زادسرجیرفتی در نطق ‌قبل ‌از دستور : جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت، استان بشود ... مستمع خبر خوش و تاريخی موافقت دولت كريمه‌ی جمهوری اسلامی ايران با استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت از زبان رئيس دولتشان قرار بدهد ادامه . . . 

 

نماينده جيرفت در مجلس از احمدي‌نژاد خواست كه به وزير كشور دستور دهد جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت استان شده و بعد از ماه رمضان در ديدار با مردم جيرفت اين خبر خوش را به مردم اعلام نمايد.

منبع: خانه ملت. تاريخ: چهارشنبه 19 مهر 1385 

به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس، علي زادسر نماينده جيرفت و عنبر آباد در مجلس صبح امروز در نطق پيش از دستور مجلس، انقلاب اسلامي را نهضتي بر گرفته از سيره الهي حسنين(ع) دانست و گفت: حضرت امام(ره) اين سيره را در تمام مراحل انقلاب به تصوير كشيد كه مهمترين دليل بر اين مدعا، نامه سراسر عزت و مصلحت امام خميني(ره) است كه اخيراً منتشر شد

خبرگزاري فارس،

  خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران . سرويس: مجلس حجت‌الاسلام علي زادسر، نماينده‌ي مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس در نطق پيش از دستور خود با تبريك ولادت امام حسن مجتبي(ع) و تسليت شهادت امير مؤمنان(ع)، گفت: از مقامات مسوول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور پيامبر اعظم(ص) اخراج كنند و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به سب‌كنندگان به خاتم الانبياء است.

 خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

 تهران- خبرگزاري كار ايران. خبرگاني را انتخاب كنيد كه امتحان خويش را طي 30 سال گذشته پس داده باشند

خبرگزاري كار ايران

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي . داخلي. سياسي. مجلس."علي زادسر"نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به توهين مطبوعات دانمارك به ساحت حضرت رسول اكرم (ص) خواستار اخراج سفير اين كشور و قطع رابطه با دانمارك شد

خبرگزاري جمهوري اسلامي

  سفارت دانمارك در ايران تعطيل شد خبرگزاري فارس: وزير امور خارجه دانمارك امروز اعلام كرد، سفارت اين كشور در تهران به دليل حملات شب‌گذشته به اين سفارت بطور موقت به روي مراجعه كنندگان بسته شده است

خبرگزاري فارس   

متن كامل نطق قبل از دستور چهارشنبه مورخ 19/07/1385 نماينده‌ی مردم شريف جيرفت و  عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی 

بسم الله الرحمن الرحيم

ولادت با سعادت سبط اكبر پيامبر اعظم صلي الله عليه وآله وسلم حضرت امام حسن مجتبي عليه‌السلام و شهادت جانگداز مولی‌الكونين امام‌المتقين علی‌بن ابيطالب عليهما‌السلام را تبريك و تسليت عرض كرده و از درگاه ذات اقدس احديت مسألت دارم تا توفيق عمل به فرمايشات نائب امام عصر عليه‌السلام را خصوصاً فرمايشات گهربار روز گذشته‌ی حضرت ايشان را به همه‌ی ما مرحمت فرمايد و عاقبتمان را ختم بخير بگرداند.

 از مقامات محترم مسؤول مصرانه می‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور پيامبر اعظم (ص) اخراج كنند و هر نوع تعاملی را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به سب كنندگان به خاتم‌الانبياء است.

در اين فرصت اندك نكاتي را متذكر مي‌گردد:

1-از محضر شريف ملت عاشورايي ايران خاضعانه استدعا دارد كه مجلس خبرگان رهبري را بسيار مهم‌تر از گذشته تلقی فرمايند زيرا نقشي كه ايفا كرده جداً تعيين كننده و تاريخي بوده است.  برای رضای خدا در انتخابات خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها شركت كنيد كه حضور گسترده و ده‌ها ميليوني شما به پاي صندوق‌هاي رأي و گزينش بزرگاني واجد صلاحيت يك‌بار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوری اسلامی را شرمنده و پريشان خواهد ساخت، خصوصاً در اين مقطع خاص تاريخی و شرايط ويژه‌ی هسته‌ای. 

 خبرگانی را انتخاب كنيد كه اولاً امتحان خويش را در مراحل حساس تاريخي طي 30 سال گذشته پس داده باشند و ثانياً در ارادت عالمانه و خالصانه خود به ولايت مطلقه فقيه، بينه‌ی قابل دفاع داشته باشند و ثالثاً اعتقاد راسخ داشته باشند كه در وضعيت كنوني و دوران سخت بعد از رحلت جانگداز معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خمينی قدس‌سره‌الشريف، جانشيني اصلح و اعلم از حضرت آيت ا... معظم خامنه‌اي بزرگ برای آن حضرت وجود ندارد.

