بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم

خوانندگان عزيز و محترم، خصوصاً شما عزيزان جيرفتی و عنبرآبادی، مستحضر باشيد كه خدمتگزار شما در مجلس شورای اسلامی، در 116 جلسه‌ی رسمی علنی از حدود 417 جلسه‌ی رسمی‌علنی در دوره‌ی هفتم، 272 تذكر رسمی را راجع به رفع مشكلات جيرفت و عنبرآباد و دفع معضلات كشور، از طريق رئيس محترم مجلس، به رئيس جمهور معزز و وزيران محترم، ابلاغ كرده است كه در تاريخ مكتوب و شفاهی مجلس، ثبت و ضبط است.

البته وقتی كه از انواع پی گيری‌های ديگر نتيجه‌ی مطلوب به دست نمی‌آمد، كار به بلندگوی رسمی مجلس می‌كشيد، حالا دقت بفرماييد كه چه همه وقت و انرژی مصروف رفع اين نمونه مشكلات و دفع اين چنين معضلاتی شده است. اكنون اين‌ها را بگذاريد در كنار حدود چهارصد سفر رفت ‌و برگشت به جيرفت و عنبرآباد كه بعضاً از اين جمعه تا آن جمعه، سه (3) سفر رفت و برگشت بوده است، انجام دادن و صدها بازديد غيررسمی و ده‌ها بازديد رسمی به همراه مقامات مسؤول از جای جای حوزه‌ی انتخابيه به عمل آوردن، و ايراد صدها سخنرانی مختلف در خصوص مسايل كشور و منطقه و سركشی ساليانه به تمام هيأت‌های مذهبی و سينه‌زنی در جيرفت و عنبرآباد در ماه‌های محرم‌الحرام و رمضان‌المبارك، و پی‌گيری هزاران نامه‌ی شخصی مردم و . و . . .، و مساعدت صدها ميليون تومان پولی كه از منابع خاص تهيه می‌شد و بلاعوض در اختيار نيازمندان آبرومند قرار می‌گرفت و احداث مساجد و بعضی گروه‌های مذهبی و حل وفصل صدها مشكل جدی از ده‌ها مدرسه در مقاطع  مختلف تحصيلی و خوابگاه‌های دانش‌آموزی و نظارت جدی و عقاب‌وار بر كاركرد مقامات، و . و .، طی چهار سال چه معنی می‌دهد؟. آيا برای شما قابل تصور است؟.

 به راستی چرا می‌گفتند زادسر چكار كرده است؟!. لابد برای رضای خدا و شادی ارواح شهداء و خيروصلاح مردم جيرفت و عنبرآباد می‌گفتند(!).حالا خودتان قضاوت بكنيد كه آنان كه به جهت عطش قدرت و اشتهای شهرت، زادسر شما را به عدم خدمتگزاری متهم می‌كردند . . .،.

لابد می‌فرماييد كه چرا قبلاً اين مسايل را نگفتی و ننوشتی؟، پاسخ آن است كه اولاً بنده شما را ناظر و عالم به امور كاری خود می‌دانستم و نياز آن‌چنانی احساس نمی‌كردم، و ثانياً، هرگز تصور نمی‌كردم كه تبليغات سهم‌گين مدعيان . . . ، اين گونه كشنده و مخرب برای كارهای ما و تأثيرگذار بر روحيه‌ی شما، بوده باشد.

ضمناً مستحضر باشيد كه الحمدلله بسياری از اين تذكرات در سطوح ملی، استانی و منطقه‌ای، منتج به نتيجه شده است و تعدادی هم در حال تكميل شدن است كه ان‌شاءالله با پی‌گيرهای مقامات مربوط به بهره‌برداری نهايی برسد كه می‌رسد.

