با این ابزار، دیگرزن و شوهر، پدر و دختر، مادر و پسر، خواهر و برادر، زنبرادر، خواهر زن، دایی و عمو و . و . . .، معنی و مفهوم خود را از دست می‌دهندبنیاد خانواده سست، و موج طلاق دهشت‌زا، و سونامی کودکان طلاق، طوفان سهمگین زنان خیابانی، و بی‌سرپرست، وحشت‌آفرین شده است، و تجاوز به محارم . . . نعوذبالله، عاطفه و مهر و همدلی، مرده است، پول جانشین همه چیز گردیده است و چه بسیار است از این قبیلبه جایبمب دامن‌هایکوتاه، این است طرح سیاه دشمن. ادامه ...

 

مقاله ها

بازدید قبلی: 6100

بازنشر؛ تهران؛ 1395/05/13

بسم الله الرحمن الرحیم

حجاب چیست و اهل آن کیست

به جای بمب، دامنهای کوتاه.

یک نویسنده‌ی خبیث فرانسوی به نام «میشل هولباک» که در اسلام ستیزی و مخالفت با مسلمانان شهره می‌باشد، در گذشتهای نزدیک، به خیال خام خود، چند راهکار اساسی را جهت مبارزه با اسلام و مسلمانان ارائه کرده است که عبارتند از:

1-      ضرورت مقابله با دین اسلام که بسیار خطرناک است.

2-      (نعوذبالله) مسلمانان احمق هستند و باید آنان را بیشتر تحمیق کرد.

3-      با «زور» و «تفنگ» نمیشود بر مسلمانان چیره شد. باید روش را تغییر داد.

4-      بهترین راه نابودکردن دین اسلام، به فساد کشاندن مسلمانان است.

5-      مؤثرترین و نزدیکترین راه به فسادکشاندن آنان رواج دامنهای کوتاه در جوامع اسلامی میباشد. ما (غرب) باید به جای بمب، دامنهای کوتاه و گوشواره فرو بریزیم.

خوب، مطلب کاملا روشن است. زیرا غرب سکولار به غیر از تجارب قرون اخیر، از قرنها پیش این مهم را دریافته است که راه غلبه بر مسلمانان، عبور از کوچههای برهنگی، هرزگی و زنبارگی، و مقیمشدن در سوئیتهایی که به یک تختخواب دونفره، و بطریهای شراب تجهیز شدهاند، و تا به زنا و گناه و به اصطلاح خودشان سکس ختم بشود، میباشد. آری آنان در آندلس، این راه را پیمودند و مسلمانان مبارز، انقلابی و مقاوم را شکست دادند و شد آنچه که شد.

چنانچه اینک هزاران کانال ماهوارهای، و دههامیلیون، (اگر نگوییم صدهامیلیون) سایت اینترنتی، و دههامیلیون وبلاگ در انواع مختلف، شو، سیاسی، داستان، فیلم، سریال، انیمیشن و . و . . .، از زمین، هوا و دریا، جوامع اسلامی را هدف قرار دادهاند و بیستوچهار ساعته، قوای شهوانی انسانهای مسلمان، و حتی غیرمسلمان را، تحریک می‌کنند، و با قلم، تصویر، نقاشی، تئاتر، سینما و غیره، خوشبختی را در برهنگی، مستی، زنا و شانس، تبلیغ و ترویج میکنند، ناشی از یک تجربه موفق تاریخی است که نتایج آن را درک و لمس کردهاند و اکنون صدها سال است که منابع خداداد مسلمانان را، اعم از طلاهای زرد و سیاه، نقره، مس، چوب و . و . . .، به یغما میبرند. خوشبختانه تازه مسلمانان در حال بیدارشدن هستند. اکنون مسلمانان متوجه شدهاند و زبان حال آنان چنین است که ای داد و بیداد، ما کجا بودیم و حالا کجا هستیم.

غربیهای متوحشی که تمام علوم را در رشتههای پزشکی، فیزیک، شیمی، ریاضی، ادبیات، نجوم، و . و . . . را از ما آموخته‌اند.

 غربیهایی بی‌رحم و بی‌عاطفه‌ای که در روزگاری که ما دانشگاه داشتیم، آنان در کنار حیوانات می‌خسبیدند،

 غربیهایی که سرخپوستان و سیاهپوستان را در امریکا، امریکای لاتین و قارهی افریقا در دستهها و گروههای چندهزار نفری میکشتند، و خونشان را به آزمایشگاه‌های علمی خود می‌بردند، و خودشان را، مانند موش آزمایشگاهی میخواستند،

 حالا شدهاند آقا و حکمفرما، و ما مسلمانان شدهایم برده و مستعمره.

