مدير مسؤول محترم «الف» زيدعزه، باسلام ، احترام و تشكر ، لطفاً مرحمت فرموده و فعلااً اين مقاله‌ را كه با عنوان «به بهانه‌ی یك سوال» و (چهارشنبه 20/7/1384) و در پاسخ به منتقدين نگارنده در دفاع از دولت خدمتگزار نهم و رئيس محترم جمهور ، به رشته‌ی تحرير درآمده است، را جهت استحضار خوانندگان محترم آن پايگاه اطلاع‌رسانی درج نمانيد تا به فضل الهی در اولين فرصت مناسب پاسخ تمام ايرادات و انتقادات مطرح شده در «الف» را پيرامون مقاله‌ی «احمدی‌نژاد و دولت نهم از زاويه‌ای ديگر» ، به حضور شريف حضرت‌عالی و خوانندگان محترم «الف» تقديم نمايد : با تشكر مجدد ، علی زادسر جيرفتی، ادامه‌ی مطلب

بسم الله الرحمن الرحیم

به بهانه‌ی یك سؤال

صبح روز (چهارشنبه 20/7/1384) در راهروی مجلس شورای اسلامی یكی از مقامات محترم خطاب به نماینده‌ی مردم عزیز و شریف جیرفت و عنبرآباد فرمود:«از من سوال می‌كنند كه چرا زادسر اینقدر از احمدی نژاد حمایت می‌كند؟ جواب آن چیست؟».

نظر به اینكه پرسش مطرح شده كم و بیش در بین برخی از نمایندگان محترم مجلس، خبرنگاران محترم، موكلین رشید و بعضی از جرائد محلی به طرق مختلف طرح و القاء گردیده است ای بسا كه پاسخ به آن مفید فایده واقع گردد.

همگان مستحضر هستند كه وظیفه‌ی اصلی هر مسلمانی با توجه به زمان، مكان و خلاصه جمیع جهات «عمل به تكلیف» است و احتمالاً از این رو است كه شهید والامقام حضرت آیت‌ا... سیدحسن مدرس رضوان‌ا... تعالی علیه فرموده است:«سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست».

مسلم است كه در هر موقعیتی از جمله در هر انتخاباتی اعم از شورای شهر و روستا، مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و خبرگان رهبری، اصل اساسی برای هر مسلمانی انجام وظیفه و یا همان «عمل به تكلیف» است. پس تبلیغ، ترویج، حمایت و دفاع از "اصلح" وظیفه‌ایی است كه شرعی، عقلی و ملی، و راه رسیدن به "اصلح" نیز مشخص است.

بنابراین نگارنده قبل از انتخابات نهم بین خود و خدای خویش خلوت كرد و پس از در نظر گرفتن همه‌ی جوانب به این نتیجه رسید كه در بین نامزدهای محترم مطرح نهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری حضرت آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی "اصلح" است و آنگاه در حد بضاعت مزجات خویش برای تبلیغ و ترویج او و حمایت و دفاع از شخص حضرتش و نه هر كس كه طرفدارش بود، كوشید و با وضو و قصد قربت به او رای داد و هیچ چشمداشتی هم نداشت زیرا به‌خوبی می‌دانست كه قدرتمندان هر دولتی او را سزاوار هیچ پست و مقامی نمی‌دانند چون كه بسیار زبان دراز است. و اكنون نیز از كردار، گفتار و نوشتارهای متعددش در این زمینه دفاع می‌كند.

اما اینك كه نامبرده به عنوان یك ایرانی و یكی از دویست و نود (290) نفر از اعضای محترم مجلس شورای اسلامی مواجه است با فرمایش تاریخی حضرت امام خمینی قدس سره كه فرمود:«میزان رای ملت است» و تنفیذ رای ملت و تائید و توثیق صاحب آن دارای قریب به هجده میلیونی در دوازدهم مردادماه یكهزاروسیصدوهشتادوچهار توسط جانشین شایسته و فرزانه‌ی آن امام همام و، چگونه باید با ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران تعامل داشته باشد و به وظیفه‌ی اصلی‌اش كه همان «عمل به تكلیف» است جامه‌ی عمل بپوشاند؟

