قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۵.۱۰.۱۸ ۱۷:۱۴]

https://www.instagram.com/p/BpWzwEPBh1K/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t6y6syvndi2w

       اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

         بسم الله الرحمان الرحیم

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ...

سیدی و مولایی یابن الزهرا، سلام گرم، صمیمی، پر خضوع و خشوع به محضر انور و اقدست ای سرور و آقای جوانان بهشت.

از اینکه به این شیعه اسمی و ظاهریِ راه و آرمان تو ای رحیل روز عرفه از مکه به کوفه، اجازت فرمودی که رحیل به سوی بارگاه اعظم و اجمل تو و ضریح انور و اقدست گردد، و به عشق دیدار حرم مطهر تو، و علمدار رشید لشکرت ماه بنی هاشم( ع، بیش از هزار و چند صد کیلو متر راه زمینی را طی کند، بی نهایت تشکر کرده و قدردانی عمیق و خالص خود را به محضر مبارکتان ابلاغ میدارم.

آقا و مولای من، به این لطف بی حد و حصر، و کرم غیر قابل درک و وصفت، به خوبی وقوف دارم و با شناختی که از آن امام همام، و بی لیاقتی خودم دارم، قطعاً رفیق شدن این توفیق بزرگ را فقط و فقط از لطف و کرم تو می‌دانم و بس.

مولاب و سرور من، تو از سر درونم آگاهی و عدم صلاحیتم را بهتر و بیشتر از خودم می‌دانی، و با این وصف مرا پذیرا شده‌ای.

یا ذبیح الله، ای خون خدا، ای پاک باخته ره عشق تو چهل چراغ طریق عشاق ره جانان و خدای آزادگانی، خورشید بلند آسمان، در برابر نور اللهی و ملکوتی تو، ذره ای بیش نیست.

ماه، خود را در مقابل روی زیباتر از صد چو ماه آسمانی، به حساب نیارد. ستارگان بی‌شمار، در تلوءلوء آسمان نیر تو، خود را به هیچ انگارند. کهکشانهای بی نهایت و آسمان های بی انتها خود را قابل قیاس با عظمت، مرتبت و وجاهت تو نمی‌بینند.

از تو چه بگویم ای تجلی خدا در زمین، ای بالاتر از سرعت نور در زمان ، ای حسین که قلم عاجز و زبان قاصر است.

سیدی و مولای، هنگامی که از قم المقدسه که عُش آل محمد است به سوی حرم مطهرت کوچیدیم، قدم یه قدم، تابش نور الهی ات را در هر کوی و برزن، خیابان و بیابان ، راه و طریق به تماشا نشستیم. با خود می‌گویم خدایا تو با حسین چه کردی. آیا در جهان هستی کسی یافت می‌شود که دوستداران و مریدان و عشاقش از سراسر جهان، به صورت زمینی و هوایی، با خودرو های شخصی و عمومی ده ها هزار کیلومتر را طی کنند و هفته ها را درا مسیر رفت و برگشت به کربلا بگذرانند، ابدا.

اینجاست که معنی آن کلام الهی و طلایی دختر علی علیه السلام آن ابر مرد تاریخ بشر را که رضوان الهی نثارش باد، در می‌یابد که در پاسخ ابن زیاد ملعون فرمود:

" ما رئیت الا جمیلاً " من به جز زیبایی در خصوص امام و برادرم و انقلاب و خاندانش ندیدم.

اینک که بیش از هزار و سیصد و اندی سال از مظلومیت مطلق سید الشهداء، و ستم صد در صدِ زاده هند جگر خوار می‌گذرد اما صد ها میلیون انسان شیدا در پنج قاره جهان ذکر مبارک یا حسین بر لب دارند و مهر پر محبت حسینی در دل می‌پرورانند، و سراسر گیتی را به نور و یاد و حماسه و انقلاب آن نور خدا منور ، مزین و مشرف گردانیده‌اند.

البته که همگان مستحضرند که از ابوسفیان و معاویه و یزید و ابن زیاد و آل مروان و امثالهم در مزبله ها یاد می‌شود .

