فرمایش حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی راجع به طلبه‌ی بسیجی علی زادسرجیرفتی در جمع روحانیون شرکت کننده در عملیات پیروز والفجر 8 : ... البته فرمایشات برادر عزیزمان آقای زادسر بنده را شرمنده كرد . . . زیرا ایشان خوش‌ذوق و خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند. كتابشان را هم خوانده‌ام. من قبلاً هم ایشان را زیارت كرده‌ام. . . http://s1.picofile.com/file/6504502012/124.jpg http://rc.majlis.ir/rc-assets/pm/pm.760035.png ادامه‌ . .  .

 

ستاد مردمی حاميان زادسرجيرفتی در انتخابات هشتم مجلس شورای اسلامی، ويژه‌نامه‌ی تبليغاتی و انتخاباتی ذيل را تهيه  و در هفته‌ی تبليغات از 15/12/1386 تا 22/12/1386 ، به محضر شريف مردم عزيز جيرفت و عنبرآباد، تقديم كرد :

 

 هفته‌نامه‌ی ايران و جهان مدير مسؤول : مهدی شجاعی

 

دفتر مركزی ؛ تهران، خيابان انقلاب، مقابل دانشگاه تهران، تلفكس؛ 66972388

 

شماره 23 پنجشنبه 16 اسفند 1386   6 مارس 2008    27 صفر 1429

 

استقبال مردم قدرشناس جیرفت و عنبرآباد از انتخاب مجدد زادسرجیرفتی

 

زادسرجيرفتي در مجلس باشد تا استان جنوبي به مركزيت جيرفت تأسيس شود

 

جيرفت در آستانه استان‌شدن

 

*باعث و بانی شهرستان‌شدن عنبرآباد: زادسرجیرفتی

 

*این بار هم به زادسر رأی می‌دهیم

 

*عزم قاطع مردم منطقه جیرفت و عنبرآباد

 

*باز هم زادسرجیرفتی را انتخاب می‌كنیم

 

* زادسرجیرفتی نقش یك نماینده واقعی را در خانه ملت ایفا كرده است

 

*مردم جیرفت به كارنامه زادسر نمره 20 می‌دهند

 

*زادسرجیرفتی نماد تمام عیار مردم غیور و سخت‌كوش جیرفت و عنبرآباد

 

*اصول‌گراتر از زادسر جیرفتی كیست ؟!

 

*زادسرجیرفتی منتخب اصول‌گرایان جیرفتی و عنبرآبادی در دوره‌های چهارم، پنجم، هفتم و اگر خدا بخواهد در دوره‌ی هشتم مجلس شورای اسلامی

 

*زادسرجیرفتی همان اصول‌گرای اصلاح‌طلبی است كه رهبر معظم انقلاب در سفر به استان كرمان تعبیر فرمود

 

*آنان كه زادسر را اصول‌گرا نمی‌دانند اغراض شخصی دارند

 

*زادسرجیرفتی را انتخاب می‌كنیم

 

  *از سوی زادسرجیرفتی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد ثبت تمدن جیرفت در سازمان ملی یونسكو مجدانه در حال پیگیری است

 

تلاش‌های مستمر، مؤثر و مصرانه زادسر جیرفتی برای توسعه، عمران و آبادانی جیرفت و عنبرآباد

 

                     چرا زادسر؟

 

علي زادسر رزمنده سلحشور در 12 عمليات جنگي،

 

علی زادسرجیرفتی در یك نگاه!  خاطره‌نویس شهیدان و شهید زنده

 

سایت‌های زادسرجیرفتی، www.zadsar.ir و  www.zadsar.net ، جیرفت را در عرصه جهان بلندآوازه كرد                                 

 

  زادسر جيرفتي به روايت اسناد و مدارك       2

 

كارت جانبازی علی زادسر

 

زادسر، یادگار شهیدان _ شهید زنده انقلاب

 

«سند اول»

 

اجازه شرعي حضرت آيت‌ا...العظمي خامنه‌اي به علي زادسرجيرفتي

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

          الحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام علی محمد و آله الطاهرین و لعنه الله علی اعدائهم اجمعین و بعد جناب حجه‌الاسلام آقای شیخ علی زادسرجیرفتی دامت افاضاته از طرف اینجانب مجازند در اخذ وجوه شرعیه از قبیل مظالم عباد و زكوات و كفارات و صرف آنها در موارد مقرره شرعیه و هم‌چنین مجازند در اخذ سهمین مباركین و صرف ثلث از سهم مبارك امام علیه‌السلام را در مخارج خودشان بنحو اقتصاد و ترویج شریعت مقدسه و پرداخت نصف از سهم سادات را به سادات مستحق و ارسال مابقی سهمین را نزد اینجانب و اوصیه ایده الله تعالی برعایه الاحتیاط فانه طریق النجاه و السلام علیه و علی اخوننا المؤمنین و رحمه الله و بركاته

 

بتاریخ 3  الحرام 1410

 

سيدعلي خامنه‌ای

 

«سند دوم»

 

تفقد حضرت آيت‌الله معظم خامنه‌ای كبير مدظله‌العالی در دوران ریاست جمهوری از علی زادسرجیرفتی

 

رئیس‌جمهور محبوب آیت‌ا...خامنه‌ای خطاب به روحانیون شركت‌كننده در عملیات فاو از مدرسه كرمانی‌ها

 

خیلی خوشوقت و خوشحال هستم كه با شما عزیزان و نور چشمان كه در واقع نهالهای برومند بوستان آل محمد علیهم‌السلام هستید و نمونه‌هایی هستید كه روحانیت شیعه قرنها در انتظار امثال شماها بوده، ملاقات می‌كنم و در اینجا زیارتتان می‌كنم. از شما می‌شنوم و توفیق پیدا می‌كنم كه جملاتی بشما عرض كنم.

