تشكر مردم شریف، نجیب، صبور و شکور جیرفت و عنبرآباد از سران محترم قوای مجریه، قضانیه و مقننه، و ایضاً اعضای محترم  شورای عالی امنیت ملی، و همچنین از سربازان گمنام امام زمان علیه‌السلام، و از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز.

 

        كاربر گرامي مستحضر باشيد كه آنچه كه در پی می‌آید در بيست‌ودوم‌ تيرماه‌ یكهزاروسيصدوهشتادودو تهيه و تنظيم شده است،به رغم اين‌كه نگارنده در آن زمان به دلایلی كه واقف هستید توفیق خدمتگزاری مردم عزيز و شريف جيرفت و عنبرآباد را از دست داده بود و هيچ‌گونه مسؤولیت قانونی نداشت، بازهم بنا بر فرمایش آنان اطلاعات دقيق و قطعي بيش‌از یكصدوپنجاه مورد از ناامني‌های مزمن و غیرقابل توجیه جيرفت و عنبرآباد را از منابع مطمئن جمع‌آوري كرد و نامه‌ی ذيل را برای مراجع ذیصلاح ارسال نمود كه نتایچ بسیار خوبی داشت و بعد ازآن  گردان‌های ویژه در منطقه مستقر شدند و ارمغان‌آور امنیت گردیدند و به همین دلیل نامه‌ایی دیگر تحت عنوان تشكر مردم جیرفت و عنبرآباد تقدیم مقامات مربوط گردید كه آن‌هم بعداز ملاحظه موارد دقیق و غیرقابل خدشه‌ی ناامنی‌ها، تقدیم می‌گردد.

         « دورنگـــار »                       « 22/4/1382 »

بســـم‌الله‌الـــرحمن‌الـــرحيم

        حضور شريف رؤساي معزز قواي مجريه و قضائيه‌ي جمهوري اسلامي ايران زيدعـــزهما

        حضور شريف اعضاي معزز شوراي‌عالي‌امنيت‌ملي زيدعـــزهم

                    ســـلام عليكم

         با احترام بسيار و ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام سوگواري سالگرد شهادت مظلومانه و غريبانه‌ي بي‌بي‌دوعالم حضرت صديقه‌ي طاهره، ام‌ابيها و ام‌الائمه سلام‌الله‌عليهاوعليهم‌اجمعين، به استحضار مي‌رساند :

        بديهي است كه نوشتن‌ نامه‌هايي اين‌چنيني و پي‌گيري مطالب مهم ضمائم آن‌ها، بعد از پيروزي‌شكوهمند‌انقلاب‌مقدس‌اسلامي‌ايران، و مطابق قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، از حقوق مسلم ديني، ملي، قانوني و شهروندي آحاد ايرانيان است. علاوه بر اين، امثال صاحب اين سطور كه محل رجوع ولي نعمتان خودشان(مردم) هستند، مسؤوليت مضاعف دارند.

        بنا بر آنچه كه اشارت رفت، نگارش نامه‌ي مورخ 23/3/1382 علي زادسرجيرفتي خطاب به رياست محترم جمهوري پيرامون ناامني‌هاي مزمن، خطرناك، و خانمان‌سوز شهرستان هاي جيــرفت و عنبــرآباد، كه نسخه‌اي از آن را به همراه پيوست مورد استنادش، به محضر مباركتان تقديم مي‌دارد، محمل ديني، ملي و شهروندي غيرقابل خدشه داشته است. كتابت اين مرقومه نيز چنين است. شيفته‌گان قدرت، خسته‌گان خدمت، تشنه‌گان ثروت، طالبان شهرت، ذليلان رياست و از اين قماش، با استحمار و  استثمار برخي از قلم به دستان مزدبگير و با اعانت از هنر منحرف شده‌ي آنان، پس از دشنام‌هاي بسياري كه نثار نماينده‌ي دو دوره‌ي مجلس شوراي اسلامي فرموده‌اند بر او خورده گرفته‌اند كه چرا با تحرير رساله‌ي مورد اشاره، باعث شده‌ است كه :

1-    زحمات سربازان گمنام نظام مقدس اسلامي و خدمات نيروي زحمتكش انتظامي ناديده گرفته‌ شود و جايگاه‌ رفيع آنان تضعيف گردد(!) ؟.

2-    پيشرفت صنعتي و كشاورزي جيرفت و عنبرآباد، كند شود(!) ؟.

3-    جيرفت و عنبرآباد، به عقب برگردد(!) ؟.

4-    قاتلين قسي‌القب و خودسر قتل‌هاي محفلي و خودسرانه‌ي كرمان، به فراموشي سپرده شوند(!) ؟.

5-    سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي از جيرفت فرار بكنند(!) ؟.

6-    موقعيت انتخاباتي خودش تثبيت بشود(!) ؟.

و بسيار است رطب و يابس‌هاي اين‌گونه اي كه قلم فرسايان مزدور و سخن‌پراكنان وام‌دار، با افكار سخيف خود و بدون پشتوانه‌ي منطقي، به هم‌بافته‌اند كه پرداختن بيش از اين به آن‌ها، تضييع حقوق خوانندگان محترم مي‌باشد كه الحمدلله جملگي آنان از كبار كشور و عقلاي ملت هستند.

 آنچه‌كه مايه‌ي حيرت مردمان تيزهوش مناطق يادشده است و موجب نگراني مي‌باشد، ادعاي بسيار مضحك و بي‌اساس سرپرست محترم فعلي فرمانداري جيرفت مي‌باشد كه سخنران اصلي و معروف ستاد انتخاباتي آن كسي بوده است كه در انتخابات ميان‌دوره‌اي جيرفت به مجلس به اصطلاح اصلاحات فرستاده شده است و اكنون هم به منزله‌ي همه‌كاره‌ي او مي‌باشد.

