در پایان یک بار دیگر متذکر می‌گردد که اگر آن شورای محترم نتیجه نظرسنجی علمی و واقعی را علیه علی زادسرجیرفتی اعلام بکند، و به غیر او را حمایت کند، به سرنوشت دوره‌های دوم، سوم، ششم، هشتم و نهم انتخابات جیرفت و عنبرآباد مبتلا خواهد شد، مگر اینکه خدای ناکرده از اصول‌گرایی عدول کرده باشد و از یک اصلاح‌طلب قطعی و کذایی حمایت کنید که در آن صورت یا شما اصول‌گرا نخواهید بود و یا معیارهای اصولگرایی تحریف شده است. ادامه ...

 

 

«نمـــابـــر»

شماره:      110/121     

تاریخ:    16/11/1394

پیوست:         4 برگ

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور محترم رئیس و اعضای شریف شورای اصولگرایان کرمان زیدعزهم

سلام علیکم و رحمةالله و برکاته

با احترام و ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت دهه‌ی مبارک و نورانی فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، و پیرو نشست حضوری ساعت شش صبح مورخ 15 بهمن‌ماه 1394 با آن شورای محترم، به استحضار می‌رساند:

نگارش این در حقیقت وجیزه، با طهارت جسم و روح، به قصد قربت الهی و ادای "تکلیف بما هو تکلیف" آغاز شده و ان‌شاءالله با همین وضعیت به فرجام برسد. در این فرصت مغتنم و نظر به پیشنهاد رئیس محترم و موافقت سایر اعضای معزز آن شورا، قبل از تقدیم نظر نهایی خویش پیرامون پیشنهاد مورد اشاره، ذکر نکاتی را ضروری دانسته و جهت ثبت در تاریخ اصولگرایی، هشت نکته و نتیجه‌ی نهایی پیشنهاد را، به تسبیح کلمات کشیده و در الفاظ گنجانیده و به اوراق می‌سپارد:

نکته‌ی اول؛

علی زادسرجیرفتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جزو اولین انقلابیون جیرفت بزرگ و کهن بوده، و افتخار خدمتگزاری خصوصی حضرت امام خامنه‌ای را در منزل اجاره‌ای آن حضرت در جیرفت در دوران تبعید پیدا کرده، و دو بار دستگیر و زندانی نیز شده است. قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با راهنمایی و ارشادات سرور و مولایش که جانش فدای حضرتش باد، از رفتن به سربازی منصرف شد و با تشویق و ترغیب خاص سید و آقایش روانه‌ی قم‌المقدسه برای تحصیل علوم دینی شد.

 حضرت آقا روحی فداه به بنده فرمودند )نقل به مضمون):

 «علی‌جان؛ تو برای طلبه شدن و روحانی بودن مناسب هستی، بیا و به قم برو، عرض کردم چشم آقا، آنگاه خطاب به آیات بزرگوار و الهی، عبدالرحیم ربانی‌شیرازی و محمدمهدی ربانی‌املشی قدس سرهما، دستور دادند تا مقدمات عزیمتم را به سرزمین عش آل محمد صلی الله علیه و آله وسلم، فراهم فرمایند و چنین شد.» زادسرجیرفتی که به عنوان طلبه‌ای بسیجی از آبان 1359 الی تابستان 1366، در دوازده عملیات بزرگ جنگی شرکت کرده که عبارتند از؛

1-«چغالوند» (آزادسازی گیلانغرب)

 2- «فتح‌المبین» (آزادسازی دزفول و اندیمشك از تیررس دشمن)

 3 - «بیت‌المقدس» (آزادسازی سیدجابر، سوسنگرد، بستان و خرمشهر)

 4- «والفجر مقدماتی» (جنگل امغر)

5- «خیبر» (جزیره‌ی مجنون)

6- «بدر» (هورالعظیم)

 7-  «والفجر چهار» (پنجوین و مائوت)

