زادسر : وزرای اطلاعات و آموزش و پرورش طرح سئوالات توهین آمیز به پیامبر را بررسی کنند

 

وزرای اطلاعات و آموزش و پرورش طرح سئوالات توهین آمیز به پیامبر را بررسی کنند

زادسر در جمع خبرنگاران:

وزرای اطلاعات و آموزش و پرورش طرح سئوالات توهین آمیز به پیامبر را بررسی کنند

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از وزرای اطلاعات و آموزش و پرورش خواست موضوع طرح سئوالات توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) در آزمون فرهنگیان استان تهران را از ابعاد مختلف بررسی و نتایج آن را اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی زادسر نماینده جیرفت در مجلس هفتم که در پایان جلسه علنی امروز با خبرنگاران سخن می گفت، متذکر شد: طرح سئوالات توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر (ص) در آزمون فرهنگیان وزرات آموزش و پرورش نمی تواند بدون اهداف سیاسی صورت گرفته باشد.

این نماینده تصریح کرد: طراح این سئوالات یا دشمن دانا بوده و یا دوست نادان؛ که این خیانت و توهین را مرتکب شده است.

این نماینده در پایان تاکید کرد چنانچه معلوم شود شخص فرشیدی وزیرآموزش و پرورش نیز در این خصوص مرتکب کوتاهی شده باید با وی برخورد قانونی صورت گیرد.

 منبع مهر: تاریخ انتشار، تهران: ۱۵:۱۱  ,  ۱۳۸۵/۱۲/۰۱ 

زادسر طرح سؤالات توهين‌آميز به ساحت پيامبر را سياسي دانست

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس طرح سؤالات توهين‌آميز به ساحت پيامبر اسلام را يك اقدام سياسي دانست.

به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس، علي زادسر نماينده جيرفت در مجلس در حاشيه جلسه علني امروز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به طرح سؤالات توهين‌آميز به ساحت مقدس پيامبر در آزمون ضمن خدمت فرهنگيان استان تهران گفت: اين سؤالات نمي‌تواند بدون غرض و هدف سياسي طرح شده باشد و دميدن در شپيور نيز نمي‌تواند كار درستي باشد.

وي تاكيد كرد: وزير آموزش و پرورش و وزير اطلاعات بايد بررسي‌هاي لازم را انجام دهند كه سؤالات مذكور از طرف دشمني دانا و يا دوست احمق طرح شده است.

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس اضافه كرد: اگر بعد از بررسي‌ها مشخص شد كه شخص وزير آموزش و پرورش در اين خصوص كوتاهي كرده بايد با وزير برخورد شود اما اگر قرار باشد اين مسئله وسيله‌ و بهانه‌اي براي تخطئه آموزش و پرورش باشد تصور نمي‌كنم اين اقدام درست باشد.

زادسر با محكوم ‌كردن طرح اين سؤالات گفت:انتشار اين سؤالات در سطح كشور نيز صحيح نيست.

انتهاي پيام/2

منبع فارس : زادسر طرح سؤالات توهين‌آميز به ساحت پيامبر را سياسي دانست .

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ۸۵/۱۲/۰۱

داخلي. سياسي. افروغ. ضمن خدمت.

" علي زادسر " نماينده جيرفت و عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس نيز طرح سووالات توهين‌آميز به ساحت پيامبر اسلام (ص) را يك " اقدام سياسي" دانست.

زادسر در جمع خبرنگاران پارلماني گفت : اين سوالات نمي‌تواند بدون غرض و هدف سياسي‌طرح شده باشد و دميدن در شپيور آن نيز نمي‌تواند كار درستي باشد.

وي تاكيد كرد : وزير آموزش و پرورش و وزير اطلاعات بايد بررسي‌هاي لازم را انجام دهند تا مشخص شود كه اين سووالات را دشمني دانا و يا دوستي احمق طرح كرده است.

عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس اضافه كرد: اگر بعد از بررسي‌ها مشخص شد كه شخص وزير آموزش و پرورش در اين خصوص كوتاهي‌كرده بايد با وي برخورد شود اما اگر قرار باشد اين مسئله وسيله و بهانه‌اي براي تخطئه آموزش و پرورش باشد، تصور نمي‌كنم اين اقدام درست باشد.

زادسر با محكوم كردن طرح اين سووالات ، انتشار آنها در سطح كشور را صحيح نيست.

منبع ايرنا : ارسال خبر: ۱۷:۰۰ سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۸۵

کد خبر : 851202001 سرویس : سياسي

ساعت :  8:39:59

1385/12/2 تاریخ :
   عضو كميسيون حقوقي مجلس:
طرح سئوالات توهين آميز نسبت به پيامبر اكرم(ص) نمي‌تواند بدون هدف سياسي باشد
 
 
 
شبكه خبر دانشجو ـ سرويس سياسي
 

عضو كميسيون حقوقي مجلس گفت: بيانيه‌اي كه در پي انتشار سئولات توهين آميز نسبت به پيامبر اكرم(ص) تحت عنوان مطالبات جمعي از معلمان صادر شده، نمي تواند بدون غرض و هدف سياسي باشد و دميدن در اين شيپور نمي‌تواند كاردرستي باشد.