و اما تذكرات رسمی و قانونی غيرقابل خدشه و انكار زادسرجيرفتی به مقامات اجرايی كشور (قسمت دوم ، از جلسه‌ی 195 به بعد) :

2-  جلسه 195 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

به رئیس جمهور محترم در(132)خصوص دستور به رئیس سازمان میراث فرهنگی برای بررسی سوابق سرپرست تیم کاوشگران میراث فرهنگی جیرفت

و دستور به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در(133)خصوص سروسامان دادن به وضعیت هنرمندان شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد بخصوص(134) شعرای عاشورایی و حماسه­ سرا

و(135) رفع مشکلات و تنگدستی معیشتی آنان.

به وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

در(136) خصوص توجه دادن به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و دیگر رسانه­ها برای رعایت و عدم استفاده از کلمات مجعول مثلاً حوزه «هلیل­‌رود» بجای کلمه «جیرفت کهن».

3-  جلسه 196 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

به وزیر محترم راه و ترابری در(137)خصوص حل مشکلات متعدد شرکت هواپیمایی آسمان،

(138)شروع عملیات اجرایی چهارخطه نمودن جاده جیرفت ـ عنبرآباد ـ کهنوج و

(139) جاده­های کرمان ـ بم ـ جیرفت

و(140) پرداخت مطالبات معوقه پیمانکار جاده جیرفت ـ اسفندقه

و(140) تأسیس اداره کل ­راه و ترابری جنوب استان کرمان به مرکزیت جیرفت.

4-  جلسه 197 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

به وزیر محترم جهادکشاورزی درخصوص انتزاع اداره­ های

(141)عشایری،

(142)منابع طبیعی

و (143)دامپزشکی از سازمان جهادکشاورزی کرمان و الحاق آن به سازمان جهادکشاورزی جیرفت.

به وزیر محترم کشور در(144)خصوص:

انتزاع بخش اسماعیلیه بلوک از شهرستان عنبرآباد و الحاق آن به جیرفت.

5-  جلسه 199 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

به رئیس جمهور محترم در(145)خصوص دستور ممانعت از چاپ انواع سررسیدهای گران­‌قیمت توسط دستگاههای مختلف با بودجه بیت­‌المال.

6-  جلسه 201 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت و عنبرآباد

به وزیر محترم راه و ترابری

در(146) خصوص تغییر ساعات پرواز هواپیماهای شرکت آسمان به فرودگاه جیرفت.

7-  جلسه 205 ‌ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد

به وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در(147)خصوص تسريع در احداث ساختمان دانشكده پرستاري جيرفت،

احداث بيمارستان در شهرستان عنبرآباد

و(148) بررسي عملكرد (15) ساله سرپرست دانشكده پرستاري جيرفت.

8-  جلسه 219 ـ17 نفر از نمايندگان مجلس به وزير محترم امور خارجه تذكر دادند در(149) باره پيگيري تعهدات دولت پاكستان دركنترل تردد و مقابله با گروههاي تروريستي و ناامنيهاي جنوب شرق كشور و حوادث اخير.

اين همكاران عبارتند از آقايان: رضا طلايي‌نيك نماينده محترم بهار و كبودرآهنگ، غلامرضا كرمي نماينده محترم كرمان، داريوش قمري نماينده محترم ايلام، علي احمدي نماينده محترم ممسني، علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد، اكبر اعلمي نماينده محترم تبريز، حشمت­الله فلاحت­پيشه نماينده محترم اسلام­آبادغرب، حسن كامران‌دستجردي نماينده محترم اصفهان، سلمان خدادادي نماينده محترم ملكان، گل­محمد بامري نماينده محترم ايرانشهر، رشيد جلالي­جعفري نماينده محترم كرج، ابوالقاسم مختاري نماينده محترم زابل، حسينعلي شهرياري نماينده محترم زاهدان، سيدمحمدصادق نيرومند نماينده محترم نهبندان، محمدنبي رودكي نماينده محترم شيراز، مهدي كوچك­زاده نماينده محترم تهران و خانم عشرت شايق نماينده محترم تبريز.