 8 - «والفجر هشت» ( رهایی بندر مهم فاو)

 9 - «كربلای یك» (آزادسازی مهران)

 10 - «كربلای چهار» (جزیره‌ی ام‌الرصاص)

 11 - «كربلای پنج» (نهرجاسم و چهارراه معروف مرگ)

 12 -  و «عملیات مرصاد» (نابود کننده‌ی منافقین کوردل و آزادسازی شهرهای اسلام‌آباد غرب، کرند غرب، پل ذهاب، و قصرشیرین)

از آبان ماه 59 الی تابستان 67

اولین روحانی خاطره‌نویس جبهه‌های جنگ حق علیه باطل شده، و به افتخار جانبازی و ایثارگری نائل آمده، بعد از مشورت با حضرت آقا و موافقت آن حکیم صمدانی و ذخیره‌ی الهی، پیشنهاد غیرمترقبه‌ی آقایان: حمید باغخانی‌پور، حسین مسلمی، حسن شهریاری، مهدی روزپیکر، بختیار مجاز، طهماسب طارم ، فرج‌الله عارفی و . و ... را، پذیرفته و وارد مبارزه یا به اصطلاح رقابت سیاسی با آقای اسحق جهانگیری‌کوهشاهی، جهت کسب قدرت و کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی شد، و ده‌ها بار این جمله را شنید که زادسر مگر از جانت سیر شده‌ای؟، مگر تو می‌توانی با باند آقای مرعشی که حاکم و مسلط بر استان کرمان است رقابت یا مبارزه کنید؟!. بلی همانند آقای عارفی، طارم و برخی دیگر که بعداً کاندیدا شدند و مانع رفتن زادسر به مجلس شدند، هرگز توان و جرأت نامزد شدن در مقابل جهانگیری‌کوهشاهی را نداشتند. تحلیل بعضی این شد که برخی از آقایان خواستند با زادسر، جهانگیری را از سر راه بردارند تا راه را برای خود باز کنند که چنین کردند. و گرنه آن سه شعار سربازی ولایت، حمایت از روحانیت و وکیلی با شهامت برای جیرفت و عنبرآباد را، اعتقاد قلبی و عملی نداشتند، زیرا از زادسری که در هر سه مهم خوش درخشیده بود به بهانه‌ی گناه مرتکب نشده، عبور کردند و یک اصلاح‌طلب چپِ چپ را به مجلس فرستادند.

نکته‌ی دوم؛

همگان مستحضرند که علی زادسرجیرفتی از سال یکهزاروسیصدوشصت و شش، به عنوان نفر اول شورای اصول‌گرایی شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد نقش ایفا کرده است و در مقام عمل و سیاست جانفشانی خودش را برای حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، به اثبات رسانیده است. (حتی زمان ریاست جمهوری معظم‌له که امثال آقای ف – ف، از حامیان فعلی نامزد اصلاحاتی مورد نظر، زادسر را رئیس باند ...، می‌نامیدند [نعوذبالله می‌گفتند باند خامنه‌ای] و مخاطب قرار می‌دادند. باور ندارید از آقایان جناب آقای معلمی امام جمعه‌ی وقت جیرفت، و جناب آقای بادامچیان عضو ارشد مؤتلفه، بپرسید).

