هرگز کسی از نزدیکان سیاسی و اجتماعی و نسبی و سببی زادسرجیرفتی، به خود اجازه ندادند که با استفاده از کلمات محلی مانند کهور، مغ، پهکار، ترش‌مور، اتاهیم و همانند این‌ها، رقیب و حریف انتخاباتی او را تخریب بکنند و با آبروی او بازی کنند.هشت (8) سخن و چند نکته‌ی زادسرجیرفتی با دوستان گروه‌های فضای مجازی در وقت خداحافظی موقت با آنان، از ده‌ها گروه‌ مختلف «واتس‌آپی»و «تلگرامی» فضای مجازی به دلیل مسائل مختلف خصوصاً شغلی، علمی و تحقیقاتی ادامه . . .

 

خداحافظی با ده‌ها گروه‌ مختلف «واتس‌آپی»و «تلگرامی»فضای مجازی به دلیل مسائل مختلف خصوصاً شغلی، علمی و تحقیقاتی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

*وَلَنَبْلُوَنَّكُمْ بِشَيْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ [1]*

 

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ [2]* 

 

أُولَـئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَـئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ [3]* سوره بقره آیات 155 الی 157

 

* ...ً ۚ وَمَنْ يَخْرُجْ مِنْ بَيْتِهِ مُهَاجِرًا إِلَى اللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ يُدْرِكْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّهِ ۗ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِيمًا [4]*سوره مبارکه النساء آیه : 100

 

دوستان رشید و با شعور شبکه‌های اجتماعی دنیای مجازی که بنا به فرمایش پرحکمت حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، «اهمیتش کمتر از انقلاب اسلامی نیست» زیدعزهم

 

سلام علیکم و رحمت الله وبركاته

 

با تسلیت و تعزیت مجدد حادثه‌ی بس خونین "منی" و آرزوی صبر بسیار و اجر بزرگ برای بازماندگان آن میهمانان خاص خدای کعبه و مروه و منی رضوان الله تعالی علیهم اجمعین، بالأخص آن حجاج مظلومی که با همسر و فرزندان بودند که انصافاً حال و هوایشان برای چو منی قابل درک و وصف نیست،  به استحضار می‌رساند:

 

1- بعضی از دوستان عزیز و دلسوز از ورود این طلبه‌ی بسیجی و مظلوم، به گروه‌های مختلف دنیای مجازی بحق نگران بودند و مصرانه خواهان عدم حضور و پاسخگویی وی به اهالی شبکه‌های اجتماعی «وآتس‌آپی» و «تلگرامی» می‌شدند، و بدین مضمون می‌فرمودند: در این گروه ها ممکن است افرادی پیدا شوند که حرمت‌شکنی کنند و شأن شما را پاس ندارند و موقعیت اجتماعیتان را پایین بیاورند. آن یاوران شفیق، عدم حضور دیگرانی را که مطرح هستند را به رخ می‌کشیدند و اشاره می‌کردند که هر سه یا چهار نفر یا بیشتر مدعیان مطرح و همه‌ی مقامات رسمی در سطوح مختلف، با شماره‌های شناخته شده و ناشناس در گروه‌ها هستند، اما هیچ واکنش یا پاسخ‌گویی یا فعالیتی ندارند، یعنی می‌ترسند که با فعالیت علنی در گروه‌ها، از عهده‌ی پاسخ‌های منطقی و مستند بر نیایند، و مورد طعن، لعن، شماتت، لجاجت و هتاکی و ناسزاگویی برخی از مخالفان زبان نفهم خود نیز قرار بگیرند، و آش نخورده و دهن‌سوخته شوند. اجمالاً فرمایش آنان مقرون به صحت است مگر برای امثال زادسرجیرفتی که دلیل خاص دارد.

