردی و مردانگی و.بحث وتحلیل را بدان

 [23/07 14:28]

مرد حسابی حالا دیگر من شدم "خبرکش"؟! در فضای مجازی در کل دنیا تهمت می زنید و دروغ منتشر می سازید و با عرض و آبروی اهل ایمان بازی می کنید و اسم آن را بحث و تحلیل می گذارید. فلانی که اصلاح طلب تندرو و مرید سران فتنه است را بر یک طلبه بسیجی که تمام عشق و زندگی او امام خامنه‌ای مدظله بوده و هست، ترجیح می‌دهید و عنوان اصول گرا برای خودتان قائل هستید.

فکر می کردم بعد از خواندن فرمایشات و مکتوبات امام خامنه‌ای، دیگر حیا کنید و آن طلبه‌ی بسيجی را به ناحق و به دروغ تخریب نکنید اما معلوم شد که گذاشتن عکس امام هم به جای عکس خودتان دروغ و نفاق است.

گفتم جواب مستند به دروغ‌پردازی های خود بدهید، تهمت خبرکش به من زدی حالا وای براحوال آن طلبه‌ی مظلوم و غریب که امثال شماها چها که به دروغ و ریا و تزویر پیرامونش منتشر نساختید.

یک بار دیگر تاکید می گردد اگر مرد هستید و راست می‌گويید پاسخ مستند به مطالب زادسر را بنویسید تا ببینید که من به او چه خواهم گفت.

تمام این مطالب و جریانات آموزش و پرورش و مسائل دیگر در اختیار زادسر قرار. ...

جواب مستند بدهید و تهمت نزنید و حتما می‌دانید که هر چه که در اینترنت رد و بدل شود عمومی است.

23/07/2015, 16:17 –

[23/07 23:34] A Zj: ▪▪▪▪▪▪▪▪▪▪

============

باسلام ادبیات نوشتاری شما  به خود جناب زادسر می خورد

لازم میدانم بگویم در گروهی که  دوستان جمع بودند

بنده به طرفداری شما از هاشمی و  سخنرانی شما در روز اخر انتخابات ریاست جمهوری وقت و سخنرانی عنبراباد  نقد داشتم

مجال نیست در این مجمل بنویسم

و از طرفی اینجانب چند بار سخنان شما را منتشر کردم در سال گدشته نقد تا تخریب دو مقوله جداست

و داستان کتک خوردن  و هدف قرادردادن از تریبون هم  خود مفصل است که صلاح نمی بینم مکتوب  شود اگر زمانی فرصت شد حصورا  حتما بیان خواهم کرد  

          و  خوب بود شما بدون شنیدن حرف دیگران متهم به دروعگویی  نمی کردی

======

با سلام

مطالب شما را در فضای مجازی خوانده ام شما که خبر ... یک بار دلایل زادسر را در حمایت از هاشمی‌رفسنجانی می پرسیدید.

کدام یک از اصولگرایان مدعی، طرفدار احمدی‌نژاد بودند. همه طرفدار لاریجانی و قالیباف و هاشمی بودند که دو نفرشان هنوز امتحان در قدرت ریاست جمهوری را پس نداده اند.

کسانی زادسرجیرفتی را به جرم حمایت از نامزد بزرگان دین و کشور در آن زمان مجرم دانستند و حکم نابودی وی را صادر کردند که احمدی‌نژاد را اصلا قبول نداشتند.

بنده هیچ کاری نکرده ام که نتوانم از آن دفاع کنم و آماده هستم تا در هر محضر شریفی استنطاق شوم.

مرد شریف، فحول روحانیت به غیر از آیت‌الله مصباح یزدی گفتند هاشمی‌رفسنجانی (در سال 1384)، بسیاری از علمای جامعه مدرسین قم، روحانیت مبارز تهران، دفتر مقام معظم رهبری، ائمه‌ی جمعه و برخی از مراجع همانند آیت‌الله العظمی جوادی عاملی و. و ... گفتند هاشمی‌رفسنجانی،

زادسر که جهت استان شدن منطقه به مرکزیت جیرفت به ایشان رسیده بود، شد جنایتکار و خیانتکار. و همانند شما، نوکر سران فتنه را بهتر از زادسرجيرفتی می دانید!

