اما اینکه مردم اشتباه کردند یا نکردند را تاریخ به تصویر کشانیده و می‌کشاند. آنچه مسلم است این است که بانیان اصلی انقلاب اسلامی و روحانیت اصیل گفتند به مرحوم دکتر حسن حبیبی رای بدهید، اکثریت به بنی صدر ملعون و فراری رای دادند. گفتند به ناطق
نوری رای بدهید به خاتمی رآی دادند. گفتند به هاشمی رفسنجانی رای بدهید به احمدی نژاد رای دادند. گفتند به ولایتی رای بدهید، به روحانی رای دادند. گفتند رای بدهید به رئیسی، رآی دادند به روحانی.

 

نبرد کلمات و مفاهیم میان سه نفر از نمایندگان سابق مجلس:

بسنم الله الرحمن الرحیم

دوستان عزیز سلام

 مطلب ذیل را که احتمالاً در گروه‌های دیگر مجازی ملاحظه فرمودید یکی از نمایندگان سابق مجلس که از جنس مردان نیست، در گروه نمایندگان مجلس لاحق و سابق، و . و ...، به اشتراک گذاشت. یکی از نمایندگان اصلاح‌طلب سابق که اکنون هم در دولت بنفش چست مهمی دارند، یک پست در پاسخ این همکار سابق گذاشت. در پاسخ به مطلب جناب آقای دکتر ...، نگارنده به کمک آن خواهر محترم آمده و پستی را تقدیم دوست اصلاح‌طلب داشت. دوباره آن آقای دکتر جواب داد. دوباره زادسرجیرفتی و آنقدر ادامه پیدا کردت تا دیگر دوست دکترمان صلاح ندیدند که به جنگ تن به تن ادامه بدهند. حالا لطفاً ملاحظه بفرمایید و مشخص کنید فاتح را.

با تشکر؛

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ 17 دی 1396

...

Sh … T …:

دوستان و ایرانیان عزیز

پُشت مرزهای شرقی کشور، ‌ده‌ها گروه مسلح تروریستی متخاصم - از جمله القاعده، طالبان، جندلله،‌ جیش‌العدل، جیش محمد، شبکه حقانی، حرکت انصار، اتحاد الجهادی الاسلامی و غیره - با صدها هزار نیرو مستقر هستند.

در کنار آن‌ها - به مدد دلارهای عربستان سعودی - زنجیره‌ای از مدارس وهابی در «مناطق قبیله‌ای فدرآل پاکستان» و نواحی مرزی ایران تاسیس شده که سال‌هاست - با هدف مشخص «شیعه کُشی» - هزاران کودک و نوجوان محروم این مناطق را شستشوی مغزی می‌دهند، آلوده به تنفر و کینهٔ فرقه‌ای می‌کنند و برای «جهاد با رافضی‌‌ها» آماده می‌سازند.

پُشت مرزهای غربی کشور نیز - از شمال تا جنوب - صدها تشکُل‌ سیّال و سلول‌ تروریسیِ فعال و خفته وجود دارد - از داعش گرفته تا جبهه‌النصره، سازمان رجوی، پژاک و گروه‌های «الاحوازی» و جدایی‌طلب خوزستان - که هریک با هدفِ استیلای ایدئولوژیک و فرقه‌ای، ورود به خاک کشور، ایجاد خلافت، ایجاد پایگاه جدید، دستیابی به منابع، اجرای پروژه‌های اعتقادی خود یا به‌منظور تغییر نقشه سیاسی منطقه فعالیت می‌کنند یا در انتظار نشسته‌اند.

جامعهٔ ایران باید به جد از خود بپرسد به چه علت از دهه‌های گذشته تا کنون، این گروه‌های تروریسی موفق شده‌اند مناطق وسیعی از سرزمین‌های همجوار را تسخیر کنند و در آن‌جا مستقر شوند، اما پُشت دیوارهای مرزی ایران متوقف شده‌اند؟

به عنوان مثال، چرا گروه «طالبان» از شرق افغانستان تا انتهای «هرات» به سرعت بال می‌گستراند و به پاکستان و برخی مناطق آسیای مرکزی نیز نقب می‌زند، اما پُشت مرز خراسان معطل می‌ماند؟ چرا «جندالله» و گروه‌های هم‌مسلک‌ آن در ایالت بَلوچستان پاکستان جولان می‌دهند، اما از جذب نیرو و غصب زمین در سیستان-بلوچستانِ ایران عاجز می‌مانند؟ چرا داعش از شرق عراق تا قلب سوریه نفوذ می‌کند، اما قادر به نفوذ فیزیکی و ایدئولوژیک در ایران نمی‌شود؟

پاسخ این پرسش‌ها مشخص است:

ا         گر امروز ایران جولانگاه این گروه‌های نامتعارف نشده، دلیل‌اش این است که ایران - برخلاف کشورهای همجوار - دارای یک «حکومت مرکزی» منسجم و مقتدر است که در سایه ولایت مطلقه و معظم فقیه و  دلاوریها و رشادت های جوانان پاکش توانسته - ولو با هزینه فراوان - یک «سد نامرئی»‌ در برابر نفوذ ایدئولوژیک این گروه‌ها و یک «سد نظامی»‌ در برابر نفوذ فیزیکی آن‌ها بنا سازد.