9-  جلسه 222 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري در(150)خصوص رفع مشكلات اعتباري پروژه­هاي حسين­آباد، درب مزار با پيمانكاري شركت جهادنصر و (151) جاده جيرفت ـ اسفندقه. به وزير محترم بازرگاني در(152)خصوص تأمين آرد مورد نياز مردم جنوب استان كرمان همانند سالهاي 83 و 84 با احتساب نرخ جمعيت.

10-     جلسه 223 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد

به وزير محترم راه و ترابري در (153) خصوص تسريع در احداث باند دوم جاده جيرفت ـ كهنوج

و (154)كرمان ـ بم ـ زاهدان.

به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(155)خصوص رسيدگي جدي و فوري به مشكلات و نواقص كانونهاي فرهنگي جيرفت و عنبرآباد

و كتابخانه‌هاي موجود در آنها

و رعايت عدالت در اطلاع‌رساني درست و شفاف توسط ايرنا.

به وزراي محترم امور خارجه و اطلاعات در(156)خصوص بررسي جدي و فوري عملكرد سرويس اطلاعاتي انگلستان در جريانات اخير جنوب و جنوب‌شرقي كشور.

11-     جلسه 226 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم نيرو

در(157)خصوص رفع مشكل جدي افت ولتاژ برق در جنوب كرمان

و(158) برنامه‌ريزي صحيح و جدي براي مقابله با خاموشيهاي محتمل در طول تابستان، بخصوص شهرستانهاي جيرفت و عنبرآباد.

به رئيس‌جمهور محترم در(159)خصوص صدور دستور به سازمان مديريت و برنامه‌ريزي براي نظارت جدي، فني و كامل بر كار پيمانكاران دولتي در طرحهاي در حال اجراء

و(160) دقت كامل و ثبت دقيق جمعيت كل كشور در سرشماري سال آينده

و(161) صدور دستور به وزير نيرو براي ممانعت از خشكاندن سد جيرفت بلحاظ احداث سدهاي جديد

و(162) تأسيس اداره محيط‌ زيست شهرستان عنبرآباد توسط سازمان محيط ‌زيست.

12-     جلسه 232 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم نيرو

در (163)خصوص تسريع در تأمين اعتبارات آبرساني با تانكر به (140) روستاي فاقد آب آشاميدني جيرفت و عنبرآباد

و(164) رفع افت ولتاژ برق در اين شهر با توجه به گرماي بالاي (50) درجه.

به وزير محترم كشور در(165)خصوص ابلاغ قانوني الحاق بخش اسماعيليه بلوك به شهرستان جيرفت

و(166) تهيه و تدوين لايحه استان شدن جنوب استان كرمان به مركزيت جيرفت.

13-     جلسه 233 ـ آقايان: سيدجلال يحيي‌زاده‌فيروزآباد نماينده محترم تفت و ميبد، علي عسكري نماينده محترم مشهد و كلات و علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(167)خصوص جلوگيري از نشر كتب تفرقه‌انگيز و ممانعت از فعاليتهاي ضدانقلابي توسط بعضي از مهره‌هاي رژيم شاه معدوم در قالب گروههاي هنري.

14-     جلسه 240 ـ آقايان: سيدمحمود ابطحي نماينده محترم خميني‌شهر، حسن كامران‌دستجردي نماينده محترم اصفهان، عوض حيدرپورشهرضايي نماينده محترم شهرضا و سميرم‌سفلي، علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد و عباسعلي اختري نماينده محترم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر به وزير محترم كشور در(168)خصوص پاسخگويي بعلت عدم برخورد آن وزارت با بدحجابي و هنجارشكني و تشديد اشاعه منكرات مشهود در سطح جامعه.

15-     جلسه 243 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم

در(169)خصوص دستور رسيدگي قاطع و جدي به مقامات دولتي براي پاسخگويي به مطالبات مردم در قالب نامه‌هاي نمايندگان مجلس

و(170) در دستور كار قرار دادن مصوبات كارشناسي شده به تأخير افتاده استان كرمان.