 2- جناب آقاي دكتر احمدي‌نژاد رئيس جمهور محترم، خدا مي‌داند كه اينجانب از همه‌ی وجود و از صميم قلب موفقيت روزافزون حضرت‌عالی و دولت پركار و خدمتگزارتان را از درگاه ذات اقدس احديت مسآلت دارم و برای تحقق اين مهم با تمام توان و اعتقاد تلاش كرده‌ام و از هرگونه حمايتی دريغ نورزيده‌ام. اگر خدای ناكرده اصطكاكی هم با برخی از دولتمردان دولت جناب‌عالی به وجود آمده باشد و يا پديد بيايد، مطمئن باشيد كه بنده شروع كننده نبوده و نيستم.

 جناب آقای رئيس جمهور، همانگونه كه حضوری به استحضار رسيد، يكی از دلايلي كه نماينده‌ی مردم شريف جيرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در جمع‌بندی نامزد اصلح انتخاباتی‌اش در دوره‌ی نهم رياست‌جمهوری به آن رسيد و آن را از شواهد و قرائن بدست آورده بود، عبارت است از اين مطلب مهم كه اطمينان يافته بود كه نامزد مورد نظرش علاوه بر ويژگی‌های ديگر، با استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت به عنوان كمربند امنيتی شرق كشور پهناور ايران اسلامی موافق است و مساعدت خواهد كرد و حضرت‌عالی پس‌از شنيدن اين مطالب فرموديد كه «منهم كمك می‌كنم» و ادامه داديد كه مطلب را به وزير كشور منعكس كنيد تا نظر كارشناسی تقيسمات كشوری را تهيه و برای دولت ارسال كنند، و بنده هم چنين كرده‌ام. 

 اكنون مصرانه تقاضا دارد كه به وزير محترم كشور دستور فرماييد تا تحقق اين آرزوی ده‌ها ساله‌ی مردم جيرفت بزرگ و بيش‌از 8 هزار ساله را در دستور كار خويش قرار بدهد و به گونه‌ای اقدام نمايد كه مردم عزيز و منتظر جنوب استان كرمان را در مراسم استقبال باشكوهشان از رئيس جمهور عزيزشان كه بعد از ماه مبارك رمضان به ميان جمع صميمی آنان خواهد شتافت، بيش از اين منتظر نگذارد و آنان را مستمع خبر خوش و تاريخی موافقت دولت كريمه‌ی جمهوری اسلامی ايران با استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت از زبان رئيس دولتشان قرار بدهد. 

 بدان اميد كه مورخان صداقت‌قلم، طغرای اين كار تاريخی و به حق را به مهر محمود احمدی‌نژاد ممهور كرده و در دفتر ديوانی دولت نهم به ثبت برسانند كه در روزگار صدارت و رياست جمهوری دكتر محمود احمدی‌نژاد جنوب استان كرمان به عنوان استانی مستقل به مركزيت جيرفت تبديل شد و بدانيد كه مردم محروم آن ديار شهيدان و سلحشورپرور را از حالا و تا هميشه‌ی تاريخ مديون و دعاگوی خود خواهيد ساخت.

3- اعتقاد راسخ داريم كه انقلاب شكوهمند اسلامي، نهضتي برگرفته‌ از سيرة الهي حسنين عليهماالسلام است و رهبر كبير و به ملكوت اعلي پيوسته‌اش نور ا... مرقده الشريف، پيرو واقعي آن  دو امام همام و معصوم بوده است و اين مهم را هم در دفاع مقدس هشت ساله با كفر جهاني به سركردگي امريكاي پليد به اثبات رسانيد و هم در پذيرش قطعنامه 598 كه معاهدة صلح عزتمند امام حسن عليه‌السلام را به تصوير كشانيد و بهترين دليل بر اين مدعا، نامة سراسر عزت، حكمت و مصلحت آن امام همام است كه اخيراً منتشر گرديد.

