به احتمال بسیار این آقای مکارم که تحمیل بر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خواهد شد، ناموفق خواهد بود و ضرر شدید و غیر قابل وصف و جبران این انتصاب سبز و بنفش بی‌خاصیت، برای مردم مسلمان آن دیار شهیدان که وطن دوم حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و دارالولایه هست، زیان بزرگ و مضاعف خواهد بود که گناهش به گردن شخص شماست ای وزیر پرحاشیه دولت‌های سبز یازدهم و بنفش دوازدهم.

چنانچه به این وجیزه توجه نفرمایید و آقای دکتر مکارم را بر دانشگاه جیرفت تحمیل کنید، من بعد، از طریق فضای مجازی با شما سخن‌ها خواهم داشت. باور ندارید از آقای سید حسین مرعشی که خودش فریاد می‌زند من لیبرال هستم، و دشمنی‌اش با ... بر اهل بصیرت روشن است، بپرسید که با قلم زادسرجیرفتی به خوبی آشناست.

«محـرمانه - مستقیم»                                                              «خیلی فوری یا آنی»

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر هاشمی

وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

با سلام و احترام

نگارنده به عنوان نماینده دوره‌های چهارم، پنجم، و هفتم مردم شریف جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، از شما سؤال می‌کنم که:

۱ - مطابق کدام اصل از نااصل‎های اصلاحتیان ...، جناب آقای دکتر قاسم زاده ریاست محترم سابق دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و جنوب کرمان را، که عزیز بود و قانون‎مدار، در دل ظهر ماه مبارک رمضان و در حین اقامه نماز ظهر و عصر، آن هم در اولین روز کاری هفته، و در نهایت بهت، حیرت، و وحشت مجموعه مدیریتی ایشان، عزل کردید؟! و متاسفانه چه ستمکارانه حکم عزلش را تلفنی ابلاغ کردند؟

۲ - جناب آقای وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، به چه حقی یکی از اهالی یکی از شهرهای همسایه جیرفت را، که در دو نوبتی که برای نامزدی در انتخابات مجلس ثبت نام کرده است و از مراکز ذیصلاح تائیدیه نگرفته است و به اصطلاح رد صلاحیت شده است را، روانه جیرفت و جنوب کرمان کردید. مدیری را که همشهریان خودش او را تحمل نمی‌کردند و چندین ماه بود که مردم آن شهر منتظر عزلش بودند. مدیری را که ساکن تهران است و پروازی همی باشد، و . و ...، چرا بر گرده‌ی مدیریتی منطقه سوار کردید. مگر در جیرفت و جنوب یا خود استان کرمان و مناطق دیگر کشور، قحط الرجال بود. وای از این هتک حرمتی که به مردم جیرفت و جنوب روا داشتید.

۳ - آقای وزیر محترم، مگر جیرفت و جنوب کرمان، خدای ناکرده تبعیدگاه هستند که چنین با حیثیتشان بازی کرده‌اید ؟ (!) و یک مدیر ناموفق پروازی و مطرود زادگاه خودش را، به عنوان رئیس دانشگاه جیرفت و جنوب به کار گماردید(!)

۴ - بسیاری از مردم جیرفت و جنوب می‌پرسند چرا اینچنین ظالمانه برخورد کردید؟! گناه دکتر قاسم زاده چیست؟ چه جرمی مرتکب شده است. فقط دو مورد تخلف محکمه پسند از ایشان را ارائه دهید.

۵ - جناب آقای قاضی‌زاده‌هاشمی، لطفاً اجازه ندهید که مرکز فرماندهی و ریاست جنابعالی اینچنین بد، و خیلی بد، دستخوش تمایلات سیاسی و اغراض جناحی و شخص آقای سید حسین مرعشی زندان رفته جمهوری اسلامی ایران، و این استاندار و آن نماینده‏ی مجلس، و فلان قدرتمند گردد و ظهر ماه مبارک رمضان با عرض، آبرو و شخصیت یکی از فرزندان متشخص، فکور و فهیم جیرفت و جنوب کرمان، بازی کنند.

۶ - آخر مدیری را که نه ماه قبل برایش حکم انتصلب صادر کردید، چطور حالا چنین مفاجاتی حکم عزلش را ناباورانه اجرا نمودید(!).

جداً از شما با آن همه ژست‌های کذایی، این حرکت بعید بود که سر زد و دیدیم، لاکن اکنون جداً توقع داریم که مانع این اقدام ناصواب و بی ثواب و پرگناه بشوید که قطعاً مرضی خداست، که گمان نکنم.

به احتمال بسیار این آقای مکارم که تحمیل بر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت خواهد شد، ناموفق خواهد بود و ضرر شدید و غیر قابل وصف و جبران این انتصاب سبز و بنفش بی‌خاصیت، برای مردم مسلمان آن دیار شهیدان که وطن دوم حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و دارالولایه هست، زیان بزرگ و مضاعف خواهد بود که گناهش به گردن شخص شماست ای وزیر پرحاشیه دولت‌های سبز یازدهم و بنفش دوازدهم.

چنانچه به این وجیزه توجه نفرمایید و آقای دکتر مکارم را بر دانشگاه جیرفت تحمیل کنید، من بعد، از طریق فضای مجازی با شما سخن‌ها خواهم داشت. باور ندارید از آقای سید حسین مرعشی که خودش فریاد می‌زند من لیبرال هستم، و دشمنی‌اش با ... بر اهل بصیرت روشن است، بپرسید که با قلم زادسرجیرفتی به خوبی آشناست.