16-     جلسه 244 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري

در(171) خصوص اقدام فوري براي برقراري پروازهاي آسمان به فرودگاه جيرفت و اقدام جدي و عاجل براي چهار خطه نمودن(172)  جاده جيرفت ـ كرمان و(173)  جيرفت ـ كهنوج.

17-     جلسه 245 ـ آقاي علي‌ زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(174) خصوص رسيدگي فوري به بي‌توجهي اداره كل ارشاد كرمان به خبرنگاران منطقه جيرفت و عنبرآباد و(175)  تحت پوشش بيمه‌ قرار دادن خبرنگاران استان كرمان، بخصوص جنوب استان. به وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات در(176) خصوص راه‌اندازي سريع تلفن همراه بخش دهبكري از توابع شهرستان بم و(177)  پوشش جاده‌هاي كرمان ـ بم ـ جيرفت، (178) كهنوج و بندرعباس.

18-     جلسه 247 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري در(179) خصوص تسريع در اجرايي شدن احداث خط دوم جاده‌هاي كرمان ـ بم ـ جيرفت ـ كهنوج ـ بندرعباس و(180)  رسيدگي فوري بعلت لغو پروازهاي شركت آسمان به جيرفت و(181) برقراري مجدد آن.

19-     جلسه 250 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري در(182)خصوص ممانعت جدي و فوري از هزينه نمودن اعتبارات تخصيص يافته به پروژه‌هاي ملي و استاني جاده حسين‌آباد ـ درب‌‌مزار. به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(183)خصوص چاره‌انديشي اساسي و كارشناسي براي برخورد جدي و قاطع با قلم‌بدستان دگرانديش و گروهكي برخي از مطبوعات.

20-     جلسه 253 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري درخصوص ممانعت جدي و فوري از هزينه نمودن اعتبارات تخصيص يافته به پروژه‌هاي ملي و استاني جاده حسين‌آباد ـ درب‌‌مزار. به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي درخصوص چاره‌انديشي اساسي و كارشناسي براي برخورد جدي و قاطع با قلم‌بدستان دگرانديش و گروهكي برخي از مطبوعات.

21-     جلسه 260 ـ آقايان: قدرت‌الله عليخاني نماينده محترم بوئين‌زهرا و آوج، ايرج نديمي نماينده محترم لاهيجان و سياهكل، هدايت‌الله ميرمرادزهي نماينده محترم سراوان، پيمان فروزش نماينده محترم زاهدان، حسن زماني نماينده محترم ملاير، مرتضي فضلعلي نماينده محترم تويسركان، علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد و سيدمحمود مدني‌بجستاني نماينده محترم گناباد به رئيس‌جمهور محترم در(184)خصوص دستور رسيدگي به كاهش و تعديل نرخ بيمه محصولات كشاورزي حسب ازدياد غيرقانوني و نامناسب بودن با درآمد كشاورزان و رفع رنج و اذيت آنان.

22-     جلسه 261 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم كشور در(185) خصوص بررسي علت عدم اعطاي مجوز تجمع قانوني به كشاورزان منطقه جيرفت و(186) بي‌اعتنايي به درخواستهاي كتبي و شفاهي آنان.

23-     جلسه 286 ـ آقاي علي‌ زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم كشور در(187) خصوص رسيدگي به علت تأخير غيرقابل توجيه در ابلاغ الحاق بخش اسماعيليه بلوك به شهرستان جيرفت.

24-     جلسه 291 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(188)خصوص دستور تسريع در انتزاع بخش اسماعيليه بلوك از شهرستان عنبرآباد و الحاق آن به شهرستان جيرفت.

