"ايسنا"؛ حجت الاسلام علي زادسر به مناسبت فرارسيدن سالگرد شهداي حادثه سقوط هواپيماي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، نوشتاري را . . . ، متن آن به شرح زير است ادامه . . . :

دروازه‌ي هفتمين شهر عشق باز است هنوز

كد خبر : 8201-02431. تاريخ :  18/01/1382. ساعت : 16:48:36سرويس : مقالات

خبرگزاري دانشجويان ايران - 

حجت الاسلام علي زادسر، نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي، به مناسبت فرارسيدن اربعين شهداي حادثه اخير سقوط هواپيماي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نوشتاري را براي خبرگزاري دانشجويان ارسال كرده است.متن آن به شرح زير است:

« دروازه‌ي هفتمين شهر عشق باز است هنوز»

«ومن يخرج من بيته مهاجرا الي الله و رسوله ثم يدركه الموت فقد وقع اجره علي الله ...»

1-        سلام بر پرستوهاي مهاجري كه با پرواز غدير يكهزار و چهار صدو بيست و سه از آسمان اول (كرمان - سيرچ) به آسمان هفتم ( اعلي عليين) پر كشيدند و از صفوف به هم فشرده ملائك سان ديدند و با تشريفاتي خاص بر محفل انس ربوبي وارد شدند ودر «جنات تجري من تحتها الانهار» سكني گزيدند.

2-        سلام بر سرداران سبز پوش سپاه سبز محمدي كه كه در سر سوداي ولايت الهي و در دل مهر بقيه اللهي و در سينه ولاي سيـــد عــلي (روحي فداه) و روح اللهي (قدس سره) داشتند و تحت لواي پاسدار انقلاب اسلامي از كوي يار گذشتند و به زيارت روي دلدار رسيدند.

3-         سلام بر نسل دوم سپاه پاسداران كه با خون سرخ و مطهر خويش، تحليل شيطاني برخي از به اصطلاح تحليل گران ساليان اخير را مبني بر فقدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از نيروهاي شهادت طلب، پوچ اعلام كردند و مردودي خط فكري اين وادادگان سياسي و عقيدتي را با علامت ضربدر قرمز مشخص ساختند.

4-        سلام بر سرداران سترگي چون خلبانان بيگدلي و قاسمي و مقامات ارشد لشگر 41 ثار الله همانند سرداران: خواجه، كاربخش، حسين نژاد كه جزو مجاهدان جهاد اصغر (دفاع مقدس) بودند و در جهاد اكبر كه بعد از پايان دفاع مقدس شروع شد، مردانه جنگيدند و از افسران عالي رتبه جبهه‌ي فرهنگي هم به شمار آمدند و با نمره‌ي عالي از كنكور ورود به بهشت عبور كردند و مدال پر افتخار شهادت را به همراه عنوان مبارك شهيد از آن خود نمودند.

5-        سلام بر دويست و هفتاد و شش كبوتر سبك بال سبزنشان و پر پروازي كه سخت ترين نوع امتحان را با زيباترين پاسخ ها پشت سر گذاشتند و از دل آسمان ناسوت به قلب آسمان لاهوت پر گشودند و در جوار رحمت حق آرميدند.

6-        سلام بر بدنهاي « پودر» و «قطعه قطعه » شده‌ آنان كه در لابلاي صخره‌هاي سخت كوه بلند مشرف به منطقه سيرچ جاي گرفتند و در زير برفهاي آن جبل سربه آسمان كشيده پنهان گرديدند.

