و دهها کار اساسی دیگر که قرار بود زادسرجیرفتی در دوره هشتم یعنی ده سال قبل انجام بدهد و قطعاً که با قدرت نمایندگی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، این توان را داشت. البته که قدرت خود را به اثبات رسانیده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

در ذیل مظلبی راجع به بکارگیری عنوان دکتر برای نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد در مجلس، سؤال شده بود که "دکتر؟ لطفاً تحقیق کنید". در حالی که تا همین روزهای اخیر در سال جدید ایشان در سر کلاس درس اساتید دانشگاه آزاد رفسنجان حاضر شده است. یعنی ایشان به دروغ و ناحق سالهای سال عنوان دکتر را یدک می‏کشد.

شخصی ناشناس، مطالبی چون کلاف سر درگم، به عنوان نظر، کاغذ فضای مجازی را سیاه کرده است که جای پاسخ‌گویی بسیار داشت که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌گردد. از سکوت ... بینندگان و خوانندگان حیرت کرده و دلیل سکوت را جویا شدم، در اوج ناباوری، در جریان سلطه باندی مافیایی در فضای مجازی اهالی جیرفت و عنبرآباد و جنوب کرمان قرار گرفتم که بعد از هر اظهار نظر مخالف عملکرد نماینده فعلی، فوراً پادوهای منتفع و مگسان گرد شیرینی قدرت او که متعلق به مردم منطقه و ایران اسلامی است، دسته جمعی و سازمان یافته به نظر دهنده یورش می‎برند و او را از میدان بدر کرده و در خصوصی‌اش مورد تهدید قرارش می‌دهند.

جا دارد که مصرانه از پلیس محترم فتا خواسته شود که چنانچه خدای نکرده چنین مطلبی صحت دارد، خداپسندانه اقدام فرموده و فضای مجازی را برای اظهار نظر فنی، علمی، متین و نقادانه، امن نمایند. در همینجا از برادران گمنام در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سیاه پاسداران انقلاب اسلامی حفظهم الله، تقاضا می‌شود که ترتیبی اتخاذ فرمایند تا کسی از پادوهای مزدبگیر نماینده فعلی جیرفت و عنبرآباد در مجلس اگر دارد، جرأت پیدا نکند که کسی از مخالفان و منتقدان عملکرد این شخص فعلاً متکی بر اریکه قدرت را، تلفنی، حضوری، و در اداره سرکار، یا در فضای مجازی مورد اذیت، آزار و تهدید قرار بدهد. البته نگارنده دعا دارد که چنین نباشد لاکن بنا بر مسموعات ظاهراً اینگونه هست که خدا کند نباشد.

فرصت را غنیمت شمرده و خدمت کاربران متین و عالم و منصف فضای مجازی عرض می‌شود که در صورتی که به چنین وضعی دچار شدید بلادرنگ پلیس فتا و عزیزان گمنام را مطلع سازید. رجای واثق دارند که آن زحمتکشان بی‌منت، اقدام ضروری را اعمل خواهند کرد.

آری پرسیده شده بود که آیا ایشان دکتر هست؟ حالا کسی مستند و مصور بفرماید که هست و ادعا کند که آقای کمالی پور مدرک دکترا را دارند و تصویرش را در اینستا و فضای مجازی به رخ بکشد تا همگان از جمله نگارنده مطمئن شوند که نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد طی همین چند روز اخیر از دانشگاه آزاد رفسنجان مدرک دکترا خود را اخذ کرده است.

راجع به آنتن روستاها شرکت مخابرات به تمام روستاهای سراسر ایران (17000 روستا) آنتن می‌دهد چون میلیارد میلیارد تومان پول در می‌آورد، با عرض معذرت شرکت مخابرات نیز مانند بسیاری از پزشکان، مداحان، نمایندگان مجلس و شوراها، برق منطقه‌ای و اساتید دانشگاه و حوزه، و . و ...، دنبال انتفاع خودشان هستند. از سر خداترسی و دلسوزی مردم کاری نمی‌کنند. مطمئن باشید که چه نمایندگان بخواهند آنتن رسانی به روستاها را و چه نخواهند، شرکت مخابرات به همه روستاهای دارای جمعیت آنتن تلفن همراه داده و خواهد داد. لطفاً کسی لُغُز نخواند. روشن است که اگر نامبرده نامه‌ای هم نوشته یا کاری دیگر انجام داده، روغن ریخته خرج ...(!). https://www.hiweb.ir/home-services/uso

در خصوص برق‌رسانی ادعا می‌شود که قبل از نماینده شدن این از دیار بهرآسمان،(ارادتمند همه بهرآسمانی‌ها به جز به تعدادی کمتر از انگشتان یک دست) تمام روستاهای بالای بیست خانوار برق دار بودند. آن روستاهایی که با پی‌گیری ایشان برق‎دار شدن را با مدرک و ذکر نام و بخش، ذکر کنند. تا همه باور کنند یا اگر خواستند بروند در آن روستا پرس و جو فرمایند.

پیرامون گازرسانی به جیرفت و عنبرآباد به عرض می‌رسد که در این سال‌ها انجام می‌شد (هر کس که نماینده بود فرقی نداشت چون سال‌های سال است که این موضوع توسط نمایندگان قبل از وی خضوضاً زادسرجیرفتی پیگیری شده است). این آقا توضیح بدهد که برای گازرسانی به جبالبارز شمالی و ساردوئیه و اسفندقه چه کار کرده است. البته هر کاری هم که بکند وظیفه خود را انجام داده است. پی‌گیری‌های گذشتگان را به نام خود مصادره نفرماید.

