نمایندگان ما مانند شهید مدرس زندگی ساده‌ای چاپ ايميل

 

امام جمعه اسدآباد با بیان اینكه فاصله ما و نمایندگان ما با شهید مدرس از زمین تا آسمان است، ابراز داشت: ما توقع نداریم، نمایندگان ما مانند شهید مدرس سخن گویند، مثل او زندگی ساده‌ای داشته باشند، از مرگ نهراسند و یا مانند وی هر روز گزارش‌هایی درباره عملكرد خود به مردم داشته باشند، ولی به هر حال لازم است تا حدودی حركات و رفتار خود را به این مرد بزرگ و همیشه زنده شبیه و نزدیك كنند ادامه . . .ا

======

مردم بگوييد اين نمايندگان هيچ‌كاره‌‏اند چاپ ايميل

 زادسر : به مردم اعلام كنيد كه نمايندگان هيچ كاره‌‏اند تا كسي سراغ ما نيايد

                                        زادسر در جمع خبرنگاران:

نمایندگان مجلس عملا هیچ قدرتی ندارند

زادسر با بیان اینکه نمایندگان عملا هیچ قدرتی ندارند و هیچ کاره هستند گفت: از هیات رئیسه می خواهیم به مردم بگویند دیگر سراغ نمایندگان نروند چون آنها هیچ کاره اند.

=====

برخی از نمایندگان زندگی می‌کنند، نه نمایندگی چاپ ايميل

زادسرجیرفتی:برخی از نمایندگان زندگی می‌کنند، نه نمایندگی

. . . پرسش های "روزنامه شرق" را برایتان می‌فرستم. سپاسگزار خواهم شد سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهید.http://sharghnewspaper.ir/Pdfax/91-03-06/Vijeh/28.jpg ادامه . . .

 
نمايندگان ملت از دولت مكتبي مي گويند ...

رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع زائرين حرم رضوي (01/01/1386) فرمودند : «. . . من از اين دولت به طور خاص حمايت می‌كنم . . . ». علي زادسر : مقام معظم رهبري حرفي براي گفتن باقي نگذاشتند . . . ، ادامه‌ی مطلب

نظر اول ... | بازدید: 3378

ادامه مطلب...
نمايندگان وقت خود را صرف بررسي مسايل

 نمايندگان وقت خود را صرف بررسي مسايل مهمي از جمله گراني و فساد اقتصادي كنند

نظر اول ... | بازدید: 1670

ادامه مطلب...
ما مجمع نمايندگان كرمان نداريم،و

زادسرجيرفتي گفت: كيفيت گفتن ايشان پيرامون مصوبات هيات دولت در كرمان را نيز قبول ندارم ادامه‌ی مطلب.

نظر اول ... | بازدید: 2154

ادامه مطلب...
زادسر : نطق برخي نمايندگان عليه دولت غيرمنصفانه

زادسر : نمايندگان اصولگرا كه در نطق‌هاي پيش از دستور به دفاع و پشتيباني از دولت مي‌پردازند ، مواظب باشند چرا كه جواب نطق با نطق، خواسته دوم خردادي‌ها در راستاي تهيه خوراك تبليغاتي براي روزنامه‌ها است. ادامه‌ی مطلب

نظر اول ... | بازدید: 3602

ادامه مطلب...
متاسفانه عده اي از نمايندگان مجلس به دنبال تصويب

تصريح کرد: به ميان آمدن عرضه نرخ آزاد بنزين بنا به گفته کارشناسان، يعني تورمي فراتر از صددرصد که منافع آن داخل جيب طبقه مرفه جامعه خواهد رفت.ادامه‌ی مطلب

نظر اول ... | بازدید: 3022

ادامه مطلب...
تذكرات نمايندگان به مسوولان/

 تذكر زادسر نماينده‌ي جيرفت و  عنبرآباد به رييس جمهور:  ادامه‌ی مطلب

نظر اول ... | بازدید: 3666

ادامه مطلب...
مجمع نمايندگان استان كرمان در مجلس‌‏هفتم

مجمع نمايندگان استان كرمان در مجلس‌‏هفتم وجود خارجي ندارد

نظر اول ... | بازدید: 2865

 