4- با ادای احترام و ضمن ابراز ارادت به حضرت آيه‌ا. . . هاشمی رفسنجانی، از باب پس دادن درس‌هايی كه از امثال حضرتش آموخته‌ايم عرضه می‌داريم كه آنچه برای حضرت‌ ايشان پيش آمده است را نشان از لطف خدا به خودش بداند و آن را به منزله‌ی امتحان سخت الهی بشمارد. همگان مطمئن باشند كه هاشمی‌رفسنجانی برای هميشه‌ی عمرش يار و ياوری فداكار برای اسلام و انقلاب اسلامی بوده و بازويی قدرتمند برای برادر و همسنگر پنجاه‌ساله‌ی خود می‌باشد و به امثال آن كسانی كه با بدفهمی و استكبار در ميان مردم مسلمان ايران اسلامی ظاهر شدند و هزاران رآی حضرتش را خراب كردند، ميدان جولان نخواهد داد.(از جامعه‌ی رسانه‌ای تقاضا دارم از اينجا به بعد را نيز منعكس فرمايند)

 5- از جناب حجت‌الاسلام خاتمی هم توقع داريم كه در اين سفرهايی كه به امريكا و انگليس و كشورهای ديگر دعوت می‌شوند اصل را بر صداقت و دوستی قرار ندهند مگر اينكه خلافش را عملاً باور كرده باشند و با دقت تمام مواظب دسيسه‌ها و بهره‌گيری‌های خاص دشمنان سودجو و حيله‌گر اسلام و جمهوری اسلامی ايران باشند كه آن‌ها بدون جهت به وزيران رسمی‌ و قانونی اين نظام الهی ويزا نمی‌دهند و بی‌حساب وكتاب ديگران را اكرام نمی‌كنند. مطمئناً آنان جناب‌ايشان را كه سال‌ها در اين كشور وزير بوده‌اند و هشت‌سال هم رئيس‌جمهور، قبول ندارند زيرا آنان دشمنان قسم خورده اسلام عزيز و انقلاب اسلامی می‌باشند.

6- برخوردهاي سليقه‌اي و شخصی امثال جناب آقاي دكتر حدادعادل و اظهارات امثال بنده هيچ ربطي به مشي و منش فكری و عملي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نداشته و ندارد و بهترين دليل بر عظمت و آزادگي و ظرفيت بالاي جمهوري اسلامي است. بگومگوهای اينچنينی در كدام پارلماني در جهان وجود دارد و نمايندگان كدام مجلسی در دنيا اينگونه مانند گوينده آزادانه از سران قوا انتقاد مي‌كنند و مطالبشان را بدون واهمه مي‌گويند و مي‌نويسند.

7-  باور كرده‌ايم كه دشمنان آگاه اين نظام الهي كه با علم و نيت سوء، از در دوستي با جمهوری اسلامی وارد شدند و بعضاً به جايگاه‌هاي بلند اين انقلاب مقدس اسلامي نيز دست يازيدند عاقبت رسوا شدند و چنانچه باز هم وجود داشته باشند رسوايي ذلت‌باری در انتظار آنان خواهد بود و به آنان نصيحت مي‌كنيم كه از سرنوشت امثال كساني كه با پشت‌پا زدن به سرزمين آباء و اجدادی خويش و بدور از مردم كشورشان، اينك در لندن و پاريس و ديگر كشورهای غريب، روزگار نكبت‌باری را می‌گذرانند، عبرت بگيرند و بدانند كه اراده‌اي خاص و الهي اين انقلاب مقدس و تاريخی را به پيش می‌برد كه در قاموس فكری و باورهای عملی بازيگران سياسي‌كار اين جناح و آن گروه، آن باند و اين حزب نمي‌گنجد و با فرمول‌هاي عليل و محاسبات غلط آنان سازگاري ندارد و گرنه تا حالا مي‌بايست اين نظام مؤيد به تأييدات الهي بارها و بارها از پا درآمده باشد.

8- مطمئن هستيم كه امريكا، انگليس، رژيم اشغالگر قدس، روسيه وامثالهم يك از يك پليدتر، جاني‌تر، حيله‌گرتر و خائن‌تر هستند و اعتماد كردن به هر يك از آن‌ها خامي و خوش خيالي است، اين ابر جنايتكاران روزگار چنانچه به يقين برسند كه منافع مادي و شيطاني آنان با مذاكره تأمين مي‌شود، می‌گويند مذاكره، و اگر بدانند كه با قرباني كردن ايران اسلامي و عزيز كه الگويی عملی و قابل عرضه برای مستضعفان عالم است، به مطامع پست ونحسشان مي‌رسند، لحظه‌اي درنگ نخواهند كرد.  با توجه به اين نظر، جمهوري اسلامي ايران كه تاكنون به درستي تن به مذاكره با شيطان بزرگ را نداده است چگونه خداي ناكرده گرفتار مكاري امثال روس‌ها خواهد شد، به اين دليل است كه بنده در آستانه سفر دبير محترم شوراي عالي امنيت ملي به روسيه، گفتم كه اگر مذاكره دردي را دوا مي‌كند، چنانچه واسطه‌ها را حذف كنيم بهتر است و گرنه ما هرگز مذاكره با شيطان بزرگ را بدون تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلاميمان قبول نداشته و نداريم، و به شورای امنيت سازمان ملل نيز تذكر می‌دهيم كه از برخوردشان با كره شمالی عبرت بگيرند و حق و حقوق هسته‌ای جمهوری اسلامی را مطابق قوانين ان پی تی(N-P-T) به رسميت بشناسند و به يقين بدانند كه مردم مسلمان و علوی ايران اسلامی و قدرتمند تا پای جانشان از حق و حقوق هسته‌ای خودشان دفاع خواهند كرد.

