زادسر تصريح كرد: پيرمردی كه نوجوانش را به جبهه جنگ فرستاده است، امروز قصه‌های دلاوری و غيرت را در گوش نوه‌های خود می‌خواند و نوه‌های او جوانان غيرتمندی خواهند شد كه اعتماد به نفس ملی خود را مرهون غيرت ملی نسل اولی‌های انقلابندادامه . . ..

اخلاق انتخاباتی از نگاه آموزه‌های قرآن

زادسر: قرآن و اهل‌بيت (ع) پشتوانه حفط و تقويت اعتماد به نفس ملی در جامعه هستند

گروه سياسی: با اتكال به خداوند متعال ابواب رحمت الهی بر ملت ما گشوده می‌شود و در پناه قرآن است كه پيروزی‌های پياپی و اعتمادی عميق نصيب ملت مسلمان ما می‌شود؛ ملتی كه قرآن و اهل‌بيت را دارد در اعتماد به نفس ملی چيزی كم ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمين علی زادسر، نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) با اشاره به ديدار مقام معظم رهبری از يزد و تأكيد ايشان بر تقويت اعتماد به نفس ملی گفت: اعتماد به نفس ملی پديده‌ای نوظهور در جمهوری اسلامی ايران و ثمره خون‌هايی است كه طی ايام پيروزی انقلاب اسلامی و ايام دفاع مقدس، پای ريشه درخت تناور ملت غيور ايران اسلامی ريخته شد.

وی ادامه داد: تثبيت نظام جمهوری اسلامی نيازمند ملزوماتی است كه اعتماد به نفس ملی كه محصول اتحاد ملی است، اين زمينه و بستر را فراهم می‌كند. البته نقش پررنگ و تأثيرگذاری آموزه‌های قرآنی در اتحاد ملی و به تبع آن اعتماد به نفس ملی را نبايد فراموش كرد. 

زادسر تصريح كرد: پيرمردی كه نوجوانش را به جبهه جنگ فرستاده است، امروز قصه‌های دلاوری و غيرت را در گوش نوه‌های خود می‌خواند و نوه‌های او جوانان غيرتمندی خواهند شد كه اعتماد به نفس ملی خود را مرهون غيرت ملی نسل اولی‌های انقلابند.

عضو كميسيون حقوقی ـ قضايی مجلس ابراز داشت: صحنه مبارزه همواره فراروی ملت ماست و پيروزی‌های پياپی كه ثمره اعتصام ملت ايران به «حبل‌الله المتين» است، اعتماد به نفس را در مردم ما نهادينه كرده است.

 تأثير آموزه‌های قرآنی در تقويت اعتماد به نفس

نقش پررنگ و تأثيرگذاری آموزه‌های قرآنی در اتحاد ملی و به تبع آن اعتماد به نفس ملی را نبايد فراموش كرد

نماينده مردم جيرفت و عنبر افزود: جوانان دانشمند ايران اسلامی با تسلط بر فناوری انرژی هسته‌ای اعتماد به نفس ملی را برای ملت خود به ارمغان آوردند و امروز ملت ما دريافته كه يك‌تنه می‌تواند مقابل قدرت‌های استكباری بايستد.

زادسر اظهار كرد: با اتكال به خداوند متعال است كه ابواب رحمت الهی بر ملت ما گشوده می‌شود و در پناه قرآن است كه پيروزی‌های پياپی نصيب ملت مسلمان ما می‌شود و ملتی كه قرآن و اهل‌بيت را دارد، در اعتماد به نفس ملی كم ندارد.

اين نماينده مجلس هفتم يادآور شد: نبايد فراموش كنيم كه اگر موفقيتی داريم و اگر آبرويی در سطح جهان داريم، همه را مديون خون شهدا هستيم، شهدا صاحب آبرويی هستند كه امروز ما را در جهان رشد می‌دهد.

