حجت‌الاسلام زادسر به مقايسه ويژگي‌هاي ياران امام حسين (ع) و شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي پرداخت و با اشاره به سخن حضرت سيدالشهدا كه فرمودند، ''من بهتر از اصحاب خود را نه در گذشته مي‌شناسم و نه در آينده مي‌بينم''، گفت: بهترين‌هاي جامعه ما جبهه‌اي‌ها بودند، بهترين آنها نيز شهدا كه در راه حق از جان خود گذشتند اما آنها برخلاف شهداي دشت كربلا از به شهادت رسيدن خود خبر نداشتند و اين نشان از شجاعت و شهامت ياران ايشان است ادامه . . ..

 

الهی به فدايت يا اباعبدالله عليك‌السلام، ميلادت مبارك من ندانسته و نمی‌دانم كه تو كيستی، فقط اين را می‌دانم كه تو حسينی(ع) و به من ياد داده‌اند كه اگر حسين(ع) نبود هيچ پيامبر، امام و معصومی صلوات‌الله عليهم اجمعين، نبود و هيچ آئينی از اديان الهی پا برجا نمانده بود .ادامه‌ . . 

=====

اين قلم حاضر است كه همه‌ی عمرش را بدهد و یکی از یا "اباالفضل"های، پهلوان پهلوانان جهان، حسین رضازاده را بگیرد http://masoud2nouri.rozup.ir/facenama/_11.gifادامه . . 

=====

امام سجاد علیه السلام 57 یا 58 سال عمر فرمود که دو سال آن را در زمان حضرت امیرالمؤمنین، ده سال را در زمان امامت عموی خود حضرت امام حسن مجتبی و ده سال را در دوران امامت پدر خود سپری فرموده است و مدت امامت خود آن امام بزرگوار نیز35 سال بوده استادامه . . .

=====

ميلاد بی‌نظير مولود کعبه(ع)، بر همگان مبارک باد، ادامه‌ . . .

=====

گروه معارف: ''حجت‌الاسلام زادسر'' شاخصه اصلي نگاه حكومتي امام حسين(ع) را احياي ارزشهاي اسلامي در جامعه دانست و گفت: دولت و كارگزاران براي رسيدن به ''دولت حق'' بايد در مقام عمل رهنمودهاي قرآن كه امام حسين(ع) بر طبق آن رفتار مي‌كردند را الگو قرار دهند.ادامه‌ . . .

======

زادسر : برابر آموزه‌های دين مبين اسلام عزيز، جدايی ناپذيري دين و سياست از آموزه‌هاي نهضت مقدس امام حسين (ع ) است ،ادامه‌.. . .

=====

امر به معروف و نهى از منكر - كيفيت امر به معروف و نهى از منكرادامه . . .

=====

استراتژي سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تهاجمي استادامه . . .

گروه معارف: ''حجت‌الاسلام زادسر'' شاخصه اصلي نگاه حكومتي امام حسين(ع) را احياي ارزشهاي اسلامي در جامعه دانست و گفت: دولت و كارگزاران براي رسيدن به ''دولت حق'' بايد در مقام عمل رهنمودهاي قرآن كه امام حسين(ع) بر طبق آن رفتار مي‌كردند را الگو قرار دهند.

حجت‌الاسلام علي زادسر، نماينده مردم جيرفت در مجلس شوراي اسلامي، در گفت‌وگو با خبرنگار شبستان، امام حسين (ع) را چكيده و عصاره خلقت خداوندي و در حقيقت تجلي خداوند بر روي زمين خواند و گفت: نگاه حضرت سيدالشهدا (ع) به مسائل مختلف از جمله كارگزاران نگاهي بر مبناي مباني قرآن است كه بر طبق آن بشريت بايد در قول و عمل مطابق دستورات الهي رفتار كند تا به مقام و جايگاه والاي خليفه الهي برسد.

وي مهمترين وظيفه دولت از منظر امام حسين (ع) را تعالي بشريت از خاك به افلاك دانست و اظهار داشت: بر همين مبنا حضرت سيدالشهدا (ع) با قيام قيامت‌آفرين، تاريخي، حماسي و انسان‌ساز و ظلم‌ستيز خود حركت كردند و دولت حق را تشكيل دادند تا جلوي جولان باطل كه پيروان شيطانند، گرفته شود.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي گفت: دولت و كارگزاران براي رسيدن به دولت حق بايد در مقام عمل رهنمودهاي قرآن كه امام حسين (ع) نيز بر طبق آن رفتار مي‌كردند را الگو قرار دهند.

حجت‌الاسلام زادسر حكومت را به حكم‌كردن و گردن‌نهادن به حكم حاكم تفسير كرد و خاطرنشان ساخت: امام حسين (ع) به دنبال تأسيس حكومت اسلامي بود كه چنين حكومتي براي لحظه لحظه زندگي انسان برنامه دارد، مقدمات تأسيس حكومت حق در دوران حيات جدشان، رسول خدا (ص) و پدر بزرگوارشان، حضرت علي (ع) فراهم شده بود و ايشان براي تداوم اين راه و اصلاح امت، قيام كردند.

