و اما انگیزه‌ی حضورم در انتخابات دهم:لبیک گویی به خواست مردم عزیز و شریفی که از جای جای منطقه جیرفت و عنبرآباد، به بنده امر کردند که دوباره در خدمت مردم جیرفت و عنبرآباد باشم. و طوق زیبای نوکری خودشان را به گردنم بیاوزیند. شعار انتخاباتی بنده نیز عبارت است: سربازی برای ولایت و امامت خامنه‌ای کبیر و معظم، و نوکری مردم شریف جیرفت و عنبرآباد همانند سابقه‌ای که به یادگار مانده است. ادامه ...

 

 

To

  • ·a_zadsarjirofti@yahoo.com

Message body

باعرض سلام محضر حجت الاسلام و المسلمين زادسرجيرفتى ، حقير مهدى آخوند زاده خبرنگار هفته نامه نيايش ٨ سوال را محضرتان تقديم كردم . پيشاپيش از توجه و عنايت آن روحانى گرانقدر به اصحاب قلم و رسانه سپاسگذارم.. 

ارسال شده از دستگاه سامسونگ من

==============

سؤالات:

 

. زادسرجيرفتى به عنوان اولين نفر در فرمانداری حضور یافت و برای نامزدی در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام كرد، چرا؟ و انگيزه‌ى حضورتان چيست؟

پاسخ سؤال اول؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

چرا به عنوان اولین نفر ثبت‌نام کردم:

-        خب معلوم است، خواستم آمادگی کامل و عزم جدی خود را به تصویر بکشانم و اعلام کنم.

-        وقت‌شناسی یک نماینده‌ی مجلس شورای اسلامی را به همگان بباورانم.

-        از دوستان همراه که کارمند بودند وقتی را اشغال نکنم و آنان را مجبور به تقاضای مرخصی ساعتی نگردانم. زیرا برنامه را در 07:00 صبح در گلزار شهیدان قدس سرهم، اعلان کردیم و رأس ساعت 08:00 صبح هم وارد فرمانداری شدیم و وقتی دیگر نامزدها آمدند که ثبت‌نام ما تمام شده و در حال مراجعت بودیم. ظاهراً حواشی تلخی هم بعد از رفتن ما بین طرفداران نامزدها به و جود آمده است.

و اما انگیزه‌ی حضورم در انتخابات دهم:

لبیک گویی به خواست مردم عزیز و شریفی که از جای جای منطقه جیرفت و عنبرآباد، به بنده امر کردند که دوباره در خدمت مردم جیرفت و عنبرآباد باشم. و طوق زیبای نوکری خودشان را به گردنم بیاوزیند.

شعار انتخاباتی بنده نیز عبارت است:

سربازی برای ولایت و امامت خامنه‌ای کبیر و معظم، و نوکری مردم شریف جیرفت و عنبرآباد همانند سابقه‌ای که به یادگار مانده است.

. نماينده ايده‌آل از ديدگاه زادسرجيرفتى؟

پاسخ سؤال دوم؛

نماینده‌ی ایده‌آل بنده کسی است که به حداقل وظایف قانونی، شرعی و عرفی خود به معنی درست کلمه عمل کند.

 مجلس دهم را چگونه ارزيابى مى كنيد؟

پاسخ سؤال سوم؛

مجلس دهم مجلسی است مثل بقیه‌ی مجالس گذشته. فقط خدا کند مانند مجلس سوم و ششم در جمهوری اسلامی ایران، که دشمن‌پسند شد، نشود.

