به مناسبت يوم الله ‌٢٢ بهمن 1357،(علي زادسرجيرفتي)

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

«... و ذكرهم بايام الله ...»

1 ـ آن مفسر بزرگ ” ... و قل جاء الحق و زهق الباطل، ان الباطل كان ذهوقا”، در مقام عمل 22 بهمن 57 بود.

2 ـ آن فرخنده نهار و مبارك روزي كه «اذا جاء نصرالله و الفتح  و رأيت الناس يدخلون في دين الله افواجا» را مجددا عملي فرمود و يادآور ورود پيروزمندانه‌ي رسول خدا (ص) به مكه‌ي مكرمه گرديد، 22 بهمن 57 بود.

3 ـ آن كس كه حقيقتا «ان تنصر الله، ينصركم و ثبت اقدامكم را در باور دين‌مداران نشانيد و مستضعفان عالم را به قبول آن واداشت، 22 بهمن 57 بود.

4 ـ آن حكيم قديري كه اهل عقل و فكر را به اعتراف بر « يدالله فوق ايديهم» مجبور نمود 22 بهمن 57 بود.

5 ـ آن كاشف تيزهوش از راز سر به مهر «و لاتهنوا و لاتحزنوا و انتم الاعلون ان كنتم مؤمنين» 22 بهمن 57 بود.

6 ـ آن در هم شكننده‌ي « ... ذي‌الاوتاد» و فريادگر «و سيعلوا الذين ظلموا، اي منقلب ينقلبون» و نهيب زن «تبت يدا ابي‌لهب و تب» 22 بهمن 57 بود.

7 ـ آن اثبات كننده‌ي « ... و لله العزه و لرسوله و للمؤمنين، و لكن المنافقين لايعلمون» 22 بهمن 57 بود.

8 ـ آن معلم اديب و عليم «سبحان ربي العظيم و بحمده» و «سبحان ربي‌الاعلي و بحمده» 22 بهمن 57 بود.

9 ـ آن مكار و سياسی كه « و مكروا و مكر الله، و الله خيرالماكرين» را به نمايش گذاشت و مكاري و حقه‌بازي «سيا»، «انتلي جنت سرويس»، «موساد» و «ك،گ،ب» و . و .. را خنثي و بي‌اثر كرد و به‌رغم هزارات توطئه‌ي شوم آن‌ها، عبد صالحش خميني كبير را به سلامت به آغوش وطن بازگردانيد و جمهوري اسلامي او را محقق ساخت، 22 بهمن 57 بود.

10 ـ آن مسرور سروري كه پس از يك عمر تلاش و رنج و مشقت غنچه‌ي تبسم را بر لب‌هاي امام خميني شكوفانيد و آن پير و مراد و مرشد اهل ايمان و ولاء را خندانيد، 22 بهمن 57 بود.

11 ـ آن تبر ستبري كه در دستان ابراهيمي دگر بالا رفت و بر فرق سر و كمر بت بزرگ و كهنه‌ي دولت دو هزار و پانصد ساله‌ي شاهنشاهي فرود آمد و بساط سلطنت را درهم نورديد و شعار شرك‌آلود و ننگ آور «خدا، شاه، ميهن» را از دامن مام وطن پاك و شعار با شعور «استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي» را جايگزين گردانيد، 22 بهمن 57 بود.

12 ـ آن دم خدايي كه از نفس مسيحايي عيسايی دگر در كالبد نيمه جان مردماني كه از زهر قوي ستم ساواك شاهنشاهي، مسموم شده بودند، دميد و ميليون‌ها نفر حواريون معاصر را بيدار و هوشيار و با نشاط و باهدف ساخت، 22 بهمن 57 بود.

13 ـ آن عصايي كه معجزه‌ي واقعي موساي دوران شد و سحر ساحران شكم‌باره‌ي درباري را كه «شاه سايه‌ي خداست» را مروج بودند، باطل كرد و فرعون زمان را در 26 دي‌ماه 57 در «نيل» خروشان «شاه فراري شده» جماعت مسلمان، غرق نمود، 22 بهمن 57 بود.

14 ـ آن بيعتي كه دگرباره علي (ع) را حاكم بر عرض و آبرو و مال و ناموس مسلمين گردانيد و خطبه‌هاي نهج‌البلاغه‌اش را كه نه با زبان عربي و از «كوفه» كه با زبان فارسي و از «جماران» انشاء مي‌كرد و به گوش جهانيان مي‌رسانيد، 22 بهمن 57 بود.

15 ـ آن ذوالفقاري كه به شكل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي درآمده بود و خوارج را كه نه از نهروان بلكه از كردستان، خوزستان، بلوچستان و تركمن صحرا، ياغي شده بودند و بر امام حق خروج كرده بودند، گردن زد و به هلاكت رسانيد، 22 بهمن 57 بود.

16 ـ آن بخشنامه ‌نويسي كه زنان را به پوشش مناسب ملزم و مردان را در مسير حيا و عفت بيشتر رهنمون فرمود و با اراده‌ي او فاحشه‌خانه‌ها خراب، بدكاره‌ها دربدر، شراب‌فروشي‌ها ويران، كاباره‌ها تعطيل، قمار بازي‌ و رقاصي ممنوع گرديد، 22 بهمن 57 بود.