7-        سلام بر خانواده هاي عظيم الشان و جليل القدر آنان كه پاره‌هاي تن‌شان را از سه راه شناسايي فرمودند و با چهره‌ه اي گشاده و سينه‌اي پر مهر و آغوشي مالامال از عاطفه، عزيزانشان را چو جان شيرين در برگرفتند و حتي يك آه از سينه نكشيدند و كلمه‌اي معترضه هم به دست اندر كاران لشكر 41 ثار الله و سپاه بر زبان جاري نساختند. آن سه راه شناسايي آنان عبارتند از:1-از قطعه‌ي كوچك بخشي از سينه‌هاي شهدايشان كه تكه‌هايي از لباس جيب دارشان آنها را پوشانده بود و مداركي مستند را با خود به همراه داشت .2- از رنگ و نوع لباس و يا كفش شهيدان.3-قطعه‌اي از قطعات دست و پا و سينه‌ي به جا مانده از شهدا را... .

8-        سلام بر آن شهدا و بدن‌هاي پاك و صد چاكشان و سلام بر والدين و خانواده‌هاي صبور عزيز و قوي و رشيدشان كه حقيقتاً به مقام رضا رسيده‌اند و حال و هواي الهي آنان، قلوب محزون و متألم مقامات سپاه و دست اندركاران لشكر 41 ثار الله را تسلي بخشيد و تشفي داد.

9-        سلام بر اين شهداي مظلوم كه يك بار ديگر مظلوميت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را به تصوير كشيدند و جامعه‌ اسلامي را دگرباره به وجود مقدس سپاه پاسداران دلگرم كردند و مطمئن ساختند.

10-    سلام بر مردم حق شناس، خداپرست، ولايت مدار و شهيد پرور كرمان كه در تشييع جنازه مطهر گلگون كفنان عيد غدير،‌ عيدي بسيار بزرگي را به جهان تشيع و صاحب غدير مولي الموحدين عليه السلام، اهدا نمودند و در يك سال سه عاشورا را گرامي داشتند، دو عاشورا را به عشق حسين(ع) در دو محرم سال 1381 و يك عاشورا هم عاشوراي تشييع شهدا بود كه حقيقتاً بي نظير و بي بديل بود.

11-    سلام بر كرمان، زرند، رفسنجان، بم و جيرفت كه اينك چهل روز است كه نور بارانند و در هر كوي و برزن آنها حجله‌هاي شهداي غدير خم 1423 نورافشان است و رايحه دل انگيز عطر شهادت را در فضاي سراسر ايران اسلامي منتشر مي سازند و معطر مي‌نمايند.

12-    سلام برلشگر 41 ثار الله و ثاراللهيان سلحشور و ارزشمدار و ولايت خواه اين لشگر ظفرمند و مقتدر كه حق بزرگي بر گردن ايران اسلامي و جهان تشيع و استان كرمان دارند و سلام بر فرماندهي معزز و بزرگ آن سردار سربدار و دلاور سرتيپ پاسدار رئوفي نژاد كه اكنون محبوب القلوب آحاد مردم كرمان خصوصا خانواده‌هاي شهداي حادثه‌ي تلخ و غم انگيز عيد غدير خم 1423، مي‌باشد و سلام برشهيدان عزيزي كه تقارن شهادتشان با غدير خم، بر جاودانگي آنان، مهر صحت زد.

13-    سلام بر غدير خم و سلام بر صاحب آن كه يك بار ديگر صاحب داشتن اين كشور علوي را به تصوير كشانيد و ثابت كرد كه در دروازه‌ي شهر شهادت همچنان باز است .

14-    سلام بر دويست و هفتاد و شش شهيدي كه توفيق پيدا كردند تا بر سفينه‌ اي سوار شوند كه ناخدا و سكان دارش حســين (عليه السلام) است و در راهي طي طريق كنند كه نورافشان آن ســيدالشهدا (سلام الله عليه) است. آري اين شهداي عالي مقام برگزيده بودند و جمله ي آنان به طريقي پيشاپيش شهادت خودشان را خبر داده بودند و خانواده‌هاي آنان حالا مي‌فهمند كه آنان چه فرموده‌اند.

مقامشان متعالي، راهشان پررهرو و روحشان شادان باد.

وامانده از قافله‌ي سرخ شهادت؛

طلبه‌ي بسيجي:

علي زادسرجيرفتي

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...