25-     جلسه 297 ـ آقايان: سيدجلال يحيي­زاده، ناصر سوداني، سيدمحمدرضا ميرتاج­الديني، محمدرضا تابش، ايرج نديمي، علي عسكري، رسول صديقي­بنابي، ولي­الله شجاع­پوريان، محمد قمي، عبدالله كعبي، سيد‌عباس پاك­نژاد، حسن كامران­دستجردي، حسين اميري­خامكاني، مختار وزيري، كاظم جلالي، حميد سعادت، علي زادسر، اصغر گرانمايه­پور، احمد خاص­احمدي، سيدمصطفي سيد­هاشمي، عماد افروغ، رضا رحماني، پرويز سروري، كريم شافعي، هادي حق­شناس، سيدمحمدحسن ابوترابي­فرد، احمد ناطق­نوري و محمد عليخاني و خانمها: فاطمه رهبر و روح­انگيز مروتي به وزير محترم آموزش و پرورش در(189)خصوص بررسي و پيگيري علل طرح سؤالات موهن و جسارت­آميز و دور از شأن رسول­اكرم (عليه آلاف التحيه و السلام) در آزمون سيره نبوي آموزش ضمن خدمت فرهنگيان.

26-     جلسه 301 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(190) خصوص دستور جدي و قاطع براي تسريع در تقديم لايحه امر به معروف و نهي از منكر به مجلس شوراي اسلامي. (191) دستور ابلاغ الحاقيه بخش اسماعيليه بلوك به شهرستان جيرفت و (192) رسيدگي به علت كوتاهي در پاسخگويي به مكاتبات مجلس از سوي استانداري كرمان.

27-     جلسه 302 ـ آقاي علی زادسر نماينده محترم جیرفت و عنبرآباد به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(193) خصوص رسيدگي به عملكرد مديركل فرهنگ و ارشاد استان و (194) قائم‌مقام ايشان درخصوص تضعيف و تخريب برخي از نمايندگان مجلس. به وزير محترم كشور در(195) خصوص برحذرداشتن معاون سياسي استانداري كرمان از كانديداتراشي براي دوره هشتم و (196) تخريب و تضعيف برخي از نمايندگان دوره هفتم.

28-     جلسه 304 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم راه و ترابري در(197) خصوص تخصيص اعتبارات لازم براي احداث و تكميل جاده‌هاي حسين‌آباد ـ درب‌مزار. به وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در(198) خصوص رفع فوري مشكلات عديده بيمارستان امام خميني جيرفت.

29-     جلسه 311 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم امور خارجه در(199) خصوص اقدام جدي و فوري براي ممانعت از حراج اشياء قيمتي تمدن جيرفت كه به خارج از كشور قاچاق شده.

30-     جلسه 318 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(200) خصوص دستور تسريع در ارائه لايحه قانوني مالكيت جمهوري اسلامي ايران بر آثار فرهنگي و اشياء تاريخي بدست آمده در كل كشور و (201) تلاش براي باطل ساختن حكم دادگاه لندن درخصوص حراج اشياء قيمتي و آثار فرهنگي جيرفت.

31-     جلسه 328 ـ آقايان: علي زادسر، سيدجلال يحيي‌زاده، علي عسكري، رشيدجلالي‌جعفري، حسن كامران‌دستجردي، محمد خوش‌چهره و الياس نادران نمايندگان محترم جيرفت، تفت و ميبد، مشهد، كرج، اصفهان و تهران به وزير محترم امور اقتصادي و دارايي در (202) خصوص پاسخگويي به علت عدم تشكيل پرونده در محاكم قضايي و  (203) تأخير و قصور در بازپس گيري باغ قلهك از سفارت انگليس.

32-     جلسه 335 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم كشور در (204) خصوص ابلاغ الحاق بخش اسماعيليه‌بلوك به شهرستان جيرفت توسط دفتر تقسيمات كشوري.

33-     جلسه 338 ـ آقايان:‌ علي زادسر و مختار وزيري نمايندگان محترم جيرفت و عنبرآباد و كهنوج به وزير محترم جهادكشاورزي در (205) خصوص رسيدگي جدي و فني به عملكرد رئيس سازمان جهادكشاورزي جيرفت و كهنوج.