9- معتقديم كه مردم تيزبين و تيزهوش و رشيد و متدين ايران اسلامي عملكرد امثال گوينده را به حساب جمهوري اسلامي عزيز و اسلام عزيزتر نگذاشته‌ و نخواهند گذاشت و به همين جهت مقامات محترم را  هر از چند گاهي با آراي خويش هشدار داده و گوشمالي مي‌دهند

ذكر مطالب ديگری نيز ضرورت دارد كه بماند برای فرصتی ديگر.

از خداوند تبارك‌وتعالی می‌خواهيم كه ما را برآن اصولگرايي كه رهبر عزيز و فرزانه‌ي انقلاب اسلامی تبيين و تعريف فرمودند موفق بدارد كه فاصله‌ی عملی امثال بنده با آن جايگاه بلند و مقدس، بسی عميق است و طويل.

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً .

اللهم عجل لوليك‌الفرج.

بحق محمد و آل محمد صلی الله عليه و آله و سلم.

والسلام عليكم و رحمه ا. . . و بركاته .

=====

بازتاب این نطق بین‌المللی زادسرجیرفتی در رسانه‌های مختلف:

زادسر خواستار استان شدن جنوب كرمان شد 

نماينده مردم جيرفت و عنبر آباد در مجلس خواستار استان شدن جنوب كرمان به مركزيت جيرفت شد

زادسر خواستار استان شدن جنوب كرمان شد

  نماينده مردم جيرفت و عنبر آباد در مجلس خواستار استان شدن جنوب كرمان به مركزيت جيرفت شد. 

علي زادسر در نطق پيش از دستور خود در جلسه علني روز چهارشنبه مجلس شوراي اسلامي، با بيان اين كه هميشه براي موفقيت دولت خدمتگزار احمدي‌نژاد تلاش مي‌كنم، خطاب به رييس جمهور گفت: اگر اصطكاكي با برخي دولتمردان شما به وجود آمده باشد، مطمئن باشيد من شروع كننده نبوده‌ام. انقلاب اسلامي را نهضتي بر گرفته از سيره الهي حسنين(ع) دانست و گفت: حضرت امام(ره) اين سيره را در تمام مراحل انقلاب به تصوير كشيد كه مهمترين دليل بر اين مدعا، نامه سراسر عزت و مصلحت امام خميني(ره) است كه اخيراً منتشر شد. وي با ابراز ارادات به هاشمي رفنسجاني افزود: آنچه براي شما پيش آمده را نشان از لطف خدا به خودتان بدانيد و آن را به منزله امتحان الهي بشماريد. زادسر تصريح كرد: همگان مطمئن باشند كه هاشمي براي هميشه يار و ياوري فداكار براي اسلام و انقلاب اسلامي و بازويي قدرتمند براي همسنگر 50 ساله خود مي‌باشد و به امثال آن كساني كه با بدفهمي و استكبار در ميان مردم ظاهر شده و هزاران راي او را خراب كردند، ميدان جولان نمي‌دهد. نماينده جيرفت در مجلس با اشاره به توهين جديد تلويزيون دانمارك به پيامبر اكرم (ص) اظهار داشت: از مقامات مسئول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور اخراج كرده و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به توهين‌كنندگان خاتم‌الانبيا است. وي حضور مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبري را بسيار مهمتر از گذشته برشمرد و افزود: ملت ايران با شركت در انتخابات خبرگان و شوراها، خصوصاً در اين مقطع خاص تاريخي و شرايط ويژه هسته‌اي، يكبار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده و پريشان مي‌سازد. نماينده جيرفت در مجلس از احمدي‌نژاد خواست كه به وزير كشور دستور دهد جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت استان شده و بعد از ماه رمضان در ديدار با مردم جيرفت اين خبر خوش را به مردم اعلام نمايد.

منبع: خانه ملت    تاريخ: چهارشنبه 19 مهر 1385 

 زادسر در نطق پيش از دستور: براي موفقيت دولت خدمتگزار احمدي‌نژاد تلاش مي‌كنم

خبرگزاري فارس: نماينده مردم جيرفت در مجلس با بيان اين كه هميشه براي موفقيت دولت خدمتگزار احمدي‌نژاد تلاش مي‌كنم، گفت: اگر اصطكاكي با برخي دولتمردان شما به وجود آمده باشد، مطمئن باشيد من شروع كننده نبوده‌ام. 