حسین جان من هرگز پی به کنه ذات خداییت نبرده و نخواهم برد. فقط این مهم در این شصت ساله عمرم به تجربه در باورم نشته است که اگر تو نبودی شرف، مجد، عزت انسانیت، و عبودیت پروردگار محقق نمی‌شد.

آری ؛ در یک کلمه اگر حسین نبود اثری از اسلام و قرآن آئیین محمدی و انقلاب حسینی و نهضت عاشورایی بر جای نمی ماند.

                 طلبه بسیجی

           علی زادسر جیرفتی

در مسیر قم - کربلا؛ ۰۲ آبان ۱۳۹۷؛

( نرسیده به تنگه مرصاد 《مشهد شهدای مظلوم و منافق کش عملیات مرصاد به دست منافقین کور دل》)

.

.

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۵.۱۰.۱۸ ۱۷:۵۱]

https://www.instagram.com/p/BpW_Yi4hmBg/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=fc4eaeo52jrc

السلام علیک یا میزان الاعمال یا حجت الله علی خلقه، یا امیرالمؤمنین، یا علی بن ابیطالب علیهما السلام

سروران علوی، سرداران حسینی، دوستان بنی هاشمی و مؤمنین مهدوی و مؤمنات فاطمی

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

الساعه در جوار مرقد اطهر، اقدس، و انور مولی الکونین و امام المتقین حضرت ابوتراب علیه السلام، دعاگوی وجود ذی جود و شریفتان هستم و از درگاه ذات اقدس احدیت جلت عظمته مسالت دارم تا همه فرد فرد شما حاجت روا بشوید و از برکت لطف خدا و دعای شما ما هم عاقبت بخیر باشیم، ان شاءالله

                   ارادتمندم؛

           علی زادسرجیرفتی؛

         نجف اشرف؛ ۰۳ آبان ۱۳۹۷

..

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۷.۱۰.۱۸ ۰۹:۵۰]

https://www.instagram.com/p/Bpa5doEB6D-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=zx6gb0omee0h

چگونگی مشرّف شدن این عبدالعاصی و ناقابل به حرم مقدس و مطهر حضرت ولی الله الاعظم، امام الجن و الناس امام علی بن ابیطالب علیهما السلام:

۱

. اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم

۱

به فضل، کرم، و لطف الهی دیروز سوم آبان ۱۳۹۷، بعد از نماز مغرب و عشاء توفیق تشرف به حرم مطهر حضرت امام علی بن ابیطالب علیه السلام روزی گردید. چه بگویم از شور و شوق و حال و هوای زائرین مرقد اطهر و اقدس آن امام همام صلوات الله علیه، که حقیقتاً غیر قابل وصف و شرح است. تراکم جمعیت سروران زائر، آنهم در زیر باران شدید، به گونه‌ای بود که به اصطلاح رایج، جای سوزن انداختن نبود، و حرکت مشتاقان زیارت حضرت بسیار کند و به سختی امکان داشت.

۱

با سختی و تلاش گسترده و جدی توانستم تا ورودی برادران، خود را برسانم و چشمان ناقابل و بی لیاقت خود را به ضریح زیبا و نیّر و دلربای امام عاشقان بگشایم و آن قطعه مبارک و بهشتی را به تماشا بنشینم.

۱

به رغم سعی وافر و تحمل فشار شکننده جمعیت بس فشرده، که به صورت موجی توفنده و طوفانی در تلاطم بود، توان تحمل و پیشروی را از من گرفت و یقین پیدا کردم که رسیدن به ضریح مبارک حضرت به هیچ وجه برایم امکان پذیر نیست، چه رسد به پنجه در پنجره‌هایش انداختن و بوسه باران آن ضریح آسمانی و الهی. لاجرم با حسرت و آه فراوان خود را از وسط موج مقتدر و پر فشار جماعت علوی از اقوام مختلف شیعه و سنی از سراسر جهان و پنج قاره دنیا بیرون کشانده و موفق به اقامه نماز زیارت حضرت شدم. بعد از خواندن دو رکعت نماز دیگر و هدیه ثوابش به ارواح پاک والدین، اخوی، و برای سلامتی اقوام، عشیره، دوستان، همسفران، و هر آن‌کس که به من به طرق گوناگون التماس دعا گفته بود، از محضر مبارک حضرت امام المتقین علیه السلام پوزش طلبیده و به محل اسکان، که در خیل عظیم زوار ابوتراب علیه السلام قرار داشت، مراجعت کردم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اسئلکم الدعا فی صلواتکم الخالصه و الخاضعه طلبه بسیجی؛ علی زادسرجیرفتی؛

عمود ۸۰ پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام ۰۴ آبان ۱۳۹۷

...