34-     جلسه 344 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم كشور در (206) خصوص تعيين تكليف فرمانداري جيرفت و رسيدگي به چگونگي استعفاي فرماندار آن. (207) رعايت پاسخگويي صحيح معاون سياسي استانداري كرمان به پرسش خبرنگاران و (208)  سوءاستفاده انتخاباتي از موقعيت حقوقي و دولتي.

35-     جلسه 345 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت به وزير محترم راه و ترابري درخصوص لزوم اصلاح و مرمت جاده‌هاي (209)  جيرفت ـ بافت،  (210) جيرفت ـ بلوك ـ فارياب ـ كهنوج.

36-     جلسه 348 ـ آقايان: علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد، سيدجلال يحيي‌زاده نماينده محترم تفت وميبد و علي عسكري نماينده محترم مشهد و كلات به وزراي محترم اطلاعات و امور خارجه در(211) خصوص رسيدگي فوري و جدي به چگونگي كشف و احداث تونل توسط سفارت انگليس براي اياب و ذهاب جاسوسها.

37-     جلسه 354 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(212) خصوص صدور دستور فوري به رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي و وزير محترم امور خارجه در(213) خصوص برگرداندن اشياء فرهنگي حراج شده جيرفت در دادگاهي در لندن.

38-     جلسه 355 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(214) خصوص صدور دستور تحت فشار قرار ندادن وام‌گيرندگان كشاورز و ضامنهاي آنان توسط بانكها و اعطاء تسهيلات جديد بانكي به كشاورزان براي ادامه كار در سال جاري. به وزير محترم راه و ترابري در(215) خصوص راهنمايي و آموزش مديريتي به مديركل راه و ترابري كرمان و(216)  تسريع در احداث جاده‌هاي جيرفت، اسفندقه،‌ (217) درب مزار،‌ حسين‌آباد،‌ (218) جيرفت، بلوك، فارياب و كهنوج.

39-     جلسه 357 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(219) خصوص صدور دستور بازرسي جدي از وضعيت مديريتي استان كرمان و (220) علت عدم مراجعه معاونت امور عمراني استانداري به محل خدمت خود و (221) ارائه نتيجه بازرسي وزارت اطلاعات از وضعيت سياسي و مديريتي فرمانداري جيرفت و(222)  دستور صيانت جدي و فوري از زبان و تاريخ فارسي در وزارتخانه‌هاي ارتباطات، فناوري اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامي و سازمان صدا و سيما. به وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات در(223) خصوص افزايش پهناي باند اينترنت در شهرهاي جيرفت و عنبرآباد و (224) لزوم افزايش سرعت اينترنت در كل كشور. به وزير محترم بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشكي در(225) خصوص اعلان دلايل علمي، تخصصي و عملي نرخ بالاي زايمان غيرطبيعي زنان در كل كشور و (226) بررسي علت تعلق بيش از (90) درصد درآمد بيمارستانهاي خصوصي و دولتي به پزشكان و مابقي آن به پرستاران، كمك‌ پرستاران و ديگر مشاغل بيمارستاني.

40-     جلسه 364 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم نيرو در(227) خصوص چاره‌انديشي براي رفع افت ولتاژ برق در جنوب استان كرمان بخصوص در تابستان آينده و(228)  ممانعت از تغيير بدون دليل و منطق مديران ارشد در شركت آب منطقه‌اي كرمان.

41-     جلسه 365 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم ارتباطات و فناوري اطلاعات در(229) خصوص تجديدنظر فوري و جدي در محاسبه نرخ پيامهاي كوتاه به زبان فارسي.

42-     جلسه 366 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(230) خصوص صدور دستور فوري براي تأمين سوخت مورد نياز كشاورزان بخصوص كشاورزان جيرفت و عنبرآباد.