 

البته فرمایشات برادر عزیزمان آقای زادسر بنده (امام خامنه‌ای) را شرمنده كرد . . . زیرا ایشان (زادسرجیرفتی) خوش‌ذوق و خوش‌بیان و خوش‌قلم هستند. كتابشان را هم خوانده‌ام.

 

 من قبلاً هم ایشان را زیارت كرده‌ام. آنچه كه می‌گویند حمل بر ذوق ایشان باید كرد و بنده كوچكتر از این تعریف‌ها و تمجیدها هستم.

 

مدرسه كرمانیها را هم بنده سالهاست كه از دور می‌شناسم و می‌دانستم كه یكی از آن مدارس مترقی و مبارز در قم مدرسه كرمانیها است. (از متن جلد سوم كتاب خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ، نوشته‌ی علی زادسرجیرفتی).

 

«سند سوم»

 

دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب (رئیس‌جمهور وقت) درباره زادسرجیرفتی

 

بسمه تعالي

 

 جناب آقای علی زادسر فاضل محترم و برادر مبارز

 

كتاب شما را كه مجموعه‌ای از خاطرات و مشاهدات در میدانهای جهاد فی سبیل الله است زیارت كردم. بی‌شك همه‌ی جلوه‌های عظمت و ایثاری كه لحظه‌های زندگی مجاهدان راه حق سرشار از آن است را نمی‌توان در الفاظ گنجانید و به اوراق سپرد و شما چیزهایی دیده‌اید كه قابل نوشتن و وصف‌كردن نیست. با اینحال اینگونه خاطرات، درس است و الهام و تربیت، و ثبت و نشر آن مفید و لازم است. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را مسألت می‌كنم.

 

سیدعلی خامنه‌ای 16/10/1364

 

«سند چهارم»

 

نقش زادسر در شكل‌گيري شوراهاي اسلامي

 

حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای علی زادسرجیرفتی

 

اكنون كه با عنایت خداوند بزرگ و در سایه رهبری خردمندانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و با همت دولت و مجلس شورای اسلامی و شركت گسترده مردم رشید ایران اسلامی، اولین دوره انتخابات شوراهای اسلامی كشور، در این سرزمین بزرگ الهی و تاریخی، باشكوه و عظمت به پایان رسید، جا دارد از زحمات و تلاشهای ارزنده و بی‌شائبه حضرتعالی در برگزاری این انتخابات عظیم، تشكر و قدردانی شود. تلاشی كه مایه رضایت خداوند حكیم و خشنودی روح ملكوتی حضرت امام (قدس‌سره) و ملت شریف ایران اسلامی گردید.

 

لذا بر خود لازم می‌دانم كه تشكر عمیق خود و هیأت مركزی نظارت را نسبت به همكاری جنابعالی در این امر خطیر اعلام نموده و توفیق روزافزون آن جناب را از درگاه ایزد منان مسألت نمایم.

 

علی موحدی ساوجی،

 

رئیس هیأت مركزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی كشور

 

نظم زادسر در پيگيري نامه‌هاي مردمي و تسلط ايشان بر كامپيوتر اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار زبانزد مقامات مسؤول و ديگر مجلسيان است، به اسناد زير توجه فرماييد:

 

«سند پنجم»

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

« السلام عليك يا اباعبدا... (ع) »

 

برادر ارجمند جناب آقاي مظفر زيدعزه

 

رئيس محترم سازمان اداري مجلس شوراي اسلامي

 

سلام عليكم، تسليت و تعزيت عرض مي‌نمايم

 

بنابر اظهارات و فرمايشات عزيزان و بزرگواران فن‌آوري اطلاعات مجلس شوراي اسلامي و بخش نامه‌رساني و توزيع نامه‌هاي ارسالي براي نمايندگان مجلس، نماينده‌ي مردم شريف و عزيز جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي در هر دو بخش مورد اشاره گوي سبقت را از ديگران ربوده است.

 

استدعا دارد كه حضرت‌عالي به عنوان رئيس امور اداري مجلس در اين خصوص اظهار نظر بفرماييد.