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۸.۱۰.۱۸ ۰۴:۲۹]

https://www.instagram.com/p/BpdQKvVhcCW/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=88hdb7p2yxh7

من امروز با چشمان خود معجزه را دیدم:

         اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

             بسم الله الرحمن الرحیم

الساعه، حدود ۹۰ دقیقه از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر امروز هفدهم صفر المظفر ۱۴۴۰ هجری قمری که برابر است با پنجم آبان ۱۳۹۷ هجری شمسی، گذشته است.

خداوند سبحان و منان توفیق اقامه نماز جماعت را به امامت شیخِ جوانی که پسر عموی شهید "عزوز فقیر آل عنوز"، است و در قم تحصیل می‌کند، رفیق فرمود. نماز جماعت را درست در مقابل حسینه ای که به نام مبارک شهید والامقام فوق الذکر نامگذاری شده است، بر پای داشتیم.

شایان توجه است که حسینه مورد اشاره که تصویر سازنده و بنایش را ملاحظه می‌فرمائید، این شهید راه خدا بنا نهاده است. شهادت این انسان خوشبخت، در تاریخ ۱۹۸۷/۱۲/۱۷ میلادی به وقوع پیوسته، و حسینه اش در حد فاصل عمودهای ۳۱۸ و ۳۱۹ مسیر مبارک نجف - کربلا، واقع گردیده است.

و اما چرا عنوان بالاتر از معجزه(؟) (!)

در وقت نماز متوجه شدم که صدای تکبیر گویی دیگر از خلف ما به گوش می‌رسید و در همان حال در مقابل صفوف طویل نماز جماعت خودمان، نماز جماعت دیگری را در حال انجام ملاحظه می‌کردیم.

پس از اتمام نماز عصر به حضور شریف پیش نماز خود مشرف شده و داستان برپایی سه نماز جماعت را جویا شدم. فرمودند که بنا به ابتکار حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی حفظه الله تعالی، هر ساله در چنین روزی، از حرم مطهر حضرت امام حسین علیه السلام تا حرم مطهر حضرت امام علی بن ابیطالب علیهما السلام، نماز ظهر و عصر با شرکت میلیون ها زائر جلیل القدر و عظیم الشان، با کیفیتی که ملاحظه کردید اقامه می‌گردد. یعنی اگر دقت کنید می‌بینید که میلیون‌ها نفر مسلمان شیعه که از نجف تا کربلا در حال مشی هستند، همزمان در وقت نماز متوقف شده و نماز جماعت میلیونی را با زیبایی تمام و بدون مثال و بی بدیل اقامه می‌کنند.

بعد از نماز از یک جوان عزیز هندی که در کنار بنده استراحت می‌کرد پرسیدم:

نظر شما را راجعبه این پیاده روی و این نماز چیست؟

فرمود:

در حقیقت معجزه الهی است، معجزه.

نگارنده خدمتشان عرض کرد به اعتقاد بنده بالاتر از معجزه است. حقیقتاً که چنین است.

در یک روز در وقت نماز ظهر و عصر میلیونها نمازگزار از سراسر عالم و پنج قاره دنیا با رنگهای گوناگون و زبانهای مختلف از نوجوان تازه به تکلیف رسیده تا پیرمرد و پیرزن نود ساله، نماز جماعتی به طول بیش از هشتاد کیلومتر اقامه کنند.

آیا شکوه، عظمت، و زیارت چنین نمازی، معجزه نیست. قطعاً که بالاتر از معجزه باشد کمتر نباشد.

                 طلبه بسیجی؛

             علی زادسرجیرفتی؛

مسیر مبارک نجف- کربلا: عمود ۳۱۹؛ حسینه شهید "عزوز فقیر آل عنوز"،

         تاریخ؛ ۰۵ آبان ۱۳۹۶

.