43-     جلسه 368 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم كشور در(231) خصوص انتصاب فوري فرماندار جيرفت و(232)  اعلام دلايل استعفاي اجباري فرماندار قبلي. به رئيس جمهور محترم در(233) خصوص دستور رسيدگي به دلايل عدم اجراي دستورات درخصوص ميراث فرهنگي جيرفت و حراج آنها.

44-     جلسه 371 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(234) خصوص دستور پاسخگويي به مكاتبات و تذكرات نمايندگان مجلس توسط معاونتهاي مختلف رئيس‌جمهور و كليه وزراء. به وزير محترم امور خارجه در(235) خصوص احضار فوري سفير انگليس و ابلاغ مراتب اعتراض شديد به احكام غيرقضايي دادگاه انگليس مبني بر حراج مواريث فرهنگي ايران.

45-     جلسه 376 ـ آقای علی زادسر نماینده محترم جیرفت به رئیس‌جمهور محترم در(236) خصوص صدور دستور آغاز فصل جدید کاوش در مناطق باستانی جیرفت و(237)  ممانعت از ادامه کار عناصر مسأله‌دار و انتصاب افراد باستان‌شناس از داخل کشور به سرپرستی تیم کاوشگران جیرفت.

46-     جلسه 380 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(238) خصوص دستور انتصاب فردي شايسته و متخصص براي رياست سازمان گردشگري استان كرمان.

47-     جلسه 381 ـ آقايان: سيدجلال يحيي‌زاده فيروزآباد نماينده محترم تفت و ميبد، سيدعباس پاك‌نژاد نماينده محترم يزد و صدوق، سيدعلي رياض نماينده محترم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر، علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد، سيدمصطفي طباطبايي‌نژاد نماينده محترم اردستان و علي‌اكبر ناصري نماينده محترم بابل به وزير محترم امورخارجه در(239) خصوص وادار ساختن دولت عراق به تسريع در بازگرداندن پيكر مطهر (75) شهيد كشف شده در منطقه بصره و پيگيري جدي جهت صدور مجوز براي تفحص كميته جستجوي مفقودان در عراق.

48-     جلسه 389 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت به رئيس‌جمهور محترم در(240) خصوص دستور به سازمان ميراث‌فرهنگي درخصوص تسريع در بركناري فرد اخراجي از دانشگاه تهران، جذب شده در منطقه باستاني جيرفت و (241) علت حمايت رئيس پژوهشكده باستان‌شناسي از وي و(242)  رسيدگي به وضعيت مديريتي رئيس سازمان استان كرمان.

49-     جلسه 390 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(243) خصوص دستور ممانعت از بكارگيري نام مجعول، غيرعلمي، ضدتاريخي و غيركارشناسي «هليل» بجاي نام «جيرفت تاريخي و باستاني» در رسانه‌هاي جمعي سمعي و بصري و مكتوب در سطح كشور.

50-     جلسه 402 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس جمهور محترم در(244) خصوص دستور جدي و فوري به سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري براي ادامه كار كاوش در مناطق باستاني جيرفت با سرپرستي باستان‌شناسان خبره داخل كشور و (245) دستور به مقامات ذيصلاح براي جبران خسارات غيرقابل محاسبه سرمازدگي اخير كشاورزان جنوب كرمان بخصوص جيرفت و عنبرآباد. به وزير محترم نيرو در(246) خصوص لزوم استقرار مديريت مستقل برق جنوب استان كرمان در مكان مهيا شده در شهرستان جيرفت. به وزير محترم راه و ترابري در(247) خصوص لزوم استقرار فوري مديركل راه و ترابري جنوب كرمان با توجه به فراهم بودن مكان مشخص شده.

51-     جلسه 407 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌‌جمهور محترم در(248) خصوص دستور لغو برگزاري انتخابات رايانه‌اي در حوزه انتخابيه جيرفت و عنبرآباد.