از اینها بدتر و عجیبتر این‌که، این غربیهای ضد کلیساها که حقیقتاً، ضد خدا و دین بودند و هستند، در قرون وسطی که بدترین دورانهای بشریت بوده و هست، در بعد از رنسانس، به بهانهی این که زن باید با مرد برابر باشد و او نیز همانند مردان کار بکند تا انقلاب صنعتی غرب از استعداد و توان نیمی از بشریت محروم نماند، حالا به ستوه آمده و اظهار میدارند که نمیدانیم با تجاوزات وحشیانهی مردان به زنان در ارتش، دوایر دولتی، ادارات پلیس، کارخانههای دولتی و خصوصی، سطوح مختلف مدارس، دانشگاهها و . و . . .، چه کنیم؟!.

فلاسفه و بهاصطلاح اندیشمندان ملحد و اسلامستیز غربی، اکنون گرفتار یک تناقض (پارادوکس) تاریخی و غامض شدهاند، از یک طرف نسخه پیچیده و میپیچیند که باید با شراب، قمار، برهنگی، مستی و سکس، جوامع اسلامی را تحمیق و در نتیجه، تسخیر کرد، و از طرف دیگر میبینند که با این ابزار،دیگر زن و شوهر، پدر و دختر، مادر و پسر، خواهر و برادر، زنبرادر، خواهرزن، دایی و عمو و . و . . .، معنی و مفهوم خود را از دست می‌دهند. بنیاد خانواده سست، و موج طلاق دهشت‌زا، و سونامی کودکان طلاق، خیابانی، و بی‌سرپرست، وحشت‌آفرین شده است، و تجاوز محارم . . . نعوذبالله، عاطفه و مهر و همدلی، مرده است، پول جانشین همه چیز گردیده است و چه بسیار است از این قبیل.

بنابر آنچه که مورد اشارت قرار گرفت، در حالی که اندیشمندان و فلاسفهی غربی از چگونگی ایفای نقش زنان در جوامع سکولار، به شدت انتقاد میکنند، در کمال تحیر و تعجب، هماینان، مسلمانان را به مسیر به بنبست رسیده‌ی خود سوق میدهند، و می‌خواهند حریمهای مفید و مؤثر و لازم مسلمانان و مسلمانی را بشکنند و مسلمانان را به منجلاب فساد و فحشاء بکشانند.

اینان برای دست یازیدن به این هدف شوم، استعماری، و ضدبشری خود، اولین مانعی را که در سر راه خود میبینند حجاب جوامع اسلامی به معنی عام کلمه است که شامل مردان مسلمان هم میشود که توضیح این مطلب تقدیم خواهد شد. پس معلوم است که «حجاب» دژ مستحکم سپاهیان اسلام است، و «چادر» یا پوشش شرعی، خاکریزی استراتژیک و محافظی مقتدر است برای صیانت از ساکنین آن دژ مستحکم.

برای تخریب دژ حجاب، لاجرم باید خاکریز چادر فتح گردد. بنابراین مهم، برهنه ساختن زنان و مردان دایره‌ی حجاب، هدف شوم و اصلی اسلامستیزان و قرآن شکنان است. بسیار بدیهی است که ابزارهای این جنگ خانمانسوز و نبرد فرهنگی، و به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، "ناتوی فرهنگی" عبارتند از:

1-      ماهواره، اینترنت، هالیوود، سیدی، دیویدی، تویتر، فیسبوک، گوگل، یاهو، ام اس ان، و شرکت‌هایی چون مایکروسافت، اپل، نوکیا، به علاوه تبلت‌ها، و امثال اینها که بسیارند، چرا؟، چون همهی این ابزارها همانند تیغ دولب هستند. دشمنان قسم خورده‌ی اسلام و مسلمین از ابزار مذکور، هم به نفع خود استفاده می‌کنند، و هم به ضرر مسلمانان. طبق نص قرآن مجید ما هم چنین استفادههایی از این ابزارها داشته باشیم، و این معنی را عقل و شرع توأمان حکم می‌کنند. بهترین پادزهر مناسب نیز همین راه است.

2-      توان و استعداد فرهنگی دشمن که ظهور عملی آن خلاصه می‌شود در تسهیل گام نهادن جوامع اسلامی در مسیرهای شیطانی خواستههای نفس اماره و دلخواه آنان که نتیجه‌ی آن، از خود بیگانه شدن برخی از مؤمنین و مسلمانان بوده است، و به کفار و بیگانگان دل بستن بعضی از آنان انجامیده است.

3-      اقتدار ظاهری رسانهای و جنگ اطلاعاتی آن نامردمان خبیث هم که نیاز به توضیح ندارد، همان قدرتی را منظور است که حضرت امام خامنه‌ای دامت برکاته، از آن به «امپراطوری خبری» یاد کردند و اینک نبرد اصلی کفر با اسلام در این جبهه واقع شده است و بی وقفه ادامه دارد.