پرواضح است كه پس از انتخابات نهم دیگر بین «هاشمی رفسنجانی» و «احمدی نژاد» و سایر نامزدهای محترم رقابتی در كار نیست. اكنون سرنوشت حساس و حیاتی هفتاد میلیون نفر عزیز ایرانی و كشور مباركشان یعنی نظام جمهوری اسلامی ایران و شرایط خاص سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و هسته‌ایش به عملكرد ریاست محترم جمهوری و دولتمردان منتخبش گره خورده است. خوب، در چنین شرایط وظیفه‌ی اصلی آحاد ایرانیان خداپرست و وطن دوست چیست؟. آیا عقل، منطق، شرع و مشورت چیزی به غیر از حمایت، مساعدت، تشویق و ترغیب احمدی نژاد و همراهی با دولت جمهوری اسلامی را حكم می‌كنند؟. و آیا مخالفین محترم از هر باند، جناح، حزب، فراكسیون و گروه، راهی بجز این سراغ دارند؟. اگر طریق صواب دیگری را می‌شناسند مشخص فرمایند و چنانچه راه دیگری را نمی‌شناسند كه نمی شناسند به ما بگویند كه در شرایط حاضر تضعبف و تخریب رئیس جمهور و دولت جمهوری اسلامی كه منتخب ملت ایران هستند چه دردی از انواع دردهای متعدد و بعضاً مزمن جامعه‌ی ما را دوا می‌كند؟ آن هم دولتی كه شعارهای خوب، مفید، دینی، ارزشی و مردمی آن شعارهای انتخاباتی و نطقهای نمایندگی اكثر تكیه زنندگان بر صندلی سبز خانه‌ی ملت بوده و هستند و به صورت كامل به تائید رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی رسیده‌اند. آیا طی طریق ناصواب تضعیف و تخریب مذكور مصداق بارز «بر شاخه نشستن و بن بریدن» نیست؟ و اگر هست كه هست، عقلای قوم نمی‌باید از سوراخ ساختن كشتی بزرگی كه هفتاد میلیون مسافر را در خود جای داده است توسط چند مسافر غفلت زده ممانعت به‌عمل بیاورند و آیا در حالی كه آیت الله هاشمی رفسنجانی حمایت و مساعدت رئیس جمهور و دولت را لازم می داند و توصیه می نماید، آیا مخالفین محترم احمدی نژاد «كاتولیك‌تر از پاپ» نشده‌اند؟

               قطعاً و یقیناً‌ نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد هم مانند برخی دیگر از سیاسیون و نمایندگان محترم نسبت به برخی از روش‌ها، منش‌ها، گفتارها و كردارهای دولتمردان حرف و حدیث بسیار داشته و دارد كه بسیاری از آنها را در ملاقات‌های متعدد به استحضار ریاست جمهوری و رئیس محترم دفترش و بعضی از وزیران عزیز رسانیده است و بعد از این نیز ،  ولیكن در شرایط فعلی سردادن آنها را در مصاحبه‌ها و نطق‌ها و تریبون‌های عمومی و به طرز علنی خلاف مروت، انصاف و امر به معروف و نهی از منكر می‌داند و معتقد است كه حداقل هشت ماه تا ده ماه و حتی بیشتر بعد از تشكیل كل كابینه وقت لازم است تا نوبت آن بشود كه  انتقادات و ایرادات را بصورت علنی مطرح كرد.

آخر دولتی را كه هنوز به صورت كامل شكل نگرفته است و چهار وزیرش در كابینه حضور ندارند و... چگونه باید در زیر چكمه نطق‌های شكننده و دشنه برنده مصاحبه‌های تند و تیز له كرد و پاره ساخت؟! منتقدان منصف و محترم فعلی رئیس جمهور كه بعضا ایرادات و اشكالاتشان نیز بی‌مورد است پاسخ بگویند كه آیا راه نقادی دولت و مطرح ساختن عیوب آن، مقاله و مصاحبه و نطق است؟! مطمئنا كه نیست.

البته كه سكوت كردن در برابر كجی‌ها و كاستی‌ها گناه است، اما به رخ كشیدن آنها به شكلی كه مردان تیم احمدی‌نژاد و شخص شخیصش را تضعیف، تحقیر و دلسرد كند و مردم مسلمان را از انتخابی كه داشته‌اند ناامید بسازد قبل از آن كه خصوصی به اطلاع دولت و رئیس محترمش برسند، گناهی بزرگ تر و نابخشودنی است برای این كه «آب به آسیاب دشمن ریختن» است.

            بنابر آنچه كه اشارات رفت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اكنون به وظیفه‌اش كه كمك به دولت است عمل می كند همانگونه كه در دوران قبل از انتخابات نیز چنین كرده است و چنانچه خدای ناكرده از انتقال و طرح مشكلات و معضلات گوناگون ملی، استانی و منطقه‌ای به شیوه‌ای كه مورد اشاره قرارداد ناامید گردد به روشی كه در دوره‌های چهارم و پنجم عمل كرد و نتیجه قابل قبول بدست‌ آورد، متوسل خواهد شد.