 

با تشكر ؛

 

علي زادسر  01/11/86

 

بسمه تعالي

 

برادران مهندس علوی (رئیس مركز فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی) و افشون (رئیس اداره دبیرخانه مجلس شورای اسلامی)

 

با سلام، جهت اظهار نظر. مظفر  1/11/86

 

«سند ششم»

 

بسمه تعالی

 

جناب آقای مهندس مظفر ریاست محترم سازمان اداری مجلس شورای اسلامی

 

 سلام علیكم

 

احتراماً عطف به نامه شماره 121/110 مورخ 1/11/86 آقای زادسر و پی‌نوشت حضرت‌عالی بدینوسیله به استحضار میرساند كه آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد از نمایندگان منضبط نسبت به سركشی به جانامه‌ای خود بوده و مرتباً محل مذكور را بازدید و چنانچه نامه‌ای یا بسته‌ای را ملاحظه نماید در اسرع وقت بررسی و اقدام لازم را می‌نمایند.

 

 مراتب جهت استحضار به حضورتان ایفاد میگردد.

 

با تقدیم احترام، اسداله افشون

 

رئیس اداره دبیرخانه مجلس شورای اسلامی

 

حجت‌الاسلام حاج آقای زادسر- نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

 

با سلام،

 

جهت استحضار. موفقیت شما را در امر خطیر نمایندگی از خداوند متعال خواهانم.

 

مظفر 14/11/86

 

رئیس سازمان اداری مجلس شورای اسلامی

 

تسلط زادسرجیرفتی به اینترنت او را به شیخ I.T  و یا I . T MAN مجلس شورای اسلامی معروف كرده است.

 

«سند هفتم»

 

بسمه تعالی

 

جناب آقای مهندس مظفر

 

 ریاست محترم سازمان اداری مجلس شورای اسلامی

 

 با سلام

 

بازگشت به دستور جنابعالی در هامش نامه شماره 169462 آقای زادسر نماینده محترم مردم شریف جیرفت و عنبرآباد، به استحضار می‌رساند طبق شهادت همكاران پشتیبانی و توسعه، ایشان خود اقدام به نصب و رفع اشكال كامپیوتری خود نموده و جزء معدود نمایندگانی می‌باشند كه ضمن آشنایی خوب با فناوری اطلاعات، الهام‌بخش همكاران ما نیز بوده‌اند.

 

ضمن تشكر از ایشان مراتب جهت استحضار تقدیم می‌شود.

 

با تشكر، علوی،

 

رئیس مركز فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی

 

برادر ارجمند جناب حجت‌الاسلام زادسر، با سلام، جهت استحضار و تشكر از مساعی و ذوق حضرت‌عالی.

 

مظفر

 

رئیس سازمان اداری مجلس شورای اسلامی

 

خیزش بزرگ مردم جیرفت برای انتخاب دوباره زادسر

 

          تصاویر بسیار زیبا و ماندگار از خاطرات و خطرات زادسر در بیش از 12 عملیات جنگی دوران دفاع مقدس به همراه هم‌رزمان خویش و در كنار فرماندهان قهرمان و نیز بیانات مقام معظم رهبری درباره زادسرجیرفتی تأیید درخشان و برگ زرینی از تاریخ حیات سیاسی است كه كارنامه‌‌ای اینچنین افتخار برانگیز را از آن خود ساخته است.

 

          علی زادسرجیرفتی نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی نامزد نمایندگی مردم جیرفت بزرگ تاریخی و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گزارشی خطاب به مردم شریف، مهربان و قدرشناس جیرفت گزارش هزاران اقدام و پیگیری در زمینه‌های مختلف عمرانی، كشاورزی، اقتصادی را به مردم ارائه كرد.

 

          زادسرجیرفتی كه پیش از این نیز با رأی قاطع مردم جیرفت باستانی و عنبرآباد سه دوره مختلف نمایندگی مردم جیرفت و عنبرآباد را در مجلس شورای اسلامی عهده‌دار بوده، در گزارش بی‌نظیر و تاریخی خود نكات مهمی را خاطرنشان ساخته است.

 

 وی با اشاره به مكاتبات بسیار مهمی كه برای حل مشكلات و مسایل موجود در جیرفت و عنبرآباد با مقامات و بلندپایگان كشور از جمله ریاست محترم جمهوری داشته است، بار دیگر به مسائل مختلف جیرفت و عنبرآباد تأكید می‌كند.

 

در این گزارش بطور مستدل خطاب به مردم جیرفت و عنبرآباد لزوم توسعه هر چه بیشتر جنوب كرمان و استان‌شدن جنوب كرمان به مركزیت جیرفت بزرگ و عنبرآباد را یادآور شده است و به تشریح اقداماتی كه صورت داده است، پرداخته.

 

          مردم منطقه بار دیگر ضمن قدرشناسی از خدمات خدمتگزار صادق و راستین‌شان در سه دوره مختلف مجلس شورای اسلامی آماده می‌شوند تا روز 24 اسفند 1386 دیگر بار حماسه‌ای باشكوه و تاریخی رقم بزنند و باز هم او را به نمایندگی خویش در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب نمایند.

 

 بی‌جهت نیست كه این روزها در هر كوی و برزن و در جای جای و نقطه به نقطه شهر و روستای جیرفت بزرگ سخن از هزاران اقدام و پیگیری مسائل مختلف جیرفت و عنبرآباد توسط نماینده دلسوز و خستگی‌ناپذیرشان علی زادسرجیرفتی است.