وي با استناد به كتاب تاريخي ''توفيق ابوعلم'' از نويسندگان معتبر اهل تسنن، با عنوان ''ارزيابي حركت امام حسين (ع)'' كه توسط عبدالله اميني ترجمه شده است، گفت: اين نويسنده امام حسين (ع) را اراده الهي و تجلي پروردگار دانسته و بحث مفيدي در رابطه با قيام ايشان دارد كه با استفاده از آن و كتب معتبر ديگر مشخص مي‌شود كه امام حسين (ع) با شهادت خود به مردم آن دوران و آيندگان ثابت كردند كه حكومت تنها مهم نيست بلكه اسلام است كه به آن معنا مي‌دهد و حكومت اسلامي مورد تأييد پروردگار است.

حجت‌الاسلام زادسر با اشاره به اينكه جايگاه امام حسين (ع) از ابتداي تولد در نزد پيامبر اعظم (ص) ويژه بود به بخشي از تأكيدات ايشان نسبت به حضرت سيدالشهدا (ع) پرداخت و گفت: رسول اكرم (ص) بارها به حضرت فاطمه زهرا (س) راجع به فرزندشان توصيه‌هايي مي‌كردند و با وجود اينكه امام حسن (ع) را نيز بسيار دوست داشتند اما احترام و توجه ويژه ايشان به امام حسين (ع) قابل حس و درك و رويت براي اطرافيان بود.

وي با تأكيد بر اينكه امام حسين (ع) با امامت خود بار ديگر اخلاق و سيره جد بزرگوارشان را احيا كردند، ابراز داشت: ايشان در زماني صدارت مسلمانان را در دست گرفتند كه اكثر ارز‌ش‌هاي قرآني رشد يافته در زمان نبي اعظم (ص) چون ايثارگري، امانتداري و راستگويي و به قول معروف كرامت انساني از بين رفته بود و در حقيقت منكر به معروف و معروف به منكر تبديل شده بود، حضرت سيدالشهدا (ع) سنت جد بزرگوار خود را در مقام عمل احيا كردند و بر راه و رسم يزيدي مهر باطل زدند.

اين نماينده مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه سنت‌هاي احياشده توسط امام حسين (ع) در جامعه امروز ما رنگ باخته است، تصريح كرد: منش و روش بسياري از كارگزاران، مديران و مسئولان جامعه ما با آنچه حضرت سيدالشهدا (ع) در جامعه و حكومت ايده‌آل خود مطرح كردند، تفاوت دارد در حالي كه با دقت در بيانات امام خميني (ره) كه فرمودند، ''انقلاب اسلامي به بركت نهضت عاشورا و قيام ابا عبدالله‌الحسين (ع) پيروز شد''، بايد حداقل در مقام عمل به منش حضرت سيد‌الشهدا (ع) شباهت داشته باشيم و متأسفانه اينگونه شباهتها نيز در جامعه ما كمرنگ است.

حجت‌الاسلام زادسر به مقايسه ويژگي‌هاي ياران امام حسين (ع) و شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي پرداخت و با اشاره به سخن حضرت سيدالشهدا كه فرمودند، ''من بهتر از اصحاب خود را نه در گذشته مي‌شناسم و نه در آينده مي‌بينم''، گفت: بهترين‌هاي جامعه ما جبهه‌اي‌ها بودند، بهترين آنها نيز شهدا كه در راه حق از جان خود گذشتند اما آنها برخلاف شهداي دشت كربلا از به شهادت رسيدن خود خبر نداشتند و اين نشان از شجاعت و شهامت ياران ايشان است.

وي با تأكيد بر اينكه كارگزاران جمهوري اسلامي بايد ياران امام حسين (ع) باشند معتقد است كه مسئولين بايد لحظه لحظه خود را با ياران امام حسين (ع) مقايسه كنند.

پايان پيام/

*************************

حضرت رسول اعظم (ص) مي‌فرمايند:

با پدران خود نيكي كنيد تا فرزندانتان با شما نيكي كنند و عفيف باشيد تا زنان شما عفيف باشند.

نهج‌الفصاحه، ح 764

زادسر : برابر آموزه‌های عاشورایی ، دين و سياست، جدايی ناپذير هستندادامه‌ی مطلب

يك نماينده مجلس: ''دولت حق'' با تمسك به منش سيدالشهدا (ع) محقق مي‌شود

امام سجاد علیه السلام 57 یا 58 سال عمر فرمود که دو سال آن را در زمان حضرت امیرالمؤمنین، ده سال را در زمان امامت عموی خود حضرت امام حسن مجتبی و ده سال را در دوران امامت پدر خود سپری فرموده است و مدت امامت خود آن امام بزرگوار نیز35 سال بوده است ادامه . . .

امر به معروف و نهى از منكر - كيفيت امر به معروف و نهى از منكرادامه . . .

رجعت امام حسین علیه السلام در قرآن و روایات

استراتژي سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تهاجمي استادامه . . .

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...