 ادعاي عجيب و غريب مقام محترم مزبور عبارت است از : (نقل‌به‌مضمون) ؛« در حقيقت، جيرفت و عنبرآباد، از امن‌ترين مناطق كشور ايران و شهرستان‌هاي استان كرمان، مي‌باشند(!)». صداي صاحب اين ادعاي خلاف واقع در حالي گوش شنواي مردمان هوشيار جيرفت و عنبرآباد را ‌آزرده است كه چشمان تيزبين آنان شاهد و ناظر بوده‌اند كه طي پانزده‌ماه ( حدود شش‌ماه آن را نامبرده رئيس شوراي تأمين شهرستان‌هاي مذكور بوده است )، بيش از يكصدوپنجاه(150) مورد از انواع ناامني‌هاي اكثراً مسلحانه، به وقوع پيوسته است.

 به طور متوسط هر ماهي ده(10) مورد.اين‌هم يكي ديگر از مشكلات عجيب شهرستانهاي مورد اشاره و از عجايب روزگار ما مي‌باشد كه مسؤول مستقيم تأمين امنيت مناطق ياد شده، ناامني‌هاي مسلحانه‌اي را كه اكثر قريب به‌اتفاق بانيان آن‌ها را ناشناس اعلام كرده‌اند، منكر مي‌شود و قتل‌ها و گروگان‌گيري‌ها و سرقت‌هايي را كه روز روشن، در ملاءعام و در وسط شهرهاي جيرفت و عنبرآباد صورت گرفته است و با صداي مهيب شليك مسلسل كلانشينكف‌ها، دل مردمان بالاخص زنان باردار را به لرزه در آورده است، آن‌هم حدوداً در يكصدوپنجاه‌متري(150) پاسگاه‌شهري جيرفت، خانوادگي و فاميلي معرفي مي‌كند و مي‌فرمايد(نقل‌به‌مضمون) :« ما كه نمي‌توانيم در هر منزلي يك مأمور مستقر نماييم تا اقوام و فاميل‌هاي جيرفتي و عنبرآبادي يكديگر را نكشند(!) ». شايد در طول تاريخ گذشته و حال جيرفتيان و عنبرآباديان، هيچ قلم به دست مزدوري و يا سخنران وام‌داري و يا گستاخ و قلدري، جرأت نكرده باشد كه چنين جسارت بزرگ و دشنام تلخي را به ساحت محترم مردم جيرفت و عنبرآباد، روا بدارد. آيا نبايد گوينده‌ و يا نويسنده‌ي اين دشنام بزرگ را ......؟!. به راستي چند مورد از يكصدوپنجاه‌وسه(153) موردي كه در پي خواهد آمد، خانوادگي و فاميلي است؟!.

 به راستي كه اين سخن دردناك‌ترين دشنامي است كه تا كنون مردم باشخصيت و بافرهنگ جيرفت و عنبرآباد، شنيده و خوانده‌‌اند. به رغم ميل باطني‌ و از باب وظيفه‌ي ديني و ملي، به پيوست  فهرست بلند يكصدوپنجاه وسه ( 153 ) مورد از قتل، غارت و آدم‌ربايي‌هايي را كه اكثراً مسلحانه بوده است و در مدت كوتاه پانزده ماه گذشته اتفاق افتاده است و  بنده به نوعي در جريان آن‌ها قرار گرفته‌ام، تقديم مي‌دارم تا هم شما حضرات بزرگوار مستحضر باشيد و هم ملت ايران بداند كه در جيرفت و عنبرآباد، حكومت كنندگان سوء استفاده‌گر از حماسه‌ي ملت ايران در دوم‌خرداد‌يك‌هزاروسيصدوهفتادوشش، چه كرده‌اند؟.

 البته مطمئن باشيد كه سرمايه داران و يا سرمايه‌گذاران مورد ادعاي آقايان، از هر كس ديگري حتي مقامات ارشد آن ديار، از اوضاع ناامني‌هاي جيرفت و عنبرآباد، اطلاعات بيشتري دارند. مگر مي‌شود باور كرد كه سرمايه گذاراني پيدا شده‌اند كه قبل از تحقيق و تفحص دقيق و كامل راجع به امنيت، فرهنگ، مسايل اجتماعي و . و ... ، منطقه‌اي را كه مي‌خواهند در آنجا سرمايه‌گذاري كنند، اقدام به كاري توليدي و مفيد، كرده باشند ! حاشا و كلا. تا مجدداً امنيت نسبي در جيرفت و عنبرآباد برقرار نشود، هركس مدعي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در جيرفت بشود، گزافه‌گويي بيش نيست. چنانچه خداي ناكرده تحرير و تهيه‌ي مثل اين نوشته و اوراق همراهش را، منافي حق و حقوق ديني، ملي، و شهروندي همانند نويسنده كه طلبه‌اي است بسيجي و همگي شما بزرگواران او را به خوبي مي‌شناسيد و از عشق سلول‌ـ سلول وجودش به ولايت فقيه و انقلاب‌اسلامي با خبر هستيد، مي‌دانيد، اعلام فرماييد تا بعد از اين، اين بازمانده از قافله‌ي عشاق سينه‌چاك، اقدام به ارتكاب تخلفاتي از اين دست، ننمايد. ضمناً، بعيد به نظر مي‌رسد كه در كشوري كه اسناد طبقه‌بندي شده‌ و حتي فوق‌سري آن، در اختيار دشمنان اسلام و قرآن قرار مي‌گيرد و آب از آب تكان نمي‌خورد، عاقلي پيدا بشود و فهرست كردن ناامني‌هايي كه همانند خوره تاروپود مناطق مذكور را مي‌خورد و مردمان نجيب، شريف و صبور آن ديار را كه سخت ولايت‌مدار و عميقاً محب اسلام و انقلاب اسلامي هستند، رنجور مي‌دارد، براي مقامات مسؤول تا مطلع بشوند و چاره اي انديشه فرمايند، جزو موارد محرمانه تلقي نمايد. بد نيست كه بدانيد ؛  هر كار قابل ملاحظه، هر طرح مفيد و عام‌المنفعه، هر جاده‌‌وپل ساخته‌شده، هرمدرسه‌ي احداث گرديده از جمله شهرستان شدن بخش عنبرآباد، و . و ، كه در مناطق جيرفت و عنبرآباد صورت گرفته است و به بهره‌برداري رسيده است (خصوصاً ايجاد امنيت كه توسط لشكرظفرمند 41ثارالله، و با دستور فرماندهي معظم‌كل‌قوا روحي‌فداه، به وقوع پيوسته است )، از سال 1371 تا سال 1380 در دولت سازندگي حضرت‌آيه‌الله‌هاشمي‌رفسنجاني و با دستورات قاطع حضرت ايشان و وزيران محترمش و پي‌گيري نماينده‌ي وقت آن ديار، شروع شده و رقم خورده است. اگر  طي سال‌هاي اخير، كار قابل ملاحظه‌اي صورت گرفته است‌ كه ‌شروع ‌و‌ اصل ‌آن ‌به‌ دولت‌ سابق ‌وپي‌گيري‌اش به نماينده‌ي‌قبلي، برنمي‌گردد، نگارنده ‌از ‌آن  بي‌اطلاع است. خوب است مقامات محترم به اصطلاح دوم خردادي مناطق ذكر شده گزارشي مستند و دقيق، راجع به عملكرد خويش منتشر فرمايند « تا سيه روي شود هر كه در او غش باشد ».‌ البته به جز مواردي كه برمي‌گردد به توزيع ناعادلانه‌ي ده‌ها ميليارد تومان پول‌هاي كلاني كه براي خسارت ديدگان از خشكسالي‌هاي اخير تخصيص يافته بود و در سال جاري هم اختصاص يافته است. واي بر احوال مردم مناطق مطمح‌نظر با اين مقامات ارشد اجرايي كه بر آنان حكومت مي‌كنند. صد واي بر كساني‌كه‌ امروز و فردا و فرداها ‌مي‌خواهند آزادانه اظهار نظر نمايند و  چرخش زندگي خويش را با ساز ي كه آنان كوك مي‌كنند، تنظيم نمايند.