 

 اقشار مختلف مردم از خرد و كلان، از پیر و جوان، از زن و مرد شهری و روستایی، عشایر و غیرعشایر و هر آنكس كه دل در گرو عشق به ایران و به جیرفت بزرگ و تاریخی و عنبرآباد دارد، امروز تحقق آرزوهای خود را و عمران و آبادانی منطقه را در گرو انتخاب مجدد زادسرجیرفتی می‌دانند.

 

مردم مي‌دانند عزم جزم زادسر است كه مي‌تواند تشكيل استان جديد به مركزيت جيرفت را نهايي كند و مسلماً با استان‌شدن منطقه، تحولات چشمگیر و شگرفی در همه ابعاد و زمینه‌ها رخ خواهد داد.

 

          بر این اساس است كه مردم می‌گویند: انتخاب زادسر = استان‌شدن جيرفت

 

          همچنين است كه رأي‌دادن به زادسرجيرفتي مساوي است با بين‌المللي‌شدن باند فرودگاه جيرفت.

 

          در همين حال از سوي زادسرجيرفتي به نقل از وزير كار و امور اجتماعي اعلام شده است كه 3هزار ميليارد تومان براي محروميت‌زدايي جنوب استان كرمان جيرفت و عنبرآباد هزينه خواهد شد.

 

          انتخاب زادسرجيرفتي = مساوي است با احداث راه‌آهن كرمان _ جيرفت _ كهنوج.

 

          انتخاب زادسرجيرفتي مساوي است با ساخته‌شدن جاده‌ استراتژيك و بين‌المللي جيرفت _ كرمان و جيرفت _ هرمزگان.

 

          رأي‌دادن به زادسرجيرفتي مساوي است با ثبت تمدن جيرفت تاريخي در سازمان جهاني يونسكو.

 

          رأي به زادسرجيرفتي يعني رونق ميراث باستاني فرهنگي و صنعت گردشگري جيرفت باستان.

 

          زادسرجيرفتي پاسدار نام بزرگ جيرفت در مقابل بدخواهان و دشمنان جيرفت است.

 

          سؤال اينجاست كه چرا برخي از عناصر خاص در شهرستان‌هاي همجوار براي مجلس نرفتن زادسر جيرفتي تلاش مي‌كنند و پول خرج مي‌كنند؟، زادسرجیرفتی منافع چه كسانی را تهدید می‌كند؟ زادسرجیرفتی نماینده‌ای است كه مسئولین از او احساس امنیت ندارند، زیرا با هیچكس رودربایستی ندارد و در ایفای رسالت نمایندگی مردم از هیچ كس نمی‌هراسد.

 

از سوی دیگر حتی یك نفر از مردم عادی از ناحیه او احساس ناامنی نكرده است. مردم عادی كوچه و بازار و هر قشری از جامعه هر آنچه در دل دارند خالصانه، صادقانه و بدون هیچ هراسی با نماینده دلسوز و مردمیشان در میان می‌گذارند.

 

          علی زادسرجیرفتی در كارنامه درخشان سه دوره نمایندگی مردم شریف و بزرگوار جیرفت تاریخی و عنبرآباد در زمینه‌های مختلف صاحب سبك و نظر و ویژگی‌های خاص است.

 

 آثار قلمی او با انتشار چندین عنوان كتاب در زمینه‌های مختلف بر هیچكس پوشیده نیست.

 

زادسرجیرفتی در جمع رزمندگان رشید اسلام بخصوص سلحشوران خطه شهیدپرور جیرفت و عنبرآباد همواره زبانزد بوده و یار فرماندهان بزرگ جبهه‌ها بوده است.

 

          زادسرجیرفتی در طی سه دوره نمایندگی مردم جیرفت هیچگاه برای دفاع از حقوق موكلان، مردم جیرفت و عنبرآباد آرام و قرار نداشت و به صراحت سخنش را قاطعانه بیان می‌كرد.

 

از دیگر شاخصه‌های علی زادسرجیرفتی هوش و زیركی خاص او در زمینه‌های مختلف و علوم مختلف از جمله فناوری اطلاعات است كه در میان نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به مرد اول فناوری اطلاعات و آی‌تی (IT) شهرت می‌یابد. مرد اول آی‌تی مجلس شورای اسلامی و شیخ آی‌تی لقب می‌گیرد. شیخ آی‌تی (IT) در 2 سایت خبری و تحلیلی خود و در 3 دفتر كارنامه كار و تلاش خود را مطرح كرده است كه تمامی تلاش‌هایش حكایت از دفاع جانانه از حقوق مردم است.

 

علي زادسرجيرفتي با تسلط بر فن‌آوري رايانه و اينترنت نام جيرفت را در گستره جهان بلندآوازه كرد.

 

 او كه علاوه بر سخنوري به هنر نويسندگي نيز آراسته است، با قلم تواناي خويش قابليت‌ها و توانمندي‌ها و تمدن جيرفت و عنبرآباد را نه تنها به مردم استان و كشور بلكه به ساكنان فراسوي دنيا نمايانده است.