و اما راه آهن؛ آن هم تکلیفش روشن است و در سفر اول رئیس جمهور نهم در نشست هیات دولت در کرمان با پیگیری جدی زادسرجیرفتی، مصوب شد، بگویند برای اینکه کار ریل گذاری شروع بشود چکار کرده است.

ایشان بگوید استان شدن جیرفت چی شد(!)

بگوید کارخانه شش هزار اشتغالیش به کجا رسید.

بگوید از لیست معروف هفتصد نفری خودش که تعهد داده بود مشغول بکار شوند، چند نفر را به سر کار فرستادند.

بگوید چه کار جدیدی را برای جیرفت و عنبرآباد انجام داده است.

بگوید چهار بانده شدن جاده جیرفت بافت چی شد.

بگوید سروسامان دادن به کشاورزی چی شد،

بگوید جریان میراث فرهنگی و ثبت آن در سازمان یونسکو کی عملی می‌شود.

و دهها کار اساسی دیگر که قرار بود زادسرجیرفتی در دوره هشتم یعنی ده سال قبل انجام بدهد و قطعاً که با قدرت نمایندگی مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، این توان را داشت. البته که قدرت خود را به اثبات رسانیده است.

مطمئناً می‌شد و می‌شود در این چهار سال دوره دهم خیلی کار را انجام داد، آن هم با این پشتیبانی بی نظیری که کمالی پور از آن برخوردار است، که عبارت است از آلبوم عکس با مقامات مختلف کشور خصوصاً جهانگیری پردروغ، مرعشی ...، رزم‌حسینی کذایی که خیلی به جیرفت و عنبرآباد از انتخابات مجلس دهم تا حالا خیلی ظلم کرده است. و برخی از مقامات پر قدرت در سایه.

 

با تشکر؛

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

نماینده دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم مردم شریف

جیرفت و عنبراباد در مجلس شورای اسلامی

06 اردیبهشت 1397

==============

==============

و اما آنتن دهی در روستا را مستحضر شوید

@ahm_mojtaba_

اینترنت 4G های‌وب در روستاها

توسعه‌ی دسترسی شهروندان، بنگاه‌ها و سازمان‌ها به اینترنت پهن باند می‌تواند تولید اقتصادی را افزایش داده و به ارتقاء سطح رفاه شهروندان یک جامعه بیانجامد. دسترسی به اینترنت علاوه بر اینکه بهره‌وری فعالیت‌ها و عملیاتی که از گذشته به‌طور سنتی انجام می‌شده‌اند را افزایش می‌دهد، صنایع و کسب‌وکارهای کاملاً بدیعی را نیز تولید می‌کند. واقعیتی که درباره‌ی این دسترسی در تمامی کشورها وجود دارد این است که شکاف‌هایی میان گروه‌های مختلف جامعه در دسترسی به اینترنت (پهن باند) وجود دارد. یکی از این شکاف‌ها، فاصله‌ی میان ضریب نفوذ اینترنت در مناطق روستایی و شهری در کشورهای مختلف است. بر اساس اطلاعات مربوط به طرح آمارگیری «استفاده خانوارهای ایرانی از فناوری اطلاعات و ارتباطات» مرکز آمار ایران، مربوط به سال 92، شکاف ضریب نفوذ اینترنت در شهر و روستاها زیاد است و ضریب نفوذ در مناطق شهری تقریباً سه برابر مناطق روستایی است.

طرح خدمات عمومی اجباری روستایی (USO) باهدف ارائه خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت در روستاهای سراسر کشور به کارفرمایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعریف‌شده است. «کنسرسیوم های‌وب - آواسل» در این پروژه ملی بیش از 25000 روستا را تحت پوشش اینترنت پرسرعت بر بستر فناوری 4G قرار خواهد داد.

این طرح ملی، بااتصال تدریجی بیش از 17 هزار روستا در سراسر کشور به اینترنت پرسرعت با استفاده از فناوری 4G، یکی از مهم‌ترین اقدامات در کاهش سطح اختلافی در میان شهر و روستا در کشور به شمار میاید. در مراسمی که در تاریخ 10 بهمن 1394، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت، 1361 روستای استان سیستان و بلوچستان به شبکه متصل شدند.

در این مراسم دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اهمیت استان‌های مرزی اظهار کرد: امروز شاهد توسعه ارتباطات روستایی هستیم که موجب پیشرفت و ارتقای اقتصادی آنها خواهد شد.

همچنین دکتر عمیدیان رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ارتباط با به اجرا رسیدن طرح USO گفت: امروز با بهره‌برداری از این پروژه، شاهد رونق اقتصادی خواهیم بود.

هم‌وطنان گرامی ساکن روستاها در سراسر کشور که تحت پوشش شبکه «USO های‌وب» قرار دارند، می‌توانند بر اساس جدول تعرفه‌های زیر اقدام به خرید سرویس مدنظر نمایند.

منبع مطلب آنتن دهی به تما روستاهای کشور:

https://www.hiweb.ir/home-services/uso

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...