 

2 - زادسرجیرفتی با عذرخواهی از حضور آن دلسوزان عزیزی که برای رضای خدا جهت موفق شدن این قلم در حال و آینده، با تمام یا بخشی از توان خود تلاش داشته و دارند، حقیقتاً خطر کرد و از آنجائیکه به لطف خداوند و برکت شهیدان والا مقام، دستش پر بود، و ضعف خاص سیاسی، اقتصادی، اخلاقی، اجتماعی، قلمی، عملکردی، و همچنین خوفی از گفتگو و مناظره‌ی زنده نداشت و الحمدلله ندارد، با شجاعت و متانت به حضور شما کاربران بی‌شمار شبکه‌های اجتماعی در گروه‌های مختلف از اقشار گوناگون در سراسر کشور پهناور ایران اسلامی رسید و توانمندی، عرضه، قلم، بیان و ادبیات قوی خود را در معرض داوری‌تان قرار داد و قاعدتاً، قطعاً شهادت خواهید داد که در طی حداقل سه ماه گذشته بیشترین مطالب غیر خبری که در گروه‌های متعدد وآتس‌آپی و تلگرامی، و حتی فیسبوکی، گوگل پلاسی و اینستاگرامی، ملاحظه فرمودید تولیدات فکری و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و قلمی زادسرجیرفتی در ابعاد گوناگون دینی و مذهبی و سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و. ... بوده است.

 

3 - اگر تا قبل از ورود به شبکه‌های اجتماعی به کسی گفته می‌شد که زادسرجیرفتی ده‌ها مجلد کتاب پیرامون انواع موضوعات، آماده‌ی چاپ و توزیع دارد اما چون تمکن مالی نداشته و ندارد. ...، نتوانسته است آنها را منتشر کند، شاید باورش برای شما خوانندگان عزیز سخت بود، لاکن اکنون هیچکس نمی تواند این مدعی را بی‌اساس بداند. خدا کند روزی برسد که زنده باشم و چاپ، انتشار و توزیع آن‌ها را شاهد گردم.

 

4 – از برکت حضور زنده، شاداب و فعال در فضای مجازی، کسانی به بنده فرمودند که زادسر ما قبلا شنیده و خوانده بودیم که حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، راجع به شما فرموده‌اند که «زادسر، خوش ذوق و خوش بیان و خوش قلم است»، اما مانند الآن باور نکرده بودیم. الحق که امام مسلمین جهان خامنه‌ای کبیر در 28 سال قبل هم همانند همیشه درست فرموده‌اند.

 

5 – به فضل پروردگار و با استعانت از ساحت مقدس شهدای جلیل‌القدر و عظیم‌الشأن قدس‌سرهم الشریف، توانستم از فضای مجازی جهت مقابله با ستم ستمگرانی که بیش از سه دهه گذشته برشانه‌های این خاطره‌نویس شهیدان و نوکر صدیق مردم رشید ایران اسلامی و شریف جیرفت و عنبرآباد تازیانه‌ی تهمت بزنند و شلاق دروغ را بر گرده‌ی وی فرود آورند و به خیال خام خود زادسرجیرفتی را از چشم بندگان خدا بیندازند، حداکثر بهره برداری را انجام داده و تا حدودی، پروپگاندای شدید مخالفان لیبرال و تنگ‌نظر سیاسی و عقیدتی خودم را خنثی کنم و عملا دروغ بودن همه‌ی آن‌ها را ثابت کرده و به فرهیختگان بباورانم که مخالفان زادسرجیرفتی هیچ مطلب درست و مستندی بر علیه او ندارند، به جز دروغ،  تهمت و افترا و ناسزا.

 

6 - اجمالا توانستم گوشه‌ای از خدمات و زحمات چهل ساله خودم را برای نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی ایران و جوانان با فهم و منطق و غیرت وطن بالاخص عزیزانم در جیرفت و عنبرآباد و کهنوج، منوجان، قلعه‌گنج، رودبار و فاریاب، به تصویر کشیده و در وآتس‌آپ و  تلگرام، و . و ... به استحضارشان برسانم. خدا را شکر با کیفت و کمیتی این کار مهم صورت گرفت که احدی نتوانست کمترین خدشه‌ای وارد کند.