==============

نظرات زادسر را در باره‌ی مشابه كمك 100ميليون تومانی به نمايندگان دوره‌ی هشتم، بخوانيد :

زادسر درگفت‌و‌گوباايسنا:
صاحبان ثروت و قدرت بدون چشمداشت، پول خود را براي نامزدهاي انتخاباتي خرج نمي‌كنند

سرويس: مجلس
1386/12/10
02-29-2008
11:22:47
8612-03638: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران . سرويس: مجلس

نماينده‌ي مردم جيرفت و عنبرآباد در خانه ملت، متصل نبودن نامزدهاي انتخاباتي به مراكز ثروت و قدرت و تغذيه نشدن از طرف آنها براي تبليغات انتخاباتي را كاري بسيار پسنديده، قابل قبول و مورد ستايش دانست.

حجت‌الاسلام علي زادسر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با تاكيد بر پرهيز نامزدها از مديون شدن به صاحبان قدرت و ثروت در راستاي انجام تبليغات انتخاباتي، اين مساله را در بحث استقلال آنها بسيار موثر برشمرد.

وي در ادامه گفت: هيچ ثروتمند و صاحب قدرتي بدون چشمداشت و توقع، پول خود را خرج نمي‌كند و اين خاصيت افراد ثروتمند و كساني كه دل در گرو ثروت دوخته‌اند است كه پول و ثروت خود را به گونه‌اي خرج كنند كه در برابر آن چند برابر به دست آورند.

به نظر اين نماينده‌ي اصولگراي مجلس، وقتي چنين افرادي وارد بازار انتخابات و حمايت مالي از نامزدي برمي‌آيند به اين دليل است كه وقتي نامزدي به مجلس راه پيدا كرد درصدد برآورده كردن توقعات وي باشد.

زادسر در عين حال گفت: وقتي فردي هم به مجلس راه پيدا مي‌كند سعي مي‌كند با جديت، توقعات فردي كه براي وي خرج كرده را پي‌گيري كند. حتي اگر قرار باشد از امكانات و قدرت نمايندگي‌اش نيز خرج كند اين كار را انجام مي‌دهد كه اين همان وابستگي بوده و استقلال نماينده را در بعد نظارت و قانون‌گذاري ضعيف خواهد كرد.

اين عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس با بيان اين‌كه همين مساله بعضا باعث مي‌شود افراد ثروتمند و صاحب قدرت كه به حمايت مالي از نامزدي پرداخته‌اند در راي نماينده و امر قانون‌گذاري هم تاثير بگذارند، افزود: بعضا قوانيني به تصويب رسيده كه امكان دارد منافع گروه خاصي را تامين كرده است كه نمونه‌ي بارز آن جريان تاريخي شهرام جزايري است. در واقع بعضا ممكن است مصوباتي صورت ‌گيرد كه در راستاي پولدار شدن بيشتر پولدارهاست.

به نظر زادسر، اگر نمايندگان مجلس بخواهند بدون پشتيباني بسياري از ثروتمندان راي بياورند اين توانمندي را ندارند. مثلا در برخي حوزه‌هاي انتخاباتي شاهد هستيم افرادي كه قريب 4 سال است براي حضور در مجلس هشتم كار تبليغاتي انجام داده و ده‌ها بلكه صدها ميليون تومان نيز هزينه كرده است مسلما اين فرد وقتي وارد مجلس شود اولين كاري كه مي‌كند اين است كه راهي براي هزينه‌هاي انجام شده – اگر پول شخصي‌اش بوده – انجام دهد و اگر از حمايت مالي ديگران برخوردار بوده، بايد پاسخگوي آنها باشد كه مسلما چنين فردي نمي‌تواند نماينده‌ي خوبي براي مردم حوزه‌ي انتخابيه خود و كشور باشد.

وي هم‌چنين با تاكيد بر حفظ استقلال نمايندگان وابسته به احزاب و گروه‌ها متذكر شد: خاصيت حزب اين است كه اعضا، تمكين كننده بي‌چون و چراي دستورات آن حزب بوده و حتي اگر به كار يا چيزي معتقد هم نباشند ولي به خواست حزب خود تمكين كنند؛ در غير اين صورت عنصر خوبي براي حزب خود تلقي نمي‌شوند.

