اعلام دستبوسی آنهم با آن عبارات سرباز ولایت که باید می‌نوشت سرباز امام خامنه‌ای فرماندهی معظم کل قوا، نه فقط سرباز ولایت که قابل تفسیر باشد. آنهم دست حسن روحانی لاحق و حسن فریدون سابق که به تجربه ثابت شده است که خیلی راحت و فوری رنگ عوض می‌کند، و می‌زند زیر قولها و تعهدات خود، نمی‌تواند توجیه گر وحدت، قدرت، و فلان و بهمان باشد.
 

https://www.instagram.com/p/Bkzq-DTHBdD/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=vjzpmyaxiwu2

قدردانی سرلشکر قاسم سلیمانی از مواضع ضدآمریکایی رئیس‌جمهور

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

آنچه از فرمایشات حضرتعالی در رسانه‌ها منعکس شد، مبنی بر اینکه اگر نفت جمهوری اسلامی ایران صادر نشود، تضمینی برای صدور نفت کل منطقه نمی‌باشد و بیانات بسیار ارزشمندی که در موضع جمهوری اسلامی ایران نسبت به رژیم صهیونیستی فرمودید، مایه مباهات و افتخار است.

حقیر به عنوان سرباز ولایت و این ملت سرفراز و با همه جان به حضور جنابعالی عرض می‌کنم: این همان دکتر روحانی است که ما شناخت داشتیم و داریم و می بایست باشد. شما با سخنان حکیمانه ارزشمند و قدرتمندانه خودتان رهبر عزیز، ملت بزرگوار ایران اسلامی و مسلمانان جهان را سرافراز نمودید.

دست شما برای ایراد این سخنان به موقع، حکیمانه و صحیح می بوسم و برای هر سیاستی که مصلحت نظام اسلامی باشد در خدمت هستیم. برادرتان قاسم سلیمانی

. ■■■■

.

.

این سخنان قابل توجه و تحلیلند اما در وقت خودش ...،

"ع زج"

...

https://www.instagram.com/p/Bk0CyuaH3y6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=dewdt76yp0hx

در پاسخ به فرمایش آقای م - م راجع نامه بوسه سردار سلیمانی بر دست روحانی ناآخوند ریش رنگی:

@...m_mo...ri64  

سلام

علی علیه السلام می‌فرماید: "اعرف الحق، تعرف اهله" حق را بشناسید اهل حق شناخته می‌شوند، حق آن است که با دلایل متقن حق باشد، نه اینکه چون فلانی گفته است.

سردار سلیمانی سرداری است مانند صدها سردار دیگر و بعضاً بهتر از خودش. نظر شخصی خودش را نوشته، برای ما که حجت شرعی نیست.

.

از نظر بنده این نامه هیچ تغییری در افکار و اعتقاداتم نسبت به این ناآخوند ریش طوسی و رنگی پدید نیاورده است.

.

اگر بعد از این تغییر عملی واقعی از روحانی دیدیم، قضاوتمان هم عوض خواهد شد.

فدای شما بگردم سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی روی چشم ما، اما اینکه نوشته دست روحانی را می‌بوسد خودش را شکسته است و خدا کند این نوشته از او نباشد.

.

روحانی کی هست که کسی دستش را ببوسد.

.

تا این لحظه روحانی خوب نیست مگر در آینده خوب بشود که خدا کند.

.

متشکرم.

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

قم المقدسه؛ ۱۳ تیر ۱۳۹۷

.

https://www.instagram.com/p/Bk2RE8Hn0Sq/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1cbd12bfs99d6

پاسخی بر رد ادعایی عجیب، مبنی بر این که سرلشکر قاسم سلیمانی عزیز، نماد قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در جهان است. و تخطئه کردن کسانی که با اعلام دستبوسی جناب ایشان از روحانی، مخالفت کردند از جمله این قلم:

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

باسمه تعالی

سلام، این سخن و تحلیل جنابعالی به هیچ وجه قابل قبول نیست، زیرا با عقل و منطق و پروتکل‌های سیاسی و نظامی همخوانی ندارد.

عزیز من، آمریکا و اروپا توسط سیا، موساد، اینتلیجنت سرویس، تلفن‌های همراه، شبکه‌های اجتماعی، ایمیلهای مقامات، ادارات، و . و ...، حتی از قدم زدن، کجاها رفتنها، با چه کسانی صحبت کردنها، و به اصطلاح از نفس کشیدن جامعه و مقامات ما، خصوصا از جلسات خصوصی رئیس جمهور و وزیران و احتمالاً از برخی از مقامات ارشد نظامی، اطلاعات حرفه ای دارند، تردیدی نیست. لاکن چرا توطئه‌های آن دشمنان اسلام و قرآن و امامت و ولایت فقیه و روحانیت در طی چهل سال که پرشمار است، اثر نکرده و تا حالا و همین روزها و شب‌های اخیر شکست مفتضحانه خورده است ، دلایل دیگر دارد که در این مقال ناید.