 

7- به من و کرم الهی، بار دگر و این‌بار در فضای مجازی سایبر، ادعاهای حیرت‌انگیز خود را مطرح ساخته و کتباً و یقینی نوشتم که در طی قریب به چهل سال مبارزات، و 12 سال نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، و ایضاً در منصب مقدس امامت جمعه، و در مسؤولیت‌های مختلف دیگر:

 

-          به مردم و مقامات دروغ نگفتم.

 

-         حتی یک نامه‌ای که پست جمهوری اسلامی آورده باشد، بدون پاسخ نگذاشتم.

 

-         تمام دعوت‌های کاری مردم جیرفت و عنبرآباد و شوراهای شهر و روستاهایشان را لبیک گفته‌ام.

 

-         یک نفر از اقوام و خویشان نسبی و سببی درجه یک و دو را، با استفاده از موقعیت‌های سیاسی، اجتماعی و حکومتی خود به کاری نگمارده‌ام.

 

-         هیچ خواهش شخصی و خانوادگی از هیچ فرماندار و استاندار و مقاماتی دیگر به عنوان سوء استفاده از موقعیت نکرده‌ام.

 

-         هیچ تلفن، پیامک و درخواستی را بدون پاسخ نگذاشتم.

 

-         هرگز خالی‌بندی نکرده‌ام، قمپز نداده و کار دیگران را به حساب خودم نگذاشتم.

 

-         مخالفان را احترام نموده و در اجابت به تقاضایشان حتی درنگ را جایز ندانستم.

 

-         خود و نزدیکانم، پرت و پلا گویی‌هایی از قبیل آنچه که در پی می‌آید نداشته‌ایم:

 

الف؛ مشکلات کشاورزی منطقه را به کل حل می‌کنیم یا کردیم.

 

ب؛ آب خلیج فارس را در جیرفت، و دریای عمان را در عنبرآباد جاری می‌سازیم.

 

ج؛ فلان وزیر چندین نامه رسمی با آرم وزارت ... را، سفید امضا به من داد و گفت هرچه که دوست داری بنویس تا دستور اجرای خواسته‌هایت را صادر کنم.

 

د؛ اگر می‌خواهید مرا بشناسید از فلان مقام ارشد و بهمان مسؤول حکومتی بپرسید.

 

ه؛ اصلاً هر کس کارهای زیربنایی من را نبیند چشم بینا ندارد. کارهای من 10 سال دیگر جواب می‌دهد.

 

و؛ مثلاً در جلسه‌ای اعلام بکنم الآن مشکل سوخت منطقه را تلفنی حل می‌کنم، زیرا با مسؤول ستاد سوخت‌رسانی کشور رفیقِ جون‌جونی هستم، و در مقابل مدیران به تلفن دستی‌ام ور بروم و بعد بگویم ای دادوبیداد فلان بچه‌ام شماره‌ها را پاک کرده است. در حالی که راحت می‌توانستم شماره را از تلفن‌خانه مجلس بگیرم.

 

ز؛ خدای ناکرده اجازه داده باشم برادرم یا فرزند و یا دیگری از وابستگانم به بیت‌المال یا انفال دست‌درازی کرده باشند. اصلاً کسی حرفی از برادر یا فرزندانم شنید؟

 

ح؛ عناصر سیاسی نزدیک به بنده هرگز جرأت نکردند که مباحث شیطانی و انگلیسی اختلاف بیندار و حکومت کن را، عملی کرده باشند و مردم و بندگان خدا را به سردسیری و گرمسیری، جبالبارزی و ساردویی، و جیرفتی و عنبرآبادی تقسیم بکنند و از قول یک گروه علیه قوم دیگر جک بسازند و احساسات آنان را نسبت به یکدیگر جریحه‌دار کنند.