 

         و در يك كلام، زادسر، فرزند جيرفت قهرمان، اعجوبه‌اي است كه در همه هنرها دستي دارد و نام و نشاني، كه به راستي او فرزند برومند جيرفت است و بي‌خود نيست كه مي‌گويند: زادسر و جيرفت 2 نام هم‌قلو شده‌اند. زادسر، جيرفت / جيرفت، زادسر

 

درود بر مردم قهرمان جیرفت كه زادسر، یادگار شهیدان را امانت‌دار صدیق خود می‌دانند و از او خواسته‌اند كه همچنان در صحنه باشد تا با رأی مردم، دیگر بار راهی خانه ملت شود.

 

ستاد مردمی علاقمندان و هواداران زادسرجیرفتی

 

چرا زادسر؟

 

علي زادسرجيرفتي در يك نگاه !

 

*جزو اولین انقلابیون و مبارزان نهضت حسینی (ع) خمینی كبیر (س) در جیرفت بزرگ و باستان.

 

*اولین طلبه منطقه جیرفت بزرگ (با راهنمایی حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی).

 

*جزو اولین رزمندگان اسلام است كه در ماه‌های نخست جنگ تحمیلی عازم جبهه‌های حق علیه باطل شد و با بعثیان كافر جنگیده است.

 

*اولین خاطره‌نویس رسمی شهیدان و رزمندگان اسلام در بین روحانیان است (خاطرات یك طلبه از جبهه‌های جنگ).

 

*اولین روحانی اعزامی به جنوب لبنان از استان كرمان است.

 

*اولین طلبه جنگی و مجروحی كه از استان كرمان به زیارت امام خمینی قدس‌سره نایل آمد.

 

*جزو اولین روحانیونی كه رزمندگان لشكر 41 ثارا... صدای او را می‌شناختند و در دل تاریكی شب‌های عملیات گوش به توصیه‌های او بودند.

 

*اولین طلبه‌ای كه به عنوان نماینده‌ مجلس شورای اسلامی از منطقه‌ی جیرفت راهی مجلس شورای اسلامی شد.

 

*نفر اول در فن‌آوری اطلاعات (IT) در مجلس شورای اسلامی.

 

*نفر اول در پی‌گیری نامه‌های مردمی دریافتی از سوی پست جمهوری اسلامی در مجلس شورای اسلامی.

 

*جزو نفرات اول در ایراد نطق‌های برتر مجلس شورای اسلامی.

 

*اولین كسی است كه بحث شهرستان‌شدن عنبرآباد را مطرح ساخت و تا حصول نتیجه پی‌گیری كرد.

 

*اولین كسی است كه متوجه شد تنها راه توسعه‌ی جیرفت بزرگ و باستان، استقلال آن از كرمان است و موضوع استان‌شدن جیرفت را مطرح ساخت و بیش از پانزده سال است كه لاینقطع پی‌گیری می‌كند.

 

*اولین نماینده‌ای كه در بین نمایندگان استان كرمان از حق و حقوق رادیو و تلویزیونی خویش استفاده‌ی قانونی كرد.

 

*تسلط بر سخنرانی به زبان عربی.

 

*مسلط بر مكالمه به زبان انگلیسی و آشنا به زبان فرانسه.

 

*تخصص تجربی در حوزه فرهنگ و هنر (عضوكميسيون فرهنگی در دوره ی چهارم مجلس شورای اسلامی).

 

* تخصص تجربی در امور اقتصادی (عضوكميسيون اقتصادی در دوره ی پنجم مجلس شورای اسلامی)

 

 * تخصص تجربی در امور حقوقی و قضایی (عضوكميسيون قضايی و حقوقی در دوره ی هفتم مجلس شورای اسلامی).

 

*صاحب‌نظر تجربی در چگونگی سدسازی در كشور.

 

*صاحب‌نظر تجربی در كیفیت راه‌سازی و حمل و نقل.

 

*صاحب‌نظر تجربی در امور كشاورزی از كاشت تا برداشت.

 

*پی‌گیر اختصاصی حق و حقوق خلبانان سراسر كشور در شركت‌های خصوصی و دولتی و دیگر نهادها و سازمان‌ها.

 

*پی‌گیری خاص برای حل و فصل مشكلات پرستاران سراسر كشور.

 

*نفر اول نمایندگان مجلس در برملاساختن توطئه‌های انگلیس در بين اقوام مختلف ایرانی و عملكرد تفرقه‌افكنانه سفیر انگلیس در تهران.

 

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از عملكرد دیوان محاسبات خطر كرد.

 

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از شبكه‌ی جهانی العالم اقدام كرد.

 

*تنها نماینده‌ای كه برای دفاع از زبان فارسی و مقابله با زبان فینگیلیش توجه كرد.

 

*تنها نماینده‌ای كه برای محاسبه‌ی ارزان پیام كوتاه (پك) به زبان فارسی اقدام جدی كرد.

 

*تنها نماینده‌ای كه با سفرهای آنچنانی و افطاری مقامات از سفره‌ی بیت‌المال مقابله كرده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه برای آزادسازی خانم دكتر گروگان گرفته‌شده‌ی كرمانی اقدام كرد.