.چه برنامه هايى را در صورت پيروزى در اولويت كارى‌تان قرار خواهيد داد؟

پاسخ سؤال سوم؛به فضل الهی، به فضل الهی، به وظایف قانونی، شرعی و عرفی خود به معنی درست کلمه با تمام توان و بیشتر، عمل خواهم کرد. خلاصه‌ای از آن‌ها عبارت است از:

اهدافی كه مورد نظر خدمتگزار شما جهت پی‌گيری در مجلس هشتم بود كه چنين توفيق بزرگی رفيق نشد، اكثر قريب به اتفاقشان را به جاهای خوبی رسانده بود و داشت به نتيجه خوبی منتج می‌شد كه . . . !، عبارتند از :

الف ـ بحث استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت كه باتوجه به جميع جهات، بالای نوددرصد مطمئن بودم كه اين كار شدنی است برای اين‌كه مقدمات آن مهم انجام گرفته و تا جاي خوبی نيز پيش رفته است كه اكنون هم اميدواريم چنين بشود.

ب ـ احداث خط آهن كرمان ـ جيرفت – كهنوج كه چگونگی تصويب آن در جلسه‌ی هيأت دولت در كرمان در سفر بيست‌و هشتم دولت نهم از افتخارات بزرگ خدمتگزار شما است كه بايد صميمانه از برادر مكرم جناب آقای دكتر باقری لنكرانی كه به عنوان نماينده‌ی تام‌الاختيار دولت نهم به جيرفت و عنبرآباد سفر كرد، تشكر كنم كه به اين درخواست خدمتگزار شما توجه خاص معطوف داشتند، و اگر زادسر نبود چنين امر مهمی به تصويب نمی‌رسيد.

ج ـ احداث باند دوم جاده‌ی بسيار مهم و استراتژيك جيرفت ـ كرمان كه حياتی است و مهم.

د ـ سرعت بخشيدن در احداث باند دوم جيرفت ـ عنبرآباد ـ كهنوج كه شروع آن‌هم از ديگر افتخارات خدمتگزار شما است.

ه ـ گاز رسانی به شهرستان‌های جيرفت و عنبرآباد كه مقدمات آن انجام شده كه حتی وزير محترم فعلی نفت نيز در هامش درخواست‌های زادسر شما در اين خصوص، دستورات بسيار قوی و قاطع صادر فرموده‌اند.

و ـ ثبت قطعی و حتمی فرهنگ، تمدن و تاريخ جيرفت باستان و متمدن را در سازمان آموزشي، علمي و فرهنگي ملل متحد(يونسكو)، كه از كارهای بسيار ضروری است برای تاريخ و تمدن جيرفت.

ز ـ ابلاغ الحاق بخش بزرگ اسماعيله‌ی بلوك به شهرستان جيرفت كه چندين سال زمان را به خود اختصاص داده است.

ح ـ توجه جدی و قوی به روند اجرايی پل دوم هليل‌رود كه نقش زادسر در شروع آن بر كسی پوشيده نيست و تعريض و چهارخطه شدن جاده‌ی بسيار مهم تاريخی و فرهنگی جيرفت _ كنارصندل(جاده‌ی ميانچيل)، كه ضرورتی غير قابل انكار است.

ط ـ تعريض و تطويل باند فرودگاه جيرفت به همراه افزايش پروازهای آن تا سرحد يك فرودگاه بين‌المللی.

ك ـ تسريع در كار راه اندازی كارخانه‌ی ويسكوز(توليد ابريشم مصنوعی).«مهندس عظيمی».

ل ـ سرعت بخشيدن در كار تأسيس دامداری چند ‌هزار رأسی. «جناب آقای آرمان"، كه متأسفانه و مطابق گفته‌ی ايشان اخيراً، يعنی بعد از انتخابات مجلس هشتم، برخی از مقامات استان كرمان ادامه‌ی آن را متوقف ساخته‌اند».

م ـ يكپارچه سازی زمين‌های كشاورزی جهت شروع يك كشاورزی علمی، مكانيزه و منطبق با استانداردهای بين‌المللی با الگو قرار دادن كشاورزی كشور مجارستان و كمك گرفتن از كارشناسان مجاری، حالا چرا پيشرفت نكرد بايد جناب آقای مهندس مرتضوی توضيح بدهند.