 

ط؛ هرگز کسی از نزدیکانم را به جاسوسی، (تجسس) و خبرچینی وا نداشته‌ام، و نعوذبالله همسرم را به رفتن در جلسات رقیب و تبلیغ علیه او و گزارش وضعیت حریف ترغیب نکردم.

 

ی؛ هرگز کسی از نزدیکان سیاسی و اجتماعی و نسبی و سببی زادسرجیرفتی، به خود اجازه ندادند که با استفاده از کلمات محلی مانند کهور، مغ، پهکار، ترش‌مور، اتاهیم و همانند این‌ها، رقیب و حریف انتخاباتی او را تخریب بکنند و با آبروی او بازی کنند.

و بسیار است اراجیف دیگری از این قماش که هرگز به خورد خلایق نداده‌ام.

 

8 – به لطف و مرحمت ثامن‌الحجج و شمس‌الشموس و انیس‌النفوس حضرت علی بن موسی‌الرضا المرتضی علیه آلاف ‌التحیة و السلام، و مدد شهیدان پرکرامت رضوان‌الله تعالی علیهم اجمعین، در هفته‌ی دفاع مقدس فرصتی مغتنم به دست آوردم تا پاره‌ای از خاطرات 12 عملیات بزرگ جنگی را که سال‌ها قبل به تسبیح کلمات درآمده و به سجاده اوراق سپرده شده بودند را، در فضای جهانی مجازی و برای بی‌شماری از شیعیان و بازماندگان شهیدان منتشر کنم و نسل‌های امروز و فردای دهکده‌ی جهانی را با حماسه‌های بی‌نظیر رزمندگان عظیم‌الشأن اسلام عزیز آشناتر بنمایم.

و اما یک مهم:

 

مخالفان حضور این قلم در فضای مجازی حق داشتند که نگران باشند زیرا اتفاقات عجیبی را تجربه کردم که به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنم:

 

1-  حمله هماهنگ تعدادی از مخالفان بی‌پروا و هتاک به این طلبه‌ی بسیجی و مظلوم در چندین گروه خصوصاً در گروه‌های به اصطلاح توسعه، از سیاست روز بگو، حزب آبادگران و . و ...، که با مقاومت جانانه‌ و پاسخ‌های قوی و مستند زادسرجیرفتی روبرو گردیدند که بعضاً برای این‌که شماره‌ تلفن زادسر را حذف بکنند تا از توفیقات وی در گروه خلاص بشوند، کل گروه را منحل کردند.

 

2-   سیل تهمت‌ها، دروغ‌ها، شایعات و افتراهای مطرح شده در طی سی سال گذشته را در این سه ماه حضور بنده در فضای مجازی به راه انداختند، خصوصاً توسط برادر یکی از مقامات ارشد مطرح، که با جواب قاطع و محکم زادسر بسیجی مجبور به عقب نشینی شدند.

 

3-   بارها و بارها در فضای مجازی ایتنرنت و خانه‌های ناامن گروه‌های واتس‌آپی و تلگرامی، «هل من مبارز» طلبیدم و از مخالفان خواستم که تشریف بیاورند و در مساجد یا حسینه‌ها و جاهای عمومی و در محضر شریف مردم رشید جیرفت یا عنبرآباد، مطالب خود را به صورت مستند و غیرمخدوش بیان کنند و جواب بگیرند، که هرگز کسی داوطلب نشد.

 

4-   در اینجا به تعداد دیگری از مطالب زشت و صددرصد دروغی که طی این مدت کوتاه در گروه‌های مختلف منتشر ساختند که قبلاً  اجمالاً پاسخ داده شده‌اند، اشاره می‌شود:

 

مایه‌ی تأسف است که در روز مبارک عرفه که روز دعاست، برخی‌ها دروغ‌گستر می‌شوند و ناسزا‌گویی می‌گسترانند:

 

و حالا جواب آخرین دروغ‌ها؛

 

دروغ؛ مردم جیرفت و عنبرآباد در مرحله‌ی اول انتخابات 1384 هم به دکتر احمدی‌نژاد رأی دادند اما زادسر بر خلاف موکلین خود ... !.