به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس، علي زادسر نماينده جيرفت و عنبر آباد در مجلس صبح امروز در نطق پيش از دستور مجلس، انقلاب اسلامي را نهضتي بر گرفته از سيره الهي حسنين(ع) دانست و گفت: حضرت امام(ره) اين سيره را در تمام مراحل انقلاب به تصوير كشيد كه مهمترين دليل بر اين مدعا، نامه سراسر عزت و مصلحت امام خميني(ره) است كه اخيراً منتشر شد. وي با ابراز ارادات به هاشمي رفنسجاني افزود: آنچه براي شما پيش آمده را نشان از لطف خدا به خودتان بدانيد و آن را به منزله امتحان الهي بشماريد. زادسر تصريح كرد: همگان مطمئن باشند كه هاشمي براي هميشه يار و ياوري فداكار براي اسلام و انقلاب اسلامي و بازويي قدرتمند براي همسنگر 50 ساله خود مي‌باشد و به امثال آن كساني كه با بدفهمي و استكبار در ميان مردم ظاهر شده و هزاران راي او را خراب كردند، ميدان جولان نمي‌دهد. نماينده جيرفت در مجلس با اشاره به توهين جديد تلويزيون دانمارك به پيامبر اكرم (ص) اظهار داشت: از مقامات مسئول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور اخراج كرده و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به توهين‌كنندگان خاتم‌الانبيا است. وي حضور مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبري را بسيار مهمتر از گذشته برشمرد و افزود: ملت ايران با شركت در انتخابات خبرگان و شوراها، خصوصاً در اين مقطع خاص تاريخي و شرايط ويژه هسته‌اي، يكبار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده و پريشان مي‌سازد.

نماينده جيرفت در مجلس از احمدي‌نژاد خواست كه به وزير كشور دستور دهد جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت استا  شده و بعد از ماه رمضان در ديدار با مردم جيرفت اين خبر خوش را به مردم اعلام نمايد. انتهاي پيام/

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران سرويس: مجلس حجت‌الاسلام علي زادسر، نماينده‌ي مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس در نطق پيش از دستور خود با تبريك ولادت امام حسن مجتبي(ع) و تسليت شهادت امير مؤمنان(ع)، گفت: از مقامات مسوول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور پيامبر اعظم(ص) اخراج كنند و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به سب‌كنندگان به خاتم الانبياء است.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، نماينده‌ي مردم جيرفت و عنبرآباد از ملت عاشورايي ايران خاضعانه استدعا كرد كه مجلس خبرگان رهبري را بسيار مهم‌تر از گذشته تلقي كنند و در انتخابات خبرگان رهبري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا شركت كنند كه حضور گسترده و ده‌ها ميليوني آنها در پاي صندوق‌هاي رأي و گزينش بزرگاني واجد صلاحيت يك بار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده و پريشان خواهد ساخت. وي در اين راستا به شرايط خاص كشور به ويژه در مسأله‌ي هسته‌يي اشاره و خاطرنشان كرد: خبرگاني را انتخاب كنيد كه اولا امتحان خويش را در مراحل حساس تاريخي طي سي سال گذشته پس داده باشند و ثانيا مراودات عالمانه و خالصانه خود به ولايت مطلقه فقيه بينه قابل دفاع داشته باشند و ثالثا اعتقاد راسخ داشته باشند كه در وضعيت كنوني و دوران سخت بعد از رحلت جانگذار معمار كبير انقلاب اسلامي، جانشين اعلم و اصلح از حضرت آيت‌الله خامنه‌اي بزرگ براي آن حضرت وجود ندارد. زادسر خطاب به رييس جمهور با بيان اين‌كه از صميم قلب موفقيت روزافزون حضرت عالي و دولت خدمتكار شما را مسئلت دارم، ‌گفت: اگر خداي ناكرده اصطكاكي هم با برخي دولتمردان جنابعالي بوجود آمده باشد يا پديد آيد، مطمئن باشيد كه بنده شروع‌كننده نبوده و نيستم. وي تحقق آرزوي مردم جيرفت يعني استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت به عنوان كمربند امنيتي شرق كشور را خواهان شد و در ادامه افزود: اعتقاد راسخ داريم كه انقلاب شكوهمند اسلامي، نهضتي برگرفته از سيره الهي حسنين (ع) است و رهبر كبير و به ملكوت اعلي پيوسته‌اش پيرو واقعي آن دو امام همام و معصوم بوده است و اين مهم را هم در دفاع مقدس 8 ساله با كفر جهاني به سركردگي آمريكاي پليد به اثبات رسانيد و هم در پذيرش قطعنامه‌ي 598 كه معاهده‌ي صلح عزتمند امام حسن (ع) را به تصوير كشانيد. وي بهترين دليل بر اين مدعا را نامه‌ي سراسر حكمت و مصلحت امام (ره) دانست كه اخيرا منتشر گرديد. وي افزود: همگان مطمئن باشند كه هاشمي رفسنجاني براي هميشه عمرش يار و ياوري فداكار براي اسلام و انقلاب اسلامي بوده و بازوي قدرتمند براي برادر و همسنگر 50 ساله خود مي‌باشد. انتهاي پيام کد خبر: 8507-11709  