بحث امثال بنده بر سر دسبتوسی سرلشکر عزیز از روحانی ناآخوند ریش رنگی است. چرا؟ زیرا دستبوسی را که شرایط بسیار سخت و ویژه ای از نظر عرف فقهی، سیاسی، و دینی دارد، کسی مثل حاج قاسم سلیمانی، نباید آن را اینهمه خفیف کند. حالا اگر آن پسر روحانی که ظاهراً به صورت ویژه مُرده است، شهید شده بود و آقای سلیمانی دست پدر شهید را بوسیده بود، یا به یک مرجع تقلید نوشته بود، یا خطاب به امام خامنه‌ای مدظله العالی قلم زده بود، قابل قبول و تحمل بود.

اعلام دستبوسی آنهم با آن عبارات سرباز ولایت که باید می‌نوشت سرباز امام خامنه‌ای فرماندهی معظم کل قوا، نه فقط سرباز ولایت که قابل تفسیر باشد. آنهم دست حسن روحانی لاحق و حسن فریدون سابق که به تجربه ثابت شده است که خیلی راحت و فوری رنگ عوض می‌کند، و می‌زند زیر قولها و تعهدات خود، نمی‌تواند توجیه گر وحدت، قدرت، و فلان و بهمان باشد.

اگر هم قرار بر پشتیبانی نظامیان کشور از مواضع رئیس جمهور بود می‌بایست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و ارتش جمهوری اسلامی ایران، رسماً و مشترکاً یا منفرداً اطلاعیه می‌دادند نه یک شخص نظامی مربوط به منطقه و نه نیروی دریایی و هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران.

سپاه قدس که از نظر نظامی و فنی، ربطی به بستن تنگه هرمز که مانور اصلی رئیس جمهور بوده است، ندارد.

چه کسی گفته است که حاج قاسم نماد قدرت جمهوری اسلامی ایران است(!) هر کس گفته هیچ اطلاع و تحلیلی از هیچ چیز ندارد، یا دشمن در لباس دوست است. نماد قدرت جمهوری اسلامی ایران امام خامنه‌ای مدظله العالی، موشک‌های دوربرد، حضور میلیونی مستضعفین و مردم، و میلیونها بسیجی جان بر کف انقلاب اسلامی ایران و احاد پاسداران و ارتشیان سازمان یافته است. حاج قاسم یک فرمانده نظامی ارشد است مانند صدها فرمانده و افسر لایق دیگر. اگر خدای نکرده و نعوذ بالله العلی العظیم و گوش شیطان کر ،مشکلی برای سرلشکر پیش بیاید، قدرت جمهوری اسلامی ایران نابوده شده، ابداً و هرگز.

اصلا موضوع بزرگنمایی سرلشکر سلیمانی در تبلیغات امپراطوری رسانه‌های صهیونیستی جهان، که یک حرف هم بدون انتفاع خاص نمی‌نویسند چه رسد به کلمه و جمله، خودش مساله مهمی است، که دلیلش بر امثال این قلم مکشوف نگشته است. قطعاً تعریف و تمجید دشمنان اسلام و قرآن و امامت و ولایت فقیه و روحانیت از حاج قاسم سلیمانی، برای وی امتیازی محسوب نمی‌شود و حتماً دلیلی دارد که کمترینش تحریک شدید عربهای مزدور آمریکا علیه ایران و ایرانی‌ها می‌باشد.

بنده ارادتمند سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی بودم و هنوز هم هستم و خودش هم خوب می‌داند. در روزگار دفاع مقدس طلبه ای بسیجی و مطیع اوامر نظامی و عملیاتی وی بوده ام و جناب ایشان خاطرات بسیار از صاحب این قلم در عملیاتهای مختلف خصوصاً والفجر ۸، بدر، کربلای ۴، کربلای ۵، والفجر مقدماتی، والفجر ۴، و بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر، و فرماندهی یا مسؤول عقیدتی سیاسی لشکر ثارالله بودنم که در بین لشکرها نمونه شدیم، و . و ...، دارد، و ان شاءالله که آنها را فراموش نکرده است. بسیاری از آن خاطرات توسط این خاطره نویس جبهه‌های جنگ از ۱۲ عملیات بزرگ دوران مبارک دفاع مقدس، قلمی و منتشر شده است.

دستبوسی جناب آقای سلیمانی از روحانی ناآخوند ریش رنگی را نمی‌توانم قبول کنم. به جز اینکه بگویم با این حرفش خودش را شکسته است یا خودزنی کرده است.