اصلا توقع نبود که جنابعالی این گونه آنهم در فضای مجازی و سایبری  زادسر را از جرگه‌ی اصولگرایی خارج بدانید.

زادسرجیرفتی، هاشمی‌رفسنجانی را بعد از فتنه کور و صهیونیستی 1388 بیچاره ساخت. خطبه‌های زادسرجيرفتی در نماز جمعه اسدآباد در سال 1388 علیه هاشمی‌رفسنجانی بازتاب جهانی پیدا کرد.

8 سال است که زادسرجیرفتی را به جفا و ستم از خدمت به اسلام و مسلمین در سطح جهانی مجلس شورای اسلامی محروم ساخته‌اند و کسی نیست که از آن بلندگوی پرقدرت و جهانی، امثال علی مطهری و صادق زیبا کلام را به سکوت وا دارد.

به ناحق به اصطلاح رقابت که همان تخریب گسترده بود توسط کسانی که در پرتو نمایندگی زادسر به جایی رسیده بودند به راه انداختند و اسم آن را. .. گذاشتند.

جیرفت را از استان شدن انداختند، فرودگاه را سال ها تعطیل کردند، پل هلیل را با 6 سال تأخیر، مسکن مهر ، گاز رسانی به منازل مردم، اتوبان کنارصندل، میراث فرهنگی، راه آهن و  .... را نابود ساختند و  اسلامی پناه را به مجلس فرستادند و زادسرجيرفتی را مقصر معرفی کردند.

حساب و کتاب و قیامتی در کار است.

بله شما در یک مقطع مطلبی را از زادسر منتشر ساختید که وی هم با شما تماس گرفته و قدردانی خویش را ابلاغ نمود.

زادسرجیرفتی هرگز تغییر نکرده و همچنان بسیجی، حزب اللهی، اصولگرا و سرباز کوچک امام خامنه‌ای مدظله العالی بوده و هست.

دنبال ریاست و قدرت ندویده و نوکر دنیا هم نشده است.

هر کس مدعی است که زادسر در حق او ستمی روا داشته، یا کمک نکرده یا از اصول اسلام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و امام خامنه‌ای عدول کرده است،  اگر در حضور دو نفر عاقل عادل ثابت کرد زادسرجیرفتی عذرخواهی و جبران می نماید.

          [24/07 21:00] A Zj: -----

===========

[24/07 18:19] ...

حاج اقای زادسر طرفدازی شما از تراب هیچ وقت برای من هضم نشد

بادتان می اید کتش در اورد خیلی تند حرف زد با شما در حصور همه ولی بعدها شما از هر تریبونی طرفداری می کردی و گویی دیگرانی به حصرتعالی رای نداده بودند

[24/07 18:50] A Zj:

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با فرمانداران آن دو منطقه و استانداران کرمان همکاری کرده است و پیرامون آقای تراب گفته است که از بقیه فرمانداران به قول های خود عمل می کرد و روراست تر بوده است.

زادسرجيرفتی هرگز از علیداد تراب طرفداری نکرده است و این تهمتی است مانند سایر اتهامات. دیدید که زادسر از کسی خورده و برده ای نداشته است و گر نه جرأت جد و آبائش هم نیود که این گونه قلم بزند. نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان فرق دارند با تراب و زادسر.  تراب خیلی همدلی و همراهی می کرد برای حل مشکلات مردم. البته ترس و نگرانی از عدم همکاری نیز بی تأثیر نبود.