 تاريخ :19/07/1385 ساعت : 12:11/ نطق پيش ازدستور/

زادسر جيرفتي:سفير دانمارك در ايران بايد اخراج شود

خبرگاني را انتخاب كنيد كه امتحان خويش را طي 30 سال گذشته پس داده باشند

 تهران- خبرگزاري كار ايران

نماينده حيرفت و عنبرآباد در مجلس‌‏هفتم گفت: خبرگاني را انتخاب كنيد كه امتحان خويش را در مراحل حساس تاريخي طي 30 سال گذشته پس داده باشند. به گزارش خبرنگا پارلماني" ايلنا" علي زادسرجيرفتي در نطق پيش ازدستور خود ضمن درخواست اخراج سفير دانمارك از ايران به خاطر توهين رسانه‌‏هاي دانماركي به پيامبر عظيم‌‏الشان اسلام، بر ضرورت حضور مردم در انتخابات خبرگان تاكيد كرد و گفت: خبرگاني را انتخاب كنيد كه اولا امتحان خويش را در مراحل حساس تاريخي طي 30 سال گذشته پس داده باشند وثانيا در ارادات عالمانه و خالصانه خود به ولايت مطلقه فقيه بنيه قابل دفاع داشته باشند و ثالثا اعتقاد راسخ داشته باشند كه در وضعيت كنوني و دوران سخت بعد از رحلت جانگداز معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني- قدس سره الشريف- جانشيني اصلح و اعلم‌‏تر از حضرت آيت‌‏الله معظم خامنه‌‏اي بزرگ براي آن حضرت وجود ندارد.وي با اداي احترام به آيت‌‏الله هاشمي‌‏رفسنجاني گفت: از باب پس دادن درس‌‏هايي كه از امثال حضرتش آموخته‌‏ايم، عرضه مي‌‏داريم كه آنچه براي حضرت ايشان پيش آمده است را نشان از لطف خدا به خودش بداند و آن را به منزله امتحان سخت الهي بشمارد. همگان مطمئن باشند كه هاشمي‌‏رفسنجاني براي هميشه عمرش يار و ياوري فداكار براي اسلام و انقلاب اسلامي بوده و بازويي قدرتمند براي برادر و همسنگر پنجاه ساله خود مي‌‏باشد و به مثال آن كساني كه با بدفهمي استكبار در ميان مردم مسلمان ايران اسلامي ظاهر شدند و هزاران راي حضرتش را خراب كردند، ميدان جولان نخواهد داد.زادسر با توصيه به سيدمحمد خاتمي، از وي خواست مراقب دسيسه‌‏هاي دشمنان نظام در سفرهاي خارجي‌‏اش باشد.نماينده اصولگراي جيرفت و عنبرآباد با استقبال از فضاي آزاد مجلس در نقد قواي كشور گفت: نمايندگان كدام مجلسي در دنيا اين گونه مانند گوينده آزادانه از سران قوا انتقاد مي‌‏كنند و مطالب‌‏شان را بدون واهمه مي‌‏گويند و مي‌‏نويسند؟!نماينده حيرفت و عنبرآباد در مجلس‌‏هفتم، ضمن اعلام حمايت از رييس‌‏جمهور از وي خواست تا كمك كند جنوب استان كرمان با مركزيت جيرفت به عنوان يك استان مستقل از استان كرمان اعلام موجوديت كند.پايان پيام کد خبر: 355800

 نماينده جيرفت خواستار اخراج سفير دانمارك از ايران شد

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ۸۵/۰۷/۱۹ داخلي. سياسي. مجلس.