س ـ پی‌گيری جدی جهت تأسيس صنايع جنبی صنعت گردشگری در مناطق تاريخی جيرفت و عنبرآباد.

ع ـ ادامه‌ی پی‌گيری برای حل و فصل شدن مشكلات خلبان‌های عزيز و زحمتكش سراسر كشور.

ف _ تداوم اقدامات لازم جهت برطرف شدن معضل بزرگ پرستاران مبنی بر تبعيض بزرگ بين پرستاران با پزشكان در سراسر كشور.

ص ـ پی گيری بيش از پيش برای رسيدگی به وضعيت تلفن همراه و نرخ پيامك‌ها و تغيير نام پيامك به دوحرف اول پيام كوتاه يعنی «پك».

ق ـ تكرار دفاع قوی و جدی از كاركنان مجلس شورای اسلامی كه در دوره هفتم صورت گرفته بود.

ر ـ رساندن صدای اعتراض بسياری از خبرنگاران محترم و زحمتكش مبنی بر عدم تأمين حداقل‌های زندگی آنان با دستمزدی كه می‌گيرند به مقامات مربوط.

ش ـ ادامه‌ی مقابله با انداختن سفره‌های پر زرق و برق افطاری از كيسه‌ی بيت‌المال توسط مقامات سطوح مختلف كشور.

ت ـ پی‌گيری بسيار جدی جهت احداث كارخانه‌ی پتروشيمی در جيرفت كه دولت نهم مصمم به اجرای آن است.

ث ـ همانند گذشته تلاش بی وقفه برای راه‌اندازی كارخانه‌ی سيمان عنبرآباد.

خ ـ سرعت بخشيدن به روند اجرايی جاده‌های جيرفت ـ بلوك، جيرفت ـ اسفندقه و جيرفت ـ عنبرآباد ـ مردهك ـ نرگسان.

ذ ـ سماجت و اصرار بر تأسيس گمرك فرودگاه جيرفت كه سرنوشت ساز است.

ض ـ اصرار شديد، قوی، جدی و لاينقطع به دولت، جهت سروسامان دادن به وضعيت كاشت، برداشت و  فروش محصولات كشاورزی توسط وزارت‌خانه‌های جهادكشاورزی، بازرگانی و راه‌وترابری مشروط به همكاری و همراهی قاطبه‌ی كشاورزان عزيز و زحمتكش كه تا كنون دريغ فرموده‌اند.

ظ ـ مثل گذشته، زلزله انداختن در بين دولتمردان جمهوری اسلامی در رابطه با وقوع زلزله احتمالی در منطقه‌ی جيرفت.

غ ـ حمايت جدی و قاطع از سرعت بخشيدن در احداث سد شور جيرفت كه البته همانند گذشته همگان شاهد بوده‌اند.

.تا چه ميزان به تصميم اصولگرايان پايبنديد؟

اگر تصمیم آنان الهی و بر مبنای عدالت اجتماعی و مطابق آموزه‌های دین مبین اسلام باشد، و بخواهند سرباز برای امام خامنه‌ای مدظله، و نوکر برای مردم بفرستند، حقیقتاً پایبند خواه ماند.

.يكى از كاربران سايت شما علت ناكامى زادسرجيرفتى را در انتخابات نهم كم كارى و بى انگيزگى مجموعه ى ستادى خصوصأ رياست ستاد اعلام كرده است نظر حضرتعالى در اين خصوص چيست؟

پاسخ سؤال پنجم؛

شما خود فرمودید که یکی از کاربران، نظر یکی از کاربران محترم که نظر بنده نیست. عرف سایت‌بازی و اینترنتی اطلاع‌رسانی کردن این است که انتقادات و مخالفت‌های کاربران به نمایش گذاشته شود. البته پس از مدتی کلاً آن موضوع، بهمراه نظرات پیرامون آن، از نمایش بر روی سایت حذف شد.