نکته‌ی سوم؛

علی زادسرجیرفتی بعد از مبارزه‌های طولانی و توطئه‌های گوناگون و میهمان اجباری شدن در محل کار مرحوم حجةالاسلام محمدی‌نصر "ره"، و کتک‌خوردن وحشتناک طرفدارانش توسط عوامل آقای ع - ت حامی تمام قد فلان نامزد اصلاح‌طلب، به عنوان فرمانده‌ی عملیات کذایی که اخیراً به امام خامنه‌ای وقیحانه توهین کرده است، و برخی دیگر از همپمانان فعلی‌اش، از اهالی بحرآسمان مستقر در کمیته‌ی وقت، و بازداشت ده‌ها طرفدار دیگرش از جمله همین نماینده‌ی اعلام شده‌ی فعلی، به بهانه‌ی آن قضیه‌ی شوم، تلخ، فجیع، شنیع و سازمان یافته‌ توسط مخالفان زادسرجیرفتی که مجریان انتخابات بودند (مثل همیشه)، و قتل بسیار ناجوانمردانه و مظلومانه‌ی جوان تازه‌داماد و بی‌گناه مرحوم مغفور جواد صداقت‌منش "ره"، سرانجام در دوره‌ی بعد (دوره‌ی چهارم) با تفاوت حدود 35000 رأی با اسحق جهانگیری‌کوهشاهی معاون اول فعلی رئیس جمهور، افتخار نوکری مردم شریف جیرفت و عنبرآباد را از آن خود ساخت. (زادسر حدود 50000 و جهانگیری‌کوهشاهی حدود 15000)، و دومین ناطق مجلس چهارم شد که همگان را به بهت و حیرت وا داشت که چطور زادسر هنوز که مجلس با هیأت رئیسه‌ی موقت اداره می‌شود موفق با سخنرانی حماسی خود شد. خدا را شکر و الحمدلله والمنه زادسرجیرفتی به تعبیر حضرت امام خامنه‌ای مدظله که فرمودند: زادسر خوش‌ذوق، خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند، در نمایندگی هم خوش درخشید که خواهد آمد.

نکته‌ی چهارم؛

به فضل و شکر الهی، علی زادسرجیرفتی در حوزه‌ی انتخابیه‌اش آنقدر خوب عمل کرده است که بعد از 30 سال هنوز مردم جیرفت و عنبرآباد وی را قبول دارند و در مقام مقایسه با مرحوم ابوسعیدی، جهانگیری‌کوهشاهی، مرحوم فرخی و اسلامی‌پناه و عارفی، می‌گویند هیچکس زادسر نشده است و آن سخنش که حالا حالا نوکری را مثل من پیدا نخواهید کرد درست است. اکنون نیز پیش بینی می‌شود که زادسرجیرفتی یک پای انتخابات دهم نیز باشد و به قول جوانان غیور و فهمیده‌ی جیرفت و عنبرآباد، انتخابات بدون حضور زادسرجیرفتی شور، نشاط، هیجان و رقابت واقعی نخواهد داشت. آری؛ زادسرجیرفتی در حل و فصل مشکلات و معضلاتی چون ناامنی، آب شرب شهرجیرفت و روستاها، راه‌های بین شهری و روستایی، احداث مدارس، فرودگاه، کناره‌بندی سواحل شرقی و غربی هلیل‌رود، کنارگذر شهرجیرفت، و ده‌ها و بلکه صدها مورد اینچنینی دیگر، چنان پی‌گیر و سمج بوده که الحمدلله در 99% آن‌ها موفق شده است. و در بعد داخلی کشور و حتی جهانی نیز آنچنان قوی و قاطع عمل کرد که آوازه جیرفت و عنبرآباد و زادسرجیرفتی در رسانه‌های خارجی باعث تعجب همگان شد و خبرگزاری‌های صهیونیستی و بین‌المللی، زادسر را منتقد برجسته‌ی اصلاحات و اصلاح طلبان، و مخالف اصلی خاتمی رئیس جمهور وقت که اکنون از سران فتنه می‌باشد، معرفی کردند. و شد یکی از اصولگرایان به نام و اصلی کشور و تا این لحظه نیز چنین است.