بیانیه دانشجویان آن دانشگاه و شعر شماله طنز پرداز مشهور استان کرمان پیوست است.

گفتنی‌های بسیار دیگر از صدارت و وزارت شما هست که فعلاً بماند برای بعد.

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ سحر ۰۶ خرداد ۱۳۹۷

************

*************

پیوست‌های مورد اشاره عبارتند از:

پیوست اول؛

          🔻اما به تازگی و پس از چند صباحی که دانشگاه علوم پزشکی جیرفت روی آرامش به خود دیده بود و از حواشی دور بود بار دیگر یک انتصاب بحث برانگیز پای حاشیه ها را به این دانشگاه باز کرد.

🔻آنهم مدیر پروازی ، پرحاشیه و سیاست زده ای که از دانشگاه محل زادگاه خود عزل و رانده شد برای این سمت مهم و کلیدی در جنوب کرمان در نظر گرفته شده است.

🔻طبق شنیده ها ، خبر تغییر دکتر اصغر مکارم از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بم از ماه ها قبل در شهر بم پیچیده بود و سیاسیون منطقه برای عزل وی لحظه شماری میکردند.

🔻وی که عضو هییت علمی دانشگاه بهزیستی و توابخشی است به دلیل عملکرد نامطلوب در دانشگاه علوم پزشکی بم از سوی دکتر #نیکزادی نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و سیاسیون منطقه مورد انتقاد شدید قرار داشت که ظهر امروز از ریاست دانشگاه علوم پزشکی بم عزل و در اقدامی #غیر_منتظره به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منصوب شد.

🔻جدا از عملکرد نامطلوب دکتر مکارم در بم، استقرار خانواده نامبرده در پایتخت، پروازی بودن و ... از انتقادات جدی همشهریان بمی ایشان به مدیریت وی بوده است.

🔻طبق شنیده ها این مدیر معزول پروازی در دو مرحله برای پوشیدن قبای نمایندگی مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی نامنویسی کرد که از سوی شورای محترم نگهبان #رد_صلاحیت شد.

🔻با توجه به اهمیت جایگاه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در خدمت رسانی بهداشتی و درمانی به مردم محروم و مظلوم منطقه، این انتصاب شدیدا رنگ و بوی سیاسی دارد و متاسفانه نمایندگان جنوب استان تاکنون در این زمینه سکوت اختیار کردند و امیدواریم مسئولان استان و سیاسیون به خود بیایند و این بساط خیمه شب بازی که طی این چند ماهه برای جیرفت و جنوب چیده اند تا جلوی پیشرفت آن را گرفته و در راه پیشرفت این منطقه سنگ اندازی می کنند را جمع کنند/دقیانوس.

پیوست دوم؛

💢واکنش شدید شماله شاعر طنزپرداز جنوبی نسبت به حکم انتصاب دکتر اصغر مکارم به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

من ندانم علت این کارچیست

پشت پرده کارها دردست کیست

آبرویت دست این و آن مده

ای مکارم جای توجیرفت نیست

گر بیایی پاک دلخونت کنیم

شهد را ما زهر در جونت کنیم

ای مکارم ، باز میگویم نیا

واقعا از شهر بیرونت کنیم

پند ما را توی گوشت جا بده

رود را تو راه بر دریا بده

تا نیفتد پته ات بر روی آب

ای مکارم زود استعفا بده

➖➖➖

✅دقیانوس در ایتا ، سروش،بله👇

http://eitaa.ir/daqianus

http://sapp.ir/daqianus

https://ble.im/daqianus

پیوست سوم؛

⭕️ پیام جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به وزیر بهداشت:

🔻باسمه تعالی

جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران

باسلام

🔻احتراما با آرزوی قبولی طاعات و عبادات به استحضار می رساند یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران کشف استعداد های مدیریتی فرهیخته و گماردن آن ها در مناصب کشور به منظور ارائه خدمت به انقلاب شکوهمند اسلامی و مردم شجاع و بصیر و عزیز ایران اسلامی است.

🔻بدون تردید یکی از اقدامات جریان های سیاسی، طرد مدیران لایق است که عزل و نصب های بی دلیل برخواسته از انگیزه های جناحی و گروهی عده ای منفعت طلب را باید در همین راستا دید.!

🔻جناب آقای دکتر ایمان قاسم زاده یکی از این مدیران لایق، متعهد و پرتلاش و قانونمدار است که در دوره ی کوتاه مسئولیت خود با صیانت از حقوق مردم، پاکدستی، برخورد محبت آمیز با کارکنان و دانشجویان و انجام طرح های بزرگ سلامت و ... در جنوب استان کرمان کارآمدی خود را به صورت جهادی نشان داد.

🔻ما دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت تغییر پنهانی و ناگهانی و غیر منتظره رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی جیرفت را که اقدامی خارج از عرف اداری و بدون توجیه منطقی است را محکوم می کنیم و آن را ناشی از فشارهای مداخله گرایان برخی چهره های سیاسی برای اعمال سلیقه های خود بر دانشگاهمان می دانیم.!

🔻لذا خواهشمند است حضرتعالی این موضوع را که موجب نگرانی مردم محروم جنوب استان کرمان و دانشجویان این مجموعه عظیم دانشگاهی است را درک کرده ودر این خصوص توضیحات لازم را ارائه دهید.

والسلام علی من التبع الهدی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

@konarsandal

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...