4-      قدرت نظامی استکبار عالمی که هزاران بمب اتمی و کلاهکهای هستهای، بخش کوچکی از آن به حساب میآید، هر چند سالی یکبار باید آزمایش بشود، کما این‌که شده و می‌شود. جنگ خلیج فارس و اشغال عراق را که به خطر دارید، بعداز آن نیز اشغال افغانستان، و اخیراً در لیبی به نوعی دیگر، آخرین تولیدات نظامی خود را آزمایش کردند. صدها هزار معلول و ناقص‌الخلقه متولد شده در سال‌های اخیر در عراق و افغانستان، و ای بسا در مناطقی از مرزهای ایران، اثرات آن آزمایش‌های جنایتکارانه و شیمایی و اتمی است. الساعه هم در سوریه مشغول آزمایش و به قول خودشان، تست تولیدات جدید نظامی خود هستند.

اما همه آنچه که دارند اعم از نظامی، فرهنگی، و رسانه‌ای، در مقابل ایمان راسخ مسلمانان به اسلام و پیامبر عظیم‌الشأن صلی‌الله علیه و آله و سلم، هیچ است و هیچ. با آن همه قدرت‌های کذایی، احساس عجز و ناتوانی می‌کنند، زیرا به تعبیر حضرت امام خمینی قدس‌سره، مکتبی که شهادت دارد اسارت ندارد. دشمنان اسلام و قرآن، از چادر زن مسلمان بیشتر می‌ترسند تا از بمب اتم. از جوانانی که محاسن خود را تیغ نمی‌زنند، حقیقتاً حساب می‌برند. از صف‌های طولانی نمازهای جمعه‌ی بلاد اسلامی به شدت در هراسند. از اتحاد شیعه و سنی وحشت دارند، از عشق و علاقه‌ی غیرقابل درک (برای آنان) مردم مسلمان و غیرمسلمان ایران اسلامی و کهن، به ولی امر مسلمین جهان و نایب امام زمان علیه السلام‌، رنج می‌برند و حسرت می‌خورند.

تمام این عقده‌های خود را که برخی از  آن‌ها را برشمردیم، بر سر حجاب خالی می‌کنند و با وضع قوانین و خشونت تمام چادر را از سر زنان مسلمان بر می‌دارند و از سرنوشت رضا خان ایران و اتاتورک ترکیه، عبرت نگرفته‌اند. برای این که مبحث چادر و حجاب برای شما بیشتر روشن بشود به نکته‌ای ظریف و دقیق اشاره می‌کنم.

بنده چندی قبل راجع به اینترنت مطالبی را با عنوان : گفتاری از زادسرجیرفتی پیرامون آسیب‌ها و تهدیدات سایبری:اینترنت چیست؟، چگونه به وجود آمد؟، تأثیر آن در سرنوشت بشر چه بوده است؟، وضعیت فعلی اینترنت در جهان معاصر چگونه است؟، آینده اینترنت چه خواهد بود؟ « اینجا» ملاحظه بفرمایید.

همان‌گونه که مستحضر هستید امروزه انعکاس مطالب در اینترنت ارتباط مهم و تنگاتنگی با اهمیت مسایل مختلف سیاسی، فرهنگی، نظامی، اجتماعی و . و . . .، و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و غیر ایرانی با زبان، نژاد، رنگ، و ملیت‌های مختلف دارد. به عبارت دیگر وقتی یک کلمه را به هرکدام از جستجوگرها بدهیم، تعداد صفحاتی را که نشان می‌دهد، نشان از وضعیت و موقعیت آن می‌یابیم، مثلا بنده کلمات "امام جمعه قم"، "امام جمعه تهران"، و "امام جمعه‌ مشهد" را به یکی از جستجوگرهای مهم و معروف سپردم تا بدانم چند صفحه را به هرکدام اختصاص خواهد داد، نتایج آن بدین شرح ظاهر شد؛

امام جمعه مشهد؛ {تقریباً 4,070,000 نتیجه (0.38 ثانیه)}

امام جمعه قم؛ {تقریباً 18,300,000 نتیجه (0.35 ثانیه)}

امام جمعه تهران؛ {تقریباً 16,600,000 نتیجه (0.37 ثانیه)}

این نتایج به ما نشان می‌دهد که امام جمعه قم و امام جمعه تهران به شدت مورد توجه دوست و دشمن در داخل و خارج از کشور می‌باشند.