نکته‌ی پنجم؛

زادسرجیرفتی در یکی از سخت‌ترین تصمیمات زندگی سیاسی‌اش، بنا به تشخیص و انجام تکلیف، با غالب بودن مبحث استان شدن جیرفت، از هاشمی‌رفسنجانی تا سال 1384 که هیچ شبهات و نشانی به هاشمی‌رفسنجانی از سال 1388 به بعد نداشت و ندارد، و در زمانی که مورد حمایت بسیاری از مراجع عظام تقلید امثال حضرت آیةالله جوادی‌آملی بود، مشروط و با حفظ مواضع قبلی و باقی بودن بر صحت انتقادات گذشته‌ی خویش، از این ماجراجوی هذیان گوی فعلی حمایت کرد، که مورد تکفیر برخی از مدعیان اصول‌گرایان جیرفت، عنبرآباد و کرمان قرار گرفت و خدمات چند دهه‌ی زادسرجیرفتی به جریان اصول‌گرایی در کشور نادیده انگاشته شد و به جرم این جنایت بزرگ که اکثر فحول علما و سیاسون کشور نیز مرتکب شده بودند حتی اصولگرا بودن زادسر را که سر سوزنی در راه، آرمان، اعتقادات و ولایتمداریش تغییری حاصل نشده است، منکر شدند و هر تهمتی را زدند و هر دروغی را رواج دادند و هر شایعه‌ی کذبی را منتشر ساختند.

نکته‌ی ششم؛

جریان اصولگرایی با وجود زادسرجیرفتی در جیرفت و عنبرآباد حرف داشته و اکنون نیز دارد و سه مرتبه در مجلس کرسی به دست آورده، و با ایشان امید مرتبه‌ی چهارم نیز هست. حمایت به غیر از وی توسط جریان اصول‌گرایی، همیشه آخرین نفر در جذب آرای مردم شده است. آقای فرج الله عارف نیز نامزد اصول‌گرایان نبوده است و به سوگند خود جفا روا داشته و به عنوان نامزد مورد حمایت جریان انحرافی و حمایت کذایی مقاماتی چون نجار، بهنام، ولی‌محمد و غنچه‌پور و عوامل تحت فرمان اینان، آنهم با ده‌ها هزار رأی نامعلوم، موفق شد و از قرار مسموع بارها گفته است که من مورد حمایت اصول‌گرایان نبودم و نامزد اصول‌گرایان کس دیگری بوده است و اتفاقاً این سخنش راست و درست است.

نکته‌ی هفتم؛

فرمودید که زادسرجیرفتی در نظرسنجی‌ها نفر آخر شده است و مایه‌ی بهت بنده و جناب دکتر میرکهنوج نفر اول شورای شهر جیرفت و جناب آقای حاج علی چاره نفر اول شورای شهر عنبرآباد، و جناب آقای دکتر دلفاردی روزنامه‌نگار مطلع و با سیاست را که در جلسه حضور داشتند، فراهم نمودید. مستحضر باشید که زادسرجیرفتی در انتخابات قبلی به خاطر آرای بسیارش، سازمان یافته و از سر اجبار و با حدود 30000 رأی نفر سوم اعلام و به شدت اهل سیاست و انتخابات را شگفت‌زده کرد، زیرا مخالفان و نظرسنجی سازان، زادسر را نفر آخر آنهم با 2000 رأی معرفی می‌کردند. در شرایط فعلی مطابق نظر تمام کارشناسان انتخاباتی، بیش از 95% آرای 17000 تایی جناب آقای بختیار مجاز، در سبد آرای زادسرجیرفتی ریخته خواهد شد، یعنی جمع آرای فعلی زادسر می‌شود حدود 45000 رأی، علت آنهم این است که هیچ ریزشی نداشته است و به سرعت رویش خیره کننده هم داشته است. مثلاً آرای عنبرآبادی‌های حامی‌نفر اول شورای شهر عنبرآباد و تیم منسجم همراه جناب ایشان، حداقل حدود 10000 آرا می‌باشند که از آرای قبلی آقای عارفی بوده‌اند و اکنون آن گروه مقبول مردم عنبرآباد، در حال فعالیت برای زادسر اصولگرای واقعی هستند. قطعاً و یقیناً اهل خبره با یک حساب سرانگشتی حدود 55000 رأی را الساعه و قبل از سخنرانی‌های معروف انتخاباتی زادسر، برای اینجانب پیش‌بینی می‌کنند. حالا شما خود بخوانید حدیث مفصل این مجمل را.