نماينده مردم جيرفت و عنبر ادامه داد: ان شاءالله با تأكيدات مقام معظم رهبری بر اعتماد به نفس ملی و با تلاش جوانان ايران اسلامی در دستيابی به موفقيت‌های جهانی می‌توانيم بيشترين اعتماد به نفس ملی را در سطح مردم دنيا داشته باشيم. البته اين عزت و شأن حق ماست.

عضو كميسيون حقوقی ـ قضايی مجلس تصريح كرد: هر كه در هر جا ايرانی را تحقير كند، بايد تحقيرش كنيم. ايرانی عزيز است و اين را ثابت كرده كه عزيزتر هم خواهد شد. بايد مانع حرف و حديث‌هايی شويم كه توانمندی و اقتدار ايرانيان را زير سؤال می‌برد.

 حجت‌الاسلام علی زادسر:

صحنه مبارزه همواره فراروی ملت ماست و پيروزی‌های پياپی كه ثمره اعتصام ملت ايران به «حبل‌الله المتين» است، اعتماد به نفس را در مردم ما نهادينه كرده است

وی تاريخ ايران اسلامی را سرشار از پيروزی دانست و گفت: علی‌رغم اين، اعتماد به نفس ملی امروز ما ثمره پيروزهايی است كه در سايه اسلام و قرآن نصيب ملت ما شده است.

زادسر ابراز داشت: در ميان همه سياسيونی كه امروز در صحنه سياسی ايران اسلامی فعال هستند، پس از مقام معظم رهبری، رئيس‌جمهور دارای اعتماد به نفس بالايی است. می‌توان گفت گزارش اخير البرادعی ناشی از اعتماد به نفس احمدی‌نژاد و ملت غيور ايران اسلامی بود.

اين نماينده مجلس هفتم اين اعتماد به نفس قوی ملت ايران را هزينه‌بر خواند و گفت: هزينه اين اعتماد به نفس ملی تلاش بيشتر و ايستادگی است. هزينه اعتماد به نفس ملی پذيرفتن خطرات است و ملتی كه اين هزينه را پبردازد، راه سعادت را برخود گشوده است.

وی به انتقاد از رفتار واگرای وزارتخانه‌های دولتی پرداخت و گفت: وزارتخانه‌ها هر كدام مشكلات خود را پيگيری می‌كنند و برنامه‌ای عملی برای همگرايی بين خود كه موجب همگرايی ملی می‌شود، ندارند.

 نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد:

اعتماد به نفس ملی امروز ما ثمره پيروزهايی است كه در سايه اسلام و قرآن نصيب ملت ما شده است

زادسر افزود: وقتی كه من نماينده مجلس فقط به حوزه انتخابيه خود بپردازم، فلان وزارتخانه به حل مشكلات خود و فلان سازمان به پيگيری برنامه‌های مرتبط با خود و هيچكس نباشد كه اينها را مديريت كند، نمی‌توان اعتماد به نفس ملی را از مردم توقع داشت.

نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد به حضور ميليونی مردم در راهپيمايی 22 بهمن اشاره كرد و گفت: باور كنيم كه پيروزی هسته‌ای و گزارشی كه اخيرا البرادعی ارائه كرد، محصول همين حضور مردم در راهپيمايی 22 بهمن بود. اين توانمندنی را بايد باور كنيم.

وی در پايان تصريح كرد: صحنه‌های ديگری فراروری ملت ما گشوده شده كه همانا انتخابات مجلس هشتم است. اگر در اين صحنه حضور يابيم و اقتدار و اعتماد به نفس ملی خود را نشان دهيم، پيروزی‌های ديگری را برای خود به دست خواهيم آورد.

گروه سياسی: با اتكال به خداوند متعال ابواب رحمت الهی بر ملت ما گشوده می‌شود و در پناه قرآن است كه پيروزی‌های پياپی و اعتمادی عميق نصيب ملت مسلمان ما می‌شود؛ ملتی كه قرآن و اهل‌بيت را دارد در اعتماد به نفس ملی چيزی كم ندارد.

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...