حالا بیایید با نگارنده به تعداد صفحات مربوط به کلماتی راجع به حجاب نظر بیفکنیم و دقت بنماییم. نتیجهای که یکی از جستجوگرهای قدرتمند و سریع اینترنت، راجع به برخی از کلمات گزینششدهی مرتبط به بحث حجاب و چادر توسط اینجانب استخراج شده است عنایت بفرمایید.

1-      حجاب ؛ 5300000 صفحه نتیجه اینترنتی در جستجوگر...

2-      حجاب و عفاف ؛ 3550000 "         "        "        "،

3-      چادر ؛ 167000000، اما چادر مشکی ؛ 202000000 "       "        "،

4-      گشت ارشاد ؛ 3760000 "        "        "        " ،

5-      چادر حجاب برتر ؛ 574000 "     "        "        "   ،

6-      حجاب اجباری ؛ 932000 "  "        "        "     

7-      بدحجابی ؛ 3170000 "      "        "        "

8-      دلایل بدحجابی ؛ 588000 "          "        "        " 

9-      مخالفت با حجاب ؛ 9760000 "     "        "        "      

10-    برخورد پلیس با بدحجابی ؛ 10400000 " "        "      

11-    بدحجاب و انتخابات ؛ 1330000 "        "   

12-    زنان بدحجاب در انتخابات ؛ 960000 "      "        "        

13-    دختران بدحجاب در انتخابات ؛ 803000 "  "        "        "

14-    گسترش بدحجابی ؛ 894000 "     "        "        "        

15-    انتقاد از عملکرد دولت در اجرای طرح عفاف و حجاب ؛ 1140000 صفحه نتیجه اینترنتی در جستجوگر...

16-    حجاب و عملکرد مسئولین ؛ 1360000 "  "        "        "

17-    بدحجابی سیاسی ؛ 1730000 " "        "        "

باری، از مطلب فاصله نگیریم، چرا این کلمات را برجسته ساختیم، خواستیم به شما خوانندگان محترم عرض کنیم که بیشترین صفحاتی که در جستجوگر مذکور در میان کلماتی که ذکر آنها اشارت رفت، کلمه «چادر مشکی» بیشترین رقم را از آن خود کرده است 202میلیون صفحه. چرا؟

چون بحث پوشش همیشه در تاریخ مطرح بوده است و لیکن مبحث چادر و چادر مشکی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در جهان مطرح شد و به سرعت در کلیه زبانها و لغتنامهها (دیکشنریها) بدون معادل، جای خودش را باز کرد.

کلمه «چادر» مانند کلمات مهم و حساس دیگری چون «حزبالله» و «بسیج» به کلماتی کلیدی و بسیار مهم تبدیل شدند، تا آنجا که آنگونه که مسموع شده است برخی از کشورهایی که مکالمات تلفنی مردم را شنود میکنند، همانند کلماتی که گفتیم برای دستگاه‌های پیچیده اطلاعاتی خود تعریف کردهاند تا هر کس که در بین سخنانش از این گونه کلمات استفاده کند، سخنان او و مخاطبش به صورت خودکار ضبط شوند.

و اینک بیش از سیوچهار سال است که معادلات سیاسی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی غرب و شرق، پیرامون این چند کلمه رقم میخورد و همه‌ی هم و غم استعمار و استکبار این است که با بکارگیرندگان قولی و عملی «چادر»، «حزبالله»، «بسیج» و «بسیجی» مقابله کنند و کاری کنند که در جهان دیگر چادر به سری دیده نشود، حزباللهی هرگز وجود نداشته باشد، و هیچ کس جرأت نکند بگوید من یک بسیجیام.

برای شروع این مبارزه، اولین، مهمترین و مؤثرترین اقدام را جنگ با چادر تشخیص دادهاند و قویترین اسلحه و ابزار این نبرد را «برهنگی» و فحشاء میدانند و بدین جهت اکنون دهها سال است که با انواع ابزارهای که در طلیعهی مقاله اشاره شد، سعی بر نابودی روح و روان و اخلاق جوامع اسلامی داشته و دارند.

شهید مطهری قدسسرهالشریف حجاب را متانت میداند و چنین میفرماید:

. . . ... ادامه دارد . . .

والعاقبه للمتقین.

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه، پاییز1391

**************

استفاده از این مطلب، از نظر شرعی و اخلاقی،  با ذکر منبع، آزاد است

=====

 گفتاری از زادسرجیرفتی پیرامون آسیب‌ها و تهدیدات سایبری:اینترنت چیست؟، چگونه به وجود آمد؟، تأثیر آن در سرنوشت بشر چه بوده است؟، وضعیت فعلی اینترنت در جهان معاصر چگونه است؟، آینده اینترنت چه خواهد بود؟« اینجا» ملاحظه بفرمایید.

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...