        رؤساي محترم و معزز قواي قضائيه و مجريه، اعضاي محترم و معزز شوراي عالي امنيت ملي، قاعدتاً مستحضر هستيد كه اكثريت قاطع ملت شريف و نجيب ايران از گراني، فقر، تبعيض، ظلم، مفاسداقتصادي، فاصله‌ي طبقاتي، سوءاستفاده از رانت و موقعيت مديريتي برخي از مقامات و. و. ... ، رنج مي‌برد. بدانيد و مستحضر باشيد كه قاطبه‌ي ملت جيرفت و عنبرآباد، قبل از همه‌ي موارد سوئي كه اشارت رفت، از ناامني‌هاي پياپي و مسلحانه، در رنج و عذاب است. اولين و بزرگ‌ترين تقاضاي آنان، ايجاد امنيت است.خدايا تو شاهدي كه اين بنده‌ي ذليل و كوچك درگاهت، تواني به جز نگارش و ابزاري به غيراز قلم ندارد تا از ولي نعمتان خويش دفاع نمايد. « لايكلف الله نفساً الا وسعها »       ارادتمند اعضاي محترم و معزز شوراي عالي امنيت ملي ؛علي زادسرجيرفتيخدمتگزار كوچك مردم شريف جيـرفت و عنبـرآباد در دوره‌هاي چهـارم و پنـجم مجلس شوراي اسلامي كه  صبورند و خسارت ديده از شرارت اشرار شرير و مسلح

        رونوشت:

         رياست محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام جهت استحضار و صدور دستور مقتضي.

         خبرگزاري‌هاي  واحد مركزي خبر، ايسنا، ايلنا، ايرنا، فارس و روزنامه‌هاي كثيرالانتشار، جهت انعكاس مشكلات مردم جيرفت و عنبرآباد از ناحيه‌ي اشرار مسلح، با هر اقدامي كه صلاح مي‌دانند و مفيد مي‌پندارند.

        فهرست دقيق يكصدوپنجاه‌وسه (153) مورد قتل، گروگان گيري و سرقت اكثراً مسلحانه و    غيرمسلحانه در شهرستان‌هاي جيـرفت و عنبـرآباد ، كه  نگارنده (علي زادسرجيرفتي)، طي پانزده‌ماه(15)  گذشته از طريق اطلاع رساني برخي از مردمان شريف مناطق ياد شده، در جريان آنها قرار گرفته است :

                4/4/1382 ، مصادف است با قتل مرحوم اصغر سالاري با اسلحه‌ي كلانشينكف در يكصدوپنجاه‌متري (150) پاسگاه شهري جيرفت.

2-    26/3/1382 ، روز سرقت مسلحانه‌ي(با سلاح كمري) وجوه‌نقد و چك‌هاي مسافرتي بانك كشاورزي شعبه‌ي سازمان كشاورزي جيرفت در ساعت 13:30 بعدازظهر مي‌باشد.

3-        12/4/ 1382 ، روز تيراندازي وحشت‌زا و رعب‌انگيز در سطح شهر عنبرآباد ، است.

4-    29/4/1382 ،همان روزي است كه افراد مسلح، پس از مسدود نمودن جاده‌ي مردهك‌عنبرآباد، وجوه‌نقد مسافران ميني‌بوسي را به يغما بردند و فرماندهي محترم پاسگاه مردهك و همراهش (آقاي‌منصور عليمرادي) را به گلوله بستند و زخمي كردند.

5-    8/3/1382 ، روز تلخ قتل آقاي جلال ملايي فرزند عزيز به وسيله‌ي‌اسلحه‌ي‌كلانشينكف در دانشگاه‌آزاداسلامي‌واحد‌جيرفت واقع در مركز شهرستان جيرفت، مي‌باشد.