          [24/07 20:10]

خیلی جالب است هر کس هرچی می گوید تهمت است ولو واقعیت باشد حاج اقا

کاش حداقل حصرتعالی  گذشته ها را جبران می کردید و اصرار نمی کردید بران چه دوستان برحصرتعالی نقد دارند

کاش نقدها وگلایه ها را تهمت  تلقی نمی کردید

و نمی گفتید اگر بخاطر من کتک خورده اید شرک کرده اید

کاش حرف های دلسوزانه  دوستان را با کسانی قصد تخریب دارند  متفاوت معنی می کردید

و کاش فقط اصرار نمی کردید همه اقدامات شما مثبت است و دیگران هرچه می گویند تهمت

          حال که اصرار دارید که هرحرف  نسبت به اقدامات شما تهمت است ترجیح میدهم  رفع مزاحمت نمایم

امیدوارم موفق و پیروز باشید فقط همین را بگویم نه خدای نکرده قصد تخریب داریم ونه دشمنی 

زحمات چندین ساله شما را ارج می نهیم  و هرگونه شما بفرمایید نطر حصرتعالی است و محترم است

[24/07 20:31] A Zj:

هر کاری برای غیر خدا شرک است، حرف این بنده خدا که نیست حرف خود خداوند متعال است.

جنابعالی نقدنامه بنویسید و جواب بگیرید. کجای حرف بنده غلط است. آیا شما بین رئیس‌جمهور و آقای روحانی، تفاوت قائل نیستید؟ بین نماینده‌ی مجلس و استاندار، وزیر و فرماندار، با شخصیت حقیقی آنان تمایزی نمی بینید.

ببینید شما گفتارتان را مبتنی بر آموزه های دینی قرار بدهید و بین وظایف حقیقی و حقوقی اختلاف قائل بشوید با بنده هم عقیده می‌شوید.

بنده نوشتم که آماده دفاع از عملکرد حقوقی خود بوده و هستم.

شما اگر همین مطلب اخیرتان را با دقت بخوانید متوجه تفاوت دیدگاه‌های طرفین خواهید شد. طرفداری از علیداد تراب، سخنرانی به نفع مرعشی و بر ضد باهنر و هرچه دلم خواسته به بهرام مسلمی گفته و در جیرفت همه را از دم تیغ گذراندن و داستان های دیگران راجع به خلبانان، پول گرفتن از هاشمی‌رفسنجانی، و ده‌ها دروغ‌پردازی دیگر، اگر تهمت نیست پس چیست.

 خب مطابق تعالیم اسلام راستین و عزیز نقد بفرمایید و تحمل جواب هم پیدا کنید.

شما برابر احکام الهی ثابت بفرمایید که در گذشته در کجا خطا کرده ام تا جبران کنم.

نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی حتما باید از امثال جنابعالی اجازه‌نامه اخذ می کرده و حالا باید جبران بکند.

مرد شریف مگر 13 سؤال از هاشمی‌رفسنجانی را ملاحظه نفرمودید که این سخن گزاف را مطرح می فرمایید.

شما بنویسید خطاهای بنده را و آنان را ثابت و مرا مجاب نمایید، جبران آن ها با من.

بهانه بس است. جیرفت و منطقه را به روز سیاه نشانیده اند و هنوز زادسرجیرفتی را مقصر می دانند.

پناه بر خدا،  پناه بر خدا. 

 

=====

بعد از این دیگر ادامه نداد فقط برای یکی از دوستان نوشته است که دوست ندارم زادسر تخریب بشود. بدو عرض کردم که برایش بنویس معنی این حرف آن است که تو از زادسرجیرفتی چیزهایی می‌دانید که اگر بگویید تخریب می‌شود. اما زادسرجیرفتی بارها و بارها در سخنرانی های عمومی و جلسات خصوصی گفته است که هرچه مخالفان بنده گفته و یا می‌گویند یا بگویند که خلاف آموزه‌های دین مبین اسلام عزیز و عرف مردم مسلمان باشد، دروغ است، دروغ است، دروغ. هرکس راست می‌گوید بیاید در حضور مردم در حسینه‌ها، مساجد، جلسات خانگی رو در رو با این طلبه‌ی بسیجی مطرح کند و جواب بگیرد و تا کنون کسی جرأت نکرده است که چنین کند. می‌دانید چرا؟ زیرا دروغ گفته است، دروغ نوشته است، دروغ، و تهمت زده و گوشت برادر مرده مسلمان خود را خورده است.

 

❓❗❓❗❓❗❓❗❓❗

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...