زادسرجيرفتی، اخلاص، فداكاري، ايثار، اداي نماز شب، خواندن ادعيه مختلف و شركت در نمازهاي جمعه و جماعت را از جمله ويژگي‌ها و خصلت‌هاي رزمندگان در دوران جنگ تحميلي برشمرد ادامه . . .

 

============

شاخص ترين پيروزي ايران در جنگ تحميلي فتح خرمشهر بود  ادامه . . .

============

اين جانباز عمليات آزادسازی خرمشهر،  از بروز اختلافات داخلي در كشور به دليل عملكرد بني‌صدر و كمك‌هاي وي به مخالفان نظام گفت و عنوان داشت: به خاطر اين مسئله نظام تا چند ماه قبل از فتح خرمشهر علاوه بر جنگ خارجي گرفتار جنگ داخلي بود كه بعد از اين فتح بزرگ و فرار بني‌صدر شاهد پيروزي‌هاي پي در پي رزمندگان غيور كشور بوديم  ادامه . . .

============

فرماندار اسدآباد در مراسم تجليل از روحاني جانباز دفاع مقدس عنوان كردند: من به نمايندگي از شوراي اداري و شوراي تأمين شهرستان از حجت‌السلام ‌و‌المسلمين ‌زادسرجيرفتي به خاطر جانبازي و رشادت‌هايي كه در دفاع مقدش داشته‌اند تشكر مي‌كنم  ادامه . .  .

============

: فتح خرمشهر از   رخدادهای درخشان تاريخ ايران.ادامه‌ . . .

============

حماسه‌ی آزادسازي خرمشهر، ابهت جمهوري اسلامي را ادامه . . .
 

گزارشگر : محمد اکبری   

   داخلی  آرشيو گفتگو   اجتماعی  پنجشنبه 3 خرداد 1386 - ساعت 08:00     

  مرجع : سايت خبری آينده روشن 

حجت الاسلام و المسلمین علی زادسر، یکی از شاهدان فتح بزرگ خرمشهر بوده است، فتحی که طبق گفته معمار انقلاب امام خمینی کبیر(ره) به دست خدا صورت گرفت.

حجت‌الاسلام زادسر که در 12 عملیات حضور داشته و نشان جانبازی خود را از همان عملیات به یادگار گرفته است، اکنون در جبهه سیاست و خدمت در مجلس شورای اسلامی مشغول جهاد است.

خبرنگار پارلمانی آینده روشن از ایشان خواسته است تا با مرور خاطراتشان از امام(ره)، یاران ایشان و خلق حماسه غرور آفرینشان صحبت کنند.

وی می‌گوید: در آن زمان من طلبه جوانی بودم که رزمندگان اسلام را در جبهه‌ها همراهی می‌کردم. در آغاز عملیات که دهم اردیبهشت بود به رغم این که فکر نمی‌کردم عملیات لو رفته باشد، شاهد بودیم که عراقیها رودر روی ما ایستاده‌اند. آن گونه که نگذاشتند ما حرکتی داشته باشیم. و حقیقتا این عملیات از نظر نظامی به عقیده من شدنی نبود، ولی این خواست خداوند بود که مقدور کرد تا خرمشهر آزاد شود من که در آغاز عملیات در منطقه سیدجابر مجروح شدم به همراه دیگر همرزمان خود تعبیر زیبای امام خمینی(ره) را به وضوح لمس کردیم که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

اتفاقی که باعث شکسته شدن کمر استکبار حیرت جهانیان و شادی امت اسلامی بود. و سرآغاز تغییر معادلات جنگی به نفع جمهوری اسلامی شد.

وی در پاسخ به این سوال که علت اصلی پیروزی رزمندگان اسلام در برابر صدامیان چه بود، گفت: خداوند را شاکریم که ایام جوانیمان مصادف بود با جهاد فی سبیل‌الله، عصری که تاریخ اسلام بار دیگر تکرار شد و علت پیروزی انقلاب اسلامی و رزمندگان اسلام همان وقوع تکرار تاریخ توسط خمینی بت‌شکن بود.

بدرستی که هر کس به یاری امام خمینی شتافت بدون هیچ شک و شبهه در صف حسینیان جای گرفت و آن کس که کارشکنی کرد و همراهی نکرد حداقل جزء حسینیان محسوب نشد و نمی‌شود.

این خلیل زمان در عمل ثابت کرد که همه وجودش حسین زهرا(س) است و انقلاب هم قدم به قدم برگفته از آن. و هر چه بیشتر بجوییم، بیشتر رفتارهای عملی، کلامی و قلمی برگرفته از عاشورا را در امام(ره) می‌یابیم. و به درستی که چه زیبا فرمودند رهبر انقلاب که آن نادره دهر و استثنای زمان است. و به درستی که بعد از ائمه معصوم(ع) در روزگار خود همچون امام خمینی کسی را این گونه پیدا نکردیم و قطعا ایشان استثنای تاریخ معاصر بود و هست.