به گفته‌ي نماينده‌ي مردم جيرفت و عنبرآباد، در دنيا مرسوم است وقتي حزبي با عنوان حزب خود از مردم براي افرادي راي بگيرد فرد راه يافته به مجلس بايد به دستور آن حزب تمكين كند. اما در جمهوري اسلامي ايران اين‌گونه نيست؛ چون ما كشوري حزبي نيستيم.

وي با بيان اين‌كه در شهرهاي كوچك جناح‌ها تنها 10 الي 15 درصد تاثيرگذار هستند، افزود: افراد حزبي كه وارد مجلس شده‌اند هم تا به حال در هيچ دوره‌اي موفق نبوده‌اند صد در صد خواسته‌هاي حزب خود را برآورده كنند.

زادسر با تاكيد بر اين‌كه قانون اساسي تكليف را مشخص كرده، گفت: وقتي افراد وابسته به حزبي نتوانند خواسته‌هاي حزب خود را در مجلس محقق كنند بايد شاهد اختلافات دروني در مجلس هم باشيم كه نمونه‌ي بارز آن انشعابات صورت گرفته در جريان اصولگرايان است كه يكي از دلايل آن حزبي نبودن كشور ماست.

وي در پايان تصريح كرد: اگر قرار باشد به حزبي راي داده شود آن حزب بايد مشخص كند براي 4 سال آينده چه برنامه‌اي داشته و نوع نظارتش چگونه است؛ در واقع بايد مانيفست و اهداف خود را در چارچوب تشكيلات خود، البته مطابق با آموزه‌هاي ديني ارايه دهد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8612-03638

Description: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:N1hY1_Vpu8kgLM:http://www.yjc.ir/Images/News/Larg_Pic/Ipna_2007821112617139.jpg

نحوه پرداخت به نمايندگان بايد ظابطه‌مند شود

زادسر:
مجلس ششم مبدع اختصاص اعتبار به نمايندگان بود
نحوه پرداخت به نمايندگان بايد ظابطه‌مند شود

سرويس: مجلس
1383/12/16
03-06-2005
19:47:24
8312-06719: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: مجلس

حجت‌الاسلام علي زادسر با بيان اين‌كه پايه‌گذار و مبدع واريز مبالغي پول به حساب نمايندگان تحت عنوان كمك به مستضعفان حوزه انتخابيه‌شان، مجلس ششم بوده است و اين يك واقعيت است نه اتهام، گفت: در مجلس ششم بعضي افراد با مراجعه به رييس مجلس مبالغ بيشتري دريافت مي‌كردند و بعضي‌ها نيز اصلا مراجعه نمي‌كردند و پولي دريافت نمي‌كردند، منتهي در دوره‌ي هفتم در توزيع اين مبالغ، عدالت نسبي رعايت مي‌شود و اين مبالغ به طور يكسان با عنوان كمك به مستضعفان در اختيار تمام نمايندگان قرار مي‌گيرد.

نماينده‌ي جيرفت و عضو كميسيون حقوقي و قضايي مجلس در گفت و گو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با اشاره به طرح برخي از نمايندگان مبني بر اختصاص اعتبار به هر نماينده براي حل مشكلات حوزه انتخابيه‌اش، با بيان اين‌كه ما خودمان نيز به چگونگي اين پرداخت، توسط مجلس هفتم ايراد و انتقاد داريم، خاطرنشان كرد: ما گفتيم كه كمك به مستضعفان كار خوبي است، منتهي بهتر است هر نماينده شماره حسابي از كميته امداد يا تامين اجتماعي و بهزيستي يا هلال‌احمر حوزه انتخابيه‌اش اعلام كند و اين مبلغ به آن حساب واريز شود و مراجعان به سمت آن ارگان‌ها هدايت شوند تا به طور سيستماتيك و منضبط كمك‌ها را دريافت كنند، در اين صورت اين كار هم مستند مي‌شود و هم قابل بازرسي، به‌علاوه از اتهام نيز مصون هستيم؛ چرا كه در جامعه آنهايي كه دنبال بهانه عليه مجلس هستند مي‌گويند پول زيادي به حساب نمايندگان ريخته مي‌شود كه اين بدنامي براي نمايندگان است.