 
به گزارش خبرنگار امور مجلس «شبكه خبر دانشجو»، علي زاد سر در جمع خبرنگاران پارلماني با اشاره به طرح موضوع استيضاح وزير آموزش و پرورش در پي انتشار سئوالات توهين آميز نسبت به پيامبر اكرم(ص) در آزمون ضمن خدمت فرهنگيان تهران اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به انتشار اين سئوالات كه كپي آن در اختيارتمام نمايندگان قرار گرفته، خواستار آن هستم كه مسئولين وزارت آموزش و پرورش و وزارت اطلاعات بررسي كنند كسي كه اين سئوالات را طرح كرده دشمني دانا بوده يا دوستي احمق، كه اين خيانت و توهين را مرتكب شده است.

وي ادامه داد: اگر بعد از بررسي اين موضوع واقعاً معلوم شود كه شخص وزير در اين خصوص كوتاهي كرده بنده هم معتقدم كه بايد با وزير برخورد شود اما اگر قرار باشد اين مسئله وسيله و بهانه‌اي براي تخطئه آموزش و پرورش و دولت شود، تصور نمي كنم اقدام صحيحي باشد.

عضو كميسيون حقوقي مجلس با بيان اين مسئله كه بنده اصل سئوالات آزمون مذكور كه قريب 50 سال بوده را خوانده‌ام، خاطرنشان كرد: از مجموع سئوالات تنها دو سئوال مشكل واقعي دارند، اما در بيانيه‌اي كه تحت عنوان مطالبات جمعي از جامعه فرهنگي مطرح شده، به نظر من يك حركت سياسي و حرفه‌اي انجام شده ، طرح اين گونه سئوالات به شدت محكوم است، و انتشار آن در سطح كشور صحيح نيست.

زادسر در پاسخ به اين سئوال كه آيا اين احتمال وجود دارد كه طراح اين سئوالات از ابتدا با هدف انتشار اين گونه مطالب اقدام به طرح اين سئوالات توهين آميز كرده باشد تا زمينه بهره برداري‌هاي سياسي از آن فراهم شود، گفت: بنده از ابتدا اين موضوع را مطرح كردم كه بايد بررسي شود كه آيا طراح اين سئوالات خودش اين سئوالات را در ابتداي امر در اختيار عموم قرار داده يا خير، اين احتمال وجود دارد كه طراح اين سئوالات خودش با ظرافت دو سئوال توهين آميز مطرح كرده و با هدف از قبل مشخص شده اين سئوالات را منتشر كرده كه واقعاً اقدام بسيار زشت و وقيحي است./انتهاي پيام/  

رسیدگی جدی به قضیه سوالات موهن آموزش و پرورش ضروری است

به دنبال بالا گرفتن موج اعتراض در مجلس نسبت به طرح سئوالات موهن در آزمون سیرۀ نبوی آموزش ضمن خدمت فرهنگیان، حجت‌الاسلام زادسر گفت: آن‌چه اتفاق افتاده، ولو در مجموعه‌ای کوچک و غیر مشهور بسیار وقیح و زشت است.

 گزارشگر : مهدی اکبری
 

داخلی  آرشيو گفتگو   اجتماعی

شنبه 5 اسفند 1385  

حجت الاسلام والمسلمین زادسر نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی آینده روشن گفت: طراح این سئوال یا دوستی نادان است یا دشمنی دانا که عالمانه و آگاهانه دست به چنین خیانت بزرگی زده است.

این حقوقدان مجلس افزود: البته ممکن است محتوای این سئوالات در مسائل مطرح شود، اما طرح کردن این چنین وقیحانه واقعاً غیر قابل دفاع است و به عقیدۀ ما محکوم است اما انتشار آن در سطح دنیا قطعاً مرضی خداوند نیست. ضمناً در مقاله‌ای که به دست ما رسیده شطینت سیاسی به چشم می‌خورد، با این عنوان که بعد از مطالبات معلمان گفته شده است.

زادسر با اشاره به این نکته که فکر نمی‌کنم در حال حاضر دمیدن در این شیپور مرضی خداوند باشد گفت: بنده به عنوان یک مسلمان خواهان آن هستم که مقامات مسئول خصوصاً وزارت آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی جدی کنند.

وی در پاین این نکته را یادآور شد که: باید بررسی و ثابت شود که کوتاهی و شیطنت از جانب چه کسی بوده، اما این‌که تحت عنوان این موضوع بیاییم کل آموزش و پرورش را تخطئه کنیم فکر نمی‌کنم کار صحیحی باشد.

کد مطلب: 12427

مرجع : سايت خبری آينده روشن

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...