افکار عمومی ایران - که گاه بیش‌ از حد از حقایق منطقه و از موقعیت خود در آن غافل به نظر می‌رسد - باید به این امر واقف شود که تضعیف این «قدرت مرکزی» یعنی شکستنِ این سدها و جاری شدن سیل گروه‌های تکفیری در سراسر کشور.

این حقیقت انکارناپذیر این منطقه در عصر «بازیگران غیر دولتی» است‌ که غفلت از آن موجب تکرار تجربهُ افغانستان، عراق، سوریه، لیبی، چاد، مالی و برخی دیگر از کشورهایی که در شرایط مشابه ایران به سر می‌بردند خواهد شد‌.

به ویژه اینکه قدرت‌های متخاصم منطقه - با محوریت عربستان سعودی و اسرائیل و با همراهی دولت ترامپ - این بار تمام منابع مالی و لوجستیکی خود را برای اطمینان حاصل کردن از فروپاشی شیرازه ایران به کار خواهند گرفت‌.

در نتیجه، افکار عمومی باید پذیرای این حقیقت باشد که در این منطقه و در بستر ژئوپولیتیک کنونی، جامعهٔ مدنی ایران فرصتِ هیجان‌زدگی و مبادرت به رفتارهای احساسی را ندارد.

این صحنه دیگر مجالِ «سعی و خطا»، پیروی از گروه‌های سطحی و فانتزیک مانند «ری‌استارت» و رسانهُ «من‌وتو» و «آمد نیوز»، فریاد شعارهای مغرضانه علیه نیروهای مسلح، تجمع‌های تلگرامی و هدایت‌شده، پیروی از دستورالعمل‌های التهاب‌آفرین از سوی افراد بی هویت و مراکز ناشناس، تخریب زیرساخت‌ها و دویدن به دنبال نوستالژی «رضا شاه» را نمی‌دهد .

هیچکداممان کور نیستیم و مشکلات را میبینیم و همه به نوعی گرفتار این مشکلات هستیم . اما مواظب باشیم کشور عزیزمان پامال سعودی های خیانت کار و اسراییلی ها و آمریکایی های خبیث نشود.

مواظب باشیم آنچه را که داریم به پای نداشته هایمان قربانی نکنیم.

اعتراضمان نباید باعث ویرانی ایرانمان گردد .

و بدانیم دود ناامنی در نهایت چشم همه مان را کور خواهد کرد. "

Dr. Koo …:

سر به زیر برف چون کبک

ای خدای بزرگ به ما توانایی دیدن واقعیت و حقایق،  عطا بفرما تا بتوانیم سکوت و فریاد فرزندان بیکار و گرسنه مان بشنویم. درد دردمند را حس کنیم تا به درمانش اهتمام ورزیم که راه خدمت به مردم و نظام همین است.

...

زادسرجیرفتی:

سلام، الهی آمین

دعای جناب دکتر روی دیگر همان سر زیر برف نکردن است.

حالا که دست اندرکاران اقتصاد و اشتغال و مسکن که از دوستان جنابعالی هستند به پآنها نصیحت کنید که برای اجابت دعایتان تلاش کنند . مرزها را آنان که می‌بایست صیانت کنند می‌پایند. اگر نبودند که همین دعا را باید در منزل و یواشکی می‌کردیم تازه اگر زنده بودیم. با تشکر و احترام

          ...

Dr. Koo …:

با سلام و احترام

اگر حرف امثال ما شنونده ای داشت که دو دهه خانه نشین نمیشدیم

کدام جناح برای افراد منتقد اما دلسوز  تره خورد میکند؟  همه پیاده نظام و بله قربان گو میخواهند ...

زادسرجیرفتی:

29 سال دوستان جنابعالی مدریت کشور را به عهده داشته و دارند. دو دهه کدام است. 8 سال میرحسین، هشت سال هاشمی، هشت سال خاتمی، پنج سال روحانی مدیریت اجرایی، اقتصادی، اشتغال، اسکان، و . و کشور را در اختیار داشتید. قسم می‌خورم که احمدی‌نژاد را دولت و عملکرد خاتمی بر سرکار آورد. تازه الآن هم که احمدی نژاد شده جلودار خاتمی و روحانی و میرحسین در مخالفت با نظام و رهبری معظم. البته دوستان بنده هم نقش داشتند اما ده به نود .