            ضمناً جملگی مستحضر هستند كه یاری و همراهی دولت جمهوری اسلامی ایران مرضی خدا وخرسند كننده دل اهل ایمان و اسلام و تبعیت از نایب امام زمان علیه‌السلام است و تقویت انقلاب اسلامی را كه یادگار امام راحل نورا... مرقده و خار چشم دشمنان اسلام و قرآن در عصر معاصر می‌باشد، به ارمغان آورده و می‌آورد.

            در پایان یك سخن نیز با مخالفین دولت كه فاقد انصاف و صداقت هستند دارد و آن این است كه چرا فضا را به گونه‌ای رقم می زنید كه كسی جرأت دفاع از دولت جمهوری اسلامی را در خود نبیند؟! و با انگ‌های ناروای مصباحیسم، تحجریسیم، انجمن حجیته‌ایسیم و غیر روشنفكر و از این قماش، حمایت از دولت جمهوری اسلامی ایران را ضد ارزش می نمایانید!. اگر خدای ناكرده دوباره دشمنان اسلام و قرآن بر این كشور استیلا یابند آیا به شما رحم خواهندكرد؟ ابداً. مگر این كه خدای ناكرده كاسه‌ای زیر نیم كاسه شما باشد. بنابراین لطف كنید و قصاص قبل از جنایت را نهادینه  نكنید و در كمال صدق و صفا دولت و رئیس جمهور را كمك بكنید و به او فرصت بدهید تا خودش را به اثبات برساند و در صورتی كه خدای ناكرده عدم توانمندیش را با دلیل و برهان بعد از گذشت زمان مقبولی ثابت كردید ما هم با شما همراه خواهیم شد، كه آن روز مباد./ع

اللهم اجعل عواقب امورنا خیراً

با عرض پوزش ، علی زادسر جیرفتی

احمدی‌نژاد و دولت نهم از زاويه‌ای ديگر كه سايت «الف» آن‌را بدون مقدمه و مؤخره منتشر كرده است

اینكه می‌گویند دولت نهم ارزشمدار است حقيقتی غير قابل انكار است، زیرا نگارنده طی سه دوره‌ی نمایندگیش هرگز ندیده و نشنیده بود كه به مجرد اينكه صدای مؤذن در فضا بپيچد و فریاد گویا و مقدس «بشتابید به سوی نماز» گوش مؤمنين را بنوازد، رئیس دولت و یا هر كدام از وزیرانش آن را یك اصل حاكم بر هر چیز و هر كار دولتی بدانند و يادآور شعار معروف شهيد رجايی بشوند كه : «به كار بگوييد وقت نماز است . . . »،ادامه‌ی مطلب

««پايگاه اطلاع‌رسانی الف » : مقاله ذیل که در پاسخ به منتقدين نگارنده در دفاع از دولت خدمتگزار نهم و رئيس محترم جمهور ، به رشته‌ی تحرير درآمده است را جهت استحضار خوانندگان محترم آن پايگاه اطلاع‌رسانی تقدیم می کنم تا به فضل الهی در اولين فرصت مناسب پاسخ تمام ايرادات و انتقادات مطرح شده در «الف» را پيرامون مقاله‌ی «احمدی‌نژاد و دولت نهم از زاويه‌ای ديگر»، به حضور شریف خوانندگان محترم «الف» تقديم نمایم.(اصل ماجرا را در پايگاه اطلاع‌رسانی «الف» ، ملاحظه بفرماييد) ادامه‌ی مطلب

 مشاهده:1434

نقد احمدی‌نژاد و دولت نهم به سبكی ديگر : «نقد»احمدی‌نژاد،به سبكی ديگر، (خواندنی است) : ادامه . . .

===========

گفتگوی اختصاصی 90دقيقه‌ای زادسرجيرفتی با احمدی‌نژاد ادامه . . .

=======

پیش‌بینی زادسر در مورد آینده‌ی احمدی‌نژاد . . .ادامه‌ . . .

=========

زادسرجيرفتي قلم‌فروشي را زشت‌تر از خودفروشيزادسرجيرفتي قلم‌فروشي را زشت‌تر از خودفروشي خواند و ابراز داشت: به نظر بنده بدترين و حرام‌ترين ارتزاق آن است كه نان جمهوري اسلامي خورده شود ولي به صورت مستقيم و غيرمستقيم در زمينه‌هاي مختلف عليه آن قلم‌فرسايي شودادامه . . .

 

 

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...