17 ـ آن مصلح مقتدري كه پهلوي‌هاي شراب‌خواره را آواره و گوربه‌گور كرد و مملكت اسلامي ايران علوي را از لوث وجود نحس‌شان پاك گردانيد، 22 بهمن 57 بود.

18 ـ آن زلزله‌اي كه زلزال شديد بر «مرمر»، «گلستان»، «سعدآباد» و «نياوران» مستولي ساخت و خانواده‌ي كثيف هزار فاميل را از سكونت در آن‌ها پشيمان كرد و فراري داد 22 بهمن 57 بود.

19 ـ آن معمار زبردست و هنرمندي كه در كمترين زمان ممكن و متصور كاخ ستم دو هزار و پانصد ساله‌ي ستم‌شاهي را تخريب و با حداقل امكانات، تجهيزات و مصالح بناي مستحكم و مرصوص و بلند مرتبه‌ي جمهوري اسلامي را در ايران زمين احداث كرد و استوار ساخت و هم‌چنين آن مهندس خبره و مجرب و چيره دستي كه شهرها را از امكانات نسبي و شهروندان را نيز از رفاه بهره‌مند ساخت، و در مدت زماني كوتاه روستاها را از نعمت‌هاي آب آشاميدني بهداشتي، برق، راه، مدرسه، تلفن، بهداشت عمومي و مثل آن‌ها و روستانشينان را صاحب قالي، يخچال، تلويزيون، فريزر، لباس‌شويي، جاروبرقي و ... گردانيد، 22 بهمن 57 بود.

20 ـ آن حادثه‌ي مقدس و تاريخي كه به اراده‌ي الهي، مستضعفان ايران علوي را وارث كل كشور گردانيد و ذليل شدگان طاغوت را عزيز و عزيز شدگان طاغوت را ذليل كرد و روستازادگان، كاسب‌زادگان، كشاورززادگان، كارگرزادگان فقير و بي‌بضاعت را از زندان‌ها رهانيد و از شكنجه‌ها خلاصي بخشيد و آنان را به صدارت، وزارت، وكالت، استانداري، فرمانداري، بخشداري و انواع مديريت‌هاي عالي و مياني و پايين كشور، رسانيد، 22 بهمن 57 بود.

21 ـ آن سخاوتمند كريمي كه تعداد دانشجويان، استادان، طلاب، روحانيان، پزشكان، مهندسان، زبان‌دانان، فرهيختگان، هنرمندان، ورزشكاران، انديشمندان، سياست‌مداران، كتب، مجلات، مطبوعات و همانند اينان را حداقل به ده برابر افزايش داده است و ايضا رقم ماشين‌داران، مغازه‌داران، معماران، ساختمان‌سازان منزل‌داران و از اين قبيل را تقريبا ده برابر كرده است، آن هم از جمعيتي كه دو برابر شده است، از ديگر معجزات 22 بهمن 57 بود.

22 ـ آن دست قدرت‌مندي كه دستان چپاول‌گران از بيت‌المال را قطع و سوء استفاده كنندگان از مقام و موقعيت و قدرت را رسوا و بركنار كرد و رانت‌خواران بزرگ و كوچك اقتصادي، سياسي، فرهنگي و ... را شناسايي كرد و مجازات فرمود و پارتي‌بازان سفسطه‌گري را كه حق را باطل و باطل را حق ، ظالم را مظلوم و مظلوم را ظالم جلوه مي‌دادند به همراه چاپلوسان چرب زباني كه با فرصت‌طلبي بار و بنه خويش و خويشان‌شان را مي‌بستند و منافقاني كه دين را جداي از سياست مي‌دانستند و نشخواركنندگان ته‌مانده‌ي سفره‌هاي فكري غربيان و شرقيان بودند و از اين قماش را معرفي فرمود و عقوبت كرد، 22 بهمن 57 بود و ان‌شاء‌الله آن دستي كه همه‌ي كساني كه در موقعيت‌هايي كه برخي از آن‌ها را متذكر شديم، رسوا، بركنار، محاكمه و مجازات خواهد كرد نيز از بركت 22 بهمن 57 خواهد بود.

به فضل الهي آن پرچمي كه با دستان تواناي امام خميني قدس سره در 22 بهمن 57 در ايران اسلامي در مقابل چشم مردمان جهان به اهتزاز درآمد و اينك با دستان توانمند جانشين به حق و خلف مصلحش آيت الله معظم خامنه‌اي كبير هم‌چنان برافراشته است، به دست صاحب اصلي و باني واقعي آن بقيه الله الاعظم حجه بن الحسن العسكري عجل الله تعالي فرجه الشريف، سپرده خواهد شد.

والسلام عليكم و علی عبادا . . . الصالحين و رحمت‌ا . . . بركاته

 زادسر با اشاره به راهپيمايي پيش روي 22 بهمن تصريح كرد:ملت عاشورايي ايران با الهام از نهضت امام حسين(ع) بار ديگر در 22 بهمن امسال حضور گسترده‌اي در راهپيمايي خواهند داشت و تودهني محكمي به يزيديان روزگار و بوش جنايتكار خواهند زد و كلام تاريخي امام مبني بر اين كه آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند،تكرار خواهد شد. ادامه‌ی مطلب . . .

دیدگاه‌ها   

#1 خدادادی 1390-11-20 00:15

ازمطالب ارزنده ی شمااستفاده کردیم خداوندمتعال برتوفیقات شمابیفزاید
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...