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۸.۱۰.۱۸ ۲۱:۵۷]

https://www.instagram.com/p/BpfIV23BGdQ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ctujogfqk09v

         اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

           بسم الله الرحمن الرحیم

زیبایی های منحصر به فرد پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام، در تاریخ مستند بشر، از محرم الحرام ۶۱ هجری قمری تا کنون که ۱۳۷۸ سال گذشته است، غیر قابل احصاء، نانوشتنی و توصیف ناشدنی همی باشد. معذالک:

"آب دریا اگر نتوان کشید

هم به قدر تشنگی باید چشید "

برخی از آن همه زیبایی‌هایی حقیقتاً زیبا، تماشایی، پرپیام، و فقط اربعینی، عبارتند از:

- سیل خروشان جمعیت متلاطم میلیونی در حال حرکت از مقابل بارگاه ملکوتی و با عظمت حضرت ابوتراب ابوالحسنین امام علی علیه السلام، به سوی بارگاههای آسمانی و الهی حضرات امام حسین علیه السلام و باب الحوائج ابوالفضل العباس علیه السلام، در راس زیبایی‌ها مورد اشاره است.

- انواع پر شمار قوم بشر از جنس زن و مرد، طفل رضیع تا پیر منتظر ورود حضرت قابض الارواح، با الوان سفید، سیاه، زرد و . و ...، با پاهای سالم، لنگان، با عصا، بر ویلچر نشسته، در گهواره خوابیده، و زنان بار دار و . و ... .

- صدها نوع پرچم یا بیرق از دهها کشور، با هزاران پلاکارد و دهها هزار دل نوشته‌های عاشقانه حسینی،

- صدها نوع خدمات خاص مورد نیاز فرزندان حضرت آدم علی نبینا و آله و علیه السلام، با هر نوع مسافرت، اعم از خوراکی‌های متنوع، آشامیدنیهای گوناگون، پوشاکیهای ضروری، دوخت و دوز لباسهای پاره شده، مکان استحمام و شستشوی لباسهای مشی کنندگان به سوی کربلا، اماکن اختصاصی بیت الخلاء و به قول عراقی ها و عربها مرافق، و . و ...، آنهم قدم به قدم و چسپیده به هم، که ذکر و کتابت پاره ای از آنها افزون بر مثنوی هفتاد من کاغذ، و از حوصله این نوشتار خارج خواهد شد.

قابل نوشتن است که این قلم در این مقال بنای بر نگارش خوبی‌ها و زیبایی‌ها پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام را ندارد. غرض از تاخت و تاز این مرکب که از سه انگشت شصت، سبابه و میانه دست راست زادسرجیرفتی سواری می‌گیرد ، به تصویر کشاندن چند گفتنی ناخوش و نکاتی منفی است که دور از شان اباعبدالله الحسین علیه السلام، شرکت کنندگان در مراسم پیاده روی نجف تا کربلا، ملت عزیز، مهمان نواز عراق جریح و مظلوم، و دولت مسلمان کشور عتبات عالیات است:

نکته منفی اول:

عدم کفایت نظافت و نظارت کافی بهداشتی در کوچه ها و خیابان‌های اطراف حرم اطهر و اقدس امیرالمومنین علی علیه السلام، و مسیر راه طولانی نجف اشرف تا کربلای معلی است که ملاحظه آنها، تاثیر تخریبی بسزایی بر روح و روان زائرین ائمه اطهار علیهم السلام در کشور عراق می‌گذارد. البته انصافاً مقامات مسؤول و پاکبانان شهرداری، در جمع آوری حجم انبوه زباله های تولید شده در اماکن و طریق ذکر شده توسط زوار عظیم الشان و جلیل القدر پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام، خیلی زحمت می‌کشند که اجر همه آنان به سیدالشهداء علیه السلام باشد و هست، اما جداً هم تعداد پرسنل، هم سیارات الخاص، و همه سطل های بزرگ مخصوص انداختن زباله، خیلی ناکافی است.