7-    17/3/1382 ، آن روزي است كه مرحوم رحيم سالاري با ضربات پي‌درپي چاقو، آنهم درست در مقابل چشمان حيرت زده‌ي پزشك محترم پزشكي قانوني جيرفت، به قتل رسيد!!.

8-    -        9/4/1382 ،  آن روزي است گلوله، به سوي فردي به نام همت، در شهرستان عنبرآباد، شليك شد.

9-    14/4/1382 ، آن روزي است جسديك‌خانم در كانال‌آبي‌كه در‌پنج‌كيلومتري شهرجيرفت قرار دارد، كشف شد.9-        28/4/1382 ، روز پيدا شدن جسدي ناشناس در روستاي مگسي، است.

10-                       3/4/1382 ، همان روز به رگبار بستن منزل آقاي حسين دريني واقع در عنبرآباد، مي‌باشد.

11-                       6/4/1382 ، روز، ضرب‌وشتم شديد آقاي عبدالله كردستاني در روستاي‌كلاب‌صوفيان توسط فردي مسلح به كلانشينكف مي‌باشد.

12-                       12/4/1382 ، روز، تيراندازي چهارنفرمسلح به سوي آقايان؛ منصور و محمدرضا رودباري در روستاي ساغري در نزديكي شهرجيرفت.

13-                       18/3/1382 ، روزي است كه در شهرستان عنبرآباد، دونفر كلانشينكف به‌دست، موتورهونداي آقاي مختار سعيدي را به سرقت بردند.

14-                       18/3/1382 ، روزي است كه خودروي‌پيكان آقاي عباس كمشكي را از داخل پاركينگ شهرداري جيرفت، دزديدند و سوار شدند و رفتند.

15-                       31/3/1382 ، روزي است كه موتورسيكلت‌ياماهاي آقاي حسينجان بلندنظر را چهار نفر مسلح، به سرقت برده‌اند، آنهم درست از وسط شهر جيرفت و درمقابل چشمان خيره شده‌ي بچه‌هايي كه در كوچه‌ي مقابل در ورودي منزلشان، مشغول بازي بودند.

16-                       10 /4/1382 ، روزي است كه موتورسيكلت‌هونداي آقاي محسن اماني را دونفر مسلح از نزديكي سپاه‌پاسداران‌انقلاب‌اسلامي، به سرقت مي‌برند.

17-                       12/3/1382 ، روزي است كه موتورهاي سواري آقايان؛ خدارضا مرادي و محمود جلالي را افراد مسلح، دزديدند و بردند.

18-                       30/3/1382 ، روزي است كه در روستاي سرجنگل‌پوركي از توابع بخش‌مردهك عنبرآباد، شش‌نفر مسلح شخصي را به نام آقاي يارمحمد، به گروگان گرفتند و مردم منطقه‌ي مذكور را به شدت مضطرب ساختند.

19-                       17/3/1382 ، روزي است كه شش نفرمسلح آقاي محدرضا خسروي را به گروگان گرفتند و موتورسيكلت او را دزديدند.

20-                       8/3/1382 ، روزي است كه در روستاي دوبنه از توابع بخش مركزي جيرفت، دو نفرمسلح با زور تفنگ، مبلغ دويست‌وپنجاه هزارتومان وجوه‌نقد آقاي علي بهزادي، به سرقت بردند.

21-                       15/3/1382 ، روزي است كه شش نفر مسلح‌، آقاي حبيب محمدي را در روستاي تيغ سياه از توابع عنبرآباد، مجروح ساختند و متواري شدند.

22-                       21/3/1382 ، روزي است كه با اسلحه‌ي كلانشينكف، منزل معين توكلي را به رگبار بستند و فرار كردند.

23-                       21/6/1382،‌روزي است كه آقاي ‌سليمان‌ اميري،‌‌ساكن‌ روستاي ‌عباس‌آباد ‌‌عنبرآباد‌ را، افراد‌ مسلح ‌به ‌كلانشينكف، زخمي‌ساختند ‌و ‌گريختند.

24-                       28/3/1382 ، روز، زخمي شدن آقاي روح‌الله مشايخي از ناحيه‌ي كمر، مي‌باشد(روستاي‌طوهان).

25-                       13/2/1382 ، برابر است با كشته ‌شدن آقاي محمد فرهنگ در روستاي فرخ‌آبادعنبرآباد، به دست افراد مسلح جهت مقاومت در مقابل خواسته اشرار كه همانا موتورسيكلت آن مرحوم بوده است.

26-                       22/1/1382 ، مصادف است به غوطه‌ور شدن آقاي رضا ساردويي در خون خويش، در شهرك‌آزادگان عنبرآباد.

27-                       4/3/1382 ، روزي است كه شش(6) نفر مسلح، شش‌(6) دستگاه كولرگازي، يك‌دستگاه‌رايانه، و ....، شركت‌كشت‌وصنعت‌جيرفت را واقع در علي‌آبادعمران، به سرقت بردند.

28-                       27/2/1382 ، همان‌روزي است كه دو نفر دزد مسلح، تفنگ و تلفن همراه يكي از مديران مطرح ادره‌ي كل اطلاعات استان كرمان را در جاده‌ي درب‌مزار-راين، ربودند و متواري شدند.

29-                       16/3/1382 ، روز، به گروگان‌گرفتن پسر شش‌ساله‌ي آقاي احمد بدري توسط سه نفر مسلح ناشناس در روستاي عباس‌آباد اسفندقه، مي‌باشد و تا اين لحظه هيچ‌گونه خبري از پسرك ربوده شده به دست نيامده است.

30-                       15/3/1382 ، روزي است كه آقاي چنگيز رودباري را از علي‌آباد سازمان، به گروگان بردند.(سه‌نفر‌مسلح).

31-                       21/1/1382 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، آقاي حسن تام‌نيا را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

32-                       21/1/1382 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، آقاي سعيد جعفري را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

33-                       30/8/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، خانم م ـ ر را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

34-                       1/6/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، آقاي كرامت ريگاني را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

35-                       1/4/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، آقايان‌:علي‌توكلي و چراغ‌ بران را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

36-                       4/9/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست، خانم ز ـ غ  را از مركز‌عنبرآباد، ربودند.