 

پاسخ؛ همه می‌دانند که اکثریت مردم جیرفت و عنبرآباد در مرحله اول انتخابات 1384 به  احمدی‌نژاد رأی ندادند.

 

دروغ؛ زادسر در انتخابات‌ها، بر خلاف اصول نمایندگی، از کسی حمایت کرده است که مردم او را نمی‌خواستند.

 

پاسخ؛ رأی دادن و حمایت کردن از کسی توسط نمایندگان مجلس صددرصد به شخصیت حقیقی او مربوط می‌شود و ربطی به وظایف نمایندگی آنان ندارد.

 

دروغ؛ زادسر بعد از اینکه احمدی‌نژاد به ریاست جمهوری انتخاب شده بود گفته است که فلانی اگر رئیس مدرسه‌ای بشود ... !.

 

پاسخ؛ زادسرجيرفتی هرگز بعد از انتخاب شدن احمدی‌نژاد، آن حرف را نزده است، و اتفاقاً اولین کسی که جرأت کرد که در مجلس شورای اسلامی دوره هفتم حمایت کننده‌ی علنی از احمدی‌نژادی که رئیس‌جمهور شده بود، باشد، نماینده‌ی دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مردم شریف جیرفت و عنبرآباد بود که سخت مورد ناسزاگویی آقای قدرت علیخانی و م - ب، قرار گرفت.

 

دروغ چهارم؛ شانه به شانه‌ی آقای مرعشی در زمانی که معاون رئیس جمهور بوده است، راه رفته است.

 

 پاسخ؛ به یاد ندارم شانه به شانه آقای مرعشی به عنوان معاون رئیس جمهور در جیرفت راه رفته باشم. اگر سندی یا تصویری دارند به اشتراک بگذارند. ضمنا نماینده‌ی مجلس باید شانه به شانه و بلکه جلوتر از مقامات حرکت کند.

 

دروغ؛ پنجمین دروغ یک دروغ گستر در یک متن بسیار کوتاه که از قضا دروغ خیلی بزرگی هست، این است که نوشته است؛ زادسر، از سر ناتوانی در بیان و قلم، نعوذبالله، "ننه من غریبم بازی" درآورده است.

 

پاسخ؛ همگان می‌دانند که این تهمت و تحقیر ناروا، با هزار من چسب سریش هم به زادسرجیرفتی نمی‌چسبد. زیرا  زادسر شجاع و به قول حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، خوش زبان، خوش بیان و خوش قلم، در مقام بیان عملکرد درخشانش، اخیراً اجمالاً توفیق را رفیق خود دیده، و دلیلی برای آن کار زشت که کار کولی‌ها بازاری است نداشته است. زادسر همیشه همانند شیر غریده و حرف خود را صریح و قاطع بیان کرده و مطلب خود را نگاشته است. البته بسیار است مطالبی که ظلمه فرصت دفاع به او نداده‌اند و لاجرم مظلومانه تحمل کرده، و صبوری پیشه ساخته است.

 

دروغ؛ کذب بعدی این آقایان دروغ‌گستر، این است که نوشته‌اند؛ زادسر، مظلوم‌نمایی می‌کند.

 

پاسخ؛ این تهمت در حالی صورت می‌گیرد که مظلومیت واقعی او را، خودشان به نمایش گذاشته‌اند. چه مظلومیتی از این بالاتر هست که اینان در شب و روز مناجات عرفه، اینهمه دروغ‌ها و تهمت‌ها به زادسر مظلوم زده و می‌زنند.

 

دروغ هفتم دروغ گستران کم‌حافظه، دردمند معرفی نمودن زادسرجیرفتی است.