"علي زادسر"نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به توهين مطبوعات دانمارك به ساحت حضرت رسول اكرم (ص) خواستار اخراج سفير اين كشور و قطع رابطه با دانمارك شد. به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، زادسر در نطق پيش از دستور خود در جلسه علني روز چهارشنبه مجلس شوراي اسلامي، افزود: از مقامات مسوول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را دراولين زمان ممكن از كشور پيامبر اعظم(ص) اخراج كنند و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به سب‌كنندگان به خاتم الانبيا است. نماينده جيرفت با تاكيد بر اينكه انتخابات خبرگان رهبري بسيار مهم‌تر از گذشته است، گفت : حضور گسترده و ده‌ها ميليوني مردم در پاي صندوق‌هاي راي و گزينش بزرگاني واجد صلاحيت يك بار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده و پريشان خواهد ساخت. زادسر به مردم توصيه كرد افرادي را براي خبرگان انتخاب كنيد كه در شرايط مختلف تاريخي . ۳سال گذشته امتحان خود را پس داده و به ولايت فقيه و رهبري آيت الله خامنه‌اي اعتقاد راسخ داشته باشند. همچنين عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس خطاب به رييس جمهوري گفت: اگر خداي ناكرده اصطكاكي هم با برخي دولتمردان جنابعالي بوجود آمده باشد، يا پديد آيد، مطمئن باشيد كه بنده شروع‌كننده نبوده و نيستم و از صميم قلب موفقيت روزافزون حضرت عالي و دولت خدمتكار شما را مسئلت دارم. نماينده جيرفت و عنبرآباد تحقق آرزوي مردم جيرفت يعني استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت به عنوان كمربند امنيتي شرق كشور را خواستار شد. زادسر در ادامه سخنان خود افزود:اعتقاد راسخ داريم كه انقلاب شكوهمند اسلامي، نهضتي برگرفته از سيره الهي حسنين (ع) است و رهبركبير و به ملكوت اعلي پيوسته‌اش پيرو واقعي آن دو امام همام و معصوم بوده است و اين مهم را هم در دفاع مقدس  ۸ساله با كفر جهاني به سركردگي آمريكاي پليد به اثبات رسانيد و هم در پذيرش قطعنامه‌ي  ۵۹۸كه معاهده‌ي صلح عزتمند امام حسن (ع) را به تصوير كشانيد. وي بهترين دليل بر اين مدعا را نامه سراسر حكمت و مصلحت امام (ره) دانست كه اخيرا منتشر گرديد. زادسر افزود:همگان مطمئن باشند كه "هاشمي رفسنجاني"براي هميشه عمرش يار و ياوري فداكاربراي اسلام و انقلاب اسلامي بوده و بازوي قدرتمند براي مسوولان كشور است. وي همچنين خطاب به "هاشمي رفسنجاني"گفت انچه براي شما پيش آمده امتحان الهي است و ان را لطف خدا براي خود بدانيد. نماينده جيرفت: مسئولان جمهوري اسلامي سفير دانمارک را از كشور اخراج كنند

شبكه خبر دانشجو ـ سرويس سياسي

نماينده مردم جيرفت در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به توهين جديد تلويزيون دانمارك به پيامبر اكرم (ص) خاطرنشان كرد: از مقامات مسئول مصرانه مي‌خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را در اولين زمان ممكن از كشور اخراج كرده و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند چرا كه اين كمترين پاسخ به توهين كنندگان خاتم الانبياء است. 

 به گزارش خبرنگار «شبكه خبر دانشجو»، علي زادسر صبح امروز در نطق پيش از دستور مجلس، همچنين با اشاره به اينكه تاكنون براي موفقيت دولت خدمتگزار احمدي نژاد با تمام توان و اعتقاد تلاش كرده ام، گفت: اگر اصطحكاكي با برخي دولتمردان شما به وجود آمده باشد، مطمئن باشيد كه من شروع كننده نبوده ام.  زادسر با تاكيد بر اينكه حضور مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبري بسيار مهمتر از گذشته است، اظهار داشت: ملت ايران با شركت در انتخابات خبرگان و شوراها به خصوص در اين مقطع خاص تاريخي و شرايط ويژه هسته اي، يكبار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده خواهد ساخت.  وي در ادامه افزود: باور كرده ايم كه دشمنان آگاه اين نظام الهي كه با علم و نيت سوء از در دوستي با جمهوري اسلامي وارد شدند، عاقبت رسوا شدند و چنانچه باز هم وجود داشته باشند رسوايي ذلت باري در انتظار آنان خواهد بود.  زادسر در ادامه با تمجيد از هاشمي رفسنجاني تصريح كرد: همگان مطمئن باشند كه هاشمي براي هميشه يار و ياوري فداكار براي اسلام و بازويي قدرتمند براي همسنگر 50 ساله خود است./انتهاي پيام/ 

 سياسي 3:51:26  ساعت : چهار شنبه 19 مهر 1385 تاريخ :   44003   شماره خبر :

نماينده جيرفت در مجلس:هاشمي يار و ياور انقلاب و مسوولان نظام است:

عنوان خبر:خبرگزاری دانشگاه آزاد(آنا): نماينده جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به توهين مطبوعات دانمارك به ساحت حضرت رسول اكرم (ص) خواستار اخراج سفير اين كشور و قطع رابطه با دانمارك شد. علي زادسر در نطق پيش از دستور خود در جلسه علني مجلس شوراي اسلامي، افزود: از مقامات مسوول مصرانه مي خواهم كه سفير ناموجه دولت منحوس دانمارك را دراولين زمان ممكن از كشور پيامبر اعظم(ص) اخراج كنند و هر نوع تعاملي را با آن دولت پليد قطع كنند كه اين كمترين پاسخ به سب كنندگان به خاتم الانبيا است.نماينده جيرفت با تاكيد بر اينكه انتخابات خبرگان رهبري بسيار مهم‌تر از گذشته است، گفت : حضور گسترده و ده ها ميليوني مردم در پاي صندوق هاي راي و گزينش بزرگاني واجد صلاحيت يك بار ديگر دشمنان عنود و زورمدار جمهوري اسلامي را شرمنده و پريشان خواهد ساخت. زادسر به مردم توصيه كرد افرادي را براي خبرگان انتخاب كنيد كه در شرايط مختلف تاريخي سي سال گذشته امتحان خود را پس داده و به ولايت فقيه و رهبري آيت الله خامنه‌اي اعتقاد راسخ داشته باشند. همچنين عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس خطاب به رييس جمهوري گفت: اگر خداي ناكرده اصطكاكي هم با برخي دولتمردان شما بوجود آمده باشد، يا پديد آيد، مطمئن باشيد كه بنده شروع كننده نبوده و نيستم و از صميم قلب موفقيت روزافزون حضرت عالي و دولت خدمتكار شما را مسئلت دارم. نماينده جيرفت و عنبرآباد تحقق آرزوي مردم جيرفت يعني استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت به عنوان كمربند امنيتي شرق كشور را خواستار شد.

وي بهترين دليل بر اين مدعا را نامه سراسر حكمت و مصلحت امام (ره) دانست كه اخيرا منتشر گرديد. زادسر افزود:همگان مطمئن باشند كه "هاشمي رفسنجاني"براي هميشه عمرش يار و ياوري فداكاربراي اسلام و انقلاب اسلامي بوده و بازوي قدرتمند براي مسوولان كشور است.

 وي همچنين خطاب به "هاشمي رفسنجاني" گفت انچه براي شما پيش آمده امتحان الهي است و ان را لطف خدا براي خود بدانيد. 

سفارت دانمارك در ايران تعطيل شد

 خبرگزاري فارس: وزير امور خارجه دانمارك امروز اعلام كرد، سفارت اين كشور در تهران به دليل حملات شب‌گذشته به اين سفارت بطور موقت به روي مراجعه كنندگان بسته شده است.   

  به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس از كپنهاك، مقامات دانماركي اعلام كرده‌اند در حملات شب‌گذشته كه با مواد آتش‌زا و كوكتل‌ مولوتوف به سفارت اين كشور در تهران انجام شد،‌ به كسي آسيب نرسيد. جمعي از طلاب و دانشجويان كشورمان شب‌گذشته در اعتراض به اقدام مجدد دانمارك در اهانت به پيامبر اعظم اسلام (ص) و پخش تصاوير ويديويي موهن در يكي از پايگاه‌هاي اينترنتي، مقابل سفارت دانمارك در تهران تجمع كردند و مراتب خشم خود را از اقدامات ضد اسلامي در اروپا بويژه دانمارك اعلام كردند. "پر استيگ مولر" وزير امور خارجه دانمارك امروز گفت: «ما به دلايل امنيتي سفارت را به روي عموم بسته‌ايم اما سفير و كاركنان ما در تهران به كار خود ادامه خواهند داد.» اين وزير دانماركي در عين حال از مقامات ايران بخاطر انجام ندادن تدابير امنيتي كافي براي سفارت آن در تهران انتقاد كرد و اعلام كرد كه "احمد دانيالي" سفير ايران در كپنهاك را به وزارت خارجه فراخوانده است. بنا بر اين گزارش، انتظار مي‌رود اعتراضات در تهران امشب نيز ادامه داشته باشد. مولر افزود: «من به او [دانيالي] گفتم كه اين اقدامات غيرقابل قبول است. به دانيالي گفتم كه آنها باعث بسته شدن سفارت شده‌اند.» اين در حالي است كه وزارت خارجه دانمارك در عين حال خواستار برگزاري نشستي فوق‌العاده براي بحث درباره راهبردهاي آتي و از بين بردن تنش‌ها در كشورهاي اسلامي در كپنهاك شده‌ است. انتهاي پيام/.

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...