ضمناً فرمانده سپاه قدس و پشتیبانی از موضع سیاسی خارجی رئیس جمهور جایگاه دیپلماسی و نظامی آن کجاست؟، کاش کسی تبیین کند.

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ ۱۴ تیر ۱۳۹۷

..

https://www.instagram.com/p/Bk2kEmCHtUg/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1hqaph7qr6hfi

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

هر کس مخالف یکی شدن مقامات ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران اعم از کشوری و لشکری و تقنینی و قضائی در برابر دشمنان اسلام و قرآن و امامت و ولایت فقیه و روحانیت، باشد نه عقل دارد و نه دین و نه شرف. برخی گفته و نوشته اند که روحانی که حالا بعد از شش سال یک موضع گیری مناسبی داشته، شایسته دستبوسی نشده است، آنهم توسط امثال سردار سلیمانی. اگر خدای ناکرده کسی موضع مخالف ابهت، قدرت، عظمت و دشمن شکنی جمهوری اسلامی ایران باشد، یقیناً هم وطن فروش است و مزدور کفار و شیاطین.

   لاکن جناب توبه نصوح @toobe_nasoh ، ظاهراً هم تعریفتان از نمادشناسی نامقبول است و هم برداشتتان از چرایی ذکر سابقه بنده در جنگ، چرا؟ زیرا وقتی دشمن از قدرت و اقتدار تو بگوید که به ظاهر ترس و خوف خودش را از شما به رخ بکشد، یقین بدان که خوابهای آشفته برایت دیده است. سخن بنده این بوده و هست که چرا سالیان درازی است که دشمنان اسلام و قرآن و امامت و ولایت فقیه و روحانیت، و حتی رئیس سازمان مخوف، پیچیده، پرکشتار، و پرشکنجه سیا، که کلمه کلمه سخنانش با حساب و کتاب مافیای حکومت پنهان حاکم بر جهان غرب و شرق گذشته و حال خصوصا آمریکا، می‌باشند، بر زبان می‌راند، از حاج قاسم تعریف و تمجید می‌کنند و برخی از دوستانی چون شما توجه به عمق توطئه آنها نداشته و نمی‌کنند.

مسلم است که زیر کاسه این تعریفها، تمجیدها، و بزرگنمائی ها، نیم کاسه خباثت و دیاثت شیطانی و سیاست لیبرالیستی قرار گرفته است که در آینده مشخص خواهد شد. یک شخص نمی‌تواند و نشاید که نماد قدرت جمهوری اسلامی ایران باشد آنهم به استناد سخنان دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن و امامت و ولایت فقیه و روحانیت اصیل و اهل ورع شیعه.

اما اینکه چرا از خاطرات جنگ حاج قاسم از علی زادسرجیرفتی گفته شده است، به این دلیل است تا امثال شما او را متهم با ضدیت با جنابش نکنند و بدانند که کسی که اینک دستبوسی وی را از حسن روحانی بر نمی تابد، کسی است که سالیان سال همراه او جنگیده است و سالهای سال همکار روحانی بوده، و هر دو را به خوبی می‌شناسد.

به خاطر یک موضع گیری اجمالا مناسب از کسی که بیش از ده سال است که مواضع مساله دار داشته است که دست طرف را نمی‌بوسند.

صبر می‌کرد تا پاییز برسد و جوجه های روحانی را بشمارد و آنگاه آب و دانه خوبِ خوب ... . حالا شما مستند به آیات الهی و احادیث نبوی بفرمائید که ذکر خاطره داشتن حاج قاسم سلیمانی عزیز از این طلبه بسیجی علی زادسرجیرفتی، محکوم و مذموم است تا از خوانندگان فرهیخته، عذر خواهی کنم

ضمناً این که ادعا کردید که هرچه که ایشان گفته است عملی شده است، قطعی و حتمی نیست که پرداختن به آن مفید فایده نباشد.

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران؛ ۱۴ تیر ۱۳۹۷

...

https://www.instagram.com/p/Bk3QvRQHfQ1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=171f4pnb8w15r

دوستان مدافع و توجیه کننده بوسه داغ و پر احساس عزیزمان بر دست ... حسن روحانی رئیس جمهور، کمی صبوری کنند تا ببینیم این بار در وین چه آشی برایمان می‌پزد.

.

مذاکرات جدید در وین، این موضع روحانی را مبنی بر بستن تنگه هرمز می‌طلبید، تا خیال من و تو و دوست مشترکمان سردار محترم، از محتوای مذاکرات احتمالاً محرمانه، راحت باشد.

.

خدا کند که این طلبه بسیجی اشتباه بکند و زمان عکس تحلیلش را منعکس نماید.

.

.

طلبه بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی؛

تهران ۱۵ تیر ۱۳۹۷

.

...

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...