 

پاسخ؛ الحمدلله رب‌العالمین زادسرجیرفتی هیچگاه درد قدرت و ثروت و ریاست و درد شخصی نداشته و ندارد. درد مردم درد وی می‌باشد، درد مبارزه با انواع فسادهای ساری و جاری در کشور که کم بیش وجود داشته و اکنون نیز دارد، درد جدی زادسر بوده و هست.

 

ناسزاها؛

 

ننه من غریبم‌بازی!

دردمند بودن!

تظاهر به مظلومیت!

 

دروغ؛ هشتمین کذب برخی از کذابان این بود که مردم محترم و نمازگذار اسدآباد، بر درهای مصلای آنجا قفل زده و زادسرجیرفتی که امام جمعه آن سرزمین سیدجمال‌الدین اسدآبادی بوده است را، به مصلا راه نداده‌اند!

 

پاسخ؛ اصلا شهرستان اسدآباد مصلا ندارد که کسی درش را قفل بکند.

 

بلی؛ زادسر احداث مصلایی بس بزرگ را برای 50 سال آینده و ظرفیت حداقل 12000 نفر نمازگزار در بهترین مکان منطقه، با طراحی مجموعه‌ی بزرگ فرهنگی تفریحی، شروع کرد که فنداسیون آن هم تمام شد. اما به دلیلی که خواهد آمد، صددرصد (100%) با خواست و اصرار خودش، و با مخالفت و مقاومت مقامات مربوط، به جهت قولی که به مردم داده بود که اگر مشکلات اساسی مقیم شدن مقامات در شهر، و فاضلاب وحشتناک شهرستان حل نشوند، بعد از یک سال با مردم محترم اسدآباد خداحافظی خواهد کرد، و این مطلب را، در ماه اول ورودش به آن دیار سیاست‌زده و گرفتار عجایب، در ستاد نماز جمعه با صراحت گفت.

 

دوماه بعد در جمع مدیران مجتمع در شورای اداری شهرستان اسدآباد، با صراحت فریاد زد. و سومین‌بار، در ماه سوم اقامتش در خطبه‌های نماز جمعه رسماً اعلام کرد که بعد از اتمام یک سال خواهد رفت. برای بار چهارم در حالی که نماینده و فرماندار اسدآباد در معیت زادسر بودند، در دفتر کار رئیس شورای سیاستگذاری با سماجت مطرح ساخت، اما جناب آقای تقوی و شورای سیاست‌گذاری ائمه‌ی جمعه‌ی کشور اصلاً نپرسیدند چرا؟! دلیل آن‌هم روشن است.

 

علت این بی‌توجهی برمی‌گردد به تحمیل شدن زادسرجیرفتی به آقای تقوی از سوی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی و روحی فداه، و صراحت لهجه‌ی جدی وی در خطبه‌های نماز جمعه، و به نقد کشیدن رئیس جمهور وقت و معاون ایشان، و فریاد زدنش بر سر مقامات که باید ساکن اسدآباد بشوید، و بر سر دولت که چرا وضع فاضلاب اینجا اینهمه اسفناک است؟! بعلاوه بی توجهی زادسر به دستور آقای تقوی که زادسر از طرح مشکلات مردم و اسدآباد در خطبه‌ها و به صورت علنی اجتناب کن.