نکته منفی دوم؛

دومین مطلب منفی و ناخوبی که در این سفر بارها در ذهن نگارنده خطور کرد، تعداد بی‌شمار جوانان پسر و بعضاً مردان بین بیست تا چهل سالی است که به اصطلاح به "اسلش"پوشان معروف شده‌اند.

به اعتقاد این قلم یکی از مصادیق بارز و جدی تهاجم فرهنگی دشمنان حیاء و عفاف و حجاب مردان مؤمن و مسلمان، همین لباس نماست، که طی سالیان اخیر به شدت شیوع پیدا کرده است.

منظور، شلوارهای است که چسبان، برجسته ساز جلو و عقب، به ویژه در حالت سجده و به پشت دراز کشیده، و جداً منحرف کننده اذهان بیننده، بالاخص از جنس مؤنث است. قطعاً با آیات قرآن کریم و احکام فقه اهل بیت علیهم السلام، پیرامون حجاب و عفاف مردان اهل ایمان، در تضاد آشکار است. کما اینکه ساپورت پوشان زن منحرف کننده اذهان بیننده بالاخص از جنس مذکر می‌باشند.

اما مطلب منفی سوم،

صدای گوشخراش، وحشتناک و آلوده ساز صوتی بلندگوها و باندهای بسیار قوی با بردهای بلند است که گوشهای زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام را می‌آزارد و آنها را از همه سو احاطه می‌کنند. شدت صداهای غیر عادی و متشنج ساز اعصاب، به حدی است که دو نفر که کنار هم راه می‌روند صدای یکدیگر را متوجه نمی‌شوند.

در میان اقسام آلوده ساز اعم از هوا، اصوات و زباله ها و منجلاب های فاضلاب ها، شاید بدترین و خطرناکترینشان همین آلودگی صوتی باشد که متأسفانه در جمهوری اسلامی ایران هم در ایام و لیالی ویژه توسط مداحان محترم صورت می‌گیرد.

چه خوب است که مقامات مسؤول در جمهوری‌اسلامی ایران و عراق برای حل و فصل معضلاتی که به اختصار مورد اشارت قرار گرفت، چاره ای اندیشه کنند، ان شاءالله.

             طلبه بسیجی؛ علی زادسرجیرفتی؛

مسیر مبارک نجف تا کربلا عمود ۶۳۸، موکب امام هادی علیه السلام؛

           تاریخ؛۰۴ آبان ۱۳۹۷

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۲۹.۱۰.۱۸ ۰۸:۲۹]

https://www.instagram.com/p/BpgQpUyB_e1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1mdmebeeyamc7

این تصویر مبارکی که ملاحظه می‌فرمائید از آن جناب حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی امام جمعه محترم رضوان شهر از استان گیلان است.

امروز صبح دوشنبه ۱۹ صفر المظفر ۱۴۴۰هجری قمری در حین پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام، ناگهان شروع کرد به ماساژ شانه ها و کتف و پشت و کمر این رونده کردند. تا خواستم توقف کنم که به کیستی و چیستی ماجرا واقف شوم، دستور داد حرکت کن و به پشت سرت هم نگاه نیانداز.

خلاصه خیلی به موقع و رافع خستگی بود. از اسم و رسم ایشان پرسیدم، ظاهراً همسرشان که همراهشان بودند به معرفیشان اقدام فرمودند.

پیشانی مبارک حاج آقا را بوسیده و تشکر کردم.

                 طلبه بسیجی؛

           علی زادسرجیرفتی؛

در حین پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام

               عمود؛ ۷۷۵

             تاریخ؛ ۰۷ آبان ۱۳۹۷

.

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۳۰.۱۰.۱۸ ۱۵:۰۲]

https://www.instagram.com/p/BpjirdWB4HU/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1vuiri91xtsat

.

         اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

                 بسم الله الرحمن الرحیم۱

به فضل الهی تا در جمهوری اسلامی ایران، و زیر نظر عبد صالح خدا حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی، نفس می‌کشیدم، آرزو داشتم که خداوند منان و حکیم منت بنهد و توفیق شرکت در پیاده روی پر حکمت، عزت، شوکت، ابهت، و واقعاً پر عبرتِ اربعین حسینی علیه السلام را، از حرم مطهر حضرت امام علی بن ابیطالب علیهما السلام، تا حرمهای مطهر حضرت #امام حسین علیه السلام و حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و دیگر شهیدان جلیل القدر، بی نظیر و بدیل و عظیم الشان در رکاب امام عشق سیدالشهداء، روزی این عبد سراپا تقصیر درگاه خداوندگاری خویش بفرماید.

بعد از برخورداری از این نعمت بس بزرگ الهی که نصیبم گردید و در خدمت دو همراه بسیار عزیزم آقایان کربلایی حمید حسنی سعدی، و باقر ملایی که خیلی زحمتشان دادم که ان شاءالله بر من ببخشایند، از بزرگترین قبرستان تاریخ بشر یعنی وادی السلام نجف اشرف، عبور کردیم و وارد مسیر شماره گذاری عمودهای مسیر مبارک نجف تا کربلا شدیم، دیگر آرزویمان تبدیل شده بود به رسیدن به عمود ۱۴۰۰ یعنی جایی که دیگر حرم مطهر حضرت سیدالشهداءعلیه السلام محسوب می شود.

چهار روز هر روز حدود ۲۰ کیلومتر راه را به سختی تمام طی کردیم تا صبح امروز حدود ساعت ده صبح به آرزوی بزرگ خود دست یافتیم.

چرا گفتم به سختی تمام راه مقدس نجف اشرف تا کربلای معلی را طی کردیم؟ بدین علت بود که نگارنده از نظر جسمی (مشکلات ریوی)، و آن دو جوان عزیز و برومند کفشهای خود را از پای درآورده بودند و همه مسیر را با پای برهنه گام برداشتند.

هنگامی که دلیل این کار را جویا شدم، آقای حسنی سعدی گفتند مادرم دستور دادند، و آقای ملایی هم همدردی با دوستش را دلیل آوردند.

خلاصه حالا که رسیدیم به حرم پر حریم سفینه نجات جهان اسلام و چراغ پر فروغ و راهبر کل بشر به سوی بهشت، از خدا آرزو و درخواست دارم تا دوباره و ۱۰ باره و ۳۰ باره و تا زنده هستم، این توفیق بزرگ الهی و حسینی را، نصیبم بگرداند.

آدمی موجود عجیبی است(!)

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار ولا جعله الله الآخر العهد منی لزیارتکم ...

۱

                       طلبه بسیجی؛

                   علی زادسرجیرفتی؛

               کربلای معلی، روز اربعین ۱۴۴۰

                               ۰۸ آبان ۱۳۹۳

...

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۰۱.۱۱.۱۸ ۲۲:۵۳]

https://www.instagram.com/p/BppisF_BBBy/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1640qbyjv6smy

الساعه، در محضر انور و اقدس سید الشهداء و سید جوان اهل بهشت سلام الله علیه، و ماه بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، دعاگوی همه کسانی که حضوری، تلفنی، پیامکی، وآتس آپی، اینستاگرامی، تلگرامی، و . و ... ، فرموده‌اند برایشان دعا کنم، دعای ویژه تقدیم داشتم.

ان شاءالله که همه این سروران گرامی حاجت روا بشوند و باشیم و عاقبت بخیر. بحق فاطمه زهرا سلام الله علیها و ابیها و بعلها و بنیها صلوات الله علیهم اجمعین .

                   ارادتمندتان؛

                   طلبه بسیجی؛

                   علی زادسرجیرفتی

             کربلای معلی؛ دو روز بعد

               از اربعین ۱۴۴۴ ه - ق/

         ۱۰ آبان هجری - شمسی. ۱۳۹۷

.

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۰۲.۱۱.۱۸ ۱۲:۱۱]

https://www.instagram.com/p/Bpq2zeshVGJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=7o7hq8tczpqs

کربلا المقدسه، خدا حافظ. بین الحرمین الشریفین، خدا نگهدار.

آقا حضرت امام حسین علیک السلام، حاجات همه دوستان و

سرورانم را برآورده بفرما.