طلبه جوان دیروز جبهه‌ها که اکنون کرسی‌نشین خانه ملت است خود را تربیت یافته مکتب روح‌الله می‌داند و در رابطه با ولایت نایب ولی‌عصر(عج) اظهار می‌دارد: به راستی که ما و همه رزمندگان در جبهه ، با ولایت و با این عشق زندگی می‌کردیم. و اضافه می‌كند كه : بنده در دوازده عملیات شرکت کرده‌ام و حدود ده بار وصیت‌نامه نوشته‌ام و در عین حال وصیت‌نامه‌های زیادی را خوانده‌ام که در اکثر آنها عنوان شده بود یا خمینی انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم. و حقیقتا این باور بود که امام خمینی نایب حضرت بقیةالله(عج) است. بسیجیان امام را نایب امام زمان(عج) و یک عطیه الهی می‌دانستند. آنها به وضوح دیده بودند که امام روحی در جامعه دمید که ادامه حرکت انقلاب در حال حاضر بخاطر دم مسیحایی اوست.

او در رابطه با دوام اندیشه امام این گونه سخن را ادامه می‌دهد: اگر بخواهیم همه کارهای پس از انقلاب اسلام را در یک کفه ترازو قرار دهیم و تربیت و ارائه رهبری چون مقام معظم رهبری را در کفه دیگر قطعا این کفه سنگین‌تر است ، چون همین تربیت امام باعث ادامه حرکت انقلاب در مسیر فرج ولی عصر(عج) باشد و موجب دوام اندیشه امام شد و به درستی که همه زندگی مقام معظم رهبری از رفتار و گفتار تا سيروسلوك و مشی‌ومنش همانند امام است آن گونه که دشمنان فرصت طلب عاجزانه اقرار کردند که خمینی(ره) نمرده است، بلکه جوان شده است.

وی این گونه نتیجه‌گیری می‌کند که به راستی که توصیف امام برای همه دشوار است. امام به تنهایی یک رهبر معنوی نبود، بلکه شمه‌ای از جمال جمیل رسول‌الله بود. هر کس که قادر به درک امام(ره) شد توانست ذره کوچکی از خورشید تابان مهدی(عج) و قطره‌ای از دریای ژرف وجود مبارک ائمه را احساس نماید.

نماینده خانه ملت با مرور خاطرات دوران دفاع مقدس و اشاره به دنیای سیاست می‌افزاید: هم دنیای جبهه و جنگ را به معنی واقعی درک کردم و همه جبهه سیاست. واقعا جبهه سیاست به مراتب دشوارتر از جبهه جنگ است.

در جبهه‌ای که همه با هم رفیق بودند و همدیگر را دوست داشتند و حتی برای تعیین فرمانده گردان قبول مسئولیت نمی‌کردند تا دیگری که لایق‌تر بود انتخاب شود، تلاش برای رضایتمندی حضرت ولی عصر(عج) اسان‌تر بود زیرا دنیای جبهه دنیای اخلاص، صفا و پاکی بود ، ولی دنیای سیاست، دنیای حقه‌بازی، نفاق و دو رویی است. در این دنیا تو را در آغوش می‌گیرند و می بوسند و در همان حال به تو دشنه می‌زنند. طبیعتا جهاد در این جبهه برای رضایت مهدی(عج) فاطمه(س) و ولایت فقه بسیار سخت‌تر از جبهه جنگ است.

از چپ به راست؛ 

سردارشهيد محسن شريفی، سردارشهيد سيدعليرضا تهامی و سردارشهيد احمد سلطانی

به زبان ساده‌تر بندگی کردن خداوند در جبهه جنگ‌آسانتر از جبهه سیاست است و نبرد با قدرت ، تشریفات و امیال نفسانی است که جهاد اکبر عنوان شده است.

رزمنده دیروز جبهه‌ها در پایان گفتار ضمن اشاره به جوانان امروز می‌گوید: هرگاه حال و هوای جوانان نسل سوم را با مقام معظم رهبری مشاهده می‌کنیم درمی‌یابیم آن گونه که امید به انتظار فرج و عشق به شهادت که با قیومیت امام خمینی(ره) در دل نسل اول انقلاب جوانه زد، بار دیگر با دستان توانای رهبر فرزانه انقلاب در دلهای جوانان امروز ما نیز بیشتر شده و دشمنان اسلام نیز به آن واقفند و این را به جرات می‌توان گفت که جوانان امروز ا اگر جلوتر از نسل اول انقلاب نباشند، قطعا عقبتر نیستند و این به دلیل نظر خاص حضرت بقیةالله(عج) به ایشان است. کد مطلب: 14225

مرجع : سايت خبری آينده روشن

گزارش تصویری::خرمشهر را خدا آزاد کردادامه‌ ...

خبرگزاري فارسامام جمعه اسدآباد گفت: حماسه آزادسازي خرمشهر قدرت، ابهت و شوكت جمهوري اسلامي ايران را به تصوير كشيد ادامه . ..

 حماسه‌ی آزادسازي خرمشهر، ابهت جمهوري اسلامي را

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...