37-                       22/12/1382 ، آدم‌ربايان، خانم الف ـ  الف  را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

38-                       22/12/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست،  آقاي احمد رئيسي را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

39-                       16/11/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست،  آقاي رضا سالاري را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

40-                       21/10/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست،  شخصي به نام اسماعيلي را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

41-                       30/4/1381 ، آدم‌ربايان،  خانم ن -  د  را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

42-                       1/5/1381 ، آدم‌ربايان تفنگ به دست،  آقاي بهروز نصيري را از مركز‌ جيرفت، ربودند.

43-                       9/1/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي انتظاري يزدي توسط افراد مسلح.

44-                       18/2/1381 ،  برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي علي استوان(بلوك)توسط افراد مسلح.

45-                       4/3/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي حميدبنده‌اي(كت‌گرگ) توسط افراد مسلح.

46-                       31/3/1381 ، برابر‌است‌با‌‌به‌گروگان‌گرفتن‌آقاي‌عباس‌فرضي‌پور(روستاي‌ورامين)توسط‌افراد مسلح.

47-                       25/5/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي امين حمزه‌اي(كلجك)توسط افراد مسلح.

48-                       24/7/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي صابر عبدالله‌زاده(آبگرم)توسط افراد مسلح.

49-                       25/7/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي برزعلي جوهري(حسين‌آبادبلوك) توسط افراد مسلح.

50-                       9/8/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي كيومرث دبير(علي‌آبادعمران) توسط افراد مسلح.

51-                       26/8/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي رحمان يزدي توسط افراد مسلح.

52-                       27/8/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي حسن بوزك(كلاب‌صوفيان) توسط افراد مسلح.

53-                       15/9/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن خانم م ـ م (مردهك).

54-                       19/9/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي حسين سيدي توسط افراد مسلح.

55-                       30/10/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي كيانفر افتخاري(سقدر)توسط افراد مسلح.

56-                       9/11/1381 ،  برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي محمد سالارپور توسط افراد مسلح.

57-                       15/11/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن پسر آقاي مهردل رئيسي(جهادآباد) توسط افراد مسلح.

58-                       19/12/1381 ، برابر است با به گروگان‌گرفتن آقاي سليم آبيار(فرزند منصور)توسط افراد مسلح.

59-                       25/12/1381 برابر است با به گروگان‌گرفتن پسر بچه‌اي به‌ نام آقاي علي ميراحمدي( روداب).

60-                       27/2/1381 ، روز به قتل رسيدن آقاي غلامرضا رئيسي در دوبنه، به ضرب گلوله‌هاي آدم‌كشان مسلح.

61-                       26/2/1381  ، روز به قتل رسيدن آقاي عباس شيخ در ابتداي جاده‌ي بلوك، به وسيله‌ي آدم‌كشان.

62-                       2/3/1381 ، روز به قتل رسيدن خانم زرملك نارويي(جبالبارز) ، به ضرب گلوله‌هاي آدم‌كشان مسلح.

63-                       1/7/1381 ، روز به قتل رسيدن آقاي امين تراز، به ضرب گلوله‌هاي آدم‌كشان مسلح.

64-                       8/7/1381 ، روز به دارآويختن آقاي اسحق شهدادي در مركز شهر جيرفت.

65-                       12/7/1381  ، روز به قتل رسيدن آقاي جلال رئيسي، توسط آدم‌كشان، در مركز جيرفت.

66-                       ـ ـ ـ ـ  ، روز به قتل رسيدن آقاي عنايت‌الله سيف الديني، توسط آدم‌كشان، در مركز عنبرآباد.

67-                       21/8/1381، يعني روز به قتل رسيدن آقاي محمد شهدادي، توسط مأموران ايست‌بازرسي(دلفارد).

68-                       ـ ـ ـ ـ ـ ، روز كشف جسد آقاي علي‌رضا زحمتكش در روستاي هوكرد.

69-                       9/9/1381 ، روز كشته شدن و به آتش كشيدن شخصي به نام آقاي مهدي چوپان، در روستاي زاخت.

70-                       12/11/1381 ، همان روزي است كه در جنب قبرستان جيرفت(وصل است به شهر جيرفت) كه آقاي محمد اميري(معروف به محمدشطي) به ضرب گلوله‌هاي مسلسل كلانشينكف، سوراخِ- سوراخ مي‌شود.

71-                       16/1/1382 ، برابر است به تيرباران شدن آقاي مجيد صفي‌زاده در مركز عنبرآباد.

72-                       18/1/1382 ، روز، قتل آقاي اصغر سالاري مي‌باشد.

73-                       2/3/1382 ، روز كشته شدن آقاي امين سليماني در روستاي كهورئيه، به ضرب گلوله مي‌باشد.

74-                       1/3/1382 ، روزي است كه خانم صديقه ساردويي با سلاح دست‌ساز به قتل مي‌رسد.

75-                       29/12/1382 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي رضا علي‌توكلي( گزآباد، مسلحانه ).

76-                       29/12/  1382، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي شهداد صديقي(منطقه‌ي‌بلوك.

77-                       12/2/1382  ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي قاسم تك‌مار( جزفطن، مسلحانه ).

78-      7/2/1382   ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي يدالله رئيسي( جهادآباد، مسلحانه ).

78-                       21/1/1382 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي تيمور پلاشي( مرادآباد، مسلحانه ).

79-                       24/1/1382 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي سهراب كشيتي(علي‌آباد سازمان، مسلحانه ).

80-                       16/1/1382، روز به سرقت بردن سي رأس گوسفند از آقاي نواب احمدي( مسلحانه ).

81-                       7/1/1382 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي رمضان آذرنگ( خرپشت، مسلحانه ).