 

*تنها نماینده‌ای كه پی‌گیری ارسال پاسخ از سوی رئیس‌جمهور و دیگر مقامات و وزیران را به نمایندگان مجلس در دستور كار خود داشته و دارد.

 

*تنها نماینده‌ای كه از چاپ و پخش سررسید‌های گران‌قیمت سالیانه توسط دستگاه‌های دولتی ممانعت به عمل آورده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه پیگیر برطرف ساختن برخی از مشكلات شروع سریال حضرت یوسف شد.

 

*تنها نماینده‌ای كه با تغییر دكوراسیون چند صدمیلیونی برخی از مقامات مقابله كرده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه بحث مقابله با زلزله را به صورت جدی در كشور مطرح ساخته است و لاینقطع پی‌گیری كرده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه در دفاع از كاركنان مجلس شورای اسلامی خطر كرده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه از حق و حقوق خبرنگاران سراسر كشور جانانه دفاع كرده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه مدعی است كه ؛

 

1-  هرگز دروغ نگفته است.

 

2-  نامه‌ای را بدون پاسخ نگذاشته است.

 

3-  كسی از اقوام نسبی و سببی و دوستان خاصش را به كاری نگمارده است.

 

4 - هیچ سوء استفاده‌ای از موقعیت نمایندگی‌اش نكرده است.

 

*زادسرجيرفتی پیوند‌زننده ی نام، آثار و عظمت جیرفت به محققین ایران و جهان.

 

*ركورددار سفر به حوزه انتخابیه به مسافت 1400 كیلومتری.

 

*منظم‌ترین نمایندگان در ملاقات با مراجعین و وقت‌شناس‌ترین مسئول سه دوره مجلس در حوزه انتخابیه‌اش.

 

*تنها كسی كه از مسئولین جیرفت و عنبرآباد، كرمان و كشور تقاضای شخصی ننموده است.

 

*تنها مسؤولی كه در هر حالی تلفن همراهش را پاسخ داده است و شماره آن هنوز عوض نشده است.

 

*تنها نماینده‌ای كه یك نطق اختصاصی عاشقانه در مورد سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به حوزه انتخابیه‌اش ایراد كرده است.

 

*تنها نماينده‌ای كه هرگز استفاده اختصاصی و خانوادگی از ماشين‌های دولتی نكرد.

 

موارد بالا در ستون سمت راست صفحه آخر آمده اند و در ستون دوم دو عكس از علی زادسر چاپ شده و در ستون سمت چپ هم مواردی كه در صفحه بعد می‌آیند یه چشم می‌خورد

 

تلاش‌هاي مستمر، مؤثر و مصرانه زادسر جيرفتي براي توسعه، عمران و آباداني جيرفت و عنبرآباد و پی‌گيری‌های لاينقطع برای امثال موارد ذيل كه گوشه‌ای از هزاران امور اينچنينی است كه در كارنامه‌ی زادسرجيرفتی ثبت و درج شده است.

 

1 - بیش از یك دهه‌ی جهت سفر مقام معظم رهبری روحی‌فداه، به جیرفت

 

2 - برای برقراری امنیت

 

3 - تلاش 15 ساله استان‌شدن جیرفت

 

4 - 6 سال پی‌گیری برای شهرستان‌شدن عنبرآباد

 

5  - 3 سال برای احداث فرودگاه

 

6 - 3 سال برای آب شرب شهر جیرفت

 

7 - 3 سال برای اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كرمان

 

8 - 4 سال برای احداث پل دریاچه _ عنبرآباد

 

9 - پی‌گیری 5 ساله جاده عنبرآباد _ مردهك _ نرگسان

 

10 -  5 سال برای جاده جیرفت _ اسفندقه

 

11 - 5 سال برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ بافت

 

12- 8 سال پی‌گیری برای جاده جیرفت _ ساردوئیه _ راین

 

13- 3 سال برای  احداث پایانه باربری

 

14-  15 سال برای برای تعریض و اصلاح خیابان طالقانی شمالی

 

15-  چندسال برای احداث كارخانه كنسانتره گریپ فروت

 

16- پی‌گیری چندین ساله برای كارخانه پنیر

 

17-  بيش‌از هفت سال برای جاده جیرفت _ بلوك .

 

17مكرر- بيش‌از چهار سال برای جاده جیرفت _ جزفطن .

 

18-  4 سال پی‌گيری لاينقطع جهت استقلال سازمان جهاد كشاورزی جیرفت و كهنوج (75-71)

 

19- 6 سال پی‌گيری لاينقطع جهت چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كهنوج _ بندرعباس

 

20- 5 سال پی‌گيری لاينقطع جهت اصلاح و تعریض جاده جیرفت _ كهنوج _ رودان

 

21-  چندین سال برای بخش‌شدن مردهك

 

22- پی‌گیری چندین ساله شهرشدن جبالبارز

 

23-  8 سال برای استقلال اداره منابع طبیعی

 

24- پی‌گیری 7 ساله جهت تأسیس اداره كل راه و ترابری

 

25- چهار سال برای جهت استقلال بانك كشاورزی

 

26- پی‌گیری چندین ساله جهت استقلال اداره دامپزشكی

 

27-  چندین سال جهت استقلال سازمان تعاون روستایی

 

28- سال‌ها جهت استقرار اداره شیلات

 

29- ساليان متمادی جهت برقراری پروازهای قدیم و جدید جیرفت

 

30- پی‌گیری 4 ساله جهت تأسیس صداوسیمای منطقه جنوب به مركزیت جیرفت

 

31- مصوب ساختن آرزوی ديرينه‌ی مردم جنوب استان كرمان يعنی راه‌آهن كرمان _ جیرفت _ كهنوج در جلسه‌ی رسمی هيأت دولت در كرمان.