زادسر با بيان اين‌كه از عملكرد مجلس ششم راضي نيستم و آن مجلس براي اصل نظام مزاحمت ايجاد مي‌كرد، تصريح كرد: اگر اين كار مجلس ششم ايراد داشت كه ايراد به آن وارد است، چرا مجلس {فعلي} آن را ادامه مي‌دهد؟ اگر ايراد ندارد چرا كساني كه درخصوص اين اقدام به مجلس ششم ايراد مي‌گرفتند و نمايندگان را داراي حقوق چند ميليوني معرفي مي‌كردند، خودشان اين روند را ادامه مي‌دهند و اگر اقدام مجلس ششم ايراد نداشت، چرا به اين اقدام آن ايراد مي‌گرفتند.

وي با بيان اين‌كه با اين نحوه‌ي پول دادن مخالف است، گفت: چون مردم فكر مي‌كنند حق و حقوقي از آنها توسط نمايندگان ضايع مي‌شود، نحوه پرداخت پول بايد نظام‌مند شود و نهايتا به مراجعه‌كنندگان برسد. از هيات‌رييسه مي‌خواهيم اين پول تحت ضابطه‌اي از طريق ارگان‌هايي در اختيار مراجعان نمايندگان قرار گيرد.

زادسر با بيان اين‌كه مجلس هفتم با مجلس ششم قابل مقايسه نيست و مقايسه را جفا مي‌داند، تصريح كرد: مجلس ششم مرتبا براي مجموعه‌ي نظام، مشكل و مزاحمت ايجاد مي‌كرد ولي مجلس هفتم در تمام قضايا همراه و همدل نظام بود و خيال نظام حداقل از ناحيه‌ي مجلس آسوده است.

زادسر خطاب به خبرنگاران گفت: چرا خبرنگاران به مسائلي مي‌پردازند كه دردي از مشكلات كشور حل نمي‌كند؟ خبرنگاران نمايندگان را با سوالاتي مواجه مي‌كنند و آنها را به چالش‌هايي مي‌كشانند كه به درد دنيا و آخرت به مردم نمي‌خورد. خبرنگاران بايد نمايندگان را درباره‌ي انجام وظايف قانوني آنها به چالش بكشانند تا مجبور شوند بيشتر از اين دنبال حل مشكلات باشند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8312-06719

Description: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:jZbVq4gUIFrxcM:http://64.40.99.49/Multimedia/pics/1386/1/Parlimant/3.jpg

زادسر:
درخواست اختصاص اعتبار يك ميليارد توماني برخي از نمايندگان دخالت در امر اجراست
‌٥ / ‌٣ ميليون تومان به حساب نمايندگان واريز شده است

سرويس: مجلس
1383/12/12
03-02-2005
16:13:41
8312-04938: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: مجلس

نماينده‌ مردم جيرفت در مجلس شوراي اسلامي، درخواست تعدادي از نمايندگان از رييس مجلس شوراي اسلامي براي اختصاص يك ميليارد تومان اعتبار به نمايندگان براي طرح‌هاي اولويت‌دار در حوزه‌ي انتخابيه‌شان را دخالت در امر اجرا توصيف كرد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، حجت‌الاسلام علي زادسر، در جمع خبرنگاران پارلماني پيشنهاد دريافت اين مبلغ از سوي نمايندگان را در شان و جايگاه نمايندگي ندانست و گفت: اين درخواست كمك بلاعوض نيست بلكه براي هزينه كردن در طرح‌هاي اولويت‌دار در حوزه‌ي انتخابيه است كه مطلوب نيست. بعيد مي‌دانم كه رييس مجلس زير بار چنين درخواستي برود و شوراي نگهبان نيز قطعا آن را رد خواهد كرد.