82-                       5/1/1382 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقدي‌كارگران‌نرماشيري(حاشيه‌ي جاده‌ي‌عنبرآباد، مسلحانه).

83-                       9/12/1381  ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقدي رانندگان عبوري ( شهرجبالبارز، مسلحانه ).

84-                       4/12/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي محمد پرناك( كوه‌دوساري، مسلحانه ).

85-                       17/11/1381 ، روز به سرقت بردن ماشين آقاي گرام اميرمحمودي( دلفارد، مسلحانه ).

86-                       13/11/1381 ، روز به سرقت بردن گوسفند آقاي اصغر بيدشكي( ميثم‌آباد، مسلحانه ).

87-                       13/11/1381 ، روز به سرقت بردن‌وسايل‌شخصي آقاي علي‌رضا بهمني(گرم‌سالاررضا، مسلحانه ).

88-                       10/11/1381، روز به سرقت بردن گوسفندان آقاي دادمراد مشايخي( جگان، جبالبارز ).

89-                       9/11/1381 ، روز به سرقت بردن وسايل مسافران جاده‌اي ( منطقه‌ي‌مطاع، مسلحانه ).

90-                       29/10/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقدي كشاورزان روستايي( اسدآباد، مسلحانه ).

91-                       27/10 1381 ، روز به سرقت بردن ميني‌بوس آقاي مجيد مصطفوي( بهرام‌آبادبلوك، مسلحانه ).

92-                       22/10/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي حسين صباحي( جبالبارز، مسلحانه).

93-                       19/10/1381 ، روز به سرقت بردن سيم‌هاي برق روستاي بيدخير ( بيدخير، مسلحانه).

94-                       17/10/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي بحيي سيستاني( هادي‌آباد، مسلحانه ).

95-                       16/10/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي مختار هيجويي( سلمان‌آباد، مسلحانه).

96-                       15/10/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي ماشاءالله حاتمي( عباس‌آباد، مسلحانه ).

97-                       10/10/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي احمد ساردويي( عنبرآباد، مسلحانه ).

98-                       5/10/1381،روزبه‌سرقت‌بردن‌موتورسيكلت‌آقاي‌هوشنگ‌دهقان‌به‌همراه‌وجوه‌نقد‌ايشان(دوكيلومتري‌شهرجيرفت، مسلحانه ).

99-                       29/9/1381 ، روز به سرقت بردن‌خوراكي‌هاي‌منزل آقاي‌گل‌محمد سرحدي(احمدآبادعنبرآباد، مسلحانه ).

100-                  - /10/1381،روز‌به‌سرقت‌بردن‌طلاو‌جواهرات‌همسر‌محترم‌آقاي‌مهدي‌سنجري(ده‌رضاي‌عنبرآباد،‌مسلحانه).

101-                  25/9/1381، روز به سرقت بردن وجوه‌نقدي منزل آقاي علي سنجري (علي‌آبادعمران،  مسلحانه ).

102-                  24/9/1381 ، روز به سرقت بردن گوسفند آقاي احمد بيدشكي( هادي‌آباد، مسلحانه).

103-                  16/9/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي علي سليماني( عنايت‌آباد، مسلحانه).

104-                  15/9/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي علي‌عليمرادي(بهجرد، مسلحانه).

105-                  15/9/1381 روز به سرقت بردن وجوه‌نقد راننده‌ي ماشين‌تويوتا(علاءالديني، مسلحانه).

106-                  3/9/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي علي‌حيدري(شهرجيرفت، مسلحانه).

107-                  6/9/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي اسحاق‌آبياژ(باغ‌باغوئيه، مسلحانه).

108-                  30/8/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي احمد‌گيلاني(شهرجيرفت، مسلحانه).

109-                  27/8/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي اكبرساسان‌نسب(چاه‌افغان، مسلحانه).

110-                  24/8/1381 ، روز به سرقت بردن ماشين‌تويوتاي آقاي محمود‌خبري(عنبرآباد، مسلحانه).

111-                  6/8/1381، روز به سرقت بردن هشت (8) دستگاه موتورسيكلت باراهبندي جاده (اسفندقه، مسلحانه).

112-                  30/7/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت‌هاي رهگذران(سورگاه‌اسفندقه، مسلحانه).

113-                  30/7/1381  ، روز به سرقت‌بردن‌خودروي آقاي مسعودسالاري(سورگاه‌اسفندقه، مسلحانه).

114-                  25/7/1381  ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي حسين افشار(جاده‌ي‌عنرآباد، مسلحانه).

115-                  ـ ـ ـ ـ ،  ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت و ماشين (كلوك‌اسفندقه، مسلحانه).

116-                  23/6/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد واحشام‌آقاي احمد گرگندي(ده‌رضا، مسلحانه).

117-                  5/6/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي مالك تاجيك(چناران، مسلحانه).

118-                  5/6/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي علي پلاشي(كريم‌آباد).

119-                  2/6/1381  ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي بيژن سيستاني(هادي‌آباد، مسلحانه).

120-                  2/6/1381  ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي ...تهوري(دوغ‌آباداسفندقه، مسلحانه).

121-                  28/5/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي ابراهيم رودباري(عباس‌آبادعنبرآباد).

122-                  30/5/1381 ، روز به سرقت بردن‌موتورسيكلت‌آقاي‌رضا‌آزادمهر(علي‌آبادعمران، مسلحانه).

123-                  26/5/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت اداره‌ي‌ثبت‌واسناد(شهرجيرفت، مسلحانه).

124-                  27/5/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد آقاي جمشيد محمدي(شهرجيرفت، مسلحانه).

125-                  25/5/1381  ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت مركزبهداشت(شهرجيرفت).

126-                  5/4/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي محمود آج(علاءالديني،مسلحانه).

127-                  4/4/1381  ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد دو نفر افغاني(باقرآبادجيرفت، مسلحانه).

128-                  4/4/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد يك راننده‌ي تريلر(جاده‌ي‌جيرفت، مسلحانه).