 

32- تلاش 4 ساله جهت تأسیس دفتر خبری صدا و سیما در جیرفت

 

33- توجه و تلاش چندین ساله جهت حل مشكل حق‌التدریسی‌ها

 

34- توجه دائم 12 ساله جهت تقدیر و تشكر از عوامل برقراری امنیت در منطقه جیرفت و كهنوج

 

35- پی‌گیری توسعه و تجهیز باند فرودگاه جیرفت در حد استانداردهای بین‌المللی

 

36- تلاش بی‌وقفه و جدی چندین ساله برای گازرسانی به شهرستان جیرفت و عنبرآباد كه به زودی نتیجه خواهد بخشید

 

37- پی‌گیری جدی چندین ساله برای الحاق بخش اسماعیلیه ‌ی بلوك به شهرستان جیرفت

 

38- چندین سال تلاش برای چهار خطه شدن جاده جیرفت _ كرمان

 

39- سال های سال خطر كردن برای مقاوم‌سازی علمی و فنی منازل مسكونی شهرستان جیرفت

 

40- سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث كارخانه سیمان در عنبرآباد

 

41- پی‌گیری جدی بیش از ده سال جهت تولید ویسكوز (ابریشم مصنوعی)

 

42- تصويب چهارخطه‌ شدن جاده‌ي جيرفت – كرمان در جلسه‌ي هيأت دولت در كرمان.

 

43- سال‌ها تلاش و جديت جهت طرح بزرگ دامداری چند هزار رأسی

 

44- پی‌گیری برای یكسان‌سازی زمین‌های كشاورزان و سر و سامان دادن به امور كشاورزی.

 

45 - سال‌ها تلاش و جديت جهت احداث سد شور جيرفت.

 

و هزاران مورد پی‌گیری‌های جدی و مؤثر مربوط به مصالح و منافع جيرفت و عنبرآباد، كشور و كرمان در سطوح منطقه‌ای، استانی و ملی.

 

رأی مردم قهرمان و قدرشناس جیرفت و عنبرآباد همچنان علی زادسرجیرفتی است تا شاهد تكامل و به بار نشستن شكوفه‌های رشد و توسعه و عمران و آبادانی دیار زرخیزمان باشیم.

 

ستاد مردمی حامیان زادسرجیرفتی نماینده ی آزاده و شجاع و شرافتمند مردم عزيز و شريف جیرفت و عنبرآباد در دوره‌های چهارم، پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی

دیدگاه‌ها   

#11 هادی 1391-06-11 06:55

دروغ گو دوره پنجم عضو کمیسیون فرهنگ و ارشاد بودی نه اقتصادی..........................
===============
=============
======
به نام خدا
....
درغ‌گو دشمن خداست، دروغ کلید هر بدی است، به فضل الهی درغ‌گو نیستم.
بنده در دوره‌ی چهارم سخنگوی کمیسیون فرهنگی بودم، در دوره‌ی پنجم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بودم و در دوره‌ی هفتم در کمیسیون قضایی خدمت کردم.مدیریت
نقل قول کردن

#10 ياران نمچ 1390-11-19 11:30

خداوكيلي بياييد دست از غرايض شخصي برداريم بفكرشهرمون باشيم در اين بلبشو بازار كه هركدام از جوجه شهرستانهاي استان داعيه استان شدن دارند دنبال تشنج هستند كه ما بايكوت باشيم خداييش ازاين كانديداهايي كه هستند بجز زادسركه تجربه .دانش.لياقت.توانايي.ازهمه مهمتر سماجت زادسر را دارد . انصافآ كمي تامل كنيم كلاه خودمون را قاضي كنيم.........زادسر برو سرت را راحت بذار . كه تو بردي همه آدماي منصف طرف دارتن و تنهات نمي زارن ....ازهمشون لايق تري..ياهو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول کردن

#9 صابر 1390-11-04 15:23

پراوازه گشت نام جیرفت و جیرفتی بابازگشت خردمندانه ی مردانقلاب ومردعملیاتهای حساس مردصادق خوش سخن امیدوارم مردمان مادرجنگ نهروان انتخابات گول جبهه ی خوارج رانخورند وبه لشکرحق علی بشتابند به امیدتولدکرمان جنوبی (جیرفت)
نقل قول کردن