وي اين درخواست را بي‌ربط با وظايف تعريف شده نمايندگي برشمرد و در خصوص اختصاص مبالغي از جمله مبلغ ‌٥/٣ ميليون تومان به نمايندگان مجلس براي كمك به اشخاص حقيقي و حقوقي، تصريح كرد: در دوره‌ي چهارم و پنجم چنين مسائلي وجود نداشت و اين بدعت بد در زمان مجلس ششم پايه‌ريزي شد.

زادسر با اشاره به نطق پيش از دستوري كه چند ماه گذشته در اين باره داشت، با بيان اينكه نمايندگان مجلس ششم به گفته وي به حقوق چند ميليوني خود اعتراض مي‌كردند، گفت: در نطقم ضمن اعتراض به روند مجلس ششم گفتم كه اگر اين روند بد بود نبايد مجلس هفتم نيز آن را انجام مي‌داد و اگر خوب بود، پس چرا مجلس ششم را تخطئه مي‌كردند.

نماينده جيرفت پرداخت مبلغي به نمايندگان براي كمك به اشخاص حقيقي و حقوقي را بي‌ارتباط با وظيفه‌ي نمايندگي دانست و ادامه داد: اين مساله اين ذهنيت را در اقشار جامعه و حتي نمايندگان ايجاد مي‌كند كه پولي از حق و حقوق مردم پيش آنهاست، پس ممكن است تضييع حقوق صورت گيرد.

وي با بيان اينكه اين مبلغ قابل پرداخت به مستضعفين نيست، گفت: به طور مثال در حوزه‌ي انتخابيه‌ي بنده، ‌٢٨٠ تا ‌٣٠٠ هزار نفر جمعيت وجود دارد كه بر اساس تعريف اسلام، ‌٩٥ درصد مردم اين حوزه فقيرند، چگونه مي‌توان مبلغ قرار داده شده در اختيار نماينده را در بين آنها تقسيم كرد، اين كار چيزي جز بدنامي در بر ندارد.

نماينده‌ي مردم جيرفت هم‌چنين با تاييد خبر پرداخت ‌٥/٣ ميليون تومان به نمايندگان مجلس هفتم براي كمك به اشخاص حقيقي و حقوقي عنوان كرد: در دو نوبت هر بار يك ميليون تومان به حساب نمايندگان ريخته شد و اين بار نيز ‌٥/١ ميليون تومان به حساب آنها واريز شده است كه به مجرد دريافت فيش، آن را به حساب كميته‌ي امداد واريز كردم و كتبا به هيات رييسه اعتراض كردم هر چند كه خيلي‌ها استقبال كردند.

زادسر با اشاره به مبلغ واريزي اخير از سوي رييس مجلس شوراي اسلامي براي كمك به اشخاص حقيقي و حقوقي، گفت: همراه با آن يك نامه از هيات رييسه در اختيار نمايندگان قرار گرفت كه طبق تشخيص خود اين مبالغ را پرداخت كنند و اسامي كساني كه مبالغي را دريافت مي‌كنند در اختيار هيات رييسه قرار دهند؛ در اينجا هم مبلغ ياد شده را به حساب كميته‌ي امداد واريز كردم.

وي در خصوص منبع مالي منابع اختصاص يافته به نمايندگان، گفت: بر اساس مصوبه مجلس ششم، سالانه ‌٣ ميليارد تومان در اختيار رييس مجلس قرار مي‌گيرد كه ‌٥/١ ميليارد آن در اختيار خود رييس مجلس است كه در سفرها و براي مواردي كه به او مراجعه مي‌شود، پرداخت مي‌كند و ‌٥/١ ميليارد آن را بين نمايندگان تقسيم مي‌كند.

نماينده‌ي مردم جيرفت در پاسخ به اين سوال كه آيا توجيه درخواست نمايندگان براي اختصاص يك ميليارد تومان اعتبار به آنها مبني بر مقايسه با مبلغي در اختيار رييس‌جمهور قرار مي‌گيرد درست است يا خير؟ گفت: مقايسه با بودجه‌اي كه در اختيار رييس‌جمهور است قياس مع‌الفارق است. رييس‌جمهور به عنوان مسوول دستگاه اجرايي محل رجوع مردم و نمايندگان مجلس است و كمتر نماينده‌اي است كه براي فقراي حوزه‌ي انتخابيه‌اش چنين درخواستي از رييس‌جمهور نداشته باشد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8312-04938

Description: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:8sd6g2TT4OYNcM:http://media.farsnews.com/Media/8302/Images/jpg/A0043/A0043926.jpg

انتقاد زادسر به تفاوت موضع درباره‌ي مبلغ در اختيار نمايندگان

در مجلس ششم نادرست بود، در مجلس هفتم درست؟!