Dr. Koo:

اینطور که حضرتعالی میفرمایید پس کل انقلاب پر. یعنی به نظر, شما مردم اشتباه کردند که انقلاب کردن و این افراد را با تایید بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبری معظم بر سر کار آوردند؟ اتفاقا معترضان این روزها هم مانند شما کل این 29 سال و...  را به زیر سوال بردند. به نظر شما هم در طول این سالهای بعد از انقلاب نکته روشن و قابل دفاعی وجود ندارد؟  مگر معترضین غیر از این میگویند؟  ضمنا دوستی, بنده با آقایان نامبرده را از کجا یافته اید. ضمنا وقتی با احترام با شما گفتگو میشود, انتظار احترام هم داریم. استدلال و منطق از رگهای گردن قویتر و قابل پذیرشتر است.

در صورت گفتگوی محترمانه باز هم با شما سخن خواهم گفت وگرنه مزاحم اوقات شریف نمیشوم.

عزت زیاد

          ....

زادسرجیرفتی:

با سلام مجدد؛

ببخشید برادر محترم، کدام کلمه بنده خارج از نزاکت و اخلاق بود، مشخص کنید تا چنانچه خطایی صورت گرفته باشد، اصلاح توام با عذرخواهی بشود.

آقای دکتر کوزه گر عزیز، ما جنابعالی را به عنوان یک اصلاح طلب تند و جدی می‌شناسیم. مؤید این شناخت هم عملکرد و مواضعتان در مجلس، و ریاست فعلی آن مقام محترم در دولت بنفش است. از این رو می‌باشد که عرض کردیم که ۲۹ سال است که دوستان شما این کشور را  ...(؟). لطفا مستند و روشن بفرمائید که چه بی احترامی و نامنطقی از نگارنده در متن تقدیمی بود، که جبران شود.

اما اینکه مردم اشتباه کردند یا نکردند را تاریخ به تصویر کشانیده و می‌کشاند. آنچه مسلم است این است که بانیان اصلی انقلاب اسلامی و روحانیت اصیل گفتند به مرحوم دکتر حسن حبیبی رای بدهید، اکثریت به بنی صدر ملعون و فراری رای دادند. گفتند به ناطق نوری رای بدهید به خاتمی رآی دادند. گفتند به هاشمی رفسنجانی رای بدهید به احمدی نژاد رای دادند. گفتند به ولایتی رای بدهید، به روحانی رای دادند. گفتند رای بدهید به رئیسی، رآی دادند به روحانی.

اما هر وقت با مشکل مواجه می‌شوند به آخوندها فحش می‌دهند. خیلی که عرصه بر آنان تنگ می‌گردد، داد و فریاد راه می‌اندازند که چرا رهبری کاری نمی‌کند. چرا جلوی این دزدی ها، اختلاس ها، قاچاق ها، واردات، و ناراضی کنان مردم را نمی‌گیرد.

آیا جنابعالی انتظار دارید که حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه، و امام خامنه‌ای مدظله العالی، حکم رؤسای جمهور منتخب را تنفیذ نمی‌کردند و در طول ریاستشان با خون دل، پشتیبانشان نمی‌بودند و نمی شدند.

بنده به جرات می‌نویسم که تاکنون نه میرحسین، نه هاشمی، نه خاتمی، نه احمدی نژاد و نه روحانی مطابق آموزه های اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم، و قانون اساسی، و میل قلبی ولی فقیه و نایب امام زمان علیه السلام، ریاست نکردند. شرح آن مثنوی هفتاد من کاغذ است.

تا روزی هم که مردم مانند گذشته در انتخاباتهای ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی و شورای شهر و روستا، انتخاب بکنند، آش همین آش است و کاسه همین ...

از تطویل عذرخواهم

والسلام

متشکرم

۱۵ دی ۱۳۹۶

          ....

Dr. Koo:

سلام عزیز

...گفتند به احمدی نژاد رای بدهید را از قلم انداختین ....

          ...

زادسرجیرفتی:

سلام علیکم

از کبار و فحول روحانیت تا این طلبه بسیجی همه و همه آشکارا و با اشاره گفتند ای مردم عزیز ایران رای بدهید به هاشمی رفسنجانی، الا حضرت آیت‌الله مصباح یزدی که در وسط ریاست اعلام کرد که احمدی نژاد در چنبره فراماسونری گرفتار آمده و اخیراً هم که از او برائت جستند.

اما اکثریت مردم و جمع کثیری از اصلاح رای دادند به احمدی نژاد.

پس بنده چیزی را جا نینداخته ام.

          ...

بعد از این پست دیگر آقای دکتر ... پاسخ ندادند

با تشکر؛

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ 17 دی 1396

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...