129-                  15/4/1381 ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي محمدعلي زابلي(سقدر، مسلحانه).

130-                  13/3/1381 ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي نعيمي(جاده‌ي‌جيرفت-بلوك).

131-                  30/3/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي منصور بامري(سرگريج-بلوك).

132-                  30/3/1381 ،روز‌كشتن‌آقاي‌ مجتبي فرزان و‌به‌سرقت‌بردن خودروي‌ايشان (نظم‌آبادعنبرآباد).

133-                  14/3/1381 ، روز ‌زخمي ‌كردن ‌آقاي ‌موسي‌ عبداللهي ‌و ‌به ‌سرقت ‌بردن  موتورسيكلت ‌وي(شهرجيرفت).

134-                  25/3/1381 ، روز سرقت موتورسيكلت آقاي حسن بادپر( داروئيه‌ي بلوك).

135-                  22/3/1381 ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي ابراهيم خواجه‌بهرامي(درياچه، مسلحانه).

136-                  22/3/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي ناصر حمزه‌اي(نظم‌آباد، مسلحانه).

137-                  19/3/1381 ، روز به سرقت بردن وسايل آقاي محمود كريمي(دوساري، مسلحانه).139- 18/3/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي نعمت‌الله اميري(داروئيه، مسلحانه).

140- 13/3/1381 ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي دادمراد طلايي(بلوك، مسلحانه).

141- 2/3/1381 ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي ابراهيم اقتداري(دهنوفتح‌المبين، مسلحانه).

142- 4/3/1381 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي علي عباس‌پور(هوكرد، مسلحانه).

143- 28/2/1381 ، روز به سرقت بردن وجوه‌نقد و ساعت‌يك كاسب‌دوره‌گرد(ده‌پيش،مسلحانه).

144- 28/2/1381،روز‌به‌سرقت‌بردن‌خودرووسلاح‌مجازآقاي‌رضا دوست‌محمدي(دلفارد،مسلحانه).

145- 13/2/1381 ، روز به‌سرقت‌بردن‌موتورسيكلت‌آقاي‌علي‌شهدوستي(دهنوفتح‌المبين،مسلحانه).

146- 12/2/1382 ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي مجتبي ماراني(خاتون‌آباد،مسلحانه).

147- 7/2/1381، روز به سرقت بردن وسايل منزل آقاي محمود مشايخي(مسلحانه).

148- 4/2/1381 ، روز به سرقت بردن طلا و جواهرات دخترخانم آقاي گلمراد سالاري( ابراهيم‌آبادشوره‌اي، مسلحانه).

149- روز به سرقت بردن موتورسيكلت يكي از اهالي محترم روستاي مرادآباد( مسلحانه).

150- 19/1/1381، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي عبدالله اقتداري و زخمي نمودن ايشان(دهنوفتح‌المبين، مسلحانه).

151- 17/1/1381  ، روز به سرقت بردن موتورسيكلت آقاي علي خوشكام( مسلحانه).

152- 11/1/1381  ، روز به سرقت بردن خودروي آقاي احمد مختاري(دشت‌كوچ،مسلحانه).

153- 17/7/1381 ، روز به گروگان بردن پسر‌بچه‌اي به نام عبدالله اميري كچمي(طرج، مسلحانه). 154- و. و . و........!!؟؟.

        به راستي كه سرپرست محترم فعلي جيرفت كه سخنران معروف و . . .  انتخاباتي پسرعموي محترم فرماندار دوم‌خردادي سابق جيرفت مي‌باشد، به همراه خويش نزديكش(فرماندار سابق) كه برگزار كننده‌ي انتخابات ششم مجلس‌شوراي‌اسلامي بود، عجب امنيتي را در شهرستانهاي جيــرفت و عنبــرآباد، به وجود آورده‌اند؟!؟!.   اگر امثال سخنران انتخاباتي آقاي نماينده‌ي‌ميان‌دوره‌اي كه با راهنمايي فرماندار سابق ( چندماهي است كه او را عوض كرده‌اند)، بعد از اين نيز مديريت شهرستان‌هاي جيــرفت و عنبــرآباد را به عهده داشته باشند، بايد دعا كنيم كه خدا رحم بكند به حال مردم جيــرفت و عنبــرآباد.

اللهم لا تجعل‌الدنيا اكبر همنا و لا تسلط علينا من لا يرحمنا

اللهم اجعل عواقب امورنا خيراً

اللهم‌صل‌علي محمدوآل‌محمد، صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم

ارادتمند اعضاي محترم و معزز شوراي عالي امنيت ملي ؛

علي زادسرجيرفتي خدمتگزار كوچك مردم شريف جيـرفت و عنبـرآباد در دوره‌هاي چهـارم و پنـجم مجلس شوراي اسلامي كه  صبورند و خسارت ديده از شرارت اشرار شرير و مسلح

===================

            تشكر مردم جیرفت و عنبرآباد از مقامات محترم خصوصاً نيروی زحمتكش انتظامی

        نمـــــابـــــر

بســـم‌الله‌الـــرحمن‌الـــرحيم

        محضـر شـريف رؤساي محترم قواي مجريه و قضائيه زيدعزهما و اعضاي محترم شوراي‌عالي‌امنيت‌ملي زيدعزهم و فرماندهي محترم نيروي‌انتظامي‌جمهوري اسلامي‌ايران زيدعزه.