سرويس: مجلس
1383/08/02
10-23-2004
17:05:03
8308-00511: كد خبر

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: مجلس

نماينده‏ي مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي، با اعتراض نسبت به پرداخت مبلغي به نمايندگان براي كمك به مراجعان آنها، آن را اندك و صرفا موجب بدنامي نمايندگان دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمين «علي زادسر»، در گفت‏وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي اظهارات نايب رييس مجلس شوراي اسلامي درباره‌ي قرار گرفتن مبلغي در اختيار نمايندگان مجلس در ادوار گذشته‌ي مجلس به عنوان كمك به مراجعين تصريح كرد: تا آنجايي كه من اطلاع دارم در دوره‌ي چهارم و پنجم اين مساله صحت ندارد. چون هرگز در اين ادوار مبلغي با عنوان كمك به مراجعين در اختيار ما قرار نگرفت.

وي افزود: اين مبلغ در دوره‌ي ششم سنت شده و در مجلس به تصويب رسيده است كه بر اساس آن مبلغي را در بودجه‌ي ساليانه رسما در اختيار رييس مجلس مي‏گذارند كه در مسافرت‏ها هم بخشي را براي كمك به مردم و غيره هزينه مي‏كند و بخشي از آن هم در اختيار نمايندگان قرار مي‏گرفت.

زادسر اظهار داشت: چرا آقايان در مصاحبه‏هايشان اين مبلغ را تحت عنوان حقوق چند ميليوني نمايندگان (مجلس ششم) تبليغ و ذهن جامعه را نسبت به نمايندگان مجلس تخريب مي‏كردند؟ اگر نادرست بوده، چرا خود در مجلس هفتم آن روال را ادامه مي‏دهند؟ اگر درست بود چرا عليه آن در مجلس گذشته تبليغ مي‏كردند؟

وي هم‏چنين به اشاره به ناچيز بودن اين مبلغ، تصريح كرد: از يك طرف با توجه به تبليغاتي كه انجام شده، عنوان مي‏شود كه نمايندگان حقوق چند ميليوني دريافت مي‏كنند، از يك طرف مردم مستضعف و نيازمند در ذهنشان مي‏آيد كه چنين مبلغي در اختيار نمايندگان قرار مي‏گيرد اما به آنها نمي‏دهند.

نماينده‏ي مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس شوراي اسلامي، درباره‏ي راهكار رفع اين مشكل، گفت: اگر مجلس و دولت مي‏خواهند مراجعه كنندگان دست خالي برنگردند، نهادها و دستگاه‏هايي نظير كميته‌ي امداد، سازمان بهزيستي يا نهادهاي امدادرساني ديگر مانند هلال احمر را موظف كنند كه هيچ يك نامه‏هاي نمايندگان و مراجعان به اين دستگاه‏ها را دست خالي برنگردانند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8308-00511

نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید

روز عید فطر كدورت‌ها را دور بریزید زادسرجیرفتی: مردم مسلمان با حضور یك‌پارچه در عید فطر تمام كدورت‌ها را دور ریخته و پس از یك ماه عبادت ، دل‌هایشان آماده یك زندگی مملو از معنویت و شادابی می‌شود ادامه . . . گروه استانها / حوزه همدان...

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل

در پاسخ به نامه‌ی پویش مردمی آوای هلیل تمدن های تاریخی و مانا، در کنار آب ها و رودخانه‌ها، توسط کسانی که محل استقرار خود را، موطن همیشگی برگزیده اند، ساخته، پرداخته، و عالم گیر شده‌اند. بنابراین استعمال کلمه تمدن هلیل، غلط، غیرراست، و جیرفت زدا خواهد بود. احتمالآ در خاطر مبارکتان باشد که سال های سال...