52-     جلسه 409 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌ جمهور محترم در(249) خصوص دستور بررسي علت عدم تعيين رئيس‌ جديد تيم كاوشگران مناطق باستاني جيرفت و(250)  رسيدگي به گزارش بازرسان ويژه اعزامي به كرمان در خصوص علمكرد رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان كرمان. (251) دستور ممانعت از احداث سد جديد بالادست سد جيرفت و(252)  چاره‌انديشي براي رفع افت ولتاژ برق در جنوب استان كرمان بخصوص جيرفت و عنبرآباد در فصل تابستان آينده.

53-     جلسه 411 ـ آقاي علي‌ زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس جمهور محترم در(253) خصوص دستور رسيدگي فوري و جدي به عملكرد انتخاباتي ناصواب، سوءاستفاده از موقعيت دولتي معاون سياسي استانداري كرمان و(254)  مديركل اداره فرهنگ و ارشاد كرمان و(255)  دستور تسريع در تكذيب رسمي شايعات منتشرشده در خصوص انتزاع شهرستانهاي قلعه‌گنج و منوجان از استان كرمان و الحاق آنها به استان هرمزگان توسط وزارت كشور.  به وزير محترم راه و ترابري در(256) خصوص لزوم افتتاح رسمي اداره كل راه و ترابري جنوب استان كرمان و (257) ابلاغ قانوني و تشكيلاتي آن در مكان فعلي. به وزير محترم اطلاعات در(258) خصوص رسيدگي جدي و فوري به چگونگي تأمين صدها ميليون تومان هزينه‌هاي تبليغاتي و بررسي خريد و فروش غيررسمي آراي فقرا و مستضعفان توسط يكي از نامزدهاي انتخاباتي جيرفت و عنبرآباد.

54-     جلسه 414 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(259) خصوص دستور جلوگيري و عدم استفاده از عنصر ماركسيست اخراجي از دانشگاه تهران به دليل عدم صلاحيت علمي در اداره ميراث فرهنگي جيرفت و (260) عدم استفاده از نام مجعول «هليل» بجاي جيرفت.

55-     جلسه 416 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به وزير محترم جهادكشاورزي در(260) خصوص خريد پياز توليد شده توسط كشاورزان جيرفت و عنبرآباد.  به وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي در(261) خصوص ممانعت جدي و فوري از برنامه‌هاي جيرفت‌زدايي دانشكده هنر.  به وزير محترم راه و ترابري در خصوص(262)  برقراري مجدد پروازهاي فرودگاه جيرفت،(263)  اجراي فوري مصوبه هيأت وزيران براي احداث راه‌آهن كرمان ـ جيرفت ـ كهنوج،(264)  چهار خطه شدن جاده جيرفت ـ كرمان و(265)  تسريع در اجراي جاده جيرفت ـ اسفندقه، (266) جيرفت ـ ساردوئيه، راين و (267) جاده عنبرآباد ـ مردهك ـ نرگسان.  به وزير محترم امور اقتصادي و دارايي در(268) خصوص راه‌اندازي عاجل و جدي گمرك فرودگاه جيرفت.  به رئيس‌جمهور محترم در(269) خصوص دستور ابلاغ الحاق قانوني بخش اسماعيليه بلوك به شهرستان جيرفت.

56-     جلسه 418 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(270) خصوص دستور اقدام فوري و قاطع براي ثبت تاريخ، فرهنگ و تمدن چند هزار ساله جيرفت در سازمان جهاني يونسكو.

57-     جلسه 424 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت و عنبرآباد به رئيس‌جمهور محترم در(271) خصوص صدور دستور جبران خسارات غير قابل محاسبه وارد شده براثر طوفان شديد اخير در جيرفت و عنبرآباد.

جلسه 427 ـ آقاي علي زادسر نماينده محترم جيرفت به رئيس‌جمهور محترم در(272) خصوص صدور دستور به سازمان ميراث فرهنگي و وزارت ارشاد اسلامي جهت ممانعت از بكارگيري كلمه مجعول «خليج عربي» بجاي نام تاريخي و افتخار آفرين «خليج فارس» در انتشارات مربوط به ميراث فرهنگي.

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...