#8 من 1390-10-27 09:57

دمت گرم حال کردم واقعاکه نمایندگی شایسته شماست انشاالله
نقل قول کردن

#7 رامسین 1390-10-25 01:28

به نام خدا >خدایا تو را به تمام مخلوقاتت قسم می دهم زادسر را برای سربلندی جیرفت و جیرفتیان به بلندای مجاهدت در راه خدمت به مستضعفین ومحرومین جنوب کرمان سرافراز وپایدار بگردان
نقل قول کردن

#6 یاسین 1390-10-18 22:51

سلام # رای به زادسر یعنی رای به صداقت و راستگویی رای به جیرفتی استوار رای به مردی سیاستمدار نه سیاسی کار
نقل قول کردن

#5 محمد علی 1390-10-11 20:16

دوستت داریم رایت خواهیم داد نگران نباش پیروز میدان هستی
نقل قول کردن

#4 امیر 1390-10-07 00:34

آنان که با زادسر و منش او مخالفند حق دارند چرا که زادسر نه باج میدهد و نه جز صداقت میگوید این را دوستان و دشمنان او معترفند
نقل قول کردن

#3 جیرفت بیدار 1390-03-22 09:25

سلام علیکم
بی شک همگان زادسر را به خوبی میشناسند حتی دشمنانش که او را بیشتر می شناسند. به عنوان تنها خبرنگاری که در شب پایانی عمر مرحوم دکتر فرخی نماینده اصلاح طلب و رقیب زادسر در انتخابات 5-6-7 مجلس شورای اسلامی تا ساعت 1 بامداد با وی مصاحبه می کردم که متاسفانه در سپیده دم در اثر سکته قلبی که منجر به سکته مغزی وی و در نهایت مرگ او را رقم زد و هنوز این مصاحبه را منتشر نکرده ام که حاوی برخی از حقایقی است از زبان جدی ترین رقیب زادسر که به وی القابی چون زادسر مرد دقیقه نود-محکم ترین پایگاه اصولگرایان در کشور-مردی که در خطابه ترس را به اندام مخالفانش می اندازد-نزدیکترین نماینده به مقام معظم رهبری و...
برخی افراد که حضور زادسر را در مجلس بزرگترین خطر می دیدند در طی یک پروژه سنگین و باحضور وزیر کشور و استاندار کرمان و دهها گروه و حزبی که گاها با هم تفاهم حزبی نداشتند حاضر شدند که به قیمت سپردن کرسی مجلس به جناح اصلاح طلب مانع از حضور وی در مجلس هشتم شوند . در اینجا عرایضم را کم می کنم و با مطرح کردن سوالی که بی شک وجدانهای بیدار پاسخ آن را به خوبی می دانند برداشت اصلی را به عهده خوانندگان عزیز می سپارم
سوال : آیا در صورت حضور زادسر در مجلس هشتم جریانات فتنه قادر به ایجاد فضای بعد از انتخابات بودند؟آیا این جریان قبل از وقوع با درایت ایشان کشف و خنثی نمی شد؟چه کسی سالها قبل از اینکه مهاجرانی به خارج از کشور برود با مخالفت با وی در آمد و مهاجرانی را یک فرد انگلیسی خواند؟
نقل قول کردن

#2 رسول ابراهيمي آب 1390-03-20 12:59

با سلام
چيزي كه حال آقا جواد و امثال او را به هم ميزند خود بزرگ بيني يا تعاريف و تمجيدات بزرگان ازحضرت استاد نيست ، بلكه آنچه حال آنها را به هم ميزند ولايت مداري زادسر است و آنچه حال آنها را به هم ميزند تعريفي است كه مقام عظماي ولايت از ايشان نموده است ،همه گان ميدانند كه حضرت آقا روحي فداه به كسي باج نميدهد ، تعريف ايشان و اجازنامه دريافت وجوهات به حضرت استاد زادسر يعني شاخصي براي مردم درانتخاب ايشان و ارجحيت ايشان بر ديگران ،طلبه ها ميدانند كه اجازه اخذ وجوهات را گرفتن يعني چه و مراجع در اين مساله چقدر محتاطند و به كسي اجازه ميدهند كه او را صد در صد قبول دارند.و حضرت آقا زادسر را قبول دارد به كوري چشم شماهايي كه تعاريف آقا از زادسر را خود بزرگ بيني زادسر ميبينيد.
حال سوال ما از آقا جواد اينه اگر اين تعاريف، از دوستان شما بود چه ميكرديد مثل آيه قرآن بر چشم ميگذاشتيد.
بچه جان مشكل شما با زادسر نيست مشكل شما فكر زادسر كه همان ولايت مطلقه فقيه است ميباشد مشكل شما و خود سوزي شما براي اين است كه امام زمان عج و نايب بر حقش ومردم شريف جيرفت و عنبر آباد پشت سر زادسر جيرفتي هستند و شما چون از اين اساس و از اين چينش مريض ميشويد خيال ميكنيد كه حضرت استاد از خود تعريف كرده اند و اين در صورتي است كه حضرا آقا از ايشان تعريف كرده اند .كه البته ما حرف شما و وجود شما را نديده ميگيريم چون بر مريض هيچ حرجي نميباشد و اين نص قرآن است .
ارادتمند ولايت مداران رسول ابراهيمي آبشور
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...