 

 

لاکن آن حادثه‌ای که که نگذاشت در تصمیم بنده مبنی بر ترک اسدآباد خللی به وجود بیاید، آن قضیه‌ی شوم و کثیفی بود که می‌خواستند در اتاق نگهبانی دفتر امام جمعه و توسط سرباز مأمور شده از ... آن دیار، مرتکب بشوند که امام رضا علیه‌السلام دست زادسرجیرفتی را گرفت و از آن دام وحشتناک نجاتش داد. و هیچ‌کس از مقامات مسؤول هیچ‌ اقدامی نکردند و رئیس بازرسی شورا هم گفت: آره فلان امام جمعه‌ی بهمان شهرستان را نیز، با همین پاپوش بیرون کردند. بنده هم پس از اقامه‌ی دومین نماز عیدفطر در محل قشنگ وسیع مصلای در حال احداث، رفتم تهران و چهار هفته به اسدآباد برنگشتم تا شورای سیاستگذاری موافقت کرد که بروم در نماز جمعه 1389/07/16 با مردم اسدآباد خداحافظی کنم و مراجعت نمایم که چنین شد. حالا هر کس مرده به صورت مستند این مطالب را تکذیب نماید.

 

ذکر این نکته لازم است که هنگامی آقایان مسؤول در شورا پرسیدند به کدام شهرستان می‌خواهید بروید؟ پاسخ شنیدند که فقط و فقط برای شهرستان ...، و گفتم به غیر از آن دیار ولایتمدار، دیگر به هیچ‌کجا نخواهم رفت مگر ...!، که چنین نشد و زادسرجیرفتی بعداز شرکت در انتخابات نهم، به وطن دوم خود یعنی قم‌المقدسه مراجعت کرد که الحمدلله از زندگی در جوار کریمه‌ی اهل بیت سلام‌الله علیها، بسیار راضی است. 

 

آری؛ لاجرم پس از گذشت چهارده ماه و اقامه‌ی دو نماز عید فطر، از منطقه مراجعت کرد. اکنون هم اخباری که از عزیزان اسدآبادی در حرم کریمه‌ی اهل بیت علیها سلام الله می‌شنوم این است که مردم اسدآباد بعد از قریب به پنج سال، هنوز به نیکی از امامت جمعه زادسرجیرفتی تعریف می‌کنند. و می‌گویند اگر زادسرجیرفتی مانده بود اسدآباد، در خور «اسدآبادی» می‌شد.  می‌توانید در سایت زادسر نوشته‌های اسدآبادی‌های متعهد، خصوصا خبرنگاران را بخوانید تا بدانید که اسدآبادی‌های عزیز چقدر زادسرجیرفتی را می‌خواستند و احترام می‌گذاشتند. هر کس بتواند مستند و مدلل خلاف این مطالب را اثبات کند، جایزه بگیرد.

 

دروغ؛ نهمین دروغ و تهمتی که در شب و روز مبارک عرفه به نگارنده زدند این بود که حنای زادسر دیگر رنگی ندارد.

 

پاسخ؛ زادسرجیرفتی در طول چهل سال مبارزه‌هایی که کرده است به هیچ وجه حنایی برای فریب مردم نبسته است که بی‌رنگ شده باشد. زادسرجیرفتی و فریب مردم!، هیهات، هیهات و زنهار.

 

در ضمن لحن نوشته‌های برخی از دروغ‌گستران دیگر هم بسیار بغض آلود و ظالمانه است که ارزش جواب دادن ندارند مخصوصاً نوشته‌های ... بهار!

و سرانجام نکات تکمیلی؛

 

1- دوستان عزیز چنانچه مطلب خاصی را لازم دانستید که به این برادر کوچک و ناقابلتان منتقل کنید یا منعکس فرمایید، از طریق ایمیل؛

www.a_zadsarjirofti@yahoo.com 

و جی‌میل؛

www.zadsar14@gmail.com ،

یا واتس‌آپ خصوصی زادسرجیرفتی، اقدام فرمایید.

 

2- اگر خدای ناکرده مطلب انحرافی و ضداسلامی و ضدانقلابی و ضد امام خامنه‌ای حفظه الله، در گروه‌ها ملاحظه فرمودید و آن‌گونه که دوست دارید جواب داده شود که قبلاً تجربه کرده‌اید، در خصوصی برایم ارسال فرمایید. سعی جدی بکار می‌بندم که پاسخ شایسته تهیه کنم.