نکته‌ی هشتم؛

شورای محترم اصول‌گرایان استان کرمان بدانند که چنانچه از آقای عارفی به عنوان نامزد مورد حمایت اصول‌گرایان حمایت کند، به احتمال قریب به یقین طرفی نخواهد بست. دلیل آن‌هم روشن است که نه نجاری برایش نجاری می‌کند و نه بهنامی می‌تواند حمایتش نماید و نه فرماندار و بخشداری هست که در خدمتش باشند، آن سبو شکسته و آن پیمانه ریخته است. نظرسنجان شما چگونه معجزه کرده و وی را نفر دوم انتخابات جیرفت و عنبرآباد اعلام کرده‌اند! الله اعلم.

و اما نظر نهایی راجع به پیشنهاد صدرالاشاره:

اگر این قلم درست فهمیده باشد، فرمودید که دو نفر از طرف زادسرجیرفتی و دو نفر از طرف آقای عارفی و یک نفر بی‌طرف واقعی به انتخاب شورای اصول‌گرایان استان کرمان، پنج نفری بنشینند و ساز و کار نظرسنجی مقبول طرفین را فراهم گردانند و نتیجه‌ی نظرسنجی را تمکین کنند، اگر نظرسنجی که علمی و واقعی باشد و بین زادسرجیرفتی و عارفی انجام ‌شود، چنانچه در این نظرسنجی علی زادسرجیرفتی نفر اول بود، آقای عارفی برود کنار، و اگر عارفی نفر اول بود، زادسر با انتخابات خدا حافظی کند. بنده با پیشنهاد مرقوم موافقت می‌کنم و خود را به خدا و حضرت معصومه سلام‌الله علیها سپرده‌ام.

در پایان یک بار دیگر متذکر می‌گردد که اگر آن شورای محترم نتیجه نظرسنجی علمی و واقعی را علیه علی زادسرجیرفتی اعلام بکند، و به غیر او را حمایت کند، به سرنوشت دوره‌های دوم، سوم، ششم، هشتم و نهم انتخابات جیرفت و عنبرآباد مبتلا خواهد شد، مگر اینکه خدای ناکرده از اصول‌گرایی عدول کرده باشد و از یک اصلاح‌طلب قطعی و کذایی حمایت کنید که در آن صورت یا شما اصول‌گرا نخواهید بود و یا معیارهای اصولگرایی تحریف شده است.

 وفقنا الله و ایاکم الی القول و العمل، لما یحب و یرضی، بحق محمد و آل محمد ص

با تشکر و اعتذار؛ طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

نماینده‌ی مردم شریف جیرفت و عنبرآباد

در دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی

و نامزد دوره‌ی دهم از حوزه‌ی انتخابیه‌ی جیرفت و عنبرآباد

جیرفت، 16 بهمن ماه 1394

رونوشت:

حضرات جلیل‌القدر و عظیم‌الشأن آیات؛ محمد یزدی، محمد تقی مصباح‌یزدی و موحدی‌کرمانی جهت استحضار و هر راهنمایی که صلاح بدانند.

مردم شریف و عزیز جیرفت و عنبرآباد جهت استحضار از ماوقع.

         **************

باسمه تعالی

آنچه که تقدیم گردید با توجه به جمیع جهات تا این زمان است، ممکن است که اتفاقات دیگری پیش آید که تحلیل، نظرسنجی و نتیجه‌ی انتخابات در جیرفت و عنبرآباد را دگرگون سازد.

با احترام مجدد؛

علی زادسرجیرفتی

16 بهمن 1394

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...