خداوند منان و رحمان منت نهد و از مجموعه‌ی ستاد و ریاست محترم آن تشکر بکند، بنده که توانی مبنی بر ادای حداقل دین و زحمات آنان را ندارم. خداوند متعال و سبحان از همه‌ی اعضای ستاد در همه‌ی نُه انتخابات گذشته تشکر و قدردانی فرماید. این بنده‌ی سراپا تقصیرش نیز صمیمانه و خاضعانه تشکر می‌کند و دستان توانمند آنان را به گرمی می‌فشرد.

.قول استان شدن جيرفت را مى‌دهيد؟

 پاسخ سؤال ششم؛

به فضل الهی، به فضل الهی، به وظایف قانونی، شرعی و عرفی خود به معنی درست کلمه با تمام توان و بیشتر، عمل خواهم کرد و با وقف فکر، قلم، جسم و جانم برای آبادانی منطقه و سربلندی حیرفت بزرگ و کهن خواهم کوشید. به تجربه از انتخابات ششم تا حالا که سه نفر به غیر از زادسر رفته‌اند ثابت شده است که کمترین اقدام عملی برای این مهم و خواست همگان، به تصویر کشیده نشده است. اگر کسی بتواند برای این کار بزرگ و تاریخی پی‌گیری بکند و گامی بردارد، در شرایط فعلی مطمئناً کسی همانند زادسرجیرفتی جرأت و قدرت و توان آن را ندارد.

.چه انتظارى از مجموعه ى اجرايى و نظارتى انتخابات داريد؟

 پاسخ سؤال هفتم؛

از خدا بترسند و برای رفتن این یا آن به مجلس دین خود را نفروشند و عذاب الهی را برای خود نخرند که از قدیم فرموده‌اند : «دین به دنیا فروشان خرند ____ یوسف فروشند تا چه خرند.

دیدگاه‌ها   

#2 امیر سالاری 773-08-08 07:30

اقای استاندار ظاهرا خیلی نگران مردم جیرفت عنبرآبادند که مدام نماینه هایش با ادعای نمایندگی دولت در جلسه های کاندیدایی شرکت می کنند و اعلم حمایت دارند ( ابوسعیدی وبرادر استاندار) . نمی دانم چی شده به چهار شهر جنوبی تر لطف ندارند . حتما طرح های کلان با بارهای مالی کلان برای سال ها هم در شهرهای خودمان راه انداخته است که نگرانی تعطیلی آنهاست یا نگران تونل آب خاورمیانه ای اش است که ته مانده هلیل رود را به مرکز کرمان می برد یا نگران رقیب برای طرح های شمال کرمان است که می خواهد نماینده ای آرام و بی آزار و ....... در شهرمان باشد. مگر مجلس باید در خدمت دولت باشد که چنین مدیرهای دولتی تبلیغ می کنند که فلانی از جنس دولت است یا بالعکس باید در مجلس قوی تر ازدولتی ها بروند تا عرضه نظارت وکنترل دولت را داشته باشند ندارند .
نقل قول کردن

#1 امینامین 773-07-30 13:32

اینها چیست . نماینده ای می خواهیم که خوب تحویل بگیرد . حال و احوال بگیرد . مرتب لبخندبزند . عکس های مرتب با مسئولان بالای دولتی بگیرد شیک پوش باشد و هر خلاف و مسئله ای در دادگاه ها داشتیم را حل کند و چه کار مسائل منطقه و کشور دارد. عده ای چاپلوس ودرگاهی هم مدام چهار طرفش باشند . عشقش پست وصندلی باشد وبرای دلخوشی ما هم وعده های توپ بدهد. اهل بده وبستان و کش رفتن باشد. خلوت وپنهونی محفل های خاص را هم مزین کند و به خونه خلوت ها و خالی ها هم عادت داشته باشد .مطیع و فرمانبر باشد
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...