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388

جنایات سبزِ سیا،موساد،ام آی ۶، 1388 بنده‌ شك ‌ندارم ‌كه ‌جریان ‌نفاق، ‌كه ‌دست‌ نیاز به سوی ‌ترامپ ‌دراز كرده ‌است، هیچ آخوندی چه خوب و چه بد مثل خاتمی را، هیچ وقت قبول نداشته و ندارد، طراحان طرح آشتی ملی، به‌ چیزی ‌كمتر از سرنگونی نظام جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و تسلط مجدد امریکا، رضایت ‌نخواهند...

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را

نوکر دربست ترامپ، الهی خدا بکشد تو را تو در کمین نشسته‌ای تا انتقام ناکامی‌های چهل ساله‌ات را، از تار، تنبور، وافور، کاباره، رقاصه‌ها، قمار، شراب، مستی‌ها شبانه، خوردن و بردن شاهانه، و . و ...، همه و همه را، از امام و مولا و مقتدای مؤمنان و شهیدان و آزادگان، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، بگیری، که مثل...

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری

بوی خوش عصیان حزب‌الله، علیه اشرافیگری قلم و بیان زادسرجیرفتی, [21.07.17 17:35] https://www.instagram.com/p/BWzzK9djf_b/ زادسرجیرفتی: از عید سعید فطر و شعر حماسی دکتر میثم مطیعی، و سخنان امروز نماینده محترم دانشجویان، قبل از خطبه‌های نماز جمعه، بوی خوش انقلاب و عصیان اهل ولاء، علیه اشرافیگری و کداخداپرستی استشمام می‌شود. به گمانم طولی نکشد که شعار "روحانی امریکایی،...

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره

به امید تودهنی زدن به ترامپ بدکاره ما که جزو انقلابیان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، به راه، آمان و اهدافمان، آگاه، مؤمن، مصمم و جدی بودیم، و اکنون نیز، و تا زنده هستیم ان‌شاءالله چنینیم. بنده و مانند نگارنده، یقین و ایمان داشتیم که شکنجه دیدن در راه خدا، ثواب دارد، سرباز امام زمان علیه‌السلام...

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش

امریکا که ایران نیست که رئیس جمهورش امریکا که مثل کشور ما که نیست که رئیس جمهور بتواند حتی خدای‌ناکرده ساز مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران را هم، کوک کند. یا عناصر مخالف اصل نظام را، مسؤولیت بدهد. یا مقابل حکومت پنهان (رهبری) امریکا بایستد، هرگز، کما...

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2)

دغدغه‌هایی از فضای مجازی کشور(2) اغلاط املایی تا دلتان بخواهد. زیاد خوانده و می‌خوانیم که "خواهش می‌کنم"، را خواهشاً می‌نویسند؟ "ثانیا"، را دوماً، "ثالثاً" را سوماً، ...، "تاسعاً"، را نهماً، و قس علی هذا. حالا هرچه بگویید آقا، در زبان فارسی تنوین نداریم. شما دکتر شدید، فوق لیسانس گرفتید، نماینده مجلس بوده‌اید، باید...

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان

طنز کمدین ها، و عصبی شدن اصلاح‌طلبان در استخر اختصاصی فرح دیبا در کوشک، و در حال شنا و در کمال سلامت جسم و تن، دعوت حق را لبیک گفته است، و اینک کسی نمی‌تواند به سبب مرگ اینچنینی آن مرحوم، بر نظام مردمسالاری دینی، انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای عظیم‌الشأن مدظله‌العالی، انقلابیون ولایتمدار، حزب‌الله راستین، اصول‌گرایان...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ...

بگویند ... آقازاده جاسوس است تعجب ... كسانی در انگلستان موفق شدند دكترا بگیرند كه تز دكتراشان را آنان برایشان معین كرده‌اند و اطلاعات ریز را از اینان گرفته‌اند، مثلاً گفته‌اند شما تز دكترایت را راجع به ایلات و قبایل ایرانی، شما راجع به ساخت و ساز مسكن در ایران، شما راجع به عملكرد سپاه پاسداران از...