آقا حضرت ابوالفضل العباس علیک السلام، شر اصلاح

طلبان سبز آمریکایی به عاملی محمد خاتمی و بنفش انگلیسی به سرگردگی ح - ر، از سر مسلمین کم و کوتاه بفرما.

یا اباعبدالله و یا ماه بنی هاشم و یا شهدای مظلوم کربلا امام خامنه‌ای را مساعدت فرما. والدین و امواتمانمان را غریق رحمت بی انتهای خود بگردانید.

یا موالینا و ساداتنا نسئلکم الدعاء جداً

به امید دیدار در سال آینده.

                     طلبه بسیجی؛

               علی زادسرجیرفتی؛

       آخرین دقایق حضور در کربلای معلی

                 تاریخ : ۱۱ آبان ۱۳۹۷ .

.

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۰۲.۱۱.۱۸ ۱۹:۴۹]

[Forwarded from قلم و بیان زادسرجیرفتی]

https://www.instagram.com/p/Bpry80WhukF/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1pa3mys74jhhj

☆☆☆

شرح کوتاهی از سفر مبارک علی زادسرجیرفتی و همراهان به سرزمین مقدس عتبات عالیات جهت حضور در پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام، از ابتدا تا انتها

☆☆☆

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز ۲۳ صفر المظفر ۱۴۴۰ هجری قمری مصادف با ۱۱ آبان ۱۳۹۷ هجری شمسی، پس از زیارت امیر المؤمنین علیه السلام، چهار شبانه روز پیاده روی اربعین حسینی علیه السلام از مقابل بارگاه ملکوتی و با شکوه و شوکت ولی الله الاعظم امام الجن والناس، تا مقابل حرمین شریفین حضرت امام حسین علیه السلام و حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، آنگاه به سوی سامرا و تماشای بارگاههای آسمانی و الهی حضرات امامین عسکریین صلوات الله علیهما، و زیارت آن دو امام همام علیهما صلوات الله روانه شدیم.

دقیقاً وقت اذان مغرب و عشا رسیدیم به حرم مطهر حضرت سید محمد فرزند برومند امام دهم، برادر عزیز امام یازدهم و عموی گرامی امام دوازدهم سلام الله علیهم اجمعین.

بعد از نماز مغرب و عشا و زیارت حضرت سید محمد علیه السلام، به سوی مقصد مذکور که مقدس است و سماوی حرکت کردیم. شب را در کنار و محضر دو پیشوای معصوم و مظلوم شیعیان عالم بیتوته داشتیم و بعد از اقامه نماز جماعت صبح، راهی شهر با قداست و تاریخی کاظمین شدیم و بعد از نماز جماعت ظهر و عصر و قرائت زیارتنامه خاص امامین کاظمین صلوات الله علیهما، قرائت نماز مخصوص برای آن دو رهبر الهی و قرآنی و صرف نهار، مجدداً به کربلای معلی مراجعت کردیم تا ثواب شب زیارتی اختصاصی حضرت سیدالشهدا علیه السلام را در محضر انور و اشرف و اجمل حسین علیه السلام باشیم.

حدود وقت نماز مغرب و عشا رسیدیم به حریم حرم مطهر سومین امام مظلوم جهان تشیع و نماز را به جماعت خوانده و سپس زیارت مخصوصه حضرت را خواندیم.

تا ساعت ده صبح امروز در حال استراحت بودیم، و در حال تحریر این رساله، سوار بر یک اتوبوس خوب اما با ظرفیت پنجاه نفر، عازم شهر مقدس و مرزی مهران خودمان هستیم.

ان شاءالله که وعده دیدار ما و شما، روز یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ هجری شمسی، با ذکرهای مبارک و پر ثواب و الهی:

مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود، مرگ بر اسرائیل خون آشام، و مرگ بر منافقین بنفش و سبز، و مرگ بر کفار

...

.

             طلبه بسیجی؛

         علی زادسرجیرفتی؛

         مسیر کربلا - مهران

               ۱۱ آبان ۱۳۹۷

..

قلم و بیان زادسرجیرفتی, [۰۹.۱۱.۱۸ ۱۳:۱۲]

https://www.instagram.com/p/Bp9F2OAB_y6/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14k9heh6mhjrv

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...