        ســـلام عــليكم

          با احترام بسيار و عرض ارادت خالصانه به استحضار مي‌رساند :در دهه‌ي اول شهريور ماه سال جاري خداوند متعال، توفيق زيارت مردمان متدين، ولايت‌مدار، قدرشناس و شهيد داده‌ي شهرستان‌هاي جيرفت و عنبرآباد را روزي اينجانب فرمود و از نزديك چهره‌هاي شاد و تبسم رضايت‌بخش آنان را مشاهده كرده و در جريان رضايت خاطر غيرقابل توصيف آن بندگان خوب خدا، از برقراي امنيت نسبي در جنوب شرق استان كرمان، قرار گرفتم. راقم اين سطور، بنا بر انجام وظيفه‌ي ديني، ملي، اخلاقي و شهروندي خويش و پيرو نامه‌هاي مورخ 23/3/1382 و 22/4/1382 ، بر خود فرض مي‌داند كه مطابق حديث مشهور « من لم يشكرالمخلوق، لم يشكرالخالق » تشكر عميق ، قدرشناسي فراوان و سپاس بي‌نهايت آحاد مردم منطقه خصوصاً خانواده‌هاي معظم شهداي عالي‌مقام و خودش را اعلام داشته و به محضر مباركتان ابلاغ نمايد.خداوند اين افتخار را نيز به نگارنده كه بنده‌ي سراپا تقصير و ناقابل درگاه با عظمت اوست، عطا فرموده است كه با قلم ، بيان و بضاعت مزجات خويش با افتخار اعلان نمايد كه : فضل پروردگار، توجه خداپسندانه‌ي رؤساي معزز قواي مجريه و قضائيه، لطف خاص و عنايت ويژه‌ي شوراي‌عالي‌امنيت‌ملي، دستورات قاطعانه و مقتدرانه‌ي سردار سرتيپ دكتر قـــاليبــــاف، هدايت و نظارت جدي سردار سرتيپ دارايي، فرماندهي محترم متدين و ولايت مدار ناحيه‌ي انتظامي استان كرمان، تجربه و سرعت عمل كم نظير ســردار ســرتيپ گـــريــزان، فرماندهي محترم قرارگاه مرصاد، همدلي و هماهنگي دستگاه قضائي جيرفت خصوصاً رؤساي  محترم دادگستري و دادگاه انقلاب، درايت، تدبير و خطرپذيري جناب سرهنگ اميــري، فرماندهي محترم منطقه‌ي انتظامي جيرفت و عنبرآباد، همت مردانه، رزم‌بي‌امان، عمليات‌هاي شبانه‌روزي و صاعقه‌وار گـــردان‌هاي ويـــژه‌ي « 105 » و « 110 » اعزامي از مركز استان، همراهي و هم‌ياري سربازان، درجه‌داران و افسران منطقه‌ي‌انتظامي‌جيرفت و حمايت، همكاري و تلاش مخلصانه و مجدانه‌ي سربازان گمنام امام زمان عليه‌السلام در استان و شهرستان‌هاي جيرفت، عنبرآباد و كهنوج، كه به بهترين وجه ممكن و ميسور، شامل حال جيرفتي‌ها، عنبرآبادي‌ها و كهنوجي‌ها شد، موجب گرديد تا دگرباره مردمان با خدا و باوفاي شهرهاي ياد شده، شهد شيرين امنيت را در كام دل خود بريزند و طعم دلچسب آسايش را در ذائقه‌ي معنوي خويش بچشند و شاهد مجازات جانيان و اشرار شرير و از خدا بي‌خبر باشند و به قدرت ، ابهت و قاطعيت نظام مبارك جمهوري اسلامي ايران و سرعت عمل عوامل دل‌سوز و فداكار آن، مباهات كنند

        بديهي است كه مساعدت بارز و پي‌گيري جدي ديگر مقامات ارشد جمهوري‌اسلامي ايران همانند وزير محترم كشور، استاندار محترم كرمان، و همفكري و همراهي فرمانداران محترم جيرفت، عنبرآباد و كهنوج، متضمن پيروزي قاطع و سريع سربازان و درجه‌داران شجاع و عمل كننده بوده است كه به عنوان عقبه‌ي جبهه‌ي آنان، تأمين كننده‌ي انواع احتياجات اين نوع عمليات‌ها بوده‌ است كه صميمانه از آنان تشكر كرده و قدرداني مي‌نماييم.

        در پايان ضمن تشكر مجدد، زبان حال ساكنان سرزمين سرسبز و پرسرو و پرنخل سبزواران را كه پر گنج نيز هست،( بالاخره معلوم نشد كه پنهان‌كاران كذايي در پنهان، چه بر سر گنج‌هاي كم‌نظير و بعضاً بي‌نظير پيدا شده‌ي‌مناطق باستاني جيرفت چه آوردند و چگونه آن آثار تاريخي و ذي‌قيمت را ..... !؟. )، در قالب شعار ذيل تقديم مي‌نمايد :

نيــــروي انتظـــامي تشـــكر _ تشـــكر

         .شايان ذكر است كه ؛1- در رأس تقاضاهاي جدي جمله‌ي جيرفتي‌ها، عنبرآبادي‌ها و كهنوجي‌ها، تداوم حضور گردان‌هاي ويژه‌ي اعزامي، استقرار دائمي آن يگان‌ها در منطقه و استمرار امنيت قرار دارد.2-  نگراني شديد آنان از شرارت مجدد اشرار شرير و مسلح به انواع سلاح هاي سرد و گرم، كاملاً محسوس است و ملموس، كه ان‌شاءالله باهمت بلند جمهوري‌مقدس‌اسلامي‌ايران هرگز چنين مباد.

           والعاقبه للمتقين  والسلام عليكم و علي جميع عبادالله‌الصالحين 

با سپاس و احترام؛

اقل‌الطلاب، علي زادسرجيرفتی

نماينده‌ي دوره‌هاي چهارم و پنجم مردم شريف جيرفت و عنبرآباد در

مجلس شوراي‌اسلامی

        رونوشت:1-      رياست محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام، جهت استحضار.2-      خبرگزاري‌هاي واحد مركزي خبر، ايسنا، ايلنا، ايرنا، فارس، جهت استحضار و اقدام خداپسندانه.3-      روزنامه‌هاي كثيرالانتشار، جهت استحضار و اقدام خداپسندانه.4-      مردم عزيز سبزواران( جيرفت، عنبرآباد و كهنوج ).

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...