 

3-حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی بدین مضمون فرمودند که اهمیت فضای مجازی از اهمیت انقلاب اسلامی کمتر نیست. بنابراین بنده همچنان در فضای مجازی فعال خواهم بود و مرتب در گوگل‌پلاس، فیسبوک و انستاگرام در حال نبرد عقیدتی و انقلابی با مخالفان ولایت فقیه و امامت امام خامنه‌ای روحی فداه، بوده و هستم.

 

4 -خدا را شکر می‌کنم که این توفیق را رفیق فرمود تا مطالب خود را طی این چندماه از طریق فضای مجازی به استحضار شما عزیزان برسانم و بعد از این هم در خصوصی بعضی از عزیزان چنین خواهد بود. و باز خدا را شاکرم که در دوران حضور در گروه‌های فضای مجازی، در مباحث ادبی، نگارش فارسی، پیچیدگی‌های دنیای سیاست و مسائل اجتماعی، غیرمستقیم استاد و مربی بدون دستمزد بودم، حتی برای کسانی که کلی ناسزایم گفتند و حرمتم را پاس نداشتند، که البته گلایه هم ندارم.

 

5 - دوستان و هم‌سنگران دوران دفاع مقدس، و هم‌رزمان روزگار انتخابات‌ها و هم‌فکران سیاسی و عقیدتی، مطمئن باشید که زادسر شما کاری که نتواند از آن دفاع منطقی و دینی بنماید، انجام نداده است، و سخنی که مبنای درست و اسلامی نداشته باشد، بر زبان جاری نساخته است، و از عهدی که با شهیدان بسته است، عدول نکرده و همچنان خود را نوکر خانواده‌های شهیدان و مردم مسلمان می‌داند. بنا بر این اگر مطلبی شنیدید یا خواندید که با عقل و دین و مصلحت مردم سازگار نبود، به شدت تکذیب فرموده و اگر گوینده یا نویسنده‌اش اصرار کرد مچ او را بگیرید و با زادسر مواجه حضوری بدهید.. 

 

 

لعنت خدا بر آل سعود انگلیسی خفن و لجن و خونخوار و اربابش امریکای ابرجنایتکار تاریخ.

 

لعنت خدا بر مخالفان عنود و غیرقابل هدایت ولایت فقیه و حضرت امام خامنه‌ای.

 

خدایا چنان کن که فرجام کار

 

تو خشنود باشی و ما رستگار.

 

غفرالله لنا و لکم

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

 

طلبه‌ی مظلوم بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

 

قم‌المقدسه،  1394/07/04


[1] . ترجمه مشکینی:

و حتما شما را به اندكى از ترس و گرسنگى و كاهشى از مال‏ها و جان‏ها و محصولات (درختان، يا ثمرات زندگى از زن و فرزند) آزمايش خواهيم نمود و شكيبايان را مژده ده.

[2] . ترجمه مشکینی:

همان كسانى كه چون مصيبتى بر آنها وارد شود گويند: همانا ما از آن خداييم (ملك حقيقى اوييم به ملاك آنكه خلق و حفظ و تدبير امور و اعدام ما به دست اوست) و همانا به سوى او باز خواهيم گشت.

[3] . ترجمه مشکینی:

آنها هستند كه بر آنها درودها و رحمتى از جانب پروردگارشان مى‏رسد، و آنها هستند كه رهيافته‏اند

[4] . ترجمه مشکینی:

و هر كس در راه خدا هجرت كند (براى جهاد يا تحصيل علم دين يا دنياى لازم) در روى زمين جايگاه دلخواه فراوان و با وسعت خواهد يافت (كه امور دين خود را تأمين نمايد)، و كسى كه از خانه خود به قصد هجرت به سوى خدا و فرستاده او بيرون رود سپس مرگ او را دريابد حقّا كه پاداش او بر عهده خداست، و خداوند همواره بسيار آمرزنده و مهربان است.

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...